W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Erich von Däniken materiał PL  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1180
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 15 Maj '09   Temat postu: Erich von Däniken materiał PL Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam do Was ogromną prośbę.

Poszukuję przetłumaczonych dokumentów, wywiadów itp z jego udziałem. Głownie interesuje mnie co myśli o 2012 roku. Jeżeli ktokolwiek z Was wie o przetłumaczonych jego wypowiedziach itp niech wrzuci w tym topiku.

Myślę że jest to osoba bardzo znana (chyba kulminacja w talach 90-tych), a nie doceniana na dzień dzisiejszy... który moim zdaniem jest pionierem powiązań Cywilizacji pozaziemskich z Ziemią i ingerencję w naszą przeszłość do dnia dzisiejszego. Zanim pojawił się David Icke ten Szwajcar zrobił już cholernie duży kawał roboty z udokumentowaniem i przedstawieniem swoich koncepcji.

Niestety w tłumaczeniach nie jest brany pod uwagęSad - a myślę że jego zdanie warto przynajmniej znać, a nie ukierunkować się na ścisłe grono kilku osób i nikogo więcej:(.


Tutaj nie przetłumaczona pewna część filmów z jego udziałem myślę ciekawych ...... (ale to domysły...)

http://www.youtube.com/watch?v=eCahiXluaV8

http://www.youtube.com/watch?v=kOD4GFlPJXg

http://www.youtube.com/watch?v=04OilEWckAU&feature=related

itp...

Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prawie wszystkie jego książki, więc jeśli chciałbyś znać jakieś konkrety, to pisz śmiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 16 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG- dzięki za chęci:). otóż tak jak wspomniałem najbardziej interesuje mnie jego zdanie odnośnie teraźniejszych wydarzeń i zbliżającego się 2012 roku. Natomiast jeżeli ofiarujesz pomoc to mam pytanie:

Ostatnio zacząłem czytać książki o przemilczanej archeologi i kryptozoologi, gdzie były poruszane różne tematy. To co mnie zainteresowało to to że Ercih von Daninken często figuruje w tych że publikacjiach- co lekko mnie zbiło z tropu- ponieważ kojarzę go z Obcą cywilizacją i powiązaniami z naszą cywilizacją, a tutaj przy tej tematyce jest wskazywany, ba nawet swoim zainteresowaniem i uporem pogłębił wiedzę w pewnych archeologicznych znaleziskach...Mam tu na myśli np. równiny z Nazca. Czy coś szerzej w którejś z książek to opisał?? Peruwiańskie rysunki, pasy, linie są znane nie od dziś, jednak z tego co się zorientowałem poszedł dalej w swoich badaniach ( nie miałem pojęcia że był aktywnym również archeologiem-amatorem). Czy odnośnie tej tematyki można gdzieś szerzej się dowiedzieć, bądź w której książce??? Bym był wdzięczny.

Ave

[i]"Ludzie są jedynymi zwierzętami, które potrafią wrócić po swoich śladach, aby popełnić błędy, które przedtem uniknęli. Im więcej osób uczestniczy w jakimś zdarzeniu tym bardziej zanika ich inteligencja (Prawo Juareza)"
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 16 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetny pisarz i dokumentalista od dawna czytam jego książki.Mam ebooki jak ktoś chce.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 17 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie mój post w tym temacie był nieco na wyrost. Ostatnia jego książka, jaką mam, jest sprzed 10-ciu lat. I wtedy też ostatnio do niej zaglądałem, lecz z tego co pamiętam, o roku 2012 nic nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genzo jak mozesz to weś zapodaj tutaj te eboki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ripsonar :

"Dzień w którym przybyli Bogowie" - o ludach mezoameryki, znakomita. Poszukaj po antykwariatach Wink

Odysey of the Gods - podejme się tłumaczenia, na dniach Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Erich von Däniken materiał PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile