W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wikipedia  
Podobne tematy
Stabilizacja Iraku1
Skubiszewski w Wikipedi 1
Wiki90
Wikipedia i inne media 7
7 lat propagandy kłamstw14
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 22235
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
bimi - odpowiadam na pytanie: nie - nie jest mi wstyd "plakac". tobie tez nie bylo kiedy z duma wyjebales artykul o swoich potyczkach z wiki ty zalosny obludniku. wez zapodaj zdjecie swojego ryja obok tamtych adminow - jestescie siebie warci. jedyna roznica miedzy wami to sukces w cenzurowaniu - oni tworza wersje rzeczywistosci dla milionow, a ty dla zaledwie kilkudziesieciu ludzi. mierzac was ta miara to jakby nie patrzec jestes zerem.

ty domorosły debilu (co się zawsze myli) nawet nie kumasz czym jest ten mój artykuł.
otóż mój artykuł, wbrew temu co myślisz, wcale nie jest żałosnym płaczem - on jest odważnym spuszczeniem ubeckim mendom wpierdolu, z użyciem kilku prostych faktów z ich życia. i gwarantuje ci, matołku, że w odróżnieniu od twojego tu skomlenia, mój artykuł bynajmniej nie narodził się we łzach - w każdym razie nie w moich Smile

ja zasad działania tego forum nigdy nie złamałem - konstytucja mówi wyraźnie że ja tu jestem dyktatorem a limity przydzielam tak jak mi się podoba. cenzury nie ma - nikomu nigdy żadnego posta nie usunąłem, ani żadnego konta nigdy nie zbanowałem - czego akurat twój tu żałosny nieposkromiony płacz jest najlepszym dowodem.

zasady wikipedii natomiast - te są o pięknych ideach; demokracji, wolności i w ogóle, pierdu pierdu... z tym, że jak przychodzi co do czego, to okazuje się że te jebane ubeckie mendy mają tam tajną klikę, która z ukrycia decyduje kto, oraz o czym, może pisać artykuły w "wolnej encyklopedii". i jeśli tego nie wyczytałeś w moim artykule, to najwyraźniej jesteś jeszcze głupszy niż wyglądasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
konstytucja mówi wyraźnie że ja tu jestem dyktatorem a limity przydzielam tak jak mi się podoba. cenzury nie ma - nikomu nigdy żadnego posta nie usunąłem, ani żadnego konta nigdy nie zbanowałem


nie ma cenzury? To czemu ja i wiele innych osób nie możemy sobie założyć nowego tematu?
To nie cenzura?!
a limit postów gdzie nie mamy okazji porozmawiać na neutralnym gruncie, bo zostajemy przegadywany co post i musimy czekać 24 godziny żeby odpisać na jakąś bzdurę, gdzie już pewnie niejednemu z nas się odechciewa?
TO JEST WŁAŚNIE CENZURA!!!


co do zbanowania to daleko nie szukając koleś o nicku z pierdolni "niemamnazwy" twierdzi co innego.
Miał konto które mu zajebałeś, poza tym za staż w pierdolni powinien już dostać nawet limitowane...

ale czego wymagać od kogoś, kto nazywa się wprost "dyktatorem" - a ludzi ma za nic.

Ciekawe co byś zrobił jakby tych ludzi nie było - wszyscy by się odwrócili i stąd spierdolili... ze swojego dyktatorstwa i rządzenia stałbyś się nagle nikim z niczym ty głupi ćwoku.

Tym tematem tylko się ośmieszyłeś bo wszystko co mówisz o wiki, mógłbyś powiedzieć o sobie... Laughing


I Al Kohol ma rację, płaczesz na adminów z wiki, że są tacy i tacy - nie będę cię tu cytował, ale wszystko co o nich piszesz pasuje idealnie do ciebie...

Małe porównanie

wiki |
admini to podłe huje |
cenzura |
fałszywe informacje


prawda2.info
admin to podł huj i dyktator z czym sie nie kryje
cenzura
wybrane informacje od ludzi którzy "pasują" adminowi... reszta nie ma prawa zakładania tematów..
(czytaj CENZURAAAAAAAA)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
nie ma cenzury? To czemu ja i wiele innych osób nie możemy sobie założyć nowego tematu?
To nie cenzura?!

bynajmniej.
taki z ciebie kurwa polak katolik patriota ą-ę, a nawet nie znasz znaczenia tak prostego słowa jak "cenzura", w swym cudownym ojczystym języku. Smile

Cytat:
cenzura
1. urzędowa kontrola publikacji, widowisk teatralnych, audycji radiowych itp., oceniająca je pod względem politycznym lub obyczajowym
2. urząd sprawujący tę kontrolę
3. przen. krytyka
4. świadectwo szkolne
5. w psychoanalizie: mechanizm umożliwiający przechodzenie z podświadomości do świadomości treści zagrażających świadomości lub nadający im postać symboliczną
6. kara kościelna pozbawiająca kogoś prawa do korzystania z sakramentów lub zawieszająca duchownych w ich czynnościach
http://sjp.pwn.pl/szukaj/cenzura

przeczytaj to ze zrozumieniem (przynajmniej trzykrotnie) i wskaż mi numer definicji cenzury, pod który chciałbyś podciągnąć "niemożliwość założenia nowego tematu". bo równie dobrze, odmóżdżony kretynie, możesz płakać że cię "cenzuruję" nie dając możliwości publikowania artykułów na głównej stronie prawda2.info

cóż, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie - tu pełna zgoda.
z tym, że to nie jest cenzura, a co najwyżej dyskryminacja Smile
tak że proponuję wrócić do studiowania słownika, miast się kompromitować nieznajomością tak elementarnych pojęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ci administratorku prawdą o tobie po ryju pojechali . Podziwiam ,że im się chciało tak trafnie opisać twoją megalomańską zrytą psyche . Smile
Od rana lecisz na jakiejś amfie , podekscytowany jakiś jesteś . Masz dzisiaj wieczór >gej jest ok< , że się tak nakręcasz ? a makijaż już zrobiony ,kiecki i stringi wyprane ? Laughing
Tylko zachowuj się jak człowiek ,a nie administratorek bo i przyjaciele geje mogą ci w barze ryja skopać zamiast jaj .w ogóle to cię tam wpuszczą ,z takim oplutym ryjem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mój artykuł, wbrew temu co myślisz, wcale nie jest żałosnym płaczem - on jest odważnym spuszczeniem ubeckim mendom wpierdolu

Laughing Laughing Laughing
wybacz ale to zdanie mnie rozpierdolilo - poplakalem sie ze smiechu. ej albo robisz sobie jaja albo jestes jebnietym mitomanem megalomanem Wink chlopie zapewniam cie ze twoje "odwazne spuszczenie ubeckim mendom wpierdolu" ( Laughing Laughing Laughing ) mniej ich obeszlo niz ciebie to co ja tutaj wypisuje. a wiesz dlaczego? bo wiki to nie forum dyskusyjne. admini nie kreuja sie na "dyktatorow" jak ty i generalnie nikt ich raczej nie zna - w odroznieniu od ciebie, zabawnego ziomusia, ktory musi odbijac sobie na innych swoj piskliwy glosik.
Cytat:
ja zasad działania tego forum nigdy nie złamałem - konstytucja mówi wyraźnie że ja tu jestem dyktatorem a limity przydzielam tak jak mi się podoba. cenzury nie ma - nikomu nigdy żadnego posta nie usunąłem, ani żadnego konta nigdy nie zbanowałem - czego akurat twój tu żałosny nieposkromiony płacz jest najlepszym dowodem

ty wez sie w glowe lepiej jebnij. wiesz co mozesz sobie zrobic z ta twoja tzw. "konstytucja"? wydrukuj (najlepiej na jakims miekkim papierze) i w dupe se wsadz - kolejny przejaw twojego zdebilalego megalomanstwa. to jest miejsce publiczne, jak ten klub z ktorego wyjebali cyganow, co cie tak niezmiernie oburzylo. myslisz ze ciebie nie obowiazuja zasady ktore probujesz wcisnac innym zaklamany oszolomie? "konstytucje" se wymyslil debil jeden Laughing

poza tym jaki dyktator? dyktatorow ludzie sie boja - jakos nie widze aby ktos tu sral po gaciach w rozmowach z toba. no nie liczac oczywiscie osiemnastopostowcow ktorzy sami czasem nie wiedza jak ci palec w dupie trzymac Smile innymi slowy jestes dyktatorem osiemnastopostowcow ktorych aktywnych jest moze z osmiu. WOW! niewiele ci widac trzeba aby podniesc wlasna samoocene Laughing

natomiast co do cenzury to nie klam ze jej tu nie ma. wspolczesna cenzura wzniosla sie na nowy poziom i czasy kiedy otwieralo sie listy i zamazywalo slowa, czy tez nie pozwalalo sie drukowac tej czy tamtej ksiazki dawno minely. teraz to sie robi w taki sposob jak ty - czyli marginalizuje, wysmiewa, ogranicza dostep do swobodnej wypowiedzi i wrzuca do jednego wora z wariatami. cenzura 2.0 - lepsza, prostsza i skuteczniejsza. kazda telewizja, radio czy gazeta na swiecie to robi - robisz tez i ty. kazdy realizuje jakas agende, ktora z prawda nie ma nic wspolnego. zastanawia mnie tylko dlaczego siedzac w holandii jestes taki prorosyjski? spytam po raz kolejny, tym razem dosadniej - ucieszylbys sie gdyby na ulicach amsterdamu pojawily sie rosyjskie czolgi? tak? nie? po chuj w ogole wyjebales na zachod skoro putin jest taki super? to jest dopiero schizofrenia stary Shocked
Cytat:
zasady wikipedii natomiast - te są o pięknych ideach; demokracji, wolności i w ogóle, pierdu pierdu... z tym, że jak przychodzi co do czego, to okazuje się że te jebane ubeckie mendy mają tam tajną klikę, która z ukrycia decyduje kto, oraz o czym, może pisać artykuły w "wolnej encyklopedii". i jeśli tego nie wyczytałeś w moim artykule, to najwyraźniej jesteś jeszcze głupszy niż wyglądasz.

a ty niby o czym prowadzisz forum? bo ja tu widze rownie piekne idee jak na wikipedii, z tym, ze jak przychodzi co do czego, to okazuje sie ze wy jebane ubeckie mendy macie tu jawna klike, ktora calkiem jawnie decyduje kto, oraz o czym, moze pisac artykuly na forum poswieconym rzekomo prawdzie Laughing innymi slowy jestes w chuj bardziej bezczelny niz admini wiki i jeszcze sie tym chelpisz. chlopie ty cierpisz na powazne rozdwojenie jazni, czego jasno dowodzi nasza rozmowa. otaczanie sie dupolizami calkiem odkleilo cie od rzeczywistosci i jest to smutne, bo bedac w tym punkcie swojego zycia moglbys zrobic cos naprawde pozytecznego, ale zamiast tego ty wolisz sie spuszczac nad swoja urojona wielkoscia. szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 17 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wikipedia jest zalewana opłaconymi treściami

Wraz ze zmniejszającą się ilością zwykłych użytkowników, publikujących za darmo swoje treści w Wikipedii, zwiększa się ilość zagadnień, których opisy zostały zmienione pod dyktando prywatnych firm i korporacji. Zjawisko to może bardzo negatywnie wpływać na odbiór największej internetowej encyklopedii.

O rozprzestrzenianiu się zjawiska poprawiania wpisów na Wikipedii przez pracowników firm związanych z danym zagadnieniem słyszymy już od jakiegoś czasu. Jednak w ostatnim okresie zjawisko to zaczęło rozrastać się do ogromnych rozmiarów. Dość obszerny raport na temat tego procederu, a także na temat płatnego edytowania wpisów opisał serwis The Atlantic.


całe: http://www.conowego.pl/aktualnosci/wikip.....ami-14207/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 17 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie Bimiego.

Portal prawda2.info można już od dość długiego czasu cytować i linkować na pejs-zbuku. Ciekawe, co się zmieniło w relacjach?...
Jestem tu jeszcze tylko ze względu na kilka osób, które zamieszczają bardzo wartościowe treści jak: Kaczafi, Elcomendante, Pszek, i jeszcze paru innych.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:53, 15 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wikipedia kończy dziś 15 lat. Dostarcza informacje w ponad 270 językach - także w śląskim i kaszubskim. Ma łącznie 37 milionów haseł.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1.....o-poczatek

A tutaj dobre komentarze, co ciekawe jeszcze nie zostaly usuniete Smile
http://www.komputerswiat.pl/artykuly/red.....pedii.aspx

Wkleje aby zostalo dla potomnych w razie jakby cenzor jednak przyszedl do roboty hehe..

Cytat:
Proszę was Wikipedia to największy zbiór szajsu a nie informacji godnych polecenia. Ludzie zacznijcie może czytać ksiązki Też takie społeczeństwo będziemy mieli jak ta Wikipedia
ja (gość)2016-01-1515:31


Cytat:
Wikipedia od dawna jest już kontrolowana odgórnie. Sprubój umieścic tam niepoprawny politycznie artykuł a zobaczysz ja szybko zniknie!
replikant3d (gość)2016-01-1516:16


Co ciekawe innych poki co nie ma..
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 14:34, 27 Kwi '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy dokument .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 09:55, 01 Maj '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Nie wiedziałem że hasło : Teorie Spiskowe zostało "wynalezione" przez CIA w celu dyskredytacji niewygodnych informacji .

I to co jest spiskiem , a co nie jest i kto decyduje .
Porozumienie TTIP to spisek .

spisek «tajne porozumienie grupy osób dla osiągnięcia jakiegoś celu» http://sjp.pwn.pl/slowniki/spisek.html
To i wiele innych ciekawych informacji znajdziecie w powyższym dokumencie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 17 Maj '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szanowni Czytelnicy!
Przejdźmy od razu do sedna: dzisiaj prosimy o wsparcie dla Wikipedii. Aby chronić naszą niezależność, nigdy nie wprowadzimy reklam. Utrzymujemy się z datków o średniej wysokości 50 zł, które wpłaca bardzo mała część naszych czytelników. Nadszedł czas, kiedy my o coś prosimy. Gdyby każda osoba, która teraz czyta ten tekst, przekazała 10 zł, nasza zbiórka skończyłaby się w ciągu godziny. Zgadza się, koszt filiżanki kawy to wszystko czego nam potrzeba. Jeśli uważasz Wikipedię za przydatną, poświęć minutę na to, aby mogła działać i się rozwijać. Jesteśmy małą organizacją non-profit, ponoszącą koszty największych witryn: serwerów, personelu i oprogramowania. Służymy milionom czytelników, lecz działamy, mając do dyspozycji ułamek tego, co mogą wydać inne największe witryny. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wiedzy - bezpłatnie, bez ograniczeń i bez zakazów. Prosimy, pomóż nam zakończyć zbiórkę pieniędzy i ulepszyć Wikipedię. Dziękujemy.

Laughing
Kurwy syny
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 17 Maj '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt filiżanki kawy?!? Shocked

Chyba w Starbucksie, ale na Starbucksa to sobie może pozwolić może z 1% społeczeństwa. Najdroższa kawa jaką piłem w życiu kosztowała mnie 8 zł, a i tak mnie serce bolało po takim wydatku na coś co mogę sobie samemu zrobić w domu za grosze i będzie jedynie niewiele gorsze (a umiem robić naprawdę dobra kawę - tak nie chwaląc się Rolling Eyes).
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wikipedia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile