W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Właściciele starych aut zapłacą wysoki podatek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1915
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 17 Kwi '09   Temat postu: Właściciele starych aut zapłacą wysoki podatek Odpowiedz z cytatem

Nowy, wspaniały, cudowcy POdatek.

-----------

http://podatki.wp.pl/kat,8791,title,Wlas.....caid=17ddf

Właściciele starych aut zapłacą wysoki podatek
PAP (03:35)


Resort finansów przygotowuje rewolucyjne zmiany w opłatach za samochody - ujawnia "Dziennik".

Na biurku ministra Jacka Rostowskiego leżą już założenia do projektu ustawy o podatku ekologicznym, który ma zastąpić akcyzę. Z informacji gazety, która dotarła do tego projektu wynika, że podatek ma być płacony co roku w urzędzie skarbowym lub magistrackim wydziale komunikacyjnym. Zacznie obowiązywać prawdopodobnie od 2010 r.

Najwięcej zapłacą kierowcy jeżdżący motoryzacyjnymi starociami: 3 tys. zł za auto sprzed 1992 r. Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 zł. Wygrają ci, którzy kupią samochód prosto z salonu, podatek za małolitrażowe auto to zaledwie 100 zł - podaje gazeta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zblizamy sie do POgromu w wyborach.
Z kazdym rokiem przekonuje sie coraz bardziej ze trzeba gdzies wyjechac na inne powietrze.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu nowy podatek dla biedniejszych! Tak trzymać, niech kupują linę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie kiedy eleta rządząca zaproponuje podatek od oddychania i seksu Exclamation W tym drugim przypadku należało by zamontować mini kasę fiskalną koło kaśki lub wacka, która by automatycznie naliczała VAT i automatycznie przesyłała dane do US Laughing

A tak już poważniej, tzn. na temat. Ale jeśli ktoś jeździ samochodem starym który spala mniej niż nowy Question A jak stary/nowy jest zasilany gazem Question Question To ile wtedy zepsujemy powietrza, ile docieplimy klimat Exclamation Laughing Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko będzie zależało od emisji spali. Przeczytajcie cały tekst na dziennik.pl, bo to on opublikował całą tą historię. Powiem szczerze, że jestem załamany, bo mam auto z 91' i nie mam zamiaru się go pozbywać. Miałbym co roku bulić trzy kółka? Chyba są chorzy ci ludzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierdoliło skurwysynów, zajebać takich szmaciarzy jebanych hujów skretyniałych matołków sługusów NWOwskich, pachołków durnych, idiotów ekonomicznych analfabetów!

trzeba to nagłośnić to jest rozbój w biały dzień

czyli za mojego malucha 31 letniego który przeważnie stoi na podwórku, czasem ruszy się do sklepu 2 km dalej oraz kilka razy na rok do lasu po drzewo będę musiał płacić kilka tysięcy zł rocznie? Laughing czy coś może źle zrozumiałem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PO-datek od luksusu Laughing

za malucha wartego 500 zł płacić 3000 zł rocznie Laughing

w końcu nawet konserwator zabytków nie da wtedy tknąć eksponatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież roczniki 90-94 to najczęściej uzytkowane samochody w Polsce , zwłaszcza przez osoby niemajętne ale chcące mieć auto...sam mam takiego golfika z 91.Wart jakieś 3 tyś.
Chore króliki ...
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten podatek jest w Niemczech i innych krajach UE. Jeśli to będzie na takich zasadach jak w Niemczech to osoby, które mają stare katalizatory będą płacić taki wysoki podatek, po wymianie katalizatora na nowy to starym autem też będziesz mógł jeździć płacąc rocznie 100-500 zł. W Niemczech dodatkowo osoby ze starymi katalizatorami nie mają prawa wjeżdżać do miast. Muszą zostawić auto przed miastem i korzystać z komunikacji miejskiej. Samochody uprawnione do jeżdżenia po miastach mają naklejki na szybach. Kojarzy mi się to z naszywkami na ramieniu, które miały mówić kim jesteś za czasów 2 wojny światowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej zryte mają pomysły.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maestro




Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dawno POmazaniec NWO załatwił podatek klimatyczny gdzie nie było żadnych podstaw do jego wprowadzenia i w związku z tym ceny energii na dzień dzisiejszy ostro w góre, teraz dojebali kolejny podatek ekologiczny, ja sie pytam jak długo jeszcze ?

Dodam jeszcze dla przypomnienia odnośnie finansowania partii z budżetu, jaka to akcja była, jakie to obietnice POmazańca, i jak myślicie jak sprawa się zakończyła ? Może za niedługo usłyszymy w kampanii że pełowcy chcieli tylko reszta się nie zgodziła ? ja sie pytam jak długo jeszcze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
T. Jeśli to będzie na takich zasadach jak w Niemczech to osoby, które mają stare katalizatory będą płacić taki wysoki podatek, po wymianie katalizatora na nowy to starym autem też będziesz mógł jeździć płacąc rocznie 100-500 zł.


tak wyjaśniam jak by ktoś mu uwierzył. To co "ja" czyli on pisze to brednie. Nie da się zrobić aby auto z 91r spełniało normy z 00r.
Teraz nowego używanego auta i po forach widzę, że większość awarii aut ma związek z APS. Widać że producenci aut też sobie nie radzą z tymi normami.
No ale jak się zielone popaprańce dorwały do władzy, to mamy to co mamy. Zresztą systemy APS to ponad 20% wartości auta.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest esencja lobbyingu próba ratowania zachodnich koncernów motoryzacyjnych kosztem najbiedniejszych, robią to co robili zawsze czyli zaciskają pętlę.
Pytanie tylko jak wiele zniosą ludzie zanim zadziała sprzężenie zwrotne.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabba nigdzie nie napisalem, że się we wszystkich autach da tak zrobić (choć kuzyn z Niemiec przerobił i nie musiał kupować nowego), a po drugie to nie są brednie, bo tak w Niemczech jest tylko ten podatek się chyba troszkę inaczej nazywa, ale o to samo chodzi. Po za tym osoby, które nie mają aut z nowymi katalizatorami na prawdę nie mogą wjeżdżać do miast, więc gdzie te brednie? I w co nie mają mi wierzyć co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurwia mnie to, najpierw pomoc dla banków bo banksterzy narobili gnoju, później straż pożarna przez Paw(cie)laka, teraz koncerny samochodowe... Ten artykuł z dziennika to http://www.dziennik.pl/gospodarka/articl.....hodow.html

Dobrze na wykopie ktoś napisał, że CBA powinni prześwietlić tą sprawę i ludzi z nią powiązanych.

Owszem w Niemczech mają nawet jakieś opłaty ekologiczne i pełno również śmiesznych opłat itp. ale popatrzmy ile oni zarabiają i jak oddawali dobre samochody Polakom za 1€. Ale oczywiście jak Polacy kupowali i pozbywali się swoich starych samochodów o wiele bardziej szkodliwych dla środowiska to trzeba było wprowadzić opłaty bo państwo za mało zarabiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że ten podatek będzie testem dla społeczeństwa.
Jeżeli nie będzie potężnego odporu społeczeństwa, potężnych protestów, blokad miast i tym podobnych spraw, to jesteśmy realnie w dupie. I już nie ma nadziei. Po prostu trzeba spieprzać na Białoruś.
A akurat w tej sprawie odpór był by prosty. Wystarczy 100 aut aby zablokować miasto. Ale jeżeli nie znajdzie się na miasto 100 kierowców. To niestety. Ten okop jest już stracony.

JA- to co piszesz w sprawie wymiany katalizatora nie ma sensu. katalizator był dobry w latach 90tych teraz są zupełnie inne systemy redukcji zanieczyszczeń. I nie ma nowych katalizatorów które mogą więcej.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było o Niemcach i o tym jak ma być w Polsce więc ja przybliżę ja to jest w UK:)
W UK, by samochód wyjechał na drogę publiczną musi posiadać taki dysk papierowy naklejony na przednią szybę. To podatek drogowy (Road Tax). By go kupić należy przedstawić na poczcie certyfikat ubezpieczenia oraz badania techniczne. Bez któregoś z tych papierów nie kupi road tax;u a tym samym nie ma prawa przebywać na drodze publicznej.
Cena podatku zależy od wieku - podział przed 1.03.2001 oraz pojemności silnika, przy czym rozróżnia się tylko dwa do 1.6 i od 1.6Smile cena do 1.6 to 120 funtów rocznie powyżej 1.6 to 185 rocznie.
Samochody zarejestrowane po 01.03.2001 są klasyfikowane już wg. emisji CO2. I tu cena najbardziej ekologicznego pojazdu (101-120 g/km - cokolwiek to znaczy;) ) to 35 funtów rocznie a najcięższego truciciela (ponad 225 g/km) - 400 funtów rocznie.
Dla orientacji dodam, że ja płace 170 funtów rocznie (jak 80% innych pojazdów) to jest przedział 166-185 g/km.
Prawdę mówiąc to nie ma tu żadnej zmiany od lat:) znaczy odkąd ja pamiętam, a moja pamięć sięga daleko:)) poza oczywiście coraz droższymi podatkami wg. wskaźników inflacyjnych.
Ale tak przy okazji to coś mi się skojarzyło o tym, dwa dni temu Braun zwany Gordonem obwieścił wszem i wobec, że każdy kto kupi samochód elektryczny lub hybrydowy (przy czym nacisk na hybrydowy) dostanie od państwa zwrot 5000 od ceny pojazdu. Innymi słowy państwo wyłoży 5000 funtów - znów ukłon w stronę najbogatszych! Bo ilu jest dziś takich których stać na Toyotę hybryd za 25 000 funtów?
Owszem kierunek jak najbardziej właściwy! I jak by mi ktoś dziś dał alternatywę, że oddaje mój czołg za elektryczny wózek - to w ciemno bioręSmile

ps.
sprawdziłem na stronach toyota.co.uk i ceny trochę spadłyWink
Hybrydowy Prius kosztuje w najtańszej wersji ok 19000 a w najdroższej coś ponad 21000 funtów.
Przyglądnąłem się z ciekawości na ten współczynnik dla mnie nic nie mówiący o emisji CO2 - hmm... wygląda na to, że samochody Toyoty mają poniżej 120 g/km (119) czyli road tax 35 funtów rocznie?Smile
Ale i tak moim marzeniem jest rządowy program wymiany 1:1 z czołgu na elektryczny wózek;) Skoro zasięg dzisiejszego elektrotoczydła to nie mniej niż 300 mil! (ok. 480km) i pomyśleć, że tankuję nocą jak w kawałku Franka Kimono "Tankowanie nocą" a rano jest full;))) i tak codziennie:)) Pomarzyć zawsze fajnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_
Nie wiem jak tam stoi funt, ale wyglada na to ze te 3000 zl przebija 2-3 razy nawet te 185 funtow.
Biorac pod uwage jeszcze dysproporcje w zarobkach...
Wiec potwierdza sie ze RP to jakis oboz karny.

Jabba
Mam podobne wnioski.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie Jabba. Potrzebny jest opór ludności inaczej to wprowadzą. I ukłon dla bogatych w przykładzie górala_ . Jak widać wszędzie zdziera sie z biedoty, to jak za średniowiecza, coraz więcej trzeba pracować na "roli", a oni wymyślają coraz to nowsze sposoby wyzysku.

Cytat:
JA- to co piszesz w sprawie wymiany katalizatora nie ma sensu. katalizator był dobry w latach 90tych teraz są zupełnie inne systemy redukcji zanieczyszczeń. I nie ma nowych katalizatorów które mogą więcej.


Cytowałem słowa kuzyna. Być może chodzi o wstawienie tych nowych systemów oczyszczania spalin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2062
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehehe, fantastycznie Smile Oczywiście będziemy wyciągać łapki w stronę matki korupcji, która w takich sytuacjach zazwyczaj pomaga. A co to będzie za problem na badaniu technicznym dać stówkę więcej i klepną nam papier, że nasze auto oddaje do atmosfery jedynie parę wodną Very Happy

Samochody truciciele, pneumokoki - mordercy, efekt cieplarniany - zagłada ludzkości, 9-11 - zamachowcy uprowadzający samolot plastykowymi nożami, czekam na więcej ciekawych uzasadnień okradania społeczeństwa z wolności i dóbr materialnych.
Szanowni złodzieje! Pies was rypał w wasze nienażarte dupska!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Samochody truciciele, pneumokoki - mordercy, efekt cieplarniany - zagłada ludzkości, 9-11 - zamachowcy uprowadzający samolot plastykowymi nożami, czekam na więcej ciekawych uzasadnień okradania społeczeństwa z wolności i dóbr materialnych


zapomniałeś o podatku od deszczówki Smile

wkrótce podatek od świecenia słońca Laughing
ze zniżką dla ociemniałych Wink
(bez urazy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja proponuje, zanim wieść się rozniesie na dobre i wpłynie na ceny aut - sprzedajcie stare auta i kupcie jakiś tani badziew ze świeżego rocznika

Daihatsu np. wyglądają tanio

http://moto.allegro.pl/49243_sirion.html?order=pd&view=gtext

I najlepiej przerobić na gaz od razu. Smile

Znaczy chyba, że chcecie iść stawiać opór czy coś, względnie macie tyle kasy, że Wam wisi taki podatek Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 19 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA ty kapitalisto jeden Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:00, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zróbmy tak, żeby śmieci nie zalewały planety! Pewnie nie da się tego zrobić tak, żeby ich nie wytwarzać? Dla strumieni odpadów wytwarzanych tylko przez aglomeracje nie ma już innego sposobu jak budować spalarnie... buuaaaa! Spalarnie? Nawet jeśli ktoś przyjmie (rzeczową, płynącą z wyników badań!) argumentację, że jest to najlepszy i najbardziej ekologiczny sposób pozbywania się odpadów to: "Na pewno kurwa nie w mojej dzielnicy!"... tia, pytanie tylko, w której jeśli nie w Twojej, albo w jego.

Z samochodami jest podobnie. Ważne co by było ekologicznie przecież chcemy oddychać czystym powietrzem, nie chcemy ścieków zamiast rzek i takich tam, ale z drugiej strony nie chcemy zrobić nic, nic dać, oddać, by tak właśnie było. Niech inni to zrobią za nas, ale tak, by nas to nie dotknęło. Ja kupię zgniłka, najlepiej ropnego i niech nikt się nie wpierdala, że zostawia za sobą czarną chmurę (i teraz pytanie: czy podatek dotyczył będzie wyłącznie aut osobowych? a co z tymi wszystkimi starymi miejskimi autobusami??). Potem jedziesz pękającą w szwach ulicą, po raz 10 czekając w kolejce na zmianę sygnalizacji, obracasz się i wszędzie zasępione twarze... pojedyncze, w każdym samochodzie jedna osoba Sad

Wkurwił mnie nie lada pomysł wprowadzenie tego podatku, ale nie jako idea, tylko sposób realizacji! Ok, nowy samochód emituje mniej spalin, ale czy nie jest to przeliczane na litr? W czym są liczone te gr? Moje małe Seicento (nienowe) ma silnik 1.1, czy naprawdę emituje do atmosfery więcej CO2, niż wielka amerykańska półciężarówka (dla jasności, w której też siedzi jedna osoba!!), której silnik ma pewnie z 5l pojemności? Co z tego, że jest nowa!? Nie słyszałem też nic o tym, by inaczej traktować samochody spalające gaz, benzynę i ropę - przeca to też ma znaczenie!
No i jeszcze jedno!
Jeśli mam płacić podatek by było ekologiczniej i ekologii nie tworzymy na zasadzie ograniczania dostępu do dóbr (bo zwyczajnie nie stać mnie na auto), to chciałbym, aby w całości pieniądze te szły na budowę dróg (bo z nimi właśnie będzie ekologicznej), a nie na emerytury dla górników, czy podwyżki dla lekarzy (SIC!!!!).
O wysokości zaproponowanych stawek nie będę się wypowiadał, bo to złodziejstwo. Pamiętam komentarze na Onecie, w chwili gdy ropa było po 150$ za baryłkę - są tacy, którzy pragnęli paliwa nawet po 10 zł za litr, by w końcu mieć dla siebie puste drogi (przeca palant w Porsche tak samo stoi w korku jak ja).

Ogólnie podatek tak, ale nie tak i nie w takiej wysokości... tylko, czy w Polsce cokolwiek robi się racjonalnie?

@rEvolution
Cytat:
zapomniałeś o podatku od deszczówki

to nie jest podatek tyko opłata eksploatacyjna za to, że pod deszczu możesz jechać suchą drogą, czy iść suchym chodnikiem, a syf spływający do kanalizacji deszczowej było oczyszczony i nie trafiał wprost do rzeki - za coś trzeba utrzymywać tę infrastrukturę (i tu akurat dobrze wiem co mówię)
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytajcie to, co piszą dziś na interii:

http://fakty.interia.pl/wiadomosci/prasa.....ku,1292910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Właściciele starych aut zapłacą wysoki podatek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile