W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Screw Loose Change  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1530
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 03 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.lolloosechange.co.nr/ Obejrzyjcie!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 03 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem ciekawy jak sie poczujecie podczas ogladania!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 03 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

his is where Loose Change 2nd edition comes in. This is a video created by a "filmmaker" who got rejected by a 2nd tier film school and managed to make a living by simply lying about the victims and the US Government by manipulating footage, quote mining, straw man arguments, and no credible sources. As you will see in this site and in the Screw Loose Change video, it doesn't take intense researching to point out some of the basic flaws with the 9/11 theories. When did the Truth require a Second Edition or a Final Cut?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 04 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

God bless America napisał:
his is where Loose Change 2nd edition comes in. This is a video created by a "filmmaker" who got rejected by a 2nd tier film school and managed to make a living by simply lying about the victims and the US Government by manipulating footage, quote mining, straw man arguments, and no credible sources. As you will see in this site and in the Screw Loose Change video, it doesn't take intense researching to point out some of the basic flaws with the 9/11 theories. When did the Truth require a Second Edition or a Final Cut?


Retarded or sth? Człowieku przecież pisałem, że każdy to już widział. Czy ty się tak podniecasz, spamując ciągle?

I jeszcze do tego powtarzasz słynną sentencję demaskatorów "When did the Truth require a Second Edition?" - Nie prawda wymaga tylko film, edycja, nowe informacje. <załamuje ręce>

A podczas oglądania go ( jeszcze raz napisze, żebyś może zapamiętał - dawno temu! ) poczułem bezsilność, bo propaganda "wie", że głupota ludzka nie zna granic i ją wykorzystuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 04 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROPAGANDE to wy tu robiecie!
End of Story, God Bless America! Their Troops and Best PRESIDENT
ever she have!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra PopS skoro jesteś taki 100% pewny spisku rządu USA to może odpowiesz mi na pytanie, które bardzo mnie nurtuję a tzw. "wersja oficjalna" mi na nie odpowiada.

Kto jest winny dokonania zamachów z 11 września ?

Bardzo byłbym wdzięczny za podanie z imienia, nazwiska i funkcji pracowników amerykańskich służb specjalnych i oficerów Armii USA odpowiedzialnych za przygotowania tej nieprawdopodobnie skomplikowanej prowokacji. Jeśli piszesz w innym temacie na forum, że "wersja oficjalna" została już obalona to myślę, że masz gotową odpowiedź na to pytanie. Chyba jest rzeczą oczywistą, że jeśli twierdzisz, że terroryści i ich mocodawcy podani z imienia i nazwiska w wersji oficjalnej są niewinni to masz innych znanych z imienia i nazwiska podejrzanych. Podając nową interpretację jakiegoś przestępstwa chyba w pierwszej kolejności trzeba pokazać nowych podejrzanych a nie zajmować się bardzo zwodniczą i niestety niewiele udowadniającą analizą zdjęć i filmów.
Zwłaszcza, że oskarżana o dokonanie zamachu Al-Kaida przeprowadzała ataki na amerykańskie cele w przeszłości, wielokrotnie zarówno przed jak i po 9/11 groziła atakami, nigdy nie zaprzeczyła oskarżeniom strony USA i mało tego chwaliła zamachowców więc jakoś nie widzę braku logiki w tym, że jest za ten zamach odpowiedzialna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

God bless America napisał:
PROPAGANDE to wy tu robiecie!
End of Story, God Bless America! Their Troops and Best PRESIDENT
ever she have!


Aha, przekonałeś mnie. Płyń po bezdrożach głupoty dalej...
Ale z best to już przesadziłeś. Widzę, że nawet nie próbujesz zrozumieć - FINE. Whatever...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 05 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardzo byłbym wdzięczny za podanie z imienia, nazwiska i funkcji pracowników amerykańskich służb specjalnych i oficerów Armii USA odpowiedzialnych za przygotowania tej nieprawdopodobnie skomplikowanej prowokacji


A może jeszcze pesel ? Czemu jesteś taki w gorącej wodzie kąpany?

Justice for 9-11!

http://video.google.com/videoplay?docid=-649993991751648213

Coś jeszcze? To lepiej Ty odpowiedz na pytanie jak Boeing 757 spenetrował przestrzeń Pentagonu, do tego robiąc sobie jak gdyby niby nic skręt o 270 stopni bez oddania nawet 1 strzału w jego kierunku obrony Pentagonu? I skomentuj wypowiedź Normana Manea.

Cytat:
a nie zajmować się bardzo zwodniczą i niestety niewiele udowadniającą analizą zdjęć i filmów.


Dobre, dobre. Każdy wie przecież, że nagrania to żaden dowód, ale "...mamy dowody na to, że Al- Kaida dokonała zamachów i pokażemy je w odpowiednim czasie" - o już coś.

Cytat:
Al-Kaida przeprowadzała ataki na amerykańskie cele w przeszłości, wielokrotnie zarówno przed jak i po 9/11 groziła atakami, nigdy nie zaprzeczyła oskarżeniom strony USA


Chyba zapomniałeś kto stworzył Al-Kaidę. I jeszcze się pytasz czemu nie protestują?

Cytat:
może odpowiesz mi na pytanie, które bardzo mnie nurtuję a tzw. "wersja oficjalna" mi na nie odpowiada.


Tak, opowiada piękne historie o nożach do kartonu i porywaczach, o pancake collapse którego nie było, i pięknie tłumaczy zawalenie się WTC7, i stopioną stal pod gruzami.
Dream on.......................zZzZzZzZzZzZzZzZz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:


A może jeszcze pesel ? Czemu jesteś taki w gorącej wodzie kąpany?

Justice for 9-11!

http://video.google.com/videoplay?docid=-649993991751648213

Coś jeszcze? To lepiej Ty odpowiedz na pytanie jak Boeing 757 spenetrował przestrzeń Pentagonu, do tego robiąc sobie jak gdyby niby nic skręt o 270 stopni bez oddania nawet 1 strzału w jego kierunku obrony Pentagonu? I skomentuj wypowiedź Normana Manea.


To dość ciekawe, że zarzucasz innym wiarę w rzekomą propagandę rządu USA, itp. a sam jako dowody swoich tez podkładasz materiał, który jest propagandowy do sześcianu i z jakąkolwiek obiektywną analizą nie ma nic wspólnego co udowodnię w dalszej części mojego postu. Jak to nazwać hmm... Hipokryzja

Bo chyba nie powiesz mi, że te prymitywne rysuneczki zawarte w tym filmiku, jak widać mającym trafić do nastoletnich odbiorców tego anonimowego dzieła mają cokolwiek wspólnego z rzetelną, obiektywną i naukową analizą omawianego tematu. Kpina Panie !!

No dobra ale to tylko taka mała dygresja na pytania już odpowiadam:
1. Co do zachowania samolotu tuż przed uderzeniem, to chodziło pilotowi prawdopodobnie o identyfikację wzrokową celu i dopiero po jej dokonaniu zawrócił by wykonać właściwe uderzenie.
2.Co do karkołomnego manewru to fakt, że coś jest stosunkowo trudne do wykonania nie oznacza, że jest niemożliwe.
3. Wiesz co byłem w Waszyngtonie, stałem sobie pod Pentagonem i powiem Ci, że jak zauważyłem jego przestrzeń powietrzna jest "penetrowana" przez samoloty pasażerskie co 5 minut a może nawet częściej. Powód tuż obok jest bardzo ruchliwy Ronald Reagan National Airport a jeden z jego pasów startowych wychodzi wprost na Pentagon. jak mi nie wierzysz to sobie zapodaj Google Earth. Więc chyba spenetrowanie jego przestrzeni powietrznej nei jest takie trudne, co nie ?
4. A skąd Ty wytrzasnąłeś, że nieistniejąca (!!!! Laughing) obrona powietrzna Pentagonu strzela sobie do samolotów lecących w jego kierunku. Nie było wokół Pentagonu żadnych wyrzutni rakiet przeciwlotniczych. Przecież przed 11 września Amerykanie obawiali się tylko Rosjan a było jasne, że jak oni zaatakują to będzie to atak nuklearny z użyciem rakiet balistycznym, a ponadto powód z punktu nr.3.
5. Poczytaj sobie "Raport", "Nową Technikę Wojskową" I tym podobne poważne źródła na temat działania obrony przeciwlotniczej a nie słuchaj ludzi takich jak twórcy tego filmiku, których wiedza na ten temat jest równa zero lub co jest dla mnie o bardziej prawdopodbne w cyniczny sposób wykorzystują to, że większość ludzi nie ma o tym pojęcia dla rozsiewania swojej propagandy.
6.Chyba Normana Mineta ? Co do jego wypowiedzi, zwykła manipulacja. Zresztą obejrzyj pełny materiał a nie tylko ten mały fragment wybrany dla celów propagandowych i pozbawiony kontekstu.
http://www.youtube.com/watch?v=DwFGLIsIBuM

Typowe działanie zwolenników tzw. "teorii spiskowej'. Już mnie to przestało dziwić bo takich przypadków są dziesiątki jak nie setki...
I co dalej uważasz, że ten filmik, do którego link podałeś pokazuję 100 procentową prawdę ? Sorry ale naprawdę żal mi ludzi którzy nabierają się na takie bzdury....

PopS napisał:

Dobre, dobre. Każdy wie przecież, że nagrania to żaden dowód, ale "...mamy dowody na to, że Al- Kaida dokonała zamachów i pokażemy je w odpowiednim czasie" - o już coś.


Na podstawie tych dowodów skazano przed sądem Zacariasa Moussaoui i część terrorystów odpowiedzialnych za zamachy na amerykańskie ambasady w Afryce. Więc chyba są dowody i to dość mocne.
PopS napisał:

Chyba zapomniałeś kto stworzył Al-Kaidę. I jeszcze się pytasz czemu nie protestują?

No kto ? Zgaduję: Syjoniści, Żydzi, Masoni, CIA, Mossad, Rząd Światowy, Marsjanie, itp., itd.


Cytat:

Tak, opowiada piękne historie o nożach do kartonu i porywaczach, o pancake collapse którego nie było, i pięknie tłumaczy zawalenie się WTC7, i stopioną stal pod gruzami.


Historię nie mają być piękne i "ubarwione" obraźliwymi rysuneczkami tylko podparte dowodami, zeznaniami i chłodną pozbawioną emocji analizą naukową. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:14, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Identyfikację wzrokową celu... ha ha ha. Przeleciał 1/4 stanów bez wieży kontrolnej, a potem dokoła identyfikacji wzrokowej celu po przez wykonanie niemal nie możliwego manewru nawet dla doświadczonego pilota - powiedzmy conspiracy theory...

Zwykła manipulacja... czemu nie zapniesz się w kaftan sam?

Mówie o 9/11 nie o zamachach na ambasady... ROTFL.

Możesz zgadywać, ale się doinformować - wolny wybór.

No właśnie !!! Nie mają być, ale oficjalna wersja jest ! Pancake collapse? - Good one !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:03, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film to nic innego jak robota CIA mająca wyglądać jakby ją zrobił amator hobbysta 9/11 Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:

Zwykła manipulacja... czemu nie zapniesz się w kaftan sam?




A czemu nie odniesiesz się w żaden sposób do zawartych w tym filmie kłamstw na temat obrony przeciwlotniczej i wypowiedzi Normana Mineta ??

PopS napisał:

Możesz zgadywać, ale się doinformować - wolny wybór.


No właśnie cały czas się doinformowuję i z każdym kolejnym filmikiem tzw. "spiskowców" przekonuję się jakim teoria spiskowa jest jednym wielkim oszustwem.

PopS napisał:
Identyfikację wzrokową celu... ha ha ha. Przeleciał 1/4 stanów bez wieży kontrolnej, a potem dokoła identyfikacji wzrokowej celu po przez wykonanie niemal nie możliwego manewru nawet dla doświadczonego pilota - powiedzmy conspiracy theory...


Już pisałem to, że coś jest trudne nie znaczy, że jest niemożliwe. Za to ja mam lepsze pytanie: Jak to była rakieta czy zdalnie sterowany samolot to po co wykonywał takie manewry ? To byłby dopiero mega absurd.


Cytat:
Mówie o 9/11 nie o zamachach na ambasady... ROTFL.


Wiem podałem to tylko jako przykład członków Al-Kaidy skazanych w procesach sądowych. Wracając do 9/11 to słyszałeś o procesie komórki hamburskiej? W Niemczech też zapadły wyroki skazujące za zamach z 11 września. To co niewinni siedzą ? Wink
Cytat:

No właśnie !!! Nie mają być, ale oficjalna wersja jest ! Pancake collapse? - Good one !!!

Już to gdzieś pisałem nie jestem ekspertem od wyburzania budynków ale na razie nie słyszałem żadnej bardziej mnie przekonującej hipotezy. Bo chyba jako lepszą teorię nie masz na myśli tych bzdur o tym, że się niby wieżowce waliły z prędkością swobodnego spadku, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty się nie odnosisz, bo chyba Ci nie pasują co?

Ja też jak oglądam jakieś conspiracy files BBC czy podobne to widzę jak 'full of shit' trzeba być, żeby dać się nabrać. Ale niestety TV ogłupia i wcale nie jest to już takie trudne...

Co brałeś? Kto mówił o rakiecie, ja? A nawet to rakieta = fałszywa czarna skrzynka = skrętu nie było LOL.

No i? Nadal to nie New World Order czyli nie skazali winnych...

Żadnej innej... haha nie słyszałeś czy nie chciałeś słyszeć? Przekonywającej... no jak się nie znasz to jaka jest dla ciebie przekonywająca? Jak ją rozpoznajesz?
Bzdur? No jak się nie znasz to czemu obrażasz tylu architektów i inżynierów. Po co robisz z siebie pośmiewisko? A chodzi mi o to jak wyglądały wieże po zawaleniu się (na pewno w ten naleśnik wierzysz?) i o to, że rdzeń wież też się zawalił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
To ty się nie odnosisz, bo chyba Ci nie pasują co?


Ja już się odniosłem patrz moje poprzednie posty. Nie rozumiesz czy nie chcesz rozumieć o czym piszę ???

Co z procesemi komórki hamburskiej i Zacariasa Moussaoui ? Kogo i za co wg. Ciebie w nich skazano ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 06 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
PopS napisał:
To ty się nie odnosisz, bo chyba Ci nie pasują co?


Ja już się odniosłem patrz moje poprzednie posty. Nie rozumiesz czy nie chcesz rozumieć o czym piszę ???

Co z procesemi komórki hamburskiej i Zacariasa Moussaoui ? Kogo i za co wg. Ciebie w nich skazano ?


Pionki?

Nie odnoszę? Czemu się nie odnosisz do tego co ja napisałem przed chwilą, tylko zadajesz mi ciągle pytania? Co to jakieś przesłuchanie? Do niczego się nie odniosłeś... napisałeś patrz film i odniosłem się... ho ho ! Czerpiesz z jakiegoś innego miejsca swoje informacje czy tylko te demaskatorskie filmiki?

No powiedz mi jak rozpoznajesz wiarygodną hipotezę zawalenia się wież skoro się nie znasz jak sam mówisz. Większość ludzi się "nie zna" i dlatego wierza w to co im się powie. Piszesz, że free fall to bzdura, ale się nie znasz tak? Piszesz o skompresowanym powietrzu jako o squibsach, ale się nie znasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok jak tacy pewni jestescie to zadawajcie mi pytania z 11 wrzśnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
God bless America




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekonajmy tych debili! ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 11 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

God bless America napisał:
przekonajmy tych debili! ok?


NIgdy nie uważałem, że ktoś kto ma inne poglądy na jakąś sprawę niż ja, jest debilem. Zawsze istnieję też możliwość, że to ja się mylę. Więc Twoję teksty God bless America są moim zdaniem nie na miejsu. Pominę już fakt, że do tej pory nie przedstawiłeś żadnego merytorycznego dowodu na poparcie swoich tez.



Cytat:
No jak się nie znasz to czemu obrażasz tylu architektów i inżynierów.


Zupełnei nie rozumiem w czym niby obrażam architektów i inżynierów. Przecież przytłaczająca większość specjalistów z tych dziedzin nie krytykuję oficjalnej wersji wydarzeń. Mój kumpel miał nawet wykład na Politechnice Krakowskiej o tym jak zawalały się WTC i nie podważał on wersji oficjalnej. Do tej pory żaden specjalista z tych dziedzin krytykujący wersję oficjalną nie wystąpił mając za sobą szyld jakiejś uczelni bądź instytucji naukowej. Ponadto tak naprawdę to ten znienawidzony przez was NIST miał dostęp do największej ilości informacji na temat zawalenia się wież i nie widzę powodu by im nie wierzyć. Zwłaszcza, że raport przygotowywali nie tylko eksperci rządowi ale w komisji przygotowującej raport byli też specjaliści z sektora prywatnego i oni również współtworzyli dokładne symulację zawalenia WTC. Sorry ale dla mnie to jest bardziej przekonujące niż jakiś ekspert w Loose Change czy innym zmanipulowanym filmie mówiący "o tak wygląda kontrolowane wyburzenie". Może by przedstawili jakąś symulację i obliczenia jak dokładnie wyglądało to kontrolowane wyburzenie, gdzie były ładunki, jak po kolei waliły się wieżowce itp. a nie tylko gadali w stylu "wieże nie mogły zawalić się od uderzenia samolotów", itp. bo to do tematu niewiele wnosi. Pomijając już fakt, że w "Loose Change" są takie błędy, które tych ekspertów kompletnie dyskretytują.
Póki jakiś prestiżowy ośrodek naukowy nie przedstawi wiarygodnego przebiegu alternatywnej wersji zawalenia się WTC zostaję przy wersji oficjalnej.



Cytat:
No powiedz mi jak rozpoznajesz wiarygodną hipotezę zawalenia się wież skoro się nie znasz jak sam mówisz. Większość ludzi się "nie zna" i dlatego wierza w to co im się powie. Piszesz, że free fall to bzdura, ale się nie znasz tak? Piszesz o skompresowanym powietrzu jako o squibsach, ale się nie znasz.

Nie skończyłem architektury czy innych tym podobnych studiów więc szczerze piszę, że nie jestem w tej kwestii ekspertem. Nie rozumiem o co Ci chodzi ? A jak już jesteśmy w temacie to napisz proszę na jakim kierunku studiujesz/jaki kierunek skończyłeś to może bardziej zrozumiała będzie dla mnie Twoja niezwykła pewność siebie, którą prezentujesz w swoich postach.
Acha a specjalistycznych studiów nie muszę kończyć by zobaczyć, że fragmenty wieży spadają znacznie szybciej niż główny trzon wieży więc o żadnym "free fall" nie ma mowy. Co chociażby widać na tym zdjęciu:

Nie muszę też mieć specjalistycznych studiów by wiedzieć, że powietrze musi znaleźć sobie gdzieś ujście i jeśli zgnieciemy z dużą prędkością jakąś powierzchnię wypełnioną powietrzem to one ujdzie rozrywając boki. Proponuję banalny eksperyment z gnieceniem palcami baloników w folii bąbelkowej. To samo tylko, że w innej skali wydarzyło się gdy zgniatane były kolejne piętra WTC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:31, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:

Mój kumpel miał nawet wykład na Politechnice Krakowskiej o tym jak zawalały się WTC i nie podważał on wersji oficjalnej.


Eeee. To chyba pogadanke polityczna raczej. WTC1 i WTC2 zawalily sie w sposob niejasny, a WTC7 w sposob arcyniejasny.

Komisja do spraw 11/9 wywolala furie rodzin ofiar bo jak to nazwaly "bylo to koleczko wzajemnej adoracji" na ktorego czele stal jeden z oficjeli planujacych przyszle wojny. Media bojkotowaly swiadkow mowiacych o wczesnijeszych eksplozjach. Malo nazwisk ujelo sie za prawda bo sygnal jest wyrazny: nie warto. W Polsce np. Roman Kuźniar zostal zdymsjonowany za niepochlebny raport na temat tarczy. Ludzie sie boja po prostu ryzykowac kariery. Choc sa i tacy co mowia, ze krol jest nagi. Moze bys tak zechcial obejrzec filmik Google Video, gada facet z tytulem prof. z fizyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Screw Loose Change
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile