W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kłamiesz   
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Bimi - ankieta?32
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 24334
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 28 Sie '07   Temat postu: Kłamiesz Odpowiedz z cytatem

a jednak ! Laughing Laughing Laughing
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mnie coś mówiłeś?
jak chcesz mi coś przekazać to pisz tak, żebym to zrozumiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałem ci tylko przekazać, że wiem.
żenada, po prostu.
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może się podzielisz tym co wiesz, żebyśmy się wszyscy mogli dowiedzieć. bo na razie wygląda na to, że wiesz tylko ty... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech agent, agent.. taki był z ciebie kiedys sympatyczny pseudoantyglobalista, a taka się okazałeś osateczną ubecką mendą.

zobaczysz, za kilkadziesiąt lat gdy odtajnią dzisiejsze archiwa nie będzie ci już tak do śmechu.. i nie mów że nie ostrzegałem. Smile
a kłamstwo zawsze na jaw wychodzi - kwestia czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdol się, lisie przefarbowany.
Wracaj robić swoją krecią robotę, pożyteczny idioto...
Twoje kłamstwa własnie wyszły na jaw.
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozśmieszaj mnie

jeśli nie chcesz być gołosłownym agentem napisz choć jakie kłamstwa masz na myśli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak chcesz się tylko zapisać na czarną listę to wystarczy poprosić - nie ma potrzeby kompromitować się do reszty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 28 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agent, słonko za mocno grzeje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 29 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co gdzie i o co chodzi ale z was trzech najszybciej poparłbym Agenta Smitha.
Pomału i mi się przestaje to forum podobać.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysli Agenta Smitha pozostana zagadką.

Ale oto co ja myślę.

Schemat jest bardzo prosty. Na przykład ktoś zainteresowany kwestią 9-11 trafia przypadkiem na forum "prawda o świecie" i co widzi? Reptilioni, free energy, posty XTC, apollo hoax, CHWDP itp. Czyli urban legends dla pryszczersów. Takie zestawienie więcej szkodzi sprawie niż pomaga. Niby wolność słowa, ale pamietam jak po impertynenckich uwagach Bimiego Dromek opuścił forum. Dromek śmiał głosić herezję, że leki przepisywane przez psychiatrów czasem działają - co burzy klarowny farmaceutyczny spisek (albo brak spisku albo Globalna Elita, NWO itp. wersje hard). Do wyznawców paranuki Bimi się tak nie przyczepiał...

Jaka prawda jest w "prawdzie o świecie"?

Zanim napisałem o (dość ostentacyjnym) syjoniźmie Kaczyńskiego (od polityki zagranicznej po deale na siedzibę PIS z izraelskimi biznesmenami), Bimi - admin forum lansował tezę, że Kaczyńscy to katole próbujący zrobić z Polski państwo wyznaniowe.
Kiedyś na forum podałem artykuł z "Gazety Polskiej" pokazujący zwiazki czołowych sondażowni (i ludzi w nich pracujących) z PRL i jej propagandą oraz pompowaniem Tuska/PO. To był świetny kawałek śledztwa dziennikarskiego. Jakież było moje zdziwienie, gdy na stronie "prawdy" znalazłem tekscik Bimiego lansujący zupełnie przeciwstawną tezę. Oczywiście bez żadnych konkretów i dowodów poza widzimisiem autora, który śpiewał tak jak wówczas śpiewały całe masy młodych pozytecznych idiotów podpuszczonych przez media.
Z Sawickiej szykującej zagładę polskiej służby zdrowia Bimi robił męczennicę. Nawet dał na forum obwieszczenie, by tego agenta co ją rozpracował dorwać. Naraził się tym samym na smieszność i zaprezentował kompletną aberrację moralną. WOŚP zbiera na sprzęt, ludzie płacą składki, podatki, a kilku skurwieli puści to z dymem by "ukręcić lody". Bimi staje po stronie tych skurwieli. Widocznie wzruszył się łzami złodziejki (potencjalnej współmorderczyni tysiecy ludzi zważywszy na skutki planowenej złodziejskiej pseudoprywatyzacji).
Bimi lansuje tezę spisku OPEC ukrywającego złoża i ściemniajacego o OP. Oczywiście OPEC nie ma nic do gadania. Liczą sie zachodnie koncerny naftowe i stojące za nimi armie czego najlepszym dodowdem jest od kilku już lat brytalnie okupwany członek OPEC.... Dla tych koncernów powszechna społeczna świadomość zbliżającego się (nie zaraz tam za chwilę, może byc za 5 lat i całkiem łagodnie) OP oznacza katastrofę. Czemu? Kursy akji takich nieperspektywicznych firm zaczną spadać. Przestudiowałem sobie materiały z sieci. Pomijając "apokaliptyczny" (raczej naciagany) nurt peaknikowców, to widzę, że przynajmniej ich ogólna teoria trzyma się kupy. Nie miejsce tu wyjaśniać. W sieci materiałów jest pełno. A kiedy będzie OP? Tutaj pewności nie mam. Ciekaw jestem skąd taką pewność ma Bimi, że OP nie będzie. Może teoria nieorganicznego pochodznenia ropy? A może coś innego? A! Pewnie jakiś Alex Jones powiedział. Film z googla - świętość. Całe pokolenie kontestatorów NWO wyrasta na filmikach. Znak czasów.


To są analityczne pudła jakie Bimi zaliczył po odejścu Smitha. Ciekawe czy jakieś oryginalne teorie Bimi glosił wcześniej...? W sumie to każdy może się pomylić. Sęk w tym, że co innego przywiązać się do jakiejś hipotezy, a co innego robić z niej reliwię. Oto najnowsza relikwia Bimiego:


Ostatnio Bimi zapalił się do pomysłu lansowania samochodu elektrycznego jako wybawienia od drogiej benzyny. Nie wziął przy tym pod uwagę, że 1) ceny benzyny są bardzo przeładowane podatkami 2) Polsce grozi black-out, bo od kilkudziesieiu lat zaden polityk nie zastanawiał się poważnie nad zbudowaniem nowej elektrowni, a w końcu zapotrzebowanie na prąd po armagedonie "reform" zaczeło ruszać do przodu. Budowa elektrowni to 5 lat, pierwszej atomowej znacznie wiecej. 3) zastąpienie energii węglowodorów to spore wyzwanie inwestycyjne dla energetyki. Pomysł Bimiego by każdy dom miał nieopodal wzgórze (sic!), a na nim wiatrak świadczy chyba, że Bimi troszkę odlatuje...Coż Holandia Very Happy). Majac powyższe na uwadze zrobiłem zapytałem o kaloryczność ropy i zaraz po tym Bimi raczył mi zwrócić uwagę, ze "pieprze", "ze syfię na forum jak Agent Smith" i że "nie rozumie o co mi chodzi"...To jest dopiero tytan intelektu i partner do dyskusji Smile. Temat baterii nie miał nawet szansy zaistnieć. Z resztą w spiskowym swiecie Bimiego super baterie są od dawna, tak samo jak silnik na wodę. Zadziwia te godzenie niewiary w program Apollo i wiara w istnienie przełomowych technologii, które rywalizujące potęgi kisza nie wiadomo po co. Nawet zapytałem go o sens takiego kiszenia, skoro masowe zastosowanie wynalazku zmienia globalną szachownicę. Nie pamiętam już co wtedy mi odpowiedział. Pamietam tylko, że nic mądrego. Smile

Z powyższych przykładów widać, ze Bimi kompletnie nie rozumie tego co się dzieje na świecie, że stawia kategoryczne, niczym niepoparte hipotezy i często się przy tym myli.

To był intelekt. Agent Smith nazwał go "pożytecznym". Teraz pscyhika, czyli "farbowany lis" Smile.

Na tym forum już się kilka razy z różnymi osobami poprztykałem. Głownie szło o WTC, stosunek do czystek etnicznych albo "autorytetów moralnych". W ferworze "walki"padały słowa nieprzyjemne. Była to jednak niechęć od pierwszego wejżenia. Zaklawiaturzenia?

Tymczasem Bimi miesiącami był niby w porządku. Miesiacami miał okazję coś mi przekazać, zasugerować. Zero uwag, wszystko OK. A tu nagle taki wulgarny atak. Dość długo kisił w sobie złość i hodował kompleksy. Mógł wyjaśnić wszystko już dawno temu, skoro napisał, ze ja to "forum syfię". Syfienie to proces ciągły i długotrwały. Chamstwo to jedna rzecz, ale fakt, że facet miesiacami zatajajakieś smieszne urazy, zasługuje na podkreślenie. Odkad to trzymał? Albo od czasów, gdy spierałem sie z nim, że szkolni prześladowcy doprowadzajacy kolegów i koleżanki do samobójstw zasługują na potępienie (humanista Bimi bronił tych przesladowców, tak jak pózniej Sawickiej) albo od czasu gdy Agent Smith w dość niekulturalny sposób trzasnał drzwiami (to ten wątek), a Bimi nabrał podejrzeń, że on i ja to ta sama osoba. Kilka razy jakieś niby sugestie czynił co samo w sobie stanowi ciekawy temat. Prowadzić dorum o 9-11, apollo - rzeczy wielkie, a robić taki magiel, ech...

Na tym forum miał działać dział ukryty dla wybranych. O ile pamiętam kolega Boruta tam się dostał jako jeden z pierwszych i wspomniał, że ja w sumie też bym mógł. No coż. Skoro Bimi buduje jakiś extra dział, a nie zaprasza do niego autora kilku podczepionych wątków (taka miła satysfakcja mnie spotkała ze strony Bimiego albo jakiegoś moderatora), to chyba ma powody osobiste a nie merytoryczne? W końcu mnie tam zapisał. Wlazłem tam i wyczytałem, że pousuwał wpisy z powodu, których mogloby mi sie zrobić przykro. Inencje miłe Smile. No problem Bimi. Głupio wyszło co? Masz do kogoś awersję, on ci się szarogęsi po forum i nie za bardzo masz czym go palnąć. Jeszcze jakiś inny forumowicz wciąga ci go do elitarnego klubu. Musisz kasować co o nim nasmarowałes za plecami. Wychodzisz na tchórza. Głupio Smile

Nie traktujcie tego postu jako wypłakiwania. Moje ego raczej nie ucierpiało. Po prostu rozwijam ze swojej perspektywy coś co Agent Smith odchodząc zostawił jako niewyjaśnioną zagadkę. Bimi ucziwie zaznacza, że forum to jego folwark, a te znaczki u góry oznaczają jego sympatie i antypatie. Ja tylko dodaję jak mocno antyintelektualny charakter ma forum Bimiego. Komu to pasuje albo kto z tym może jakoś żyć to prosze. Wypada jednak ostrzec. Ikonki z przekreślonym mózgiem Bimi nie zamieścił i kilku naiwniaków może się niepotrzenie zarejstrować syfiąc biednemu Bimiemu niepotrzebnie.

Żegnam i gorąco pozdrawiam forumowiczów (tych co wogóle zauważa kolejny forumowy zgon).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu się żegnasz? Smile
Pożegnaj się raz a dobrze i przestań w końcu pierdolić.
I tak niedługo wrócisz pod innym nickiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak agentsmith założył temat to pewnie ma coś do powiedzenia. Powiedziałeś "A" to może powiedziałbyś i "B" ? Zacząłeś? Dokończ. Jak masz coś do powiedzenia to powiedz. A jak nie, to nie rozumiem... po grzyba założyłeś ten temat?

Analizując kilka starć w dyskusjach Bimi kontra frasobliwy czy frasobliwy kontra Bimi widać, że w poście frasobliwego jest trochę racji Smile

A co do tych ikonek w logo. Każdy je chcąc nie chcą widział i są chyba jednoznaczne biorąc pod uwagę całe logo. A co do forum. Mnie wkurza, że w wielu tematach większość w swoich postach wygłasza monologi, a posty z treścią otwartą na dyskusję, z pytaniami - pozostają bez odpowiedzi Smile
Jednak frustracje, też trzeba mieć gdzie wywalić.

Frasobliwy, z limitem 1 postu też coś od czasu do czasu nabazgraj. Nie żegnaj się definitywnie, no chyba, że bana dostaniesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj Bimi gonić człowieka bo ma inne zdanie niż ty?!? No nie godzi się.
Szczególnie że w paru kwestiach ma racje, w innych się zgadzacie pewnie sa takie kwestie w których racji nie ma. No nie ładnie oj brzydko.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób go gonię? Sam się pożegnał po kolejnej kompromitacji. Nie pierwszy zresztą raz.
A każdy taki podsyfiający bezczel dostaje 1 post/dzień - nie tratuję go inaczej niż np. multipro. Też byś dostał taki limit jakbyś napisał równie bezczelnie oszczerczy post. Chyba jesteś tego świadom?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
W jaki sposób go gonię? Sam się pożegnał po kolejnej kompromitacji. Nie pierwszy zresztą raz.
A każdy taki podsyfiający bezczel dostaje 1 post/dzień - nie tratuję go inaczej niż np. multipro. Też byś dostał taki limit jakbyś napisał równie bezczelnie oszczerczy post. Chyba jesteś tego świadom?


Chyba się nie precyzyjnie wyraziłeś Bimi. Bo chodzi przecież o kolejną Twoją kompromitację. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH jeszcze raz skrytykujesz " Największego mentora najlepszego forum w Polsce nt. prawdy o świecie, wybitnego człowieka pod wieloma względamami ( Bimiego ) , mężnego katolika" .. a każdy na forum dowie się na czyje zlecenie tu piszesz i będziesz tym faktem poruszony Exclamation Exclamation OSTRZEGAM Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, odchodzi frasobliwy, a zostaje np. - bez urazy - Jajcarz XTC.
Jak się trawi taką sytuację ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z największa przyjemnością.
a jak powiesz że też odchodzisz to przyjemność będzie jeszcze większa. Smile
coś jeszcze chcesz wiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Z powyższych przykładów widać, ze Bimi kompletnie nie rozumie tego co się dzieje na świecie, że stawia kategoryczne, niczym niepoparte hipotezy i często się przy tym myli.


Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień Smile

Nikt na tym forum nie rozumie w całości tego co się dzieje na świecie (również TY i również JA) i każdy ma prawo się mylić.

Uważam, że niepotrzebnie się obrażasz. Powód dla którego jesteśmy na tym forum to nie przebicie się z własną teorią i obmurowanie jej chińskim murem lecz bardziej w tworzenie fragmentów układanki które każdy powinien kolekcjonować, samodzielnie segregować i dopasowywać do obrazu rzeczywistości tak by nie posiadał wewnętrznych sprzeczności.

Dam Ci radę frasobliwy. Zanim zupełnie okopiesz się na pozycji obronnej z teorią Peak Oil jako przyczyny wzrostu cen ropy zapoznaj się najpierw z systemem tworzenia pieniądza oraz przyczynami i skutkami obecnego kryzysu ekonomicznego w USA.
Polecam posiłkować się informacjami które zgromadziłem na stronie:
www.infowars.patrz.pl (to jest lektura obowiązkowa www.hudsonsaving.patrz.pl ).

Ponieważ widzę, że nikomu nie chce się samemu analizować tej tematyki postaram się spłodzić coś co mniej więcej nakreśli ogólny obraz. To o tyle istotne, że będziecie mieli podstawę by na czas się zabezpieczyć przed tym co nieuchronnie nas czeka w niedalekiej przyszłości.

PS. Jeżeli ktoś uważa Bimiego za agenta to powinien go bliżej poznać, najlepiej osobiście. Miałem niedawno tę niewątpliwą przyjemność i twierdzę, że człek ten prawy i godzien zaufania Smile
Nie miejcie mu za złe tego, że rzuci od czas udo czasu kamieniem w kajtra który obszczekuje go bez powodu lub tylko za to, że ma inne zdanie. Każdy ma granicę cierpliwości i chyba teraz już wiemy gdzie ma ją Bimi Wink
Dajcie sobie ludzie na zgodę i skierujmy wysiłek w bardziej konstruktywnym kierunku.

Proponuję zakończyć ten temat i wspólnie zabierać się do kolejnego tłumaczenia np.:
"The Real Face of The European Union" Question Exclamation

No to jak, towarzysze, pomożecie?! Laughing
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat co do hipotezy że frasobliwy to agentsmith to nie sądzę bym się mylił Smile

dlaczego:
1. moją dokładnie identyczne poglądy, charakter, styl i częstotliwość pisania.
2. nigdy ze sobą nie rozmawiali na forum, frasobliwy choć już za czasów agenta napisał też kilka postów (niektóre w opozycji do moich poglądów) to później go nie było i "wrócił" tuż po tym gdy agent odszedł. z tym że był już dla mnie o wiele grzeczniejszy. w każdym razie grzeczniejszy do czasu... do czasu gdy skończył jak agensmith - żegnając się wyssanymi z palca oszczerstwami pod moim adresem. do tego umieszczonymi w tym samym wątku Smile
3. frasobliwy wpadł w furię gdy przyrównałem go do agentsmitha. zarówno za pierwszym jak i za drugim razem.
4. pomimo, że frasobliwy i agentsmith nigdy się nie znali frasobliwy nie pisze "agentsmith", ani "agent", jak większość z nas którzy mieli okazję polemizować z agentem... frasobliwy pisze o nim "Smith" - zupełnie jakby wypili brudzie.

przemyślcie sobie to.

zapewne zapytacie: po co agensmith-frasobliwy, autor wielu niezwykle ciekawych postów na tym forum miałby to robić?
he - sam chciałbym wiedzieć, więc jeśli macie jakieś teorie na ten temat to nie krępujcie się... w końcu to forum o teoriach spiskowych Smile
poza tym skoro nawet alex jones może być agentem, w co nawet frasobliwy nie wątpi to... każdy z nas może Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z Tobą człowieku ? Argumentacja, jaką przedstawiłeś to domysły i spekulacja na glinianych nogach - BA - nóżkach !

Podobieństwo poglądowe ma być argumentem ? Czestotliwość ?
Odeszliśmy z Żoną z jednego forum, bo byliśmy niewygodni. Jeszcze dłuugo potem snuto domysły, że kolejni "ktosie" to my. Posiłkowano się podobieństwem poglądów, nie stroniąc również od .. korelacji w ramach cech charakteru. Żenada była o tyle większa, że opozycjoniści zaczęli po pewnym czasie używać naszych pogladów lub pogłądów , które mieliśmy okazję prezentować czy proponować.
Bimi, piszesz, że "frasobliwy wpadł w furię.." A poczucie sprawiedliwości urażone oszczerstwem ? Wziąłeś pod uwagę gniew jako zdrową reakcję na bezzasadne oskarżenia , czy panuje moda na wytłumianie uczuć do zera ?

ps: Styl również może być zupełnie przypadkowo podobny. Znam gościa, który pisze podobnie do frasobliwego.

Rzecz jasna, zakładam , że mogę się mylić, ale Bimi - argumenty, które napisałeś, są mocno naciągnięte i słabe.
Jako admin, masz również prawo rządzić tym forum jak chcesz, więc przemyślę to i owo, bo forma zarządzania jest dziwna. Chyba coś w ramach "fuck it !!". Może lepiej czytać niż pisać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko może być przypadkiem albo może nim nie być.

Jakie wnioski sobie z tego wyciągniesz - twoja sprawa.
A jakie ja sobie wyciągnąłem - moja.
W każdym razie nie zamierzam tego ukrywać bo niby czemu.

Nie rozumiem Tomkiewicz po co się wtrącasz jako obrońca frasobliwego/nie-agentasmitha.
Znacie się? Jesteś pewien, że nie są tą samą osobą? Ufasz mu gdy mówi, że nie?

Nie rozumiem też tej aluzji do tego że mam prawo rządzić... Zechcesz rozwinąć? Co ta sprawa ma do rządzenia?

p.s.
Co sądzisz o naszych ikonkach, wolnej energii oraz o apollo hoax? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kłamiesz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile