W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kłamiesz   
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 24289
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 16 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88

"Spowiedź" drogi kaznodziejo była sprostowaniem do twojej pizdowatej oświeconej prawdy. Jeśli nie potrafisz się do takich rzeczy odnosić bo to plebs to po co w ogóle odpisujesz na posty każdego plebsu? Przecież wg ciebie plebs nie działa. Tak naprawdę to sam jesteś plebsem i pomimo tego, że masz w sobie potencjał (,który uważasz za mądrość hah) to jesteś na tyle upośledzony i nie uruchomisz w sobie iluminacji. Jaki jest sens twojego zycia? Umrzeć Smile.
Nałykałeś się tyle informacji, że sam nie wiesz co wiesz. Jaki jest sens pisania o twojej depopulacji skoro tak samo jak każdy z nas zrównasz się z piachem albo z prochem. Ewentualnie dożyjesz później starości szprycując się molekułami na wózku inwalidzkim z allegro.
Gdy już twoje ciało zgnije, wtopi się w ziemie, wyparuje do chmur i spadnie deszcz. Urośnie sobie krzaczek, który wpierdoli sarenka, dziczek lub inne zwierzątko. Później nieuchronnie te zwierzątko się wysra. Po co to napisałem?
A no to po by pokazać ci, że Ja i Drumer doceniamy takie gówno jak ty, z którym warto się nawet posprzeczać.

\88/ Twój idol Adolf też wylądował w czyimś jelicie grubym.
Z gówna powstałeś w gówno się obrócisz.
Masz jeszcze jakieś prawdy objawione? No dalej machnij batutą haha. Tylko wcześniej naucz się nut. Więc może lepiej machnij fiutem tak jak zrobił to twój ojciec.
Uuu metoda niekonwencjonalna.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 06 Paź '11   Temat postu: Poufna plotka Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Ze zdziwieniem .......

Zacytuję wypowiedź JKM http://korwin-mikke.blog.onet.pl/1,DA2007-06-20,index.html
Cytat:
Tak przy okazji: niedawno p.Minister SWiA na konferencji prasowej uchylił się od odpowiedzi na pytanie: „Czy w MSWiA nadal istnieje departament plotki?” Wyjaśniam: w MSW taki wydział istniał „od zawsze”, zajmował się on i zajmuje rozpuszczaniem „informacyj” prawdziwych albo fałszywych, ale zawsze korzystnych dla rządzącej kliki. Również: wymyślaniem dowcipów stawiających w niekorzystnym świetle tych, których „trzeba” zwalczać.

Jest to niesłychanie skuteczna broń – nie wiem, czy nie ważniejsza od telewizji. Rozumiecie Państwo: 350.000 agentów ABW rozproszonych po całej Polsce zaczyna jednego dnia jakąś plotę rozpuszczać. Duża rzecz.

Dziś oprócz rozpuszczania plotki "na ulicy", robi się to na forach, również takich, które się całkowicie kontroluje poprzez współpracujących z nimi administratorów.

Polecam zapoznać się z początkową "dyskusją" w tym temacie mając na uwadze, że agentsmith to agent jednej ze służb, który właśnie dowiedział się, że Bimi podjął współpracę z "konkurencją".

Kto ma głowę do myślenia niechaj myśli!



Czy agentura świadomie rozpowszechnia plotkę?
Nie!
Ona rozpowszechnia poufne informacje, bo tylko poufne są na prawdę warte powszechnego rozpowszechniania.

Poufność stwarza wrażenie ekskluzywności!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 06 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co komu ekskluzywność?

"Tak - tak, nie - nie." i koniec z tajnymi sferami; zamkniętymi elitarnymi miejscami na forach w życiu i t.d.

A potem zamiast szukania agentów w gniazdkach elektrycznych idziemy poprzytulać swoich bliskich.

Chcecie zrobić coś dla świata? Pomasujcie komuś plecy albo pochwalcie jakąś dobrą cechę w innym człowieku.


Laughing


Piotruś a jednak... warto się miziać Very Happy
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 09 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś kto myśli ,pomyśli ...
doprowadzić dobrze zapowiadające się forum do takiego dna ???

Gdzie podziali się komentatorzy nie liżący rowa , gdzie podział się Bimi z 2005 roku ???

Co mamy w zamian dzisiaj ?

Nie wierzę ,że pierwszy Bimi od 2005 roku jest w stanie tolerować taki burdel i dezinformację ,
Więc twierdzę ,że projekt Bimi-forum -prawda2.info ,to od początku dzieło służb wrogich Polsce i Polakom .

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 11 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Mysli Agenta Smitha pozostana zagadką.

Ale oto co ja myślę.

Schemat jest bardzo prosty. Na przykład ktoś zainteresowany kwestią 9-11 trafia przypadkiem na forum "prawda o świecie" i co widzi? Reptilioni, free energy, posty XTC, apollo hoax, CHWDP itp. Czyli urban legends dla pryszczersów. Takie zestawienie więcej szkodzi sprawie niż pomaga. Niby wolność słowa, ale pamietam jak po impertynenckich uwagach Bimiego Dromek opuścił forum. Dromek śmiał głosić herezję, że leki przepisywane przez psychiatrów czasem działają - co burzy klarowny farmaceutyczny spisek (albo brak spisku albo Globalna Elita, NWO itp. wersje hard). Do wyznawców paranuki Bimi się tak nie przyczepiał...

Jaka prawda jest w "prawdzie o świecie"?

Zanim napisałem o (dość ostentacyjnym) syjoniźmie Kaczyńskiego (od polityki zagranicznej po deale na siedzibę PIS z izraelskimi biznesmenami), Bimi - admin forum lansował tezę, że Kaczyńscy to katole próbujący zrobić z Polski państwo wyznaniowe.
Kiedyś na forum podałem artykuł z "Gazety Polskiej" pokazujący zwiazki czołowych sondażowni (i ludzi w nich pracujących) z PRL i jej propagandą oraz pompowaniem Tuska/PO. To był świetny kawałek śledztwa dziennikarskiego. Jakież było moje zdziwienie, gdy na stronie "prawdy" znalazłem tekscik Bimiego lansujący zupełnie przeciwstawną tezę. Oczywiście bez żadnych konkretów i dowodów poza widzimisiem autora, który śpiewał tak jak wówczas śpiewały całe masy młodych pozytecznych idiotów podpuszczonych przez media.
Z Sawickiej szykującej zagładę polskiej służby zdrowia Bimi robił męczennicę. Nawet dał na forum obwieszczenie, by tego agenta co ją rozpracował dorwać. Naraził się tym samym na smieszność i zaprezentował kompletną aberrację moralną. WOŚP zbiera na sprzęt, ludzie płacą składki, podatki, a kilku skurwieli puści to z dymem by "ukręcić lody". Bimi staje po stronie tych skurwieli. Widocznie wzruszył się łzami złodziejki (potencjalnej współmorderczyni tysiecy ludzi zważywszy na skutki planowenej złodziejskiej pseudoprywatyzacji).
Bimi lansuje tezę spisku OPEC ukrywającego złoża i ściemniajacego o OP. Oczywiście OPEC nie ma nic do gadania. Liczą sie zachodnie koncerny naftowe i stojące za nimi armie czego najlepszym dodowdem jest od kilku już lat brytalnie okupwany członek OPEC.... Dla tych koncernów powszechna społeczna świadomość zbliżającego się (nie zaraz tam za chwilę, może byc za 5 lat i całkiem łagodnie) OP oznacza katastrofę. Czemu? Kursy akji takich nieperspektywicznych firm zaczną spadać. Przestudiowałem sobie materiały z sieci. Pomijając "apokaliptyczny" (raczej naciagany) nurt peaknikowców, to widzę, że przynajmniej ich ogólna teoria trzyma się kupy. Nie miejsce tu wyjaśniać. W sieci materiałów jest pełno. A kiedy będzie OP? Tutaj pewności nie mam. Ciekaw jestem skąd taką pewność ma Bimi, że OP nie będzie. Może teoria nieorganicznego pochodznenia ropy? A może coś innego? A! Pewnie jakiś Alex Jones powiedział. Film z googla - świętość. Całe pokolenie kontestatorów NWO wyrasta na filmikach. Znak czasów.


To są analityczne pudła jakie Bimi zaliczył po odejścu Smitha. Ciekawe czy jakieś oryginalne teorie Bimi glosił wcześniej...? W sumie to każdy może się pomylić. Sęk w tym, że co innego przywiązać się do jakiejś hipotezy, a co innego robić z niej reliwię. Oto najnowsza relikwia Bimiego:


Ostatnio Bimi zapalił się do pomysłu lansowania samochodu elektrycznego jako wybawienia od drogiej benzyny. Nie wziął przy tym pod uwagę, że 1) ceny benzyny są bardzo przeładowane podatkami 2) Polsce grozi black-out, bo od kilkudziesieiu lat zaden polityk nie zastanawiał się poważnie nad zbudowaniem nowej elektrowni, a w końcu zapotrzebowanie na prąd po armagedonie "reform" zaczeło ruszać do przodu. Budowa elektrowni to 5 lat, pierwszej atomowej znacznie wiecej. 3) zastąpienie energii węglowodorów to spore wyzwanie inwestycyjne dla energetyki. Pomysł Bimiego by każdy dom miał nieopodal wzgórze (sic!), a na nim wiatrak świadczy chyba, że Bimi troszkę odlatuje...Coż Holandia Very Happy). Majac powyższe na uwadze zrobiłem zapytałem o kaloryczność ropy i zaraz po tym Bimi raczył mi zwrócić uwagę, ze "pieprze", "ze syfię na forum jak Agent Smith" i że "nie rozumie o co mi chodzi"...To jest dopiero tytan intelektu i partner do dyskusji Smile. Temat baterii nie miał nawet szansy zaistnieć. Z resztą w spiskowym swiecie Bimiego super baterie są od dawna, tak samo jak silnik na wodę. Zadziwia te godzenie niewiary w program Apollo i wiara w istnienie przełomowych technologii, które rywalizujące potęgi kisza nie wiadomo po co. Nawet zapytałem go o sens takiego kiszenia, skoro masowe zastosowanie wynalazku zmienia globalną szachownicę. Nie pamiętam już co wtedy mi odpowiedział. Pamietam tylko, że nic mądrego. Smile

Z powyższych przykładów widać, ze Bimi kompletnie nie rozumie tego co się dzieje na świecie, że stawia kategoryczne, niczym niepoparte hipotezy i często się przy tym myli.

To był intelekt. Agent Smith nazwał go "pożytecznym". Teraz pscyhika, czyli "farbowany lis" Smile.

Na tym forum już się kilka razy z różnymi osobami poprztykałem. Głownie szło o WTC, stosunek do czystek etnicznych albo "autorytetów moralnych". W ferworze "walki"padały słowa nieprzyjemne. Była to jednak niechęć od pierwszego wejżenia. Zaklawiaturzenia?

Tymczasem Bimi miesiącami był niby w porządku. Miesiacami miał okazję coś mi przekazać, zasugerować. Zero uwag, wszystko OK. A tu nagle taki wulgarny atak. Dość długo kisił w sobie złość i hodował kompleksy. Mógł wyjaśnić wszystko już dawno temu, skoro napisał, ze ja to "forum syfię". Syfienie to proces ciągły i długotrwały. Chamstwo to jedna rzecz, ale fakt, że facet miesiacami zatajajakieś smieszne urazy, zasługuje na podkreślenie. Odkad to trzymał? Albo od czasów, gdy spierałem sie z nim, że szkolni prześladowcy doprowadzajacy kolegów i koleżanki do samobójstw zasługują na potępienie (humanista Bimi bronił tych przesladowców, tak jak pózniej Sawickiej) albo od czasu gdy Agent Smith w dość niekulturalny sposób trzasnał drzwiami (to ten wątek), a Bimi nabrał podejrzeń, że on i ja to ta sama osoba. Kilka razy jakieś niby sugestie czynił co samo w sobie stanowi ciekawy temat. Prowadzić dorum o 9-11, apollo - rzeczy wielkie, a robić taki magiel, ech...

Na tym forum miał działać dział ukryty dla wybranych. O ile pamiętam kolega Boruta tam się dostał jako jeden z pierwszych i wspomniał, że ja w sumie też bym mógł. No coż. Skoro Bimi buduje jakiś extra dział, a nie zaprasza do niego autora kilku podczepionych wątków (taka miła satysfakcja mnie spotkała ze strony Bimiego albo jakiegoś moderatora), to chyba ma powody osobiste a nie merytoryczne? W końcu mnie tam zapisał. Wlazłem tam i wyczytałem, że pousuwał wpisy z powodu, których mogloby mi sie zrobić przykro. Inencje miłe Smile. No problem Bimi. Głupio wyszło co? Masz do kogoś awersję, on ci się szarogęsi po forum i nie za bardzo masz czym go palnąć. Jeszcze jakiś inny forumowicz wciąga ci go do elitarnego klubu. Musisz kasować co o nim nasmarowałes za plecami. Wychodzisz na tchórza. Głupio Smile

Nie traktujcie tego postu jako wypłakiwania. Moje ego raczej nie ucierpiało. Po prostu rozwijam ze swojej perspektywy coś co Agent Smith odchodząc zostawił jako niewyjaśnioną zagadkę. Bimi ucziwie zaznacza, że forum to jego folwark, a te znaczki u góry oznaczają jego sympatie i antypatie. Ja tylko dodaję jak mocno antyintelektualny charakter ma forum Bimiego. Komu to pasuje albo kto z tym może jakoś żyć to prosze. Wypada jednak ostrzec. Ikonki z przekreślonym mózgiem Bimi nie zamieścił i kilku naiwniaków może się niepotrzenie zarejstrować syfiąc biednemu Bimiemu niepotrzebnie.

Żegnam i gorąco pozdrawiam forumowiczów (tych co wogóle zauważa kolejny forumowy zgon).

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

kto by onegdaj pomyślał, że kiedyś wyszydzany gej stanie się później bronią XXI wieku, z jakże ogromną siłą rażenia w środowiskach łysych pał Laughing


Jeżeli nie jesteś gejszy od fekalialisty Bimiego to nie podskakuj . bo on ci szczeli z limitu Very Happy

Teraz ,więcej rozumiem . Bimiadministracjo , farbowany lisie ,dlaczego od początku nie przyznałeś się do swojego zboczenia seksualnego ?
Nawet bym zrozumiał ,choroba nie wybiera , nie rejestrował bym się w pedałowni.prawda2.odtyłu.info ,a tu szok .

Czy ci 18 postowcy ,to twoje znajome pedały ? czy potencjalne dziury do penetracji odbytniczej ? Na priwa ci wyznali ,czy jak ,bo faktycznie ,macie jakieś swoje kody ,bom chetero i nie zauważyłem .

Ty chory człowieku ,wyżywasz się na ludziach ,dlatego ,że ZDROWI ,AKCEPTUJĄ NATURALNOŚĆ SEKSUALNĄ ???

JAK BARDZO TRZEBA BYĆ CHORYM ,ABY PENISA WKŁADAĆ W ODBYT ,gdzie z NATURY SŁUŻY DO WYDALANIA, A NIE DO PRZYJMOWANIA !!!

teraz cię pedałku rozumiem ,skąd te twoje flustracje i masturbacja Bimiadministacyjna .

Uwalasz na tym pedoforum,każdego ,kto jest inteligentny i chetero .


Że też nikt ci nie powiedział ,że GÓWNO ,ŚMIERDZI I MA ZARAZKI .
ALE KIŁA . pozwolisz ,że będę od dzisiaj nazywał cię FEKALIALISTA BIMI .

rafal811 1 postowym limitem ,kończy się uświasamianie pedała idioty .

rzycie .....pisane przez rz ...




LECZ SIĘ HOMOFEKALIALISTO ,ŚMIERDZĄCY KAŁEM Z ODBYTU .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe - szczekan czyżby twoja frustracja wynikała z tego, że jesteś już impotentem, choć jeszcze dziewicą?
cóż, w tej sytuacji w pełni zrozumiałe, że seks typowo klasyczny - po chrześcijańsku, to szczyt twoich marzeń, zaś seks analny uważasz ze przejaw choroby. inaczej być rozumiał, że nie trzeba być pedałem aby szukać w seksie urozmaiceń...

no, ale tak, tak - masz rację, jak powszechnie wiadomo, jestem pedałem, a do tego w chuj niewyżytym - mam to już nawet w teczce, ale wcale mi to nie przeszkadza. szczerze mówiąc, korzystając z okazji, jeśli ktoś chciałby się umówić na bzykanko, to niech da cynę - tel 727 307 257. jak mi dobrze zrobi, to mogę mu nawet odpalić, w ramach wdzięczności, parę poniemieckich cegieł..
nie kłamię - serio! ja nigdy nie kłamię - przenigdy, nikogo, w żadnych okolicznościach... a zwłaszcza policji... już prędzej bym padł trupem, niż okłamał pana policjanta! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 21 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

administratorek napisał:
Cytat:
nie kłamię - serio! ja nigdy nie kłamię - przenigdy, nikogo, w żadnych okolicznościach... a zwłaszcza policji... już prędzej bym padł trupem, niż okłamał pana policjanta!

hahaha ...masz tupet panie ekipa policjancie , ale rozumiem gra operacyjna zobowiązuje .
Fakt, jesteś w stanie oszukać jeszcze jakiegoś gminazjalistę ala marcinn ,czy jak mu inaczej ,tyle twojego co sobie wyobrazisz szechterówko . 3/4 czytających ten grajdołek wie co i po co robisz najemniku . Może jeszcze podasz mój numer telefonu komórkowego śmieciu ?
Bardzo was Frasobliwy bolał ,co ? aż posuneliście się do zajebania Dariusza Ratajczaka , ty kurwa konfidencie pierdolony .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 20 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta gadzinowa Wybiórcza manipulacja ,co bym był zrozumiany dobiega końca , ostatni sklasyfikowani i podliczeni , a co Micnik i jego obrzezani namiestnicy zrobią to zobaczycie Smile Psie forum, by wam rozładować SIŁY DO DZIAŁANIA -CAŁA PARA W KLAWIATURĘ IDIOCI - przepraszam nie idiotów , których tu nie brakowało , a wyrośli . Jak , kurwa nas łatwo nabrać na słowo PRAWDA .

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 27 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tobie Bimi wielorako rozdwojona osobowości , nie wstyd tak w żywe oczy zakładać sobie kolejne konto ? profile.php?mode=viewprofile&u=1906 Mocno masz pojebane w bani .Ale dno .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kłamiesz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile