W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sekret - Prawo przyciągania  
Podobne tematy
dokument: The Secret dvdrip 2006 +napisy.pl +ksiazka12bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 19185
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 28 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, pominę wywody pana erde i nie skomentuję, pozdrawiam w każdym razie i życzę wielu owocnych komentarzy.
co do tematu to odpowiem pytaniem:
co jeśli tak wszystkim by sie spełniało? to jaki sens byłby w ogóle w spełnianiu się i doświadczaniu w kolejnych wcieleniach? gdyby wszyscy mieliby być tacy "happy" to po co w ogóle mielibyśmy sie rodzić i istnieć w tym wymiarze?
Możliwe że to pytanie do ludzi , którzy uznają inkarnację, ale wiem że są tu i takie osoby, więc może będą miały jakieś przemyślenia w tej sprawie.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 28 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Mike, odniosłem się do wypowiedzi kalfasa, który opowiada oczywistą oczywistość, że ludzie są źli i wszystko jest złe i najlepiej to powiesić się i nie wierzyć w sekret... dajcie komuś w to wierzyć i już. Ja też nie stosuję się do sekretu, a daję radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:34, 01 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. minęło parę dni, dyskusją w zasadzie poszła dość do przodu, to już pozytywna cecha!
Skoro się ktoś tym interesuje to jednak widzi w tym coś ciekawego.
A przy okazji, pamiętajcie: co dajesz to dostajesz!
Dajesz negatywne odczucia takie do ciebie wrócą, niekoniecznie na forum, może być w zupełnie innej sytuacji.
A na serio to spieracie z fizyką kwantową. To fizyka kwantowa wykazała, że elementarna cząstka jest postrzegana, mierzona i badana tak jak tego chce obserwator. Mówiąc po Polsku: jeśli badacz chce sprawdzić czy cząstka to fala elektromagnetyczna, ta taka jest, ta sama cząstka obserwowana przez drugiego badacza w tym samym czasie, będzie cząstką materialna. Czyli jedna i ta sama cząstka w tym samym czasie może być czymś kompletnie innym.
Teraz rozumiecie?
Żaden fizyk jeszcze nie odpowiedział na pytanie dlaczego tak jest? Stąd "sekret"!
Człowiek jest zbudowany z tych samych "klocków" co cały wszechświat, więc dlaczego sami o sobie nie mamy zdecydować jak chcemy wyglądać?
Cały problem to sobie zaufać, nie koledze czy mi ale sobie.
Choć to zabrzmi kolokwialnie ale miłość jest największą siłą, energią która kreuje wszystko co jest w naszym życiu.
Miłość jest tak pozytywnym odczuciem, że może góry przenosić.
Więc nie dajcie się więcej ściągać do poziomy podłogi bo ktoś wam powie: nie to nie działa, to ściema.
Sami to spróbujcie! To żadne NWO - wręcz przeciwnie, NWO to wojny a miłość to pokój.
I naprawdę to działa! Sam wiem po sobie:)
Mógłbym opisać najmniej 5 przypadków przekroczenia tak zwanego punktu ryglowania. Czyli momentu kiedy ponad 50% naszych myśli, odczuć jest pozytywna. Wówczas potocznie mówi się o splocie szczęśliwych okoliczności.
Ale to się samo napędza. Tak samo kiedy złe myśli, odczucia, zachowanie przekroczy tą barierę mówimy o pechu za pechem czy wręcz, że "nieszczęścia chodzą parami" - zgadza się! Bo co dajesz to zostaje ci zwrócone.
Ja nieświadom tego właśnie tak przestałem palić ponad dwa lata temu.
Nieświadom, po wydawało mi się wówczas, że to inny czynnik pomógł mi wyjść z nałogu, ale teraz wiedzę, że to było właśnie to.
I na koniec zadam wam pytanie:
W tym co między innymi ja propaguje jest choć jeden element negatywny?
Ani jednego!
Ewentualne rozczarowanie, jest sprawą Was samych!
Wyłącznie Wy kreujecie sobie własny świat, nikt inny tylko WY!
A światów równoległych jest dokładnie tyle ile możecie sobie wymyślić.
Trzeba tylko chcieć zmienić jeden na drugi a nie walczyć z nim.
Przytoczyłem parę postów wcześniej słowa pewnej zapomnianej już piosenki:
To kawałek Queen "Innuendo". Który właśnie o tym opowiada.
A muzyka, zwłaszcza ta ulubiona przez nas, wprowadza nas w bardzo dobry nastrój.
I pamiętajcie, w świecie zawodowym, jak już napisałem są specjalni ludzie od tłumaczenia "sekretu" nazywani są w świecie zachodnim Life Coach. Ich usługi są potwornie drogie.
Czy to wszystko nie dowodzi, że jednak w tym coś jest?

ps.
Pieniądze szczęścia nie dają, więc zamiast papierka z kiepskim rysunkiem pomyślcie o czymś naprawdę wartościowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 01 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goral, podpierasz się fizyką, jakbyś nie zdawał sobie sprawy, ze hipotezy trzeba udowadniać.

Co do Life Coach, to owszem są. Ale wiesz ile milionów ssssów wydaje Madonna na kabale? Wiesz jakie obroty generują w USA "kościoły" telewizyjne?

Jedyne co w tym jest to to, ze ludzie chcą wierzyć. Potrzebują wierzyć! Rajcuje ich secret, tajemnica...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KtozjakBog




Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 20 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawda - 14 Czerwiec 11, 20:06
Jak działać żeby nie spartolić ? Wystarczy poczytać pismo święte Smile. Zaczne to tak stosowałem jakiś czas sekret i powiem wam że to nie jest dobra sprawa bo to nic innego jak przekręcenie modlitwy i słów z pisma do spełniania pragnień przez co sie nie dziwcie że owoce waszych sekretów zazwyczaj gniją i wrzucają was do studni w której chodzicie w kółko po ciemku. Zaprezentuje wam mojego smsa z moich przemyśleń po tym jak mój przyjaciel zachęcił mnie do czytania bibli w czasie w którym naprawde przez sekret wpadłem w wir wydarzeń nad którym nie mogłem już zapanować i tylko jezus mnie wtedy załapał za ręke dzięki temu że wierze że umarł za nasze grzechy a później zmartwychwstał dzieki czemu mamy szanse na zbawienie bo zapłacił za nasze grzechy ale droga jest jedna tylko przez niego on jest jedym pośrednikiem uwierzcie mi mam coś czy miałem coś co sie nazywa nerwica natrectw i tylko stosując sie do pisma świętego zdrowieje brałem leki wszystko lecz tylko dzieki jezusowi zyskałem wiare w zwyciestwo.
A to sms "Zbierdałem sie do nauki jak pies do jeża i po chwili gdy oglądałem tv zacząłem czytać list św jakuba i właśnie tu znalazłem odpowiedz na sekret bo sekret to przeksztalcone pismo do pewnego łatwego celu ze sztuczna wiarą przy ominięciu jezusa ojca i ducha swietego porównałbym to do zapłodnień invitro i do klonów ze star warsów czyli to pewnego rodzaju łamanie prawa boskiego a ludzie stosują to swiadomie nieswiadomie ktos to zapentlil i zwieksza tak ilosc odmian jak twój kalkulator" Sekret to nie ta droga ! Chrześcijaństwo to nie jest łatwa droga ale uwierzcie mi nie ma innej trasy reszta tras kończy sie klifem bez wyboru ! Szukaliście odpowiedzi to jest właśnie odpowiedź pozdro ludzie SmileSmileSmile ciesze sie ze mialem odwage to napisac


pełna wersja

myślę, że to powinno wyczepać temat.


Bóg jest wielki!
_________________
Rzekł Jezus: "Przypatrzcie się temu, który żyje, dopóki żyjecie,
abyście nie umarli,
a nie starajcie się go widzieć nie mogąc się mu przypatrzeć".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 20 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KtozjakBog napisał:

myślę, że to powinno wyczepać temat.




Nie osłabiaj myślących ludzi. Dementujesz jedne bzdury drugimi i bunczucznie twierdzisz

"To powinno wycze(r)pać temat" Kurwa, you make my day.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 20 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KtozjakBog napisał:
Cytat:
Prawda - 14 Czerwiec 11, 20:06
Jak działać żeby nie spartolić ? Wystarczy poczytać pismo święte Smile. Zaczne to tak stosowałem jakiś czas sekret i powiem wam że to nie jest dobra sprawa bo to nic innego jak przekręcenie modlitwy i słów z pisma do spełniania pragnień przez co sie nie dziwcie że owoce waszych sekretów zazwyczaj gniją i wrzucają was do studni w której chodzicie w kółko po ciemku. Zaprezentuje wam mojego smsa z moich przemyśleń po tym jak mój przyjaciel zachęcił mnie do czytania bibli w czasie w którym naprawde przez sekret wpadłem w wir wydarzeń nad którym nie mogłem już zapanować i tylko jezus mnie wtedy załapał za ręke dzięki temu że wierze że umarł za nasze grzechy a później zmartwychwstał dzieki czemu mamy szanse na zbawienie bo zapłacił za nasze grzechy ale droga jest jedna tylko przez niego on jest jedym pośrednikiem uwierzcie mi mam coś czy miałem coś co sie nazywa nerwica natrectw i tylko stosując sie do pisma świętego zdrowieje brałem leki wszystko lecz tylko dzieki jezusowi zyskałem wiare w zwyciestwo.
A to sms "Zbierdałem sie do nauki jak pies do jeża i po chwili gdy oglądałem tv zacząłem czytać list św jakuba i właśnie tu znalazłem odpowiedz na sekret bo sekret to przeksztalcone pismo do pewnego łatwego celu ze sztuczna wiarą przy ominięciu jezusa ojca i ducha swietego porównałbym to do zapłodnień invitro i do klonów ze star warsów czyli to pewnego rodzaju łamanie prawa boskiego a ludzie stosują to swiadomie nieswiadomie ktos to zapentlil i zwieksza tak ilosc odmian jak twój kalkulator" Sekret to nie ta droga ! Chrześcijaństwo to nie jest łatwa droga ale uwierzcie mi nie ma innej trasy reszta tras kończy sie klifem bez wyboru ! Szukaliście odpowiedzi to jest właśnie odpowiedź pozdro ludzie SmileSmileSmile ciesze sie ze mialem odwage to napisac


pełna wersja

myślę, że to powinno wyczepać temat.


Bóg jest wielki!


Myślę że jedyne co wyczerpałeś to ten malutki skrawem wolności w twojej głowie z którym się urodziłeś a którego miejsce zajął Jezus...Ja ciebie nie krytykuję i nie próbuję nawet zmieniać twoich poglądów masz do nich prawo ...Każdy człowiek dąży do poznania prawdy i tylko jego wolą jest postawić sobie szlaban w połowie drogi z napisem
"jesteś u celu " a w słuchawkach
"przechodzimy na Automatyczne sterowanie , możesz rozpiąć pasy- od tej chwili Jezus drive / cel niebo "
Czyli co przed Jezusem to co wszytko było huja warte nie było właściwej trasy ? A dopiero jakiś Jezus otworzył wrota do innych wymiarów ?
Kiedyś usłyszałem taki o to argument mający dowieść że Jezus faktycznie istniał i był /jest synem bożym ...
" Wielkością Jezusa jest to co po sobie zostawił , Gdyby nie był niezwykły (boski) czy ludzie po 200 tysiącach lat w ogóle by o nim wiedzieli ? Czy te miliardy ludzie którzy w niego wierzą pomylili się ?

Dla mnie to zwykła manipulacja, kreująca masową prawdę ...Zawsze w kiedy o tym myślę przypomina mi się tekst o muchach " Jedzmy gówno, miliony much nie mogą się przecież mylić"

Żyję bez boga bez Jezusa Buddy Mahometa czy Złotego Cielca i jest mi w miarę dobrze ,bez tej całej waszej filozofii o prawie przyciągania ...W sumie to nawet nie Interesuje mnie zbytnio ta zasada tym bardziej jako cel osiągnięcie jakichś konkretnych materialnych korzyści ...W sumie materialistą też nie jestem zostawiłem sobie co prawda jednego bitmoneta na kącie Wink ale tylko po to aby mieć go, kiedy będzie warto komuś go przesłać albo przeznaczyć na jakiś dobry cel
Staram się być dobrym człowiekiem bo zwyczajnie inaczej nie potrafię i nie potrzebuję do tego filozofii ...Może jestem głupi ale jako Ojciec za cholerę nie mogę pojąć jak bóg mógł wysłać swojego syna na krzyż ...Nie widzę powodu do podjęcia tak drastycznego czynu jakiego dopuścił się bóg ...Skoro ludzie aż tak go zawiedli że chciał aby poprzez śmierć swojego syna Jezusa wpłynąć na ich zachowanie to czy nie prościej było jebnąć sobie samemu piorunem w łeb zamiast wysługiwać się synem i jeszcze to oglądać LIVE ?
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:

Staram się być dobrym człowiekiem bo zwyczajnie inaczej nie potrafię i nie potrzebuję do tego filozofii ...Może jestem głupi ale jako Ojciec za cholerę nie mogę pojąć jak bóg mógł wysłać swojego syna na krzyż ...Nie widzę powodu do podjęcia tak drastycznego czynu jakiego dopuścił się bóg ...Skoro ludzie aż tak go zawiedli że chciał aby poprzez śmierć swojego syna Jezusa wpłynąć na ich zachowanie to czy nie prościej było jebnąć sobie samemu piorunem w łeb zamiast wysługiwać się synem i jeszcze to oglądać LIVE ?

To niedobrze, że nie potrzebujesz filozofii.

Słowo "filozofia" (gr. φιλοσοφία, łac. philosophia) pochodzi (prawdopodobnie) od matematyka i filozofa Pitagorasa żyjącego w VI wieku p.n.e. Pierwotnie miało sens dosłowny i oznaczało poszukiwanie, umiłowanie mądrości lub posiadanie mądrości (gr. φιλέω phileo – kochać, σοφία sophia – mądrość).

Ale powyższe wyjaśnia dlaczego za cholerę nie możesz pojąć tego o czym piszesz.
Sam tego do końca nie wiem więc wyjaśnić nawet nie spróbuję ale mogę wskazać gdzie jest pies pogrzebany.
Żeby zrozumie sprawę trzeba by odpowiedzieć na pytanie dlaczego Bóg jest jaki jest i zachowuje się jak się zachowuje.
Ciężko to w głowie zrozumieć ale podejrzewam, że gdyby był pozbawiony tych przymiotów naj... to to co oglądamy rozsypałoby się w pył i dosłownie nie było by niczego.
Bóg pieprzpnie piorunem i wywrze na skurwy.....nach srogą pomstę ale zrobi to w momencie, który opisał czyli momencie odpowiednim.
Ale czeka i wykorzystuje swoją cierpliwość by zapewne jeszcze kogoś ugrać. Potem zapewne znów zabawa z ziemią zacznie się od nowa bo skoro Bóg jest naj to nie przypuszczam by odpuścił tak łatwo. Ile tych ziem już było i ile będzie nikt z ludzi nie wie ale wiele może wskazywać na to, że nie możemy tego wykluczyć. Zresztą jest to logiczne i konsekwentne a metody życia i śmierci, stwarzania i niszczenia wcale nie najgorsze i nie koniecznie czasochłonne skoro sam czas też jest tylko częścią stworzenia.
Także nigdzie się nie spieszymy, kropla drąży skałę i wydrąży i ostatecznie wygra to co ma wygrać.
Pytanie dlaczego lub za co Bóg aż tak nas kocha? Czy odpowiedź bo jest nieskończenie miłosierny to wyjaśnia? Zawsze można zapytać dlaczego taki jest? Albo o czymś nie wiemy albo nie wiemy czym jest prawdziwa miłość. Albo i JEDNO I DRUGIE.
Jako rodzic wiem, że prawdziwa miłość to uświadomienie ale także danie wolnego wyboru i nadzieja, że dziecko wybierze WŁAŚCIWIE. Danie wolnego wyboru nawet kiedy wiemy, że dziecko pójdzie na zatracenie. Jak u zwierząt gdzie część młodych sarenek zagryzą wilki. Nadzieja matki, której syn jest największym zbrodniarzem też nigdy nie wygasa - dlaczego? No właśnie, dlaczego tak się dzieje.
Zapewne dlatego, że to matka, krew z krwi i prędzej samą siebie podłoży niż dziecko za które czuje się zwyczajnie odpowiedzialna od początku do końca.
Skoro Bóg wszystko stworzył a w tym nas też musi czuć się odpowiedzialny bo gdyby nie był odpowiedzialny to nie byłby Bogiem tak jak nie jest matką kobieta, która zostawia dziecko na pastwę losu.
Bóg nie chce naszego zaufania kupić ani spowodować byśmy zaufali mu z racji rachunku strat i zysków ale byśmy zawierzyli mu bez dodatkowych warunków bo zapewne to ceni sobie najwyżej. I ja to rozumiem choć jak potężny jest Bóg ciężko sobie wyobrazić skoro jego siła sprawcza stworzyła coś czego samo stworzenie nie może do końca zrozumieć a co dopiero pojąć tę siłę stwarzającą.
Jedno jest pewne. Można być dobrym człowiekiem bez uczestniczenia w systemach stworzonych przez ludzi jak np. religie. Można być dobrym człowiekiem lub próbować nim być i żyć zgodnie z naturą (stworzeniem) i wale nie trzeba odrzucać wiary w to, że za tym stworzeniem stoi jakiś sens, jakaś najwyższa siła, technologia bez skaz, bez wad i cierpienia.
Można by zadać jeszcze pytanie co przeskrobaliśmy w przeszłości, że teraz musimy przechodzić to co przechodzimy a może nic nie przeskrobaliśmy? Bo niby co przeskrobało dziecko, któremu odmawia się czekolady zamiast kolacji?
Albo można zadać pytanie po co w ogóle Bóg nas stwarzał. Ale to samo pytanie możemy zadać samemu sobie o ile mamy dzieci. Po co nam one?
Może dlatego, że wiemy, że to jest dobre?

Choć nie da się tego wyjaśnić rozumowo to można bez problemu to czuć jeżeli się tylko człowiek temu podda. Wg mnie warto bo nie ryzykuje się nic a zyskać można wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 25 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Joe Dispenza [1/7]✨ Praca nad osobowością 💫 kurs online | PO POLSKU | PL



Dr Joe Dispenza - Break the Addiction to Negative Thoughts & Emotions


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 26 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu wy sobie czegoś nie przyciągniecie skoro to takie proste, zamiast teraz pływać jachtem po Karaibach to pierdolicie farmazony na "prawda2" Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 22:15, 27 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Czemu wy sobie czegoś nie przyciągniecie skoro to takie proste, zamiast teraz pływać jachtem po Karaibach to pierdolicie farmazony na "prawda2" Laughing


Najpierw trzeba przejść na odżywianie Praną, inaczej Kundalini nie podniesie się wystarczająco, żeby aktywować Sahasrarę (czakrę korony) i uruchomić oddziaływanie Prawa Przyciągania... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 28 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 18 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Joe Dispenza ✨ Formuła ✨ Całkowicie nowy kurs



How to Create The Future You Want with DR. JOE DISPENZA | Aubrey Marcus Podcast


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 07 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekształcanie wiedzy w energię - dr Joe Dispenza @ flow! summit | PO POLSKU | PL



HOW DR JOE DISPENZA'S DAUGHTER MANIFESTED AN UNLIMITED SHOPPING SPREE!



Law of Attraction Success Story + Technique - How Dr. Joe Dispenza's Daughter Manifested Dream Trip


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 07 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapewniam / działa
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sekret - Prawo przyciągania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile