W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
HAARP Amerykanska Tajemnica  
Podobne tematy
Jak działa HAARP24
HAARP w Europie 24
What is HAARP (napisy PL) 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 26883
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAARP jest tak niesamowity, że aż nieprawdopodobny. Tak samo było z atomówką dopuki jej nie użyli. Co do HAARPa ( jeśli istnieje) łatwiej będzie ukryć użycie tej broni.
Nie można wykluczyć istnienia tej broni. Wiemy że technologie związane z armią najszybciej się rozwijają. Dysponują elitą naukowców i wszystko robią dla pokoju Smile (więc kasa płynie szerokim strumieniem).
Oczywiście prędzej czy później dowiemy się o istnienu czegoś co można nazwać HAARPem. Dysponowanie bronią (monopol), która w sposób prawie niezauważalny dla przeciętnego zjadacza chleba, może zmienić układ sił na świecie - oznacza faktyczne ponowanie na Ziemi.
Dzięki tej broni Amerykanie będą mogli "złamać" Chińczyków nie używając ani jednego pocisku z głowicą nuklearną, czy jakiejkolwiek broni konwencjonalnej.
Ale czego to nie robi się dla pokoju Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można również użyć armii zmutowanych super psów , które strzelają laserami z oczu a w dupie mają rakiety...
Chyba widziałem ich rysunki w jakimś amerykańskim komiksie.
Autor na pewno coś wiedział i chciał przekazać tą wiedzę poprzez rysunki...

Proszę skończcie pierdolić o HAARP-ie -.-
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizyczne slady

Mam jeszcze jedno Małgorzato pytanie związane z Tobą i HAARP-em.
Czy miałaś kiedykolwiek jakieś widoczne, fizyczne ślady po działaniu HAARP-a ??

--
Pozdrawiam,
Grzegorz.



Witam !

Dziekuje za listy. Mialam fizyczne slady, ktore robil mi HAARP. Zaczelo sie od rozsuniecia mi przednich gornych zebow. Lezalam na lozku i w pewnej chwili poczulam, ze manipuluja mi przy gornych jedynkach. Czulam to, ale mnie nie bolalo. Nie zdawalam sobie sprawy z tego, co mi robia przy tych zebach. Kiedy wstalam z lozka i podeszlam do lustra zobaczyc, to sie okazalo, ze zrobili mi szpare miedzy zebami i to spora. Musieli przesunac mi wszystkie zeby, bo mialam je wszystkie na gorze i to bardzo scisle. Zrobili mi ta szpare i jakis czas mialam spokoj, ale po jakims czasie obruszali mi lewa jedynke do tego stopnia, ze przez jakis czas "fruwala". Jak bylam ktoregos dnia na papierosie, to bezbolesnie mi ja wyrwali i rzucili na peving. Musialam zrobic sobie proteze na ten jeden zab na gorze. Po jakims czasie zabrali sie za druga jedynke. Bardzo mi ja obruszali. Jakies cztery tygodnie temu wyjeli mi prawie. Teraz "fruwa". Inne zeby na gorze tez mi teraz troche powyciagali.

Nastepny fizyczny slad zrobili mi na moich oczach i to dwa razy. Siedzialam latem przy komputerze w klapkach i nagle poczulam, ze cos zaczyna sie dziac z moim duzym palcem u prawej nogi. Wysunelam noge przed siebie i wtedy zobaczylam, ze pala mi tego palca. Caly czubek na moich oczach robil sie bialy. Nie bolalo mnie, jak mi to robili, ale czulam. Skora zrobila sie zupelnie biala i nabrzmiala. Na tym skonczyli. Goilo mi sie to dosyc dlugo i pobolewalo. Bardzo trudno bylo w nocy, kiedy koldra mnie urazala. O ile sobie dorze przypominam, to zagolo sie to - zregenerowalo chyba po dwoch miesiacach. Jak juz mi sie to wygoilo zupelnie i narosla nowa skora, to za jakies dwa miesiace znowu zaczeli mi cos robic przy tym palcu. Sytuacja byla taka sama. Tez siedzialam przy komputerze. Kiedy wyciagnelam noge, zeby zobaczyc [juz bylam wrazliwa na ten palec], to sie okazalo, ze bezbolesnie pala mi palec do miesa. Skora juz zniknela i pokazalo sie mieso. Bylam przerazona. Palec nie krwawil, ale pokazala sie zywa tkanka. Spalili mi caly czubek duzego palca i dali spokoj. Nie wiedzialam, co mam zrobic z tym palcem. Pozniej troche bolalo. Nie moglam niczym dotknac tego palca. Dbanie o ten palec bylo bardzo uciazliwe i bardzo dlugie, bo rana byla dosyc gleboka. Goilo sie to chyba cztery miesiace, zanim wszystko zaroslo.

Nastepnym sladem byly siniaki. Nigdzie sie nie uderzylam, a sine mialam kiedys cale kolano. Innym razem, kiedy wstalam po nocy, to sie okazalo, ze mam posiniaczona reke na przedramieniu. Ogladalm te siniaki w lustrze rano, a wieczorem juz ich nie mialam, kiedy kladlam sie spac.

Byl taki czas, ze rozkrwawiali mi dona warge. Jak naszykowalam sobie kolacje i zasiadalam do jedenia, to zaczynala mi krwawic warga. Nie moglam jesc oczywiscie. Przykladalam serwetki, ale nic nie pomagalo. Czasem krwawilam piec minut, a czasem pietnascie. Krwawienie ustawalo natychmiast, tak jak sie pojawialo - tez natychmiast. Jak tylko ustalo, to moglam jesc bez przeszkod. Byl taki ores, cze dosyc czesto puszczali mi tak krew. To nic przyjemnego, jak z wargi leci krew, ale co mialam robic. Zawsze do wszystkiego podchodze bardzo spokojnie.

Zaznacze tylko jeszcze, ze w 1998 roku uratowali mi zycie. Grzebalam w gniazdku elektrycznym, bo tam szukalam przyczyny atakowania mnie "promieniem". Oni najczesciej robia rozne zmylkowe rzeczy, zeby czlowiek myslal, ze przyczyna lezy np. w promieniowaniu urzadzen pradowych. Na poczatku ja tez tak myslalam i dlatego odcinalam doplyw pradu do gniazdka elektrycznego. Kiedys zapomnialam wylaczyc zabezpieczajacego korka i zabralam sie za to gniazdko. Gdyby HAARP nie wylaczyl pradu w calym moim mieszkaniu, to prad w tym gniazdku by mnie zabil na pewno, bo sie nie zabezpieczylam.
____________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie trochę precyzja ingerencji. Mi się wydaje, że raczej masz do czynienia z inteligencją żyjącą w świecie równoległym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 24 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gośka twoje opowieści są tak niewiarygodne, że przypomniała mi się pewna rozmowa telefoniczna bardzo przypominająca problematykę, którą przedstawiasz:


http://patrz.pl/mp3/moher-z-mania-przesladowcza-dzwoni-na-policje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nagranie zostalo juz usuniete z internetu. Bardzo szkoda, bo bylo na prawde wartosciowe. Z tej rozmowy mozna sie bylo duzo dowiedziec.

Tak sie bardzo czesto dzieje z materialami na ten temat. Od 2001 roku HAARP jest scisle utajniony. Szczegolnie przez Anglikow. W Ameryce i w Australii mozna jeszcze cos na ten temat znalezc. Europa z tym swoim EISCAT-em i HAARP-em na Cyprze oszalala zupelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sewhoe




Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:39, 24 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska, znalazlem dla ciebie pewny srodek ochronny przed HAARPEM. Musisz poszukać w inetrnecie odkryć Andrew Hall Cutlera. Stosując jego metodę ochronisz się przed tymi skutkami HAARPA, które obecnie cie dotykają. Trzeba być tylko wytrwałym i systematycznym. Piszę to jak najbardziej na poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:39, 24 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
HAARP jest tak niesamowity, że aż nieprawdopodobny. Tak samo było z atomówką dopuki jej nie użyli. Co do HAARPa ( jeśli istnieje) łatwiej będzie ukryć użycie tej broni.
Nie można wykluczyć istnienia tej broni. Wiemy że technologie związane z armią najszybciej się rozwijają. Dysponują elitą naukowców i wszystko robią dla pokoju Smile (więc kasa płynie szerokim strumieniem).
Oczywiście prędzej czy później dowiemy się o istnienu czegoś co można nazwać HAARPem. Dysponowanie bronią (monopol), która w sposób prawie niezauważalny dla przeciętnego zjadacza chleba, może zmienić układ sił na świecie - oznacza faktyczne ponowanie na Ziemi.
Dzięki tej broni Amerykanie będą mogli "złamać" Chińczyków nie używając ani jednego pocisku z głowicą nuklearną, czy jakiejkolwiek broni konwencjonalnej.
Ale czego to nie robi się dla pokoju Smile


Ordel... uważasz że Chińczycy których stać na mega olimpiadę i którzy nie wiedzą co mają robić z rezerwą walutową jankeskich dolarów nie wybudowali sobie podobnej mikrofalówki ???
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 24 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege , Chińczycy są znanymi w świecie mistrzami w powielaniu/kopiowaniu czyjś pomysłów/projektów.
Nie są na pewno idiotami odrzucającymi możliwośc istnienia takiej broni. Więc zakładam, że sie interesują projektami mogącymi kształtowac pogodę. Tylko pytanie na jakim są etapie? Bo na pewno nie na tym samym co amerykanie.
Wszystko, czyli zaangażowanie w takie projejkty jak HAARP, zależy od wiary kilku najwyżej postawionych przywódców. Jeśli przynajmniej jeden jest tak wierzący jak np Gośka, to jest w stanie przekonac innych do prac nad takimi projektami.
Osobiście na ich miejscu, nie śmiałby się z Gośki, ale wykorzystał jej informacje w odpowiednim celu.
Jak coś zawsze moga się przydac w innych projektach badawczych , może np. w psychologii Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 25 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na myśli psychoterapię Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 25 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Zaczelo sie od rozsuniecia mi przednich gornych zebow. Inne zeby na gorze tez mi teraz troche powyciagali.
- Spalili mi caly czubek duzego palca
- rozkrwawiali mi dona warge.
- Nastepnym sladem byly siniaki.
- Slyszalam glos w glowie.
- (...)

Ciągle próbuję sobie wyobrazić Twój wygląd. Domyślam się że przypadków szkodliwej działalności HAARP-a na Twój organizm było o wiele więcej. Kiedyś pisałaś że zaatakowała Cię kuchenka elektryczna.
Podobno kobiety ze szparą między jedynkami mają spory temperament.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:34, 26 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa moje zdjecia : zima i latem 2009 rok

http://img815.imageshack.us/img815/1871/picture006h.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/2900/picture11042009005.jpg


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyody Gosi z HAARP'em nasuwają mi jednoznaczne skojarzenia z tym oto zagadnieniem:

Cytat:


W 1986 roku Nadean Cool podjęła terapię, w wyniku której zdobyła przekonanie, że miała wyparte wspomnienia na temat uczestnictwa w satanistycznych rytuałach, jedzenia dzieci, uprawiania stosunków ze zwierzętami, bycia zgwałconą i zmuszoną do oglądania morderstwa. Gdy Cool zdała sobie sprawę, że psychiatra rozbudził w niej fałszywe wspomnienia, pozwała go do sądu. W marcu 1997 roku, w wyniku wygranej rozprawy, otrzymała 2,4 miliona dolarów (Loftus, 1997).

Beth Rutherford, w wyniku podjętej w 1992 roku terapii, „przypomniała" sobie o tym, że jej ojciec regularnie gwałcił ją pomiędzy 8. a 14. rokiem życia. Wspomnienia obejmowały dwukrotne zajście w ciąże i bycie zmuszoną do sprowokowania poronienia wieszakiem. Badania medyczne wykazały jednak, że 22-letnia Rutherford była dziewicą i nigdy nie była w ciąży. W 1996r., w wyniku wygranej rozprawy, otrzymała milion dolarów odszkodowania (Loftus, 1997).

Patricia Burgus w latach 1986 — 1992 poddana była terapii, w wyniku której „odzyskała" wspomnienia o uczestnictwie w satanistycznych rytuałach, byciu wykorzystywaną seksualnie, wykorzystywaniu własnego dziecka, a także jedzeniu ludzi. W 1997 roku, w wyniku wygranej rozprawy, otrzymała 10,6 miliona dolarów odszkodowania (Belluck, Pam, 1997; Loftus, 1998).

W latach 90., w okresie rozkwitu feminizmu i akcentującego rolę intuicji ruchu New Age (Jagodzińska, 2003), w USA, a potem i w innych państwach, m.in. Wielkiej Brytanii (Gudjonsson, 1997) i Nowej Zelandii (Goodyear-Smith, Laidlaw i Large, 1997) w sposób masowy zaczęły pojawiać się oskarżenia o nadużycia seksualne w dzieciństwie. Raporty wskazują (Loftus, 1997), że oskarżenia wysuwały głównie białe, dobrze wykształcone kobiety w średnim wieku, które w toku terapii odzyskały wspomnienia dotyczące wydarzeń z wczesnego dzieciństwa. W większości przypadków rzekomym prześladowcą był biologiczny ojciec, a w niektórych z nich (stanowiących znaczący procent) nadużywanie obejmowało zmuszanie do uczestnictwa w satanistycznych rytuałach, sodomii, a nawet kanibalizmu. Konsekwencje oskarżeń były bardzo poważne: rozbite rodziny, sprawy sądowe, konieczność korzystania z pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej przez osoby oskarżane (Gudjonsson, 1997). Cierpiały jednak nie tylko niesłusznie oskarżone rodziny. Loftus (1997) wskazuje na fakt, że wiele osób, które wysuwały oskarżenia na bazie odzyskanych wspomnień, ma zniszczone życie: pogarszający się stan zdrowia, rozwód, utrata pracy, jak również — wymieniona wcześniej — utrata kontaktów z rodziną.

W odpowiedzi na falę oskarżeń o nadużycia seksualne, zaczęły powstawać stowarzyszenia osób oskarżonych, które to, podkreślając swoją niewinność, wspierają się wzajemnie oraz rozpowszechniają informacje na temat zjawiska fałszywych wspomnień (wspomnień dotyczących zdarzeń nigdy niemających miejsca). W 1992 powstała fundacja False Memory Syndrom, w 1993 British False Memory Society. Istotnym wydaje się fakt, że wiele z oskarżających osób — uświadomiwszy sobie, że w czasie terapii wykształciły fałszywe przekonania na temat przeszłości — wycofywało oskarżenia i, jak pokazują rozpoczynające tekst przykłady, wytaczało sprawy sądowe swoim terapeutom.

Nie można jednak, na podstawie przedstawionych powyżej faktów, wskazywać na gabinety terapeutyczne jako jedyne źródło obłędu lat '90. Choć w ogromnej ilości przypadków istniała zbieżność pomiędzy „odzyskiwaniem" wspomnień a korzystaniem z pomocy terapeutów, to jednak odnaleźć można i inne powody kształtowania się fałszywych przekonań dotyczących nadużyć seksualnych w dzieciństwie. Ogromną rolę w potęgowaniu fali oskarżeń odegrała książka Courage to Heal. Oto jej fragment:

Możesz myśleć, ze nie masz wspomnień, jednak często, gdy zaczynasz mówić o tym, co pamiętasz, wynurza się grupa uczuć, reakcji oraz obrazów, które dostarczają znaczących informacji. Żeby powiedzieć „byłem wykorzystany", nie potrzebujesz wspomnienia, które byłoby odpowiednie w sądzie. Często świadomość bycia wykorzystanym zaczyna się delikatnym uczuciem, intuicją… Załóż, że twoje uczucia są sensowne. Jak dotąd nikt, z kim rozmawiałyśmy, nie myślał, że mógł być nadużyty, aby potem odkryć, że tak jednak nie było. Droga ma zawsze inny kierunek, od podejrzenia do pewności. Jeśli myślisz, że byłeś wykorzystywany i twoje życie pokazuje tego symptom, to znaczy, że tak było. (Courage to Heal, s. 22, za: Loftus, 1993; tłum. Marta Rynda).

Autorki książki podkreślają, że nie jest koniecznym posiadanie wspomnień dotyczących wykorzystania. Wystarczy przeczucie, intuicja. Wpływ tego typu materiałów zauważalna jest choćby w jednej z wypowiedzi członkini BFMS:

Nasz syn nie ma specyficznych wspomnień jakiegokolwiek nadużycia. Uwierzył, że „wyparł" te wspomnienia. Poczuł, że jedynym wyjaśnieniem jego obecnych uczuć depresyjnych jest fakt bycia wykorzystywanym seksualnie w dzieciństwie przez mojego męża (Gudjonsson, 1997; tłum. Marta Rynda)

Problem nabrzmiewał, jak opisuje Crews (2001), wskutek publikowania list rzekomych symptomów w poradnikach i kącikach porad w czasopismach. Diagnozę można było postawić rozpoznając u siebie zbyt luźne podejście do seksu albo ubieranie na siebie zbyt dużej ilości ciuchów, nie wspominając o takich symptomach jak zbyt ciche mówienie czy zaniedbywanie zębów.

Atmosfera tamtego okresu przesiąknięta była wiarą w siłę mechanizmu wyparcia, a „odzyskane wspomnienia" uznawane były za wiarygodny materiał dowodowy w sprawach sądowych. Oprócz książek takich jak Courage to Heal pojawiały się gazetowe „testy diagnostyczne", a na słupach ogłoszeniowych coraz częściej odnaleźć było można reklamy terapeutów zajmujących się kazirodztwem. Nie trudno zrozumieć więc, że ludzie, szukając źródła problemów emocjonalnych, sięgali po tak powszechne wówczas wyjaśnienie jak „nadużycie seksualne w dzieciństwie".

Jednym z czynników umożliwiających powstanie fałszywego wspomnienia (Niedźwieńska, 2000, 2004) jest zgodność zdarzenia z posiadaną wiedzą autobiograficzną. Uwzględniając ten czynnik, można byłoby zanegować możliwość tworzenia wspomnień o byciu wykorzystywanym seksualnie, jeśli naprawdę się tego nie doświadczyło. Niedźwieńska (2000) wskazuje jednak na fakt, że doświadczenia z dzieciństwa, na których można zbudować wspomnienie o molestowaniu, są powszechne: bycie przytulanym, całowanym, widzianym nago podczas kąpieli, czasem też karanym fizycznie. Dodatkowo, w późniejszym życiu można doświadczyć braku satysfakcji ze zbliżenia lub poczucia wymuszenia fizycznej bliskości. Co więcej, powszechna świadomość zjawiska molestowania dostarcza schematów takich zdarzeń.

Możliwość wykorzystania odpowiednich schematów to jedno, drugim jest sposób, w jaki te schematy mogą stać się rusztowaniem dla fałszywych przekonań. Wiele badań wskazuje na plastyczność pamięci. Nas, w świetle podjętego tematu, interesowałyby te, które dowodzą siły informacji zwrotnych oraz interpretacji snów (czyli narzędzi stosowanych w relacjach terapeutycznych).

Loftus (1996; za Niedźwieńska, 2004) przeprowadziła eksperyment, który wskazywał na siłę informacji zwrotnych. Osoby badane wypełniały fikcyjny test, a następnie były informowane, że jego wynik wskazuje na „profil wysokich zdolności percepcyjno — poznawczych" (to jest pewien 'symptom'). Sugerowano, że osoby te musiały w wieku krytycznym (parę dni po urodzeniu / pierwsze dni w przedszkolu) widzieć wiszące, ruszające się przedmioty, które stymulowały skoordynowane ruchy gałek ocznych oraz eksplorację wzrokową (diagnoza na podstawie symptomu). Osobom badanym proponowano technikę „kierowanej restrukturyzacji pamięci" jako metodę odzyskiwania wspomnień z wczesnego dzieciństwa. Przeprowadzano regresję do wieku krytycznego i zachęcano do opisu doświadczanych obrazów. Następnie, po zakończeniu regresji, proszono o określenie, czy doświadczone wspomnienie było rzeczywiste. Ogółem 80% relacjonowało jakieś doświadczenie ze wskazanego okresu życia. 60% twierdziło, że pamięta poruszający się przedmiot, a 25%, że pamięta spiralne krążki z przedszkola. Wyniki te wydają się być wysoce nieprawdopodobne z powodu amnezji dziecięcej (childhood amnesia lub amnesia infantile) (Loftus, 1997), czyli powszechnym zjawiskiem niezdolności odtworzenia wydarzeń z pierwszych kilku lat życia (Jagodzińska, 2003).

Wyjątkowo interesujące wydają się być eksperymenty, w których czynnikiem wpływającym na powstawanie fałszywych przekonań jest interpretacja snu (Mazzoni, Lombardo, Malvagia i Loftus, 1999; Mazzoni, Loftus, Seitz i Lynn, 1999). Dowodzą one, że ta sama interpretacja dla snów różnej treści może powodować wzrost przekonania o możliwości zajścia określonego typu zdarzenia (sugerowanego w interpretacji snu). Warto podkreślić, że osoby badane, które ulegały wpływowi interpretacji, uczestniczyły w zaledwie jednej 'sesji terapeutycznej', terapeuta nie był dla nich osobą ważną, a oni nie szukali wyjaśnień aktualnych problemów. Sytuacja wydaje się być dużo bardziej niebezpieczna, gdy sesje terapeutyczne odbywają się regularnie przez kilka (lub kilkanaście) miesięcy (lub lat), gdy terapeuta jest autorytetem dla pacjenta, a pacjent, cierpiąc z powodu aktualnej sytuacji życiowej, usilnie stara się znaleźć wyjaśnienia swoich problemów.

Pojawienie się przekonania o możliwości zajścia pewnego zdarzenia, może, jeśli jest wzmacniane, ewoluować, aby ostatecznie przekształcić się w fałszywe wspomnienie. Interesującym wydaje się być tutaj pytanie, dlaczego aż tak makabryczne były „odzyskiwane" wspomnienia? Crews, odwołując się do książki Making Monsters (Ofshe i Watters, 1994), wskazuje na błędne koło procesu terapeutycznego: aktualny stan pacjenta interpretowany był jako symptom wykorzystania seksualnego w dzieciństwie, „odzyskanie" wspomnienia tego zdarzenia nie prowadziło jednak do polepszenia stanu pacjenta. Brak efektu skłaniał do podejrzenia, że musi być „coś jeszcze", co blokuje proces leczniczy. "Co mogłoby bardziej zaszkodzić psychice niż bycie zgwałconym przez własnego ojca? Zajście z nim w ciąże. Co mogłoby być gorsze od urodzenia jego dziecka? Konieczność zabicia dziecka. Co mogłoby być gorsze niż zabójstwo dziecka? Konieczność zjedzenia jego zwłok. Cóż mogłoby by jeszcze gorsze? Konieczność uczynienia tego wszystkiego podczas rytuałów ku czci Szatana" (Ofshe i Watters, str. 177; za: Crews, 2001).

Świadomość tragedii, jakiej doświadczyły rodziny dotknięte, jak mówi Crews, „zemstą wypartego", każe sceptycznie odnosić się do zjawiska wypartych wspomnień. Ta postawa sceptycyzmu, pogłębiana znajomością wyników badań nad plastycznością pamięci, zawiera akceptację dla faktu, że coraz częściej termin „wyparte wspomnienia" (represssed memories) zastępowany jest terminem „fałszywe wspomnienia" (false memories) (Jagodzińska, 2003).



Z http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4657

Nie trzeba być orłem, żeby wywnioskować, że sztuczne wspomnienia nie muszą dotyczyć jedynie wykorzystywania seksualnego. Najwyraźniej mogą też dotyczyć "prądu w odbycie".
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na radio Kosmos jest audycja dotycząca Harpu.

Zapraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:41, 01 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bron psychotroniczna

Forum : http://forum.wspolczesna.pl/bron-psychotroniczna-t42858/

Napisano 12 styczeń 2011 - 01:55
#1

Czy istnieje broń psychotroniczna ?,która jest rodzajem energij Elektrostatycznej potrafiąca tak wiele zniszczyć w człowieku jak i naprawić ?

W rękach lekarzy jest to lek na każdą chorobę bez wyjątku .
W rękach terrorystów lub rządu jest to narzędzie manipulacji ludźmi na ogromną skalę
ta broń jest w stanie doprowadzić ludzi do obłędu i samookaleczenia
czytanie w umysłach ludzi ich myśli , nakłanianie podświadomie do czynów i aktów przestępczych
bez żadnych konsekwencji dla kogoś kto tym manipuluje a ponośi winę zawsze człowiek ofiara

Czy to państwo policyjne czy ukryta komuna jak przystało na XXI wiek
Widzieć i słyszeć wszystko lecz nie reagować aby nikt nie zdemaskował że ktoś posiada taką technologję

Co to jest ta broń psychotroniczna:
Rodzaj energij emitowanej przez bardzo duże radary o mocy Giga Watów które są wstanie zapalić sztucznie zorze polarną
Anteny są nieruchome ale wykorzystują propagację i odbicie sygnału od pewnej warstwy atmosfery dzięki czemu anteny są kierunkowe punktowo potrafiące wyśledzić każdy najsłabszy sygnał

Ta energia jest to dźwięk zmodulowany impulsowo o bardzo wysokiej częstotliwości jednak nie jest to fala radiowa
a raczej fala akustyczna podobna jakiej używają nietoperze czy delfiny do komunikacji i lokalizacji przeszkód terenowych

Jak rozpoznać użycie na kimś tej techniki inwigilacji:
Osoba ofiara którą manipuluje się wbrew jej woli słyszy w swojej głowie bardzo cichy piskliwy dźwięk podobny do emitowanego przez kineskopy telewizyjne lub mini kamery przemysłowe a częstotliwość tego dźwięku jest około 15700KHz , Niektórzy są obojętni na ten dźwięk

Jeśli ktoś czyta zawartość myśli i manipuluje człowiekiem ten dźwięk jest słyszalny 24h/dobę to nie jest wada słuchu czy z chorobą psychiczną związaną ze słyszeniem dźwięków (omamów słuchowych).

Są dowody na używanie tej technologij przez wywiad wojskowy ( czyj ?) nikt jednak do tego się nie przyzna gdyż jest to technologia groźniejsza niż znajomość budowy Bomby Atomowej w kuchni .

Może ranić i nie widać sprawcy, człowiek jak żywa samo naprowadzająca rakieta zdolna do wszystkiego
wystarczy że pod progowo powie się coś a człowiek ma wrażenie że sam o tym pomyślał i wykona to, a jeśli zajarzy że postępuje niewłaściwie nie po jego myśli bo nigdy tak by nie postąpił to stosuje się chemiczne środki które są w każdym z nas ,do nastawienia stanu emocjonalnego używając hormonów które są produkowane w ciele człowieka
wystarczy pewną częstotliwością pobudzić pewne organy lub części ciała do produkcji tych hormonów.

Jak to możliwe ? już w latach 1930 Amerykański naukowiec wiedział i opatentował urządzenie do leczenia punktowego ludzi podobnie działa jak radioterapja u osub chorych na raka tyle że ten wynalazek został zapomniany a konstrukcja banalnie prosta, każdy wprawiony krótkofalowiec z licencją klasy A jest w stanie zbudować takie urządzenie, a wynalazek nazwano "Generator Rifea"

Nr.patentu:

1. US Pat. 5908441
2. US Pat. 6221094
3. UK pat. GB2336318
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KtozjakBog




Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 11 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pogoda360.pl/?utm_source=2012.....gn=mailing

Moim skromnym zdanem to być kolejny motyw z cyklu "napisz czy właśnie masz sraczkę"
zaraz mordobuk weźmie to w swoje ręce, gdzie frajer reszcie frajerów obwieści na pejsiku, że
ma kaca w pochmurny dzień .... albo sąsiad frajera z klatki obok naprostuje go, ż dzień jest słoneczny pił ściemniany spirytus ...
(jutro dowiedzą się, że w Bogatyni była rano mgła)





albo kolekcjonują informacje zwrotne odnośnie działania HAARP lokalnie...


nie wiem, czy wolę biedę przez wyklęcie od ślepców czy biedę po churaganie "Syrenka"...
_________________
Rzekł Jezus: "Przypatrzcie się temu, który żyje, dopóki żyjecie,
abyście nie umarli,
a nie starajcie się go widzieć nie mogąc się mu przypatrzeć".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 13 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracownik NASA wyjasnia :

http://zmianynaziemi.pl/wideo/doswiadczo.....cie-elenin


W tych wszystkich przekazach bierze udzial Nancy Leider. Jest to starsza kobieta, ktora ma glosy w glowie. Twierdzi, ze rozmawia z tymi glosami od 1979 roku. Te glosy przedstawiaja jej sie jako tubylcy innej Planety. To wlasnie oni przekazali jej wiadomosci o Nibru i Planecie X. Dzieki tej kobiecie wiadomosci rozeszly sie po swiecie i rozchodza sie dalej. Poczytalam troche o tej kobiecie i jej zdobytych od glosow wiadomosci. W kazdym razie te wiadomosci nie wyszly z oficjalnego zrodla jakim jest NASA. Kto chce to w nie wierzy i buduje na ich podstawie rozne zdarzenia w przyszlosci. Uwazam, ze bardzo dobrze zrobil byly pracownik NASA, ktory cala ta kwestie wyjasnil. O Nancy Leider mozna poczytac sobie w internecie. Jest troche takich ludzi, ktorzy rozmawiaja z glosami w glowie o roznych sprawach. Glosy do glowy sa przesylane po linii telefonicznej. Odpowiednia czestotliwosc wychwytuje nasze ucho i mozg ja odtwarza w postaci mowy. Zalezy, na jakiego operatora sie trafi. Zajmuja sie przeciez oni roznymi sprawami. Niektorzy udaja Jezusa jeszcze inni Boga czy przybysza z innej Planety. Rozmowy sa na rozne tematy, z ktorych to czsem powstaja zywe historie. Wszystko zalezy kto jest odbiorca tych przekazow slownych. Im wiekszy dewot, to robi z tego sprawe nie zdajac sobie sprawy z tego, ze ktos z niego kpi.

Trzeba zaznaczyc, ze duzo tych glosow skupia sie na przeszkadzaniu spokojnie zyc. Strasza, wyzywaja, powtarzaja jedna sekwencje i opowiadaja straszne glupoty. Tak juz sie dzieje 60 lat. Jak powstal HAARP w 1947 roku, to od tego zaczal. Przesylanie glosow jest najlatwiejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 25 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://kopalniawiedzy.pl/HAARP-plazma-chmura-jonosfera,17595

Cytat:
Specjaliści z US Naval Research Laboratory pracujący w Gakona na Alasce w ramach programu HAARP (High-frecuency Active Auroral Research Program) stworzyli chmurę gęstej plazmy w wyższych warstwach atmosfery. Poprzednie sztuczne chmury plazmy istniały 10 minut lub krócej. Ta gęsta kula wisiała przez ponad godzinę trwania transmisji HAARP i zniknęła dopiero po wyłączeniu urządzeń - poinformował doktor Paul Bernhardt.

Tworzenie chmur plazmy to część finansowanych przez DARPA prac, w ramach których badane są zjawiska zachodzące w jonosferze oraz ich wpływ na pogodę i systemy komunikacyjne. Chmury plazmy tworzone są za pomocą 3,6-megawatowego nadajnika o wysokiej częstotliwości. Zawieszane są one na wysokości 50 kilometrów, a naukowcy próbują używać ich jako luster odbijających sygnały z radarów i urządzeń komunikacyjnych.

Dotychczas udawało się uzyskać chmury plazmy o gęstości 4 x 105 elektronów na cm3. Używano przy tym transmisji bliskiej drugiej, trzeciej i czwartej harmonicznej częstotliwości cyklotronowej. Teraz stworzono chmurę o gęstości 9 x 105 cm3 wykorzystując szóstą harmoniczną częstotliwości cyklotronowej.

Przepraszam z góry za dokarmianie trolli, ale nie mogłem się powstrzymać Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 31 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/.....URN_BLACK/

czy jest ktoś kto mieszka w USA, żeby to potwierdzić/zdementować?
początek to ogólnodostępna w mediach paplanina, ale od 3:20 zaczyna dziać się coś ciekawego z tym "śniegiem".

Swoją drogą jeśli to prawda, to nie chce mi się wierzyć, że amerykanie są aż tak głupi, żeby nie wiedzieć jak wygląda śnieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prosument




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 27 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to czasem nie nasza Goska? Smile


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 28 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAARP's new owner holds open house to prove facility 'is not capable of mind control'

HAARP is under new management, and the public is invited to get a look at the research facility that, in past years, has been the subject of dark rumors.

The University of Alaska Fairbanks now owns and operates the High-Frequency Active Auroral Research Program and invites the public to an open house Saturday. This is interested visitors' chance to learn about the scientific mission and research at the Gakona facility, which was transferred last year from the U.S. Air Force to UAF.

UAF officials are hoping for a high turnout.

"We hope that people will be able to see the actual science of it," said Sue Mitchell, spokesperson for UAF's Geophysical Institute, which operates the facility. "We hope to show people that it is not capable of mind control and not capable of weather control and all the other things it's been accused of."

HAARP, which opened in the 1990s, is one of the world's few centers for high-power and high-frequency study of the ionosphere, Earth's thin upper atmosphere, which gets its name from the high quantities of ionized atoms and molecules that bounce around it. The ionosphere is important because radio waves used for communication and navigation reflect back to Earth, allowing long-distance, short-wave broadcasting.

To study the ionosphere and what is happening there, HAARP uses 180 high-frequency antennas spread over 33 acres.

The antenna field will be available for public tours at the open house, and one of the facility's scientist will be available to explain how it works, Mitchell said.

Other features include an unmanned aircraft "petting zoo" and various interactive displays about space weather and other subjects, Mitchell said. There will also be an opportunity for visitors to tour UAF permafrost and seismic stations that are not part of HAARP but within walking distance, she said.

Refreshments will be served, and the event is open for all ages, according to the Geophysical Institute.

HAARP is a 240-mile drive from Fairbanks and roughly 198 miles from Anchorage.

A related event is a Friday night public lecture on HAARP, to be held at the Wrangell-St. Elias National Park Visitor Center, about 30 miles away from the facility.

More info here.


http://www.adn.com/alaska-news/science/2.....d-control/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2988
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 29 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę. Ciekawe co z tego wyniknie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 14 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypadki manipulacji


Jesli chodzi o HAARP-a, to mam kontakt z operatorami. Przeszkadzaja mi zyc i ciagle powtarzaja, ze nie sa przeciez "dobrymi wujkami". Eksperymentuja na mnie wszystko co jest zwiazane z chorobami, ale krotko to trwa. Kiedys mnie strasznie przewrocili. Zawadzilam noge o noge od lawy i nie moglam jej wyjac, ale komenda do mozgu byla, ze ide. Wykorzystali ta komende i strasznie mnie przewrocili. Wspomogli ta komende, ktora my mimo woli dajemy do mozgu. To jest straszne odczucie, jak jest wspomagana taka komenda. W kazdym razie jest to bardzo swiadome i silne. Przewrocilam sie strasznie. To juz bylo kilka lat temu, a jeszcze do tej pory bola mnie troche kolana. Dobrze, ze sie nie otrzasnelam !

Kiedys uderzyli mi glowa o framuge jak wychodzilam z ubikacji. Glowe mialam blisko framugi. Bylam troche zaspana, bo w nocy wstalam siusiu. Wykorzystali to i korzystajac z bliskosci mojej glowy przy framudze popchneli mi ta glowe do framugi przy wychodzeniu z ubikacji. U mnie framugi sa metalowe wiec uderzenie bylo bardzo konkretne. Bol przeszedl straszny, ale bylam strasznie spiaca i poszlam do lozka. Usnelam, a rano byl taki tepy bol lewj kosci czlowej, ale co mialam zrobic ? Po jakims czasie przeszlo. Byl tylko leciutki guz.

Czas goi rany, ale boje sie, co nastepnego wymysla ?

Te bazy z tymi operatorami tej broni powinno sie zlikwidowac i to definitywnie. Jak chcesz, to zobacz sobie niektore czestotliwosci fal, ktorymi moga operowac w naszym mozgu. Falami mozna operowac, bo mozna nimi trafiac zdalnie. Fala, jak to fala - leci. Na niektore fale ludzie reaguja wszyscy, ale na wiekszosc fal reaguje kazdy z osobna, jak sie do niego dostroja. Kazdy czlowiek na Ziemi ma inny tembr mozgu i dlatego trzeba sie do niego dostroic zeby korzystac z gamy fal organicznych, ktore mozna generatorem nasladowac.

Brainwave Frequency Listing

http://www.lunarsight.com/freq.htm

http://www.zwiastun2009.republika.pl/haarp_frequencies.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 03 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak HAARP dziala

Najpierw napisze, jak to dziala ? Otoz docieraja do czlowieka roznej czestotliwosci falami [cos jak fale radiowe] z tym, ze sa to fale organiczne. Wykaz w tym linku : http://www.lunarsight.com/freq.htm
W tym linku sa pokazane niektore czestotliwosci fal organicznych, ktore w roznych sytuacjach wywoluje ludzki organizm. Czlowiek, ktory cale zycie byl zdrowy, nie zdaje sobie sprawy z tego, ze rozne dolegliwosci organizmu wytwarzaja fale organiczne, ktore docieraja do mozgu informujac czlowieka o dolegliwosci w tym, a nie w innym miejscu. Takie fale organiczne zostaly nagrane i teraz mozna je wytwarzac sztucznie. Mozna wprowadzac tymi falami virusa do organizmu i falszywie informowac mozg o mniemanej dolegliwosci czy pragnieniu. To, ze chcemy isc, czy usiasc lub chcemy zgiac reke, to tez sa fale organiczne podane do naszego mozgu. O naszej woli mozg tez jest informowany i dyryguje sciegnami. Jak to sie dzieje ?

Kazdy czlowiek ma inna czestotliwosc wibracyjna mozgu. Jak sie dostroja do danej wibracji mozgu, to moga przesylac do tego mozgu fale przez uszy. Do uszu docieraja do nas fale glosowe, ale nie tylko. Mozg, ktory wylapuje przez uszy fale glosowe, wylapuje tez fale organiczne, ktore tez sa przeciez falami glosowymi, jako, ze kazda praca wytwarza ruch, a ruch, to dzwiek. Latwo to wytlumaczyc na zasadzie osluchiwania pluc. Pluca zdrowe pracuja na innej czestotliwosci fal, a pluca chore pracuja na innej czestotliwosci fal. Lekarz to przez sluchawke wychwytuje. Kiedy slucha pluc, to wie, kiedy sa chore, a kiedy zdrowe, bo pracuja na normalnej czestotliwosci fal, a nie na podwyzszonej czestotliwosci fal. Tak jest z kazdym organem i z kazda czescia naszego organizmu. Fale organiczne sa zdrowe i sa fale organiczne chore [dolegliwosci].

Przyslowiowy HAARP wprowadza fale do domu po przewodach elektrycznych, ktore koncza sie w gniazdku pradowym. Przewody sie koncza, ale fala nie. Nasze uszy i nasz mozg ja wylapuje. Nasze uszy i nasz mozg wylapuje te fale, ktore sa zgrane z naszym tembrem mozgowym. Do domownikow, ktorzy z nami mieszkaja moga docierac inne fale [dolegliwosci], ktore sa zgrane z ich tembrem mozgowym. Nigdy nie wiem, ilu domownikow jest atakowanych przez HAARP jednoczesnie z nami, ale innymi dolegliwosciami ?

Fal w eterze jest bardzo wiele i to bardzo roznych. Zawsze potrzebny jest tylko odpowiedni odbiornik do "porogramu", ktory nas interesuje. Nikogo przeciez nie interesuje HAARP, ale nasz mozg wylapuje te fale bezwiednie, bo dla niektorych czestotliwosci fal wspanialym odbiornikiem jest ludzki mozg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 08 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to odwieczny problem, zeby udowodnic, ze nie jest to choroba tylko sztucznie zadawane odczucia. Jest to bron, roznie nazywana : bron mikrofalowa, bron psychotroniczna, bron falowa, bron elektromagnetyczna. O tej broni mozna poczytac w internecie. O tej broni wiekszosc ludzi slyszala i wie. Wiedza tez o tej broni lekarze, ale chodzi o wyeliminowanie niektorych jednostek osobowych ze spoleczenstwa [nawet ze szkoly]. Jest to od dawna prowadzona polityka ekip rzadzacych. Bardzo mierne sa te ekipy i dlatego nikt nie moze byc od nich lepiej wyksztalcony i madrzejszy. Wladza, to wladza, ona jest przeciez wszystkim. Wszedzie na swiecie obnizono nawet program nauczania w szkolach i na uniwersytetach. Udalo sie to zrobic najpierw w USA, to polecieli dalej. Pozniej byla Anglia, a na koncu kraje Europy Wschodniej - od 90-tego roku.

Eliminuja nas ! Wcale juz nie ma lekarzy psychiatrow. Sa to zwykli rzadowi ludzie. To sie tez udalo w Ameryce i pozniej dalej. W Ameryce od 1945 roku, kto jest normalny, a kto nie decydowali kaci z Oswiecimia i innych obozow koncebtracyjnych, ktorych po wojnie zabrali do USA i do Anglii.

Lekarz psychiatra musi studiowac medycyne ze specjalizacja az 11-cie lat. W Polsce tacy byli, ale ich wybili. Innych lekarzy po 1963 roku tez sukcesywnie wybijali. W 1963 roku udalo sie zlikwidowac establiszment rzadowy w USA. Ostatecznie wladza przeszla w rece cyganow, ktorzy dzisiaj panuja juz wszedzie. To azjatyckie scierwo zawsze bylo bardzo ekspansywne i dobrze uzbrojone, bo ich watachy zdobywaly bron mordujac i palac. Dzisiaj sa oni juz wszedzie. Od dawna opanowali media i inne osrodki zabezpieczone jednym lub dwoma karabinierami.

Nic nie da udawadnianie, ze jest sie normalnych czlowiekiem szykanowanym przez wladze. Nie wolno sobie zadawac tego trudu. Kazdym panstwie w ciagu roku moze przybyc miliony schizofrenikow. Tak stalo sie w USA i tak tez stalo sie w Polsce i gdzie indziej. Zyjemy dla zabawy. Nikt nas nie potrzebuje. System sie jakos kreci i sa jeszcze miejsca, ze jest co jesc. Cyganstwo, ktore zapanowalo, nie mysli przeciez o ludziach i ich potrzebach. Ich mentalnosc jest troche inna jak normalnego bialego czlowieka [chociaz ta biel tez sie rozni]. Najbardziej sa szykanowani Polacy, Anglicy i Rosjanie. Niemcy to dopiero 49-te miejsce w tabeli panstw.

Bawia sie nami i czerpia z naszej inteligencji i wyksztalcenia. Nie wolno sie przejmowac jakims udawadnianiem swojej normalnosci, to tylko moze zwiekszyc dawke leku !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


HAARP Amerykanska Tajemnica
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile