W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kiedy nowy 9/11?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 819
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 15 Lut '09   Temat postu: Kiedy nowy 9/11? Odpowiedz z cytatem

Mam dziwne przeczucie, że do pół roku będziemy świadkami nowego 9/11. Obama wie, jego współpracownicy wiedzą i zwykli ludzie wiedzą, że jego plan wyjścia z kryzysu to ściema. Żeby uniemożliwić ludziom połapanie się w tym wszystkim, zrobi się kolejną wojenkę, a wcześniej nowy 9/11. Siła militarna to jedna z niewielu rzeczy jakie Ameryce zostały... Cała kampania Obamy i jego dotychczasowe rządzenie to manipulacja, populizm i psychologia... Taka mnie dzisiaj naszła wizja. Może nie jestem w tym odosobniony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:00, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat :

"Amerykanska recesja jest plytsza od europejskiej !!!"

Amerykanie drukuja tyle dolarow, ze wyjda zawsze z kazdej opresji, dopoki swiat ma towar do sprzedania.
Nie wolno zapominac, ze Ameryka, to w dalszym ciagu kolonia Angielska. Jest to zapisane w konstytucji Banku Federalnego. To byl tajny uklad krola angielskiego z bankiem. Uklad jest wazny.
Ameryce nic sie nie stanie jako panstwu. Ludzie sie nie licza. Ludzie juz nigdzie sie nie licza. Liczy sie tylko jeden narod na swiecie - Anglosasi. Tym zawsze i wszedzie bedzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

And This Is The Good News

There is no way that Zionists are going to take the blame for destruction of the world. No, there has to be a massive False Flag where Arabs are blamed for all of this. And you need to consider that 9/11 really didn't have the effect the Zionists hoped for, American's lives still went on. The next attack almost certainly will have to involve a nuclear weapon and be blamed on Iran.

Maybe they will tell us WW2 ended the 1929 depression, and if we attack Iran it will stop this downturn.



http://judicial-inc.biz/811iceland_financial_structure_coll.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz byl - finansowy, a wlasciwie jest.
No ale tego chyba nie wszyscy rozumieja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w atak atomowy na Stany Zjednoczone - po prostu jest na świecie za głośno o tym temacie. Wszyscy w koło ostrzegają przeciwko takiemu zdarzeniu nawet Ci którzy siedzą dość wysoko i mogliby mieć wpływ na taką koncepcję false flag - więc po co zdradzać swój chytry plan? Podstawa to zaskoczyć przeciwnika.
Dla mnie jest to zwykła manipulacja medialna, która ma rodzić strach. Strach, który zostanie wykorzystany na potrzeby innych eventow - pytanie jakich? Na pewno takich o których nikt w tej chwili nie ma pojęcia.
Czy przed 9/11 ktoś głośno mówił ze jest plan rozwalenia WTC? Nie.
To się stało i to co mogliśmy po tym zrobić to otworzyć szeroko gęby ze zdziwienia i tak samo będzie tym razem.

Większość osób false flag interpretuje jako zdarzenie ekstremalne, które uśmierca tysiące osób, a wcale tyk być nie musi. To co Rep zauważył właśnie teraz mamy taki cichy false flag, który jest tylko kluczem do tego co się może wydarzyć w niedalekiej przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, myslalem ze temat jest o nowym modelu porsche.

a braliscie pod uwage mozliwosc ze ten zamach to byla wielka kampania reklamowa tej firmy? jakis psychopatyczny marketingowiec doszedl do wniosku ze trzeba cyfry 911 wtloczyc do historii. zebrali fundusze i heja! "911 - nowe oblicze swiata, nowe oblicze porshe!" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 04 Cze '09   Temat postu: Kiedy nowy 9/11? Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenie o niniejszej treści pojawiło się wczoraj:

http://www.ken-welch.com/Central.html

Cytat:


NUCLEAR WAR WARNING FOR MIDDLE EAST

Wednesday 3 June, 1201 CST. ALL SOURCES INDICATE U.S. FALSE FLAG ATTACKS IN THE MIDDLE EAST USING NUCLEAR WEAPONS ARE PLANNED FOR OBAMA’S TRIP TO EGYPT. HOUSTON’S “BIG SHOW” INCLUDES A NUCLEAR-TIPPED MISSILE THAT WON’T DO MUCH DAMAGE TO ISRAEL, AND TWO HIDDEN NUCLEAR DEVICES LAST SEEN IN IRAQ.

IF THE FALSE-FLAG ATTACK SUCCEEDS, A U.S. NUCLEAR ATTACK ON IRAN WILL FOLLOW, ALLOWING THE HOUSTON-BASED OIL CARTEL THAT CONTROLS THE PENTAGON TO SEIZE IRANIAN OIL RESERVES AFTER TEN YEARS OF EFFORT.


Obama przybywa do Egiptu dzisiaj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szengfu




Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wizja swiata po wyborach prezydenckich w US to konferencja obamy gdzies na bliskim wschodzie,nastepnie zamach na Obame i wojenka juz na swojej drodze,mam nadzieje ze nic takiego sie nie wydarzy,ale w duchu jednak czekam na jakas akcje bo dawno nic sie nie dzialo i troche powiewa nuda
_________________
PEACE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już rozumiem...niektórzy chyba chcą kurwa jakiejś akcji, byle coś się działo i byle mogli zaspokajać się uczuciem "ale jestem przewidujący". Widzę to często na tym forum.
Jebnijta się w łby co niektórzy Confused .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PragnącyDziałać




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałosne. Wojna to nic dobrego tam giną ludzie, ale wy tak rozpaczliwie chcecie mieć kolejne 9/11 żeby udowodnić wszystkim że macie racje żeby móc powiedzieć "a nie mówiłem??" nie obchodzi was życie niewinnych ludzi. Ci którzy sterują tym światem widzą że rośnie popularność teori spiskowych i własnie dlatego nie spotkamy sie z czyms takim w najbliższym czasie. A wy powinniscie sie cieszyc że nie szykuje sie kolejna wojna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Juz byl - finansowy, a wlasciwie jest.
No ale tego chyba nie wszyscy rozumieja.


w 100% sie zgadzam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szengfu




Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebnijta się w łby co niektórzy Confused .[/quote]
Masz racje kolego,troche sie zagalapowalem.Nie chce kolejnej wojny lub jakiegos eventu w stylu 9/11.wiem ze przynosi to ogromne cierpienie istnien ludzkich i moje stwierdzenie ze"troche powiewa nuda"bylo nie na miejscu...Raczej z nikim nie rozmawiam i na te tematy oprocz tego forum wiec popuscilem sie o to stwierdzenie,ale wiem teraz ze bylo ono"troszku nie tak"Jestem przekonania ze ludzie powini zyc w pokoju,ale jesli wierzysz w teorie spiskowe i na podstawie wydarzen mozesz pokusic sie o jakies poglady na temat tego ,co ewentualnie lub jest prawdopodobne ze sie moze wydarzyc...Nie chce zdobywac laurow z tego powodu ze cos powiedzialem i to sie faktycznie stalo.NIE o to mi chodzi.Wydarzenia na swiecie ktore sie dzieja na naszych oczach skladaja sie w logiczna calosc.Probuje tylko wywnioskowac z faktow co ewentualnie moze sie stac.Jescze raz sorki za moj ton poprzedniej wypowiedzi
_________________
PEACE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szengfu napisał:

Masz racje kolego,troche sie zagalapowalem.Nie chce kolejnej wojny lub jakiegos eventu w stylu 9/11.wiem ze przynosi to ogromne cierpienie istnien ludzkich i moje stwierdzenie ze"troche powiewa nuda"bylo nie na miejscu...Raczej z nikim nie rozmawiam i na te tematy oprocz tego forum wiec popuscilem sie o to stwierdzenie,ale wiem teraz ze bylo ono"troszku nie tak"Jestem przekonania ze ludzie powini zyc w pokoju,ale jesli wierzysz w teorie spiskowe i na podstawie wydarzen mozesz pokusic sie o jakies poglady na temat tego ,co ewentualnie lub jest prawdopodobne ze sie moze wydarzyc...Nie chce zdobywac laurow z tego powodu ze cos powiedzialem i to sie faktycznie stalo.NIE o to mi chodzi.Wydarzenia na swiecie ktore sie dzieja na naszych oczach skladaja sie w logiczna calosc.Probuje tylko wywnioskowac z faktow co ewentualnie moze sie stac.Jescze raz sorki za moj ton poprzedniej wypowiedzi
W porządku Smile. Rozumiem, że pewne wydarzenia na świecie układają się w pewną całość, ale nie popadajmy w paranoję ani nie bawmy się przepowiadając tragedie. Pospekulować zawsze można, nikt nie zaprzecza Cool. Ale stwierdzenie o nudzie było trochę nie na miejscu i cieszę się, że to zrozumiałeś Smile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szengfu - jako jeden z niewielu tutaj potrafiłeś przyznać się do błędu co bardzo dobrze o Tobie świadczy.

Ci, którzy jeszcze tego się boją powinni brać z Ciebie przykład, bo nie myli sie tylko ten, który nic nie robi, a przyznając się do błędu pokazujemy klasę i brak kompleksów Wink
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwijając temat zapaści ekonomicznej. Wojna jest przerażająca, jednakże cała awantura o pieniądze i banki zdaje się do czegoś prowadzić - czyżby do tego? Konflikty były wywoływane już z błahszych powodów, a globalny ekonomiczny upadek może być dobrym pretekstem, lub nawet dawno odpalonym lontem. Na wielkie "bum", drugie 9/11 bym "nie liczył" - taki następny, nie wiadomo skąd atak może nie przejść przez opinię.
JAR:
Cytat:
Mam dziwne przeczucie, że do pół roku...

Nie tylko Twoje - wielu wspomina iż oczekują/wyczuwają jakichś zmian, wydarzeń, nawet nie związani z tematyką. Mówi się o jesieni tego roku (październik, listopad). Liczę iż to tylko złe przeczucia. Jednak gorejący lont ekonomicznej katastrofy, może w istocie prowadzić do nieuniknionego kataklizmu i co gorsza wojny. A na nudy bym nie narzekał - czyż za mało już się dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kiedy nowy 9/11?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile