W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
wypociny godblesa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1464
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 04 Wrz '07   Temat postu: Prawda?..............................(OK) Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad MÓWICIE O WYIMAGINOWANEJ PROPAGANDZIE W SAMI JA UPRWIACIE W NAJCZYSTRZEJ POSTACI.
JEZELI TO CO WYPISUJECIE TO JEST (WEDŁUG WAS) prawda NO TO NA
PRAWDE MACIE NASRANE DO ŁBÓW MÓWIAC NP. O TYM JAKIE USA JET OKRUTNE NIE MÓWICIE O TYM ŻE WYDAJAE MILIARDY DOLARÓ DLA AFRYKI.... (AFRICA CENTRAL COMMAND) ZALOZONE PRZEZ BUSHA I GATES'A GINA ZLNIERZE DUMNI ZE SWOJEJ SLUZBY A WY ROBICIE Z NICH MORDERCY DZIECI ?!! Crying or Very sad Question Question
JEZELI TAK MACIE SZUKAC PRAWDY TO ZAJMIJCIE SIE SWOIMI SPRAWAMI (A SWOJA DROGA,CIEKAWE JAK WYGLADALOBY TO FORUM GDYBY W LATACH SIEDEMDZIASIATYCH POLSKA R........ EUROPE 70 RAKIETAMI BALISTYCZNYMI ?? CIEKAWY JESTEM NAPRWADE NIE WYNIESLISCIE LEKCJI Z OKUPACJI KOMUNISTOW I HITLEROWCOW (OOO AMOZE MACIE TEORIE SPISKOWE O HOLOCAUSTIE )ROWNIE NIEWIARYGODNE JAK 9/11 CONSPIRACY THEORY
PRZEZ TAKICH JAK WY DOCHODZI DO MORDOWANIA CYWILÓW I IRAKU.... (PEWNIE NAWET NIE WIECIE O CO MI HODZI)
BO OCZYWISCIE JI HAD TO TEORIA KONSPIRACJI NIE?.
SWOJA DROGA JA BYM BEZ WACHANIA W KAZDEJ CHWILI MÓGŁBYM ODDAC ZYCIE ZA TYCH ''MORDERCÓW''I KOCHAM BUSHA MAM W DUPIE CO WY SOBIE MYSLICIE W TYCH POPIER... GŁOWKACH
SZCERZE PIERDOLE WASZE FORUM SRAM NA TA WASZA PRAWDE
A TYCH KTÓRZY MAJA W DUPIE POSWIECENIE TYCH LUDZI ICH RODZIN
I ZAGROZENIE PRZED JAKCIH NAS CHRONIA POPROSTU SZCZERZE NIE NAWIDZE!!!!!!!! Mad A MOZE JA TEZ PRACUJE DLA RZADU US??
TĘPI JESTESCIE, A, MAM PRAWO MÓWIC TO CO I SIE PODOBA NIE?
A JEZELI UWAZACIE PRZECIEWNIE, TO MOZE WPROWADZMY KOMUNE HUJ Z DEMOKRACJA NIE? PRAWDA, OMG!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno, należysz do większości w tym kraju, więc pewnie masz rację. Co do Afryki to zapewne chodzi ci o te ciągłe akcje z umarzaniem bilionowego długu afrykańskich państw, który jak wiadomo pochodzi z odsetek po pożyczkach z banku światowego.
Jeśli nie powyższe, to może masz na myśli nieprzecenioną pomoc amerykańskich korporacji w eksploatowaniu afrykańskich bogactw naturalnych. hmmm? albo podsycanie trwającego już ponad 50lat konfliktu w Darfurze, w którym zginęły miliony ludzi. Pewnie nawet o tym nie wiesz.
Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/61845,21,0,pokaz.html
...niektóre z afrykańskich konfliktów, a zwłaszcza ten rozgrywający się na terenach Republiki Kongo podsycane są ciągle na nowo z cynicznej pogoni za zyskiem. Ten ogromny teren, leżący w samym sercu Afryki obfituje bowiem w bogactwa naturalne – złoto, diamenty, miedź, koltan, kobalt, uran. To o złoża walczą zachodnie korporacje oraz kraje sąsiednie czyli Rwanda i Uganda

God bless America napisał:
PRZEZ TAKICH JAK WY DOCHODZI DO MORDOWANIA CYWILÓW I IRAKU.... (PEWNIE NAWET NIE WIECIE O CO MI HODZI)

Oświeć nas o co ci chodzi, bo jakoś nie rozumiem.

God bless America napisał:
A TYCH KTÓRZY MAJA W DUPIE POSWIECENIE TYCH LUDZI ICH RODZIN
I ZAGROZENIE PRZED JAKCIH NAS CHRONIA POPROSTU SZCZERZE NIE NAWIDZE!!!!!!!!

Ja przykładowo wcale nie mam w dupie tego wielkiego poświęcenia. Ja mam głęboką nadzieję że ci wszyscy najemnicy imperium i stabilizatorzy nie wrócą z tamtąd żywi, albo przynajmniej zostaną kalekami.
Co do zagrożenia, to jest ono sztucznie podsycane i tacy ignoranci jak ty łykają tą ściemę.

God bless America napisał:
SWOJA DROGA JA BYM BEZ WACHANIA W KAZDEJ CHWILI MÓGŁBYM ODDAC ZYCIE ZA TYCH ''MORDERCÓW''I KOCHAM BUSHA

Laughing Razz
God bless America napisał:
SZCERZE PIERDOLE WASZE FORUM SRAM NA TA WASZA PRAWDE

Tym nas uspokoiłeś, dobrze że się odcinasz. Nie potrzeba nam tutaj ludzi skrzywionych światopoglądowo i do tego dziecinnie naiwnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żal mi ciebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="God bless America"]żal mi ciebie![/quote]
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
albo i nie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

God bless America dobra robota Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Shocked Shocked Shocked Shocked Sad Embarassed Rolling Eyes Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co masz na myśli???/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


wypociny godblesa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile