W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zmieniające się oczy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 20163
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 25 Maj '09   Temat postu: zmieniające się oczy Odpowiedz z cytatem

BEST SHAPESHIFTING EVIDENCE TO DATE

na początku myslałem że aaaa mozna pewnie sobie to w jakims programie zrobic i tyle... ale wierzylem ze jest to mozliwe ogolnie ale z dystansem ale pozniej looknąłem to i <WOW> -> (dostałem cynk o tych oczach od gościa z youtuba)

http://www.dailymotion.pl/user/cykcykcyk.....-0206_news

looknijcie na 11:41 i 14:44-14:52 (nie czytajcie textu to nie ważne tylko patrzcie na oczy) a wywiad trwa ogolnie dwie godziny i raczej nikt tam nic nie manipulował lol!

http://www.jarek001.8p.pl/images/oczy.JPG
http://www.jarek001.8p.pl/images/pomrugnieciu.JPG


juz wiem czemu jest przeciwko Jezusowi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co w tym dziwnego Question Reptylianie tez muszą gdzieś pracować temu osobnikowi trafiła sie posada prezentera telewizyjnego Smile

a widział ktoś taką sytuację z oczami na żywo? (tylko szczerze prosze Cool )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie taka dyskusja na fragmentem oka który jest zapisany w dosłownie klikunastu pikselach nie ma sensu. do tego studyjne oświetlenie które może dawać przeróżne efekty i odblaski. zumująć w nieskończoność w pikselozie może pewnie wykazać że i Bożenka z Klanu też jest reptylką Laughing
Trzeba czekać do nowych nagrań z telewizji HD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiem ,ale to bardzo zastanawiający filmik. Troszke za słaba jakośc żeby jednoznacznie stwierdzic co to było. MOgły to byc po prostu piksele (w co wątpie)
Taki flimik w HD by sie przydał żeby rozwiac wszystkie wątpliwosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo ja rozumiem ze ktos moglby przerabiac te oczy w jakims programie aby ukazac nam ze NWO jest zle itd itp ale ten wywiad z gosciem co trwa 2h to dla mnie szok... tam raczej nikt nie grzebał ani nic nie majstrował... to stary stuFF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa a widziałeś ten clip.
Wygląda jak nowy serial.

V - Upfront Trailer (2:43)


ABC "V" TV SERIES PILOT PROMO TRAILER


Interesujące ???
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


I nie jest to wynik kodowania.




w FOX jest ich podobno pełno Twisted Evil




Filmy skasowane z YouTube.
http://rapidshare.com/files/144118918/Obejrzec_po_ICKE_w_Avebury.rar
Niektóre bardzo dobrej jakości.

Laura Bush...


Oczywiście jest to globalny spisek fanów zabaw video. Cool.
Można też to zupełnie pominąć, jak kto woli.
Tak czy inaczej niektórzy powinni iść do okulisty, i to dobrego.Wink

Oczywiście dochodzą też do tego tzw. czarnoocy ludzie, istny horror. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten filmik wygląda całkiem przekonująco i ma dobrą jakość:

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reptylianie nie istnieją, mówi ę w a.m, je#stem teg$o p*ewien, nie wierzcie tym filmom.

ups... colors

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenobi ty mendo myślałem że mi bębenki pójdą w uszach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi123 napisał:
Kenobi ty mendo myślałem że mi bębenki pójdą w uszach Very Happy

Hahaha Laughing dopiero teraz obejrzałem
Myślę, że to niezaprzeczalny dowód i przy nagraniu raczej nikt nie majstrował shakng2

Jaki z tego wniosek? Reptylianie powinni zainwestować w okulary przeciwsłoneczne.

PS. Kto wie, co to za muzyczka z pierwszego filmu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje, to w tym pierwszym filmiku skóra powieki gościowi została na oczodole jak chciał otworzyć oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niska jakość video i nawet słoń będzie reptilianem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Więc prosze Voltar sprawdz to.



http://www.youtube.com/watch?v=qzZDTUtrmak



Zwróćcie uwagę w tym krótkim filmie szczególnie na 1 minutę 12 sekundę. Ciekawe rzeczy dzieją się także w 2:05, 2.45, 3:15. By dostrzec że coś jest bardzo nie, tak w 1:12 nie trzeba sokolego wzroku. Z pozostałymi kratkami jest trochę trudniej.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pit




Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG: w pierwszym filmiku leci "Michael Andrews - Mad World"
_________________
Remember remember the fifth of November
The gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder and treason
Should ever be forgot...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś te filmiki oglądałem co dał wyspa i redmuluc nie są one jakieś bajerowane tak jak wy mówicie i że ktoś przy nich majstrował. To co robią z oczami czy mordą jest prawdziwe,



A tu jeszcze kilka filmów :

best shapeshifting original-troops being microchipped


Reptilian pl


BEST SHAPESHIFTING EVIDENCE TO DATE pt3


Randy Winters Mówi O Małym Reptiloids ( Randy Winters, przyjaciel Billy Meier mówi około sekundach z doświadczeniem z mała jaszczurka - lubić istoty.

_________________________________________________________________________________________
Większość śmieje sie tak z david icke ze mówi o reptilianach nawet nie badając sprawy, a tak dużo jest o tym informacji, z chęcią bym se to wszystko zbadał przeczytał ale jak skoścze inne sprawy. Jak po filmach i tym co mówi david icke sądzę ze są reptilianie.



Znalazłem na youtube Jak narazie 28 filmików po kolei są układane o repltilianach użytkownik od 2008 składa filmiki o reptilianch czy jakoś tak niektóre trwają 3 minuty niektore 10 ale średnio wychodzi że każdy trwa 5 min no i sądze że przydało by się też go "przetłumaczyć" bo dużo ludzi mówi, interesuje się reptilianami. Jak widać po komentarzach i i ocenach filmikiów, ludziom się podobają.

Podam filmik odrazu z listą odtwarzania

__________________________________________________________________________________________
David icke :


Cytat:
David Icke mówi o małej grupie, która rządziła tę planetę dla tysięcy lat i przekazuje ich "regułę" od pokolenia do pokolenia przez ich krew. "Linijki" utrzymały tę krew przez egzogamie tak zwany Królewskich Rodzinnych monarchii w ciągu tysięcy lat. Tak zwany "Wschodnie Ustanowienie" w U.S.A.. i "europejskie i brytyjskie Ustanowienie" też zawrzyj związek egzogamiczny w tej samej drodze, by utrzymać ich krew. David wskazuje, że wszyscy 43 prezydentów w U.S.A. jest Opowiedziany i to 33 Prezydentów może zostać wytropiony wróć do krwi Charlemagne! Ta możliwa prawda samotnie powinna wysyłać główne alarmowe dzwony w twoim umyśle. W to sposobić nie jest żaden zbieg okoliczności; szansa tego przypadkowo zdarzając są miliardy do jednego.

Teoria Davida jest tak prawdopodobnie kilka tysiąca lat temu "nie - człowiekiem" przyszedł do tej planety i skojarzył z istotami na planecie Earth. Z powodu ich wyższej wiedzy, oni byli w stanie, by rozszerzać ich "regułę" i kontrolować tę planetę do tego dnia. Oni utrzymali ich specjalną krew dla te tysięcy lat przez zawieranie związek egzogamiczny pomiędzy sobą. David mówi, że oni mogą" kształt kształt - przesunięcie przesunięcie" być w stanie, by wyglądać jak ludzie i równocześnie oni mogą wyglądać jak Gadzi kiedy oni są prywatnie z widokiem społeczeństwa. David wyjaśnia, że ta grupa Gadzi przypuszczalnie ustawiła wszystkie zorganizowane religie, monarchie, systemy szkoły, naukę, wszystkie media i wszystkie jeszcze oni potrzebowali skontrolować masy ludzkości przez tysiące lat.

David wchodzi do szczegółów o tej grupie będącej Szatański i wykonującej ludzką rytualną ofiarę przez kurs historii i aktualnie "pod ziemią" na dużą skalę do tego bardzo dzień! Tylko spytaj siebie pytanie "gdzie mieć wszystko "chybianie dzieci" na całym świecie "zniknęło" do?" To jest straszliwym pytaniem, by stawić czoło, ale możliwe odpowiedzi do tego pytania jest tak ważny, by stawić czoło w górę do, jeżeli mamy patrzeć na możliwość, że bardzo zła grupa właściwie wykonuje ludzką ofiarę w tym świecie dzisiaj na dużą skalę zbyt chorego, by wyobrazić sobie! Tylko odpowiedzi do takiego pytania mogą pozwolić nas, by zatrzymać ich., jeżeli to naprawdę zdarza się. Możesz znaleźć siebie, że jesteś powiedziany "jak ta grupa mogłaby ujść kary za masę morderstwo i obłąkane okrucieństwa takie jak te?" Jedna możliwa odpowiedź jest, że, Jeżeli kontrolujesz ALL główne masowe media, to może być możliwe, by znieść nawet tę ohydną możliwą Prawdę. Ktoś, którym nawet podnoszenie takiego pytania jest pokazane w mediach, by być tylko "inny jeden z tych zwariowany orzech konspiracji". Ale przed podawaniem orzeczenia i odprawianiem takiej "nieprawdopodobnej" możliwości, przynajmniej miejmy główne poważne śledztwo z "gdzie wszystkie znikające dzieci poszły?". Jeżeli pamiętasz problem był tak wielki w U.S.A. że twarze tysięcy "chybianie dzieci" zostało nałożone kartony mleka wszystkie przez Naród! A jednak żaden Prezydent ani ktoś w U.S. rząd kiedykolwiek wołał o główne poważne śledztwo tego z potencjałem kontroli " morderstwu masy dzieci" problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Nie wiedziałem, że wy tak na poważnie. To ja też dam jakieś interesujące materiały:

Z wystąpienia Busha


Jeśli ktoś nie zauważył to po drobnej obróbce graficznej i powiększeniu widzimy TO:

Przypadek?
Nie sądzę...

Laughing

EDIT: Dzięki @pit
2. Niechaj to ktoś wrzuci do pierdolni, bo wstyd zostawić na ogólnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
niska jakość video i nawet słoń będzie reptilianem :/


i samoloty będą w paski.

ale nie, wtedy to kiepski hologram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra FreeG wypowiedziałeś się na ten temat i znamy twoje zdanie w tej kwesti, to już starczy a nie tu pierdolisz i dajesz jakieś zryte zdjęcia wiem co to za zdjęcie i wiem do czego służy. Nie zaśmiecaj tematu takimi syfami jak chcesz nabić posty to idz se do spraw technicznych napisz że ci gg nie działa. Jak ci jest z tym wstyd to nawet nie wchodź w ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrawdoWyszukiwatornikowak napisał:
Dobra FreeG wypowiedziałeś się na ten temat i znamy twoje zdanie w tej kwesti, to już starczy a nie tu pierdolisz i dajesz jakieś zryte zdjęcia wiem co to za zdjęcie i wiem do czego służy. Nie zaśmiecaj tematu takimi syfami jak chcesz nabić posty to idz se do spraw technicznych napisz że ci gg nie działa. Jak ci jest z tym wstyd to nawet nie wchodź w ten temat

Dziwię się, że ty nie odczuwasz wstydu dając zdjęcie królowej z ciemniejszą szyją w czerwonym kółku i domyśle, że jest jaszczurką Very Happy I czyniąc to zupełnie poważnie.

Chyba nie muszę Ciebie informować, jak idiotycznie to wygląda. Wiem, że dla niektórych ludzi spiski są po prostu atrakcyjne i wystarczy im minutowy filmik z mrocznym podkładem, żeby być przekonanym, że np. niebo jest mapą bitową, lecz radzę się skupić na rzeczach przyziemnych - na światowej polityce, na tajnych organizacjach i manipulacjach medialnych.

Jak wspomniałem wcześniej, jaszczurki muszą być mało przebiegłe, bo na ich miejscu kupiłbym okulary przeciwsłoneczne Cool Ah, zapomniałem, są żelazne dowody na to, jak im się zmienia skóra Very Happy Może to jakaś reakcja alergiczna, albo gorąco im pod skafandrem i sobie dmuchają? Widziałem kiedyś, jak koledze wycieka tajemnicza zielona substancja z nosa. Chyba jest jaszczurem, bo ONI mają taką krew.

Z takimi rewelacjami na onet proszę, tam już mają doświadczenie w ośmieszaniu naszego ruchu, dlatego tutaj już robić tego nie trzeba.

John D. Rockefeller. Ten to był brzydal.

No po prostu MUSI być z nim coś nie tak. (A dostrzegasz orby wokół postaci?) Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli te filmy nie są fotomontażem fotoshopowym i wrzuconym w ad.pleyera , bo przecież wiadomo że technika jest taka że nawet w warunkach domowych można robić różne przetworzenia, więc jeśli są prawdziwe to naprawdę mamy problem.
a problem dlatego że jeżeli przez takich są obsadzone najważniejsze strategicznie miejsca na świecie (rządy,wojsko, media, banki, inwestycje, organizacje) tzn. że ludzie- prawdziwi mają prze*&#@#* Sad
gdybym to zobaczyła bezpośrednio z tv live to mogłabym uwierzyc na 100%, a tak to trudno komentować zawsze pozostaje mozliwość podrobienia bo wiem że to możliwe, ponieważ sama potrafie robić podobne rzeczy Smile
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polskiego zoo to na reptyla najbardziej pasuje mi Bartoszewski, ksywa "Profesor". Przynajmniej nie można mu odmówić gadziego głosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, a co z polskimi reptakami, nie ma jakichś projekcji filmowych które ukazują kamuflaż i odsłoniłyby chociaż trochę podwójną osobowość tych co ustalają reguły gry w naszym kraju???
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem coś takiego na filmiku z muchą w studiu TVN. Oczy Lisa nieco się zmieniły...

Moim zdaniem jest to spowodowane słabą jakością. Nie widziałem jeszcze żadnego shapeshiftingu w HD. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zmieniające się oczy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile