W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy prawda2.info to kontrolowana opozycja?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 4590
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy prawda2.info to kontrolowana opozycja?
Tak.
20%
 20%  [ 10 ]
Nie.
39%
 39%  [ 19 ]
Nie mam zdania. Jednak będę bardziej krytyczny wobec zamieszczanych tutaj informacji.
39%
 39%  [ 19 ]
Wszystkich Głosów : 48

Autor Wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 26 Maj '09   Temat postu: Czy prawda2.info to kontrolowana opozycja? Odpowiedz z cytatem

Czy uważasz, że forum "poszukiwaczy prawdy" prawda2.info to kontrolowana opozycja która celowo karmi ludzi pól prawdą, pół kłamstwem w taki sposób aby nawet osoby które twierdzą, że przejrzały na oczy będą dalej tak samo podatne na manipulację?


Już kilka sekund po założeniu tematu obydwoje admini wystawili ocenę 1 aby zrobić wszystko, żeby temat nie pojawił się na głównej stronie dla niezarejestrowanych. Czy prawdziwi poszukiwacze prawdy zachowywali by się w taki sposób? Gdyby mieli czyste sumienie powinni cieszyć się, że użytkownicy są tak czujni wobec NWO a czas by ukazał jakie owoce rodzi to "drzewo".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki algorytm postępowania z informacjami : niezaleznie od nadawcy :

- nie wierz absolutnie nikomu,
- sam sprawdź,poszukaj,
- zsyntetryzuj,
- prześpiju się z tym,
- wróć do tego później,
- odśwież informacje,
- skonfrontuj z innymi,
- poszukaj oponentów
- podważ ich argumenty
- podważ swoje argumenty
- powtórna synteza
- wniosek
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opozycja wcale nie musi być kontrolowana,
ignoranctwo wystarczy

marinho napisał:
Najbardziej szkodzący "agenci":

Kto: Duża część

Cel: Nieuświadomiony

Sposób działania: Uporczywe przekonanie, co do prawdziwości dowolnej teorii, wynikające z małej zdolności wykorzystywania inteligencji, braku obiektywizmu i przekonania o wyższości. Agent taki mysli, że jest zwykłym człowiekiem, który dotarł do tajnych informacji i poświęci swoje dobre forumowe imię, aby uparcie trzymać się w bzdurnym kłamstwie. Będzie się upierał nawet pomimo logicznych argumentów obalających teorię. Najczęściej wiąże się to z wiarą w fantastyczne atrybuty spiskowych teorii, niemożliwych w logicznym świecie jak: Reptylianie, Nibiru, WTC1i2 controlled demolitions, moonhoax, Holocaust denial, Przeciwnicy teorii ewolucji i podobne. Uparta wiara i nieprzyznawanie się do niewiedzy bądź błędu, pomimo słusznych przeciwnych argumentów, braku dowodów lub możliwości werefikacji.

Problem: Brak nacisku i skoncentrowania całego ruchu na główne sedna problemu. Odwórcenie uwagi od prawdziwych źródeł i ekspertyz jak: wywołanie sztucznego kryzysu, nielegalne działania wojenne na bliskim wschodzie, tworzenie nowego prawnego porzadku pomimo braku akcpetaji społeczeństw (traktat lizboński), centralizacja światowej władzy, bez udziału ludzi, narodów, społeczeństw i państw.

Efekt: Ośmieszanie teorii spiskowych w oczach ogółu.


Rozwiązanie:
Przejrzenie jeszcze raz wszystkiego na spokojnie z otwartym umysłem. Prawd jest tyle ilu ludzi, trzeba wyjśc ponad to i zobaczyć rzeczywistość z nowej perspektywy. Jesteśmy jednością

pozdrawiam

_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie za wysoko oceniłem.
już zmieniam na jeden Laughing

swoja droga dziś wystawiłem juz cztery jedynki (nie licząc limitów) - forum chyba faktycznie schodzi na psy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się przyjmuje takich kretynów jak piątkowicze w tym wątku zaśmiecający forum co chwila podejrzeniami to niedziwota...

ludzie, nudzi się wam??? jak nie to do psychiatry, bo niektórzy wszędzie zaczynają widzieć spiski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę odpowiedzieć TAK, ponieważ jestem jednym z użytkowników, a mnie nikt nie kontroluje - tego jestem świadom. Piszę co chcę, a wszystko, co piszę, na forum bez problemu się pojawia. Nie mam też za zadanie wprowadzać zamętu, ani manipulować kimkolwiek.

Wątpliwa jakość niektórych tematów nie wynika z odgórnej kontroli, a jest skutkiem problemu z logicznym myśleniem ich autorów. Musiałbym być w Truman Show, żeby się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to powinienem się cieszyć. z prowincjonalnego propagatora teorii spiskowych awansowałem na pozycję "opozycji" Laughing Wink

głąby zawistne, założę wam specjalną sekcje w której będziecie mogli objeżdżać mnie i moje forum do woli. znaczy w ramach swych skromnych limitów...
wszystkie "najważniejsze" tematy i ankiety będziecie mieć na samej górze.. wystarczy ze wejdziecie do sekcji i voila!
chcecie?
jeśli nie to: dlaczego? Very Happy może dlatego że wtedy trudniej by się syfiło w sekcjach z których normalni ludzie chcą skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa trzymająca władzę kontroluje przez limit postów na przykład. Dzięki temu jeszcze da się czytać.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A S T A N to podłożona pig
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz, coś mi się wydaje, że chcesz dorównać "prawdziwemu" NOT Cool .Wiesz o co chodzi.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 osób na 25 stwierdziło nieufność wobec forum prawda2.
W tym 6 zdecydowanie twierdzi, że jest prowadzone przez agentów NWO.
Tylko 7 osób na 25 wyraziło zaufanie wobec tejże witryny.

Może się przyznaj Bimi, że nie mieszkasz w Holandii tylko w Izraelu?
pig salut pig salut pig salut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain chyba w paranoję popadasz, ehh.. właśnie przez takie osoby jak ty częściowo zrezygnowałem z udzielania się na tym forum i nie mam zamiaru wracać do puki ludzie tutaj nie spróbują chociaż otworzyć miedzy sobą dialogu w celu zjednoczenia się jako jeden solidarny ruch i zaczną dostrzegać prawdziwego wroga zamiast atakowania siebie nawzajem ;/
Nie interesuje mnie ten poziom kłótni posprzątajcie tutaj, jak nie potraficie popracujcie nad sobą Evil or Very Mad

Co do lokalizacji to mogę potwierdzić, że bimi mieszka w Holandii, a bynajmniej z komputera tam położonego wystawia torrenty tj. min. Zeitgeist 2 DVD z PL sub i THX za pozycję Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A S T A N to podłożona pig

Lubię się śmiać z takich jak Ty. Postanowiłem, że inni też powinni poprawić sobie humor.
Słownictwo Pr0meteusza:
Cytat:
uwczesne

Cytat:
wydażenia

Cytat:
uwcześni

Cytat:
energi

Cytat:
czysz
<-- miało być CZYŻ
Cytat:
nażędzie

Cytat:
poniewasz

Cytat:
materjalizm

Cytat:
pieńądz

Cytat:
karjery

Teraz najlepsze
Cytat:
żeczą

to wszystko z jednego posta.
link
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Astan za wypunktowanie Laughing
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałbym do pierdolni, ale to by było przegięcie. Wink
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing ,cholera, niektórzy chyba polskiego nie mieli w podstawówce Laughing
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro....
To sie nazywa dysleksja i chlopak bez wzgledu na to co pisze nie zasluguje na kpiny.
Malo kto z ta choroba, czy przypadloscia, ma na tyle odwagi co on.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, ale znam osoby z dysleksją i żadna nie wali takich błędów. Mimo wszystko starają się pisać poprawnie.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie za 100 pkt skąd sie bierze dyslekcja?

Czy to jakies zwyrodnienie pamieciowe? I tu wchodzą teorie spiskowe. Jak nie potrafi ktoś pisać, to niech słownik trzyma pod ręką...To łatwe.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Pytanie za 100 pkt skąd sie bierze dyslekcja?

Czy to jakies zwyrodnienie pamieciowe? I tu wchodzą teorie spiskowe. Jak nie potrafi ktoś pisać, to niech słownik trzyma pod ręką...To łatwe.

Poco, jak ktoś rozumie co ma i chce przekazać dana osoba to nie liczy się forma, a treść przekazu. Ok, wpisując się w ramy systemu wiele osób raczej zaprzeczy mi więc się spytam inaczej. Dlaczego trzymanie się w ramach archaicznej gramatyki ma dla nas aż tak duże znacznie, że wykorzystujemy ten argument jako pozwalający co najmniej dyskredytować osobę, gdy skończą się nam te bardziej bogate treściwie. Tym bardziej, że w przypadku tej osoby składnia zdań jest w porządku, dysleksja polega na tym, że piszę się wyrazy tak jak się je słyszy, a nie tak jak każe nam wytyczone prawo pisma. W słowach gura i góra z punktu fonetyki nie ma żadnej różnicy, a to co nas razi to zaprogramowane w podstawówce schematy i nauczyciel wykorzystujący dziennik ocen jako formę NLP nagrody i kary.
Można czuć się lepszym, bo jest się lepiej wytresowanym w logice gramatyki, dla której fonetyczne rozróżnianie ó od u straciło sens ze 100 lat temu, ale chyba bardziej chodzi oto abyśmy zaczęli spoglądać na siebie jako sprzymierzeńców, wszyscy tutaj nie przebywamy bez powodu, każdy (może za wyjątkiem XTC Razz ) z nas trawi niechęć albo nie nawieść do tego co nazywamy skrótem NWO.
Skoro tak wiele osób robi błędy ze względu, że pisze słowa tak jak je słyszy to może przyszedł już i czas na rewolucje dla języka pisanego. Trzymanie się obecnej gramatyki jest dla mnie po prostu trzymaniem się korzeni kulturowych.

Gramatykę pisma pewnie i tak się zmieni w przyszłości, gdy coraz to więcej osób zacznie używać jako dominującej części umysłu prawą półkulę mózgu. Co ciekawe największą grupą posiadającą tendencje do dysleksji, dysgrafii i dys*-cokolwiek, są osoby leworęczne, czyżby wkład prawej półkuli przyczynia się do powstawania dys-buntu na pewne formy utrwalania słów, podobnie jest zresztą z kontrowersyjnym ADHD. Jak zauważyłem wiele ludzi leworęcznych jest wyśmiewanych tak samo wiele osób piszących dla których treść przekazu jest ważniejsza niż jego forma (kodowanie).

Choć sam mam w sobie zaprogramowany nawyk bulwersowania się jak widzę byki w tekstach, to nie robię z tego żadnego halo, a jeszcze bardziej mnie rusza jak ktoś wykorzystuje robienie przez kogoś byków za argument przeciwko tej osobie. Dla mnie to jak cios poniżej pasa, wykorzystanie argumentów najniższej wartości nie w celu prowadzenia burzliwej dyskusji, a ośmieszania.

Mam w dupie schemat, gdzie większy nacisk kładzie się na wygląd ust niż na to co z nich płynie,
mam w dupie każdy schemat, gdzie uprzywilejowany system jest ważniejszy od człowieka.

ps. chyba ostatnio robię się za bardzo zbuntowany na manipulacje Razz
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie. może np. Pr0meteusz jest cudzoziemcem - nie wie jak sie pisze więc pisze tak jak słyszy.
różne są zboczenia.
myślę, że post w którym pojawiły się wszystkie w/w błędy ortograficzne jest nie mniej zrozumiały niż średni post na tym forum. szczególnie po uwzględnieniu 6239 moich Smile
ergo, wymienione powyżej błędy są poniżej dopuszczalnego poziomu krytyki Laughing

prometeusz, proponowałbym ci firefoxa z polskim słownikiem - można się nauczyć wielu ciekawych rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam polskiego jezyka w kompie, przez co nie mog pisac jezyczkow. Gdy probuje zalozyc temat musze ich szukac na stronach, badz zmieniac temat watku. Bimi jestes pro gramatyczny. Dlaczego wiec nie wciskasz shifta piszac pierwsza litere nowego zdania? Wiesz, jak sie to czyta?

Aya, slownika na maturze miec nie mozna, tak dla przypomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonic.
Nie po to podałem link do tematu, żebyś tam nie zaglądał. Rzecz w tym, że kolega Pr0meteusz, po tym jak odpowiedziałem na Jego pierwszego posta, wyzwał mnie od ciecia i zaproponował samobójstwo. Potem w tym temacie perfidnie uznał mnie za agenta(cokolwiek to znaczy?). Ja mu tylko odpowiedziałem równie irracjonalnymi argumentami jak On mi.
W sprawie dysleksji. Ale dla mnie również treść jest istotniejsza od formy. Do momentu, w którym przez formę albo jej brak nie mogę odczytać postów rozmówcy. Nie krytykuję go za pomyłkę w wyrazie ,,abstrahując" czy ,,hegemonia" a za jawne ,,wyjebane na rozmówce".
Sam nie osiągnąłem szczytu klarowności, co łatwo zauważyć po większości moich postów. Jednak nie przeszkadzało mi, kiedy Lara całkiem słusznie nazwała mnie półanalfabetą, bo rozumiem, że forma ma ułatwiać przekaz treści. Wg.mnie, osoby, których forma wypowiedzi jest tak rażąco tragiczna, powinny być w jakiś sposób karane tudzież ich posty powinny być usuwane.
Nie proponuję przerostu formy nad treścią, jednak usiłuję zauważyć, że forma ma pomóc, a nie przeszkodzić w przekazie.
No i nie mów, że Cię to nie śmieszyło ;>? Choćby ociupinkę.
BTW. Również mam dysgrafię oraz ADHD.

Bimi
Cytat:
myślę, że post w którym pojawiły się wszystkie w/w błędy ortograficzne jest nie mniej zrozumiały niż średni post na tym forum.

IMO poziom trochę spadł. Oczywiście nie do poziomu prometeusza, ale jednak.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Cytat:
myślę, że post w którym pojawiły się wszystkie w/w błędy ortograficzne jest nie mniej zrozumiały niż średni post na tym forum.

IMO poziom trochę spadł. Oczywiście nie do poziomu prometeusza, ale jednak.

jak to spadł? masz ma myśli: odkąd ty się zarejestrowałeś? Smile

ostatnio nie ma ciekawych tematów, ale to sezon ogórkowy. u nas zaczyna się wcześniej - wraz z dobra pogodą Smile
bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, z jaką ładną pogodą Question W Bydgoszczy zapomnieliśmy już jak wygląda ładna pogoda.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy prawda2.info to kontrolowana opozycja?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile