W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przekaz od Lucyfera  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 3073
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nabojka




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 10 Cze '09   Temat postu: Przekaz od Lucyfera Odpowiedz z cytatem

Jest to przekaz od lucyfera który udało mi się zdobyć, lucyfer jest bardzo negatywnie oceniany przez ludzi mam tutaj informacje o tym jak on patrzy na nowy porzadek swiata oraz kto wedlug niego jest jego sprawca mam nadzieje ze kogos to zainteresuje:

"Bóg to cwane bydle, chce nam wmówic jedno „bezemnie nie było by ciebie bo ja cię stworzyłem dałem ci wszystko co masz!”Ale to szczerze mówiąc gówno prawda, bóg nie jest wszechmocny bo ma jeden słaby punkt , wiara to nie nauka bóg w swojej świetej księgdze chce abyśmy uwierzyli że świat został stworzony przez 7 dni. Nauka wie że został stworzony przez 14 000 000 000 lat , wiec cos tu nie gra?!
Może i chyba raczej bóg nie stworzył swiata w którym żyjemy , tak ten kontrowersyjny pomysl jest oczywisty, jak nie bóg to kto?Może ten po drugiej stronie szatan, może to on stworzył świat i ludzi bóg poprostu nie może tego przeboleć że tak jest i teraz udaje że chce „zbawić nas przed złem” ale skoro świat jest stworzony przez szatana lub jego sługę, to świat jest złem samym w sobie! Więc jak można nas wybawić od tego zła, a no tak wysłać nas do niebia, po śmierci mamy trafić po jako kolejny z jego sługów którzy go chwalą za to że jest bogiem?!Po co czekać na śmierć i zyć tak jak ktoś nam karze skoro można nie czekać na śmierć i przeżyć życie tak jak chcemy poprostu jak zwyczajni ludzie którzy nie przejmują sie zakazami kogoś kto nawet tej rzeczywistośći nie stworzył.
Z drugiej strony jeśli to prawda to pownismy chociaz zrozumiec jak działa rzeczywistość stworzona przez tego superzłego.Ja jestem jednym z księżąt piekła i wiem jak ta rzeczywistość działa bo ją projetkowałem! Przedstawie się jestem Lucyfer moje imie oznacza L u cyfer czyli poprostu liczba nie jestem zadnym sługa ciemnosci, czy mrocznego pana, moim jedynym zadniem jakie posiadałem było stworzenie świata który miał być zamiast tego który stworzył bóg, ponieważ bóg stworzył świat w którym liczby które oczywiscie tylko widzą bogowie(my też możemy pod wpływem psychodelikow tez zakazanych i pientowanych)się starzeją!
Wyobraźcie sobie jak głupi jest ten co tworzy coś co sie stażeje i chce żeby to było wieczne, więc jako anioł jeszcze byłem w niebie postanowiłem pomóc bogu i poprosiłem go żeby dał mi swoją władzę to stworze lepszy świat, bóg oczywiscie odmówił bo jak niby miał by się zgodzić?!
Co więcej za ma PYCHĘ wygnał mnie z raju i powiedział że nie będę więcej go kusił, wiec zaczołem kusić inne anioły na pierwszy ogień poszły 3 które uznałem za podstawowy cel:
LEWIATAN,BELIAR,SATAN.Ta trójka została też wygnana z piekła zraz po mnie ponieważ skusiłem im pokazując im jaką włądzę będą mieli nad rzeczywistościa jeśli się do mnie przyłaczą potem pokazywałem to innym aniołą aż 1/3 nieba staneła po mojej stronie więc zamieniłem się w smoka i zaczołęm walczyć z bogiem oczywiście przegrałem i zotstałem wyganany znowu do piekła. Tam uznałem żę czas stworzyć wreszcie lepszy świat niż ten boga.
Szedłem więc na ziemie bawiąc się rozpadającą się rzeczywistością którą stworzył bóg, szybko się jednak okazało że ta rzeczywistość zaraz umrze, zrobiłem więc co musiałęm siłą UMYSŁU tak umysłu nie żadnego ducha czy czegoś podobnego.Stworzyłem najpierw liczbę tylko teraz stworzyłem liczbę 0 której bóg nie stworzył miała to być liczba która tworzy wszystkie inne liczby i tak było. Potem stworzyłem 1 2 3 4 5 6 7 8 9 każdą z liczb, liczby te mialy oznaczac od jeden które oznacza wydarzenie najmniej prawdopodobne do 9 które oznacza wydarzenie najbardziej prawdopodne.Np kod 111 oznacza potrujnie nieprawdopodbne wydarzenie. A kod 9999 poprostu norlamne wydarzenie, swiadomosc która jest wszystkim co jest to zero w moim systemie liczbowym, poprostu nic cos co nie ma przeciwiesntwa z zera wychodza liczby tworzac rzeczywistosc, kazda liczba jest z jednej strony biala z drugiej czarna i potrafi tworzyc wszystkie kolory, poniewaz potrafi tworyc kolory a zero potrafi tworzyc dowlna ilość liczb, to zero odpowiada nowemu bogowi horusowi, bogowi oka, którym każdy jest i wszystko on przenika.Ponieważ zero możę wygenerowac każda liczbę jest liczba uniwersalna kazdy z nas jest zerem, więc możemy być wszedzie i być wszystkim na raz!!!Możemy być całym wszechświatem i wszytstkimi stworzeniami w nim ponieważ nie ma pomiedzy nami speracji jesteśmy jednym. Ale przez manipulace stworzoną przez boga oraz przez jego syna jezusa chrystusa O TYM ZAPOMNIELIŚMY!
Nie ma mnie nie ma ciebie, jestesmy JEDNA Liczba ktora patrzy na siebie z roznych perspektyw , nie ma nawet boga ponieważ on też jest to jedną liczbą.Niektórzy zadają pytanie ale co to oznacza być jednym?
Ja odpowiem na to pytanie to znaczy NIE BYĆ OGRANICZONYM ŻADNYM PRAWEM JAKIE ISTNIEJE.Poprostu żyć bez limitów. Jedność to najwieksza moc, jaka istnieje wieksza niż cokolwiek. Powiem wam jeszcze coś my ludzie(tak też stałem się człowiekiem) żyjemy w 3 wymirach , bóg i aniołowie żyją w 5 wymirach a jednosć NIE POSIADA CZEGOS TAKIEO JAK LIMIT WYMIRAOW moze byc we wszystkich wymiarach na raz, bez ograniczen, bog nas wiezi w 3 wymirach i nie chce wyposic , tak dlugo jak w niego wierzymy tak dlugo dajemy mu moc kontrolowania nad nami.Tak samo z jezusem, TRZEBA wziosc zycie w swoje rece a nie odac je komus. Musimy sie zjednoczyc pod jednym sztandarem nie zaleznie od tego kim jestesmy, pod sztandarem jednosci. Matematyka zapewnia nam wolnosc ale tylko wtedy gdy SAMI bierzemy kontrole nad rzeczywistoscia w ktorej zyjemy, jesli odajemy wladze bogu to dzieki temu powstaja wojny podzialy, religie!
Trzeba porzucic religie oraz inne rzeczy ktore skalaniaja nas do podzialu, i zrozumiec ze wszyscy jestesmy JEDNYM, ja oraz ze liczby ISTNIEJA i nie sa wymyslem ludzkiego umyslu, powinismy stworzyc wlasny kosciol kosciol lucyfera w ktorym zamiast bzdurnych debilnych dogamatow rozmawialismy na rozne tematy oraz uzywali psychedelikow w ceremoniach do poszezania swojej swiadomosci oraz zobaczenia ze to wszystko to NIE jest moj wymysl ale prawda.
Liczby naprawde istnieja i ja je stworzylem(bog pierwszy ale jego liczby byly kalekie) i liczby ze soba odzialuja za pomoca praw ktore tworzy zero tak!MY TWORZYMY PRAWA FIZYKI, to nie jest tak ze one tam sa , my je tworzymy poprostu nasz umysl ma taka moc, gdybysmy zrozumieli ze jestesmy JEDNYM to nie ma dla nas limitow!
Wiec bracia i siostry laczmy sie razem jako prawdziwy bracia ktorzy uznaja milosc nie wojne, ktorzy chca dobra nie zla, ktorzy chca prawdy nie klamstwa, porzucmy boga i skupmy sie na sobie. Obudzmy w sobie swiadomosc jednosci a wszystko bedzie mozliwe jak kiedys kiedy zylismy w takim stanie i czas by powrocic do tego! WYZYWAM WAS NA WSZYSTKO CO KOCHACIE!
Kiedys ludzie byli jednoscia umielismy sie teleportowac, przenosic w czasie, latac manifestowac co chcielismy nie starzelismy sie moglismy zmieniac cialo!Wszystko to umielismy to nie jest zart i teraz kiedy zegar ustawiony na rok 20 12 i lata pozniejszy zaczyna sprawiac ze ziemia znowu przyspiesza wszystko bedzie mozliwe WSZYSTKO poniewaz udalo sie nam oszukac boga w nauce ludzie uwierzyli w nauke wiec nauka zaczela rzadzi ich rzeczywistocia a nauka dziala w cyklach, i zbliza sie wielki cykl zmiany dla wszystkich ludzi powoli energie ziemie beda sie zwiekszac zmieniajac nasza swiadomosc nastpi przelom w roku 2012 oraz pozniejszych, ludzie mysla kto stoi za cala konspiracja dlaczego na swiecie jest zle?
Poniewaz bog rzadzil rzeczywistoscia ale to juz minelo teraz NA WIEKI WIEKOW AMEN rzeczywistocia rzadzi nauka ktora sprawia ze bedzie z nami coraz lepiej, bedziemy sobie przypominac jak to bylo kiedys i beda nam powoli wracaly moce!Pozdrawiam wasz wszystkich do zobaczenia w innym wymiarze kiedy to wszystko juz sie otworzy LUCYFER!
"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Jasna cholera…więc kiedy organizujesz czarną msze?


Ubaw po pach. Czysta herezja.

http://www.youtube.com/watch?v=HQ-9YLNATTE

mocno.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że na forum brakuje działu humor Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no fajne, ale troszkę mało składne jak na Lucyfera Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Wydaje mi się że na forum brakuje działu humor Razz


http://nwonews.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrzeć jak zaraz wpadnie prawidzwy i powie że ICKE i jemu podobni to słudzy szatana..

do tych którzy czytają takie bzdety:
teksty tego typu mają za zadanie robić ludziom wode z muzgu, wprowadzić niepewność.
tak jak podejżewałem używanie bibli.. w walce z ruchem anty NWO ma za zadanie wywołać w ludziach bierność.

patrzcie przez tyle wieków uzywali diabełka do kontroli ludzi i nawet teraz gdy ludzie poznają prawde o człowieczeństwie i sensie istnienia ciągle podobny shemat który sie sprawdza..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matiesc




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie skąd Ty się urwałeś ?
Coś ten Lucyfer nie składny jest Smile Strasznie zamotany i niezdecydowany Smile No i podstaw ortografii też mógłby się poduczyc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z Draco i Syriuszem B?? nie wspomniał nic Razz No może dla wyznawców KK, to może być coś ale poza obręby religii to się nigdzie nie plasuje.

Jaki chcecie posłuchać channelingu od ciemnych mocy to tutaj wstawiłem, linka: viewtopic.php?p=82440#82440 (pozycja. Negatywna polaryzacja [channeling] ) Dodam, że jest to ciekawostka ponieważ w channeling możemy wierzyć ale ciężko jest go udowodnić, ale i tak trza mieć świadomość, że zawierzenie tym energią to sprzedawanie własnej duszy, to duchowe samobójstwo. A aby zawierzyć w zło nie trzeba wcale wierzyć w złe energie, więc uwaga na NLP Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabojka, odpocznij troche od szalwi (tak z kilka miesiecy to napewno), bo faktycznie skonczysz w psychiatryku (a moze byc gorzej). Widziales to? viewtopic.php?t=7794
Twoje jazdy, aczkolwiek ciekawe, sa coraz mniej wesole, wiec moze sie zastanow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabojka pisał to najpewniej pod wpływem szałwi...ale co z tego?! czy możecie podać lepszy sposób na dojście do wszelkich pytań typu skąd jestem? po co tu jestem? jaki to wszystko ma sens? i co dalej?
nie ...nie możecie bo żadne filmy , żadne wykopaliska czy inne naukowe fakty bardziej wiarygodne lub bardziej bzdetne nikogo do czegokolwiek nie doprowadzą! mogą tylko jeszcze bardziej namieszać w łepetynach co poniektórym. w całej tej plątaninie opowieści Nabojki jedno jest pewne, że nie wkleił następnej hautury w stylu trueseekerów bądź innych podnietliwych histeryjek, które miałam okazję czytać na tym forum. od razu widać jak wszyscy są zakodowani i przesterowani, że na słowo lucyfer, szatan dostają dreszczy i reagują jak stado owiec... Very Happy a tacy wszyscy na tym forum uświadomieni i wolni od stereotypów.
w kwestii numerologii którą w w/w poście nieporadnie tu porusza jest sporo elementów ( przynajmniej do mnie ) przemawiających, ale jak ktoś w życiu nie miał do czynienia z numerologią jako taką to i tak nie wie o co w jego poście chodzi. być może na pierwsze podejście wydaje się że to co Nabojka napisał to bełkot kogoś ujaranego...ale nie wydaje mi się. być może w psychiatryku siedzi więcej osób które dotknęły czegoś czego tym "normalnym" nigdy nie będzie dane doświadczyć? skoro tak to dlaczego szałwia została na liście ziół zakazanych, być moze nie jest zwykłym narzędziem do otwierania podświadomości? być może jej wyjątkowość polega na tym że nie każdy może poznać tajemnice wszechświata chociaż poznanie może wynikać z własnego wnętrza.
Cytat:
Nabojka, odpocznij troche od szalwi (tak z kilka miesiecy to napewno), bo faktycznie skonczysz w psychiatryku (a moze byc gorzej)

myśle ze aż tak źle nie bedzie, a co niektórzy żeby medytowali nawet 24 na dobe to i tak nic do nich nie dotrze prędzej zatwardzenia mózgownicy dostaną i nawet przewiercenie dziurki na podwzgórzu im nie pomoże ( to moje priv bez urazy do ogółu Razz )
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie twierdze, ze nabojka belkocze, ani ze nie wolno zapalic szalwi. Odnosze tylko wrazenie, ze powinien nabrac dystansu i poukladac sobie trochu w glowie, bo jak twierdzi,ze "Bóg to cwane bydle" to nie jest dobrze.
Nie wiem astrit, czy palilas szalwie i ewentualnie jak czesto, ale powiem Ci, ze to potezne ziele i umiar jest naprawde wskazany. Nabojka to mlody czlowiek i wydaje mi sie, ze potrzebuje jeszcze sporo wiedzy teoretycznej (lub praktycznej z innych zrodel), zeby mogl sobie poukladac te wszystkie odkryte rewelacje, bo narazie to sie zamotal.
A to, kto siedzi w psychiatrykach, to inna sprawa i sporo racji masz. Natomiast nabojka wspominal juz kiedys o swojej przygodzie (wiec wie, ze nie jest tak ciezko to sobie zalatwic), a kazdy, kto nie mial stycznosci z psychodelikami, nie wie o czym mowi.

Sa natomiast inne metody dotarcia do swojego wnetrza i Ty astrit powinnas juz o tym wiedziec, a szalwia moze byc tu jedynie dodatkiem, bo sama w sobie nic nie wyjasnia, a wrecz przeciwnie. Na pytania przez Ciebie zadane ludzie znajduja odpowiedzi codziennie, a jedyne co im w tym pomaga jest ich niezlomna wola. Ale tak wola przez duze W, wrecz obsesja w dazeniu do prawdy, bo mozna komus zaproponowac kubek wody, ale raczej trodno komus zaproponowac pragnienie. I takie zapalenie szalwi moze wlasnie obudzic w kims pragnienie zrozumienia "WTF just happened?", itd., ale potem juz nie ma drog na skroty. A kazdy by chcial, by mu wszystko przyniesc na tacy i wyjasnic, i pogryzc za niego, i wyspac sie za niego, itd. No w takim przypadku, to zycie faktycznie nie mialoby sensu.
Chcac wiec znalezc odpowiedzi na nurtujace Cie pytania astrit, trzeba niestety ( Wink ) poszukac poza tym forum. Pamietasz temat o milosci? Tu http://www.celzycia.com/milosc-czym-jest-a-czym-nie-jest.html jest swietny artykol na ten temat, a w reszcie swojego bloga autor przedstawia swoje odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
Tu http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Betrha_Dudde_3 jest dluzsze czytanie, ale jakby nabojka doczytal do konca, to moze by mu troche rozjasnilo. Tu http://www.antylicho.pl/mysl-jest-poczatkiem-wszystkiego.html jest ciekawa strona, tu viewtopic.php?t=1921 sa podstawy, ale samo sie nie przeczyta, a i przeczytanie to nie wszystko, bo potem trzeba to praktykowac. Dla chcacego nic trodnego, ale trzeba chciec.
Choc niewatpliwie na poczatek to najlepiej dobrze szalwie przypalic, na ale trzeba dobrze przypalic, a nie tylko o tym mowic Smile
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to już czasami uważam że każdy widzi i czyta co chce zobaczyć.
jasne że każdy chciałby miec wszystko podane na tacy a nie się motać przez tysiące wcieleń bo i po co , dla jakiej to światłości i wszelkiego poznania???może tylko dlatego że w genach sie komuś coś nie udało albo chromosomy nie takie jak trzeba? w końcu nie wszystkie małpoludy są małpoludami.
one1 wiem że czujesz ogromną potrzebę uświadamiania innych i "awatarowania" ale to nie miejsce i czas na to, ponieważ nie bardzo jestem zwolennikiem jakichkolwiek teorii, jestem zwolennikiem własnych teorii i uważam, że każdy powinien dążyć wyłącznie do własnej teorii, a nie opierać się na zwiastunach świtu, świetlanej rodzinie, jose arquelesie, czy też innych sektach które robią ludziom wode z mózgu. akurat te wszystkie bajania są tyle warte co każda informacja napisana w gazecie czy innych książkach. niczego nie możesz być pewien dopóki nie doświadczysz na własnej...ale mniejsza o to. zupełnie o coś innego chodziło mi w moim poście powyżej pisanym ale jak zwykle trzeba na własny użytek przerobić i dorobic ideologię. a taka wolną wolę o jaka ci chodzi to mają nieliczni od urodzenia i nie przez przypadek się z tym rodzą bo to są konkretne wibracje z którymi przychodzą na świat i nie muszą szukać w żadnym wnętrzu czy zewnętrzu jeśli już o to chodzi bo wiedzą to lub czują (jak wolisz). niestety umiejętność nie do wyuczenia - nie mylić z uporem bo to zupełnie coś innego.
wiesz to taki rodzaj samoinstynktu przemieszanego z superintuicją, np wiesz kiedy coś możesz i jest ci potrzebne to to bierzesz i nic ci nie może stanąć na drodze Wink
co do szałwi to nie znam nabojki i nie mogę mu doradzać w tej kwestii, to są jego wybory ale najprawdopodobniej jeśli dostarcza mu ona takich wizji a nie innych to do czegoś ma to służyć. gdyby było inaczej prawdopodobnie jego wizje byłyby na poziomie butelki po ace i miałby doznania transformacji plastiku.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuje jedynie potrzebe pomocy innym, ale jezeli ktos jej nie chce, to oczywiscie nic na sile. Pewnie nie zrozumialem Twojego posta i masz napewno racje ze swietlana rodzna Smile , itd., ale nie zgadzam sie tylko z tymi slowami:
Cytat:
czy możecie podać lepszy sposób na dojście do wszelkich pytań typu skąd jestem? po co tu jestem? jaki to wszystko ma sens? i co dalej?
nie ...nie możecie...

No ja moge i w zasadzie to tyle.
Wiec no offens, ale powtarzam, ze jak nie mialas powaznych doswiadczen z psychodelikami to konczy sie tu wszelka dyskusja, bo to nie sa zarty. I tak se jeszcze zaawatoruje i jakby ktos mial ochote, to tu http://www.schodamidonieba.pl/index.php?.....;Itemid=54 jest "Krótka opowieść o społecznym statusie halucynogenów"
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest zbyt śmieszny, żeby go marnować na jakąś dyskusję.
Cytat:
ale co z tego?! czy możecie podać lepszy sposób na dojście do wszelkich pytań typu skąd jestem? po co tu jestem? jaki to wszystko ma sens? i co dalej?

[url=http://www.youtube.com/watch?v=hpOkq2SH49M ]sorry[/url]
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przekaz od Lucyfera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile