W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Burza nie z tej ziemi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1281
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 24 Sie '07   Temat postu: Burza nie z tej ziemi Odpowiedz z cytatem

Dziś w nocy ok 1:00 byłem świadkiem niecodziennego zjawiska pogodowego. Jak żyję nie widziałem burzy w połowie tak silnej jak ta dzisiejsza!! Shocked Próbowałem zliczyć ilość błysków na minutę i uwierzcie, że się nie dało. Na pewno w szczycie było grubo ponad sto błyskawic na minutę, jeśli nie ponad dwieście! Centrum znajdowało się w bliskiej okolicy, lecz nie było praktycznie żadnych grzmotów. Cały spektakl odbywał się w chmurach. Co jakiś czas przez niebo przelatywały bardzo długie poziome błyskawice, podobne do tych w tropikach. Wszystko trwało ponad godzinę. Błyskało bez przerwy, czułem się jak na wiejskiej dyskotece. Smile

Był ktoś z was świadkiem czegoś podobnego?
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pogoda zwariowała. Może się mylę, ale chyba ten rok znowu będzie najcieplejszy w historii. Znalazłem ciekawe artykuły o globalnym ociepleniu, nie wiem ile są one warte z punktu widzenia nauki, ale to co w nich napisane zdaje się niestety potwierdzać. Embarassed

http://poland.indymedia.org/pl/2006/12/25386.shtml

http://pl.indymedia.org/xx/2007/05/29131.shtml
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 24 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znak od Boga, że żydzi zawłaszczają sobie Polske w sposób nikczemny i tandetny... Bóg istnieje, a burze można wywować przez czynnik ludzki tak wogule... podobno amerykanie wiedza jak to sie robi... tak samo deszcz, etc... Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 24 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee tam.
burza w szklance wody - kiedyś musi być ten pierwszy
poziome pioruny nie są niczym nadzwyczajnym. każdy samolot ma piorunochron od jednego skrzydła do drugiego, żeby mu pioruny sterów nie pospawały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 24 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie dostrzegasz znaków czasu!! Dobrze, że chociaż XTC podchodzi poważnie do tej sprawy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 24 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wyglądało to mniej więcej tak:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nie tak dzieje się z pogodą Question Od przeszło 25 lat pracuję w elektroenergetyce i takich problemów jakie były w tym roku to jeszcze nie przeżyłem. Strat w pozrywanych liniach oraz spalonych stacji jest b. duzo. Można wręcz powiedziec że przez ostatnie 3 miesiące wyrobiliśmy 4 letnią statystyczną normę wymiany transformatorów. W niektórych spółkach dystrybucyjnych nie mogli nawet kupić transformatorów na wymianę bo producent musiał importować! Z tym ociepleniem i zmianami klimatu jest chyba bardzo niedobrze Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Styksu




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 01 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu globalne ocieplenie doprowadza to takich typow sytuacji. To jest proste, klimat Polski przechodzi powoli na tropikalny. Jesli dojdzie do tego ze temperatury noca dojda +20 stopni to witamy w "dzungli". Wogole z swiatem bedzie nieciekawie. Jesli efekt cieplarniany nie ustanie jesli moge to tak nazwac, w ok 2050 takie burze jak widziales do tej pory to bedzie "pikus" w porownaniu z tamtymi. Tym bardziej nie beda zdarzac sie np raz na miesiac tylko to bedzie na porzadku dziennym. Wszelakie kataklizmy pozabijaja wiele ludzi. Do tego doprowadzi wlasnie efekt cieplarniany. Sadze ze czlowiek sam dla siebie jest zagrozeniem i nie wykonczy nas zadna asteroida ktore spadnie na Ziemie, lub kres naszego Slonca za ok 5mld lat tylko predzej sami sie pozabijamy w jakiejs wojnie nuklearnej, lub po prostu natura odwdzieczy nam sie za tyle lat, bo poki co latwo bic w kogos kto nie oddaje, ale to sie zmieni za kilka lat zapewne. Pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 01 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziś w nocy ok 1:00 byłem świadkiem niecodziennego zjawiska pogodowego. Jak żyję nie widziałem burzy w połowie tak silnej jak ta dzisiejsza!! Próbowałem zliczyć ilość błysków na minutę i uwierzcie, że się nie dało. Na pewno w szczycie było grubo ponad sto błyskawic na minutę, jeśli nie ponad dwieście! Centrum znajdowało się w bliskiej okolicy, lecz nie było praktycznie żadnych grzmotów. Cały spektakl odbywał się w chmurach. Co jakiś czas przez niebo przelatywały bardzo długie poziome błyskawice, podobne do tych w tropikach. Wszystko trwało ponad godzinę. Błyskało bez przerwy, czułem się jak na wiejskiej dyskotece.

Był ktoś z was świadkiem czegoś podobnego?
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pogoda zwariowała. Może się mylę, ale chyba ten rok znowu będzie najcieplejszy w historii. Znalazłem ciekawe artykuły o globalnym ociepleniu, nie wiem ile są one warte z punktu widzenia nauki, ale to co w nich napisane zdaje się niestety potwierdzać.


Spox fajna burza. U mnie tez bylo cos takiego ale na poczatku wakacji i w dzien nie tak mocne jak u Ciebie ,ale tez nigdy czegos takiego nie widzialem wczesniej w zyciu . Od cholery piorunow az setka ludzi sie w sklepie zebrala i bala sie wyjsc:) . A z ta pogoda to rzeczywiscie sie cos popierdolilo od 4 lat jakies dziwne zjawiska tu sie dzieja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Burza nie z tej ziemi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile