W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 52837
Strona:  «   1, 2, 3 ... 19, 20, 21 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Komu wierzysz w kwestii niedalekiego nadejścia ERY NWO? :
Permanentnie cenzurującym internet z kompromitujących ich materiałów Tsarionowi, Icke'owi i reszcie NWO NEW AGE AGENDA
23%
 23%  [ 13 ]
Cenzurowanym i nierzadko uśmiercanym z powodu zbyt wnikliwego poszukiwania Prawdy na temat NWO jak Chris White i David Cooper
76%
 76%  [ 42 ]
Wszystkich Głosów : 55

Autor Wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 07 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chemicloo (obecnie Goniec Króla) zerżnęło tekst swojego podania rejestracyjnego z książki Jiddu Krisznamurtiego:
podania.php?i=2371
podania.php?i=2371
viewtopic.php?p=109802#109802
Nie podając źródła po prostu podszył się pod autora tekstu. Podejrzewam że wiele spośród jego postów pozapierdolnianych (o ile nie większość) powstawała w ten sposób. Plagiatora powinno się zapodać na milicję.
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 07 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie mi rzeczy, mi też ktoś podmienił podanie na jakiegoś katolickiego agitatora i jakoś sie tym zbytnio nie dekscytuje, mało to, dziele swoje konto z innymi operatorami którzy jakieś dziwne rzeczy wypisuja w pierdolni Smile
good why sam spójrz, twoje podanie też traci plagiatem Smile sam widzisz że dziwne rzeczy sie tutaj dzieja Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 08 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh, godna ubolewania gudłajzo , chciałem już nawet cie olać ciepłym moczem, ale niejaki @operator w punkt spuentowau całe zajście.
operator#3 napisał:
Laughing
ale ci gól skoczył , haha , ty kretynie pewnie się produkowałeś (Laughing) ...i nawet nie pomyślałeś że można zrobić ctrl-c ctrl-v , i już tylko spokojnie czekać na zatwierdzenie, no i u kogo główka pracuje?? A po co się wysilać, jeśli nie wiadomo czy podanie zostanie przyjęte?!? Shocked No trzeba być chyba skończonym durniem! Idź urabiaj się po łokcie, wyrobniku tongue , produkuj, tłumacz coś... .. kto ma trochę oleju w głowie gardzi takimi jak ty, platfusami intelektu..

Cytat:
Plagiatora powinno się zapodać na milicję.
To zapodaj, debilu... Zawsze czekasz, aż ktoś cię wyręczy?? Confused
Co za lamus, daję słowo; zawsze najbardziej wkurwiają mnie typy, które tylko się potrafią oglądać na boki aż ktoś ruszy dupę za nich... Leniwe śmierdziele pukel

PS. pardon zapomniałem że ty swoje konto otrzymałeś w łaskawym prezencie , bo nawet byś nie wiedział biedaku umysłowy jaki tekst skopiować Laughing ....
operator#3 napisał:
podanie rejestracyjne good why napisał:
Bo jak postrzegać choć by precedens że oglądam sobie wygodnie "pamiętnik z wakacji"



OD KOGO ty dostałeś to kąto? -o d starego??
...pewnie pod choinkę


gudłajszczyna napisał:
Podejrzewam że wiele spośród jego postów pozapierdolnianych (o ile nie większość) powstawała w ten sposób.

a ja idę o zakład, że przeszedłeś twardy reset mózgu, zawistniku.

ps. no właśnie - mnie też irytują cwaniaczkowate typki, które niby to uważają, że coś powinno być zrobione, ale nie robią dosłownie nic w tym kierunku... Tfu! Bezczelne, śmierdzące lenie; no chyba, że nieudacznicy z dwoma lewymi rączkami... Confused


PS2 - maryla , wyleczyłaś wreszcie tą paskudną chorobę pryszczycy wymion??



to co, może teraz muzyczkie?

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile