W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 52828
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Komu wierzysz w kwestii niedalekiego nadejścia ERY NWO? :
Permanentnie cenzurującym internet z kompromitujących ich materiałów Tsarionowi, Icke'owi i reszcie NWO NEW AGE AGENDA
23%
 23%  [ 13 ]
Cenzurowanym i nierzadko uśmiercanym z powodu zbyt wnikliwego poszukiwania Prawdy na temat NWO jak Chris White i David Cooper
76%
 76%  [ 42 ]
Wszystkich Głosów : 55

Autor Wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 13 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
A czyż zły to tekst izajaszowy 45:18 na poparcie trwania naszej ziemi jako zamieszkałej?


Tak - zły, a interpretacja jest do kitu!
Jeszcze raz: 45:18 - Bo tak mówi Pan, Stwórca niebios - On jest Bogiem - który stworzył ziemię i uczynił ją, utwierdził ją, a nie stworzył, aby była pustkowiem, lecz na mieszkanie ją stworzył: Ja jestem Pan, a nie ma innego.

Czy to że Bóg stworzył ziemię na mieszkanie, uniemożliwia zagładę? Przecież Bóg stworzył ziemię na mieszkanie i nadszedł potop. To co? To nie była zagłada?
2 Piotra 2:5 Również starożytnego świata nie oszczędził, lecz ocalił jedynie ośmioro wraz z Noem, zwiastunem sprawiedliwości, zesławszy potop na świat bezbożnych;
To chyba wystarczająco zaprzecza twojej logice i kreowaniu sprzeczności między celem stworzenia świata, a Bożym zamysłem zagłady. Moim zdaniem jedno drugiemu nie zaprzecza.
Izajasz 10:23 Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
Zatem nie przejmuj się, zagłada i zniszczenie będzie całkowite i obejmie całą ziemię.
Zniszczone zostanie wszystko i jest to uważam w pełni optymistyczna wersja Smile
Słaba argumentacja? Mocna, najlepsza i trzymająca się kupy z resztą pisma.

Erwin napisał:
Co do wybranych izajaszowych fragmentow, to używa się w bibli określeń na niebo, ziemie i morze, pojęć zamiennych w miejsce: rząd, system, ludzkość. Tak jak np bestia co wychodzi z morza, czyli od ludzi. Nowe (niebo, ziemia) w swobodnej interpretacji może też oznaczać odrestaurowane.


Niebo, to rząd powiadasz? Ziemia, to system? Rozumiem teraz plan przejęcia kontroli politycznej! To teraz chcecie się dostać do rządu?
To Królestwo Niebieskie jest królestwem rządowym? No i mamy czyste NWO!
O tym bredzeniu właśnie mówię. I to niby jest ta optymistyczna wersja dziejów! Smile

Cytat:
Jeszcze raz zapominasz, że każdy analityk biblijny ma prawo stosować zasady kontekstu i utartych porównań, a miejsca gdzie sobie tego używa, jest to jego tzw prawo autorskie co do sposobu interpretacji Biblii.


To chyba wszystko wyjaśnia i dobrze, że sam to piszesz, bo posługujesz się już tak wielką dowolnością, że...
Cytat:
Nie ma się co pienić i ślinić pcl na to, jak Biblię interpretują inni, jedynie z pokorą też przyznać im prawo do własnej interpretacji.

... że nie sposób przejść nad tym do porządku dziennego.

Cytat:
Pozwoliłem sobie sam przedstawić scenariusz dziejów wykreowany przez ADS, ponieważ nie raczyliście napisać swojego autoryzowanego. Wyszedł więc jaki wyszedł, ale zrobiony jest na podstawie materiałów jakie podaliście w linkach.
Polecam w przypomnieniu, że jest on nieco powyżej tej podstrony.
Jeśli jest nieprawdziwy to go obalcie, ale nie uda się wam tego zrobić. To jest właśnie wasze intelektualne dzieło. To esencja ADS. Przynosząca ludziom jedynie smutek. Tam jest zero nadzieji dla ludzkości. Żadnej dobrej nowiny. Mroczna zniszczona planeta Ziemia, a chrystusowi ludzie na emigracji poza Ziemią.


Smutny Erwinie!
Wyjaśniam, gdzie tkwią pokłady oczekiwań ADS i jest ich wiele, a każde z nich napawa szczególną radością i nadzieją w przeciwieństwie do ŚJ, których nadzieje leżą w tym, co tu osiągną, łącznie z mieszkaniami, których przecież nie utracą (swoją drogą mógłbyś to wyjaśnić?)

Ja wierzę, że Chrystus powróci na ziemię fizycznie, tak jak odszedł. Wraca w tym celu aby podjąć z ziemi tych, których zabierze w fantastyczną, kosmiczną podróż przed tron samego Boga, zgodnie z obietnicą:
1 Tesaloniczan 4:16 - Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie, 4:17 - Potem my, którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy w obłokach w powietrze, na spotkanie Pana; i tak zawsze będziemy z Panem.
Cóż zatem mają do zaoferowania ŚJ na drugiej szali?
Zaprzeczysz tej obietnicy Erwin? Zaprzeczysz obietnicy samego Chrystusa:
Jan 14:3 A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli.

Tak swoją drogą Erwin, to Jezus już powrócił, czy jeszcze nie? Wyjaśnij to, bo może nie warto czekać! Możeśmy się wszyscy spóźnili!

Cytat:
Lekceważycie Jezusowe nauki o zmartwychwstaniu do życia ludzi na jakie dawał namacalne przykłady poglądowe. Wprowadzacie perspektywę nudnego i mrocznego zajecia dla nich na przyszłość, w postaci weryfikatorów ludzkich postępowań. A przecież taką robotę w niebiańskiej technologii można z powodzeniem zrobić na ich procesorach w sposób automatyczny.

A powyższe, to już jest efekt twoich urojeń umysłowych i spodziewam się, że nikt nie może się do tej "wolnej interpretacji" odnieść!

Czyli dwa pytania!
Jak to jest z tą doktryną ŚJ:
1. czy Chrystus przyszedł, czy przyjdzie dopiero?
2. co z nieruchomościami ŚJ i czy w trakcie tysiąclecia są niezagrożone?

Albo już nie odpowiadaj. Szkoda pisania. Posłucham rady Prawdziwego i Adgolka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 13 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pcl napisał:
...Tak swoją drogą Erwin, to Jezus już powrócił, czy jeszcze nie? Wyjaśnij to, bo może nie warto czekać! Możeśmy się wszyscy spóźnili!

Cytat:
Lekceważycie Jezusowe nauki o zmartwychwstaniu do życia ludzi na jakie dawał namacalne przykłady poglądowe. Wprowadzacie perspektywę nudnego i mrocznego zajecia dla nich na przyszłość, w postaci weryfikatorów ludzkich postępowań. A przecież taką robotę w niebiańskiej technologii można z powodzeniem zrobić na ich procesorach w sposób automatyczny.

A powyższe, to już jest efekt twoich urojeń umysłowych i spodziewam się, że nikt nie może się do tej "wolnej interpretacji" odnieść!

Czyli dwa pytania!
Jak to jest z tą doktryną ŚJ:
1. czy Chrystus przyszedł, czy przyjdzie dopiero?
2. co z nieruchomościami ŚJ i czy w trakcie tysiąclecia są niezagrożone?

W sprawie doktryny co do tego kiedy przyszedł czy przyjdzie Chrystus, to się jak na razie przejechali wszyscy analitycy począwszy od samego Milera, który zapoczątkował tę naukę. Zarówno ADS jak i Ś.J. zabazowali na teorii ustalenia momentu jego przyjścia i jak na razie nikt nie jest od nikogo lepszy co do ustalania tego terminu. Każda nacja ustaliła sobie swoje daty i cieszą się ze utrafili w 10-kę. Na dobrą sprawę mogą się mylić i wszyscy.

Więc mamy tu funkcjonujące w obu tych teoriach powróty Jezusa w stylu przejęcia władzy najpierw np w niebie, a potem uruchomienia władzy. Albo np ta teoria jego powrotu, którą tu wyrażono, że w sensie tylko zabrania w podróż kosmiczną na spotkanie z Panem.
Wszystko to są tylko ludzkie hipotezy, jaki to może przyjąć bezpośredni wygląd. Najgorsze jest to, że gdy przy wysnuciu hipotez ludziom zaczyna się wydawać, że tak to będzie naprawdę, szybko zapominają, że sami sobie to wymyślili i gadają sobie, że biblia sama się wykłada. Biblia nie zawsze mówi kiedy to jest symbolika, a kiedy ma być ścisła interpretacja. Więc nic się samo nie będzie wykładało.

Co do pytań pcl, to rys dziejów na przyszłość w wersji Ś.J. to już napisałem przy zachęcaniu ciebie co do rysu w wersji ADS. Wystarczy sobie kuknąć na poprzednią podstronę. Jak chcesz dokładniej to poznać, to bardzo łatwo to zrobić. Wystarczy wejść na ich oficjalną stronę w internecie.
A co do mieszkań, nieruchomości, czy sprzętów co tam zalegają w sytuacji wyniszczenia przez armagedon znacznej części ludzkości, to akurat poruszałem te sprawy na moim wątku autorskim, który rozpatruje te zagadnienia, ale już tylko w moim indywidualnym erwińskim ujęciu. Proszę więc nie utożsamiać tego z nauką wyniesioną z biblii, albo z nauką Ś.J. Oni akurat tych zagadnień nie poruszają, ponieważ wychodzi to poza rzeczy napisane w Biblii.
Ja z kolei pozwoliłem sobie póść w fantazji i porobiłem hipotezy co do przyszłości i nikt mi tego nie zabroni. To moja wolna wola co sobie będę tworzył i pisał. Ja przecież nie podlegam pod nikogo i jestem jak pisałem poza tą organizacją.
I tak jak tam pisałem na początku ponad rok temu przyjałem sobie taką opcję z pozostawieniem nietykalności opuszczonych ludzkich mieszkań. Jedynie wtedy, gdy w ramach programowego zaludniania, będą w niedalekiej przyszłości wzbudzeni jego dawni właściciele. Reszta zaś z kolei pozostawionych zasobów będzie przejęta przez innych.

Obecnie zaś po zmianie mojego hipotezowego projektu w wersję, że na ziemi ocaleje nawet więcej niż połowa ludzkości choćby nawet 70 do 90%, to nie będzie tematu pustostanu. Wszystko ruszy z marszu. Każdy generalnie pozostanie na swoim miejscu zamieszkania na początku i stopniowo można reorganizować życie. O tym też nadmieniłem w poprawkach do tej teorii którą sobie zamieściłem w swoim wątku.

Chyba zdajesz sobie sprawę, że wszystko polega na mądrym kierownictwie i sprawiedliwości ludzkiej opartej na braku wyzysku człowieka.
Cywilizacja może iść wówczas całą gębą do przodu szczególnie po uruchomieniu powstrzymywanych przez Rokefelera nowych wynalazków i technologii.
W sumie zależy to praktycznie od tych dwóch świadków ubranych w wory o których wspomniał tu orion. Jak ich ostrzeżenie ludzkość przyjmie do siebie, to wygra wtedy zatarg z bożym oskarżycielem Lucyferem zostawiając go osamotnionym ze swoimi psami, których pozostanie pewnie niewiele.
Na tym by właśnie polegało boskie zwyciestwo z Lucyferem i ocalenie gatunku ludzkiego.


Powrócę jeszcze do tematu gwarancji życia wiecznego.

Z pojęciem gwarancji na życie, wiążę się nie tylko system transmisji danych mózgowych, ale również całe zespóły nadzorujących aniołów zajetych w jakiejś części tą archiwizacją zasobów pamięciowych ludzi.
Być może jest to proces w dużej części automatyczny, polegający na regularnych transmisjach danych z naszych mózgów do istniejacego w bliskości ich świata duchowego. Inicjowany ich serwerami, lub alternatywnie naszym mózgiem np podczas snu.
Jest np temat nieszczęśliwych wypadków i śmierci w zwiazku z tą gwarancją na życie. Następuje nieprzewidziana wtedy utrata życia. Aby było więc wieczne jest tutaj nieodzowna w takim przypadku ingerencja Nadzorców. Bez takiej gwarancji, że zadziałaja Oni w tej sprawie nie można więc mówic o życiu wiecznym. Jesteśmy więc w rzeczywistości w kwesti życia wiecznego uzależnieni od nich samych i ich systemu archiwizacyjnego zaprojektowanego dla nas, który jest integralną częścią ku naszemu pożytkowi.

Najprawdopodobniej może być i tak, że w przypadku istot duchowych, działa podobny system zabezpieczania danych. One też mogą mieć swoją archiwizację własnych świadomości osobistych.
W końcu przecież Chrystus co do swoich zasobów świadomości był prowadzony właśnie na bazie jego własnych stanów świadomości z przeszłości. Były one wprowadzone do jego człowieczego mózgu przynajmniej w jakiejś części. Np podczas jego chrztu w Jordanie udzielonego przez kuzyna Jana.

orion napisał:
Misja trzech świadków

Objawienie 11:(3) I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. (4) Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi. (5) A jeżeli ktoś chce im wyrządzić szkodę, ogień bucha z ich ust i pożera ich wrogów; tak musi zginąć każdy, kto by chciał im wyrządzić szkodę.
Chrystus posłuży się dwoma świadkami, którzy będą wykonywali misję składania świadectwa przez 1260 dni.

Co jest zadziwiające, podczas rządów ostatniego króla, podczas okresu owych 3.5 lat powstanie także owych dwóch świadków, którzy na przekór sukcesom oraz wielkiemu powodzeniu i wielkiej mocy ostatniego króla...


Wyglada to chyba na pomyłkę zakojarzoną pewnie z orędziem trzech aniołów (14:6-9). Uważam to za jakąś grubszą literówkę, że w tytule jest napisane trzech świadków zamiast dwóch świadków.
Orion wyjaśnij tę sprawę.
Ponadto jak czujesz lub myślisz? Czy to ich świadczenie będzie wspólne, czy też będą np powołani niezależnie na dwóch kontynentach?
W każdym bądź razie jeśli by i tak miało być, to i tak spotkają się pod koniec razem ze sobą, skoro będą po misji 3.5 roku, leżeli zabici w jednym miejscu przez 3.5 dnia.
To logiczne, że w obliczu mocy jaką dysponowaliby przez te 3.5 roku, dzięki niwidzialnym aniołom, ludzie po prostu baliby się ich nawet tknąć ze strachu w celu choćby usunięcia zwłok.
Albo równie dobrze grupy nienawidzace ich, upajałyby się ich pokonaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin

Orion wyjaśnij tę sprawę.

Pomyłka, już zmieniona, Dzięki za namiar. Mylę się czasami i dowodzi to, że nie jestem dosknały, jak członkowie ADS. Rolling Eyes

Pisząc o poselstwie trzech aniołów napisałem pomyłkowo o trzech świadkach. Oczywiście, ze chodzi o dwóch.

Wielu poszukiwaczy Prawdy nie zdaje sobie sprawy z jednej oczywistej rzeczy. Bóg wyposażył nas w mózgi. Więcej... On spodziewa się, że je zaczniemy używać.

Używać we wszystkim, cokolwiek robimy. Z tej własnie przyczyny Jego Słowo, czyli Biblia jest dostępne dl;a niemal każdej istoty na globie ziemskim, abyśmy nie czytali i wkuwali na pamięć bez sprawdzanaia pani Ellen White czy Russella, ale żebyśmy uzywali nieco szarych komórek, i rzetelnie sprawdzali wszystkie nauki każdej religii czy społeczności, czy są one całkowicie zgodne ze Słowem Bożym.

Taki jest cel Boga i w tym właśnie celu Biblia dzieki Jego interwencji jest dostępna niemal dla kazdego czlowieka w niemal kazdym jezyku.

Gdyby zamiarem Boga było posłuszeństwo wobec przywódców religijnych oraz autorytetów papieskich czy też ADS, po cóż mielibyśmy sobie zaprzątać głowę czytaniem Biblii?

Poszlibyśmy na mszę, kazanie czy zebranie, wybrani i kierowani Duchem Bożym słudzy czy pastorzy przeczytaliby nam kilka fragmentów z Biblii, podali obszerny wykład, jak należy to rozumieć, podaliby nam kilka filmów i... naszym obowiązkiem byłoby zaakceptować wszystko, co podsunęliby nam podczas owych zebrań. Ponieważ Duch Boży rzekomo kieruje nimi, w takim przypadku nie pozostaje nam nic, oprócz ślepego posłuszeństwa.

Był okres, kiedy tak rzeczywiście było. Za czasów Dawida i jego syna, Salomona. W tych czasach Biblia była dostępna jedynie dla króla oraz kapłanów. A ci RZECZYWIŚCIE byli prowadzeni Duchem Bozym i lud izraelski miał tylko dwie drogi - posłuszeństwo albo nieposłuszeństwo.

Tymczasem w dzisiejszych czasach sprawa wyglada zupełnie inaczej. Niemal każdy prorok twierdzący, że kierował nim duch, mówił prawdę, zapominawszy ujawnić nam tożsamość owego tajemniczego ducha!

Pisma Russella oraz Ellen White świadczą wymownie, że nie był to Duchy Boży!

Przykładów są tysiące. Znając nasze charaktery oraz zwyczaje Bóg zadbał o to, aby każdy z nas miał nieograniczony dostęp do Biblii, nawet na ekranie komputera.

Czy to dla zabicia czasu?

Oczywiście że nie! Bóg nigdzie nie nakazuje posłuszeństwa wobec niedoskonałego człowieka ale wymaga posłuszeństwa wobec Jego Słowa!

Posłuszeństwo było wymagane wobec apostołów ponieważ ci byli rzeczywiście kierowani Duchem Bożym.

Kto jest kierowany dzisiaj Duchem Bożym? Jakieś dowody? Znak z nieba!?

Jezeli takich dowodów nie ma, mamy polecenie biblijne aby... wszystko sprawdzać, niemal żyć Słowem Bożym.

Nie ma wzmianki w Biblii o filmach, prelekcjach, wykładach czy nawet artykułach na necie.

D L A C Z E G O ? ? ?

Ponieważ Bóg spodziewa się od nas używania własnego rozumu oraz stosowania się nie do wymogów róznych religii przepełnionych mnóstwem gadżetów, ale do stosowania sie do Jego poleceń zanotowanych w Biblii.

Spodziewa się on użycia naszego rozumu i sprawdzania nieustannego... czy tak się rzeczy mają, jak pisał apostoł Paweł o Berejczykach.

Większość religii światowych czyni zupełnie odwrotnie. Mówią - zaufaj nam! Myśmy to sprawdzili, Zrobilismy doktoraty, fakultety, kursy, seminaria i posiadamy olbrzymią wiedzę i chcemy, abyś nam zaufał!!!

A Słowo Boże mówi - Nie pokładaj nadziei w człowieku. Zaufaj swemu Bogu!

To jest dokładnie o czym ja piszę na swojej witrynie i powtarzam często i gęsto.

Nie ufaj nikomu. Czytaj wszystko i wszystko sprawdzaj w Słowie Bożym. Sprawdzaj, dociekaj ponieważ nawet najszczersze chęci mogą się mylić lub... sprzedać się wcześniej czy później na służbę Lucyfera. Jak sprzedał się Billy Graham (Mason) i wielu wiely innych.

Cechą charakterystyczną wielu religii jest zniechecanie do samodzielnego myślenia oraz studiowania Słowa Boże, zwłaszcza krytycznego studiowania i znajdowywania w nim rzeczywistej Prawdy. W zamian za Prawdę podsuwa się nam niebiblijne teorie, nie majace oparcia w Słowie Bożym a większość doktryn wynika z wielu podstawowych błędów.

Byłem kiedyś Świadkiem Jehowy i nie mam wątpliwości, że część ich nauk jest zgodna z Biblią.

Główna czysta nauka ŚJ to nauka o Królestwie Bożym na ziemi.

(Artykuł na temat Królestwa Bożego w linku - http://www.zbawienie.com/dobranowina.htm)

Wprost nie do wiary, że tak niewielu chrześcijan rozumie tę podstwową naukę bibliją, główny temat Biblii!

Zastanówmy się nieco - jak można studiować Słowo Boże, posiadać wiele fakultetów i doktoratów i nie zrozumieć, że tematem Biblii jest królestwo Boże na ziemi. W tym królestwie mają mieszkać ludzie, którzy mają żyć wiecznie!


Zwłaszcz, że wersetów na ten temat są niemal setki!

Wielki ekspert z doktoratem, dr. Walter Veith także nie rozumie, że księga Daniela mówi wyraźnie o Królestwie Bożym tutaj na ziemi.

Królestwo Boże to ów kamień, który rozbił wszystkie królestwa i sam objął władzę na całej Ziemi! Biblia mówi o tym niezwykle jasno i wyraźnie.

W tym konteście, jaką wiarygodność posiada 'ekspert' Dr. Walter Veith!?

Ale jeżeli nie rozumie się tej podstawoej nauki biblijnej, w ślad za jedną błędną nauką idą następne, jako logiczny wynik pierwszego błędu.

Ten pierwszy błąd powoduje błędy w niemal każdym następnym kroku w kierunku zrozumienia Prawdy biblijnej.

A Prawdziwy zapędza nas przed ekrany, abyśmy byli posłuszni Walterowi Veith, który nie zna głównego tematu Biblii i go w ogóle nie rozumie?

Ellen White także nie znała. Po co więc słuchać ludzi o takiej skażonej wiedzy?

Po co czytać thewordwatchera?

Po to, aby samemu sprawdzić i nie wierzyć mi na słowo, ale wierzyć Słowu Bożemu!

Niech każdy sprawdzi, czy Ellen White oraz Watler Veith głoszą Królestwo Boże na ziemi!

Nie oznacza to, że jeżeli ŚJ mają ową podstawową naukę biblijną o Królestwie Bożym, że automatycznie wszystkie ich nauki są prawdziwe. Na tym polega trik szatana, że podsuwa jedną naukę prawdziwą i dodaje do niej kilka nauk fałszywych.

Ponieważ trwa niewybredny i wręcz nienawistny atak Adwentystów, którzy w desperacji chcą nam z przemocą sprzedać kłamstwa Veitha, skupiam się na fałszywych naukach ADS.

Wyzwiska i kłamstwa pod moim adresem nie zmienią faktu, drogi Prawdziwy, że Walter celowo nas wprowadza w błąd a ty masz w tym czynny udział.

Zachęcacie do sprawdzania wszystkiego w Biblii i do dyskusji na temat przeczytanych wersetów?

Dla kogo wy w rzeczywistości pracujecie?

Powiem wam nad czym ostatni pracuję! Very Happy

Na temat porwania i mam kilka ciekawych spojrzeń na tę kwestię, która budzi takwiele emocji. Ale problem porwania polega na zrozumieniu prawdy o Królestwie Bozym, ponieważ porwanie ma sens jedynie w przypadku planowanego przez Boga Królestwa Bożego, tutaj na ziemi.

Zgodnie z

Cytat:
Objawienie 21:(1) I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. (2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego. (3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. (4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły. (5) I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe.


Werset wyraźnie mówiący o warunkach życia na ziemi. Ale Dr Walter Veith nawet tego nie rozumie. Skoro nie rozumie czegoś tak prostego, po co go dalej słuchać!?
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 12 Lis '09   Temat postu: Powrót Odpowiedz z cytatem

Trochę mnie w tym temacie nie było ponieważ pisałem w innym nowe tematy :

Master of Puppets i jego Matrioszka, jako wielowarstwowe kłamstwo
viewtopic.php?p=115605#115605

EPANADOS – klarownie przepowiedziane wydarzenia w Biblii dokładnie spełniające się na przestrzeni 2 tysięcy lat

viewtopic.php?p=119809#119809

Ale najważniejsze ostrzeżenie w Biblii przed przyjmowaniem „znamienia Bestii”, tożsamość Antychrysta i wiele wiele innych rzeczy opisanych w Piśmie i potwierdzonych przez ogromny materiał dowodowy z Bożą pomocą odkryty, ujawniony i opisany przeze mnie został tutaj:

viewtopic.php?p=123265#123265

viewtopic.php?p=123785#123785

viewtopic.php?p=123987#123987

Finalne
viewtopic.php?p=124260#124260


Dla ateistów, dowody naukowe na istnienie Boga Biblii – nie kościoła, który jeśli niebawem nie nawrócicie się, On podczas swego powtórnego Przyjścia będzie na Was bardzo zagniewany - nie toleruje grzechu w jakim żyjecie

viewtopic.php?p=123541#123541

Dla wszystkich, którzy uważają, że Prawo Boże wyrażone w Przykazaniach nie obowiązuje a jedynie „miłość bliźniego” koniecznie powinni to przeczytać i odnieść do swego postępowania. Dotyczy to głównie tych, którzy pragną rychłego Zbawienia przez Boga od wszelkich ziemskich trudów.

„Starajcie się najpierw o królestwo Boga i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie Wam dodane”. Mateusza 6,30-33

viewtopic.php?p=122194#122194


NOWY NOWSZY PORZĄDEK i smokescreen NWO
viewtopic.php?p=121861#121861

A poniżej cała masa tłumaczonych na polski wykładów Veitha i Hovinda a także trzyczęściowy wykład na temat genezy obecnego kryzysu finansowego na świecie

http://drogosz.org/


http://drogosz.org/walter_veith/

http://drogosz.org/kryzys_finasowy/

http://drogosz.org/kent_hovind/



Wklejcie proszę powyższy link do maili do znajomych i rodziny z pytaniem czy jest tak jak kryzys opisał wykładowca Olaf Schröer (nie będą w stanie zaprzeczyć nagim faktom), z jednoczesną adnotacją odnośnie praw autorskich wykładów i filmów do których linki powyżej: wszelkie tłumaczone materiały dostępne w internecie po zassaniu należy skasować z dysku jeśli się nie mylę najpóźniej po upływie 24 godzin gdyż ich ścieżka lektorska objęta jest prawem autorskim a przykazanie "nie kradnij" jest nadal aktualne nawet pomimo, iż niektórzy uważają, że obecnie obowiązuje jedynie miłość bliźniego.

To samo tyczy się książek Ellen White zamieszczonej razem z multimedialną Biblią Gdańską w tym programie:

program e-Biblia http://www.przeklej.pl/plik/e-biblia-complet-zip-00032a0cj3bq2j6

Ciekawe są też analizy Apokalipsy zgodne z Pismem oraz faktami historycznymi
http://www.przeklej.pl/plik/duch-proroctwa-rar-0002f09ni1ql2j6 nie mam pojęcia, czy posiadają prawa autorskie, to jakieś przepisywane wykłady.


Telewizja pierwszej pomocy dla nie widzących obowiązujących Praw (liczba mnoga) i nie potrafiących przeczytać Biblii.
Zaczyna nadawanie w Sobotę (Szabat od zachodu w Piątek do zachodu w Sobotę) do Niedzieli – w przypadku Nadzieja tv od 18stej w piątek.

Często emitują fascynujący dokument o diecie zawartej w Biblii, która prowadzi do zdrowia – bez lekarstw i innych chemikaliów.

mms://ortv.prestigesystems.pl/PublishingPoint1



Zostawiam Was z własnymi przemyśleniami na ten temat. Czymkolwiek sugerujecie się w swych badaniach Pism odnośnie "znamienia Bestii", rozważcie najpierw bez uprzedzeń ABSOLUTNIE WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI!

Prawda jest prosta, to tylko wielbiciele kłamliwych tez o "bioczipie" na swoją i innych zgubę ją komplikują. Dodatkowo na uciechę jezuitom.

Lista moich tematów: osądźcie sami po czyjej stronie w tym arcyważnym dla świata sporze leży Prawda i dlaczego.

search.php?search_author=Prawdziwy&only_topics



P.S. Możecie również wkleić w mail link do tego posta ( viewtopic.php?p=124469#124469 ) , linki do postów znajdują się w lewym górnym rogu w takim małym prostokącie.

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś, co ostatnio znalazłem na temat znamienia bestii:

http://www.emetministries.com/The%20Isla.....20mark.pdf







Tak nawiasem mówiąc 666 może spełniać wiele funkcji. Część różnych organizacji mogła celowo podciągnąć siebie pod 666, a wydanie z Islamem wydaje mi się najbardziej trafne. Nie wyklucza to też innych rzeczy. To wszystko może się nawzajem przeplatać świadcząc o poza czaso-przestrzennym źródle tekstu. Warto się przyjrzeć np analizie pisma hebrajskiego wykonanej przez tego pana:

http://video.google.com/videoplay?docid=-5733419679593470293

http://video.google.com/videoplay?docid=-6883697077237953903
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZNAMIĘ BESTII TO NIEDZIELA

Ostateczne wyjaśnienie znamienia Bestii jest w tym linku, jeśli ktoś ma inną koncepcję niech obali Biblijne tezy, chętnie przeczytam:
viewtopic.php?p=102687#102687


Artykuł do którego link powyżej stanowi wstęp do tego co poniżej:

Bestia (system polityczny) ”sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Objawienie (Apokalipsa) 13:16-18

Pomimo potępienia święcenia Sabatu nawet po 364 r. Chrześcijanie wbrew Rzymowi święcili Sabat choć w większości już przecież nawet nie byli Żydami z ciała.

W związku z tym papież Grzegorz I (590 – 603 r.) uchwalił prawo ZAKAZUJĄCE ODPOCZYWANIA W SOBOTĘ. PRZYMUS PRACY W KAŻDY DZIEŃ POZA NIEDZIELĄ ZOSTAŁ NARZUCONY.

Tacy Waldensi na przykład, byli czcicielami Soboty, wędrownymi kupcami, lecz ich główną działalnością było przepisywanie i sprzedawanie Biblii (oryginału – Textus receptus nie Rzymskiej zakłamanej Vulgaty) niejako spod lady.
Byli świętymi, prześladowanymi sługami Bożymi z którymi Rzym nie potrafił dać sobie rady.

10 Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych. Apokalipsa 13:10

Po tym fragmencie następuje wyłonienie się USA pod koniec XVIII w. a zatem fragment poprzedni odnosił się do czasów wcześniejszych niż XVIII w. ponieważ Jan mówi dalej:

11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. 12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona

Gdyby kogoś interesował ten fragment historii Chrześcijaństwa: rozdział książki Ellen White "Wielki Bój" zatytułowany Waldensi http://ellen.terramail.pl/r4.html


W 1163 r. Synod w Tuluzie uchwalił Prawa antysabatowe używając słowa „herezja” na Sobotę a „Prawo” na niedzielny „sabat”.
Chrześcijan (a za takich uważano wówczas TYLKO czcicieli CAŁEGO DEKALOGU) prześladowali ekonomicznymi represjami.

Cytat z dokumentu z 1163 r. Synodu w Tuluzie.
„Biskupi i księża bądźcie czujni i zabraniajcie pod groźbą ekskomuniki wszystkim ludziom ośmielać się przyjmować zwolenników tej herezji.
Gdziekolwiek byliby oni odkryci nie wolno z nimi zawierać umów dotyczących sprzedaży ani kupowania. Bycie pozbawionym dóbr koniecznych w codziennym życiu może ich zmusić do wyrażenia skruchy za swą złą drogę. Ktokolwiek odważy się złamać ten rozkaz niechaj będzie ekskomunikowany jako współwinny. Niechaj tak wielu jak to możliwe zostanie uwięzionych przez lokalnych władców i ukaranych konfiskatą całego majątku”.


Książka o tym "Historia Inkwizycji". Jedno z tysiąca źródeł papierowych, lub internetowych.

Do zassania: http://www.google.pl/url?sa=t&source.....7FUaOahXag

A czy Waldensi przestraszyli się i posłuchali wówczas Rzymu czy raczej Boga? Nie ! Król Aragonii Alfons w konsekwencji wydał wszystkich Waldensów w 1194 r. Wysłał wojska, zdziesiątkowano ich i zostali zabici.

To było prawo niedzielne, dekret śmierci ustanowiony przez pierwszą bestię (czy zwierzę).

Czy druga w ramach obecnie planowanego globalnego „Sunday Law” będzie zachowywała się inaczej?
Sprawdźmy linki w tym krótkim poście
viewtopic.php?p=122202#122202

A zatem ci, którzy święcą Sobotę zamiast narzuconej przez Rzymskiego antychrysta niedzielę spotkają się z ekonomicznym bojkotem. Wówczas jak i teraz.

Za pierwszej katolickiej bestii jak i za czasów oddawania pokłonu (hołdu) obrazowi bestii pierwszej, czyli światowemu katolicyzmowi który wyjdzie nie od Rzymu, lecz od pionka Rzymu Ameryki, ponieważ wzbudza większe zaufanie niż inkwizycja średniowiecza bo walczy z „terrorem” pod płaszczykiem powszechnie uznawanej „d***kracji”.

3. A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą; ale rana jej śmiertelna uleczona jest. Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za oną bestyją.
4. I kłaniali się onemu smokowi, który dał moc bestyi; kłaniali się też bestyi, mówiąc: Któż podobny bestyi? Któż z nią walczyć może?

Obj. 13:3-4 (BG)

Więcej na ten temat tutaj:

viewtopic.php?p=123265#123265


Smok to watykan który nawet na logo ma smoka wprowadzonego tam przez papieża Grzegorza który zniósł też Boży kalendarz i święta by zastąpić je satanistycznymi - katolickimi.
Zmieniając źródło – dawcę Prawa, Rzym stawia się ponad Bogiem a fałszywy pretekst grzebania w klarownie czystym przekazie Biblii jest, w świetle totalnej ignorancji tematu Pisma wśród katolików, praktycznie drugorzędny.

Zamiast Świętego pobłogosławionego przez Boga dnia, podstawia się tutaj inny, samowładnie zmieniony, każąc czcić Pierwszy dzień Bożego kalendarza okłamując pretekstem zmiany Biblijnego Przymierza.

Cytat:
Tak nawiasem mówiąc 666 może spełniać wiele funkcji. Część różnych organizacji mogła celowo podciągnąć siebie pod 666, a wydanie z Islamem wydaje mi się najbardziej trafne. Nie wyklucza to też innych rzeczy. To wszystko może się nawzajem przeplatać świadcząc o poza czaso-przestrzennym źródle tekstu.


Trochę głupota co piszesz drogi Shielderze, bo skoro z dwóch zdań sprzecznych tylko jedno jest prawdziwe to ekumeniczne głupoty o „wspólnej podstawie innych rzeczy przeplatających się nawzajem świadczącym o poza czaso-przestrzennym źródle tekstu” jest niedorzeczne.

Różne religie posiadają wspólny mianownik – odniesienie do słońca – Lucyfera, jak powiada Biblia. „Jutrzenka”, „Gwiazda zaranna”, Lucis – ferrus – niosący światło, klękający przed nim 5 razy dziennie muzułmanie, słońce wyrażone jako krzyż katolicyzmu, celtycki, swastyka hinduizmu to wszystko jego dzieła o kultach solarnych już nie wspominając.

Tylko Chrześcijaństwo sobie nie przeczy, bo to nie religia, z typowym dla niej bezdowodowym przyjmowaniem i bez weryfikacji „na wiarę” – katolicyzm i inne religie miłujące „boga” przez obrzędy - tylko Prawda.

„Bóg jest duchem; potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie.” Ewangelia Jana 4:24

Znamię należy odnieść do realiów i faktów ze świata w całej jej eschatologicznej złożoności, śmiem twierdzić, że żadna religia tego nie potrafi, bo błądzi w gąszczu zwodniczych przesądów.

Tak naprawdę w świecie lucyferycznego zakłamania tylko Chrześcijaństwo jest opluwane, nie Islam czy buddyzm.

Sprawdź sam czym jest Islam:


http://video.google.com/videoplay?docid=7282213372966227768

Faszyści mają teraz zamiar połączyć kościół i państwo i dyktować Wam sumienie kogo powinniście słuchać. XX wieczne totalitaryzmy to był tylko jezuicki wstęp. Nie zabija się za niechęć partycypowania w konsumpcji „bioczipu” a za niechęć do dnia papieskiego kiedyś i owszem. Bo to sugeruje, że inne „katolickie przykazania” też w „raju nwo” jak „nie zabijaj” czy „nie kradnij”, będą ci obce.

Władza nie lubi konkurencji w mordowaniu i złodziejstwie. Zwłaszcza totalitarna i wszechświatowa.

Dokładnie i niezawodnie mówi o tym jedynie Bóg opisany w Biblii, nie żadna "święta księga" religii Pana świata materii - Lucyfera.



Obejrzyjcie ten film i sprawdźcie sami
http://drogosz.org/walter_veith/dwie_bestie_staja_sie_przyjaciolmi.avi

Cała seria
http://drogosz.org/walter_veith/


Wyślijcie link do tego posta znajdujący się w lewym górnym rogu (kwadracik) w mailu do osób o których wiecie, że nie mają pojęcia o Sunday Law New World Order i uważają, że "znamię bestii" to "bioczip"
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:


Cytat:
Tak nawiasem mówiąc 666 może spełniać wiele funkcji. Część różnych organizacji mogła celowo podciągnąć siebie pod 666, a wydanie z Islamem wydaje mi się najbardziej trafne. Nie wyklucza to też innych rzeczy. To wszystko może się nawzajem przeplatać świadcząc o poza czaso-przestrzennym źródle tekstu.


Trochę głupota co piszesz drogi Shielderze, bo skoro z dwóch zdań sprzecznych tylko jedno jest prawdziwe to ekumeniczne głupoty o „wspólnej podstawie innych rzeczy przeplatających się nawzajem świadczącym o poza czaso-przestrzennym źródle tekstu” jest niedorzeczne.


Dlaczego tylko jedno zdanie ma być prawdziwe i skąd wnioskujesz sprzeczność? Niedziela może być tu tak samo uzasadniona jak bio-czip, Islam czy cokolwiek innego. To są zagadnienia z różnych płaszczyzn. Z powodzeniem mogą Ci wszczepić w niedzielę wolną od pracy bio-chip, który wprowadzi firma X, której liczbowy odpowiednik nazwy w ASCII wynosi 666...

Ponieważ zakładasz słuszność tylko jednego rozwiązania, to automatycznie wydaje Ci się, że inni mogą być w błędzie i że nie szukają niczego więcej poza tym co im wydaje się słuszne.
Dlaczego traktujesz słowo "wspólne" jako równoznaczne z ekumenizmem? Zupełnie nie rozumiem, czemu to słowo jest u Ciebie w cudzysłowiu jako część cytatu, którego nie było. To akurat idealnie pasuje do tego o czym chciałem napisać: czytam sobie czasem posty w tym temacie i dostrzegam jedno. Za dużo tu dialektyki i dogmatów. Powołujecie się na interpretacje interpretacji tworzone przez stulecia i starannie zaplanowane do tworzenia konfliktów. Prawdopodobnie spędziliście wiele czasu układając sobie jakiś obraz sytuacji - ten jedyny prawdziwy. Dla kogoś kto przyjrzał się Biblii od strony świętej geometrii i fizyki kwantowej jesteście ofiarami zabiegu "dziel i rządź". Oko Chorusa to zło, starożytne symbole są straszne... Wszystko to jest Lucyfer, a spalenie Biblioteki Aleksandryjskiej było świetnym pomysłem. W tym momencie robicie dokładnie to co tajne stowarzyszenia chcą abyście zrobili. Czujecie wstręt do symboli, za którymi kryją się proste matematyczno-geometryczne prawdy o budowie wszechświata i co za tym idzie ostatnią rzeczą jaką zrobicie, to przebadanie Biblii od strony matematyki i geometrii. Ponieważ z samo-potwierdzającej się wiedzy nie da się zrobić religii (wiary), którą można manipulować do własnych celów, to stworzono atmosferę strachu wokół nich i tak staliśmy się społeczeństwem baranów zasilanych ropą, które myśli że to jest nowoczesne. Prawdziwy, druga strona nie zawsze musi być w błędzie, żebyś Ty mógł mieć rację.

Coś o właściwościach alfabetu hebrajskiego:
http://goldenmean.info/dnaring/
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:
Dlaczego tylko jedno zdanie ma być prawdziwe i skąd wnioskujesz sprzeczność?


Czy ty wiesz co to znaczy sprzeczność? http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_niesprzeczno%C5%9Bci

Ale ty jako „oświecony” chcesz zapewne przypiąć mi od razu łatkę „fanatyka”, jakoby zaślepionego „swoją jedynie słuszną Prawdą”.

Nic bardziej mylnego.

Eschatologia chrześcijańska na potwierdzenie której (zarówno w kwestii nauki o kreacji oraz dziejów świata profetycznie przewidzianych przez Stwórcę) istnieje cała masa innych dowodów zawarta jest w Biblii i tylko tam.
Kiedyś myślałem inaczej, lecz już się z tego wyleczyłem.
Przekonała mnie masa dowodów a nie wypowiedzi katolików.
Jestem Chrześcijaninem, nie mam nic wspólnego z watykańskim antychrystem katolicyzmu opisanym w 17stym rozdziale Objawienia (ostatnia Księga w Biblii zwana też Apokalipsą).

Kto chce te fakty poznać, zajrzy do KiaOry, Tomeq’a, pcla, adgolka i moich tematów. Multimedialne prezentacje w nich zawarte ukazują z całą mocą JEDYNĄ PRAWDĘ zawartą w Biblii.

Poza Prawdą o Jedynym Bogu-Stwórcy zawiera ona przestrogę przed kłamstwem Lucyfera manifestującego się albo jako czysty satanizm, albo jako niewinne, lecz całkowicie zwodnicze i śmiertelne dla przyszłego Zbawienia „alternatywne interpretacje”, gdzie
Shielder napisał:
wszystko może się nawzajem przeplatać świadcząc o poza czaso-przestrzennym źródle
To twoje słowa, bez zniekształceń.

To powszechne, żałosne, małe kłamstwo podane jest tak subtelnie, że nawet ludzie inteligentni, lecz nie zaznajomieni z treścią Biblii oraz nie prowadzeni w poznaniu Boga Duchem Świętym, mają kłopoty interpretacyjne i przegapiają tę Prawdę zamiast ją jeszcze innym uprzystępnić.

To mnie właśnie w ignorantach irytuje.

Potem to kłamstwo pączkuje a efektem jest treść jednej w wielu internetowych wypowiedzi :

shielder napisał:
Niedziela może być tu tak samo uzasadniona jak bio-czip, Islam czy cokolwiek innego. To są zagadnienia z różnych płaszczyzn. Z powodzeniem mogą Ci wszczepić w niedzielę wolną od pracy bio-chip, który wprowadzi firma X, której liczbowy odpowiednik nazwy w ASCII


„Liczba człowieka” to odniesienie nie do bestii jako firmy, lecz jako systemu politycznego, który ma określone w Biblii cechy. "1260 lat istnienia", "mordowanie i prześladowanie świętych" oraz wiele wiele innych.

Teza o "bioczipie" jest dla "niedzielnych czytelników" Biblii, tak jak czasem samochody są tylko dla "niedzielnych kierowców".

Jeśli ktoś wyrywa zdanie z kontekstu, niech się potem nie dziwi reakcjom osób daleko bardziej wyczulonym na nierzetelność w odkrywaniu Prawdy.

Zajrzyj do Księgi Daniela lub Apokalipsy a dopiero potem analizuj treści o znamieniu i tożsamości Bestii lub pochodzenia Islamu albo w ogóle nie zabieraj się za to, lecz częściej słuchaj.

Albo-albo.

Bo tak to psujesz sytuację. Być może nie potrafisz obalić tez poszukiwaczy drążących temat przed Tobą? Ja bym się raczej nie pchał i nie polemizował z faktami, ale rozumiem Twój (a raczej narzucony Ci) styl myślenia bo wszyscy jesteśmy, bądź byliśmy zatruci tymi ekumenicznymi kłamstwami.

Czas obudzić się poprzez poznanie Prawdziwej i niepodważalnej wiedzy. To mnie w tym ujmuje, że ludzie nie są w stanie tego podważyć.
Jeśli jednak już zapoznają się z wszystkimi materiałami dowodowymi, wówczas albo je akceptują, albo - z braku kontrargumentów (co jest niewymownie smutne) - uciekają, jak orion już z dwóch polemik, nie poprawiając niestety ewidentnych fałszerstw z których słyną tu niebiblijne, propagowane przez niego treści.

Pocieszam się jednak, że do trzech razy sztuka. Za trzecim zapewne uzna jasną i klarowną Prawdę zamiast swych (? raczej również narzuconych mu) głupot.


Czy przykład oriona niczego Cię nie nauczył? Ponoć czytałeś już trochę ten temat...

Jeśli nie potrafisz przestać wyrywać z kontekstu, lepiej nie wypowiadaj się w tym temacie. Już taki jeden orion tu był i też wierzył w "bioczip". Jako odtrutkę przeczytaj tylko to:

Obalenie jego niedorzecznych tez na podstawie BIBLII, tej samej, z której pochodzą treści o "bestii" i jej "znamieniu":

viewtopic.php?p=123265#123265

viewtopic.php?p=123785#123785

viewtopic.php?p=123987#123987

Ja nie wypowiadam się w temacie "kalendarza majów" i "ufoludków" jak ty. O tych głupotach przeczytaj tu, w co naprawdę wierzysz viewtopic.php?p=108846#108846

Ktoś, kto wierzy w "kalendarz majów" ten sam sobie szkodzi. Poza tym rozpowszechniany na świecie przez mainstream kłamliwy film "o zagrożeniu 2012" jest wystarczającym dowodem na wspólne źródła, jakimi inspirują się "poszukiwacze prawdy" tego forum i rasowi hollywoodzcy kłamcy i "odmóżdżacze".

Jakoś nikt nie zrobi filmu o Prawdzie zawartej w Biblii, bo wszyscy wolą katolickie filmy uważając, że już nie muszą jej czytać a już na pewno stosować się w życiu do realnie istniejącego Prawa Bożego. Metafizyczne Prawo jest równie istotne jak fizyczne, zwłaszcza, że jedno stworzyło drugie.

O nowonarodzeniu jako niezbędnym warunku Zbawienia nawet nie wspomnę, bo to dla 6 miliardów "czarna magia", choć powinna być codziennością ich życia w Prawdzie:

http://www.prawdanaczasobecny.pl/articles/Nowonarodzenie.html

Orion sam uciekł z tego tematu bojąc się wziąć odpowiedzialność za swoje słowo, które jest oszczercze wobec Biblijnej Prawdy. I on to zrozumiał. Niestety nie przyznał się do błędu ani w tym temacie "NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego", ani w tym, w którym czytasz te słowa.

Jak widać potrafi tylko przekręcać cytaty tak, by pasowały do wyznawanych przez siebie teorii Rotszyldów, jako „bioczip”, reklamowany przez cały świat jako "znamię".
Biblia precyzuje, że będzie to coś, czego mało kto się spodziewa, bo mało kto studiować będzie Słowo Boże oraz "wzmoże się nieprawość bo oziębnie miłość wielu".

Jak zatem można "wprowadzić w błąd nawet i wybranych" (24 rozdz. Mateusza) czymś, o czym trąbią wszyscy okłamani przez tych, którym zależy na odciągnięciu od realnego zagrożenia, którym jest „Sunday Law”?

Co do tajemniczych właściwości alfabetu hebrajskiego, o którym pisałeś.

Cytat:
Coś o właściwościach alfabetu hebrajskiego


Nie wydaje Ci się, że Bóg dał swe Pismo tak klarowne w przekazie, żeby znawca Jego Słowa „każdy, kto w niego wierzy miał żywot wieczny” był w stanie je zrozumieć, bez ukrytych znaczeń nie będąc znawcą alfabetu hebrajskiego czy majów?

Co ma w ogóle piernik do wiatraka?

A teraz gwóźdź programu:


Objawienie napisano po GRECKU, to Stary Testament - a nie Nowy - napisano po aramejsku. Czy jest to zrozumiałe dla wielbiciela niejakiego Lungolda?

Tekst oryginalny:
ωδε η σοφια εστιν ο εχων τον νουν ψηφισατω τον αριθμον του θηριου αριθμος γαρ ανθρωπου εστιν και ο αριθμος αυτου χξς

Biblia Warszawska:
Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Biblia Tysiąclecia:
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Biblia Gdańska:
Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę onej bestyi; albowiem jest liczba człowieka. A ta jest liczba jej, sześćset sześćdziesiąt i sześć.

Nie wierzysz? Sprawdź sam
http://www.biblia-internetowa.pl/Obj/13/18.html

i o znamieniu:

Tekst oryginalny:
και ποιει παντας τους μικρους και τους μεγαλους και τους πλουσιους και τους πτωχους και τους ελευθερους και τους δουλους ινα δωση αυτοις χαραγμα επι της χειρος αυτων της δεξιας η επι των μετωπων αυτων


Biblia Warszawska:
On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

Biblia Tysiąclecia:
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło

Biblia Gdańska:
A czyni, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy, wzięli piętna na prawą rękę swoję albo na czoła swe,

http://www.biblia-internetowa.pl/Obj/13/16.html

Twoje (?) "kontrargumenty", to był kolejny przykład cynizmu osób którym zależy na tym, abyś nie poznał Prawdy.
Poprzez subtelne kłamstwa dwóch satanistów na usługach watykanu, fantastycznie zdemaskowanych w tym wykładzie

http://www.przeklej.pl/download/0003uh7tc03p/zmieniajac-slowo-flv

oraz opisanych - razem z listą zmian jakich dokonali - w tym poście viewtopic.php?p=125266#125266

bazujących na ludzkiej niewiedzy przeciętnych badaczy Słowa Bożego, odciągali Cię i naszych poprzedników szukających Prawdy od niej samej: nieudolne zmiany jakie poczynili w katolickich wersjach Biblii uwidocznione poprzez odniesienie do oryginału a także zakłamywanie rzeczywistości w odniesieniu do bezsprzecznych faktów z jednoczesnym permanentnym utrzymywaniem ludzkości w (mam nadzieję, że uleczalnej) ignorancji starali się pociągnąć nas za sobą w przepaść.

Postaraj się zrozumieć, że obaj jesteśmy po tej samej stronie i prosząc o uwzględnienie i wysłuchanie tego, co mam Wam do powiedzenia nie przeczę twym tezom. Jedynie ukazuję ich nieścisłości.

Pozdrawiam Cię serdecznie a także wszystkich poszukujących Prawdy również poprzez to forum.
Ufam, że zdają sobie sprawę, że aby ją odkryć, powinni dostosować się do niej a nie przykrawać ją do swej ignorancji.


Nie jestem złośliwy, lecz szczery a Prawda częstokroć znajduje się tam, gdzie nikt jej nie szuka, bo cały świat już jakoby "ma" ją na tacy, poprzez przekaziory z „bioczipem” jako Biblijnym "znamieniem".

Zassij i obejrzyj te filmy i multimedialne wykłady wspaniałego i rzetelnego naukowca, jeśli samodzielna analiza Biblii jest na razie za trudna, a przyznasz mi rację.

http://drogosz.org/

Znajduje się tam mnóstwo dowodów na prawdziwość CAŁEGO Biblijnego przekazu a odnośnie samego znamienia i jego właściwej interpretacji polecam zwłaszcza ten:
Od 50min. : 43 sek tego filmu
Dla niecierpliwych, zwłaszcza od 1godz :11min :22 sekundy o kupowaniu i sprzedawaniu i to bynajmniej nie w związku z żadnym bioczipem

http://drogosz.org/walter_veith/dwie_bestie_staja_sie_przyjaciolmi.avi

lub tutaj w oryginale, bez polskiego lektora
http://video.google.com/videoplay?docid=-2495865943487022064#

Tutaj podobne filmy, lecz z innych stron:

Bóg Cudów


Lista:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=025F63966BE0CBA8

Bardzo otrzeźwiające kazanie "Oznaki czasów Ostatecznych"



Lista:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=01077C399FCFB742

Jestem, Który Jestem


Dla siedzących przed monitorem i udających, że wierzą, lub, że coś wiedzą o Bogu.

Cierpienie a Bóg


Nauka i Proroctwa Biblijne w oparciu o matematyczne analizy
http://video.google.com/videoplay?docid=-7010482320381072096

Dla wielbicieli tez Lungolda i kalendarza majów 2012. Co naprawdę się za nim kryje


Dla nieświadomych satanistycznych inklinacji 2012 i „kalendarza majów”, filmy ukazujące niestety smutną prawdę dla chcących "niesamowitej przemiany" po tej dacie. Na lepsze oczywiście.

http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/

Masa filmów o 2012 i „kalendarzu majów”


The 2012 Deception (Everything you need to know about 2012)


How 2012 "Enlightenment" Will Lead To Genocide


2012 debunked


Konto autora (więcej filmów):
http://www.youtube.com/user/Knowwheretorun1984

Do zassania film o „2012”
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/2012_final_cut.wmv

Strony Chrisa White’a ujawniające prawdziwe oblicze „kalendarza majów” i ściemy „2012”
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/

http://the2012deception.net/

Prześlijcie linki znajomym zaangażowanym w okultyzm czy ruch 2012 zobaczycie jakie zrobią miny.


Na dokładkę jeszcze to


Labyrinth of Truth pt.31 (No Rest For The Wicked)


Seria w całości:
http://www.youtube.com/results?search_query=Labyrinth%2Bof%2BTruth
http://www.youtube.com/profile?user=Diab.....h+of+Truth

Dla fanów niedorzecznych teorii o ewolucji : „Pytanie o początek”
http://video.google.com/videoplay?docid=9124713795218387723


Trzyczęściowy FILM po polsku "Śmiertelne dziedzictwo Darwinizmu" oraz wiele innych
http://www.inteligentny-projekt.pl/index.....Itemid=157

Miłego oglądania

Mało znane fakty o ewolucji
http://www.stworzenie.org/

Filmy
http://www.stworzenie.org/multimedia.xhtml

Książki
http://www.stworzenie.org/multimedia/222690.xhtml

Audio o prawdzie kreacjonizmu
http://www.stworzenie.org/multimedia/nagrania.xhtml


Odnośnie zasysanych wykładów i filmów do których linki powyżej, pragnę zaznaczyć, że wszelkie tłumaczone materiały dostępne w internecie po zassaniu należy skasować z dysku jeśli się nie mylę najpóźniej po upływie 24 godzin gdyż ich ścieżka lektorska objęta jest prawem autorskim a przykazanie "nie kradnij" jest nadal aktualne nawet pomimo, iż niektórzy uważają, że obecnie obowiązuje jedynie miłość bliźniego.

Ciekawe strony na temat mało znanej Prawdy zawartej w Biblii:

http://ruch-adwentu.dekalog.pl

http://www.piotr-kotarba-kaczor.net/index.php

http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy :

Jak to jest byc Satanistą?
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty mnie Prawdziwy w ogóle nie zrozumiałeś, ale cieszę się bardzo. Ja się zupełnie z Tobą zgadzam w tej kwestii, ale dla mnie inne opcje mają taką samą rację bytu. Ty jednak musisz walczyć w imieniu swojej instytucji Smile)))))))
Śmiech to zdrowie.

Komu wierzysz w kwestii niedalekiego nadejścia ERY NWO? :
opcja numer 3. Zamordowanemu Philowi Schneiderowi, którego żeby zrozumieć trzeba mieć aktywne obie półkule mózgu, a nie tylko jedną.



Prawdziwy, odpisuję szybko więc możesz sobie pomyśleć, że nie przyjrzałem się materiałom, które tu podajesz. Nie widziałem chyba tylko dwóch z czego jeden jest o teorii ewolucji, którą David Wilcock równa z ziemią w swoim ostatnim wystąpieniu. Ty czegoś tu nie przerobiłeś dając linki o Jose Arguellesie, który promuje Dream Spell. Arguelles i Lungold to różne strony barykady mimo, że Lungold w pewnym miejscu wspomina o Arguellesie. Ale to trzeba wiedzieć i śledzić temat, a nie podchodzić do niego z agresją. Te filmy jakie tu podajesz zarysowują powierzchnię tematu 2012 próbując obalić tezy ludzi, którzy posługują się niezbyt ścisłym językiem, a ponieważ autorzy kontrargumentów wspierają się argumentami z zupełnie innej dziedziny to powstaje z tego całkowita sieczka. I tak sami popadacie w strach jakie to wielkie ludobójstwo będzie, zapominajac o tym, że Apokalipsa kończy się rządami Chrystusa na Ziemi. To nie oświecenie prowadzi do ludobójstwa, tylko ludobójstwo i cierpienie prowadzi do upadku tej cywilizacji i drugiego przyjścia Jezusa. Zapoznaj się z materiałami Richarda Hoaglanda, Nassima Harameina, Dana Wintera jeśli mamy mieć o czym rozmawiać. Jakoś nie widziałem, żeby ktoś z was próbował ich podważać. Nazwiska brzmią obco? Smile Zajmujecie się walką z takimi półgłówkami jak Jordan Maxwell, czy Bławacka i paroma lekko zmanipulowanymi ludźmi jak Icke i Tsarion, a to też świadczy o waszym poziomie. Oglądałem niedawno interpretację Chrisa White'a na temat formacji zbożowych. Toż to totalny ciemnogród. Ten gość nie ma zielonego pojęcia o tym co się tam dzieje i potem z taką wiedzą rusza obalać Wilcocka. Reinkarnacja mu nie pasuje?

http://www.near-death.com/experiences/origen03.html

Specjalnie dla Ciebie Prawdziwy za parę dni wrzucę tu "Chuck Missler - Return of The Nephilim" skoro taki z Ciebie specjalista biblijny, twierdzący że UFO to głupoty Smile

Edit:

Tak na marginesie, od setek lat wiadomo, że ludzie lgną tam gdzie szedł ktoś kto został zamordowany. Gdybym miał zamiar wprowadzić totalny chaos, to zabijałbym ludzi po obu stronach, którzy nie do końca się we wszystkim połapali. Bo ci co się połapali we wszystkim i tak są postrzegani za wariatów przez społeczeństwo wyprane w systemie edukacji i innych instytucjach tworzących kolektywy.
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótka instrukcja dla Ciebie Prawdziwy jak samemu powinieneś posługiwać się materiałem jaki tu zapodajesz, który ma rzekomo bronić Twoich argumentów. Film, który niby demaskuje Lungolda nie wspomina o nim ani razu co dla mnie jest sygnałem że nie masz pojęcia na ten temat. Tłumaczyłem jego wykład i nie przypominam sobie żebym tam wstukał chociaż raz datę 2012. Lungold mówi o rozwoju świadomości i o tym, że w finalnej fazie tego rozwoju zdamy sobie sprawę z tego, że wszyscy razem tworzymy nasze doświadczenie na tej planecie i musimy ze sobą współpracować i to według niego będzie spowodowane jakimś wydarzeniem pod koniec 2011 roku. Dalej są oczywiście tematy, których nie przełkniesz jeśli nie wydostaniesz się z takiego samego pudełka, w którym siedzą fanatycy Icke'a i innych. Natomiast masz w tym filmie ze swojego posta cytat Michaela Heisera odnośnie głupot Sitchina. Jeśli się tym chcesz posługiwać to wiedz, że ten pan współpracuje z Richardem Hoaglandem i polecam Ci się przyjrzeć obu tym panom. Jeden zna się dobrze na hebrajskim - na takich pojęciach jak Elohim czy Nephilim, a drugi na hiperwymiarowej fizyce.

http://www.youtube.com/view_play_list?p=4F15EC8A77D69D6C

Jeśli nie widziałeś "UN Briefing" Hoaglanda, to najwyższy czas - ma to już chyba z 16 lat i pamiętam audycję, w której W. Cooper wyśmiewał jego "twarz na Marsie". Obejrzyj to, a zobaczysz co usłyszano w ONZ, a jaka manipulacja o twarzy na marsie poszła do mediów. Ciężko to ściągnąć z netu, ale jak naprawdę chcesz to Ci mogę udostępnić.



Wykorzystując filmy z cytatami Heisera próbujesz obalić temat w którym Heiser i Hoagland zaszli dalej niż Ty. Materiał Heisera pasuje również do wykładów Chucka Misslera o upadłych aniołach. Z kolei Hoagland współpracuje ściśle z Dawidem Wilcockiem. Nie mogę znaleźć ich wspólnego zdjęcia, ale ci co znają temat dobrze o tym wiedzą. Więc jak to się ma do Twoich źródeł? Przyczyniasz się tutaj do tworzenia śmietnika o roku 2012.
A może masz lepszy pomysł na wytłumaczenie dlaczego wszystkie planety i księżyce w Układzie Słonecznym prócz Merkurego ogrzewają się od środka mimo osłabienia aktywności Słońca?


Coś ciekawszego tłumaczącego dlaczego ostatnie maksimum słoneczne miało miejsce w 2001, a cykl plam słonecznych ma 11.5 lat długości?




Exclamation

Dlaczego plamy na Słońcu skupiają się na szerokości północnej i południowej 19.47 stopni co odpowiada geometrii czworościanu gwiaździstego w kuli?




Dlaczego przypadkiem wszystkie miejsca na których stoją starożytne monolity i świątynie pasują do dwudziestościennej siatki Ziemi, która jest fraktalnym przedłużeniem czworościanu gwiaździstego?









Może coś lepszego niż ironie Chrisa White'a, który w tym samym filmie mówi, że wcześniej zapowiadano podobne wydarzenia na rok 2000 i kpi sobie z Gregga Bradena, który w 1996 roku mówił o roku 2012 mając jedynie ekstrapolacje na temat słabnącego pola elektromagnetycznego Ziemi?

http://video.google.com/videoplay?docid=3246068643261697998
http://video.google.com/videoplay?docid=-6195639404227668247
http://video.google.com/videoplay?docid=6703843120084506634
http://video.google.com/videoplay?docid=995720026852395221

http://www.cabiz.net/heartlink/gregg_braden.htm

A tutaj audycja na temat dlaczego nie potrzeba wcale wielkiej energii na przebiegunowanie Ziemi i przesunięcie się LITOSFERY Ziemi.

http://www.youtube.com/view_play_list?p=02456961913D6A85

I na koniec: Widziałeś kiedyś lepsze argumenty przeciwko Darwinowi jednocześnie tłumaczące naukowo kreacjonizm?





_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótki film opisujący czym jest precesja i dlaczego nie trzeba się bawić w żadne przecięcia płaszczyzny galaktyki. Precesja wywołuje jedynie zaćmienie centrum galaktyki. Pod koniec cyklu Ziemia zostaje ustawiona dokładnie za Słońcem i naprzeciwko centrum galaktyki i to jest to niebezpieczeństwo, że Słońce skieruje swoją aktywność w naszą stronę, jak również wywoła efekty grawitacyjne.



Maurice Cotterell jest jednym z niewielu ludzi na tej planecie, który opisuje cykle naszego Układu Słonecznego językiem naukowym i jednocześnie zna kalendarz Majów. Zamiast marnować czas na dyskusje w których jeden półgłówek obala tezy drugiego może warto posłuchać kogoś takiego:



Na moim kanale jest cały jego przetłumaczony wykład, ale wrzucam tutaj inny ponieważ jest tu sporo czasu poświęconego tematowi dezinformacji.
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shielder.
Obawiam się, że właśnie przekroczyłeś próg gotowości normalnych ludzi do prowadzenia z Tobą jakichkolwiek dyskusji.

shielder napisał:
Ty jednak musisz walczyć w imieniu swojej instytucji )))))))


Nie walczę w imieniu żadnej instytucji.

Prawda w jaką wierzę i potrafię uargumentować znajduje się w świecie, a przebieg tej walki dokładnie opisuje Biblia rozumiana bez bzdur o "ufoludkach Schneidera" i popularnych katolickich przesądów jedynie przez Chrześcijan.

I tej nie potrafisz obalić.

Choćbyś i zaśmiecił mi swoimi bredniami cały temat.

To co tu wklejasz to zwykły nienaukowy śmieć. Wyjdź z dziupli, przejrzyj i obudź się wreszcie, zanim nie będzie dla Ciebie za późno. Również i dla tych, których nieświadomie zwodzisz.

William Cooper zbyt dużo mówił i nie ma go między nami. Chris White był cenzurowany, jako kara dla przykładu dla tych, którzy zbyt wiele PRAWDY mówią o 2012 r., ale fakt że jeszcze żyje o niczym nie świadczy. Taki Lugold Twój ulubieniec od "kalendarza majów" też o nim wiele mówił i też nie żyje i co z tego? Mówił prawdę bo nie żyje?

Śmieszne. Ja też doceniam Twoje poczucie humoru. Zwłaszcza w tym kuriozalnym stwierdzeniu

Cytat:
I tak sami popadacie w strach jakie to wielkie ludobójstwo będzie, zapominajac o tym, że Apokalipsa kończy się rządami Chrystusa na Ziemi.


Nikt nie „popada w strach”, lecz czyta i stosuje się do tego, co zapisane w Biblii

Izajasza 10:22 Bo choćby lud twój, o Izraelu! był jako piasek morski, ostatek tylko z niego nawróci się. Wytracenie naznaczone sprawi, że ziemia będzie opływała sprawiedliwością.

Jeremiasza 25:33
I będą pobici od Pana czasu onego od końca ziemi aż do końca ziemi; nie będą ich płakać, ani zbierać, ani chować; będą jako gnój na polu.

A my Chrześcijanie z miłości do was zwiedzionych wklejamy naukowe dowody na rychły Armageddon, żebyście się zdołali nawrócić i również mogli go przeżyć.

Dlatego nalegałem na lekturę Biblii a dopiero potem zabieranie przez Ciebie głosu.


Mam za swoje, że dyskutuję z totalnym ignorantem. Dlaczego to robisz? Przecież to jest nawet poniżej poziomu oriona?

I jeszcze ten śmieszny bzdet o "ufoludkach-demonach" w ustach prawie "proroka" Schneidera, bo Bóg jakoby „ocalił go już 13 razy”
Szkoda tylko, że nie ocalił 14sty raz.
Tak samo biedny i zwiedziony człowiek jak ty schielderze.

shielder napisał:
Specjalnie dla Ciebie Prawdziwy za parę dni wrzucę tu "Chuck Missler - Return of The Nephilim" skoro taki z Ciebie specjalista biblijny, twierdzący że UFO to głupoty


I nie wklejaj już więcej głupot (zwłaszcza specjalnie dla mnie, mam już ich od Was dosyć) a zacznij wreszcie myśleć samodzielnie.

A bajki o ufoludkach w podziemnych bazach zostaw dla siebie, dobra?

Że się ludziskom chce takie głupstwa tłumaczyć... I przeczytaj komentarze pod tym filmem redmulca o tym tam Schneiderze, którego redmuluca już tu kiedyś zdemaskowałem
viewtopic.php?p=97235&highlight=#97235

A o prawdziwej genezie zagadnienia "ufoków" tak opluwany Chris White zrobił najbardziej trzymające się kupy filmy

The Truth About Sleep Paralysis - How to Stop it - Treatment - Help - Causes


UFO's in Ancient Art Debunked


UFO's in Ancient Art Debunked 2 (Egyptian art)


Another Crazy Rapture Theory


Dr.Gerald Schroeder Genesis & The Big Bang Theory
http://www.youtube.com/user/Knowwheretorun1984#g/c/20A9CE19F71C5FE7


Wszystko to potwierdza tezy Biblijne.

A w Biblii jakoś nic o bredniach 2012 inaczej jak tylko o "wilkach w owczych skórach" jak ty i Twoi idole odciągający na rzecz bredni majów i całej masy kłamstw w które wierzysz miast zajrzeć do arcyklarownej treści Biblii, zrozumieć DO KOŃCA PRZESTROGI PRZED kłamcami jakich wklejasz i rozprzestrzeniać te ostrzeżenia ku przestrodze innych.

Tsarion też "widział" Ufo w Biblii i musiał cenzurować internet z filmów White'a kiedy ten zmiażdżył go argumentami
http://conspiracyclothes.com/nowheretoru.....20tsarion/

How 2012 "Enlightenment" Will Lead To Genocide (1 of 3) (O Twoim ulubieńcu Wilkocksie często kontaktującym się z "bogiem słońca" RA 5:35 )




Jak w ogóle można brać na poważnie takiego typka jak Wilkoks, który hollywoodzki film "Gwiezdne wrota" uważa za "naukowy przyczynek do kontaktu z inną cywilizacją"? Opowiada w swym "wykładzie" jak to jego kolega "wchodzi w inny wymiar i przenosi się na oriona". Przecież to już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Kto w to wierzy ten sam sobie szkodzi.

Zdziwiło mnie to również na tle Twojej jednoczesnej niechęci do Biblii, jako że paradoksów w Biblii nie ma, są tylko niezaznajomieni z kontekstem sytuacyjnym oraz treścią CAŁEJ BIBLII osoby. Jest to ewidentnie skutek zbrodniczej dla Prawdy o zawartości Biblii działalności Watykanu. Nikt tak jak ta instytucja nie zniszczyła obrazu Prawdy w oczach niewierzących. Chyba tylko po to Szatan powołał ją do istnienia.

Ruch 2012 zanim łyknie bez podkładu "Kosmicznego Chrystusa" forsowanego przez "Lucifer Trust" i "Scottish Rite magazine" (nazywający się kiedyś New Age) jest bombardowany obecnie informacjami o "bogu Ra", który ma jakoby "swą siedzibę na planecie oriona" i "czaneluje" z samozwańczymi "przedstawicielami oświecenia ery wodnika" (jednego już zdążył uśmiercić, bodajże niejakiego Dona Elkinsa, ale to inna historia)

Nie polecam tego kłamstwa, ale jako kliniczny przykład: Jeśli poczujecie się na siłach, poczytajcie sobie tylko przez chwilę ten absurdalny bełkot o 6tej gęstości, kasjopejanach, plejadanach i "wrotach do innego wymiaru". Rykniecie ze śmiechu. W sieci tego pełno.

Ten totalny bełkot jakim masoneria karmi często szczerych i zagubionych ze swą miłością do człowieka i świata a także rzekomo "bezosobowego Boga" młodych ludzi (bo osobowy w Biblii odstręcza jakoby konserwatyzmem, co wyczuła masoneria wciskając im "kosmicznego", który jest już za to tylko "miłością" bez krępujących i "przestarzałych" jakoby Przykazań. Ciekaw jestem które najbardziej. Nie czyń figurek bożków? Nie zabijaj?), jest zdaje się celem samym w sobie mającym wyprać mózg "Gwiezdnymi wrotami" i innymi głupotami jakie już opisałem w innych tematach poniżej:

viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048

viewtopic.php?p=108846#108846

I nie wciskaj nam tu kitu, że te pseudonaukowe kłamstwa Wilkoksa i innych zwodników Ery Zwodnika mają cień sensu, bo się ośmieszasz.


Czy to nie zastanawiające zwłaszcza, dla ignorujących Biblię, że Bóg Biblijny, autor Chrześcijaństwa BIBLIJNEGO (a nie abstrakcyjnej "jedynie miłości w jedności") ostrzegł w Apokalipsie tych, którzy w Niego wierzą ( czym jest wiara? : przestrzeganiem Przykazań w drodze do nowonarodzenia Jana 3:3 Popatrz w 1 Liście Jana 2:3-4 A z tego wiemy, że Go znamy, jeśli przykazania Jego zachowujemy. Kto mówi: Znam Go, a przykazań Jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma" 1 List Jana 5:3: „Na tym bowiem polega miłość ku Bogu, że się przestrzega przykazań Jego, a przykazania Jego nie są uciążliwe” ), by nie dali nabrać się na fałszywego mesjasza przy końcu czasów, który przyjdzie realnie jako Maitreia a jego przyjście będzie niebiblijne, nie licząc proroctw o antychryście i wielkim zwiedzeniu (nie tylko 24 rozdział Mateusza).

Bo wiara to poręka tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy. 2 Dzięki niej to przodkowie otrzymali świadectwo. Hebrajczyków 11: 1-2

Ruch New Age poprzez programowanie "proroctw" toruje najwidoczniej drogę do wydarzeń, które będą miały miejsce nie dlatego, że "tak miało być", lecz by zalegendować "proroków" jak Wilkocks i inni, jako mentorów nowego porządku, który jakoby nie będzie miał orwellowskiego oblicza, lecz "miłości w jedności" reprezentowanej przez oenzetowską ekumeniczną WCC i New Age agenda.
Chaos i wojny o żywność, wodę i surowce (których przecież nie brakuje, to i tak ściema) a potem błaganie o maitreię, który w 2012 r. "uwolni ludzkość" i wbrew "pragnieniom dóbr tego świata" i innym niebiblijnym treściom "da wszystkim po równo". Nastanie nowy porządek i wszyscy odetchną ze śmiechem "jak do tej pory się mylili". Chrześcijanie będą już wtedy passe lub martwi bo stanowią zagrożenie jako "przeżytki burżuazyjnego kapitalizmu" i (sic!) "średniowiecza".
"Poza tym oni przecież wywoływali te wszystkie wojny i ta ich zatruta Biblia czy coś w ogóle szkoda gadać. Obudźmy się wreszcie z tego matrixu bo maitreia nadchodzi już zaraz 2012 rok, tylko on nas przecież wyzwoli".

Chrześcijaństwo jako jedyny ruch nie przyłączy się do fałszywego pokoju, by zostać PRAWDZIWIE Zbawionymi, tuż po następującym po nim Armageddonie, który jest bitwą duchową o to kto za, a kto przeciw światowej wieży Babel skierowanej przeciwko BOGU BIBLII, ponieważ tak jak w średniowieczu jak i w przyszłości żyjąc ZGODNIE Z ZASADAMI BIBLII (Dekalog oraz inne Przykazania nawet w NT) odrzucili fałsz również na podstawie ostrzeżeń 24 rozdz. Mateusza.

Czy bez Biblii a jedynie z "miłością w jedności" reprezentowaną przez każdą uniwersalistyczną religię i inne kulty solarne lucis - ferrusa byłoby to możliwe?

Szczerze wątpię.


Wówczas dopiero okaże się, że "chrześcijańskie" kościoły założone przez masonerię tak naprawdę założono tylko dla trzymania chrześcijan na smyczy doktryn po ich ucieczce z Babilonu średniowiecza. Watykan pozakładał je niegdyś dla oswojenia wewnętrznych emigrantów (i zewnętrznych - do Ameryki). Przytrzymanie ich do czasu końca w ciemnocie na temat WSZYSTKICH OBOWIĄZUJĄCYCH PRZYKAZAŃ swoje zrobiło.

W wolnej chwili przejrzyjcie artykuły naprawdę zorientowanej w temacie interpretacji Biblii osoby:

http://www.ruch-adwentu.dekalog.pl/

http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/

http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/contr.....e=uzdronow

Gdyby linki nie działały i kazały się wam logować naciśnijcie na pasek adresowy i wciśnijcie Enter.


Wielkie dzięki za inspirację do badań nad wpływem "new age" i "miłości w jedności" oraz odrzucanie Biblii jako "mind control " i "wywołującej wojny" na sterowane procesy NWO, przez tych, którzy mogą swe cele osiągnąć tylko wciskając ludziom taką ciemnotę jak "naukowe filmiki o 2012". Co nie przeszkadza jednak milionom wyznawców ery Zwodnika czuć się "oświeconymi".

Ty biedny shielderze jesteś tylko nieświadomy tego faktu i chyba nie masz niestety zamiaru akceptować tej smutnej prawdy.

Choć mam cichą nadzieję, że się nawrócisz ...

Chociaż, dlaczego ateiści zostaną dzisiaj prędzej nawet buddystami czy taoistami byle nie chrześcijanami? Tylko Chrześcijaństwo jest opluwane, nie Islam, nie buddyzm, a właśnie sprostytuowane przez Rzym Chrześcijaństwo, które przez antychrysta kojarzy się ateistom nie z Biblią, lecz "krucjatami". To tylko kwestia pewnej kultury, uprawy człowieka w Europie, że utożsamia się Biblię z nauczaniem Rzymu.
Jest passe być Chrześcijaninem, ale new age jakoś dziwnie nie ma nic przeciwko buddyzmowi nawet starszemu niż Chrześcijaństwo ale za to opartemu TYLKO o "miłość bliźniego." I w to im graj.

Wyjaśniam na czym polega sztuczka filmików o 2012. Spójrzcie przez chwilę.

Z tych filmów wylewa się kłamstwo o "ewolucji" " Matki Ziemi" "przez 15 mld lat" a my jakoby jesteśmy tylko "częścią tej ewolucji w którymś tam cyklu" i jeśli nie przejdziemy wkrótce na myślenie "globalne i kosmiczne zostaniemy na niższym poziomie gęstości i zamienimy się w kamienie".

No to faktycznie, nie ma innej rady jak tylko uwierzyć w ducha i czcić obrazki "maiteri" oraz "kosmicznego Chrystusa" a kiedy zjawi się tuż przed armageddonem autor bredni i "wielkiej przemianie ducha i ciała 2012" Maitreia (Lucyfer, mnóstwo o tym w Biblii), żeby uregulować należności, motłoch będzie wielbił tego, kogo widzi, choć wiara i obiekt się nie zmienia " Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki. 9 Nie dajcie się uwieść różnym i obcym naukom, dobrze bowiem jest wzmacniać serce łaską, a nie pokarmami, które nie przynoszą korzyści tym, co się o nie ubiegają. 10 Mamy ołtarz, z którego nie mają prawa spożywać ci, którzy służą przybytkowi" Hebrajczyków 13 : 8-10

Kłamstwo ewolucjonizmu pozbawiającego ludzi konieczności przestrzegania Prawa Bożego ( "po co Bóg dawca Prawa wolności, skoro zdaniem new age Bóg to kosmos a my jakoby mamy ewoluować razem z nim, gorejący krzak to zatem bzdura i Dekalog pewnie też" ) skłaniające do przyjęcia kosmicznego kreacjonizmu oddzielającego od Boga i już mamy grunt pod przyjście "Kosmicznego Chrystusa" który da własne, odmienne od Bożych Prawa o czym niejednokrotnie pisałem, bo Biblia już to przepowiedziała ustami Chrystusa (24 rozdział Mateusza, zresztą w Starym Testamencie też).
I kiedy cała ludzkość przyjmie Maitreię za swego "Wybawcę" przyjdzie (dokładnie tak jak przepowiedział - po wielkim zwiedzeniu Dni Ostatnich ) Prawdziwy Chrystus by osądzić tych, co zbudowali nową Wieżę Babel na swoje pohańbienie.

Wszystko to razem z Zeitgeist movement, 2012 i new age to tylko część NWO, sprytna, ale głupia, oto dlaczego:

Jest w filmikach też mowa o przeludnieniu, którego panteistyczna "Matka Ziemia " jakoby nie może znieść. To ja nie mogę znieść tych bredni oraz bzdur o kończących się zasobach i globalnym ociepleniu. To kłamstwo mające skłonić każdego do zaakceptowania NWO, reglamentacji wody i surowców. Ci biedni ludzie słuchają kłamców!
A dlatego nie narzucają im jeszcze swej woli bo w ramach ZWIEDZENIA to oni sami mają podjąć (być przekonanym o słuszności) taką decyzję - osławiona Biblijna wolna wola.


Zobaczcie tylko ten film obalający brednie o przeludnieniu
zwłaszcza od 5 min. : 43 sek.



oraz

The.great.global.warming.swindle



to wam przejdą takie głupoty jakimi się zajmujecie na tym forum.

Spójrzcie na to od Biblijnej strony a zobaczycie więcej. Zdaniem tych potworów wy macie CHCIEĆ takiego świata. Ci, którzy dają Ci chaos i wojny dają też "wyzwolenie od niego", trzeba tylko przyjąć ich brednie o 2012 jak własne. "Ordo ab chao" - porządek z chaosu to powiedział satanista, chcący NWO. Pamiętajcie o tym proszę.

Problem, reakcja, rozwiązanie.

Używane w wielu filmikach o 2012 określenie "Złota era" to pogański zwrot używany przez satanistów, nawet założyciel Świadków Jehowy, czczący Lucyfera mason używał tego określenia. Doktryna ŚJ jest jedną z bardziej niszczycielskich odnośnie Prawdy Biblijnej w umysłach wiernych.

Fakt, że sataniści niekoniecznie wyglądają jak La Vey nie znaczy że nimi nie są. Wilcocksa i jemu podobnych już opisałem w moich tematach. TO KŁAMCY należący do siatki cwaniaków na usługach rządzących światem. Teraz w jakiś wampiryczny sposób nie wystarcza im wasza kasa, chcą już Waszej duszy. Kto wie, kim są naprawdę.

Odnośnie daty 2012 będącej rzekomo przesądzającą w kwestii końca starego świata: Chrystus twierdził: "a tego dnia nie zna nikt" nawet wybrani, chyba, że fałszywi Prorocy, przed którymi przestrzegał Ten, który Go Posłał, by nas ostrzec.

W temacie 2012 obejrzyjcie i przeczytajcie raczej to
viewtopic.php?t=7437


„Niech was nikt nie zwodzi”: przyjście ma nadejść z wielkim zwiedzeniem, które spróbuje zwieść nawet wybranych (Mateusza 24 rozdział), czyli tych, którzy oczekują Jego Przyjścia, znają i UZNAJĄ CAŁE Pismo (bez wyjątków dla jakiejkolwiek księgi, cytatu czy PRZYKAZANIA) i potrafią się w nim poruszać ...

"A przecież Prawa nie można unieważnić"

Wy w większości nie jesteście rozsądni, lecz tylko „wolni” i to w większości przypadków od myślenia.
Wpatrzeni w Icka i Tsariona jak globalne komuchy bredzicie o „harmonii i jedności” i tylko Waszym Panom na tym zależy....

Nie dostrzegacie tego wszystkiego opluwając od "katolików" próbujących powstrzymać was przed samozniszczeniem, z którymi to satanistami w watykanie mam tyle wspólnego, co i z wami.

Bardzo ich przy tym przypominacie: komuchów i katolików a także innych – istów.
Przypominacie ich zwłaszcza w waszej „walce”. Ta "walczakowska" doktryna Bimiego i jego akolitów manifestuje się przede wszystkim w leninowskiej tezie, że ostateczna harmonia może zostać osiągnięta dopiero po wyrżnięciu Chrześcijan czy innych urojonych wrogów waszego "Nowszego porządku po NWO".

Jak średniowieczny kościół i jego inkwizycja, tylko że wy jesteście przecież "oświeceni", nie to co oni.
Oni mordowali za czytanie Biblii a wy za posądzenie, że ujawniający niewygodne waszej doktrynie fakty obalające ateistyczne brednie to „fanatycy”, czym na jotę nie różnicie się od mainstreamu, upatrującemu np. w islamie „terrorystów”, bo tak im każą Panowie Informacji w ich przekaziorach.

Dziś "terroryści" jutro ja, pojutrze wy. A pieski dostaną za to medal i racje żywnościowe w Nowym świecie który pomagacie budować. Służą temu między innymi totalne brednie i kłamstwa New Age Agenda o 2012. Od kogokolwiek by nie przychodziły.

shielder napisał:
A może masz lepszy pomysł na wytłumaczenie dlaczego wszystkie planety i księżyce w Układzie Słonecznym prócz Merkurego ogrzewają się od środka mimo osłabienia aktywności Słońca?


Hovind i jego wiek Ziemi
http://drogosz.org/kent_hovind/wiek_ziemi.wmv

Wszystkie wykłady Hovinda
http://drogosz.org/kent_hovind/

shielder napisał:
Ty czegoś tu nie przerobiłeś dając linki o Jose Arguellesie, który promuje Dream Spell. Arguelles i Lungold to różne strony barykady mimo, że Lungold w pewnym miejscu wspomina o Arguellesie.

Przyjrzyj się linkom i popatrz gdzie wstawiłem „argilesa” , bo ja nie widzę.

shielder napisał:
Ale to trzeba wiedzieć i śledzić temat, a nie podchodzić do niego z agresją.


Z jaką agresją?
I o co Ci w ogóle chodzi?

shielder napisał:
To nie oświecenie prowadzi do ludobójstwa, tylko ludobójstwo i cierpienie prowadzi do upadku tej cywilizacji i drugiego przyjścia Jezusa.


Obejrzyj jeszcze raz
How 2012 "Enlightenment" Will Lead To Genocide


i dalsze części i postaraj się przynajmniej zrozumieć jak dalece jesteś okłamany i prowadzony na rzeź.

shielder napisał:
Zapoznaj się z materiałami Richarda Hoaglanda, Nassima Harameina, Dana Wintera jeśli mamy mieć o czym rozmawiać. Jakoś nie widziałem, żeby ktoś z was próbował ich podważać. Nazwiska brzmią obco? Zajmujecie się walką z takimi półgłówkami jak Jordan Maxwell, czy Bławacka i paroma lekko zmanipulowanymi ludźmi jak Icke i Tsarion, a to też świadczy o waszym poziomie. Oglądałem niedawno interpretację Chrisa White'a na temat formacji zbożowych. Toż to totalny ciemnogród. Ten gość nie ma zielonego pojęcia o tym co się tam dzieje i potem z taką wiedzą rusza obalać Wilcocka. Reinkarnacja mu nie pasuje?


"Lekko zmanipulowany" Tsarion jest lucyferystą czego nie potrafisz obalić a wklejasz głupoty zwiedzionych ludzi?
I co Ci dadzą kolejne brednie o 2012? Szczęście? A gdzie tu Bóg? W Biblii napisanej zdaniem większości członków New Age "przez iluminatów" ? I kiedy niby: 1600 lat p.n.e na pustkowiu?

Zachowujesz się teraz jak orion wklejający Chamisha i Springmeiera w dyskusje o faktach w Biblii.

Chyba nie potrafię Wam pomóc. To potrafi tylko Bóg. Byle tylko chciało się Wam zrozumieć Jego Słowo, jego klarowny nawet dla was przekaz. Samo uznawanie faktu Jego istnienia zdecydowanie nie wystarczy.
„Demony też wierzą i drżą”. Jakuba 2:19.

Należy odwołać się do Niego w zrozumieniu Proroctw a nie podejrzanych ludzików i ich kłamliwych manipulacji. Żywych, czy nieżywych.
Jeśli głoszą, że potrafią potwierdzić tezy Bibilijne, niech to udowodnią a nie kręcą z majami i innymi jawnie lucyferycznymi głupstwami.

Różnica między White’m, Hovindem czy Veithem, nieżyjącym Williamem Cooperem a twoim nieżyjącym bajkopisarzem jest taka, że oni usunięci poprzez szykany czy zabójstwo zostali za to, co można zweryfikować a bajkopisarze jak Lungold i niejaki Phil Schneider zostali zabici, bądź zmarli śmiercią naturalną po to jedynie, by zalegendować ich jako „wybitnych znawców tematu” obwieszczający światu bezdowodowe posłanie bredni.

Co nie zmienia faktu, że ich tezy nie do udowodnienia nie mają żadnej wartości poznawczej wyższej, niż serial „Z archiwum X”. Obejrzenie twojego filmiku Schneidera przypomniało mi, jak dalece dzięki Bogu udało mi się mentalnie wyewoluować w przeciwieństwie do moich biednych zwiedzionych bliźnich, od których roi się na forum. Zwłaszcza fanów Wikoksa i innych

shielder napisał:
lekko zmanipulowanych


ZWYKŁYCH KŁAMCÓW.

Najpierw pultasz się odnośnie "znamienia", a kiedy brak Ci argumentów odwołujesz się do bajek o reptilianach i kosmitach z 2012, ale aby dostrzec śmieciową wartość bredni jakimi się podniecasz należy mieć

shielder napisał:
aktywne obie półkule mózgu, a nie tylko jedną.


Ja Ci daję potwierdzone fakty i orgię dowodów Veitha i Hovinda a w odpowiedzi słyszę nawiedzone majaczenia bez CIENIA potwierdzenia ich wywodów.

Równie dobrze twój Schneider mógłby to ufo budować, czy nawet nim lecieć a jego płody męki twórczej byłyby tak samo bezwartościowe.

Widać jezuici muszą być bardziej zdesperowani, niż przypuszczałem, że poddają praniu mózgu tak niedorzecznych ludzików.

Dowody na idiotyczne kłamstwa idoli wielbicieli bzdurnych tez o 2012 r.:
viewtopic.php?p=99754&highlight=#99754

viewtopic.php?p=121861#121861

Nie chcesz, nie wierz, ale nie wklejaj mi tu swoich (?) głupot, bo to uwłacza i Tobie i mnie.


Śmieszne, jak łatwo jest ludziom obrzucać Boga błotem, i następnie zastanawiać się, że świat zmienia się w piekło..

Śmieszne, jak łatwo wierzymy w to, co jest w prasie i telewizji, ale podważamy wszystko, co jest w Piśmie Świętym.

Śmieszne, jak każdy chce iść do nieba, pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić czy robić cokolwiek, co nakazuje Biblia. Śmieszne, jak ktoś, kto powiada "Ja wierzę w Boga", wciąż idzie za Szatanem, który, nawiasem mówiąc, również "wierzy" w Boga.

Śmieszne, jak szybko jesteśmy gotowi oskarżać, ale nie być oskarżanymi.

Śmieszne, kiedy możesz wysłać tysiące "kawałów" poprzez e-mail, i one rozprzestrzeniają się jak pożar lasu, ale kiedy zaczniesz słać wiadomości o Bogu, ludzie zastanawiają się dwa razy, zanim podzielą się nimi z innymi.

Śmieszne, kiedy niemoralność, brutalność, wulgarność i nieprzyzwoitość latają wolne w cyber przestrzeni, ale publiczne dyskusje o Bogu są zakazywane w szkołach i miejscach pracy.

Śmieszne, jak kiedy będziesz chciał wysłać ten post innym, nie wyślesz tego do wielu, ponieważ nie jesteś pewien, w co oni wierzą, lub - co sobie o tobie pomyślą, kiedy im to wyślesz.

Śmieszne, jak mogę być bardziej przejęty tym, co inni o mnie pomyślą, niż tym, co pomyśli o mnie Bóg.


Książki o zdrowiu, w sam raz dla was, fani reptilian i 2012:

http://www.krolestwoboze.pl/Zdrowie/Zdrowie.htm

http://prawda.dekalog.pl/books.html

http://prawda.dekalog.pl/health.html

Strona
http://www.krolestwoboze.pl/

Link do moich tematów:

search.php?search_author=Prawdziwy&only_topics

Poczytaj i przemyśl gruntownie

Link do tego posta
viewtopic.php?p=125843#125843

Wyślijcie go zaczadzonym bredniami o 2012 r.

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z Heiserem? Dlaczego nie wyjaśnisz mi czemu korzystasz ze źródeł, które wcale nie prowadzą na Twoją ścieżkę rozumowania?

Kogo nazywasz ateistą? Ja WIEM, że Bóg istnieje. Nie potrzebuję do tego Twoich zniekształconych interpretacji Biblijnych. Ja WIEM, że Biblia jest zintegrowanym przekazem z poza czaso-przestrzeni. Ty po prostu Twierdzisz, ze pochodzi od Boga. To oznacza dokładnie to samo. Dzięki też, za NIE OBEJRZENIE wykładu Cotterella o plamach słonecznych, gdzie mówi on wyraźnie, że kalendarz majów nie kończy się na 2012 roku i nikt z nas nawet nie dożyje końca tego kalendarza. W całym swoim podejściu do tej dyskusji nawet nie zauważyłeś o co mi chodzi. W 2012 będziemy mieli silniejsze maksimum plam na słońcu w porównaniu do poprzednich cykli. Maksimum słoneczne zawsze wpływa gwałtownie na ludzką świadomość. I tyle. Wersja Lungolda dotyczy natomiast rozwoju świadomości. A jego podróże w czasie - wiesz, że robimy to każdego dnia? Wybieramy sobie równoległe rzeczywistości w każdej chwili za pomocą częstotliwości naszych emocji. Wszystko ma swoją częstotliwość i inaczej rezonuje. Częstotliwość odpowiada za to jak postrzegamy dany atom. W miarę dojrzewania w nas świadomości, że współtworzymy nasze doświadczenie po prostu będziemy robić to bardziej harmonicznie. W tym sensie może dojść do zaniku czasoprzestrzeni jaką znamy. Zdejmiemy zegary ze ścian i zrozumiemy, że nasz sposób postrzegania czasu to bardzo wymyślna iluzja. Podróże w czasie będą możliwe kiedy wszyscy dowiedzą się jakie to jest proste.

Nie obejrzałeś wykładu Cotterella, który obala mit 2012 i kontynuujesz ze swoim obalaniem 2012. Very Happy Ja nie potrzebuję Twoich wypocin. Mam od tego naukowe źródła. Oglądam wszystko co jest dostępne, nawet rzeczy ludzi, których nazywasz agentami. Ponieważ to nie są agenci. Każdy z nich ma swoje racje i ma też słabe strony, ale od każdego można się czegoś nauczyć. Każdy zasługuje na szacunek, nawet Twój wróg. Dla wielu ludzi jesteś takim samym agentem jak ci, których ty nazywasz agentami. Ponieważ ani oni, ani ty nie potraficie zrozumieć, że NIKT nie zna odpowiedzi na wszystko. Każdy ma przy sobie jakiś fragment.

Przysłów 18:13: "Odpowiedzieć, nim się wysłucha, uchodzi za głupotę i hańbę."

Może widziałeś Młody Wiek Ziemi? Jest znacznie lepszy niż rzeczy, o których opowiada Hovind. ALE CO Z TEGO, skoro dopiero za chwilę usłyszysz, że prędkość światła nie jest stała, tylko spada. DLATEGO wydaje nam się, że wszechświat ma 16mld lat. Nasze odmierzanie czasu to dziecinada. Im dalej w przeszłość, tym wszystko wydaje się wydłużać z powodu spadku prędkości światła.

http://www.setterfield.org/000docs/timeline.htm - przejrzyj tam wszystkie linki i stuknij się w czoło.

Żył sobie kiedyś pewien pan o nazwisku Einstein i dość dokładnie opisał jak działa czasoprzestrzeń i czym jest, a kto to rozumie ten wie jaki wpływ na postrzeganie czasu ma prędkość światła.

Bez tej wiedzy nigdy nie pogodzisz czasu przyjętego przez ewolucjonizm z czasem biblijnym. Będziesz tylko nazywać agentami wszystkich w koło, którzy nie pasują do Twojego obrazu rzeczywistości. A teraz dodaj do tego słowa Lungolda: "najpierw świadomość, potem światło, potem myśl, potem akcja". Dla ciebie oczywiście to nie istnieje, zwyczajnie to zignorujesz twierdząc, ze Lungold wspiera teorię ewolucji. Bo chyba stąd te Twoje linki? Laughing

A kolejną rzeczą jest to że NIE WIERZĘ w gwiezdne wrota. Ja wiem jak one działają i czym są. To nie jest żadna technologia, tylko naturalne punkty na hiperwymiarowej siatce Ziemi. Jak długo istnieje Hollywood i takie rzeczy są ubarwiane w niedorzeczność, tak długo ludzie jak Ty będą to konfrontować z wypowiedziami Wilcocka czy Schneidera reagując dokładnie w taki sposób jak chcieli dawni druidzi ze swoim "świętym drewnem" - a teraz władcy Hollywood. System kształtowania ludzkiej podświadomości działa sprawnie do dziś. Gdybym miał opierać się o jakąś wiarę to bym z Tobą nie dyskutował. Korzystam z gwiezdnych wrót nawet w tym momencie, ponieważ każda kolejna chwila jest alternatywną rzeczywistością, a mój materiał genetyczny, to biologiczne gwiezdne wrota (czujesz te "igły" w głowie każące Ci się śmiać? Smile - widzisz, bo tak to zostało pięknie zaprojektowane by nikt nigdy nie poznał prawdy o niczym ).



Dlaczego promienie wydostają się z aury i dlaczego górna jej część posiada wyraźnie zasygnalizowaną grubość? Bo widzisz, Chris White potrafi dojść do paru dobrych informacji, a tam gdzie wszystkiego nie zauważy to zwyczajnie zignoruje. Co z innymi obrazami?

DEZINFORMACJA JEST WSZĘDZIE, ale trzeba umieć patrzeć z otwartą głową.

Wiele razy przeżyłem paraliż senny i nie przypominam sobie bym miał po nim nacięcia na skórze i blizny. Filmy Chrisa White'a mogą trzymać się kupy ponieważ nie wykraczają poza bariery, których on nie chce przekroczyć, a które Ty akceptujesz jako wszystko co jest możliwe. To bardzo dziwne wierzyć w Boga i jednocześnie uznawać, że rzeczywistość jest ograniczona tylko do tego, co akceptuje Twój rozum.

fragment: Return of The Nephilim, Chucka Misslera.

{11479}{11744}Jezus dał czterem swoim apostołom poufny instruktaż odnośnie swojego drugiego przyjścia.
{11748}{11984}Czterech apostołów podeszło do niego wypytując o jego powrót, a on wyszczególnił wydarzenia uprzedzające jego drugie przyjście.
{11988}{12134}Jego odpowiedź jest tak ważna, że została zapisana w trzech z czterech Ewangelii.
{12138}{12224}Mateusza 24, 25,
{12228}{12254}Marka 13,
{12258}{12344}oraz Łukasza 21, 22.
{12348}{12523}Ale otwiera on i kończy ten instruktaż powtórnym zaleceniem.
{12527}{12643}"Uważajcie, aby nie oszukał was żaden człowiek".|("Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł").
{12647}{12823}To się pojawia u Mateusza 24:4 jako tytuł całej prezentacji.
{12827}{13033}Mamy tu do czynienia z kwestiami duchowymi i wróg będzie próbował nas zwieść.
{13037}{13243}Ale wewnątrz tego instruktażu, werset Mt.24:37 Jezus daje bardzo dziwną uwagę.
{13247}{13482}"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego".
{13486}{13602}W tym kontekście mógł tworzyć zwyczajnie aluzję,
{13606}{13752}że sprawy będą się toczyć jak zwykle tak jak za czasów Noego do czasu arki, tak samo będzie do chwili gdy on powróci...
{13756}{13992}...i większość ludzi czyta to przesłanie zakładając, że właśnie to jest wszystkim co ma na myśli, że przyjdzie z zaskoczenia.
{13996}{14232}A jednak jest wielu uczonych, którzy z kontekstu szczegółów tego przesłania czują, że dawał nam wskazówki odnośnie czegoś głębszego.
{14236}{14442}I naprawdę nie zrozumiemy o czym on mówi dopóki nie zrozumiemy JAK BYŁO ZA DNI NOEGO?

{14446}{14591}Tak więc spróbujemy dojść do tego co Jezus miał na myśli mówiąc:
{14595}{14711}"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego".
{14715}{15011}Tak więc co dziwne, aby uporać się z dylematem UFO musicie odrobić zadanie domowe w Księdze Rodzaju, rozdział 6.
{15015}{15221}Chcę abyście zanotowali 2 pierwsze wersy i chcę abyście zwrócili uwagę, że 2 pierwsze wersy są jedną sentencją.
{15225}{15431}Wielu ludzi się tam potyka bo nie zdają sobie sprawy, że jest to jedna sentencja - za chwilę zobaczycie do czego zmierzam.
{15435}{15490}Księga Rodzaju, rozdział 6, werset 1:
{15494}{15730}"A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki".
{15734}{16115}"Synowie Boga (Bene HaElohim), widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały".
{16154}{16330}Pytanie jest na temat dziwnej frazy "Synowie Boga".
{16334}{16450}To może dla nas oznaczać wszystko. Dowiedzmy się co naprawdę oznacza tekst.
{16454}{16629}W Języku hebrajskim - pamiętajcie, że czyta się od prawej do lewej oglądając te slajdy.
{16633}{16719}Wszystkie języki płyną w stronę Jerozolimy.
{16723}{16869}Narody, które są na wschód od Jerozolimy piszą od prawej do lewej.
{16873}{17019}Narody, które są na zachód od Jerozolimy piszą od lewej do prawej.
{17023}{17139}Hebrajski, aramejski, arabski, Sanskryt idą od prawej do lewej.
{17143}{17259}Jeśli czytasz hebrajskie litery musisz czytać od prawej do lewej.
{17263}{17486}Bene HaElohim - Synowie Boga.
{17502}{17708}Jest to zwrot wykorzystywany zawsze do określenia bezpośredniego stworzenia Boga.
{17712}{17828}Adam był bezpośrednim stworzeniem Boga.
{17832}{18008}Ty i ja w naturalnym sensie nie jesteśmy. Jesteśmy synami Adama, to jest nasz problem.
{18012}{18098}O to chodzi właśnie w Liście do Rzymian.
{18102}{18278}"Ale tak wielu, którym go przyjęło dał on moc stania się Synami Boga". Ten zwrot ma techniczne znaczenie.
{18282}{18368}Nowy Testament wydźwiga Stary Testament.
{18372}{18577}W starym Testamencie ten zwrot w Języku hebrajskim u Hioba 1:6, 2:1, 38:7 zawsze odnosi się do aniołów
{18581}{18727}ponieważ są bezpośrednimi stworzeniami Boga. Również w Nowym Testamencie: Łukasza 20:36.
{18731}{18877}Również Księga Enocha - nie zrozumcie źle mojego użycia tego jako cytatu.
{18881}{19027}Księga Enocha była bardzo popularna w okolicach II w. przed Chrystusem i II w. po nim.
{19031}{19327}Nie jest to księga natchniona, nie traktowałbym jej tak, ale jest użyteczna by zrozumieć słownictwo i gramatykę tamtych czasów.
{19331}{19536}Wyraźnie w Księdze Enocha ten zwrot używany jest również w odniesieniu do aniołów.
{19540}{19686}Septuaginta - jest to tłumaczenie hebrajskich skryptów na grekę.
{19690}{20016}Jeśli byłeś Żydem żyjącym powiedzmy w II w. przed Chrystusem, to językiem egzekwowanym wszędzie, językiem komercyjnym był grecki.
{20020}{20136}Dzięki Aleksandrowi Wielkiemu i jego następcom stał się on obowiązującym językiem.
{20140}{20316}Jeśli byłeś Żydem prowadzącym interesy gdziekolwiek na świecie musiałeś mówić po grecku żeby przetrwać.
{20320}{20525}Mogłeś znać hebrajski do zastosowań religijnych. Ale hebrajski był w tych czasach dla Żyda tym czym dziś jest łacina dla katolika.
{20529}{20645}Zasadniczo był językiem do zastosowań religijnych.
{20649}{20885}Jedną z rzeczy jaką byś chciał mieć w tamtych dniach jeśli byłeś Żydem była kopia nazwanego przez nas Starym Testamentem,
{20889}{20975}Tanak (Torah [prawo], Nebiim [prorocy], Kethubim [pisma]) - na grecki, żebyś mógł czytać.
{20979}{21155}I z tego powodu Ptolemeusz sfinansował tłumaczenie hebrajskich skryptów na grekę.
{21159}{21365}Rozpoczęli około 285 r. p.n.e. i skończyli w 270 r. p.n.e. a rezultatem tej pracy - pracy 70 uczonych,
{21369}{21514}słowo Septuaginta jest pochodne od greckiego słowa oznaczającego 70.
{21518}{21664}Umożliwił 70 najlepszym uczonym zrobienie tłumaczenia i zajęło im to około 15 lat.
{21668}{21844}Rezultatem tego jest to, że mamy kopie. Znane jest ono jako Septuaginta - tłumaczenie Starego Testamentu.
{21848}{22024}Daje nam ona korzyści wynikające z precyzji greki w niektórych z tych zagadnień.
{22028}{22114}Jest to bardzo mocne źródło dla badaczy.
{22118}{22324}Septuaginta również mówi jasno, że mamy tu do czynienia z aniołami - tak jak je postrzegamy.
{22328}{22473}W Księdze Rodzaju, rozdziale 6... "A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki"...
{22477}{22623}"Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały".
{22627}{22863}Wyrażenie "Synowie Boga" to oczywiście Bene HaElohim. Bezpośrednie stworzenie Boga - określenie dla aniołów.
{22867}{22983}"widząc, że córki człowiecze" - przy okazji to co naprawdę tam jest po hebrajsku: Benoth Adam;
{22987}{23223}Córki Adama. Wspominam to, ponieważ powymyślano jakieś dziwne interpretacje tego przesłania,
{23227}{23433}które są powszechnie nauczane w seminariach. I jest to tragedia, ponieważ jest pogląd na to przesłanie,
{23437}{23612}który nie ma wsparcia w skryptach. Porozmawiamy o tym bo już prawie do tego tematu dochodzimy.

{23616}{23762}Wielu ludzi myśli, że jest to dziwna sprawa i jest dziwna, nawet bardziej niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.
{23766}{23882}Kiedy zejdziecie do wersetu 4 rozdziału 6 Księgi Rodzaju...
{23886}{24002}...mówi on: "A w owych czasach byli na ziemi giganci (Nephilim);"
{24006}{24152}"a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły".
{24156}{24332}"Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach".
{24336}{24601}Na co ten werset wydaje wskazywać, to że ci Nephilim byli potomstwem dziwnego związku.
{24605}{24901}Byli to aniołowie zgodnie z hebrajską precyzją. "Zbliżali się do córek człowieczych" - córek Adama.
{24905}{25051}To nie tylko Kain i Set, to są córki człowiecze.
{25055}{25201}"Te im rodziły" - to ich dzieci są Nephilim. Czym u licha jest Nephilim?
{25205}{25351}To słowo jest słowem kluczowym i pomówimy o nim bardzo dużo.
{25355}{25470}Nephilim oznacza "upadłych"| (sprawdź też: Michael Heiser - Zakwestionowanie prac Zecharii Sitchina)
{25474}{25800}Pochodzi od słowa Nephal: "upaść, być zrzuconym, zdezerterować". Nephilim oznacza dezertera. (Heiser:Nephilia - gigantyzm)
{25804}{25980}To co przesłanie to przedstawia i jest bardzo trudne dla wielu ludzi do zaabsorbowania,
{25984}{26220}przedstawia upadłe anioły, to nie są dobrzy goście. Pamiętajcie, że kiedy Szatan upadł, to 1/3 aniołów upadła z nim.
{26224}{26519}Nie wszyscy, ale część z nich najwyraźniej wybrała opcję stworzenia rasy hybryd.

{26523}{26639}Nie znam technologii, nie będę w to wchodził,
{26643}{26819}ale najwyraźniej... widzicie, anioły nie mogą się rozmnażać.
{26823}{26939}Są wieczne, reprodukcja jest procesem dla śmiertelników.
{26943}{27209}Ale w tym samym momencie Szatan ma problem. Trzecia część aniołów upadła z nim więc przegrywa liczebnie 2:1 w nadchodzącej wojnie.
{27213}{27389}Musi znaleźć sposób by się umocnić - to jest taka hipoteza.
{27393}{27538}Potomstwo Nephilim nazywa się HaGibborim "potężni" (termin gibbor oznacza ekstremalną formę ludzką)
{27542}{27778}Zamieszanie zaczęło powstawać kiedy to hebrajskie słowo zostało przetłumaczone na grecki w Septuagincie,
{27782}{27928}Słowem jakiego użyli do przetłumaczenia Nephilim było gigantes.
{27932}{28138}Brzmi jak giganci i okazuje się, że to byli giganci, ale to nie jest to co mówi to słowo.
{28142}{28288}Gigantes pochodzi od gigas i oznacza "ziemio-rodni".
{28292}{28438}Tak więc w hebrajskim nazywają ich upadłymi, a po grecku ziemio-rodnymi.
{28442}{28617}Miejmy to na uwadze. Fakt, że byli gigantami pozostaje - byli oni gigantami, ale to nie jest to co to słowo oznacza.
{28621}{28797}Posiada inne znaczenie. Pójdźmy nieco dalej do wersetu 9 rozdziału 6.
{28801}{28947}Mówi on: "Oto dzieje Noego. Noe, człowiek prawy, wyróżniał się nieskazitelnością wśród współczesnych sobie ludzi;"
{28951}{29067}"w przyjaźni z Bogiem żył Noe". Wspaniały wers, wszyscy go czytaliśmy,
{29071}{29187}ale większość z nas nie przywiązuje uwagi do tego co tam jest powiedziane.
{29191}{29397}"Oto dzieje Noego. Noe, człowiek prawy, wyróżniał się NIESKAZITELNOŚCIĄ wśród współczesnych sobie ludzi".
{29401}{29576}Co to oznacza? Słowo nieskazitelny w Języku hebrajskim znaczy tamiym. To co oznacza:
{29580}{29696}bez skazy, rozsądny (zdrowy), zdrowy, bez plamy,
{29700}{29786}NIENARUSZONY.
{29790}{29996}Ten werset zdaje się wskazywać na to, że genealogia Noego była NIESKALANA.
{30000}{30266}Pojawia się to zaraz po tych wersetach gdzie dzieją się te dziwne rzeczy, gdzie upadli aniołowie stworzyli jakąś dziwną formę hybrydy.
{30270}{30505}Ale Noe był nieskalany "wśród współczesnych sobie ludzi" i to jest jeden z powodów, że Bóg wybrał go i jego trzech synów
{30509}{30655}i 4 żony do rozpoczęcia na nowo.
{30659}{30865}Powodem powodzi nie było tylko to, że na Ziemi panował grzech. Panował i jest to zaakcentowane.
{30869}{31015}Ale jeśli grzech przynosi powódź, to lepiej przygotujmy kaftany ratunkowe Smile
{31019}{31165}Nie, tam dzieje się coś o wiele głębszego i dlatego chcę was na to uwrażliwić gdy będziecie robili własne badania
{31169}{31375}i dochodzili do własnych wniosków - chcę byście rozpoznawali, że był tam fundamentalny problem, który Bóg rozwiązywał.
{31379}{31494}I jest nim to, że strategią Szatana było zanieczyścić rasę ludzką.
{31498}{31674}Przy okazji prezentuję wam coś, co nazywa się "spojrzeniem anioła" na Księgę Rodzaju, rozdział 6,
{31678}{31824}który nie jest uczony w większości seminariów i wrócę do tego za minutę.
{31828}{32004}Ale jeśli ta perspektywa jest poprawna jak zasugerowałem przy Eksodusie hebrajczyków w rozdziale 6, to byłby potwierdzony
{32008}{32154}w Nowym Testamencie przynajmniej 2 razy. I jest.
{32158}{32364}Kiedy przejdziecie do Listu św. Judy, Juda daje aluzję do tego wydarzenia.
{32368}{32513}Judy werset 6 i 7 - List św. Judy to tylko jeden rozdział. Ale w wersecie 6 i 7 Juda pisze:
{32517}{32603}"i aniołów"... tak przy okazji to jest po grecku więc nie jest dwuznaczne.
{32607}{32813}"i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie",
{32817}{32993}"spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał [Bóg] w ciemnościach na sąd wielkiego dnia;"
{32997}{33203}"jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie [położone] miasta - w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście"
{33207}{33413}"i pożądaniu cudzego ciała - stanowią przykład przez to, że ponoszą karę wiecznego ognia".
{33417}{33772}Juda opowiada o sądzie nad złoczyńcami i wspomina wśród nich tych aniołów, którzy zgrzeszyli w rozdziale 6 Księgi Rodzaju.
{33776}{33892}"i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie"
{33896}{34012}"spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał [Bóg] w ciemnościach" - ci aniołowie, którzy brali udział w rozdziale 6

{34016}{34162}najwyraźniej są uwięzieni i wyczekują na specjalny sąd.
{34166}{34252}Apostoł Piotr będzie o tym mówił za chwilę.
{34256}{34402}Juda dodaje tutaj nawet coś jeszcze.
{34406}{34611}Robi porównanie między grzechami Sodomy i Gomory, a grzechami tych aniołów w sensie, że robiły coś co było NIENATURALNE.
{34615}{34701}Sodoma i Gomora - homosekusualność, wiemy o tym.
{34705}{34881}"jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie [położone] miasta - w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście"
{34885}{35001}"i pożądaniu cudzego ciała - stanowią przykład przez to, że ponoszą karę wiecznego ognia".
{35005}{35181}Wykorzystuje to jako dodatkowy przykład wliczając w to anioły. Anioły oddały się pożądaniu cudzego ciała,
{35185}{35331}tak samo też było w Sodomie i Gomorze. Razem oczekują na specjalny sąd. Nadążacie za mną?
{35335}{35510}Możecie to przeczytać i sprawdzić samemu. To jest pierwsze potwierdzenie. "opuścili własne mieszkanie",
{35514}{35630}do tego jeszcze wrócimy. "Pożądaniu cudzego ciała" jest tutaj aluzją.
{35634}{35840}Przejdźmy do Drugiego Listu św. Piotra, rozdział 2, wersety 4 i 5.
{35844}{36080}Piotr mówi: "jeżeli bowiem Bóg aniołom, którzy zgrzeszyli, nie odpuścił, ale wydał [ich] do ciemnych lochów Tartaru"
{36084}{36170}Jest to przetłumaczone na "piekło" w Angielskiej Biblii, ale greckim słowem jest Tartar,
{36174}{36290}jest to jedyne miejsce w którym to słowo pojawia się w Biblii, wrócę do tego.
{36294}{36469}"jeżeli bowiem Bóg aniołom, którzy zgrzeszyli, nie odpuścił, ale wydał [ich] do ciemnych lochów Tartaru aby byli zachowani na sąd;"
{36473}{36559}"jeżeli staremu światu nie odpuścił, ale jako ósmego Noego, który ogłaszał sprawiedliwość, ustrzegł,"... i dalej.
{36563}{36679}Piotr robi tutaj kilka rzeczy. Nawiązuje do aniołów, które zgrzeszyły,
{36683}{36889}zostały zrzucone do tartaru - powiem wam więcej na ten temat za chwilę. Zostali zachowani na sąd ostateczny i nie oszczędził starego świata
{36893}{37009}ale ocalił Noego. Innymi słowy powiązuje on to zdarzenie z dniami Noego.
{37013}{37189}Nie tylko potwierdza rozdział 6 Księgi Rodzaju, ale także wiąże to z dniami Noego. Ok.
{37193}{37279}Słowo tartar zasługuje na komentarz.
{37283}{37399}To słowo nie pojawia się nigdzie indziej w Biblii, ale pojawia się w greckiej literaturze.
{37403}{37578}Jest to grecki termin dla ciemnego siedliska żałości.
{37582}{37668}Jest to ciemne wgłębienie w niewidzialnym świecie.
{37672}{37968}Przykładowo pojawia się w Iliadzie Homera, gdzie Tartar jest "tak daleko poniżej Hadesu jak bardzo Ziemia jest poniżej nieba".
{37972}{38148}Więc gdzie jest Tartar? Nie wiem i nie chcę się dowiedzieć. Smile
{38152}{38418}Tak więc Tartar jest terminem oznaczającym głęboki, specjalny..."tak daleko poniżej Hadesu jak bardzo Ziemia jest poniżej nieba".
{38422}{38597}To jest miejsce, gdzie te anioły są uwięzione aż do rzeczy ostatecznej.
{38601}{38747}Jeśli studiowaliście klasyczną mitologię grecką to napotkaliście na Tytanów.
{38751}{38957}Te stworzenia w mitach i legendach były częściowo ziemskie i częściowo niebiańskie.
{38961}{39107}Zbuntowały się przeciwko swojemu ojcu Uranowi (Ur-An).
{39111}{39227}Po przedłużającym się konflikcie zostali pokonani przez Zeusa i potępieni gdzie?
{39231}{39347}W Tartarze. Widzicie podobieństwo?
{39351}{39586}Sugeruję wam, że legendy starożytnych Greków ucieleśniają prawdę na temat tego co naprawdę miało miejsce w przeszłości.
{39590}{39796}Że istniały te dziwne stworzenia, tworzące hybrydy, które Grecy nazwali Tytanami.
{39800}{39976}Widzimy Zeusa w wielu postaciach. Widzimy Atlasa i Herkulesa.
{39980}{40216}Atlas i Herkules z greckiej mitologii byli tym co nazwalibyśmy po hebrajsku Nephilim.

{40220}{40455}Potomstwem w związku pomiędzy "Bogiem" a kobietą.
{40459}{40665}Te legendy możemy oczywiście zaobserwować w kulturze Sumeru, Asyrii, Egipcie - pokażę wam kilka rzeczy.
{40669}{40845}Inkowie, Majowie, Epos Gilgamesza... w mitologii perskiej, oczywiście w mitologii greckiej.
{40849}{40965}Większość z nas pochodzących z zachodniej cywilizacji jest z tym zaznajomiona.
{40969}{41145}Również Indie, Boliwia, Wyspach Morza Południowego oraz Amerykańscy Indianie.
{41149}{41265}Wszystkie te kultury mają legendy o gwiezdnych ludziach.
{41269}{41474}O ludziach, którzy przybyli... o bogach, półbogach, którzy przybyli, współżyli z kobietami i stworzyli hybrydy.
{41478}{41774}Odkryłem dzięki pewnym ekspertom kultury indiańskiej, że ta sprawa z podnoszeniem ręki i mówieniem "hau" to Hollywood.
{41778}{41984}Ale najwyraźniej praktyką w przypadku napotkania nieznajomego było podniesienie ręki tak żeby mogli policzyć palce.
{41988}{42194}Mieli tam terror sześcio-palczastych ludzi. I jeśli udacie się do ruin w Nowym Meksyku,
{42198}{42404}Jednym z tamtejszych eksponatów na które możecie mieć ochotę spojrzeć...
{42408}{42493}...jest budząca lęk sześciopalczasta ręka.
{42497}{42673}Natknąłem się na coś jeszcze co jest ciekawe, Paunisi opisywali...pamiętacie Buffalo Billa,
{42677}{42853}jego prawdziwe imię brzmiało William Cody. Napisał swoją autobiografię w 1920 r.
{42857}{43093}Bardzo barwny gość. Możecie dostać jego książkę, jest popularna. Ale jest interesujący cytat w jego książce, opublikowanej w 1920 r.
{43097}{43243}Pisze on: "Kiedy byliśmy w Sandhills rozglądając się po miejscowości Niobrara,"
{43247}{43452}"Paunisi przynieśli do obozu jakieś duże kości, z których jedną chirurg naszej ekspedycji oznajmił"
{43456}{43722}"jako kość udową istoty ludzkiej. Indianin powiedział, że kości należały do rasy ludzi, która dawno temu żyła w tym miejscu."
{43726}{43872}"Mówili, że ci ludzie byli trzykrotnej wielkości człowieka z obecnego dnia,"
{43876}{44082}"i byli tak bystrzy i silni, że mogli biegnąć obok bawoła, i wziąć zwierzę w jedną rękę,"
{44086}{44262}"oderwać nogę i jeść w trakcie biegu."
{44266}{44382}Nie wiem co z tym zrobić, to jestw jego autobiografi wydanej w 1920 r.
{44386}{44621}Nie sądzę, żeby martwił się o UFO - jest to interesująca aluzja do indiańskich legend.
{44625}{44741}We wcześniejszych państwach mamy latające bóstwo Ashur,
{44745}{44891}ten diagram widać na wielu starożytnych monumentach.
{44895}{45101}Człowiek z łukiem, być może coś jak Nimrod... oraz ze skrzydłami.
{45105}{45221}Widzicie to na monumentach. To są ich przykłady.
{45225}{45401}W miarę podróży przez Egipt, to jest ujęcie z jednego z grobowców - myślę że Ramzesa II,
{45405}{45580}ale widać to w każdym z nich. Można je zauważyć na nagłówkach tych przejść.
{45584}{45760}Ponownie widać latający dysk. Znowu i znowu.
{45764}{45970}Patrzycie na nagłówki tych monumentów i zawsze jest tam latający dysk, czasem w towarzystwie węża.
{45974}{46060}Znowu i znowu.
{46064}{46347}Czasem widać osobę zajmującą się tym i widać dysk podczas transportu.
{46364}{46629}Wygląda na to, że jest to więcej niż zwykły symbol, czy ikona, którą czczą.
{46633}{46779}Mówicie: "Rany, Chuck...to 'spojrzenie anioła' jest nieco dziwne, wcześniej o nim nie słyszałem",
{46783}{46959}wiecie, kiedy nasza książka została opublikowana miałem telefony wysokich kierowników z niektórych chrześcijańskich wydawnictw,
{46963}{47109}którzy byli źli - nie na mnie - ale na ich zaplecze seminaryjne, ponieważ wielu z nich ukończyło seminaria
{47113}{47259}i nigdy ich nie uczono "spojrzenia anioła". To jest niepokojące.
{47263}{47379}Możecie się z nim nie zgadzać, ale nadal powinno być uczone tak jak alternatywne punkty widzenia.
{47383}{47528}O czym uczono większość ludzi, co jest w wielu podręcznikach biblijnych, to tak zwany pogląd "Linii Seta".
{47532}{47768}To pomysł, że "Synowie Boga" naprawdę odnosi się do przywództwa Setytów, przywództwa linii Seta.
{47772}{47918}Że zwrot "córki Adama" tak naprawdę odnosi się do Córek Kaina, nie Seta.
{47922}{48098}Że dominujący tam grzech wynika z niepowodzenia w utrzymaniu separacji - taka jest ich koncepcja.
{48102}{48278}To nie wyjaśnia w jaki sposób potomstwo z tych związków poskutkowało tymi dziwnymi stworzeniami.
{48282}{48457}Jeśli masz małżeństwo wierzącego i niewierzącego to mogą mieć "potwory", ale nie monstra.
{48461}{48667}Cały ten pogląd tzw. "linii Seta" wyłonił się w V wieku we wczesnym kościele.
{48671}{48787}Celsus i Julian Apostata wykorzystali tradycyjne przekonania... widzicie, to przekonanie, które wam opisałem
{48791}{48997}było głoszone przez starożytnych rabinów w okresie Starego Testamentu, jak również było głoszone przez wczesny Kościół,
{49001}{49237}aż do V wieku. Ale Celsus i Julian Apostata wykorzystali tradycyjne wierzenia do atakowania Chrześcijaństwa.
{49241}{49357}Mieli ubaw z tych ludzi mówiących o aniołach.
{49361}{49476}Juliusz Afrykański posłużył się pomysłem o Setytach uznając go za bardziej komfortowe podłoże.
{49480}{49626}Ludzie uznali go za mniej nawiedzony.
{49630}{49746}Cyryl z Aleksandrii użył tego do odrzucenia ortodoksyjnej postawy.
{49750}{49926}Zjawił się Augustyn, który miał głęboki wpływ. Zrobił wiele wielkich rzeczy - rozliczył wiele herezji,
{49930}{50046}ale uchwycił się pomysłu o Setytach i to uczyniło ten pogląd ortodoksyjnym.
{50050}{50196}Tak więc ten pogląd "Linii Seta" dominował przez cały średniowieczny Kościół.
{50200}{50346}Dopiero jeśli powrócisz do tekstu i odrobisz swoje zadanie domowe, to zaczniesz zdawać sobie sprawę,
{50350}{50465}że ten pogląd "Linii Seta" nie ma absolutnie żadnego wsparcia w skryptach.
{50469}{50645}"synowie Boga" nigdy nie było używane odnośnie wierzących w Starym Testamencie. Jest to zmyślone.
{50649}{50795}Set nie był Bogiem, Kain nie był Adamem. Synowie Boga nie są synami Seta.
{50799}{51005}Córki Adama nie były tylko córkami Kaina. Jeśli potraficie rozpoznać 2 pierwsze wersety jako jedna sentencja,
{51009}{51125}to wiele z tego staje się bardzo oczywiste.
{51129}{51185}Jeśli istnieją córki człowiecze to gdzie są Córki Boże?
{51189}{51365}Są Synowie Boży, gdzie są Córki Boże? Nic tu o nich nie wspomina.
{51369}{51454}Gramatyczna antyteza jest zignorowana, ale nie będę w to wchodził.
{51458}{51604}Idea zachowania separacji nie pojawia się aż do rozdziału 11 Księgi Rodzaju,
{51608}{51724}a nie w szóstym. 5 rozdziałów później mamy wieżę Babel i całą resztę.
{51728}{51874}Separacja jest nakazana Izaakowi i jego następcom, a nie Ismaelowi i innym.
{51878}{52054}To był Izaak i Jakub, którym powiedziano aby trzymali się oddzielnie.
{52058}{52174}Nie było nakazane Kainowi i Setowi, to wszystko jest zmyślone. Faktycznie Księga Rodzaju werset 6:12 mówi:
{52178}{52294}"wszelkie ciało było skorumpowane" ("ziemia jest skażona"), a więc pomysł że linia Seta to byli dobrzy goście,
{52298}{52443}a linia Kaina to byli źli goście jest zmyślony. Nie o to tam chodziło.
{52447}{52563}Wnioskowanie o pobożnośi Seta jest zmyślone.
{52567}{52743}Dlaczego ocalono tylko Enocha i ośmiu z rodziny Noego? Czy tylko oni byli dobrzy? Nie, to oczywiście Boża łaska...
{52747}{52923}"Wzięli (...) sobie żony" takie "które oni wybrali"? To sugeruje jakiś przymus.
{52927}{53073}Jeśli Setyci byli dobrzy, to DLACZEGO zginęli w powodzi?
{53077}{53163}Widzicie, to nie pasuje.
{53167}{53433}To Enosz zainicjował bunt przeciw Bogu. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy z powodu błędu w tłumaczeniu.
{53437}{53582}W Księdze Rodzaju 4:26 powino się czytać "Wtedy człowiek zaczął PROFANOWAĆ imię Pana".
{53586}{53702}Nie "wzywać imienia", tylko profanować imię Pana. Tak to przedstawia Targum Onkelosa,
{53706}{53912}Targum Jonatana, główni hebrajscy rabinowie: Kimchi, Raschi, Maimonides i oczywiście Hieronim.
{53916}{54062}"Córki Kaina" nie są podgrupą "Córek Adama", nie ma do tego podstaw.
{54066}{54242}Kainici niekoniecznie byli bezbożni. Zawsze się zastanawiałem, dlaczego w Księdze Rodzaju 4 mamy całą genealogię Kaina?
{54246}{54362}Ponieważ oni wszyscy zginęli w powodzi. Dlaczego Pismo Święte podaje nam genealogię?
{54366}{54481}Może są też inne powody, ale jednym z nich jest, że jeśli przeczytasz kolejno imiona, to złożysz z nich imię Boga.
{54485}{54661}Kain namieszał, zabił swojego brata - tak, ale wychował dzieci i wnuki by czciły Boga.
{54665}{54781}Był pobożnym człowiekiem. Imiona to ujawniają.
{54785}{54961}Pomysł, że potomkowie Kaina byli źli to wymysł nowożytnego nauczania.
{54965}{55111}Dlaczego tylko "Córki Kaina"? Czy Córki Seta nie były tak atrakcyjne?
{55115}{55321}I oczywiście gwoździem do trumny tej teorii jest nienaturalne potomstwo, bo kim inaczej byli Nephilim?
{55325}{55440}Byli nadnaturalnym potomstwem "potężni ludzie" - HaGibborim.
{55444}{55590}To znaczy, że były tylko chromosomy X pośród Setytów? Nie ma przecież "mocarek mających sławę".
{55594}{55800}Co naprawdę czyniło genealogię Noego tak charakterystyczną? Nie była zanieczyszczona przez te działania.
{55804}{55920}Jak pokazałem mamy potwierdzenia w Nowym Testamencie. Patrzyliśmy na kilka z nich.
{55924}{56100}Nie będę w to tutaj wchodził. "Spojrzenie anioła" było tradycyjnym poglądem rabinów Starego Testamentu.
{56104}{56250}Księga Enocha jest zwykłym przykładem ich systemu wierzeń i akcentuje ten pogląd,
{56254}{56430}świadectwa dwunastu patriarchów - nie są one księgami natchnionymi, ale reflektują myśl tamtych czasów.
{56434}{56519}Józef Flawiusz wyraźnie to rozumiał.
{56523}{56669}Septuaginta wyraźnie to wyjaśnia. Ojcowie kościoła w pierwszych wiekach:
{56673}{56789}Filon z Aleksandrii, Justyn Męczennik, Ireneusz z Lyonu i cała reszta - wszyscy tego nauczali.
{56793}{56939}Nowożytna nauka: Pember, DeHaan, McIntosh, Delitzsch, Gaebelein, Pink...
{56943}{57119}...Donald Barnhouse - bardzo szanowany, Henry Morris, Merril Unger, Arnold Fruchtenbaum - wyśmienity uczony.
{57123}{57239}Hal Lindsey, Chuck Smith i inni - nowożytna nauka uznaje "spojrzenie anioła".
{57243}{57389}"Linia Setytów" - niszczy ją sam tekst, wnioskowanie separacji to nonsens,
{57393}{57568}wnioskowanie pobożności jest zmyślone, wnioskowanie o Kainitach jako podgrupy Adamitów... wszystko to jest zmyślone.
{57572}{57688}Nienaturalne potomstwo to gwóźdź do trumny w moim przekonaniu.
{57692}{57808}Oczywiście Nowy Testament, List św. Judy i Drugi List Piotra przybijają go.
{57812}{57958}Ale jest inna sprawa, w którą wszedłem nie tylko dla tych badań - jest ważne dla nas byśmy rozumieli,
{57962}{58138}że Nephilim nie zostali uwięzieni po powodzi. Nie wiemy w jaki sposób wrócili,
{58142}{58318}ale Nephilim istnieli też po powodzi, kiedy Mojżesz posłał zwiadowców z 12 plemion.
{58322}{58437}W Księdze Liczb 13:33 napotkali na Nephilim.
{58441}{58587}Kto wybudował piramidy?
{58591}{58797}Kto wybudował piramidy? Wielką Piramidę w Gizie, Stonehenge w Brytanii, Okręg Rafaitów na Wzgórzach Golan.
{58801}{59007}Na Wzgórzach Golan odkryliśmy niezbadany monument, który nazywa się Gilgal Rephaim.
{59011}{59277}Kim są Rafaici? Jest tam 5 okręgów zawierających kamienne bloki o wadze 20 ton. Całość ma 155m średnicy.
{59281}{59516}Datowany na 3000 lat p.n.e. Zbudowany na równym płaskowyżu. Przy okazji można wykryć jego architekturę tylko z powietrza.
{59520}{59756}Są też inne. Przelatując nad tym obszarem znajdziecie ślady. Nigdy ich nie przebadano.
{59760}{59996}Punkt do którego zmierzam jest taki; że nie jest to zwykłe studiowanie Starotestamentowej starożytnej historii.
{60000}{60116}To jest podstawą do zrozumienia - jeśli zrozumiesz Biblię, to zrozumiesz przepowiednie.
{60120}{60266}Musicie zrozumieć, że Nephilim istnieli po powodzi.
{60270}{60475}Księga Rodzaju rozdział 6:4 "A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później" - wskazówka jest nawet tutaj.
{60479}{60595}Księga Rodzaju rozdział 14 i 15 odkrywamy, że są co najmniej 4 plemiona:
{60599}{60715}Rafaici (Rephaim), Emici (Emim), Horyci (Horim), Zamzummici (Zamzummim),
{60719}{60865}co do których Jozue został poinstruowany by WYBIĆ KAŻDEGO MĘŻCZYZNĘ, KOBIETĘ I DZIECKO! Brzmi to jak ludobójstwo.
{60869}{61075}To było ludobójstwo. Ponieważ mieliśmy tą samą sytuację. Tym razem nie było powodzi, to była lokalna sytuacja.
{61079}{61255}Arba, Anak i jego 7 synów - Anakici (Anakim) nie są napotykani tylko w Bibli, ale również w Egipcie.
{61259}{61434}Zostali napotkani w Kanaan - Księga Liczb 13:33, kiedy 12 szpiegów powróciło,
{61438}{61584}Jozue i Kaleb zdali pozytywną relację. Pozostałych 10 ludzi powiedziało: "Widzieliśmy tam nawet olbrzymów"
{61588}{61734}Nephilim - tego słowa użyli. Byli gigantami "a w porównaniu z nimi wydaliśmy się sobie jak szarańcza i takimi byliśmy w ich oczach".
{61738}{61854}To nie jest wyolbrzymienie - oni mieli powód żeby być przerażeni!
{61858}{62004}Najwyraźniej Jozue i Kaleb mieli wiarę w Boga - Bóg jest po naszej stronie, ruszajmy.
{62008}{62214}Łatwo jest dyskredytować pozostałych 10 ludzi, a z drugiej strony mieli oni powód żeby być roztropnymi.
{62218}{62304}W rozdziale 3 Księgi Powtórzonego Prawa i Księdze Jozuego napotykamy Oga, Króla Baszanu.
{62308}{62513}Jest on królem gigantów - Rafaitów. Goliat, pamiętacie, że miał 4 braci - dlatego Dawid podniósł 5 kamieni kiedy przeszedł strumień.
{62517}{62693}Dlaczego? Był przygotowany na wszystkich pięciu tych gości.
{62697}{62933}Widzicie, jedną z rzeczy pod której kątem możecie patrzeć studiując Biblię są strategie szatana próbującego pokrzyżować Boży Plan.
{62937}{63203}Kiedy Bóg wskazuje, że jego plan odkupienia przyjdzie z potomstwa kobiety to zaczyna on atakować linię Adama - Księga Rodzaju, rozdział 6
{63207}{63413}za pomocą Nephilim, na co oczywiście odpowiedzią Boga jest powódź.
{63417}{63532}Księga Rodzaju rozdział 12 gdy Bóg wzywa Abrachama, to Abracham zostaje namierzony.
{63536}{63712}W chwili kiedy Bóg uwidacznia bardziej precyzyjnie jak ma działać jego plan pozwala to szatanowi na skupienie swojego ataku.
{63716}{63892}Gdy zostaje wezwany Abracham, to on jest namierzony przez intrygi szatana.
{63896}{64102}Klęska głodu w Księdze Rodzaju, rozdział 50. Zniszczenie linii męskiej w Eksodusie, rozdział 1.
{64106}{64342}Nawet kiedy się wydostali, faraon ich ściga.
{64346}{64491}Kiedy Bóg wzywa Abrahama, to mówi mu w Księdze Rodzaju rozdziały 15-17,
{64495}{64671}że on tam zostanie a 4 wieki później jego potomkowie powrócą.
{64675}{64821}Szatan ma 4 wieki na rozłożenie pola minowego.
{64825}{64911}I z tym mamy do czynienia, z Rafaitami na tych terenach.
{64915}{65061}Gdy Bóg wzywa Dawida - 2 Księga Samuela, rozdział 7 - pozwoliło to szatanowi skupić swoją uwagę na Dawidzie.
{65065}{65181}Ataki na linię Dawida. Joram zabija swoich braci - Druga Księga Kronik, rozdział 21.
{65185}{65271}Arabowie zabijają wszystkich prócz Azariasza.
{65275}{65421}Atalia zabija wszystkich prócz Joasza - Druga Księga Kronik, rozdział 21.
{65425}{65600}Za każdym razem jest zamach na królewską linię. Jakiś służący ukrywa dziecko czy w inny sposób jakieś dziecko się wyślizguje.
{65604}{65750}Ezechiasz napadnięty, tu jest kolejny przykład - Księga Izajasza 36, 38
{65754}{65930}Gdy dotrzesz do okresu perskiego, tu jest Haman próbujący wymazać wszystkich Żydów - WSZYSTKICH ŻYDÓW.
{65934}{66080}To jest strategia szatana próbującego pokrzyżować plan Boży.
{66084}{66260}Gdyby nie Mardocheusz i Estera, to mogło mu się to udać.
{66264}{66380}Strategie w Nowym Testamencie. Pamiętacie strach Józefa gdy dowiedział się, że Maria jest w ciąży (Mateusza, rozdział 1).
{66384}{66529}Chciał ją oddalić potajemnie. Bóg powiedział mu by tego nie robił, bo to część jego programu.
{66533}{66709}Zamach Heroda - zabijanie wszystkich nowo narodzonych dzieci w Betlejem (Mateusza, rozdział 2) - zamach szatana na plan Boży.
{66713}{66979}W Nazarecie Jezus wykorzystuje Księgę Izajasza jako swój mandat posługi - to chcą go zrzucić ze stoku, ale on przechodzi przez nich.
{66983}{67099}U Marka rozdział 4 i Łukasza rozdział 8 opisane są 2 sztormy na morzu i uważam, że oba są nadnaturalne.
{67103}{67369}Dlatego Jezus uspokoił morze. I oczywiście ostatecznym pokrzyżowaniem był sam krzyż.
{67373}{67488}Wszystko to jest podsumowane w Księdze Objawienia, rozdział 12 - możecie przebadać to uważnie.
{67492}{67638}Ale głównym wnioskiem z tego wszystkiego jest to, że szatan jeszcze nie skończył!
{67642}{67758}I może UFO są zapowiedzią tego.
{67762}{67878}Przy okazji, co mają wspólnego Wzgórza Golan, Hebron i Strefa Gazy?
{67882}{67968}Są w wiadomościach cały czas, prawda?
{67972}{68118}SĄ TO OBSZARY NA KTÓRYCH JOZUE ZAWIÓDŁ W EKSTERMINACJI RAFAITÓW. (Księga Jozuego 15:14)
{68122}{68268}Rafaita oznacza chodzącą śmierć (zombie). Księga Izajasza, rozdział 26:14 mówi, że nie mogą zostać wskrzeszeni.
{68272}{68358}To są dziwne stworzenia.
{68362}{68657}To interesujące, jeśli przestudiujecie fortece, których nie udało się im pokonać zobaczycie, że te same regiony są terytoriami
{68661}{68777}tzw. Zachodniego Brzegu, które są dziś w konflikcie.
{68781}{68897}Myślę, że to fascynujące.

{68901}{69197}Nie Jozue, ale jego potomkowie zawiedli z uporaniem się z tymi sprawami i próbują aż do dziś.
{69201}{69407}Golan był nazywany Baszanem, a gdy Jezus wisiał na krzyżu to powiedział dziwną rzecz. (Psalmów 22:12)
{69411}{69526}"(...)Otacza mnie mnóstwo cielców, osaczają mnie byki Baszanu."
{69530}{69676}Nie mam pojęcia co to znaczy, ale podejrzewam że nie mówi o owcach.
{69680}{69796}Myślę, że mówi o jakimś rodzaju demonicznej opresji, która jest w to zamieszana.
{69800}{70006}Myślę, że jest to aluzja do Rafaitów. Porozmawiajmy trochę o naturze Aniołów, ponieważ jest to korzeń tego problemu.
{70010}{70156}Uczymy się wiele o Aniołach przyglądając się Biblii. One zawsze pojawiają się w ludzkiej formie. Wyglądają jak ludzie.
{70160}{70366}Właściwie to ludzie ich zabawiają gdziekolwiek je znajdziemy. Sodoma i Gomora - homoseksualiści ich pożądali.
{70370}{70455}To wam coś powinno mówić - nie chcę być tu zbyt graficzny.
{70459}{70665}Przy wskrzeszeniu i wniebowstąpieniu zawsze pojawia się para Aniołów i są oni jak ludzie.
{70669}{70875}Mówią, witają się uściskiem dłoni, jedzą z nimi posiłki.
{70879}{71145}Są zdolni do bezpośredniej fizycznej walki. Pascha w Egipcie była z udziałem Anioła Śmierci.
{71149}{71295}W Drugiej Księdze Królewskiej - rzeź 185,000 Syryjczyków.
{71299}{71474}Jeden Anioł w ciągu nocy zgładził 185,000 Syryjczyków - nie zadzieraj z Aniołami.
{71478}{71774}Nie żenią się (w niebie). Przy okazji robię tutaj kontrast do demonów Nowego Testamentu - one takie nie są.
{71778}{71924}Najwyraźniej są bezsilne za wyjątkiem tego, że mogą wcielić się w jakąś osobę.
{71928}{72224}Nie są jak Anioły. Rozróżniaj upadłe Anioły i demony. Demony są najwyraźniej pozbawionymi ciała duchami szukającymi możliwości ucieleśnienia.
{72228}{72374}Anioły nie mają tego problemu. Najwyraźniej mogą się materializować. Przez całe Pismo Święte tak je widzimy.
{72378}{72493}Wiemy, że się nie żenią.
{72497}{72643}Pytanie, czy Anioły mogą uprawiać seks? "Pismo Święte mówi, że nie" - nie wcale tak nie mówi.
{72647}{72883}Jezus mówi: "Przy zmartwychwstaniu bowiem nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, lecz będą jak aniołowie Boży w niebie."
{72887}{73123}W ciałach po zmartwychwstaniu nie możemy uprawiać seksu ponieważ jesteśmy nieśmiertelni. Nie ma prokreacji, reprodukcji.
{73127}{73422}Mówi on tutaj o Aniołach Boga w niebie. Nie spekulowałbym na temat technologii dostępnych Aniołowi, który upada...
{73426}{73662}...a z tym mamy tutaj do czynienia. Jest takie dziwne słowo, które generalnie zostało przeoczone przez badaczy.
{73666}{73842}Brałem udział w sprawach związanych z jego tłumaczeniem. Jest to słowo "oiketerion"
{73846}{73992}i odnosi się ono do ciała jako miejsca zamieszkanego przez duszę.
{73996}{74172}Pojawia się jedynie 2 razy w Piśmie Świętym i jest bardzo interesujące gdzie się pojawia.
{74176}{74382}Pojawia się u Judy, rozdział 6 i jest to słowo opisujące to z czego upadłe anioły się "rozebrały".
{74386}{74651}A w Drugim Liście do Koryntian, rozdział 5:2 nawiązuje do ciała niebiańskiego, w które my jako wierzący pragniemy być "ubrani".
{74655}{74801}To samo słowo: "oiketerion" - myślę, że jest to termin techniczny, przeoczony przez badaczy.
{74805}{74921}Judy werset 6 i 7: "i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie",
{74925}{75300}to słowo "mieszkanie", to oiketerion. "Rozebrali" się z danego im ciała by dogadzać sobie intrygami w Księdze Rodzaju, rozdział 6.
{75315}{75430}"i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie",
{75434}{75650}"spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał [Bóg] w ciemnościach na sąd wielkiego dnia;"
{75654}{75640}"jak Sodoma i Gomora" itd. - byliśmy tu wcześniej. Słowo tam użyte to "oiketerion".
{75644}{75760}W Drugim Liście do Koryntian, rozdział 5:1-2 Paweł mówi:
{75764}{75970}"Wiemy bowiem, że jeśli nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga,"
{75974}{76240}"dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie. Tak przeto teraz wzdychamy, pragnąc przyodziać się w nasz niebieski przybytek",
{76244}{76449}słowem oznaczającym "przybytek" jest "oiketerion" - to z czego aniołowie się "rozebrali" jest tym, do czego my aspirujemy.
{76453}{76629}Ten rodzaj habitu - jeśli wolicie. Ponownie słowo "oiketerion".
{76633}{76749}Tak czy inaczej uprowadzenia przez "obcych". Porozmawiajmy o czymś innym, o czym mówiliśmy wcześniej.
{76753}{76989}Uprowadzenia przez "obcych". Niepokojącą rzeczą jest kontynuujący się potok zgłaszanych spraw,
{76993}{77139}które są zbyt dziwaczne by brać je poważnie - z jednej strony.
{77143}{77259}Ale są zbyt częste i spójne by móc je zignorować.
{77263}{77438}W przybliżeniu od 1% do 3% populacji jak zostało opisane w profesjonalnych czasopismach.
{77442}{77708}Wszystkie te dziwne epizody zdają się mieć coś w spólnego z implantowaniem lub zbieraniem ludzkich płodów jako główny cel.
{77712}{77918}Wygląda na to, że jeśli te stworzenia są prawdziwe, to są bardzo przejęte ludzkim procesem reprodukcji.
{77922}{78098}I to jest przyczyna byśmy się zastanowili czy mogłoby to prowadzić do powtórzenia się dziwnych wydarzeń z Księgi Rodzaju, rozdział 6?
{78102}{78308}Czy to możliwe, że to jest wskazówka zawarta w komentarzu Jezusa: "A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego".
{78312}{78607}Dr John Mack, lekarz medycyny, zdobywca Nagrody Pulitzera, przewodniczący wydziału psychiatrycznego szpitalu Harvarda
{78611}{78817}pisał na ten temat. "Pomysł, że mężczyźni, kobiety i dzieci mogą być zabrane wbrew ich woli z domów, samochodów i placów szkolnych"
{78821}{79087}"przez dziwne, humanoidalne istoty, wciągnięte do statku kosmicznego i poddane intruzyjnym i groźnym procedurom"
{79091}{79267}"jest tak przerażający i tak wstrząsa naszymi pojęciami na temat tego co jest możliwe w naszym wszechświecie,"
{79271}{79506}"że rzeczywistość tego fenomenu została w dużej mierze odrzucona lub dziwacznie zniekształcona w większości mediów."
{79510}{79746}"Wszystko to jest razem zrozumiałe, biorąc pod uwagę niepokojącą naturę uprowadzeń przez UFO i nasze zachowawcze pojęcie o rzeczywistości".
{79750}{79986}"Faktem jakkolwiek pozostaje, że przez 30 lat, a być może dłuże
j tysiące osób wyglądających na szczere"
{79990}{80256}"i nie szukających korzyści ze swoich opowieści dostarczało je tym, którzy chcieli wysłuchać spójnych doniesień dokładnie takich wydarzeń".
{80260}{80465}Przy okazji John Mack osobiście zapoznał się z 76 przypadkami. Scharakteryzował też inne.
{80469}{80645}Są to ludzie o ponad przeciętnej inteligencji bez historii psychiatrycznej, którzy wyraźnie byli poddani jakieś traumie.
{80649}{80885}Była konferencja na temat fenomenu uprowadzeń w MIT. John Mack był jednym z ko-przewodniczących na tej konferencji.
{80889}{81065}Powiedział: "Jeżeli to o czym mówią ci uprowadzeni, że się z nimi dzieje nie jest prawdą, to co jest"?
{81069}{81245}Co tu się naprawdę dzieje? Wyzwanie, które Mack dał zawodowcom, których tam zgromadzono.
{81249}{81335}Wysoki stopień spójności opowieści.
{81339}{81424}Brak wcześniejszych chorób psychicznych.
{81428}{81694}Fizyczne zmiany i zmiany patologiczne - niektóre z tych osób ma blizny po procedurach, sam spotkałem jedną taką osobę.
{81698}{81814}Niezależnie obserwowane przez innych podczas gdy uprowadzenie miało miejsce.
{81818}{81904}Nie ma zbyt wielu, ale jest kilka.
{81908}{82114}Udział małych dzieci jest niepokojące. Raczej nie mogły być uwarunkowane przez, wiecie...(popkulturę)
{82118}{82234}Ruszajmy dalej - Nadchodzące Kosmiczne Oszustwo. Czym jest największe kłamstwo ze wszystkich?
{82238}{82354}Interesujące, że to wszystko zaczyna się w Księdze Rodzaju, rozdział 3 - gdy Bóg wydał wojnę szatanowi:
{82358}{82563}"Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę"
{82567}{82683}Z tego wersu mamy jeden mesjańskich tytułów Chrystusa - potomstwo kobiety.
{82687}{82863}Co wielu z ludzi przeoczyło - są tam wspomniane 2 potomstwa. Drugim potomstwem jest potomstwo węża.
{82867}{82983}Tak więc mamy potomstwo kobiety i potomstwo węża. W potomstwie węża znajdujemy różne rodzaje idiomów:
{82987}{83103}Czerwony Smok - w Księdze Objawienia, rozdział 12. Nadchodzący światowy przywódca - jak go czasem nazywam.
{83107}{83373}Fałszywy prorok, w Księdze Objawienia, rozdział 13. Te siły działają nadal, za kurtyną dzisiejszych mocarstw.
{83377}{83492}Sprawdźcie Księgę Daniela rozdział 10, żeby naprawdę zrozumieć co się tam dzieje.
{83496}{83702}Wszyscy z nas studiowali rozdział 2 i sekwencję narodów - powinienem powiedzieć - imperiów,
{83706}{83852}które odbijają się echem u Daniela, rozdział 7: skrzydlaty lew, leopard, straszna bestia, 10 głów.
{83856}{84002}Babilon, Persja, Grecja, pierwszy i drugi Rzym, które omawialiśmy w naszych badaniach nad proroctwami.
{84006}{84212}Większość ludzi rozpoznaje żelazo zmieszane z gliną jako Imperium Rzymskie, nie mieszajcie tego z Europą Zachodnią.
{84216}{84362}Imperium Rzymskie część 1 i 2. Co się dzieje w świecie, w którym Żyjemy?
{84366}{84541}Nowy Porządek Świata, "świat bez granic" jest koncepcją. Koniec istnienia suwerennych państw. Wielokulturowość.
{84545}{84661}"Odpraw swoją wiarę zanim wejdziesz, wszystkie zostaną skompromitowane".
{84665}{84751}Wszystko to zmierza do stworzenia scentralizowanego socjalistycznego rządu.
{84755}{84901}I jest kilka działań, które to wymuszają - jakie każda kochająca wolność osoba uważa za klątwę.
{84905}{84991}Problem jest taki, że nie ma sposobu by to ominąć.
{84995}{85171}Rozprzestrzenianie się broni nuklearnej jest tego częścią. Jesteśmy na progu wojny nuklearnej z tego właśnie powodu.
{85175}{85261}Ale jest kolejne działanie wymuszające o którym nikt nie mówi:
{85265}{85381}Możliwość ostatecznego - jeszcze nie teraz ale zbliżająca się - jakiegoś rodzaju kosmicznego zagrożenia.
{85385}{85560}Mówicie "Chuck, to zbyt ekscentryczne i skrajne" - naprawdę?
{85564}{85800}Porozmawiajmy o "mulistej glinie". W słynnej wizji Daniela o stopionym metalu ostatnią fazą było oczywiście żelazo zmieszane z gliną
{85804}{86040}- 10 palców. Czym jest "mulista glina"? "mulista glina, to glina zrobiona z torfowiska lub kurzu - jeśli wolicie.
{86044}{86190}Wszyscy mówią o glinie w 10 palcach w tamtej symbolice.
{86194}{86340}Nikt - ja też jestem winny - nie zwraca w ogóle uwagi na wyjaśnienie przez Daniela.
{86344}{86489}W rozdziale 2 Księgi Daniela w wersie 43 wyjaśnia on całą rzecz. Interpretuje tę wizję dla Ciebie.
{86493}{86639}Wers 43 mówi: "To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że]"
{86643}{86789}"zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną." itd.
{86793}{87029}Ta fraza - czytałem ją ze 100 razy przez ostatnie 30 lat i nie uderzyło mnie aż do tych finalnych badań.
{87033}{87179}Oni - "mulista glina" odnosi się do "nich", jest to zaimek osobowy.
{87183}{87478}"zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie". W celu zmieszania się z ludzkim nasieniem muszą oni być czymś INNYM niż ludzkie nasienie,
{87482}{87598}albo nie ma to żadnego sensu logicznego lub gramatycznego. ("oni" odnosi się do władców państw - Biblia 1000-lecia)

{87602}{87718}Więc ci, którzy będą się mieszać nie są nasieniem ludzkim.
{87722}{87778}O...
{87782}{87988}Czy to może być wskazówka odnośnie jakiś intryg w końcowych dziejach analogiczne do intryg w Księdze Rodzaju, rozdziale 6?
{87992}{88168}Ja tak uważam. "zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie"

Twój ukochany Chris sam wykorzystuje ten motyw w swoim filmie rozliczającym Jordana Maxwella. TAK, JA TO NAPRAWDĘ OGLĄDAM WIĘC NIE PRÓBUJ SWOICH MANIPULACJI.
Obcy = Upadłe Anioły i ich hybrydy! Walcząc z tym przesłaniem jedynie pomagasz lucyferyzmowi. Ciekawe co na to Chris White. Mogę do niego napisać jeśli chcesz i spytać o parę rzeczy, czy przypadkiem nie przekręcasz jego intencji. Wysyłałem już kiedyś parę linków Keithowi Thompsonowi na temat świętej geometrii, żeby zapoznał się też z tym tematem. A jak dobrze wiesz, współpracuje on razem z Chrisem.


Prawdziwy: "What goes around comes around"!

http://video.google.com/videoplay?docid=-1155202722043130535 - jakoś po 35 minucie zaczyna się ten temat.

http://www.soul-guidance.com/houseofthesun/dp08.htm
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:58, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż musiałem sobie to jeszcze raz obejrzeć.

"It is crucial to understand what this beings are. Because it is my view: THEY ARE THE NEW WORLD ORDER. That is why the New World Order is so hard to track down and pinpoint who's behind what. Because who is really running the show is MULTIDIMENSIONAL ENTITIES" - Chris White

Mam Ci to przetłumaczyć? Czy już skończyłeś?
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:00, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe sprostowanie do tego filmu o sennym paraliżu. Tego nie widziałem.



Widzę, że Chris White odwalił tu kawał dobrej roboty. Spodziewałem się kolejnych tłumaczeń, że to zwykłe efekty obecności elektro-smogu Laughing
Zmyliłeś mnie prawdziwy swoim komentarzem i ogólnym podejściem.

A teraz kiedy masz drugi film Chrisa powyżej, który po 37 minucie opisuje wydarzenia prowadzące do wielkiej powodzi, gdzie mówi on o HYBRYDACH (oraz wykład Misslera jaki wrzucę tu w całości za kilka dni) to mam nadzieję, że zrozumiesz drugą połowę zagadki, a więc to czym jest UFO obserwowalne w naszej czaso-przestrzeni, na naszych częstotliwościach i DLACZEGO TEN TEMAT JEST TAK WYŚMIEWANY i ZNIEKSZTAŁCONY w mediach oraz powód dlaczego mówią o nim głównie ludzie jak Icke jednocześnie negujący istnienie Jezusa. Bo jeśli osoba wierząca uzna ich automatycznie za dezinformatorów to straci tą część w której Icke, Schneider i inni podają prawidłowe informacje.
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak się dobrze wyspać. Od razu nowe rzeczy wpadają w oko.

prawdziwy napisał:


shielder napisał:

Specjalnie dla Ciebie Prawdziwy za parę dni wrzucę tu "Chuck Missler - Return of The Nephilim" skoro taki z Ciebie specjalista biblijny, twierdzący że UFO to głupoty


I nie wklejaj już więcej głupot (zwłaszcza specjalnie dla mnie, mam już ich od Was dosyć) a zacznij wreszcie myśleć samodzielnie.



http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/links.html

Other talk shows/speakers/teachers
Salvation Revelation with Frank Lordi
Alex Jones
Chuck Missler

Movies:

The Fluoride Deception
EPA calls out fluoridation
Loose Change 2nd edition
911 Press for Truth
Chuck Missler Return Of The Nephlim

Aż się boję co się teraz stanie.... Very Happy

Ale już chyba wiem... "Chris White jest agentem" Rolling Eyes

Tak więc mój miły kolego, swoje rady odnośnie czytania Biblii zachowaj dla siebie. Bo sporo zostało Ci do nadrobienia. Zapraszam Cię do dyskusji po przerobieniu całego cyklu "Learn The Bible in 24 hours" Chucka Misslera.

1. http://video.google.pl/videoplay?docid=8.....KF-Qbi9-ka
2. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
3. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
4. http://video.google.pl/videoplay?docid=1.....&emb=1
5. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
6. http://video.google.pl/videoplay?docid=3.....&emb=1
7. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
8. http://video.google.pl/videoplay?docid=7.....&emb=1
9. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
10. http://video.google.pl/videoplay?docid=1.....&emb=1
11. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
12. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
13. http://video.google.pl/videoplay?docid=9.....&emb=1
14. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
15. http://video.google.pl/videoplay?docid=8.....&emb=1
16. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
17. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
18. http://video.google.pl/videoplay?docid=3.....&emb=1
19. http://video.google.pl/videoplay?docid=8.....&emb=1
20. http://video.google.pl/videoplay?docid=5.....&emb=1
21. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
22. http://video.google.pl/videoplay?docid=4.....&emb=1
23. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
24. http://video.google.pl/videoplay?docid=8.....&emb=1

Potem możemy sobie porozmawiać o znaku bestii i o rzekomym braku krytyki Islamu.




_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fakkir




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:34, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy i Orion wjechali na wyższy stopień pojebania Very Happy
Zadławili się pseudoteologią fanatyków (bo to teologia nawet nie jest, mimo iż nauka z niej jest marna) i teraz rzygają na wszystkich nie do końca przetrawionymi jej kęsami Very Happy
Żałośni śmieszni głupcy z tą ich "Biblią" i "karą bożą" pragną na nasz grunt wrzucać śmieszne mity śmiesznych ludzi, w które nawet dzieciom wstyd jest wierzyć, tak nisko intelektualnie leżą. Dokładnie tak samo jak "Raptilianie" i "gado-ludzie". Takie rzeczy po prostu próbują zakpić z mojego intelektu, bo zarówno pod historyjki biblijne, jak i historyjki Icke'a można równie dobrze podłożyć krasnoludki i wszystko będzie jak najbardziej "logiczne" dla zidiociałych do granic ludzkiej percepcji fanatyków.

I żebyśmy byli zgodni: Tak - powstanie światowy rząd. Tak - powstanie dyktatura, która zgładzi miliardy ludzi.
Ale nie powstanie z powodu szatana, pogan, kosmitów, czy innych wodorostów. Powstanie z chęci władzy i kontroli. Powstanie, BO MOŻE.
Ludzie, którzy mają wszystko nie potrzebują więcej dóbr materialnych. Potrzeba hipermaterialna (do posiadania ogromnego majątku) zwykle idzie w parze z potrzebą hiperakceptacji (wręcz narzucania uwielbienia do własnej osoby) i hiperkontroli (dominacji nad innymi). Te potrzeby występują u każdej kasty rządzącej świata i w nieustannym zwiększaniu władzy zyskują swoją realizację. Jak zwykle wszystko ma przyczynę w ludzkiej psychice i jednostkach w pewien sposób skrzywionych.
Jeśli ktoś temu przypisuje "nadnaturalne siły" i "gry szatana", to powinien z rozpędu jebnąć we framugę głową.
Może pomoże.
_________________
"Historia to uzgodniony zestaw kłamstw."
Napoleon Bonaparte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:03, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakkir napisał:
Prawdziwy i Orion wjechali na wyższy stopień pojebania Very Happy


ale żeś mnie wystraszył.
już sie bałem że będziesz miał coś mądrzejszego do powiedzenia.
na szczęście zaprezentowałeś tylko swój poziom.

pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę tomeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:31, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakkir napisał:

Żałośni śmieszni głupcy z tą ich "Biblią" i "karą bożą" pragną na nasz grunt wrzucać śmieszne mity śmiesznych ludzi



"Historia to uzgodniony zestaw kłamstw." - Napoleon Bonaparte

Znakomity cytat, ale warto zrozumieć jego przekaz Smile

Na początek może to:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=7237FD1540B5E2AB
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fakkir




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomaszQ ja myślałem, że żyję w normalnym kraju, ale żyję w szambie pełnym fanatyczno-religijnego gówna.
Dlatego we dupie mam polityczną poprawność dopóty, dopóki takie podłe fanatyczne jednostki pozbawione synaps chcą mi na siłę wrzucać swoje popieprzone bajeczki dla półmózgów korzystając ze sprzyjających warunków społecznych.
Ty jak widzę również zaliczasz się do tego zacnego grona fanatycznie-pojebanego, dlatego weź swoich fanatyków i wypierdalajcie na Kamczatkę tam się dalej kłócić, czy wszystko jest sprawką gniewu Jezusa, czy spisku jaszczurek.

Przez takich kretynów, gdy wspomni się o zbliżającym się NWO ludzie pukają się w głowę i śmieją się, bo łączą ten temat z takimi bezmózgami, jak Wy, którzy notorycznie bredzą o religijnych farmazonach, albo raptylianach.
Ogarnijcie się, bo równie dobrze możecie wierzyć w pieprzone gumisie, które chcą zapanować nad światem.
_________________
"Historia to uzgodniony zestaw kłamstw."
Napoleon Bonaparte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:09, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:
Coś, co ostatnio znalazłem na temat znamienia bestii:




Imie Allah nie pochodzi z poganizmu. Czlowiek, ktory zna jezyk arabski mowi takie nonsensowne rzeczy... Wstyd!

Tu jest odpowiedz:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię Hebrajksiego Boga to nie "Alef-Lamed-Wav" - tylko Yod-He-Waw-He" - YHWH - Jehowa - Tetragrammaton. Dałeś tu żywy przykład tego jak zmanipulowany jest Islam.

http://pl.wikipedia.org/wiki/JHWH

"W masoreckim hebrajskim tekście Pisma Świętego (Starym Testamencie) imię JHWH w formie tetragramu występuje 6828 razy, począwszy od Księgi Rodzaju 2,4. To imię występuje częściej niż jakiekolwiek inne określenie Boga: Elohim lub El (Bóg) występuje 2600 razy, Adonai (Pan) - 300 razy; a Szaddaj (Wszechmocny, Wszechmogący) - 48 razy.

Ponadto masoreci, którzy opracowali standardowy tekst Starego Testamentu, w swojej wersji zaznaczyli 134 miejsca (według Biblia Hebraica Stuttgartensia – 133 miejsca), w których wcześniejsi przepisywacze soferowie zmienili tetragram na słowo Adonai. Masoreci nie poprawili tekstu, ale zaznaczyli te miejsca w uwagach marginesowych.

Imię JHWH zostało przeniesione w formie hebrajskiego tetragramu (co potwierdzają znaleziska datowane na I wiek n.e.) do części wczesnych wersji greckiego przekładu Starego Testamentu – Septuaginty (LXX), często cytowanej w Nowym Testamencie. Jednak w żadnym ze znalezionych rękopisów Nowego Testamentu tetragram już się nie pojawia. W późniejszych wersjach greckiej Septuaginty (co potwierdzają znaleziska datowane np. na III wiek) w miejsce tetragramu wstawiano wyrazy Kyrios (Pan) oraz Theos (Bóg)."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Islam

"Początki i ekspansja islamu
Mahomet powracający do Mekki

Mahomet (po arabsku Muhammad), prorok i twórca islamu, żył w latach 570-632. Urodził się w Mekce i zajmował handlem do czasu, gdy zaczął twierdzić, że podczas kontemplacji doznał wizji i zaczął głosić zasady nowej religii. Przeciwnicy zmusili go jednak do ucieczki z Mekki do Medyny. Data tej ucieczki, zwanej hidżrą, przypadająca na 622 r. ery chrześcijańskiej, przyjęta została potem za pierwszy rok ery muzułmańskiej. Począwszy od niej liczone są kolejne lata islamskiego kalendarza."



http://www.biblebelievers.org.au/moongod.htm
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:38, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:
Dałeś tu żywy przykład tego jak zmanipulowany jest Islam.

Sposob w jaki islam zostal zmanipulowany to pikus w porownaniu do tego, jak zostalo zmanipulowane chrzescijanstwo.
http://www.youtube.com/watch?v=7cK3Ry_ic.....mp;index=0 [link do pierwszej czesci]
Cytat:
"W masoreckim hebrajskim tekście Pisma Świętego (Starym Testamencie) imię JHWH w formie tetragramu występuje 6828 razy, począwszy od Księgi Rodzaju 2,4. To imię występuje częściej niż jakiekolwiek inne określenie Boga: Elohim lub El (Bóg) występuje 2600 razy, Adonai (Pan) - 300 razy; a Szaddaj (Wszechmocny, Wszechmogący) - 48 razy.

Wiec, ktore imie z tych czterech czy pieciu jest prawdziwe? Prawdziwe imie to slowo, ktore najczesciej wystepuje? Jezeli tak, to dlaczego?
Mel Gibson zrobil kawal dobrej roboty. W oryginale wyglada to najlepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=Z87z_W6gHa4

Co sie tyczy symbolu gwiazdy i polksiezyca, to nie ma on nic wspolnego z islamem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C3%B3%C5%82ksi%C4%99%C5%BCyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fado napisał:
Wiec, ktore imie z tych czterech czy pieciu jest prawdziwe? Prawdziwe imie to slowo, ktore najczesciej wystepuje? Jezeli tak, to dlaczego?
Mel Gibson zrobil kawal dobrej roboty. W oryginale wyglada to najlepiej:


Pasja ukazuje ikonklasycznie i sadystycznie mękę Chrystusa. To bluźnierstwo przeciwko Drugiemu Bożemu Przykazaniu http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=70

Jezuitom i ich filmom raczej bym nie ufał. Przeczytaj co sądzą na temat Imienia Boga
viewtopic.php?t=3795

O Pasji http://www.cuttingedge.org/news/n1893.cfm


A Gibson to jezuicki pionek, na zdjęciu z wysokim rangą jezuitą.


Sam fakt, że Gibson należy jak i jego tatuś do Australijskiego kościoła Sedewakantystów, skrajnych konserwatystów podległych Rzymskiemu Antychrystowi jest wymowny. Na zdjęciu z niejakim Williamem J. Fulco, wykładowcą jezuickiego Loyola Marymount University, z rąk którego odbiera tytuł honoris causa.

Tak jak na zdjęciu wygląda zresztą całe Hollywood.

Jezuicki koadiutor, aktor Martin Sheen na zdjęciu podczas uroczystej przemowy na jezuickim Uniwersytecie Marquette wykonuje masoński gest "Lion's pow" opisany zresztą już kiedyś w tym poście viewtopic.php?p=115605#115605




Na tej stronie Martin Sheen i inni doktorzy honoriscausa a poniżej Wałęsa
http://www.marquette.edu/umi/missionweek/Project288.shtml

Martin Sheen nazywał się kiedyś Ramon Gerardo Antonio Estevez, lecz zmienił po śmierci biskupa Fultona Sheena, który był współodpowiedzialny za podpisanie konkordatu z III Rzeszą i zalegalizowanie jej jako podmiotu prawa międzynarodowego.

To jego synalek z jezuickim agentem puszczającym smrody w ramach kontrolowanej opozycji, by z pomocą megafonu na mającą niebawem nastąpić rzeź, wyciągać ludzi na ulicę.


Więcej na ich temat tu:
http://www.fourwinds10.com/siterun_data/religion_cults/news.php?q=1234383751

Chrystus nie jest żadnym prorokiem Allaha, jak twierdzi Islam, bo Allah, to jedno z tysięcy wcieleń Lucyfera.

Smutne to, ale prawdziwe

Różne religie posiadają wspólny mianownik – odniesienie do słońca – Lucyfera, jak powiada Biblia. „Jutrzenka”, „Gwiazda zaranna”, Lucis – ferrus – niosący światło, klękający przed nim 5 razy dziennie muzułmanie, słońce wyrażone jako krzyż katolicyzmu, celtycki, swastyka hinduizmu to wszystko jego dzieła, że o kultach solarnych już nie wspominając.

Jednym z arcydzieł szatana jest Islam. Fakty historyczne dowodzą, że tzw. Allah jest niczym innym jak tylko jednym z bożków (księżycowym) pozostałym z Babilonu – wylęgarni satanistycznych przesądów z których w prostej linii wyszły dla zniszczenia Prawdy pochodzącej jedynie od Boga zawartej w Biblii – czczący Słońce (katolicyzm) czy oddający pokłon słońcu Islam.
http://video.google.com/videoplay?docid=-9114716301901417972


Całość powyższego filmu
http://video.google.com/videoplay?docid=8826957415609689623#

Diabeł zaopatrzył ludzkość w miliony fałszywych bóstw.
W niektórych czci się nawet kloca

Księga Powtórzonego Prawa 4: 16-21
„16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, 17 podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, 18 podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią. 19 Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem. 20 A was Pan wybrał sobie, wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się stali Jego ludem, Jego własnością, jak dziś jesteście.”

Chrześcijaństwo jest miłosierne i współczujące, jeśli ktoś odejdzie od Prawdy. Mówi się trudno, stał się częścią Islamu, czy Antychrysta katolicyzmu z 17go rozdziału Apokalipsy http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=1105

Ale w Islamie jest kara za odejście od islamu i przejście na chrześcijaństwo.
lslam ponadto nakazuje mordować niewiernych gdy nadarzy się ku temu okazja, czyli umma stanie się na danym terenie wyjątkowo silna i liczna. Wtedy dla dobra islamu muzułmanin może zabijać, kłamać, kraść, gwałcić, niewolić, grabić, niszczyć.
Jeśli zdaniem Fado religia, która nakazuje czcić wschód słońca i mordować niewiernych jest lepsza od Boga, który "jest duchem i Prawdą" Jana 4:24 to szczerze się dziwię. Wystarczy przeczytać Koran, hadisy, poczytać o historii Islamu.

Wystarczy spojrzeć na czyny Mahometa. Kiedy Mahomet był słaby, to głosił wersety o pokoju i tolerancji, to był początek jego działalności misjonarskiej.
Kiedy zdobył siłę, władzę i wpływy zaczął głosić nienawiść, przemoc, tezy o podboju i dominacji oraz zniewoleniu świata pod jego berłem. Sam zaczął mordować, kłamać, gwałcić, rabować, jednocześnie głosząc że tego od niego wymaga Bóg.

Ja jednak proszę Fado, przeczytaj tylko to http://www.prawdanaczasobecny.pl/articles/doc_pdf/Nowonarodzenie.doc

A zrozumiesz różnicę.

Miałaś niegdyś o to do mnie pytanie dlaczego ocenę dla twego tematu o Islamie kiedyś dałem dałem niską: ze względu na niezrozumienie droga Fado. Jeśli przedstawisz mi wyższość Prawdy i nowonarodzenia od tej masakrycznej katolicko-islamskiej wojny i walki z czymkolwiek o cokolwiek na tej udręczonej Ziemi, chętnie zmienię zdanie.

Oto moje uzasadnienie a ocenę by Cię nie urazić już zmieniam na najwyższą.

(A tu o niegdysiejszych wojnach islamsko-katolickich podczas inwazji muzułmanów na Europę, jako szóstej pladze świata przepowiedzianej w Biblii
viewtopic.php?p=119809#119809 )

Niech Cię Bóg oświeci. „Boga się bój i przykazań jego przestrzegaj, bo na tym polega cała powinność człowieka”. Koheleta (Kaznodziei) 12:13

Obejrzyj proszę wykład o proroctwach o Chrystusie, które tylko jeden człowiek mógł wypełnić i podważ je. Jestem ciekaw Twej opinii.
http://drogosz.org/walter_veith/gdzie_chodzil_jezus.avi

Tylko Chrześcijaństwo sobie nie przeczy, bo to nie religia (z typowym dla religii bezdowodowym przyjmowaniem i bez weryfikacji „na wiarę” jak katolicyzm i inne religie miłujące „boga” przez obrzędy) tylko Prawda.

„Bóg jest duchem; potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie.” Ewangelia Jana 4:24
Nie wstydzę się ewangelii Chrystusowej; jest ona bowiem mocą Bożą ku zbawieniu każdego, kto wierzy. (Rzymian 1:16)

Koran, droga Fado, to satanistyczna parodia Pisma Świętego (tak samo, jak wszystkie księgi pozostałych, zwodniczych religii).

Islam i bożek półksiężyca Allah a czczenie wschodu to osobne zagadnienie

(a także Ezechiela 8, 15-18 "15 I rzekł do mnie: «Czy widzisz, synu człowieczy? Zobaczysz jeszcze większe obrzydliwości od tych».16 Zaprowadził mnie także do wewnętrznego dziedzińca świątyni Pańskiej i oto u wejścia do świątyni Pańskiej, pomiędzy przedsionkiem a ołtarzem, znajdowało się około dwudziestu pięciu mężów, obróconych tyłem do świątyni Pańskiej, z twarzami skierowanymi ku wschodowi: zwróceni na wschód oddawali pokłon słońcu. 17 I rzekł do mnie: «Czy widzisz to, synu człowieczy? Czyż nie dosyć domowi Judy dokonywać tych obrzydliwości, które tu popełniają? Napełniają kraj ten przemocą i stale Mnie obrażają. I oto wciąż podnoszą gałązkę do nosa5. 18 Również i Ja będę postępował z nimi z zapalczywością; oko moje nie okaże litości i nie będę oszczędzał. A będą wołać do moich uszu donośnym głosem, lecz Ja ich nie wysłucham».")

Tak naprawdę w świecie lucyferycznego zakłamania, tylko Chrześcijaństwo jest opluwane, nie Islam czy buddyzm.

PONIŻEJ 33 : 04 do 35: 25 minuty wyznanie RIVIERY o agendach jezuitów (syjonizmie oraz masonerii), planach wobec Jerozolimy a także zwalaniu za całe zło na "Żydów-SYJONISTÓW i masonów". Obejrzyj orion, to coś w sam raz dla Ciebie.
A o “nieuchronnej” z kolei syntezie w wyniku zderzenia tezy i antytezy w III wojnie Światowej, jako fałszywym „armageddonie”: islamu z KRK od 51 min.
W 52 min. zdjęcie z „przywódcami” świata arabskiego w czymś na kształt Świątyni Salomona z pieczęcią i Joahinem i Boezem, palami po obu stronach


Sprawdźcie sami czym jest Islam:

Total Onslaught - 216B - The Islamic Connection
http://video.google.com/videoplay?docid=7282213372966227768

Obrońcy Islamu twierdzą, że pomimo iż ewangelizacja w krajach muzułmańskich jest zabroniona, katolickie kościoły stoją tam obok meczetów.
Bo nie wiedzą co to jest ewangelizacja i jak niewiele ma ona wspólnego z katolicyzmem.

Poniższy film ujawnia dlaczego Chrześcijaństwo jest tam prześladowane a nie założyciel Islamu - katolicyzm niszczący Chrześcijaństwo pierwszych wieków rękami muzułmanów.

Odnośnie symbolów na dolarze: zasygnalizuję jedynie - III wojna światowa w wyniku rychłego zderzenia cywilizacji [Dialektyka Hegla: teza (Islam) <=> antyteza (religia judeo-katolicka) synteza (Seclorum) Nowy Świecki Porządek - napis wokół oka Lucyfera]


Szatan wie, co go niebawem spotka
, to "książę doczesnej mądrości" (sprawdźcie co "kozłowaci przywódcy świata" mówią do niego podczas obrzędu w Bohemian Groove w filmiku o przebudzeniu poniżej) i już się zabezpieczył przed waszym przejrzeniem na oczy, chociażby tym swoim wymysłem o „jednookim Dadżalu” pochodzącym ze "zgniłego" Zachodu.

Tutaj 5 min 42 sek.




Słońce to Lucyfer ("Niosący Światło" lucis-światło, ferrus – nieść) podstawa kultu wszystkich fałszywych religii.
Również tej:


CAŁA MASA DOWODÓW:
http://wikicompany.org/wiki/911:Occult_symbolism_II

Zacznijcie wreszcie myśleć. To naprawdę nie takie trudne. Odrzućcie cynizm i niczym nie zawinioną bezpodstawną złośliwość tak często prezentowaną na forum wobec Prawdy, która znajduje się jedynie w Zbawicielu, nie w Jego tandetnych imitacjach, śmierdzących z daleka.

Co naprawdę możecie Mu zarzucić? Nie chcecie Zbawienia? Szatan Wam go nie da!
Kto nie ma Syna – nie ma Ojca!

Obyście zrozumieli to wcześniej, niż na Sądzie Ostatecznym, który już niebawem.
Tylko Biblijne dowody na to wskazują, żadna inna Księga ŻADNEJ RELIGII.

Znamię bestii też należy odnieść do realiów i faktów ze świata w całej jej eschatologicznej złożoności, śmiem twierdzić, że żadna religia tego nie potrafi, bo błądzi w gąszczu zwodniczych przesądów.

Pozdrawiam

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21   » 
Strona 19 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile