W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tak budują drogi w Polsce  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1125
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 19 Cze '09   Temat postu: Tak budują drogi w Polsce Odpowiedz z cytatem

Tak budują drogi w Polsce

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
YELONKY




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jestem przewrażliwiony, ale coraz częściej widzę, że zaczynacie tworzyć tematy odbiegające od tematyki tego forum. Parę pozycji niżej ktoś wkleił tekst, że formuła 1 się rozpada....ludzie opanujcie się. Może rozsądniej będzie wejść na onet,wp,joemonster czy inny pudelek i tam się produkować. Mam prośbę do admina żeby przykleił na górze jakiś regulamin dotyczący tematyki zakładanych tematów i kasował te nie na temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YELONKY napisał:
Może jestem przewrażliwiony, ale coraz częściej widzę, że zaczynacie tworzyć tematy odbiegające od tematyki tego forum. Parę pozycji niżej ktoś wkleił tekst, że formuła 1 się rozpada....ludzie opanujcie się. Może rozsądniej będzie wejść na onet,wp,joemonster czy inny pudelek i tam się produkować. Mam prośbę do admina żeby przykleił na górze jakiś regulamin dotyczący tematyki zakładanych tematów i kasował te nie na temat.


IMHO to jest tematyka forum... Wiem że większość forumowiczów z zasady twierdzi że nie ogląda TV ... ale ciągle jesteśmy okłamywani co do tego dlaczego budujemy a właściwe nie budujemy tyle dróg ile moglibyśmy.... więc nie rozumiem tych wątpliwości... szczególnie jeśli będzie to dyskusja na odpowiednim merytorycznym i kulturalnym poziomie... co na tym forum, jeszcze, jest możliwe... . A tak swoją drogą to gdzie mamy komentować takie tematy... w komentarzach popularnych portali ??? Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tak budują drogi w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile