W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 52872
Strona:  «   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Komu wierzysz w kwestii niedalekiego nadejścia ERY NWO? :
Permanentnie cenzurującym internet z kompromitujących ich materiałów Tsarionowi, Icke'owi i reszcie NWO NEW AGE AGENDA
23%
 23%  [ 13 ]
Cenzurowanym i nierzadko uśmiercanym z powodu zbyt wnikliwego poszukiwania Prawdy na temat NWO jak Chris White i David Cooper
76%
 76%  [ 42 ]
Wszystkich Głosów : 55

Autor Wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adgolek napisał:
Biblia szokuje, co nie? .

Biblia nie szokuje, to ludzie.

Chcialem Cie Prawdziwy przekonac, ze nie jestem dodatkowym kontem Aya Sophia i powiedziec, ze zupelnie sie teraz z Nim nie zgadzam. Powiem wiecej, chyba (pewnosci jeszcze nie mam) jestem na drodze nawrocenia. Dotarlo wreszcie do mojej pustej (do tej pory tylko) glowy, ze trzeba jednak stosowac sie do Prawa.
Tylko jako poczatkujacy na tej drodze mam kilka pytan do bardziej doswiadczonych Braci:
1. Chcialem zaczac od oczyszczenia mojego skalanego domu i nie moge nigdzie zdobyc hizopu. Pytam wiec, gdzie moge go zdobyc i czy ewentualnie mozna go czyms zastapic, choc mi sie zdaje, ze chyba nie, bo instrukcje sa przeciaz jasne:
Cytat:
Aby oczyścić6 dom, kapłan weźmie dwa ptaki, kawałek drzewa cedrowego, nitki karmazynowe i hizop. 50 Zabije jednego ptaka nad naczyniem glinianym, ponad wodą żywą7. 51 Potem weźmie kawałek drzewa cedrowego, hizop, nitki karmazynowe i ptaka żywego, umoczy je we krwi ptaka zabitego i w wodzie żywej, i pokropi dom siedem razy. 52 W ten sposób oczyści ten dom krwią ptaka, wodą żywą, drzewem cedrowym, hizopem i nitkami karmazynowymi. 53 Ptaka zaś żywego wypuści poza miasto, na pole. W ten sposób dokona przebłagania za dom i będzie on czysty.


2. Jak oczyszcze dom, to myslalem zeby zlozyc ofiare przeblagalna. Tu nie mam problemow z potrzebnymi skladnikami (mam juz kilka kozlow ofiarnych), tylko zona mi mowi jakies glupoty o niemoralnosci hazardu i taki tam dupce. Czy moglibyscie dac wiazaca odpowiedz, czy "rzucenie losu dla Pana" jest dozwolone, czy tez mam szukac innej metody ofiarnej?
Cytat:
Potem Aaron przyprowadzi cielca na ofiarę przebłagalną za siebie samego i dokona przebłagania za siebie i za swój dom. 7 Weźmie dwa kozły i postawi je przed Panem, przed wejściem do Namiotu Spotkania. 8 Następnie Aaron rzuci losy o dwa kozły, jeden los dla Pana, drugi dla Azazela2. 9 Potem Aaron przyprowadzi kozła, wylosowanego dla Pana, i złoży go na ofiarę przebłagalną. 10 Kozła wylosowanego dla Azazela postawi żywego przed Panem, aby dokonać na nim przebłagania, a potem wypędzić go dla Azazela na pustynię.


3. Czy wogole powinienem sie przejmowac tym, co mowi do mnie ta nieczysta kobieta i czy moge na czas jej nieczystosci zamknac ja w piwnicy, co by nas wszystkich w domu nie kalala? Nie tyle chodzi o mnie, ale male dzieci mi biegaja po domu i o nie sie martwie.
Cytat:
Jeżeli kobieta ma upławy, to jest krwawienie miesięczne ze swojego ciała, to pozostanie siedem dni w swojej nieczystości. Każdy, kto jej dotknie, będzie nieczysty aż do wieczora. 20 Wszystko, na czym ona się położy podczas swojej nieczystości, będzie nieczyste. Wszystko, na czym ona usiądzie, będzie nieczyste. 21 Każdy, kto dotknie jej łóżka, wypierze ubranie, wykąpie się w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora. 22 Każdy, kto dotknie jakiegokolwiek przedmiotu, na którym ona siedziała, wypierze ubranie, wykąpie się w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora. 23 Jeżeli kto dotknie się czegoś, co leżało na jej łóżku albo na przedmiocie, na którym ona siedziała, będzie nieczysty aż do wieczora. 24 Jeżeli jaki mężczyzna obcuje3 z nią wtedy, to jej nieczystość udzieli się jemu i będzie nieczysty siedem dni. Każde łóżko, na którym się położy, będzie nieczyste.



Z gory uprzejmie dziekuje za pouczenia duchowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meeyoo72

Cytat:
To kwintesencja Twojego "chrześcijaństwa". Robisz tylko krzywdę innym chrześcijanom.


Amen...

Mateusza 23:(15) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że obchodzicie morze i ląd, aby pozyskać jednego współwyznawcę, a gdy nim zostanie, czynicie go synem piekła dwakroć gorszym niż wy sami.

Prawdziwy... rozumiem że masz zadanie werbowania w szeregi ADS i masz bojowe zadanie.

Niemniej cytowanie innych tobie podobnych czy cytowanie samego siebie z innych tematów jest zawracaniem Wisły kijem.

Prawda jest wyłacznie w Biblii!

Postaw sprawę uczciwie! Zachęcaj ludzi do czytania Słowa Bożego, do medytacji nad przeczytanymi tekstami tego Słowa, na potrzebę modlitwy, aby Słowo to zrozumieć.

Twoje działanie przypomina zaplutego po pas dilera używanych samochodów.

Powinieneś naśladować Chrystusa i najwyraźniej ci to nie wychodzi. W twoim przypadku milczenie rzeczywiście byłoby złotem.

Masz grupę klakierów, którzy przytakują tobie na każdą napisaną bzdurę ale zapominasz o jednym.

Mniejszość w Prawdzie ma rację a nie większość. Rozumiesz?

Większość głosowała za... ukrzyżowaniem Ja-szua!

Prawda to nie demokracja

Większość to katolicy. Tymczasem Prawda to mała wąska ścieżka usłana kamieniami i niewielu ją znajduje.

meeyoo72 uważa się za ateistę. A ja w to zupełnie nie wierzę. On sam w to nie wierzy. Dlatego tutaj jest i chce być słyszany i chce cokolwiek zrozumieć.

Nie nam osądzać kogokolwiek

A ty robisz wszystko, aby go zniechęcić! Wiesz co czeka tych, którzy sieją zgorszenie!?

Gdybyś pisał Prawdę i to go zniechęcało, byłbyć usprawiedliwiony.

Ale cytujesz pseudo apostołów w stylu White czy Veight i dlatego gorszych innych. Ilość klakierów, którzy cie popierają nie ma dla Prawdy żadnego znaczenia. Ponieważ większość właśnie zginie.

Liczy się jakość a nie ilość.

A ty powinieneś nieco nad jakością popracować, mniej dilerstwa dla ADS a więcej serca dla braci w wierze i więcej zrozumienia Słowa Bożego. Nie plan Adwetystów zdążających do ekumenii czyli lucyferianizmu, ale Boży plan zbawienia.

Nie za sabat będziemy sądzeni ale za przyjęcie znamienia Bestii, za hołd jej obrazowi oraz hołd jej posągowi.

Niedzieli czy sabatu Objawienie w ogóle nie wymienia jako cokolwiek istotnego.


Niedziela nie jest ani obrazem Bestii, ani posągiem Bestii a Bestia nie jest Babilonem Wielkim.

Są to kłamstwa, których celem jest uśpienie naszej czujności i wprowadzenie w błąd.

Czy kiedykolwiek Bóg wymagał on nas żonglerki cytatami biblijnymi aby zrozumieć proste teksty biblijne?

czy istnieje w ST jakikowliek tekst wymah=gający esejów na temat zrozumienia prostej rzeczy?

Będziesz obchodził sabat lub nie.

Bóg nigdy niczego nie owijał w bawełnę.

Natomiast fałszywi i sprzedajni pastorzy!? TAK!!!

Czy istnieje jakikolwiek przykład tak zakamuflowanego 'prawa' za które Bóg karałby każdego śmiercią tylko dlatego, że umysł ludzki czegoś nie rozumie lub nie moze pojąć?
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

Z gory uprzejmie dziekuje za pouczenia duchowe.



Zdecydowanie :

a) nie jestes moim drugim kontem
b) "nieczysta kobieta kiedy ma upławy" - teraz dopiero sobie głowę czyscisz z wszystkich wątpliwosci.

Powaznie sądzisz że nie nalezy dotykać kobiety kiedy ma upławy? Miesiączkuje? Śmiem twierdzić że Bóg Was okłamał, nalezy ja dotykac, przytulac i dawac do zrozumienia ze jest się przy Niej, bo primo ; kobiety okres boli (nie wszystkie jednakowo), a chrzescijanie miłują bliznich w potrzebie ! b) ma okres bo przygotowuje sie do terminu płodnego...Po to zeby Wam tempaki (mezczyzni w Prawie) dac potomstwo. Shabat, upławy, nieczyste kobiety, okres nieczystosci - trzeba miec niezle w głowie popieprzone zeby odrzucac kobiete z powodu naturalnych dolegliwosci! Bóg ją taką stworzył !

Śmiem twierdzic ze na początku nie był Adam, a była Ewa.
I to Adam gadał z gadem.

Nie no nie mogę...

Cytat:

Zabije jednego ptaka nad naczyniem glinianym, ponad wodą żywą7. 51 Potem weźmie kawałek drzewa cedrowego, hizop, nitki karmazynowe i ptaka żywego, umoczy je we krwi ptaka zabitego i w wodzie żywej, i pokropi dom siedem razy. 52 W ten sposób oczyści ten dom krwią ptaka, wodą żywą, drzewem cedrowym, hizopem i nitkami karmazynowymi.


Rytuały, zabijanie zwierząt, krew zwierzęcia, zaklęcia, buhaahhahaha, sataniści Cool

Cytat:

3. Czy wogole powinienem sie przejmowac tym, co mowi do mnie ta nieczysta kobieta i czy moge na czas jej nieczystosci zamknac ja w piwnicy, co by nas wszystkich w domu nie kalala? Nie tyle chodzi o mnie, ale male dzieci mi biegaja po domu i o nie sie martwie.


Gorzej niż średniowiecze ! Patriarchat pełną gębą ! BABY do garów! A jak miesiączkuja do piwnicy ! Chrystusie, czy Ty to czytasz? Niewiem naprawdę co powiedzieć...w najlepszym przypadku wyrosnie nam tu Jospeph Frizt, brakuje zebys powiedział ze kobieta Ci jest podległa, lub podobne idiotyzmy. W Biblii jest tak napisane? Ja się naprawdę martwię o Twoją żonę i dzieci, szczególnie o dzieci, bo kobieta kopnie Cię w tyłek i pojdzie do takiego co Ją będzie szanował, a dzieci dorosną i w wieku 20 lat powiedzą Ci jakim byłeś zwierzeciem.



Angolek ; Nie przejmuj się, czekam na odp w sprawie zwierząt. (juz mniej impulsywnie,obiecuje)
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknij sie Very Happy , bo Pan przyjedzie ognistym rydwanem i Cie spali. Tu jest tylko poczatek opisu tego rydwanu dla ostrzezenia:
Cytat:
Patrzyłem, a oto wiatr gwałtowny nadszedł od północy, wielki obłok i ogień płonący <oraz>, a z jego środka [promieniowało coś] jakby połysk stopu złota ze srebrem, <ze>. 5 Pośrodku było coś, co było podobne do czterech istot żyjących. Oto ich wygląd: miały one postać człowieka. 6 Każda z nich miała po cztery twarze i po cztery skrzydła. 7 Nogi ich były proste, stopy ich zaś były podobne do stóp cielca; lśniły jak brąz czysto wygładzony. 8 Miały one pod skrzydłami ręce ludzkie po swych czterech bokach. Oblicza owych czterech istot - 9 skrzydła ich mianowicie przylegały wzajemnie do siebie - nie odwracały się, gdy one szły; każda szła prosto przed siebie. 10 Oblicza ich miały taki wygląd: każda z czterech istot miała z prawej strony oblicze człowieka i oblicze lwa, z lewej zaś strony każda z czterech miała oblicze wołu i oblicze orła3


I zastanow sie, co mowisz o tych nierzadnicach, bo Pan ma juz plan Very Happy , co z nimi zrobic:
Cytat:
Dlatego, Nierządnico, słuchaj słowa Pańskiego! 36 Tak mówi Pan Bóg: Za to, że odsłaniałaś swą sromotę i odkrywałaś swoją nagość, uprawiając nierząd ze wszystkimi swoimi ohydnymi bożkami, a także za krew twoich synów, których im ofiarowałaś - 37 za to Ja zgromadzę wszystkich twoich kochanków, w których miałaś upodobanie, i wszystkich tych, których miłowałaś, jak również i tych wszystkich, których nienawidziłaś. Tak, Ja zgromadzę ich ze wszystkich stron przeciwko tobie i odsłonię twą nagość7 przed nimi, aby zobaczyli całą twoją nagość

I uwazaj, bo to dopiero poczatek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff, juz myslalem ze piszesz to na powaznie... Wink
A to po prostu drugie konto Prawdziwego Cool

Pozdro bracie ;]
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No udalo Ci sie, bo juz mialem Cie ostrzec po raz drugi
Cytat:
2 Zazdrosnym i mszczącym się Bogiem jest Pan;

mścicielem jest Pan i Władcą [pełnym] gniewu;
Pan mści się nad swymi wrogami i
długo się gniewa na swoich nieprzyjaciół.


Pozdro bracie i siostry tez pozdrawiam (choc odpowiednio mniej Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 06 Sie '09   Temat postu: Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:

Cytat:
Prawda jest wyłacznie w Biblii!

Postaw sprawę uczciwie! Zachęcaj ludzi do czytania Słowa Bożego, do medytacji nad przeczytanymi tekstami tego Słowa, na potrzebę modlitwy, aby Słowo to zrozumieć.


Amen! Jest absolutną prawdą, że jedyna PRAWDA zawarta jest WYŁĄCZNIE w Biblii, i co do tego nie ma ŻADNEGO ALE!!!
Orion, STAWIAM SPRAWĘ JASNO I PYTAM, CZY TY KIEDYKOLWIEK PRZEZ SWOJE RZEKOME JAK TWIERDZISZ 20 LAT CZY WIĘCEJ STUDIOWANIA BIBLII JAK TWIERDZISZ, ZASTANOWIŁEŚ SIĘ CHOĆ, SŁOWNIE JEDEN RAZ NAD TYM CO W NIEJ CZYTASZ??? BO Z TEGO CO CZYTAM U CIEBIE BEZ PRZERWY, TO ZA KAŻDYM RAZEM SAM UDOWADNIASZ, ŻE...NIE!!!

Orion napisał:

Cytat:
Mniejszość w Prawdzie ma rację a nie większość. Rozumiesz?


Orion, jak cudownie by to było, gdybyś TY to w końcu zrozumiał, a nie wypisywał bzdur, w które właśnie wierzy ta WIĘKSZOŚĆ, do której należysz!!! Stary kup ty sobie wreszcie tej maści na oczy, żebyś przejrzał, bo i slepy ciągle jesteś i rozgarnięty jak zwykle!

Orion napisał:

Cytat:
Liczy się jakość a nie ilość.


Oj Orion, Orion -święte to słowa i jak byłoby cudownie, gdybyś WRESZCIE ODNIÓSŁ TE SŁOWA, KTÓRE NAPISAŁEŚ DO SAMEGO SIEBIE, TO JEST ABYŚ ZASTANOWIŁ SIĘ NAD BREDNIAMI, KTÓRYCH NATWORZYŁEŚ NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ, KTÓREJ MERYTORYCZNOŚĆ PRZYPOMINA PŁODY TAKICH ,,OPINIOTWÓRCZYCH'' BRUKOWCÓW JAK ,,FAKT'' czy inny ,,SUPEREXPRESS''!
Jak Orion zastosujesz tą radę do wytworów własnego MITOMAŃSTWA, które z PRAWDĄ BIBLII NIE MAJĄ ABSOLUTNIE NIC WSPÓLNEGO, ANI Z ŻADNYM JEJ NAUKAMI, TO WTEDY BĘDZIESZ MÓGŁ ZWRACAĆ NA COKOLWIEK UWAGĘ INNYM, BO NA CHWILĘ OBECNĄ LEPIEJ BYŁOBY ŻEBYŚ ZAMILKNĄŁ Z TEGO TYPU ,,MĄDROŚCIAMI'', ŻEBY DO KOŃCA SIĘ NIE OŚMIESZAĆ, O ILE TY W OGÓLE WIESZ CO TO TAKIEGO, W CO CAŁKOWICIE WĄTPIĘ ODNOŚNIE TWOJEJ OSOBY, GDYŻ JAK DOTĄD UDOWODNIŁEŚ TYLKO JEDNO, A MIANOWICIE, ŻE: BIBLII NIE ZNASZ WCALE! NAUK BIBLIJNYCH NIE ZNASZ ŻADNYCH. HISTORII ZARÓWNO CHRZEŚCIJAŃSTWA JAK I TEJ OGÓLNEJ NIE ZNASZ W NAJMNIEJSZYM NAWET STOPNIU! LOGICZNE MYŚLENIE JEST CI TAK OBCE, JAK NIE PRZYMIERZAJĄC CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM, KTÓRE RÓWNIEŻ JEST DLA CIEBIE KOSMOSEM NIE DO OGARNIĘCIA. TAK WIĘC ORION JESTEŚ KIMŚ O KIM KSIĘGA PRZYSŁÓW SALOMONA MÓWI:

Nawet głupiec, gdy milczy uchodzi za mądrego, za roztropnego, gdy zamyka usta! Przyp.17;28

A co robić by ustrzec się tego rodzaju głupców, którzy odwodzą was od posłuszeństwa Bogu i jego Prawa, przy pomocy tego rodzaju sofizmatów o tego typu EKUMENICZNEJ miłości jaką przedstawia i sprzedaje wam Orion i spółka? Ano na to pytanie również najlepszą odpowiedź daje Księga Przysłów Salomona!

,,NA ŚCIEŻCE SPRAWIEDLIWOŚCI JEST ŻYCIE!, LECZ DROGA ODSTĘPSTWA WIEDZIE DO ŚMIERCI!'' Przyp.12;28

,,Trzymaj się z dala od głupca, gdyż nie napotkasz u niego rozumnej mowy'' Przyp.14;7

Tak więc moi drodzy, sami rozstrzygnijcie sobie, kto was tu i do czego prowadzi? Czy Prawdziwy, który jak prawdziwi prorocy Starego i Nowego Testamentu, jak przystało na stróża Izraela, o którym mówi księga Ezechiela woła do WAS na całe gardło, byście powrócili do posłuszeństwa i to we wszystkim Bogu, czy też wolicie słuchać WILKA PRZEBRANEGO W OWCZĄ SKÓRĘ, którym jest Orion, który wmawia WAM, że jak i tak nie będziecie posłuszni Bożemu Prawu, to Bóg Wam nic złego nie zrobi, bo to nic takiego, bo i tak musi Was zbawić, bo tak wam mówi Orion!

Oto przed wieloma z WAS, którzy czytacie wszystkie nasze posty, tj Prawdziwego, Adgolka, pcl, czy moje - położono przed wami ZYCIE I ŚMIERĆ!!! Tak jak Jozue stanął swego czasu i zrobił to samo w stosunku do ówczesnego Izraela, tak też i przed WAMI, być może dziś Bóg kładzie ŻYCIE I ŚMIERĆ! POSŁUSZEŃSTWO JEGO WOLI WE WSZYSTKIM I JEJ CAŁKOWITY BRAK Z WASZEJ STRONY W STOSUNKU DO NIEGO!
Tak więc SAMI DOKONAJCIE DZIŚ WYBORU, KOMU CHCECIE SŁUŻYĆ I ZA KIM CHCECIE DZIŚ PÓJŚĆ DOKĄDKOLWIEK ON I TYLKO ON, A NIE MY, WAS POPROWADZI!!!

Mnie, czy komukolwiek z nas, nie musicie na to pytanie odpowiadać!Odpowiedzcie na nie WYŁĄCZNIE SAMYM SOBIE!

Orion napisał:

Cytat:
Nie za sabat będziemy sądzeni ale za przyjęcie znamienia Bestii, za hołd jej obrazowi oraz hołd jej posągowi.

Niedzieli czy sabatu Objawienie w ogóle nie wymienia jako cokolwiek istotnego.

Niedziela nie jest ani obrazem Bestii, ani posągiem Bestii a Bestia nie jest Babilonem Wielkim.

Są to kłamstwa, których celem jest uśpienie naszej czujności i wprowadzenie w błąd.

Czy kiedykolwiek Bóg wymagał on nas żonglerki cytatami biblijnymi aby zrozumieć proste teksty biblijne?

czy istnieje w ST jakikowliek tekst wymah=gający esejów na temat zrozumienia prostej rzeczy?

Będziesz obchodził sabat lub nie.

Bóg nigdy niczego nie owijał w bawełnę.

Natomiast fałszywi i sprzedajni pastorzy!? TAK!!!

Czy istnieje jakikolwiek przykład tak zakamuflowanego 'prawa' za które Bóg karałby każdego śmiercią tylko dlatego, że umysł ludzki czegoś nie rozumie lub nie moze pojąć


To prawda, nie będziemy SĄDZENI za Sabat, ale za ODRZUCENIE PRAWA BOŻEGO, KTÓREGO INTEGRALNĄ, A CO WIĘCEJ KTÓREGO CENTRALNYM PUNKTEM JEST WŁAŚNIE SABAT, KTÓRY JAKO JEDYNE PRZYKAZANIE W CAŁYM PRAWIE WSKAZUJE NA TO, KIM JEST BÓG, KTO STWORZYŁ TEN ŚWIAT I KTO JEST JEGO JEDYNYM PANEM I WŁADCĄ! Wyrzuć to przykazanie, a pozostałe dziewięć będzie nic nie znaczącymi tekstami, które każda religia na rej ziemi będzie mogła odnieść i przypisać je sobie! Co więcej, gdy wyrzuci się przykazanie o Sabacie, okaże się, że żadnego Boga nie ma, a cały wszechświat jest dziełem przypadku i ewolucji, nie ma ŻADNEGO PANA, ANI KRÓLA, I ŻE PRZED NIKT PRZED NIKIM ODPOWIADAĆ ZA NIC NIE BĘDZIE!
To jest dokładnie to CLOU nauk Babilońskiej wszetecznicy i ateizmu!

Niedziela natomiast Orion JEST DOKŁADNIE INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ ZNAMIENIA BESTII, GDYŻ JEST CENTRALNYM ,,PRZYKAZANIEM'' BESTII Z JEJ PRAWA, KTÓRE STAWIA ONA PONAD PRAWEM BOŻYM! Walka jak toczy się na tej planecie niedouczony człowieku, toczy się o to, CZYJE PRAWO CI, KTÓRZY IDĄ, JAK TWIERDZĄ, ŻE IDĄ ZA BARANKIEM, POSTAWIĄ W RZECZYWISTOŚCI WYŻEJ! CZY PRAWO BOGA, CZY TEŻ PRAWO BESTII!!!
Każdy, kto w decydującej rozgrywce opowie się za Prawem Boga jak tym, które ma być wywyższone ponad wszystkim, ten przyjmie PIECZĘĆ BOGA, każdy zaś kto odrzuci to Prawo, a opowie się za prawem Bestii jako nadrzędnym, automatycznie tym samym przyjmie ZNAMIĘ BESTII!

Jedyna różnica pomiędzy tymi, którzy przyjmą ZNAMIĘ BESTII polegać będzie na tym, że WSZYSCY CI, KTÓRZY ŚWIADOMIE OPOWIEDZĄ SIĘ ZA PRAWEM BESTII JAKO NADRZĘDNYM WOBEC PRAWA BOŻEGO, UZNANI ZOSTANĄ ZA TYCH, KTÓRZY PRZYJĘLI ZNAMIĘ BESTII NA CZOLE, CZYLI W PEŁNI ŚWIADOMIE, OPOWIEDZĄ SIĘ W SWOIM UMYŚLE, WYZNAJĄC TO PRZEDTEM SWOIMI USTAMI, ŻE PRZYJMUJĄ TO PRAWO WŁAŚNIE ŚWIADOMIE, WSZYSCY ZAŚ INNI, CZY TO POWODOWANI STRACHEM PRZED JEDNOZNACZNYM OPOWIEDZENIEM SIĘ PO STRONIE BOGA I JEGO PRAWA, KTÓRZY PRZYJMĄ TO WŁAŚNIE ZE STRACHU LUB BĘDZIE TO DLA NICH OBOJĘTNE, KTO MA W TYM OSTATNIM BOJU RACJĘ, ZOSTANĄ UZNANI ZA TYCH, KTÓRZY PRZYJĘLI TO ZNAMIĘ NA RĘKĘ, GDYŻ NIE OPOWIEDZIELI SIĘ JEDNOZNACZNIE, ANI PO JEDNEJ, ANI PO DRUGIEJ STRONIE, ALE POWODOWANI CZY TO OBOJĘTNOŚCIĄ LUB STRACHEM OPOWIEDZĄ SIĘ TYM SAMYM I TAK PO STRONIE BESTII MILCZĄC!

Diabłu jest najzupełniej obojętne, czy wybór jednych będzie ŚWIADOMYM I GŁOŚNYM opowiedzeniem się po jego stronie, czy też zupełnie MILCZĄCYM ZAAKCEPTOWANIEM JEGO ŻĄDAŃ! Tak czy inaczej obie grupy tych ludzi będą już w jego całkowitej mocy!

Tak Orion, Bóg NIGDY NICZEGO NIE OWIJAŁ W BAWEŁNĘ I ZAWSZE ŻĄDAŁ OD SWEGO LUDU TYLKO JEDNEGO, I TO POCZĄWSZY OD PIERWSZEGO ZDANIA KSIĘGI RODZAJU PO OSTATNIE ZDANIE KSIĘGI APOKALIPSY, A MIANOWICIE: POSŁUSZEŃSTWA, CAŁKOWITEGO ODDANIA I WIERNOŚCI WE WSZYSTKIM BEZ WZGLĘDU NA CZAS I KONSEKWENCJE, JAKIE WIERNOŚĆ JEMU I JEGO PRAWU MIAŁABY ZA TO SPAŚĆ NA JEGO LUD! Nigdzie w Biblii Orion, Bóg nie zadowalał się połowicznością lub częściową wiernością tych, ktorzy mienili się nazywać siebie Jego ludem, gdyż połowiczna czy częściowa wierność Orion takowego ludu zawsze tragicznie się dlań kończyła! Postudiuj historię Izraela, bo widzę, że CAŁKOWICIE jest Ci ona obca, dlatego właśnie tego nie widzisz i piszesz bzdury poganiane szczytami ignorancji w tej i innych kwestiach!

I jeszcze jedno odnośnie PIECZĘCI BOŻEJ I ZNAMIENIA BESTII! Pieczętować lud Boży będą wyłącznie ANIOŁOWIE BOŻY, a nie człowiek! Pieczęć Boża ma być bowiem widoczna przez tych aniołów, którzy będą zabierać później z tej planety lud Boży na spotkanie z Panem na obłokach! Mówi o tym wyraźnie Księga Objawienia 7;3 i Ezechiel 9;4-6 Tak więc pieczęć dotyczyć będzie tego, czy dany człowiek podjął ostateczną decyzję opowiadając się ZA cz PRZECIW PRAWU BOŻEMU, a tym samym JEDNOZNACZNIE OPOWIADAJĄC SIĘ WŁASNYMI SŁOWAMI KOGO UZNAJE ZA JEDYNEGO PANA I WŁADCĘ CAŁEGO WSZECHŚWIATA I CZYJE PRAWO STAWIA JAKO NADRZĘDNE WOBEC PRAW LUDZKICH! Żaden chip, którego mit nakręcają dziś różni mitomani pokroju Oriona i jemu podobnych z opowiedzeniem się za PRAWEM BOGA lub PRZECIW NIEMU NIC WSPÓLNEGO MIEĆ NIE BĘDZIE, A TYM SAMYM NIE BĘDZIE ON MIAŁ RÓWNIEŻ NIC WSPÓLNEGO ZE ZNAMIENIEM BESTII, GDYŻ CHIP DOTYCZY WYŁĄCZNIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH I NICZEGO WIĘCEJ!

Nie istnieje również w Biblii nigdzie ŻADEN przykład zakamuflowanego prawa, gdyż Bóg o wszystkim zawsze mówił JASNO I GŁOŚNO ORAZ WYRAŹNIE! A pojąć czegoś i zrozumieć nie może JEDYNIE UMYSŁ takowych/takowego osobnika/ów, o których apostoł Piotr napisał następujące słowa:

A wyrozumiałość naszego Pana niechaj toruje drogę wyzwolenia, jak wam napisał Paweł - nasz umiłowany brat - w zgodzie z daną mu mądrością. Podobnie jak pisał we wszystkich listach, mówiąc w nich o tych sprawach, w których są pewne, trudne do zrozumienia rzeczy. Te, jak i pozostałe Pisma, nieuki oraz niestali ludzie przekręcają na swoją zgubę. 2 Piotra3;15-16 BG

Tak więc Orion sam apostoł Piotr nazwał Ciebie i tobie podobnych NIEUKAMI I NIESTAŁYMI LUDŹMI, KTÓRZY PRZEKRĘCAJĄ PISMO, KU WŁASNEJ ZGUBIE! Może czas się wreszcie Orion zastanowić nad tymi słowami?

Adgolek napisał:

Cytat:
Na koniec mojego postu napiszę wam jeszcze jedną ciekawostkę. Otóż gdy omawiamy nowe przymierze, zwróćmy uwagę z kim ono zostało zawarte:

Hebr. 8:8-10 (Biblia warszawska)
Albowiem ganiąc ich, mówi: Oto idą dni, mówi Pan, A zawrę z domem Izraela i z domem Judy przymierze nowe. Nie takie przymierze, jakie zawarłem z ich ojcami W dniu, gdym ujął ich za rękę, Aby ich wyprowadzić z ziemi egipskiej; Ponieważ oni nie wytrwali w moim przymierzu, Przeto Ja nie troszczyłem się o nich, mówi Pan.
Takie zaś jest przymierze, które zawrę z domem Izraela Po upływie owych dni, mówi Pan: Prawa moje włożę w ich umysły I na sercach ich wypiszę je, I będę im Bogiem, A oni będą mi ludem.

Jeżeli my, wierzący z pogan, określamy siebie, iż jesteśmy/trwamy w nowym przymierzu, zatem gdzie możemy odnaleźć siebie w powyższym proroctwie? Według niego wychodzi na to, że jesteśmy domem Izraela, domem Judy (a z pokolenia Judy wyszedł Mesjasz). Tą prawdę potwierdza kilka razy apostoł Paweł, Żyd, faryzeusz, nawrócony przez Boga. Pisał on takie słowa:

Rzym. 11:13-29 (Biblia warszawska)
Do was zaś, którzy jesteście z pogan, mówię: Skoro już jestem apostołem pogan, służbę moją chlubnie wykonuję; może w ten sposób pobudzę do zawiści rodaków moich i zbawię niektórych z nich.
Jeśli bowiem odrzucenie ich jest pojednaniem świata, to czym będzie przyjęcie ich, jeśli nie powstaniem do życia z martwych?
A jeśli zaczyn jest święty, to i ciasto; a jeśli korzeń jest święty, to i gałęzie.
Jeśli zaś niektóre z gałęzi zostały odłamane, a ty, będąc gałązką z dzikiego drzewa oliwnego, zostałeś na ich miejsce wszczepiony i stałeś się uczestnikiem korzenia i tłuszczu oliwnego, to nie wynoś się nad gałęzie; a jeśli się chełpisz, to pamiętaj, że nie ty dźwigasz korzeń, lecz korzeń ciebie.
Powiesz tedy: Odłamane zostały gałęzie, abym ja był wszczepiony.
Słusznie! Odłamane zostały z powodu niewiary, ty zaś trwasz dzięki wierze; wzbijaj się w pychę, ale się strzeż.
Jeśli bowiem Bóg nie oszczędził gałęzi naturalnych, nie oszczędzi też ciebie.
Zważ tedy na dobrotliwość i surowość Bożą - surowość dla tych, którzy upadli, a dobrotliwość Bożą względem ciebie, o ile wytrwasz w dobroci, bo inaczej i ty będziesz odcięty.
Ale i oni, jeżeli nie będą trwali w niewierze, zostaną wszczepieni, gdyż Bóg ma moc wszczepić ich ponownie, bo jeżeli ty, odcięty z dzikiego z natury drzewa oliwnego, zostałeś wszczepiony wbrew naturze w szlachetne drzewo oliwne, o ileż pewniej zostaną wszczepieni w swoje drzewo oliwne ci, którzy z natury do niego należą.
A żebyście nie mieli zbyt wysokiego o sobie mniemania, chcę wam, bracia, odsłonić tę tajemnicę: zatwardziałość przyszła na część Izraela aż do czasu, gdy poganie w pełni wejdą, i w ten sposób będzie zbawiony cały Izrael, jak napisano: Przyjdzie z Syjonu wybawiciel I odwróci bezbożność od Jakuba.
A to będzie przymierze moje z nimi, Gdy zgładzę grzechy ich.
Co do ewangelii, są oni nieprzyjaciółmi Bożymi dla waszego dobra, lecz co do wybrania, są umiłowanymi ze względu na praojców.
Nieodwołalne są bowiem dary i powołanie Boże.

oraz z tego samego listu:

Rzym. 2:28 (Biblia warszawska)
Albowiem nie ten jest Żydem, który jest nim na zewnątrz, i nie to jest obrzezanie, które jest widoczne na ciele,

Zatem my, poganie, zostaliśmy wszczepieni w szlachetny pień ludu Bożego, domu Izraela.



Zatem my jak słusznie zauważa adgolek, zostaliśmy TYLKO wszczepieni w szlachetny pień ludu Bożego, DOMU IZRAELA!!! Tak więc jeśli nie uważacie się, że należycie do DOMU IZRAELA, DOMU JUDY, to na JAKIEJ PODSTAWIE UTRZYMUJECIE TO, ŻE W OGÓLE JESTEŚCIE CHRZEŚCIJANAMI?! A jeżeli powiecie AMEN nad tym, że należycie, czyli jesteście WSZCZEPIONĄ częścią DOMU IZRAELA I DOMU JUDY, TO BEZ ŻADNEGO ALE OBOWIĄZUJĄ WAS WSZYSTKIE PRZYKAZANIA OD KTÓRYCH W TAK POKRĘTNY SPOSÓB CHCECIE UCIEC, ALE NIE MA DLA WAS I TAK, ŻADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA!

Tak więc Orion i reszta, mam do WAS pytanie, na które już nie tyle proszę, co oczekuję JASNEJ I PROSTEJ ODPOWIEDZI SPROWADZAJĄCEJ SIĘ TYLKO DO JEDNEGO SŁOWA: TAK lub NIE! A mianowicie, czy Ty Orion i reszta UZNAJECIE SIEBIE W ŚWIETLE TYCH NIEPODWAŻALNYCH SŁÓW ZA CZĘŚĆ DOMU IZRAELA I JUDY CZY NIE!

Zauważcie, że NOWE PRZYMIERZE ZAWARTE ZOSTAŁO PRZEZ BOGA WŁAŚNIE Z CHRZEŚCIJANAMI WYWODZĄCYMI SIĘ WYŁĄCZNIE Z ŻYDÓW I Z NIKIM WIĘCEJ! WSZYSCY BOWIEM, KTÓRZY PRZYŁĄCZENI ZOSTALI WŁAŚNIE NA ZASADZIE WSZCZEPIENIA ICH W TO SZLACHETNE DRZEWO MUSIELI SIĘ JEDNOZNACZNIE OPOWIEDZIEĆ, CZY PRZYJMUJĄ BOŻE WARUNKI NOWEGO PRZYMIERZA, KTÓRE BÓG ZAWARŁ Z DOMEM JUDY I IZRAELA, CZY NIE! TO BYŁ GŁÓWNY I JEDYNY WARUNEK WSZCZEPIENIA ICH W TO DRZEWO! NOWE PRZYMIERZE BOWIEM ZAWARTE ZOSTAŁO Z DOMEM IZRAELA, A NIE Z POGANAMI! TOKOWANIE WIĘC, ŻE TO PRAWO NIE OBOWIĄZUJE DZIŚ JUŻ CHRZEŚCIJAN, TO DOWÓD NA TO, ŻE CI, KTÓRZY TAKOWE RZECZY GŁOSZĄ TO NIEUKI I LUDZIE NIESTALI, KTÓRZY PRZEKRĘCAJĄ PISMO NA WŁASNĄ JEDYNIE ZGUBĘ!

Kto chce za nimi iść, niech idzie, tylko niech się zastanowi, co potem? Jakie będą ostateczne konsekwencje takowego podjętego przez nich kroku! To wszystko!

Prawdziwy, nie przejmuj się tekstami Oriona, zarzucającymi nam, że głosimy LUCYFERIAŃSKIE ZASADY, bo o to DOKŁADNIE SAMO ŻYDZI OSKARŻYLI PANA JEZUSA, ZARZUCAJĄC MU, ŻE WSZYSTKO CO CZYNI I CZEGO NAUCZA CZYNI MOCĄ... BELZEBUBA!!! Tak więc jeśli tak opluto naszego Pana i Zbawiciela, to czy dziwi, kiedy faryzeusz naszych czasów o to samo oskarża dzisiaj dzieci Boże? Tak swoją drogą Orion czerpie z niezłych wzorów! I chyba nawet nie wie, z jakiego źródła czerpie NATCHNIENIE do tego rodzaju właśnie oskarżeń jakie miota pod naszym adresem z braku jakichkolwiek argumentów!
Orion pozwól, że tą drogą POGRATULUJĘ CI AUTORYTETÓW Z KTÓRYCH CZERPIESZ NATCHNIENIE!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:57, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:

Cytat:

Zabije jednego ptaka nad naczyniem glinianym, ponad wodą żywą7. 51 Potem weźmie kawałek drzewa cedrowego, hizop, nitki karmazynowe i ptaka żywego, umoczy je we krwi ptaka zabitego i w wodzie żywej, i pokropi dom siedem razy. 52 W ten sposób oczyści ten dom krwią ptaka, wodą żywą, drzewem cedrowym, hizopem i nitkami karmazynowymi.


Rytuały, zabijanie zwierząt, krew zwierzęcia, zaklęcia, buhaahhahaha, sataniści Cool

Aya inteligentnie dostrzega niesamowite bzdety jeślibyśmy mieli interpretować Boga z pozycji współczesnej wiedzy, że jest to stwórca wszystkiego tzn całej przyrody i Ziemi która jest tak zadziwiająca i poświadczająca jego mądrość, a te regulaminy prawne dla izraelitów z współczesnego punktu widzenia to jakby dla jakichś debili mających się zajmować tym czyszczeniem domów ptakami, albo wogóle tym hajcowaniem tego ubitego mięsa na tych rusztach przez kapłańskich piekarzy nieraz bez celu, bo nawet nie wszystko było konsumowane przez ludzi.
Cóż kurczę ma wspólnego odprawianie jakichś tam rytuałów z rzeczywistymi potrzebami jakiegoś tam mającego być inteligentnym i doskonałym duchowym projektantem świata. Ja widzę tylko same rozbieżności, podobnie jak wielu tu wypowiadających się.
Ale jednak coś w tym siedzi. Haczyki są to tu, to zaś tam. To wymaga jednak inteligencji i szerokiego spojrzenia na wszystko wręcz i nie tylko na samą biblię.

W Heb. 10:4 "bo nie jest możliwe,żeby krew byków i kozłów usuwała grzechy". No i logiczne no nie?

Podobnie więc i to oczyszczanie ptakami to też cygaństwo, bo wiadomo że tylko przez naturalne sprzatanie hałupę się wyczyści.

Tylko współczesną dobrze wyćwiczoną inteligencją da się ogarnąć cały konspekt tego wszystkiego co sobą przedstawia biblia i wiadomości w niej zawarte.

Otóż tak krótko to ujmując tamten dawny pasterski lud miał bardzo niską inteligencję techniczną w porównaniu do naszej. Życie mieli bardzo proste i może i z tego powodu trochę nudne. Te wszystkie zajęcia wokół tych ceremoniałów dawały im trochę rozrywki i emocji. Takie tam "igrzyska" które zaserwował im Bóg. Po części właściwie dopasowane one były do tego co sami sobie jako ludzie wymyślili. Po prostu "pasowały" im takie przeżywane emocje.
Przecież pomysł ofiarowania Bogu materialnych rzeczy w postaci spalania zwierząt jako ofiary dla Boga wyszedł od samych ludzi. Takie zasady zabawy w wzajemny dialog wymyślili przecież pierwsze dzieci Adama i Ewy.

Przypominam, że znali oni Boga z opowiadań swoich rodziców. Adam i Ewa mieli kontakt z Bogiem zupełnie inny. Mogli sobie z tym projektantem świata bezpośrednio rozmawiać, choć go wtedy nie widzieli, to mieli możliwość dialogu. Taka jakaś tam technologiczna łączność. Ich dzieci natomiast już nie. Te dzieci wręcz marzyły, aby sobie móc z Bogiem pogadać. Co myślicie, że ich tata nie wspomniałby o tym, że miał pogaduszki z stwórcą ich samych? Przecież żył kilkaset lat i miał na to multum czasu, no nie? Jednak nie mogły te dziecka se pogadać, bo zmieniły się wtedy już warunki. Doszedł problem, bo Lucyfer zakłócił ten kompleksowy projekt boży i powstał spór u Nadzorców do rozwiązania między nimi samymi. Potomstwo Adama straciło łączność bezpośrednią z Bogiem. Popadli w gorszy układ.
A więc te dziecka Adama tęskniły do takich warunków jakie znały z opowiadań swojego taty i mamy i jak to było fajnie gdy mieli oni troskliwego Nadzorcę co dbał o ich potrzeby. Wpadły więc na pomysł, aby też sobie z nim pogadać. Pomyślały może się uda, gdy go obdarują tym co mają najcenniejsze. No i wyobraźcie sobie, że coś tam sobie przeznaczyły do tego podarunku.
Ale uwaga! Już tutaj w tekście biblijnym dowiadujemy się, że nie liczył się sam podarunek materialny, ale jakość osobowości tego co ten podarunek daje. Jednak ze wzgledu na kwestię sporną u Nadzorców już nie można było uruchamiać pełną parą łączności dialogowej z ludzkością.
W Biblii mamy tam wzmiankę, że na jeden z tych podarunków Bóg spojrzał przychylnie, a na drugi od Kaina już nie.
Z informacji w innych miejscach w bibli można wywnioskować, że te ofiary uległy samospaleniu (jakieś tam zjawisko fizyczne wywołane przez Boga. koncentracja energii i zajarka) Dziecka te zinterpretowały to jako potwierdzenie odebrania prezentów przez Boga. Opowiedziały napewno to rodzicom i rodzice, jak i wogóle wszyscy potomni zaczęli właśnie od tej pory tym standartem jakoś się na nowo porozumiewywać z Bogiem. Tak to się już przyjęło. Mamy wzmianki o takich procederach podarunkowych w przypadku Noego i Abrahama.

W miarę jak ludzkość rozwinęła się bardziej co do cywilizacji i nie była tylko ludnością pasterską, stało się już zbędne to hajcowanie tego mięsiwa pasternego w postaci krówek byczków i owiec. Stawało się to już wręcz utrapieniem i ciężarem to wszystko. Z czasem więc Bóg przygotował więc sam zmianę tych spraw i generalnie już od czasów Chrystusa przestały obowiązywać te prawa i zwyczaje.
Nową ofiarą dla Boga w nowym układzie jaki zaproponował dla ludzi, stało się opowiadanie ludzi innym ludziom o nim samym po to, aby wzrastała wiedza ludzka właśnie w kwestii świadomości ich o istnieniu Boga stwórcy i jego zamierzeniu końcowym co do ludzi na Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meeyoo72




Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion
Cytat:
meeyoo72 uważa się za ateistę. A ja w to zupełnie nie wierzę. On sam w to nie wierzy. Dlatego tutaj jest i chce być słyszany i chce cokolwiek zrozumieć.

Dzięki orion z a dobre chęci (szczerze), ale jestem ateistą z wyboru i własnego doświadczenia. To nie jest efekt mody czy "wydumanego" stylu bycia. Byłem kiedyś po drugiej stronie ale... cóż zbyt wiele rzeczy jest dla mnie owiane "tajemnicą wiary". I nie ma w tym żadnej złośliwości. To, że w ogóle zabieram głos w tym temacie wynika z uczulenia na "głosicieli prawdy" (np. Prawdziwy). Szanuje poglądy innych, dopóki ktoś nie przekracza granic zwykłej kultury. I tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 07 Sie '09   Temat postu: Re: Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
..Niedziela natomiast Orion JEST DOKŁADNIE INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ ZNAMIENIA BESTII, GDYŻ JEST CENTRALNYM ,,PRZYKAZANIEM'' BESTII Z JEJ PRAWA, KTÓRE STAWIA ONA PONAD PRAWEM BOŻYM! Walka jak toczy się na tej planecie niedouczony człowieku, toczy się o to, CZYJE PRAWO CI, KTÓRZY IDĄ, JAK TWIERDZĄ, ŻE IDĄ ZA BARANKIEM, POSTAWIĄ W RZECZYWISTOŚCI WYŻEJ! CZY PRAWO BOGA, CZY TEŻ PRAWO BESTII!!!
Każdy, kto w decydującej rozgrywce opowie się za Prawem Boga jak tym, które ma być wywyższone ponad wszystkim, ten przyjmie PIECZĘĆ BOGA, każdy zaś kto odrzuci to Prawo, a opowie się za prawem Bestii jako nadrzędnym, automatycznie tym samym przyjmie ZNAMIĘ BESTII!...

... Żaden chip, którego mit nakręcają dziś różni mitomani pokroju Oriona i jemu podobnych z opowiedzeniem się za PRAWEM BOGA lub PRZECIW NIEMU NIC WSPÓLNEGO MIEĆ NIE BĘDZIE, A TYM SAMYM NIE BĘDZIE ON MIAŁ RÓWNIEŻ NIC WSPÓLNEGO ZE ZNAMIENIEM BESTII, GDYŻ CHIP DOTYCZY WYŁĄCZNIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH I NICZEGO WIĘCEJ!...

...Prawdziwy, nie przejmuj się tekstami Oriona, zarzucającymi nam, że głosimy LUCYFERIAŃSKIE ZASADY, bo o to DOKŁADNIE SAMO ŻYDZI OSKARŻYLI PANA JEZUSA, ZARZUCAJĄC MU, ŻE WSZYSTKO CO CZYNI I CZEGO NAUCZA CZYNI MOCĄ... BELZEBUBA!!! Tak więc jeśli tak opluto naszego Pana i Zbawiciela, to czy dziwi, kiedy faryzeusz naszych czasów o to samo oskarża dzisiaj dzieci Boże? Tak swoją drogą Orion czerpie z niezłych wzorów! I chyba nawet nie wie, z jakiego źródła czerpie NATCHNIENIE do tego rodzaju właśnie oskarżeń jakie miota pod naszym adresem z braku jakichkolwiek argumentów!
Orion pozwól, że tą drogą POGRATULUJĘ CI AUTORYTETÓW Z KTÓRYCH CZERPIESZ NATCHNIENIE!!!

Orion właśnie np trafnie spostrzega (nie wiem czy tylko on sam) że bestią z objawienia jest organizacja iluminatów z bankierami włącznie. Bo przyjęcie za bestię organizacji watykańskiej jak to robi ADS czy ONZ-tu jak robią Ś.J. jest w świetle odkrytych faktów błędne, bo zarówno nad ONZ-tem jak i nad Watykanem panują iluminaci. Cały Watykan jest finansowo własnością Rothschildów. Wystarczy np jeden zgrzyt w niepodporządkowaniu się papieża okultystycznemu bankierowi i może w jednej chwili nastąpić cokolwiek. Np wyprzedaż bogactwa watykańskiego i upadek tej centrali apostolskiej. Albo np taka zmiana doktryn w uległości papieża, aby było inaczej i zarazem tak jak sobie zażyczy pan Rothschild, będący w szczytach piramidy masońskiej. W praktyce natomiast właściwie sam Lucyfer, który przecież ma kanał łączności z masonami specjalizującymi się w okultyźmie.
Kto zatem jest Bestią? Bestia ma przecież władzę najwyższą tu na ziemi no nie?
Wizerunek bestii, czy też jeszcze to znamię bestii to wszystko jeszcze się chyba wyjaśni w przyszłości. Te wszystkie tu teorie co serwują różne wyznania religijne mogą okazać się nietrafione. Są po prostu zbyt pochopne i przedwczesne jak się więc najprawdopodobniej okazuje. To było trudne dotąd w ustaleniu, bo iluminaci zawsze działali z ukrycia. To była przecież podziemna organizacja różnych bogatych psycholi, co ubierali reprezentatywne fartuszki, maskując swoje ukryte cele. Dzisiaj można już poznawać to wszystko chociaż w zarysach. Kto chce oczywiście. Bo jak ma ciemną płachtę przed oczami to nie pozna tego, bo nie będzie mu się chciało czytać prawdy z różnych źródeł.

Posiadanie znamienia bestii ma umożliwić kupowanie i sprzedawanie. To się ma nijak do niedzieli(pierwszy dzień tygodnia) czy do sabatu (siódmy dzień tygodnia), bo np dzisiaj w niedzielę da się kupować i sprzedawać np w marketach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 08 Sie '09   Temat postu: Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:

Cytat:
Orion właśnie np trafnie spostrzega (nie wiem czy tylko on sam) że bestią z objawienia jest organizacja iluminatów z bankierami włącznie. Bo przyjęcie za bestię organizacji watykańskiej jak to robi ADS czy ONZ-tu jak robią Ś.J. jest w świetle odkrytych faktów błędne, bo zarówno nad ONZ-tem jak i nad Watykanem panują iluminaci. Cały Watykan jest finansowo własnością Rothschildów. Wystarczy np jeden zgrzyt w niepodporządkowaniu się papieża okultystycznemu bankierowi i może w jednej chwili nastąpić cokolwiek. Np wyprzedaż bogactwa watykańskiego i upadek tej centrali apostolskiej. Albo np taka zmiana doktryn w uległości papieża, aby było inaczej i zarazem tak jak sobie zażyczy pan Rothschild, będący w szczytach piramidy masońskiej. W praktyce natomiast właściwie sam Lucyfer, który przecież ma kanał łączności z masonami specjalizującymi się w okultyźmie.
Kto zatem jest Bestią? Bestia ma przecież władzę najwyższą tu na ziemi no nie?


Masz lukę i to sporą Erwinie, jeśli idzie o Twoją wiedzę dotyczącą rodziny Rotschildów, a w szczególności jej założyciela Meyera Amschela Rotschilda i tzw. ZAKONU ILLUMINATÓW!!!

Żeby bowiem rodzina Rotschildów mogła panować nad finansami papiestwa, to musiałaby być tworem samoistnym i niezależnym od Watykanu, a tak się przypadkiem rzecz jasna składa, no bo jakżeby mogło być inaczej, że TWÓRCAMI RODU ROTSCHILDÓW, a właściwie tzw. protoplasty tegoż rodu, czyli sławetnego Achela Meyera Rotschilda jest również rzecz jasna zupełnie przypadkowo....ZAKON JEZUITÓW!
Dalej piszesz, że tzw. ILLUMINACI trzęsą Watykanem i że wystarczy iż pan Rotschild lub rzeczeni Illuminaci tupną nóżką, a cały Watykan drży w posadach! Mój przyjacielu, powiedz mi od kiedy to dziecko, czyli tzw. illuminaci, którzy są również tworem sławetnego Societad de Jesu mogą trząść w jakikolwiek sposób swoim Stwórcą! Kto Ci takich bajek naopowiadał?
Zakon Illuminatów został powołany do istnienia na rozkaz ówczesnego generała zakonu jezuitów Wawrzyńca Ricci. Rozkaz jego utworzenia wydano bawarskiemu jezuicie Adamowi Weishauptowi, który stworzył illuminatów w czasie założycielskiego zjazdu tegoż zakonu, tak się złożyło, że również rzecz jasna przypadkiem na KATOLICKIM UNIWERSYTECIE W INGOLSTAD, którego przełożonym był miejscowy katolicki biskup, a uniwersytet w Ingolstad był własnością kościoła katolickiego Bawarii, który to kościół wedle obecnej legendy stworzonej na uzytek tak naiwnych jak Ty drogi Erwinie, utrzymuje po dziś dzień, że BLADEGO POJĘCIA NIE MIAŁ O TYM, IŻ PRZEZ KILKA TYGODNI URZĘDOWAŁY NA NIM TYPY SPOD NAJCIEMNIEJSZYCH GWIAZD Z CALEJ ÓWCZESNEJ EUROPY KNUJĄC I SPISKUJĄC, A WŁAŚCICIEL TEGOŻ UNIWERSYTETU, CZYLI KOŚCIÓŁ KATOLICKI NIC O TYM NIE WIEDZIAŁ!
Prawda Erwinie, że rzewna to historyjka o ,,niewiedzy'' KRK, że na ich własnej uczelni, jakieś obwiesie z całej Europy przez kilka tygodni zakładały jakąś tajną konfraternię, która miała uderzyć w ,,święty'' kościół Rzymu, a Rzym nic o tym nie wiedział?! Zastanawiam się czasami, do jakiego stopnia trzeba być naiwnym, by wierzyć w podobne opowieści KRK o jego nieświadomości o tym, co w rzeczywistości wydarzyło się wiosną 1776 roku na KATOLICKIM UNIWERSYTECIE W INGOLSTAD!

Dokładnie ten sam zakon, czyli TOWARZYSTWO JEZUSOWE było twórcami masonerii, których wszystkimi istniejącymi obecnie na świecie odmianami i rytami zawiaduje po dziś dzień! Odpowiedz sobie więc już sam, kto jest tą faktyczną BESTIĄ, KTÓRA POSIADA TĄ FAKTYCZNIE NAJWYŻSZĄ WŁADZĘ NA ZIEMI? Czy ma ją twórca tych wszystkich organizacji i największych rodów na tej ziemi, czy posiadają ją stworzone i całkowicie zależne od kaprysów swoich stwórców i nadzorców wirtualne niemal stworzenia, które ZAKON JEZUITÓW powołał do życia wyłącznie po to, by przy ich pomocy odwrócić uwagę od samego siebie i instytucji papiestwa, która trzyma żelazną ręką wszystkich dawnych, jak i obecnych królów ziemi!
Biblia jasno i wyraźnie WSKAZUJE, kto panuje nad wszystkimi władcami na tej planecie i komu smok, czyli Lucyfer przekazał całą swoją moc i potęgę, by za jej pomocą ta moc panowała nad całą tą planetą i przygotowała mu drogę na jego pojawienie się i osadzenie go w końcu na tronie tego świata, o czym zawsze przecież marzył i co stanie się już wkrótce!

Mam nadzieję, że tomeq, tak jak mi to obiecał wrzuci do sieci dwa wykłady Waltera Veighta: Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń i Tajemne Agendy, w których to dwóch wykładach ukazana jest cała masa dowodów, na to, kto stworzył zarówno ród Rotschildów, Zakon Illluminatów, a w XIX wieku Ruch Syjonistyczny!
Szczególnie ten ostatni ruch, nie jest dziełem przypadku, a jak pisał o tym już tutaj Prawdziwy , zadaniem tego ostatniego tworu Zakonu Jezuitów, czyli syjonizmu jest stopniowe wzniecenie na skalę ogólnoświatową nienawiści, do wszystkich tych, którzy w czasie końca zachowywać będą Boży Sabat, jako pieczęć Bożą czasu końca tuż przed powrotem Pana Jezusa!

Jeśli zaś chodzi o działanie w totalnej konspiracji i tajemnicy, to ŻADNA z tzw. masońskich organizacji nie umywa się pod tym względem do działalności w tej mierze Towarzystwa Jezusowego! O ,,konspiracyjnych'' planach różnych Bilderbergów, Komisji Trójstronnych, i innych co i rusz dowiadujemy się całej masy ich rzekomych tajemnic, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego, a gdy już ujrzały, to oni wedle różnych Alexów Jonesów dokonali nagle korekty swoich wcześniejszych planów i od teraz to wszystko będzie się toczyć dokładnie tak! Po czym następuje wymienianie przez tego rodzaju rzekomych dekonspiratorów al'a Jones i jemu podobni, dosłownie całej litanii kolejnego TAJNEGO rzecz jasna planu, który współpracownicy tego rodzaju dekonspiratorów tajnych spisków Bilderbergów, niemal natychmiast wykradają, by zostały one objawione ludowi jako prawda objawiona!
Erwin i spółka powiedzcie mi, czy słyszeliście kiedyś, by jakakolwiek tajemnica, czy tajne działania podejmowane przez ludzi z Towarzystwa Jezusowego, wypływały w takim tempie, w jakim są rzekomo dekonspirowane przez różnych Jonesów, Icke'ów i im podobnych? Osobiście po dziś dzień się z czymś takim akurat jakoś nie spotkałem!
Najsłynniejszy dekonspirator spisków najprzeróżniejszych, pan Alex Jones jakoś dziwnie milczy, jakby zupełnie nie widząc w roli głównego gracza na arenie dziejów zarówno dawniej, jak i obecnie... INSTYTUCJI PAPIESTWA I ZAKONU TOWARZYSTWA JEZUSOWEGO, TAK JAKBY ONE W OGÓLE NIE ISTNIAŁY I NIE ODEGRAŁY ROLI W CZYMKOLWIEK, KIEDYKOLWIEK!
Nigdy się nad tym nie zastanawiałeś Erwin? A szkoda!

W połowie XVIII wieku ówcześni monarchowie Europy: Ferdynand król Hiszpanii, Józef I -król Portugalii, Fryderyk II król Prus, król Toskanii Leopold, król Neapolu Karol III i Józef II król Austrii zażądali od papieża likwidacji Zakonu Jezuitów, grożąc iż w przeciwnym wypadku na czele swoich armii, w tak błyskawicznie zawiązanej koalicji, pomaszerują zbrojnie na Rzym, ażeby samemu zlikwidować ten zakon, jeśli ich żądania liwkidacji Towarzystwa Jezusowego nie zostaną spełnione!
Erwin, powiedz mi, jeśli Zakon Jezusowy liczący wówczas około pięciu tysięcy członków rozsypanych po całym ówczesnym świecie nie stanowił wedle Ciebie, a tym samym papiestwo żadnego znaczenia dla nikogo, to wytłumacz mi, czemu tylu najważniejszych władców ówczesnej Europy, zagroziło papiestwu interwencją militarną i zmieceniem go z powierzchni ziemi, jeśli nie spełni ono ich żadania i nie dokona kasaty tegoż zakonu?!!!

Oświeć mnie Erwin i cała reszto wierzących w ,,prawdę objawioną'' o illuminatach trzęsących Watykanem i całym światem, dlaczego tak potężne ówczesne królestwa jak Hiszpania, Austria i Prusy, a z nimi cała reszta innych królestw panicznie wręcz bała się 5 tysięcy zakonników, przeciwko którym gotowi byli wystawić kilkuset tysięczną armię alianckich wojsk uzbrojonych po zęby, jeśli papiestwo samo nie dokona likwidacji tegoż zakonu!
Kto więc zarówno wtedy jak i dziś faktycznie, a nie iluzorycznie trzęsie wszystkimi królami królestwami ziemi mój drogi Erwinie, w świetle suchych historycznych dowodów, a nie mitomańskich wyobrażeń, wynikających bardziej z pobożnych życzeń, by wspierały one iluzje różnych fantastów do tworzonych przez nich równie mało poważnych historyjek na użytek głupców, co ni sami!

Innym ,,dziwnym'' faktem z czasów rewolucyjnego terroru we Francji w latach 1789-1799, jest historia nieistniejącego rzekomo już wtedy, przynajmniej oficjalnie na papierze, zakonu jezuitów właśnie w rewolucyjnej Francji!
Jakobini nie wahali się wyrżnąć niemal do nogi członków praktycznie wszystkich zakonów katolickich w tym kraju z najsłynniejszym zakonem Dominikanów włącznie, ale nie odważyli się, ani przez moment podnieść swej ręki na....CZŁONKÓW TOWARZYSTWA JEZUSOWEGO, którzy nawet nie kryli się z tym kim są, nawet w czasie najkrwawszych orgii rewolucyjnego terroru! I mimo tego, że wcale nie ukrywali tego kim są przetrwali nietknięci zarówno przez rewolucję i Napoleona, aż do reaktywowania Zakonu w 1814 roku, kiedy wszystkie struktury swego Towarzystwa odbudowali w tempie wręcz błyskawicznym, z tego prostego powodu, że nigdy nie zastosowali się do papieskiego nakazu likwidacji ich zakonu, przechodząc w swej działalności do podziemia! Jak bardzo była to skuteczna i mordercza dla wielu i to z najwyższych szczebli ówczesnych władców chociażby Europy konspiracyjna działalność Zakonu Jezuitów pomimo oficjalnego ich nieistnienia, mógł przekonać się o tym wszechwładny pierwszy minister rządu królestwa Portugalii markiz de Pombal, który sam siebie określał mianem: NAJWIĘKSZEGO WROGA JEZUITÓW, a który padł ofiarą misternie zaplanowanej zemsty zakonu w 1780 roku, która to walka z działającymi w podziemiu portugalskimi jezuitami skończyła się dla pana premiera wyrokiem wieloletniego więzienia w sprytnie zaaranżowanym przez tychże jezuitów procesie markiza Pombala, który nie zakończył się dlań całkowicie tragicznie, tylko dlatego, że ostatecznie jego głowę uratowała królowa Maria ułaskawiając markiza przed ciężkim więzieniem, w którym nie przeżyłby nawet jednego dnia! Po ułaskawieniu zaś wycofał się do swojej posiadłości opuszczony przez wszystkich ze strachu, że jak ktoś się dowie, iż panowie szlachta przestają z panem markizem Pombalem, to było więcej jak pewne, że zakon dopadnie ich szybciej niż to w ogóle przypuszczają, a ich życie na tym najpiękniejszym ze światów, skończy się wtedy dla każdego z nich, o wiele szybciej niż to sami planowali! Dlatego właśnie wszyscy wiedzieli, że lepiej jest nie narażać się na gniew nie istniejącego rzekomo zakonu, który w dodatku, w porównaniu z takimi illuminatami czy rodziną Rotszyldów wedle naszego Erwina wygląda blado, no bo gdzieżby papiestwo posługując się jego zbrojnym ramieniem mogło kimkolwiek trząść?! Prawda?

Erwin napisał:

Cytat:
Posiadanie znamienia bestii ma umożliwić kupowanie i sprzedawanie. To się ma nijak do niedzieli(pierwszy dzień tygodnia) czy do sabatu (siódmy dzień tygodnia), bo np dzisiaj w niedzielę da się kupować i sprzedawać np w marketach.


A na jakiej podstawie twierdzisz, że znamię bestii ma się nijak do niedzieli??? Na podstawie chipa? Włącz logikę Erwinie, a potem pogadamy! Powiedz mi mój drogi, co kupisz czy sprzedasz mając wszczepionego chipa, a głośno wszem i wobec oświadczając, że NIE PODPORZĄDKUJESZ SIĘ I TAK PRAWU, KTÓRE WBREW TWOJEMU SUMIENIU, WOLI I PRZEKONANIOM, ONI KAŻĄ CI DOCHOWYWAĆ MU WIERNOŚCI??? Bez trudu wyłączą ci zarówno tego chipa, a jeszcze szybciej dostęp poprzez niego do Twojego własnego konta, a tym samym możliwości dokonywania w ten sposób jakichkolwiek operacji finansowych, polegających choćby na możliwości dokonania zakupu li tylko chleba i mleka?!!!
Tak więc mając nadal ten chip, nie będziesz mimo to posiadał znamienia Bestii, gdyż to nie chip jest jej znakiem, ale DUCHOWE OPOWIEDZENIE SIĘ PO JEDNEJ ZE STRON, A TYM SAMYM OPOWIEDZENIE SIĘ ZA PRAWEM JEDNEGO LUB DRUGIEGO WŁADCY, A TO OZNACZAĆ BĘDZIE AUTOMATYCZNIE OPOWIEDZENIE SIĘ ZA TYM WŁADCĄ I JEGO PRAWEM!
Odrzucenie praw Lucyfera, oznaczać będzie tym samym automatyczne i momentalne wyrzucenie każdego poza nawias społeczeństwa jako wroga i tego, który zagraża bezpieczeństwu powszechnemu! Tym samym, posiadanie chipa lub jego brak, tak czy owak zda się każdemu, kto powie temu systemowi NIE, na przysłowiową psią budę, bo i tak nie będzie mógł ani niczego kupować, ani też sprzedawać, gdyż system mu na to nigdy nie pozwoli! Co więcej, jako wichrzyciel i osoba zagrażająca bezpieczeństwu powszechnemu zostanie nie tylko usunięty poza nawias społeczeństwa, ale wyjęty spod ochrony prawa, ktorego i tak w końcu odmówił uznania, a tym samym podporządkowania się mu, więc niby z jakich powodów, to prawo miałoby go chronić?

Dziś w prawdzie jeszcze każdy może kupować w niedzielę, jak i dokonywać wszystkich innych transakcji, czy jakichkolwiek innych działań związanych z pracą w niedzielę, ale tak nie będzie zawsze!
Już w pod koniec XIX wieku bowiem senat USA, dokładnie w 1889 roku z poduszczenia ówczesnego katolickiego prymasa Stanów Zjednoczonych omal nie przeforsował Narodowej Ustawy Niedzielnej, która za bezczeszczenie świętości dnia niedzielnego przez wykonywanie w nią jakiejkolwiek pracy, nawet w obrębie własnego domu, oraz za dokonywanie w niedzielę jakichkolwiek zakupów czy transakcji finansowych przewidywała kary OD WIĘZIENIA I GRZYWNY, DO KARY ŚMIERCI ZA RECYDYWĘ BEZCZESZCZENIA W TEN SPOSÓB ,,ŚWIĘTOŚCI'' NIEDZIELI!

A tutaj coś o działaniach w sferze światowej ekonomii i gospodarki w czasie obecnego kryzysu i kto na tych działaniach wyszedł NAJLEPIEJ POD WZGLĘDEM FINANSOWYM! Baron Rotschild może drogi Erwinie zgłosić się na korepetycje w tej sferze do instytucji, którą Ty nie wiedzieć czemu tak nisko cenisz, jeśli chodzi o tą właśnie kwestię!

Olaf Schroer

1-Kryzys-Finansowy
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/1/

2-Kryzys-Finansowy
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/2/

3-Kryzys-Finansowy
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/3/

Jest dostępny w języku polskim stenogram z tej debaty przed senatem USA pt. PAŃSTWOWA USTAWA NIEDZIELNA!

Proroctwa biblijne mówią, że ustawa ta, która obejmie cały świat wyjdzie właśnie ze Stanów Zjednoczonych! Pierwsza próba wprowadzenia tej ustawy właśnie tam miała więc już miejsce trochę ponad sto lat temu, po ogłoszeniu przez Waggonera i Jonesa początku głośnego wołania, o którym mówi księga Objawienia w czasie konferencji w Minneapolis w 1888 roku! Historia ta powtórzy sie i to już niedługo, gdy głośne wołanie trzeciego anioła z 14 rozdziału Księgi Objawienia obejmie cały świat, wówczas ustawa niedzielna zostanie tym razem przyjęta przez obie izby Kongresu USA, a za przykładem USA przyjęta zostanie na całym świecie w ciągu bardzo krótkiego czasu, grożąc sankcjami wszystkim, którzy odmówią się jej podporządkowaniu!
Sankcje prawne i ekonomiczne jakie spadną na każdego, kto odmówi podporządkowania się temu prawu, sprawią, że nawet jeśli ktoś wcześniej zgodzi się na wszczepienie sobie chipu, by za jego pomocą dokonywać bezgotówkowych transakcji i wszelkich innych działań, zostanie tej możliwości pozbawiony całkowicie, gdy odmówi podporządkowania się temu prawu, przez zwyczajne zablokowanie takiej osobie możliwości dokonywania jakichkolwiek operacji przy pomocy tego urządzenia! Tak czy inaczej nie będzie mógł ani kupować, ani sprzedawać mając nawet taką zabawkę we własnym ciele, po odmowie podporządkowania się Lucyferycznemu prawu, a tym samym uznania diabła za Boga i władcę tego świata!
Tak więc NIJAK mają się twoje twierdzenia Erwinie odnośnie kwestii dotyczącej problemu Sabatu i niedzieli!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:

Masz lukę i to sporą Erwinie, jeśli idzie o Twoją wiedzę dotyczącą rodziny Rotschildów, a w szczególności jej założyciela Meyera Amschela Rotschilda i tzw. ZAKONU ILLUMINATÓW!!!


Erwin obejrzał "Anioły i Demony" i stąd może ma takie skojarzenia.
Strasznie ogłupiający film i jednocześnie majstersztyk - moim zdaniem na zamówienie!
Tak się właśnie kształtuje świadomość społeczną - przez rozrywkę. Tak samo się również ogłupia!
Programowana podświadomość kreuje świadomość ludzi, którzy nie mogą zweryfikować informacji, bo nie znają historii. Historię zresztą piszą zwycięzcy Smile

Sam kilkanaście lat temu zauważyłem, że historia jest podawana i konsumowana bardzo wyrywkowo i ogólnikowo, a mało kto ma taką wiedzę i przejrzystość umysłu jak np. KiaOra, i może się nią z nami podzielić. W pełni się zgadzam z powyższą treścią.
A że lubię czytać prawdę, to często zaglądam do wątków założonych przez Prawdziwego Smile

Ciekawi mnie jeszcze jeden aspekt tej całej historii (inscenizacji), bo o ile wiem, to ówczesny Papież odebrał Jezuitom ich największy miecz "urząd świętej inkwizycji" i przekazał Dominikanom. Dominikanie we Francji wyciągnęli po nią zachłannie ręce i szczególnie oni zostali pouczeni ze strony swoich braciszków, że nie dla psa kiełbasa.

Ta cała watykańska (mafijna) konspiracja jest bardzo interesująca, a jej wątki oplatają rzeczywistość jeszcze bardziej niż historię.
Trzeba jednak otworzyć szerzej oczy:
http://prawda2.info/viewpost.php?p=81137
Czasem pojawi się jeden artykuł, ale to przypadek i wielka "niezręczność", bo jak sami wiecie takie formuły nie pojawiają się w prasie.
O tym, że Geremek, Wałęsa, Kuroń? i kilku innych, bywali na Uniwersytecie Watykańskim - też się milczy! Cóż to za spotkania się tam odbywały w kuluarach? Smile Mniej to jednak jest istotne w tym temacie.

Wyrażam absolutne przekonanie, że aktualnie realizowane są projekty zamknięcia świata w "pułapce" o której jest ten wątek, a prawa niedzielne i ich uznanie, to gwóźdź do trumny.

Wielkie Watykańskie oszustwo ma też pewien wielkowymiarowy aspekt "Złoty Wiek", NEW AGE itd. i siatka pracuje nad wielkim zwiedzeniem świata w celu przejęcia całkowitej kontroli i eliminacji przeciwników.
Takie "odrodzenie" może zaistnieć wyłącznie po okresie upadku i demoralizacji.
Jaki jest udział Watykanu i SJ w tym wszystkim, począwszy od rewolucji francuskiej, jest z pewnością zaskakujące.

Jak się ma do tego wszystkiego fakt, że aktualnym papieżem jest szef "kongregacji nauki wiary"?
Jak się ma również ten urząd do Jezuitów? Czy ta historia nie zaczyna się pięknie krystalizować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wyjaśnić jeden sekret.

Sekret Iluminatów.

Początkowo istniał Zakon Iluminatów pod nazwą Bavarian Illuminati ale do dzisiaj nic takie nie istnieje jako organizacja.

Istnieją członkowie tej organizacji ale są oni rozproszeni, na wzór prawdziwych owiec Ja-szua.

Można zaryzykować twierdzenie, że Illuminati to fałszywa owczarnia, czyli owczarnia Lucyfera.

Działa ona na identycznych zasadach jak owczarnia Chrystusa. Jest praktycznie kopią tej owczarni.

Nie znając owej owczarni, nie znamy także Illuminati!



Te zielone koło to masy chrześcijańskie a pośród nich są prawdziwe owce Chrystusa. To ci, którzy nie zważają na niczyje inne głosy, często należą do róznych religii ale nie podążają za głosem swoich przywódców religijnych ale kierują się w życiu jedynie Słowem Bożym.

Mogą to być Adwentyści, Świadkowie Je=howy, Zielonoświątkowcy czy wiele najrozmaitszych wyznań. Oni są owcami Ja-szua i jedynie słuchają Jego głosu a on je zna i On je prowadzi.

Reszta pozna to wszystko najpradopodobniej w wielkim ucisku.

Illuminati to wybrane przez Lucyfera osoby, które także nie wszystkie znają się wzajemnie, słuchają wyłacznie głosu Lucyfera oraz są przez niego osobiście kontrolowani.

Naprawdopodobniej do takich należą papieże, mężowie stanu, Rothchilds czy rodzina królewska Anglii itd itp.

Otrzymując bezpośrednią 'mądrość'[ oraz instruckcje od Lucyfera, 'anioła światłości' ludzie ci są OŚWIECENI czyli Iluminaci doktryną lucyferiańską oraz bezpośrednimi rozkazami Lucyfera.

Najprawdopodobnie ludzie ci są pod całkowitą kontrolą Lucyfera.

Dalej, Illuminaci są w każdej organizacji, która jest narzędziem Watykanu. Masoni, Bilderberg, Syjoniści itd. Są oni kluczowymi postaciami w tym spisku.

Do tej pory mieliśmy Watykan, który sprawował przez kilkaset lat niczym nie kontrolowane rządy nad całym światem.

Używając ostatnio (ujeżdżając Bestię czyli syjonistów) Watykan wykonywał ich rękami większość swoich działań.

Miał w tym dwa cele. Potężną siłę oraz... propagandę antysemicką. Żydzi ortodoksyjni byli zawsze oraz są nadal śmiertelnymi wrogami Lucyfera.

Drugim wrogiem jest chrześcijaństwo. KRK uzywając antysemityzmu zrzuca winę za wszystkie swoje zbrodnie nie na syjonistów ale na Żydów.

Realizując dwa cele Watykan piecze dwie pieczenie na jednym ogniu.

Dowód, Skoczyć na Polonicę i nie znajdzie się termunu - syjoniści ale mówi się o Żydach.

Radio Maryja także mówi o Żydach a nie o syjonistach.

W ten sposób Watykan w oczacjh większości jest czystą niewinną religią a wszystkiemu winni są tylko i wyłącznie Żydzi.

Teraz dochodzi wina za wszystko chrześcijan.

Erydan, popełniasz mały błąd w swoim poście. Nierządnica ujeżdża Bestię do momentu, w którym Bestia ją zniszczy.

Dopiero po zniszczeniu Babilonu Bestia obejmie władzę na Ziemi i bedzie to własnie NWO. A NWO jeszcze nie ma bo nie Bestia rządzi ale Watykan.

Ale... widać konflikt pomiedzy Bestią i Nierządnicą!!!

Czyli Rothchild i inni mogą każdej chwili rzucić się na Nierządnicę. W Daniela proroctwie o koźle i baranie mamy róg, który obali trzy mniejsze rogi. Mnie to wygląda na przejęcie władzy przez jakiegoś syjonistę czy Illuminata, który literalnie usunie trzech przeciwników, być może zaraz po upadku Babilonu.

Może usunąć Putina i Browna czy jeszcze kogoś z największych władców.

Być może ów król to Antychryst! Nie jest to pewne. Detale ujawnię w nowym artykule, ponieważ znalazłem wiele ciekawych szczegółów na ten temat.

Problem z tą nieszczęśną niedzielą i sabatem według Adwentystów nie ma najmniejszego sensu.

Adwentyści od poczatku swego istnienia obstają za sobotą oraz niedzielnym wypełnieniem znaku Bestii czy ukłonu przed posągiem Bestii. Na kompromis z nimi nie mozna pójść ponieważ jest to celowa dezinformacja, która najprawdopodobniej pochodzi od Lucyfera.

Ani Biblia nie m wymaga sabatu, ani nie istnieje konflikt sobotnio niedzielny ani nie ma żadnego związku pomiedzy niedzielą a systemem płatniczym.

Istnieje proste wyjasnienie. Karty kredytowe lub czip lub obie rzeczy na raz moga skutecznie uniemozliwić jakąkolwiek transakcję finansową czy kupno czegokolwiek.

System bezgotówkowy jest w zaawansowanym stadium przygotowań i w każdej chwili
Globaliści mogą zarządać posiadania specjalnych kart które otzrymają jedynie ci, którzy
złożą hołd Bestii czy Antychrystowi.


Podobnie ma się rzecz z obywatelstwem danego kraju. Przyjeżdżasz, składasz przysięgę, otrzymujesz paszport.

Wyglada na identyczną procedurę, jaką być może wprowadzą Globaliści a niemal wszystko jest już w tym celu gotowe.

Ale... mamy jeden problem. Zanim cos takiego zostanie wprowadzone na całą Ziemię, anioł Boży oznajmi oraz potwierdzi całemu światu - kto jest Bestią, co jest jej znakiem, i że nie wolno brać znamienia oraz kłaniać sie posągowi z rozkazu Chrystusa.

Nie jakaś religia czy sekta ale anioł wysłany przez samego Boga.

Ponieważ Bóg musi postawić owo prawo w jasny i zrozumiały dla każdego sposób, aby nikt na Ziemi nie miała żadnych wątpliwości, kto jest bestią i czym są jej znaki, znamiona czy posąg.

Aby nie było takich pokrętnych jak u Adwentystów żonglerek wersetami, własnie anioł wyjaśni sprawę.

Dopiero wtedy Bóg będzie wymagał posłuszeństwa wobec Jego rozkazu co może kosztować nas życie za odmowę uwielbienia Bestii.

Albo przyjmiemy znak, złozymy ukłon boski Bestii i jej posagowi stając po stronie tych, którzy zginą z ręki Boga za złamanie Jego kategorycznego zakazu.

Będzie podobnie jak za nabuchodonozora, Albo ukłon i smierć z ręki Boga, albo w ogień a Bóg uratuje.

Będzie to ostatnia próba ludzkości w tym systemie i próba bedzie prosta.

Abo służysz Bestii, której bogiem jest Lucyfer, albo służysz Bogu.

Żadna niedziela czy sabat. Próba narzucania takich karkołomnych wyjaśnień jest niebilijna i bezsensowna.

Inny przykład dokładnie takiej samej sprawy mamy w opisie proroków Baala, których bóg miał zapalić ołtarz. Ich bóg, czyli Lucyfer nie był w stanie i dlatego na rozkaz Boga wszyscy kapłani Baala ponieśli śmierć.

Cytat:
I Krl 18:(37) Odezwij się, Panie, odpowiedz mi, a niech ten lud pozna, że Ty, Panie, jesteś Bogiem prawdziwym i że Ty odmienisz ich serca. (3Cool Wtedy spadł ogień Pana i strawił ofiarę całopalną i drwa, i kamienie, i ziemię, a wodę, która była w rowie, wysuszył. (39) Gdy to cały lud zobaczył, padł na twarz, mówiąc: Pan jest Bogiem, Pan jest Bogiem! (40) Wtedy Eliasz rzekł do nich: Pochwyćcie proroków Baala, niech nikt z nich nie ujdzie. I pochwycili ich, po czym Eliasz sprowadził ich nad potok Kiszon i tam kazał ich zabić.


Czas końca to czas literalnego wypełnienia sie proroctw! Bez niedomówień, bez możliwości niewłasciwego zrozumienia z powodu braku intelektu.

Dlatego wszelkie religie, które narzucają swoje zupełnie sprzeczne z Biblią twierdzenia i rozkazują aby w to wierzyć, nie będąc w stanie udowodnić swego boskiego upowaznienia czy namaszczenia.

Wszystkie te religie ewidentnie służą nie Bogu ale Lucyferowi, wspomagając go w jego oszustwach i klamstwach.

Czy Bóg upoważnił kogokolwiek do wydawania rozkazów w Jego imieniu?


Czy istnieje na ziemi osoba posiadająca Jego autoryzację na Prawdę?


Może ktoś poda nam nazwisko i przedstawi niezbite dowody na takie upoważnienie!?
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
(...)Dotarlo wreszcie do mojej pustej (do tej pory tylko) glowy, ze trzeba jednak stosowac sie do Prawa.
Tylko jako poczatkujacy na tej drodze mam kilka pytan do bardziej doswiadczonych Braci:
1. Chcialem zaczac od oczyszczenia mojego skalanego domu i nie moge nigdzie zdobyc hizopu. Pytam wiec, gdzie moge go zdobyc i czy ewentualnie mozna go czyms zastapic, choc mi sie zdaje, ze chyba nie, bo instrukcje sa przeciaz jasne(...)


Postaram Ci się pomóc. Pytasz o hizop, który służył jako takie kropidło, które maczało się we krwi i nią się oczyszczało daną osobę, bądź jakiś przedmiot. Krew pochodziła ze zwierzęcia (z czystego ptaka, albo z czystego czterokopytnego, jak np. kozła, czy barana).

Hizop wykorzystywano w czasach aż do śmierci Chrystusa, albowiem Jego ofiara (nowego przymierza) oczyszcza raz na zawsze tych, którzy przyjmują wiarą owo oczyszczenie.

Spójrz, jak mówi o tym autor listu do nawróconych Żydów (do Hebrajczyków):

Hebr.. 9:22 (Biblia gdańska)
22. A niemal wszystko według zakonu krwią oczyszczone bywa, a bez rozlania krwi nie bywa odpuszczenie grzechów.


Chciałbym teraz, byś na spokojnie przeczytał poniższe słowa z 10.rozdziału listu do Hebrajczyków. Są one odpowiedzią na Twoje pytanie:

Hebr. 10:1-24 (Biblia warszawska)
Albowiem zakon, zawierając w sobie tylko cień przyszłych dóbr, a nie sam obraz rzeczy, nie może w żadnym razie przez te same ofiary, nieprzerwanie składane rok w rok, przywieść do doskonałości tych, którzy z nimi przychodzą.
Bo czyż nie zaprzestanoby ich składać, gdyby ci, co je składają, nie mieli już żadnej świadomości grzechów, gdy raz zostali oczyszczeni?
Przeciwnie, one właśnie przywodzą na pamięć grzechy co roku.
Jest bowiem rzeczą niemożliwą, aby krew wołów i kozłów mogła gładzić grzechy, toteż, przychodząc na świat, mówi: Nie chciałeś ofiar krwawych i darów, Aleś ciało dla mnie przysposobił; nie upodobałeś sobie w całopaleniach i ofiarach za grzechy.
Tedy rzekłem: Oto przychodzę, Aby wypełnić wolę twoją, o Boże, Jak napisano o mnie w zwoju księgi.
Najpierw mówi: Nie chciałeś i nie upodobałeś sobie ofiar krwawych i darów, i całopaleń, i ofiar za grzechy, które przecież bywają składane według zakonu; potem powiada: Oto przychodzę, aby wypełnić wolę twoją. Znosi więc pierwsze, aby ustanowić drugie.
Mocą tej woli jesteśmy uświęceni przez ofiarowanie ciała Jezusa Chrystusa raz na zawsze.
A każdy kapłan sprawuje codziennie swoją służbę i składa wiele razy te same ofiary, które nie mogą w ogóle zgładzić grzechów; lecz gdy On złożył raz na zawsze jedną ofiarę za grzechy, usiadł po prawicy Bożej, oczekując teraz, aż nieprzyjaciele jego położeni będą jako podnóżek stóp jego.
Albowiem jedną ofiarą uczynił na zawsze doskonałymi tych, którzy są uświęceni.
Poświadcza nam to również Duch Święty; powiedziawszy bowiem:
Takie zaś jest przymierze, jakie zawrę z nimi Po upływie owych dni, mówi Pan: Prawa moje włożę w ich serca i na umysłach ich wypiszę je, dodaje: A grzechów ich i ich nieprawości nie wspomnę więcej.
Gdzie zaś jest ich odpuszczenie, tam nie ma już ofiary za grzech.
Mając więc, bracia, ufność, iż przez krew Jezusa mamy wstęp do świątyni drogą nową i żywą, którą otworzył dla nas poprzez zasłonę, to jest przez ciało swoje, oraz kapłana wielkiego nad domem Bożym, wejdźmy na nią ze szczerym sercem, w pełni wiary, oczyszczeni w sercach od złego sumienia i obmyci na ciele wodą czystą; trzymajmy się niewzruszenie nadziei, którą wyznajemy, bo wierny jest Ten, który dał obietnicę; i baczmy jedni na drugich w celu pobudzenia się do miłości i dobrych uczynków


Mając powyższe słowa na uwadze, mamy absolutną pewność, że dziś nie musimy składać żadnych ofiar literalnie krwawych, albowiem uczynił to już raz na zawsze Mesjasz w osobie Jezusa z Nazaretu. W każdym czasie możemy odwołać się do Jego krwi przelanej ku naszemu dobru, i wtedy stajemy się czyści i nieskalani przed Bogiem. Oczywiście musi być to umotywowane chęcią prawdziwego nawrócenia, a nie jedynie zewnętrzną formą, która jest ohydą przed Bogiem.

Jeśli mógłbym Ci jeszcze w czymś pomóc, proszę, nie krępuj się, pytaj. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meeyoo72 napisał:
(...)jestem ateistą z wyboru i własnego doświadczenia. To nie jest efekt mody czy "wydumanego" stylu bycia. Byłem kiedyś po drugiej stronie ale... cóż zbyt wiele rzeczy jest dla mnie owiane "tajemnicą wiary".(...)

Pamiętam, jak chodziłem jeszcze kiedyś do Kościoła Rzymsko-Katolickiego, a tam po komunii świętej wszyscy zgromadzeni mówili taką formułkę:

Ksiądz mówił: Oto wielka tajemnica wiary.
Wierni: Głosimy śmierć Twoją, Panie Jezu, wyznajemy Twoje zmartwychwstanie, i oczekujemy Twego przyjścia w chwale.


Abstrahując już od tego, jak rozumie powyższą "tajemnicę" KRz-K (Kościół Rzymsko-Katolicki), tajemnicą może być niepełne zrozumienie danej kwestii i nie ma nad czym ubolewać w tej materii. To, co Bóg chciał, abyśmy wiedzieli i pojęli, objawił nam, jednakże są rzeczy, które nie są odsłonięte w Biblii, nad którymi wielu się zastanawia. One również są "tajemnicami", które - jak przyjdzie odpowiedni czas to - Bóg nam je odsłoni.

Moim zdaniem nie ma co rezygnować z wiary na rzecz tego, że nie wszystko w Piśmie jest objawione. Najważniejsza rzecz jest znana i podkreślana w wielu miejscach Biblii:

Jan. 3:16 (Biblia warszawska)
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.


Na wszystko inne, które jest niezrozumiałe i nie w pełni wyjaśnione w Biblii, przyjdzie czas. Bóg uczy też cierpliwości. I sam się sobie dziwię, że przez kilka lat Bogu udało się oszlifować mój bardzo chropowaty charakter. Ale tak to jest, gdy się obiera Boga za przewodnika swojego życia i Jemu powierza się nasze życie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Angolek jak Boga kocham (!) przecież to ewidentna ironia i czekałem na Twój zły ruch tylko Wink 10 przykazań - Nie zabijaj - to się tyczy TYLKO ludzi, czy może czegoś więcej ? Cool Jeśli tylko ludzi - jakim poprzesz to argumentem ? Wink


"Lo tircach" - dokładnie tak w języku hebrajskim brzmi przykazanie szóste, które zwykle tłumaczy się na polski jako "nie będziesz zabijał".

Jednakże, jak ukazują inne teksty biblijne, hebrajski czasownik "racach" oznacza mordowanie.
Zatem szóste przykazanie powinno mieć brzmienie:

"Nie będziesz mordował"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
(...)
Aya inteligentnie dostrzega niesamowite bzdety jeślibyśmy mieli interpretować Boga z pozycji współczesnej wiedzy, że jest to stwórca wszystkiego tzn całej przyrody i Ziemi która jest tak zadziwiająca i poświadczająca jego mądrość, a te regulaminy prawne dla izraelitów z współczesnego punktu widzenia to jakby dla jakichś debili mających się zajmować tym czyszczeniem domów ptakami, albo wogóle tym hajcowaniem tego ubitego mięsa na tych rusztach przez kapłańskich piekarzy nieraz bez celu, bo nawet nie wszystko było konsumowane przez ludzi.
Cóż kurczę ma wspólnego odprawianie jakichś tam rytuałów z rzeczywistymi potrzebami jakiegoś tam mającego być inteligentnym i doskonałym duchowym projektantem świata. Ja widzę tylko same rozbieżności, podobnie jak wielu tu wypowiadających się.
Ale jednak coś w tym siedzi. Haczyki są to tu, to zaś tam. To wymaga jednak inteligencji i szerokiego spojrzenia na wszystko wręcz i nie tylko na samą biblię.(...)


Wielu czytelników Biblii zaczyna ją czytać od Nowego Testamentu, gdyż - jak mniemają - jest on przystępniejszy i można go naprawdę bardziej zrozumieć od tych wszystkich historii ze Starego Testamentu. Ja myślałem podobnie, więc nie dziwię się nikomu, że pisze i myśli podobnie do Ciebie, Erwin.

Pamiętam, że jak zaczynałem czytać Biblię, to rozpocząłem od lektury czterech ewangelii, przy których wypaliłem chyba z pół paczki papierochów i wypiłem kilka piw, bo tak mnie to wciągnęło! Wtedy jeszcze piłem alkohol i paliłem papierosy, od czego mnie Bóg po kilku latach później uwolnił.

Byłem w takim szoku z wypowiedzi Jezusa, który "jak z rękawa" sypał przeróżnymi tekstami, które w pięty szły wszystkim przywódcom religijnym narodu izraelskiego. Jezus zaczął mi imponować swoją gadką i stylem zachowania. Odsłaniał hipokryzję. To mi się naprawdę podobało.

Przy oparach alkoholu zmieszanymi z dymem papierosowym postanowiłem założyć fanklub Jezusa Chrystusa. Very Happy To były dawne dzieje, ale po przeczytaniu czterech ewangelii nie mogłem pozostać obojętny na to, co tam przeczytałem. I tak zacząłem przygodę z Biblią, która trwa po dziś dzień. Odkryłem w niej sens życia, sens cierpienia i umierania.

Po latach czytania Biblii zauważam, że Nowy Testament bez Starego nie ostałby się. Obie części Biblii są z sobą zintegrowane, czego z samego początku nie widzi się i nie dziwię się tym, którzy tego nie dostrzegają. Podobnie jest z tymi opisami składania ofiar, przelewaniem krwi zwierząt i z całą tą świątynią starotestamentową. Jednak wgłębiając się w sens tego wszystkiego, można dostrzec to, co było sednem tych wszystkich rytuałów.

A co było tym sednem? Oczywiście EWANGELIA.

Dam tylko jeden przykład na potwierdzenie tego:

Wszystkie zabijane zwierzęta w służbie świątynnej były typem Mesjasza. Oznacza to, że wskazywały one na większą ofiarę, którą złożyć musi ktoś znacznie większy od zwierząt i zwykłych ludzi, gdyż chodzi o poniesienie grzechu całej ludzkości.

Zatem każde zwierzę zarzynane w świątyni symbolizowało Mesjasza i Jego niewinną śmierć.

W momencie, gdy Jezus został zabity, typ spotkał się z antytypem, tak więc od tego czasu nie trzeba już więcej składać ofiar krwawych, co również w powyższych postach opisałem, podając teksty z listu do Hebrajczyków, gdzie ta sprawa była również omawiana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 08 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twierdzenie erwina że to bestia siedzi na nierządnicy ujeżdżając ją a nie odwrotnie jest sensowne jedynie w Biblii wg. Erwina. Ale skoro nawet orion korzysta z innej a myśli tak samo, to raczej nie radosna twórczość erwina i oriona za to odpowiada, lecz co innego. Co? Odpowiedź poniżej.

OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII ZNAMIENIA BESTII
viewtopic.php?p=102687&highlight=#102687


orion napisał:

Dowód, Skoczyć na Polonicę i nie znajdzie się termunu - syjoniści ale mówi się o Żydach.
Radio Maryja także mówi o Żydach a nie o syjonistach.


Kto czyta czy słucha takich ludzi ten sam sobie szkodzi. Tak jak łyse mutanty w dresach też mówią o żydach ale jak i powyżsi nigdy nie wpadliby na to, że biedni wierzący Żydzi czytający Torę mieliby kiedykolwiek mieć coś wspólnego z „tymi co mają kasę i banki”. Nawet oni to wiedzą. Orion jeszcze nie. Czy kiedykolwiek zdąży to pojąć?

orion napisał:

Czyli Rothchild i inni mogą każdej chwili rzucić się na Nierządnicę. W Daniela proroctwie o koźle i baranie mamy róg, który obali trzy mniejsze rogi. Mnie to wygląda na przejęcie władzy przez jakiegoś syjonistę czy Illuminata, który literalnie usunie trzech przeciwników, być może zaraz po upadku Babilonu.


HA ha ha ha, nie mogę. Szczerze mnie to ubawiło. TOTALNA PORAŻKA orion. Ty nie masz zielonego pojęcia o Biblii. W drugim rozdziale Księgi Daniela za pomocą części posągu ze snu króla Babilonu Bóg ukazał przyszłe imperia, jednym z nich była Grecja (brzuch z brązu), która miała nastąpić po Medo-persji (ramiona ze srebra)
W ósmym rozdziale Kozioł z jednym rogiem (rogi to królowie bądź królestwa) to Aleksander Macedoński ("oto od zachodu szedł kozioł po całej powierzchni ziemi") a dwa rogi barana to Medo – Persja pokonana przez Greków.
„Powalił więc on go na ziemię i podeptał nogami, a nie było nikogo, kto by wyrwał barana z jego mocy” „Kozioł urósł niezmiernie, ale gdy był w pełni sił, wielki róg uległ złamaniu, a na jego miejscu wyrosły cztery inne - ku czterem stronom świata” Po śmierci Aleksandra podzielono imperium Greckie na 4 części rozdzielone między jego braci.

Wszystko jest do sprawdzenia orionie. Jesteś obłudny i zadufany we własne możliwości prorokowania o „upadku barana Putina czy Browna”. Ty za to obawiam się jesteś jedynie bardzo nierozsądną owcą Lucyfera na rzeź mój biedny zwiedzony bracie. Faryzeusze też byli obłudni lecz daleko bardziej rozgarnięci, choć też sami nie wchodzili do Królestwa a innym nie dawali takiej możliwości przez delikatnie mówiąc ABSTRAHOWANIE w swym nauczaniu od Biblii.

Poza tym jak ta wizja pasuje do Apokalipsy zwłaszcza z tymi czterema rogami? Jak pięść do nosa. Daniel pisze też o innych bestiach których znaczenie dziwnie pokrywa się z chrześcijańskimi tezami o których już tu mówiliśmy co do drobiazgu a nie orionowymi, bo Biblia jest trudna tylko dla oriona i innych KATOLIKÓW CZY RASISTÓW DNIA PIERWSZEGO. A Twoje tezy o wyższości białych ludzi gdzie są u Daniela lub gdziekolwiek w Biblii? Walka kolorowych z białymi? A słyszałeś w ogóle o prześladowaniu przez białych innych nacji, czy to burzyłoby twoją proroczą tezę powstałą pod natchnieniem Lucyfera?
Twoja strona jest niebezpieczna, ale tylko dla chrześcijan, na dodatek na tyle nierozsądnych by kiedykolwiek czerpać z niej nauki. Jest dla nich dodatkowo niebezpieczna ze względu na ich całkiem możliwą ewentualną śmierć ze śmiechu. Czy tylko po to powstała? Bo ateistom, katolikom, rasistom, nazistom czy orionowi to przecież nie grozi.

orion napisał:
Nie jest to pewne. Detale ujawnię w nowym artykule, ponieważ znalazłem wiele ciekawych szczegółów na ten temat. Na kompromis z nimi nie mozna pójść ponieważ jest to celowa dezinformacja, która najprawdopodobniej pochodzi od Lucyfera.


Taka jak większość Twoich artykułów orionie

orion napisał:
Aby nie było takich pokrętnych jak u Adwentystów żonglerek wersetami, własnie anioł wyjaśni sprawę.


Przyganiał kocioł garnkowi. Adwentyści mają jedynie problem z pełną akceptacją kalendarza SOLARNO-LUNARNEGO ale przynajmniej nie są betonami jak ty orionie. Znowu chcesz mnie sprowokować bzdurami o mojej rzekomej przynależności do jakiegokolwiek kościoła?

Twierdzisz, że jestem w większości a ty reprezentujesz mniejszość. Nie przyszło Ci do głowy, że to dlatego na mnie tak najeżdzacie ty i twoi ateistyczni koledzy, bo moje argumenty najbardziej was bolą ukazując waszą ignorancję? Czy tak postępuje chodzący w Prawdzie Chrześcijanin orionie? To wy tu stanowicie większość i coraz to nowy ateusz twierdzi, że odpowiadają mu Twoje "argumenty". Czy ty zostałeś oddelegowany na odcinek zwalczania chrześcijan, ujawnieniom których tak dramatycznie próbujesz się przeciwstawić?

Żyjesz w taki sam sposób jak Jezus? Jest on dla Ciebie wzorem prawdomówności i rzetelności w ujawnianiu kłamstw nawet za cenę bycia opluwanym przez różne odmiany orionów tego świata? Miłujesz jakiegokolwiek bliźniego (poza sobą) czy tylko te swoje NIEBILIJNE fantazje? Jesteś skłonny do poświęceń jak On, tłumacząc zwiedzionym po raz n-ty te same klarowne Prawdy Biblijne narażając na szwank swój czas, energię i cierpliwość do ludzi?

Moi biedni zwiedzeni bracia:

Ja ujawniam tylko wypaczenia w myśleniu Adwentystów, Świadków Jehowy a także wyznawców oriona. A co wy robicie? Czytacie chociaż Biblię czy jak Erwin twierdzicie tylko że jest nielogiczna? Jakoś po jej lekturze nikt tak nie twierdzi ze mną na czele, ale ja zanim wziąłem ją do ręki miałem na tyle przyzwoitości by nie opowiadać o jej treści głupot zanim się z nią nie zapoznam. A wy?
Co wyniosłeś orionie z 20 letniej codziennej lektury Pisma? Fantazje o syjonistycznej bestii Chamisha czy Springmaiera obu masonów na usługach syjonistów będących na pasku Watykanu czy głupoty o Brownie czy Putinie u Daniela? To jakiś absurd i ty twierdzisz, że wykłady TOTAL ONSLAUGHT Veitha z internetu są gorsze od Chamisha, Springmaiera czy oriona. Twoja strona NIESTETY też jest w internecie. Nie zapominaj o tym.

Życzę Ci oraz pozostałym mitomanom wielu, wielu łask Ducha Bożego a nam cierpliwości w dawaniu świadectwa Prawdzie. Niech orion służy nam antyprzykładem jak odczytywać i rozumieć Pismo.

Amen

Życzę Wszystkim wspaniałego Sobotniego odpoczynku.

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 09 Sie '09   Temat postu: Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:

Cytat:
Nierządnica ujeżdża Bestię do momentu, w którym Bestia ją zniszczy.

Dopiero po zniszczeniu Babilonu Bestia obejmie władzę na Ziemi i bedzie to własnie NWO. A NWO jeszcze nie ma bo nie Bestia rządzi ale Watykan.

Ale... widać konflikt pomiedzy Bestią i Nierządnicą!!!

Czyli Rothchild i inni mogą każdej chwili rzucić się na Nierządnicę.


Orion twierdzi, że Nierządnicę, która stoi na czele całego Babilonu, gdyż to w tym i tylko w tym kontekście należy odczytywać jej rolę oraz jej ostateczne zniszczenie, jak również całego systemu na którego czele ona stoi i któremu przewodzi, iż zniszczą ją oraz cały ten system Babilonu czasu końca - Bestia, którą według niego są królowie ziemi, którzy oddadzą jej władzę na krótki czas, a potem powołując się na JEDEN werset z Obj.17;16 Orion twierdzi autorytatywnie, iż to oni właśnie ją i cały ten system, któremu przewodzi, zniszczą i spalą ją w ogniu!
Problem tylko w tym, że ten tekst, nie odnosi się do zniszczenia Nierządnicy i jej systemu przez tychże KRÓLÓW ZIEMI , którzy są z nią już dziś i to od dawna związani wszelkimi możliwymi więzami, do sytuacji panującej na świecie bezpośrednio tuż przed drugim przyjściem Chrystusa, ale do sytuacji po TYSIĄCLETNIM millennium, gdy Nowe Jeruzalem zstąpi z nieba na ziemię po drugim zmartwychwstaniu, i związanym z tą historią atakiem wszystkich narodów ziemi na Nowe Jeruzalem, ale to historia na inny temat!

Teraz jednak wróćmy do zagadnienia, kto w rzeczywistości, bo nie będą to bynajmniej KRÓLOWIE ZIEMI, którzy oddadzą Nierządnicy władzę na krótki czas, czyli dokładnie na literalne TRZY I PÓŁ ROKU, o czym wyraźnie mówi 12 rozdział Księgi Daniela w odniesieniu do czasu końca poprzedzającego powrót Chrystusa, ci właśnie KRÓLOWIE ZIEMI przekażą papiestwu swą władzę nad wszystkimi królestwami i narodami tej planety. Kto więc FAKTYCZNIE zniszczy Nierządnicę i cały system, któremu będzie ona przewodzić tuż przed drugim adwentem Chrystusa, bo z całą pewnością nie będą to ci rzeczeni KRÓLOWIE ZIEMI, jak twierdzi to Orion!

Zobaczmy co na temat reakcji, na zniszczenie Nierządnicy i całego systemu Babilonu czasu końca, któremu ona przewodziła, tychże KRÓLÓW ZIEMI, którzy tuż przed samym końcem oddadzą jej całą swą władzę, po jej faktycznym zniszczeniu tuż przed powrotem Pana mówi 18 rozdział księgi Objawienia!

Będą też nad nią płakać oraz uderzą się w pierś władcy ziemi; ci, co z nią szaleli i uprawiali prostytucję, gdy zobaczą dym jej pożogi. Będą stać z daleka z powodu strachu przed jej udręką, oraz mówić: Biada, biada ci wielka ojczyzno - Babilonie - ojczyzno potężna, gdyż w jedną godzinę przyszedł twój sąd.
Płaczą też nad nią i boleją kupcy ziemi, bo nikt już nie kupuje ich towaru, ładunku złota, srebra, drogiego kamienia, pereł, bisioru, purpury, jedwabiu, szkarłatu, wszelkiego drzewa cytrusowego, wszelkiego sprzętu z kości słoniowej, wszelkiego sprzętu z najkosztowniejszego drzewa, miedzi, stali oraz marmuru. A nadto cynamonu, wonności, pachnideł, kadzidła, wina, oliwy, wyborowej mąki pszennej, zboża, bydła, owiec, koni i powozów, ciał oraz dusz ludzi. Odeszły od ciebie owoce pożądania twej duszy, oraz odeszło wszystko tłuste i wspaniałe; zatem więcej ich już nie znajdziesz. Ci, którzy nimi handlowali oraz wzbogacili się z jej powodu, będą stali z daleka ze strachu przed jej udręką, płacząc, smucąc się, oraz mówiąc: Biada, biada wielkiemu miastu, odzianemu bisiorem, purpurą i szkarłatem; wyzłoconemu złotem, drogim kamieniem oraz perłami; ponieważ w jednej godzinie zostało zniszczone tak wielkie bogactwo. A każdy sternik i cały tłum na okrętach - marynarze i którzykolwiek pracują na morzu - stanęli z daleka, oraz widząc dym jego pożaru, krzyczeli, mówiąc: Które miasto jest podobne do tego wielkiego miasta? I rzucili proch na swoje głowy oraz krzyczeli - płacząc, smucąc się i mówiąc: Biada, biada wielkiej ojczyźnie, w której - dzięki jej bogactwom - stali się zamożni wszyscy, co mają statki na morzu; ponieważ w jednej godzinie została spustoszona. Niech będzie nad nią rozradowane Niebo, oraz święci, apostołowie i prorocy, gdyż Bóg oddzielił was od niej sądem.
Także jeden anioł podniósł potężny kamień, wielki jak młyński, oraz rzucił go do morza, mówiąc: W ten sposób, nagłym pędem będzie rzucona wielka ojczyzna - Babilon, i nie zostanie już znaleziona. Nie będzie już słyszany w tobie głos grających na kitarach, śpiewaków, flecistów i trębaczy; nie zostanie już w tobie znaleziony żaden artysta wszelkiego rzemiosła i nie będzie już w tobie usłyszany łoskot młyna. Nie ukaże się w tobie już światło świecy i nie zostanie już w tobie usłyszany głos pana młodego, i panny młodej. Ponieważ twoi handlarze byli wielkimi panami ziemi, jako że twoimi czarami zostały zwiedzione wszystkie narody. W tobie także została znaleziona krew proroków i świętych oraz wszystkich zabitych na ziemi. Obj.18;9-24


Jak więc widzimy, KRÓLOWIE ZIEMI, którzy oddadzą jej władzę, BĘDĄ PO JEJ ZNISZCZENIU SMUCIĆ SIĘ, PŁAKAĆ I SYPAĆ PROCH NA SWOJE GŁOWY Z POWODU JEJ ZNISZCZENIA, A NIE RADOWAĆ SIĘ Z TEGO POWODU, ŻE NIERZĄDNICA ZOSTAŁA ZNISZCZONA, CO POWINNO BYĆ ICH REAKCJĄ NA RZEKOMY ROZKAZ JEJ ZNISZCZENIA, KTÓRY PONOĆ SAMI WYDADZĄ, według rojeń naszego Oriona, co jednak z prostym świadectwem KONTEKSTU KSIĘGI OBJAWIENIA NIC WSPÓLNEGO NIE MA!

Kto więc zniszczy Nierządnicę i system, któremu ona będzie przewodzić? Odpowiedź na to daje ten sam 18-ty rozdział Księgi Objawienia!

Także jeden anioł podniósł potężny kamień, wielki jak młyński, oraz rzucił go do morza, mówiąc: W ten sposób, nagłym pędem będzie rzucona wielka ojczyzna - Babilon, i nie zostanie już znaleziona.

Biblia mówi także, że tym co zniszczy i spali ją, czyli Nierządnicę i cały Babilon w ogniu będą... PLAGI, szczególnie ostatnia PLAGA GRADU połączona z największym trzęsieniem ziemi w historii ludzkości, ktore również wywołane zostanie przez tą ostatnią właśnie plagę gradu, która będzie miała KOSMICZNE POCHODZENIE, a nie ludzkie!
Obj.15;17-21

Psalm 7;14-15 mówi, że Bóg - ,,Napnie łuk swój i przygotuje go. A przgotował sobie BROŃ ŚMIERTELNĄ. [b]OGNISTYMI CZYNI STRZAŁY SWOJE''.[/b]

Tym, więc jak widzimy, który ją zniszczy I SPALI W OGNIU, będzie przychodzący Chrystus z całą armią niebios!
Kto chce sobie więcej na ten temat poczytać, kto i w jaki sposób zniszczy Nierządnicę w jednej krótkiej chwili, niech przeczyta sobie cały 50 i 51rozdział Księgi Jeremiasza, gdyż te dwa rozdziały tej księgi, dotyczą przede wszystkim zniszczenia Nierządnicy i Babilonu czasu końca, na którego stoi ona czele i któremu przewodzi!
Zobaczmy również skąd przychodzi Chrystus na czele swej niebiańskiej armii, by wybawić swój lud i zniszczyć Nierządnicę i jej system!

13. 1 Wyrok na Babilon, który ujrzał Izajasz, syn Amosa. 2 Na Łysej górze zatknijcie znak, podnieście okrzyk wojenny; dajcie znak ręką, by weszli w bramy książęce. 3 Ja dałem rozkaz moim poświęconym; z powodu mego gniewu zwołałem moich wojowników, radujących się z mej wspaniałości. 4 Uwaga! Gwar na górach, jakoby tłumu mnogiego. Uwaga! Wrzawa królestw, sprzymierzonych narodów. To Pan Zastępów robi przegląd wojska do bitwy. 5 Przychodzą z dalekiej ziemi, od granic nieboskłonu, Pan i narzędzia Jego gniewu, aby spustoszyć całą ziemię. 6 Zawyjcie, bo bliski jest dzień Pański, nadchodzi jako klęska z rąk Wszechmocnego. 7 Dlatego wszystkie ręce opadają, topnieją wszystkie serca ludzkie. 8 Oni truchleją... ogarniają ich męki i boleści, wiją się z bólu jak ta, która rodzi; jeden na drugiego patrzy z osłupieniem, oblicza ich są w płomieniach. 9 Oto dzień Pański nadchodzi okrutny, najwyższe wzburzenie i straszny gniew, żeby ziemię uczynić pustkowiem i wygładzić z niej grzeszników.
Iz.13;1-9

Inne przekłady zarówno Księgi Jeremiasza oraz tego tekstu Izajasza 13;1-9 mówią, że Chrystus ze swoimi aniołami przychodzi z...PÓŁNOCY lub PÓŁNOCNEGO WSCHODU NIEBA!

Przestudiujcie sobie ze starych przekładów Biblii Gdańskiej lub Brzeskiej, skąd w czasie swego PIERWSZEGO PRZYJŚCIA NA ZIEMIĘ przybył Chrystus? Z jakiej części nieba, o czym wyraźnie w końcu mówi Ewangelia Łukasza, a będziecie mieli odpowiedź kim jest i skąd przychodzi w czasie swojego drugiego przyjścia Chrystus i jego aniołowie, których Izajasz i Jeremiasz nazywa narodami z północy!

,,Przez wnętrzności Boga naszego, w których nawiedził nas WSCHÓD Z WYSOKOŚCI'' Łuk.1;78 BG

Jak więc widzimy pierwsze przyjście Pana Jezusa określone zostało przez Łukasza jako przyjście Króla Wszechświata na ziemię, z kosmicznego WSCHODU! A dokładnie w kontekście całej Biblii z KOSMICZNEGO PÓŁNOCNEGO WSCHODU, gdyż to tam znajduje się TRON BOŻY, SŁAWNA GÓRA NARAD!

Czyjekolwiek więc rojenia o Putinach, Blairach czy innych osobnikach jako tych, którzy obalą Nierządnicę i Babilon, któremu ona przewodzi, ze Słowem Bożym i tym co ono rzeczywiście na ten temat mówi NIC WSPÓLNEGO NIE MAJĄ, a są wyłącznie chorymi bajaniami, niezrównoważonych i niedokształconych osobników, o których apostoł Piotr napisał dokładnie te słowa!

Jako ten, który niemal we wszytkich liściech mówi o tych rzeczach, między którymi są niektóre trudne ku wyrozumieniu, które nie umiejętni i niestateczni wykręcają jako inne pisma ku zatraceniu samych siebie. BB

Tak więc jak stwierdza to apostoł Piotr PRZEKRĘCANIA PISM jako rzekomo mówiących coś innego, niż mówią w rzeczywistości DOKONUJĄ JEDYNIE LUDZIE NIC NIE UMIEJĄCY I NIESTATECZNI, KTÓRZY DOKONUJĄ TEGO W DODATKU I TU UŻYWA KU ZASTANOWIENIU INNYM, BARDZO MOCNEGO OKREŚLENIA, STWIERDZAJĄCEGO, ŻE OSOBNICY TACTY DOKONUJĄ TAKICH POKRĘTNYCH I WYKRĘTNYCH INTERPRETACJI SŁOWA BOŻEGO NA... ZATRACENIE WŁASNE!

Do tych słów apostoła Piotra o tego rodzaju osobnikach, dokąd zmierzają i dokąd jeszcze ciągną za sobą innych w tego rodzaju kłamstwach sprzedawanych innym, nie muszę chyba już dodawać żadnego dodatkowego komentarza!

Orion napisał:
Cytat:
System bezgotówkowy jest w zaawansowanym stadium przygotowań i w każdej chwili
Globaliści mogą zarządać posiadania specjalnych kart które otzrymają jedynie ci, którzy
złożą hołd Bestii czy Antychrystowi.


W czwartek wieczorem, zarówno w Faktach na TVN-ie i w Wiadomościach na TVP1 podano informację, że Unia Europejska wprowadziła zarządzenie, które ma zostać wprowadzone we wszystkich krajach UE w życie do końca tego roku, że w ciągu trzech najbliższych lat systemem obrotu bezgotówkowego mają zostać objęci.... WSZYSCY BEZ WYJĄTKU MIESZKAŃCY KRAJÓW UE!

System ten ma wejść w życie do końca roku 2012! Komisja UE zajmująca się tym problemem, wypowiedziała się, że najbardziej niepokoi ją możliwość opóźnienia wejścia w życie tego systemu na terenie całej UE, za przyczyną... NASZEGO KRAJU, który jak zwykle jest przykładem hamulca na całego w równaniu do przodu we wszystkim co wymyślą komisarze UE!

Tak więc Munchausenowskie opowieści w tej kwestii naszego Oriona w świetle suchych faktów w postaci chociażby jasnych i wyraźnych dyrektyw w tym temacie komisji Unii Europejskiej, iż chipy, czy jakoweś specjalne karty upoważniające do obrotu bezgotówkowego otrzymają jedynie ci, którzyzłożą hołd Bestii czy Antychrystowi wedle fantastycznych wymysłów naszego Oriona, jak zresztą wszystkie jego inne bajki, które on wymyśla i którymi nas tu raczy, pozostają i nie wychodzą, bo i wyjść nie mogą i nie będą mogły poza ramy Orionowych bajek z tysiąca i jednej nocy, z których w końcu pochodzą i gdzie jedynie jest ich miejsce, gdyż z faktami nie mają absolutnie nic wspólnego! Są bowiem jedynie i wyłącznie odzwierciedleniem jego nieuleczalnej choroby, w którą popadł i z której nawet nie chce się wyleczyć, dlatego nic też i nie można już dla niego zrobić, a która to choroba objawia się zamiłowaniem do tworzenia najbardziej absurdalnych bzdur, które on bierze za realną rzeczywistość!

Orion napisał:

Cytat:
Żadna niedziela czy sabat. Próba narzucania takich karkołomnych wyjaśnień jest niebilijna i bezsensowna.


Sabat jest CENTRALNYM przykazaniem Bożego Prawa, niedziela zaś CENTRALNYM nakazem Lucyferiańskiego Prawa!
Orion co zrobiła Ewa w ogrodzie Eden przyjmując od węża za którym stał szatan, owoc z drzewa poznania dobra i zła?
Czy przypadkiem nie złamała PRAWA BOŻEGO, o czym została wcześniej wraz ze swoim mężem dokładnie poinformowana co grozi zarówno jej i jemu, gdy PRZEKROCZĄ CHOĆBY TYLKO JEDNO Z 10 SŁÓW I CO BĘDZIE KOŃCOWYM EFEKTEM ZŁAMANIA CHOĆBY TYLKO JEDNEGO Z TYCHŻE 10 PRZYKAZAŃ, Z KTÓRYMI ZOSTALI DOKŁADNIE ZAZNAJOMIENI?
Owocem i to ŚMIERTELNYM, przekroczenia przez nią tego jasnego i wyraźnego nakazu wydanego im przez samego Boga odnośnie nie przekraczania Jego Prawa przez nich, jak sam to dobrze wiesz, była ŚMIERĆ!!!
Ewa złamała tylko jedno przykazanie, a Bóg automatycznie potraktował to, jako zdeptanie przez nią WSZYSTKICH JEGO POZOSTAŁYCH PRZYKAZAŃ BEZ WYJĄTKU, o czym mówi List Jakuba 2;10-11 , czym jest i czym owocuje na samym końcu odrzucenie choćby TYLKO JEDNEGO Z 10 BOŻYCH PRZYKAZAŃ!
Walka w ogrodzie Eden mój drogi rozegrała się WYŁĄCZNIE na płaszczyźnie tego, CZYJE PRAWO NA TEJ PLANECIE I W CAŁYM ZRESZTĄ WSZECHŚWIECIE JEST WAŻNIEJSZE I NADRZĘDNE I CZYJE MA OBOWIĄZYWAĆ OSTATECZNIE BEZ WYJĄTKU WSZYSTKICH???!!!
Rozgrywka pomiędzy Bogiem a Szatanem już na samym początku była walką wyłącznie o to, czyjego Prawa, a tym samym czyjego głosu mają słuchać zarówno mieszkańcy ziemi, jak i całego wszechświata!
I dokładnie o to samo rozegrała się wcześniej walka w niebie, pomiędzy Chrystusem a szatanem, to jest o to, kto będzie tam królem najwyższym, a tym samym kogo, jako króla zwycięzcy w tym konflikcie, prawo jako ostateczne będzie obowiązywało wszystkich bez wyjątku!
I tylko o to toczyła się wojna i toczy po dziś dzień, i trwać będzie do samego końca, czyje PRAWO ma obowiązywać nie tylko na tej planecie Orion, ale w całym wszechświecie! Czy Prawo Wolności, którym jest PRAWO BOŻE włącznie właśnie z przykazaniem dotyczącym SABATU, czy prawo niewoli i śmierci, którym jest prawo szatana z lekceważeniem i totalnym odrzuceniem wszystkich bez wyjątku praw zawartych w DZIESIĘCIU BOŻYCH PRZYKAZANIACH!!!

Więc nie wypisuj mi Orion BZDUR I BREDNI, że SABAT i jego ciągłe obowiązywanie jest niebiblijne, bo Twoje tego rodzaju twierdzenia, nadal nie wychodzą poza ramy właśnie i jedynie bredni i bzdur, przy pomocy których chcesz chyba zagłuszyć jedynie sumienie swoje i tobie podobnych!
Tego rodzaju Twoje wywody zarówno te dotyczące kwestii Sabatu, jak i wszystkich pozostałych tematów, sprowadzają się tylko do jednej konkluzji i wniosku, który brzmi w sposób wręcz okrutny dla Ciebie, że Ty po dziś dzień pomimo, rzekomych twoich 20 letnich ,,studiów'' nad Biblią nie znasz jej WCALE!
Ty po prostu czytasz oraz interpretujesz ją wyłącznie w oparciu o filmiki jakie znajdujesz w sieci, różnych Jonesów, Icke'ów i im oraz Tobie podobnych! I mniej lub bardziej zgrzebnie ułożone historyjki przez tych panów zawarte w ich filmikach, układasz do historyjek własnych przez siebie stworzonych, i mieszasz ten sos dosłownego MYDŁA I POWIDŁA,k tory z tego wychodzi nie wiedzieć czemu akurat ze Słowem Bożym i proroctwami biblijnymi, z którymi ten twój DZIEGĆ Orion, akurat absolutnie nic i to nigdy nic wspólnego z nimi nie miał!

Do reszty niedorzeczności Oriona, którymi uraczył nas tutaj w swoim ostatnim poście już się nawet nie odnoszę, przez wzgląd na miłosierdzie jakie mam dla niego! Te banialuki bowiem, które on wypisuje są już bowiem aż NADTO KOMENTARZEM WYSTARCZAJĄCYM DLA SAMYCH SIEBIE!
Kto bierze je na poważnie sam sobie jedynie szkodzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesus, fanatycy religijni kontatakuja.

Myslicie ze oprocz was ktos czyta te wypociny ?
Nie lepiej "wymienic" poglady na priv.

Najlepsze jest to ze mozna smialo odroznic scierajace sie fronty i ich doktryny.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
jesus, fanatycy religijni kontatakuja.

Myslicie ze oprocz was ktos czyta te wypociny ?
Nie lepiej "wymienic" poglady na priv.


Sądzę ze sporo osób je czyta ale niewielu rozumie.
wiesz jaka to radość jak chociaż 1/1000 to zrozumie i podejmie właściwa decyzję Smile

jak widzę Ty jesteś w tych 999/1000, ale nie szkodzi, może i Ty w końcu zrozumiesz o co tu chodzi.

pozdrawiam tomeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeq napisał:
otelodreiP napisał:
jesus, fanatycy religijni kontatakuja.

Myslicie ze oprocz was ktos czyta te wypociny ?
Nie lepiej "wymienic" poglady na priv.


Sądzę ze sporo osób je czyta ale niewielu rozumie.
wiesz jaka to radość jak chociaż 1/1000 to zrozumie i podejmie właściwa decyzję Smile

jak widzę Ty jesteś w tych 999/1000, ale nie szkodzi, może i Ty w końcu zrozumiesz o co tu chodzi.

pozdrawiam tomeq


Milo jest byc w mniejszosci, ktora rozumie znam to uczucie lechtania sobie wlasnego ego Laughing

btw

Fajna wyliczanka reprezentantow NWO.

Moge jeszcze podac kilka osobistosci ktore zasluguja na miejsce w tym gronie a zostaly pominiete przez autora tego watku albo z wygody albo z ignorancji.

Erich von Daniken, Aldous Huxley Very Happy , Terence McKenna, Mircae Eliade, Carl Gustav Jung, Erich Fromm, Carlos Castenada i wielu innych zlych ludzi dozacych do prawdy na swoj sposob.

gimme a break please...

Ja rowniez mysle ze zrozumiesz i podejmiesz wlasciwa decyzje Wink
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra

Cytat:
Orion twierdzi, że Nierządnicę, która stoi na czele całego Babilonu, gdyż to w tym i tylko w tym kontekście należy odczytywać jej rolę oraz jej ostateczne zniszczenie, jak również całego systemu na którego czele ona stoi i któremu przewodzi, iż zniszczą ją oraz cały ten system Babilonu czasu końca - Bestia, którą według niego są królowie ziemi, którzy oddadzą jej władzę na krótki czas, a potem powołując się na JEDEN werset z Obj.17;16


Ty nie rozumiesz prostych tekstów które piszę, czy celowo w oszukańczy sposób przekręcasz moje teksty i ubarwiasz je własnymi dodatkami?

Prawdziwy także stosuje identyczną metodę sugerując, że napisałem coś, czego nie pisałem i zaraz leci litania, jak mogłem coś tak bzdurnego napisać.

Wasze insynuacje sugerują dwie mozliwości.

Albo obaj jesteście głupcami.

Albo obaj jesteście agentami szatańskimi ponieważ posługujesie się obaj typowymi szatańskimi metodami.

Metody szatańskie to: zniekształcanie Prawdy, zniekształcanie tego co piszę.
Ataki personalne.
Kłamstwa w stosunku do mnie oraz fałszywe oskarżenia bazujące na zniekształconych tekstach których nie pisałem w formie i treści w jakiej wy je obaj w podobny sposób przedstawiacie.

Powyższy cytat jest szczytem waszych oszczerstw, kłamstw i manipulacji. Dowód z linku...

http://www.zbawienie.com/bestia.htm

Objawienie 17:3 ... I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.

Niewiasta (czyli Nierządnica, czyli Babilion Wielki czyli Watykan) ujeżdża Bestię czyli Syjonizm.



Królowie ziemi (nie każdy z nich jest syjonistą!) mają oddać swoją władzę Bestii, aby ta Bestia czyli Syjonizm wykonała wyrok na Watykanie.

Ponieważ Watykan uprawia religijny nierząd z królami ziemi.

Objawienie 17:4. A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. 5. A na jej czole wypisane imię - tajemnica: "Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi".

Więcej na ten temat w linku już podanym.

Dalej KiaOra pisze:

Cytat:
Orion twierdzi autorytatywnie, iż to oni właśnie ją i cały ten system, któremu przewodzi, zniszczą i spalą ją w ogniu!


Kilka oszustw w jednym zdaniu.

Nie piszę nigdy, że posiadam autorytet. To jest fałsz. Drugi problem, nie oni tylko Bestia zniszczy Babilon. Nigdzie nie piszę, że Bestia zniszczy ...'cały ten system'.

Tyle oszustw i przekrętów w jednym zdaniu.


Ale skoro tak prosicie się o kłopoty, podam wszystkim, że napisałem nowy artykuł na temat proroctw czasów końca i wyjasniłem niezwykle istotną kwestię, którą obaj nieustannie wymieniacie, sugerując, że ja to robię.

Reszty waszych bzdetów nie czytałem i także nie będę komentował.

Artykuł jest w tym linku - http://www.zbawienie.com/czasy_konca2.htm

Artykuł ten zrobi spore zamieszanie pośród wielu chrześcijan i pastorów, z wami włacznie. Ponieważ Biblia jest w kilku sprawach niezwykle przejrzysta.

Nie ma jeszcze czasów końca!!!

Czas końca to czas ostateczny i nie mamy ani jednego dowodu na to, że mamy czasy końca!

Plan Boga jest nadal przed nami zapieczętowany!


II Tes 2Sad1) Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia, (2) abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.

W tym przypadku Paweł mówi o czasach końca, nazywając je Dniem Pańskim. Inne fragmenty mówią o dniu sądu, używa się nazwy - wielki ucisk czy początek Armagedonu. Wszystkie te terminy w sumie oznaczają początek tzw. czasów końca, czyli czasów, w których zaczną się dziać w szybkim tempie wypadki na ziemi prowadzące do ustanowienia Królestwa Bożego.

Powyższy tekst mówi wyraźnie o fałszywych zapowiedziach czasów końca i przestroga, aby się nie dać zwieść.

(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,

Pierwsza niezwykle mocna wskazówka. Odstępstwo od czystej prawdy ma skalę światową. Wygląda na to, że odstępstwo jest wyraźnie, ale... nie objawił się jeszcze człowiek bezprawia.

(4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.

Mamy kilka szczegółów dotyczących człowieka bezprawia.

I to jest główny problem dla wielu.

Nie mamy jeszcze świątyni Boga na ziemi.

Świątynia Boga była zbudowana dwokrotnie oraz była dwukrotnie zburzona. W tej chwili na miejscu świątyni Boga jest meczet na Skale.

Świątyni nie ma. Nie mozna nazwać Watykanu świątynią Boga ponieważ Watykan czy bazylika sw. Piotra ma się tak do świątyni Bożej jak pałac do chlewa.

Bóg zawsze poświęcał osobiście swoją świątynie i takiej teraz nie ma, ale są plany jej odbudowy, plany bardzo zaawansowane.

W tym przypadku nawet III Wojna Światowa nie będzie znakiem końca!!!!

Z tej prostej przyczyny niewiele wiemy o detalach owych proroctw.

Owszem, znacznie wzrosło poznanie ale czasowego planu Bożego nadal nikt nie zna!

Ów plan zostanie ujawniony dopiero przez samego Boga, lub Jego sług przez niego upoważnionych w taki sposób, że nikt nie będzie miał co do tego żadnych wątpliwości.

Skoro Słowo Boże jest jasne w tych sprawach, w jakim świetle wyglądają ci, którzy w imieniu Boga rozkazują nam, abyśmy im wierzyli oraz stosowali się do ich poleceń?

Owi fałszywi apostołowie i prorocy wymagają wiary w ich pychę przedstawiania siebie jako namaszczonego proroka Bożego. Tymczasem ich uczynki i prosty fakt nie sprawdzania się owych proroctw świadczy wyraźnie o tym, że są oni niczym innym jak... fałszywymi prorokami.

I przed takimi wilkami w owczej skórze przestrzega nas Słowo Boże w bardzo wielu miejscach. Skoro są takie częste ostrzeżenia, jest oczywiste, że istnieje wielki problem w tej kwestii.

Czytasz jakikolwiek artykuł! Oglądasz jakiś film? Sprawdź język! Sprawdź, czy nie ma tam rozkazów czy wykrzykników w stylu - musisz to uczynić! Musisz uwierzyć. Musisz zrobić to czy tamto! Jeżeli nie zrobisz, Bóg cię zabije wiecznym ogniem!

Czytając czy słysząc taki język od razu patrzę bardzo podejrzliwie na autora tekstu, ponieważ mówi jak moc mający ale nie jest w stanie owej mocy niczym udowodnić.

Rozkazy typu, będziesz płacił dziesięcinę, będziesz głosił raz w tygodniu, będziesz obchodził sabat i nie wolno ci czcić niedzieli, niedziela jest znakiem Bestii... wszystko to jest wyrazem naszego sumienia wyszkolonego na Biblii.

Autorytetem jest Słowo Boże i jak je rozumiemy z tego naszego zrozumienia będziemy rozliczani.

Są chrześcijanie, którzy podają nam myśli do przemyślenia, podają fakty czy możliwy sposób zrozumienia pewnych proroctw (Chris White!) i zachęcają do dalszych studiów i poszukiwań - takich właśnie warto czytać, słuchać i dalej studiować Biblię.

Jeżeli nam rozkazują - trzeba uciekać!


Zastanówmy się nieco na sytuacją wielu proroctw biblijnych oraz wielu książek napisanych na temat tych proroctw. Większość z pisarzy grzmiała, straszyła, groziła ogniem wiecznym w dniu Armagedonu i wielu z nich zmarło pozostawiając po sobie smutne dowody własnej dumy i pychu w postaci fałszywych proroctw w imie Boga, jak Charles T. Russell czy Ellen White.

Wtedy nikt nie znał detali i dzisiaj nikt ich nie zna! PonieważBóg to celowo przed nami ukrył zapewniając nas, że dzień ten nas zaskoczy!

On doskonale wie, ze nikt z na nie zdoła odgadnąć Jego planu.

Jak w takiej sytuacji wyglądają ci, którzy ostrzegają przed... niedzielą!? Zrozumieli oni wszystko? Mają Bożą autoryzację, aby grzmieć na wszystkich z każdego forum?

To anioł ma ostrzegać przezd wzięciem znamienia oraz przed oddawanie pokłonu posągowi Bestii. To anioł ma wskazać co jest znamieniem, co jest posągiem.

Nie Adwentyści ze swoim zrozumieniem, że znamię zabraniające kupowania i sprzedawania to... niedziela.

Cóż ma niedziela do kupowania i sprzedawania? W WIększości krajów w niedzielę trwa normalny handel i coraz więcej sklepów otwiera swoje drzwi w niedziele i w soboty ponieważ chciwość Elity oraz ucisk nha nas dfoprowadza większość ludzi do tego, że w żaden inny dzień nie mozna zrobić zakupów, pracując często na dwa etaty, aby spłacać lichwę hipoteczną.

Ktokolwiek twierdzi, że rozumie proroctwa i wie co i kiedy się wydarzy, taki człowiek jest kłamcą i zaprzecza Bogu, który wyraźnie mówi, że dnia i godziny się nie spodziewacie.

Artykuł wyjasnia w detalach dlaczego... http://www.zbawienie.com/czasy_konca2.htm
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
One 1 napisał:
Co to ma byc?
Jest to ewidentny dowod na falszerstwo, albo w tlumaczeniu, albo w samym tekscie Biblii.
Jak Bog mogl kogokolwiek (a w szczegolnosci Jezusa) opuscic? Wytlumacz mi, jak technicznie jest to mozliwe? Bog jest wszechmogacy, ale tego jednak nie mogl zrobic (pomimo, ze jest Bogiem, lub wlasnie dlatego)
Czy twierdzisz, ze Bog opuscil Jezusa, czy Jezus klamal?

No chyba Cie Bog opuscil , zeby takie rzeczy cytowac.

Twoje wypowiedzi są jedynie największym „dowodem na fałszerstwo” Prawdy jakiego Watykan poprzez swoje agendy lub Lucyfer przez swoje demony, dopuszcza się na takich samozadowolonych ze swojej ignorancji zwiedzionych ludzikach jak ty.
http://www.drugiadwent.republika.pl/gen_koszt.html napisał:
Chrystus umiera drugą śmiercią
Jest rzeczą niezwykle ważną umieć odróżnić śmierć pierwszą od drugiej, ponieważ inaczej nie będziemy znali powodów, dla których Bóg Ojciec odwrócił się od swego Syna na krzyżu. Aniołom nie było dozwolone usługiwać Jezusowi, a Ojciec odsunął się od Niego z dezaprobatą, ponieważ w Jego oczach był On przestępcą. Na Jezusie ciążyła wina za wszystkie popełnione przez ludzi zbrodnie. Nie ma takiego grzechu, którego skutków On nie doświadczyłby w całej rozciągłości. Ciążące nad Nim przekleństwo grzechu było tak wielkie, że na Jego ciele wystąpiły wielkie krople krwawego potu. Tam w ogrodzie Getsemane Jezus odbierał zapłatę za nasze grzechy. Był wyzuty z wszelkich sił. Nie doświadczał więcej kojącej obecności Ojca. Zamiast niej czuł na Sobie Jego straszliwy gniew. Będąc oddzielonym od Ojca zawołał: "Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?" (Mat 27,46).


Dla pełnego i pozbawiającego wszelkich wątpliwości zrozumienia tej kwestii polecam wszystkim zwłaszcza one1 ten wspaniały artykuł z którego pochodzi powyższy cytat

http://www.drugiadwent.republika.pl/gen_koszt.html

Niech odrzucą własne przesądy a zaczną ROZUMIEĆ. To ich chyba nie boli? A może?...[/b]




Kiedy to przeczytałem pomyslałem sobie Shocked to żart.Po chwili jednak nasuneła mi sie refleksja że chyba jednak nie.Prawdziwy,Kiaora i być może ktos jeszcze naprawdę w to wierzą.Cos takiego mogła zamieścić tylko osoba,która albo jest sterowana przez zaciekłych wrogów samego Boga(NWO)albo niezrównowazona emocjonalnie.Aby do reszty zamącić prawdziwy obraz znaczenia smierci Jezusa i stosunek Stwórcy do swojego syna....Szok.Tutaj nawet nie chodzi o znajomośc bibli (szatan tez ja zna doskonale).Gratuluję ukazania swego prawdziwego oblicza Prawdziwy.
Ponieważ leżącego sie nie kopie , reszta niech będzie milczeniem i chwilą refleksji nad tym obłędem.
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Ty nie rozumiesz prostych tekstów które piszę, czy celowo w oszukańczy sposób przekręcasz moje teksty i ubarwiasz je własnymi dodatkami?
Prawdziwy także stosuje identyczną metodę sugerując, że napisałem coś, czego nie pisałem i zaraz leci litania, jak mogłem coś tak bzdurnego napisać. Metody szatańskie to: zniekształcanie Prawdy, zniekształcanie tego co piszę.
Ataki personalne.


Do ignorancji dołączył cynizm i złośliwość.

orion napisał:
Reszty waszych bzdetów nie czytałem i także nie będę komentował.


Oto jak orion traktuje zarówno interlokutorów jak i rzetelność wypowiedzi. Skąd wiesz, że to "bzdety", skoro nie miałeś nawet odwagi przeczytać odpowiedzi na Twoje oszczerstwa. Za dużo Prawdy o Tobie?
Poniżej Twój cytat ani na jotę nie zmieniony:

orion napisał:
Czyli Rothchild i inni mogą każdej chwili rzucić się na Nierządnicę. W Daniela proroctwie o koźle i baranie mamy róg, który obali trzy mniejsze rogi. Mnie to wygląda na przejęcie władzy przez jakiegoś syjonistę czy Illuminata, który literalnie usunie trzech przeciwników, być może zaraz po upadku Babilonu.


ANALIZA (przeczytaj całość zanim się wypowiesz a wypowiadając się niczego nie pomiń):


Rothchild nie rzuci się na Nierządnicę, bo jest jej pionkiem!
Apokalipsa 17: 16 - 18 "A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, 17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali - i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. 18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi".

Boże słowa się spełnią z Księgi Kapłańskiej, czyli tego Prawa, które zdaniem oriona już nie obowiązuje, co tylko potwierdza tezę KiaOry, że przez 20 lat pewni ludzie uczą się i nadal tkwią w punkcie wyjścia.

Może orion nie wie czego nie wie....ale udaje, że wie i jak pewien typ kobiet prowokuje, żeby się dowiedzieć. Więc informujmy wracając do Księgi Kapłańskiej 21: 9
"Jeżeli córka kapłana bezcześci siebie nierządem, bezcześci przez to swojego ojca. Będzie spalona w ogniu".
Dlatego bladź watykanu będzie zjarana, bo tego wymaga BÓG na podstawie swego Prawa!

Księga Daniela Rozdział 8 : 1 "W trzecim roku panowania króla Baltazara miałem widzenie, ja, Daniel, po tym, co ujrzałem poprzednio. "

Ano co ujrzał w poprzednim śnie? ( wcześniejszy 7my rozdział) 4 bestie obrazujące 4 mocarstwa mające kolejno władać ziemią, wywodzące się z Babilonu (Objawienie 17: 11 " A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę. ") a te z kolei poprzednio w innym śnie (2 rozdział) w postaci posągu składającego się z 4ech części.

Widział to samo w różnych konfiguracjach. To co "ujrzał poprzednio". Tak jak ta hinduska metafora epistemologiczna: pięciu niewidomych hindusów stoi przed słoniem i jeden twierdzi, że to drzewo inny że wąż zwisający z drzewa a inny że cysterna z wodą.
Izajasz, Daniel i Jan widzą to samo.

W rozdziale 8mym zatem "Trzy mniejsze rogi" to Wandalowie Herulowie i Ostrogoci

Opisane przez Ciebie cechy jedenastego – „małego rogu” u Daniela 7: 24, który „obali trzech królów”.
Herulowie, Wandalowie i Ostrogoci
byli pod wpływem nauk chrześcijańskich w wydaniu ariańskim i dlatego nie uznawały zwierzchności biskupów rzymskich. W wyniku starań tych ostatnich, najpierw dochodzi do zniszczenia Herulów, a później Wandalów i Ostrogotów. Wkrótce po "upadku" Rzymu (zmienił tylko skórę z pogańskiego na katolicki ale to ten sam Babailon) przestają istnieć te trzy narody.
Od czasów Konstantyna (306-337 n.e.) do czasów Justyniana (527-565 n.e.) ciągnęły się długie i zaciekłe zmagania między dwiema największymi frakcjami w Kościele: 1) tymi, którzy popierali biskupa Rzymu, 2) a tymi, którzy przychylali się do nauk Ariusza, diakona Aleksandrii, uważanego przez biskupa Rzymu za heretyka. Cesarze imperium wschodniorzymskiego, którego stolica znajdowała się w Konstantynopolu, byli najgorętszymi zwolennikami sprawy katolickiej. Konflikt był ostry i krwawy. Większość barbarzyńskich narodów, które podzieliły między siebie imperium zachodniorzymskie, poddało się władzy biskupa Rzymu. Jednak Herulowie, Wandalowie i Ostrogoci rzucili mu wyzwanie. Przyjęli wyznanie ariańskie. Pierwszy ariański "róg" został wyrwany w roku 493 n.e., kiedy Teodoryk, przywódca Ostrogotów, przełamał znaczenie Herulów w Italii. Pokolenie później, dzięki wojskom Justyniana walczącym w obronie rzymskiego kapłana, przełamane zostały dwie ostatnie bariery na drodze do supremacji papieskiej: Wandalowie w roku 534 n.e. i Ostrogoci w roku 538 n.e. Odtąd nazwy tych trzech królestw zniknęły z map i roczników historii Europy. Narody te wyginęły bezpowrotnie.

Inne cechy tego rogu:
Wyglądał na większy niż inne (w. 20)
Historyk Robinson potwierdza fakt, iż papiestwo rzeczywiście stało się największą potęgą średniowiecznej Europy: "Obok cesarzy w Konstantynopolu i różnych niemieckich królów, wyrosła w Europie linia władców znacznie potężniejszych niż tamci, mianowicie papiestwo. Musimy prześledzić średniowieczne dzieje tej najpotężniejszej i najtrwalszej instytucji powstałej na gruzach dawnego Rzymu. Najpierw powinniśmy przyjrzeć się temu, jak zachodnia, łacińska część chrześcijaństwa, która stopniowo odpadła od wschodniej, greckiej, utworzyła instytucję pod wodzą papieży, najdłuższej i najsilniejszej linii władców, jakich zna świat" (Mediaeval and Modern Times, s. 40.41).
Zwróć uwagę na słowa historyka: "najpotężniejszej i najtrwalszej instytucji", "najdłuższej i najsilniejszej linii władców"!
Zaraz później Rzym „25 Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu”. Czyli 1260 proroczych dni albo 42 miesiące albo 3 i pół roku proroczego.


Mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu
Kościół papieski doszedł do tego, iż odurzony nimbem władzy biskup rzymski został wywyższony i uwielbiony jako "Bóg na ziemi"! Następnie ogłoszono, iż posiada on moc odpuszczania grzechów popełnionych przeciwko Bogu oraz prawo "zmieniania nawet nauk samego Chrystusa"!
Pomyśl tylko! Śmiertelny człowiek, mający zawodną pamięć i popełniający błędy - jak wszyscy ludzie; potrzebujący pokarmu, napoju i snu - jak wszyscy; podatny na zmęczenie i choroby, starzejący się i umierający - jak wszyscy; ponadto grzeszny i potrzebujący przebaczenia - jak wszyscy, przypisał sobie boskie tytuły i cześć, a w końcu ogłosił się "nieomylnym"! Oto jak władza potrafi uderzać do głowy!
W ten sposób instytucja, która rzekomo miała być rzecznikiem Boga, stała się narzędziem propagandy księcia ciemności, "mówiącym zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu".

Męczył Świętych Najwyższego (w. 25)
Według umiarkowanych szacunków ocenia się, że w średniowieczu zginęło za sprawą papiestwa przynajmniej pięćdziesiąt milionów męczenników za wiarę. Przez wieki w ziemie Europy wsiąkała krew męczenników. Powoływano pod broń wielkie armie i rozpętywano krucjaty w celu wytępienia tzw. "heretyków". Cywilizowany świat wciąż wzdraga się na wspomnienie "świętej inkwizycji", ale kto chce jeszcze pamiętać, że ten nieludzki trybunał był tworem i narzędziem papiestwa?
Lecky, ateistyczny historyk, oświadcza: "Żaden protestant znający trochę historię średniowiecza nie zaprzeczy, że Kościół Rzymskokatolicki przelał więcej niewinnej krwi niż jakakolwiek inna instytucja kiedykolwiek istniejąca na świecie" (Rise and Influence of the Spirit of Rationalism in Europe, s. 32).

Zamierzał zmienić czasy i Prawo (wers 25)
Stając się coraz bardziej aroganckim i zarozumiałym, papieski Kościół nie wahał się podeptać prawo Boże! Instytucja, która powinna jako pierwsza bronić Bożych przykazań, podjęła zuchwałą inicjatywę dokonania wyłomu w Bożym murze obronnym. Ponieważ drugie przykazanie biblijnego Dekalogu sprzeciwia się kultowi obrazów, papieski kościół postanowił usunąć ten święty przepis, co potwierdza dzisiaj niemal każdy katolicki katechizm. Następnie, ignorując wyraźne wymagania czwartego przykazania, dotyczącego siódmego dnia tygodnia jako sabatu Pańskiego, Kościół poparł żywo legislację wprowadzającą jako dzień święty niedzielę - pierwszy dzień tygodnia. Według proroctwa, "mały róg" "zamierzał zmienić czasy i Prawo". Jedyne z Dziesięciorga Przykazań nawiązujące do "czasu" to właśnie przykazanie czwarte!

Jego panowanie trwało do czasu, czasów i połowy czasu (w. 25)
- Wydarzenia na początku panowania "małego rogu"
Biskup Rzymu został duchowym przywódcą chrześcijaństwa od roku 538 n.e.
Po wiekach zmagań z ariańską herezją z jednej strony i rywalizującymi biskupami katolickimi z drugiej, papiestwo wreszcie znalazło potężnego obrońcę w osobie Justyniana, który wstąpił na tron w Konstantynopolu jako cesarz imperium wschodniorzymskiego w roku 527 n.e. Gorliwie wspierając Kościół rzymski jako swój przyczółek do odzyskania władzy w imperium zachodniorzymskim, Justynian toczył zaciekłą wojnę przeciwko ariańskim władcom i gorliwie wydawał akty prawne korzystne dla katolicyzmu. W 533 roku n.e. Justynian ogłosił biskupa Rzymu "głową wszystkich Kościołów świętych" oraz "prawdziwym i skutecznym karcicielem heretyków", zarządzając jednocześnie, iż arcybiskup Konstantynopola ma zajmować drugie miejsce po biskupie Rzymu. Ten dekret wszedł w życie w roku 538 n.e., kiedy Belisariusz, dowódca wojsk Justyniana, zadał dotkliwy cios Ostrogotom, ostatniemu z trzech ariańskich państw. W tym samym roku (538 n.e.) Justynian opublikował edykt nakazujący wszystkim niekatolikom przyłączyć się do Kościoła w ciągu dziewięćdziesięciu dni albo opuścić imperium, a tym, którzy nie podporządkowali się nakazowi, skonfiskował dobra.

Wydarzenia pod koniec panowania "małego rogu"
Biskup Rzymu został zdetronizowany w roku 1798 n.e., w wyniku interwencji we Włoszech wojsk porewolucyjnej Francji.
W 1797 roku, kiedy papież Pius VI poważnie zachorował, Napoleon wydał rozkaz, by w razie śmierci papieża nie powoływano następcy na ten urząd, tak by papieskie rządy wygasły. Jednak papież wyzdrowiał, a więc 10 lutego 1798 roku, pod pretekstem obrazy francuskiego ambasadora we Włoszech, generał Berthier, słynny dowódca sztabu wojsk napoleońskich, wkroczył na czele swojej armii do Rzymu i aresztował papieża. Sędziwy biskup został aresztowany w nocy 20 lutego, w dwudziestą ósmą rocznicę swojego pontyfikatu. Z jego palca zdjęto pierścień władzy, jego dobra skonfiskowano i sprzedano, państwo papieskie zostało rozwiązane, a Rzym ogłoszony republiką. Papieża wywieziono do Francji, gdzie zmarł w niewoli, wyczerpany trudami podróży i przygnębieniem, 29 sierpnia 1799 roku, w Walencji. Przez dłuższy czas papieski tron pozostawał pusty.
Aż do czasów Rewolucji Francuskiej, Francja była jedną z najważniejszych sił wspierających papiestwo, tak iż nazywano ją "najstarszą córą Kościoła". Tak więc nieszczęście, jakie spotkało papieża, położyło kres wielowiekowej politycznej supremacji biskupa Rzymu i zadało papiestwu ranę, z której do dzisiaj nie wyleczyło się w pełni.
Wobec tak dobitnych dowodów, nie może być wątpliwości co do tożsamości "małego rogu". Dwanaście wieków historii wskazuje jednoznacznie na papiestwo, świadcząc, jak niegdyś prorok wskazujący winowajcę: "Ty jesteś tym człowiekiem!"

Źródło: http://www.chrystus.com.pl/lekcje/tem_d03.htm

A teraz powiedz orion, czy w świetle ujawnionych faktów „mały róg, który wyrwał trzy inne” (oraz innych jego cech) jest podobny do Putina, Browna, barana czy oriona?

A może po prostu kozła, który dyktuje Ci Twoje artykuły? Zwanego Bafometem...

Odpowiedzi na pytanie na jakiej podstawie uważasz, że manipulujemy Twoimi wypowiedziami też się nie doczekamy. To tradycja, której złamanie przez Ciebie wymagałoby odrzucenia zakłamania, więc i tym razem argumentów "nie zauważysz". Zrobią to niedoszli czytelnicy Twojej strony poprzez nasze wypowiedzi. To wystarczy, będziemy usatysfakcjonowani.

Ja zamiast Oriona polecam stronę Adgolka http://nietylkokontrowersje.com/portal.php


orion napisał:
(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
Pierwsza niezwykle mocna wskazówka. Odstępstwo od czystej prawdy ma skalę światową. Wygląda na to, że odstępstwo jest wyraźnie, ale... nie objawił się jeszcze człowiek bezprawia.
(4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
Mamy kilka szczegółów dotyczących człowieka bezprawia.
I to jest główny problem dla wielu.
Nie mamy jeszcze świątyni Boga na ziemi. .


Żenujące! Tylko dwóch gości nazywa się „człowiekiem zatracenia”: Jeden to ten który był z nimi ale zdradził (Judasz) a drugi to ten na końcu czasów.
Kto siedzi na tronie Boga samemu przejmując prerogatywy Boga jak odpuszczanie grzechów, bycie Świętym, uświęcanie innych, przebaczanie grzechów, nazywany przez ignorantów Ojcem?
Widziałeś go siedzącego na tronie w świątyni do której jak Faraon jest niesiony przez sługi?

orion napisał:
Ów plan zostanie ujawniony dopiero przez samego Boga, lub Jego sług przez niego upoważnionych w taki sposób, że nikt nie będzie miał co do tego żadnych wątpliwości. .


Czytaj Biblię a nie czekaj na „anioła”, który Ci objawi blubeamowe posłannictwo dla tych, którzy jak ty Pismo znają z widzenia.

orion napisał:
Owi fałszywi apostołowie i prorocy wymagają wiary w ich pychę przedstawiania siebie jako namaszczonego proroka Bożego. Tymczasem ich uczynki i prosty fakt nie sprawdzania się owych proroctw świadczy wyraźnie o tym, że są oni niczym innym jak... fałszywymi prorokami. I przed takimi wilkami w owczej skórze przestrzega nas Słowo Boże w bardzo wielu miejscach. .


Pasuje jak ulał – orion, fałszywy prorok

Oj przydałoby Ci się Studium Biblijne:
http://www.chrystus.com.pl/lekcje/lekcje.html

Poniżej wykład o Bestiach w księdze Daniela. Wysłuchajcie wykładu fachowca od Danielowych Bestii : Lwa, Niedźwiedzia, Pantery i innych symboli tutaj:
http://video.google.com/videoplay?docid=1919988998963596497


Zaraz przeczytamy zapewne – pomimo ewidentnego i stokroć bardziej rzetelnego wkładu autorów powyższych stron do zagadnienia papiestwa, rogów, proroctw i znamienia – że orion nie zgadza się na cytowanie mu innych stron, bo tylko jego objawienia mają placet uczciwości i (śmiech) rzetelności.

On już wie najlepiej dlaczego tak jest, że jego tezy nie trzymają się całości (ani poziomu rozmowy). Prawda?

Ogólnie wykłady oriona przypominają referaty pisane w szkołach marksizmu-leninizmu naukowego („Mar-lena” w Warszawie), z nich też nic nie wynikało, pomimo, że poszczególne słowa były zrozumiałe.

Na dodatek nasze pytania są zbywane milczeniem a zadane są tylko dlatego, że nie rozumiemy dlaczego mielibyśmy zrezygnować z idealnego przenikania się biblijnych tez z faktami ujawnianymi przez rzeczywistość, które każdy może zweryfikować i nagle zamienić nasze Prawdy na nieweryfikowalne bzdury o "bioczipie syjonistycznej Bestii" albo "objawień anioła" który Prawdę ukaże tylko wybranym 144 tys Ś J + orionowi, bo Biblia jest dla wtajemniczonych a nie dla "bydła" jak my, lecz tylko dla wyznawców doktryny oriona, który wszystko już dawno wyknuł swoim gnostyckim umysłem. My jedynie jak w kołchoźniczej stołówce możemy jeść oriona albo nie jeść jeżeli się nam nie podoba, ale samodzielnie myśleć i analizować (i to jeszcze te jego wywody) już stanowczo zabronione!

Oto Prawda oriona: masz brać co daję albo jesteś "lucyferiańskim adwentystą"
Czy nie tak myślisz o nas orionie? Jak po chrześcijańsku...

A raczej rzymsko-katolicku.


Zwodzisz i gorszysz maluczkich orionie. Na potęgę. Na dodatek,żeby było śmieszniej, cytat o faryzeuszach który podałeś, mający się jakoby odnosić do mnie:
Mateusza 23:(15) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że obchodzicie morze i ląd, aby pozyskać jednego współwyznawcę, a gdy nim zostanie, czynicie go synem piekła dwakroć gorszym niż wy sami.

pasuje raczej jak ulał do organizacji, której byłeś członkiem i mentalnie nadal nim jesteś - dlatego Twoja strona jest tak dla chrześcijaństwa niebezpieczna.

Prawdziwy z Ciebie humanista wobec nas : nie ma co, ujawniony w podobnym zachowaniu, prawie jak Jekateriny Wielikajej.


"patronki nauk i swobody,
gdy ta dusiła twardą ręką
każdą myśl wolną, a narody
za kark chwytała tak kak koszkę
i przenosiła na wschód troszkę.
Gdy to wcielenie gumanizma
humanitarnie niesłychanie
stłumiło chłopów swych powstanie
(„wot, kak gumanno” ― myśli głowa
na pal wbitego Pugaczowa),
kiedy zesłała Radiszczewa
i Polszy sjeła kawał spory,
tłum postępowców ją opiewał,
wielbiły liberalne chory.
Wot krasawica! Wot mistrzyni!
Nieważne czto, ważne kto czyni!"


Smutna prawda orionie: wróciłeś do nas po tułaczce po innych forach, bo gdzie tyle się dowiesz o Prawdzie Biblijnej i wartości swych artykułów, jak nie od nas.
My nie pozwalamy na Twój grzech próżności i nie tylko dlatego, że nie masz podstaw do chluby, fakt – inteligencją ani innymi zaletami truthseekerów zdecydowanie nie grzeszysz. Jesteś jedynie zaślepiony i próżny.

Może jakieś pokemony zbombardowały peanami i panegirykami skrzynkę mailową na Twojej stronie, niepotrzebnie fałszywie zawyżając samoocenę ale w samozachowawczym odruchu wróciłeś tutaj, chociażby dlatego, żeby wiedzieć w przyszłości co pisać na swojej stronie.


My mentalnie jesteśmy tam, gdzie ty będziesz kiedyś. Zakładając, że będziesz kiedykolwiek.

Co z Twoim artykułem o nasieniu węża? Dlaczego go skasowałeś? Już nie wierzysz w „syjonistyczne hybrydy”? A to szkoda....
Był co prawda ździebko kompromitujący, ale żeby zaraz tak od razu kasować...
Co z odpowiedziami na pytania które nie wiem już który raz zadaję? Choćby tylko na te o "znamieniu syjonistycznej Bestii", które ma objawić Ci "anioł" światłości.

Oby nie ten sam co dał „najnowszy testament” masonowi-założycielowi Mormonów...

Będę się za Ciebie modlił.

Wśród tutejszych byłych i obecnych Ś J modnym jest wklejanie artykułów o swojej ulubionej organizacji z onetu, zajrzałem na niego i ja : z niezrozumiałych jednak dla mnie względów nie umieścili tego artykułu.
http://forum.interia.pl/post/koniec-swia.....3,c,1,,0,0

A to już poza konkursem
http://analizy.biz/marek1962/_sjogolnie.html

Hiobie! Zamiast steku bredni i pomówień wysil się na jakikolwiek argument, bo przestaniemy Cię traktować poważnie. Na razie jesteś poniżej oriona.

Żeby nie było, że ciągle tylko o orionie i innych Świadkach Jehowy. Dla ateistów:


„3 To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz i będą mówili: «Gdzie jest obietnica Jego przyjścia ? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata». 5 Nie wiedzą bowiem ci, którzy tego pragną, że niebo było od dawna i ziemia, która z wody i przez wodę zaistniała na słowo Boże, 6 i przez nią ówczesny świat zaginął wodą zatopiony. 7 A to samo słowo zabezpieczyło obecnie niebo i ziemię jako zachowane dla ognia na dzień sądu i zguby bezbożnych ludzi. 8 Niech zaś dla was, umiłowani, nie będzie tajne to jedno, że jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień . 9 Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy - bo niektórzy są przekonani, że Pan zwleka - ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia. 10 Jak złodziej zaś przyjdzie dzień Pański, w którym niebo ze świstem przeminie, gwiazdy się w ogniu rozsypią, a ziemia i dzieła na niej zostaną znalezione .”

2 Piotra 2:3-7

Jakie "dzieła na was zostaną znalezione", wy którzy stawiacie się ponad Bogiem? Zostaniecie zważeni i znalezieni letcy? Letni? A może ciężcy prawymi uczynkami, jak Daniel, czy bogaci w miłosierdzie jak Jan?

Dla otwartych na Prawdę umysłów cała kopalnia wiedzy o dotyczących nas obecnie proroctwach Biblijnych w przystępnym dla każdego (obym tego słowa nie musiał żałować orion) kompendium:
http://www.lb.maranatha.pl/nauka_bib/000_spis.html

i kolejna
http://www.lekcje.maranatha.pl/tematy/2006_3_1844/08.htm


Książka co prawda zielonoświątkowca, ale za to rzetelna odnośnie Epanados w Apokalipsie
http://exodus.dekalog.pl/download/storage/7wk.zip

KiaOra napisał:
Psalm 7;14-15 mówi, że Bóg - ,,Napnie łuk swój i przygotuje go. A przgotował sobie BROŃ ŚMIERTELNĄ. OGNISTYMI CZYNI STRZAŁY SWOJE''.

Tym, więc jak widzimy, który ją zniszczy I SPALI W OGNIU, będzie przychodzący Chrystus z całą armią niebios!


Mało tego. W księdze Hioba Bóg pyta go: 38 : 22-23 " Czy dotarłeś do zbiorników śniegu? Czy widziałeś zbiorniki gradu? Na czasy gniewu je chowam, na dzień utarczki i wojny. "

Wiecie jak w kontekście cytatu KiaOry zachowają się odkryte niedawno wokół naszego układu planetarnego gigantyczne, gradowe kule przy kontakcie z atmosferą?

Wiecie ateiści co to jest Gehenna?

Posłuchajcie tylko tego, cała kopalnia cytatów z Biblii o oznakach czasów końca:
Wspaniały słuchany esej o czasie końca
http://czasdecyzji.pl/downloads/wyklady/Smolka/Czas_Apokalipsy.mp3


orion napisał:
Nie Adwentyści ze swoim zrozumieniem, że znamię zabraniające kupowania i sprzedawania to... niedziela. .


ERWIN napisał:
Posiadanie znamienia bestii ma umożliwić kupowanie i sprzedawanie. To się ma nijak do niedzieli(pierwszy dzień tygodnia) czy do sabatu (siódmy dzień tygodnia), bo np dzisiaj w niedzielę da się kupować i sprzedawać np w marketach.


Pomyśl Erwin czy Bestie, które widział Daniel (sztuk 4 ) są markerami bioczipów albo wśród ich cech dostrzec można garbate nosy? NIE! Bo to imperia kolejno następujące po sobie, wywodzące się z Babilonu !
Apokalipsa jest wisienką na torcie Biblii, której nie sposób zrozumieć bez lektury wcześniejszych Ksiąg.
Spośród 404 wierszy zawartych w tej księdze, 276 to bezpośrednie cytaty lub parafrazy pism Starego Testamentu.
Apokalipsa czy Objawienie św. Jana jest streszczeniem historii chrześcijaństwa opisanej z detalami już na samym początku jej formowania!
Zobacz choćby to (o Epanados):
http://video.google.com/videoplay?docid=954741859811475663

Do zrozumienia jej nie potrzebna jest, jak to powiedział orion, „żonglerka cytatami” tylko maksymalnie 4 zwoje w mózgu i chęć lektury tej grubej książki.

No i co, że bez obrazków. Kto ma wyobraźnię ten nie potrzebuje ani obrazków ani tłumaczeń łopatą do głowy.

A tu PO POLSKU: Od 50min. : 43 sek tego filmu.
Obejrzyj Erwin i podaj dalej znajomym, zrobią gały jak spodki

(ZWŁASZCZA OD 1godz :11min :22sekundy o kupowaniu i sprzedawaniu i to bynajmniej nie w związku z żadnym bioczipem)
Dwie bestie stają się przyjaciółmi
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/4/


Na jego początku również analiza bestii widzianych przez Daniela.

Dzięki KiaOrze macie te wykłady PO POLSKU, nie zapomnijcie o nim w swoich modlitwach, jeśli Was dokształcą. Chciałbym by stały się one początkiem – poprzez lekturę Biblii oczywiście – wspaniałej przygody spotkania z Bogiem.
Gdyby nie wasza bariera językowa znalibyście je już od dawna, bo już od dawna je tu wklejam, tyle, że w oryginale.


Nadpolskimi wszechmutantami opisanymi jako antysemci w moim poprzednim poście ja bym się nie przejmował. To tylko kukiełki RM. Tak jak orion. Czy kiedykolwiek obudzą się z tego chocholego snu?

Przemyśliwuję obecnie nad analizą paraleli Ksiąg Wyjścia i Apokalipsy pod kątem plag: jakie konkretnie wydarzenia potwierdzone faktami z życia współczesnego świata (od 1844 r. - początku Apokalipsy) zauważamy obecnie, a mają symboliczne odzwierciedlenie w słynnych Egipskich plagach?
Mówiąc krótko po żołniersku: co oznacza co? Wówczas i dziś. Skoro się powtarza a paralela jest paralelą...
Czym jest obecnie "deszcz żab" czy Egipskie ciemności (duchowe ciemności New Age, jako czysty satanistyczny spirytyzm)

Są chętni do pomocy?

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i życzę wielu łask Ducha Świętego

Prawdziwy

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21   » 
Strona 13 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile