W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info   
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (24)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
53 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 24383
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara idź się lepiej pomódl w synagodze a Pan Jerzy niech sobie dalej pisze ma do tego całkowite prawo WOLNOŚĆ SŁOWA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara : osądzanie kogoś w ten sposób nie przystoi damie.

Przykro mi się zrobiło jak przeczytałem Twojego posta, albowiem - jedyne co MY tu robimy to uskuteczniamy możliwość dysponowania wolnością słowa (bardziej lub mniej mądrego), poglądów (bardziej lub mniej kontrowersyjnych), wyznań (bardziej lub mniej własciwych)i preferencji zarówno politycznych, ekonomicznych jak i seksualnych. Jest to wartość sama w sobie i jako taka NIE MA PRAWA być odbierana. To śwęta rzecz i podstawa naszego człowieczeństwa.

;/
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą wszyscy mi mówią, że IPN zrobił reklamę mojej stronie i że w ogóle teraz to już statystyki poszybują niczym dług usa Smile
nic z tych rzeczy.
za to na pewno poprawiły się statystyki wątków o holokauście. np. ten wątek wskoczył na 8 miejsce - jeszcze troche i przegoni świńską grypę Smile
forum.php?sort=view

fakt jest faktem: brakuje rzetelnych publikacji na ten temat. co się dziwić, że ludzie wykłócają się po forach o detale "holokaustu"? polacy nie tacy durni, aż tyle prozacu jeszcze nie kupują - nie każdy zadowoli się wersją "holokaust - bo tak". i bardzo dobrze.
szkoda natomiast że polska nauka się tym nie zajmuje. bo na pewno wiele mogliby jeszcze ustalić. zamiast "lokalizować sprawców" - to są przecież kpiny z pogrzebu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
fakt jest faktem: brakuje rzetelnych publikacji na ten temat. co się dziwić, że ludzie wykłócają się po forach o detale "holokaustu"? polacy nie tacy durni, aż tyle prozacu jeszcze nie kupują - nie każdy zadowoli się wersją "holokaust - bo tak". i bardzo dobrze


Wiesz Bimi, obawiam sie, ze takowe publikacje nigdy nie beda mialy miejsca :/
Sa co prawda jeszcze na tym swiecie ludzie co to przezyli ale z nimi nikt o tym publicznie w TV nie pogada z wiadomych powodow...
Po wymazaniu kart historii zostanie nam tylko pamiec o tym ludziach/zdarzeniach, ta wiedze zalecam teraz starannie gromadzic w glowce i przekazywac innym ludziom oraz kolejnym pokoleniom.

Troche to dla mnie takie nie zrozumiale... nasi dziadkowie i pradziadkowie i pra pra, oddawali doslownie zycie za to aby polska byla suwerennym panstwem, miala szczelne granice, wlasna walute oraz rzad ktory stawia dobro obywateli ponad wszystko. Kiedys dalo sie zyc bez pomocy tych wspanialych panstw zachodu.
Ciagle ludzia tlumacze, ze rozwiazania typu uciekanie sie do pomocy od innych panstw czy bycia czescia struktury nazistowskiego tworu jakim jest unia jest dowodem na bezradnosc obecnych/wczesniejszych wladz badz tez ich skorumpowanego dzialania na rzecz zachodu.
Jestem przeciwny temu co jest teraz, chce dawnej silnej ojczyzny, bo to co jest teraz, ten kraj... do kogo on tak w zasadzie nalezy ??? no napewno juz nie do nas polakow....
Nasi pradziadkowie sie teraz w grobach przewracaja :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


fakt jest faktem: brakuje rzetelnych publikacji na ten temat. co się dziwić, że ludzie wykłócają się po forach o detale "holokaustu"?


Bimi przepraszam Cię ale naprawdę jestem w szoku jak można takie rzeczy wypisywać. Przyznaję, że dawno żaden post nie wprawił mnie w takie osłupienie. Po wejściu do katalogu biblioteki Jagiellońskiej wychodzi mi ponad 100 pozycji znalezionych pod hasłem holocaust, a na pewno wiele jest takich, które dotyczą tematu ale ich tytuł nie ma w sobie słowa "holocaust". Przecież fachowych, naukowych publikacji o holocauście co roku wydaję się na świecie setki, w Polsce pewnie kilkanaście rocznie.
Zobacz ile pozycji masz tutaj:
http://www.dac.neu.edu/holocaust/bib.htm

Czy np. książki Raula Hillberga to nie są rzetelne publikację ?

Bimi napisał:

szkoda natomiast że polska nauka się tym nie zajmuje.


No dobrze, a czym się wg. Ciebie zajmują te poniższe instytucję jak nie badaniem holocaustu ?
Centrum Badań nad Zagładą Żydów Polskiej Akademii Nauk: http://www.holocaustresearch.pl/
Centrum Badań nad Holocaustem Uniwersytetu Jagiellońskiego:http://wyborcza.pl/1,76842,4847831.html

Do tego należy dodać, że muzea działające przy dawnych obozach również w większości pełnią także funkcję naukowe i prowadzą różnego typu badania, wydają publikację naukowe, koordynują badania archeologiczne, itp.

Bardzo dużo się dzieję w tym temacie więc stwierdzenie, że polska nauka się tym nie zajmuję brzmi dla mnie doprawdy kuriozalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, ale co to za publikacje których autorzy nie są skorzy do podjęcia polemiki na ich temat?
każda publikacja naukowa ma to do siebie że można ją skrytykować, przedstawić zgoła odmienny punk widzenia. aby na koniec dojść do wniosków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej, przecież prawo zakazuje pracy badawczej na ten temat (przykład Jerzego), więc o czym ty mówisz? To tak, jakby przeprowadzić debatę filozoficzną o tym, czy Bóg istnieje w czasach inkwizycji, gdzie za podważanie dogmatów trafiałoby się na stos (zaraz po debacie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no tak, ale co to za publikacje których autorzy nie są skorzy do podjęcia polemiki na ich temat?
każda publikacja naukowa ma to do siebie że można ją skrytykować, przedstawić zgoła odmienny punk widzenia. aby na koniec dojść do wniosków.

Trafiłeś w samo sedno Bimi. Publikacje naukowe... Naukowe... Przypominam że honoris causa nie jest tytułem naukowym.
Cytat:
Doctor honoris causa (z łac. [doktor] dla zaszczytu) – honorowy tytuł naukowy nadawany przez uczelnie osobom szczególnie zasłużonym dla nauki i kultury. Nie wymaga posiadania formalnego wykształcenia, ale nadawany jest zazwyczaj osobom o wysokim statusie społecznym lub naukowym.

Jaki autor, takie dzieło. Ale dlaczego przymusowe? To tak jakby ktoś skazał mnie za negowanie książki "Bajki Robotów" S. Lema albo "wesele w Atomicach" Mrożka. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Poglądy które głosi Jerzy pasują raczej do jakiegoś niemieckiego zbrodniarza wojennego, czy nazisty, a nie do Polaka którego kraj ucierpiał najbardziej w czasie II wojny. Skoro istnieje prawo ścigania zbrodniarzy wojennych, jest rzeczą normalną że prawo zainteresowało sie takim Jerzym. Muszą zbadać czy nie popełnia przestępstwa, a może jego ojciec był jakimś hitlerowskim kolaborantem / biorąc pod uwagę jego poglądy, to całkiem prawdopodobne /. Polscy kolaboranci też byli zbrodniarzami, bo wydawali na śmierć ludzi. Nie jesteś żadnym bojownikiem o prawdę Jerzy. Jesteś chorym, rasistowskim maniakiem. I jedno jest pewne, że Jerzy już nic więcej nie napisze o holokauście. Już czas na emeryturę Jerzy. Smile Po 20 latach skrupulatnych badań o wyższości rasy aryjskiej nad semicką, należy Ci się odpoczynek.


Lara.Podziwiam Twoja talmudyczna logike.Najpierw dochodzisz do wniosku ,ze jestem zbrodniarzem wojennym a potem zgadzasz sie z tym ,ze takich trzeba scigac.:)jestem tego samego zdania.Zbrodniarzy wojjenych trzeba sciagac .Rowniez tych ,ktorzy popelnili zbrodnie wojenne w Palestynie pod szyldem"Izraelskie Sily Obronne" (IDF -po przeciez oni nie sa i nie byli nigdy agresorami.Oni sie tylko bronia.Ostatnio bronili sie w Gazie ( nie ,nie...NIe w :"gazie' tylko w GAZIE Smile


"Muszą zbadać czy nie popełnia przestępstwa, a może jego ojciec był jakimś hitlerowskim kolaborantem / biorąc pod uwagę jego poglądy, to całkiem prawdopodobne /. Polscy kolaboranci też byli zbrodniarzami, bo wydawali na śmierć ludzi." SmileSmileSmileSmileSmile


Lara.Pisz tak dalej a holo mit upadnie jutro:)
Nie martw sie,Bede pisal dalej.

I jeszcze jedno:znowu ci sie pomylilo Smile
Ja staram sie raczej pokazac ,ze teza o wyzszosci rasy semickiej nad innymi jest rowniez mitem:)

A swoja droga:mozesz sie nam przedstawic ?
Jak sie nazywasz?Bo chyba nie wstydzisz sie podpisac pod swoimi pogladami?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
Andrzej, przecież prawo zakazuje pracy badawczej na ten temat (przykład Jerzego), więc o czym ty mówisz? To tak, jakby przeprowadzić debatę filozoficzną o tym, czy Bóg istnieje w czasach inkwizycji, gdzie za podważanie dogmatów trafiałoby się na stos (zaraz po debacie).


Trafne porownanie.Przeciez tu mamy holo-religie gdzioe wszystko trzeba brac"na wiare" a nie "na rozum" i holo-inkwizycje:)
W Polsce nazywa sie ona IPN -Inwizycja Polska Niezalezna (niezalezna od Polakow )

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla porównań wybraliście sobie niestety inny mit a mianowicie o Inkwizycji i paleniu. Zresztą kto wie, czy sukces tej propagandy nie posłużył twórcom HoLo.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WiZa




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna za mówienie, lub choćby czytanie o Katyniu, ludzie narażali się na więzienie i tortury. Gdyby nie odwaga i determinacja niewielu ludzi poszukujących prawdy, dalej różne szumowiny szczałyby na groby naszych bliskich, którzy walczyli i umierali dla nas.
Jeśli chcemy zachować godność narodu, nie możemy dać się zastraszyć, a dążenie do prawdy powinno być naszym wspólnym obowiązkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:50, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Poglądy które głosi Jerzy pasują raczej do jakiegoś niemieckiego zbrodniarza wojennego, czy nazisty, a nie do Polaka którego kraj ucierpiał najbardziej w czasie II wojny. Skoro istnieje prawo ścigania zbrodniarzy wojennych, jest rzeczą normalną że prawo zainteresowało sie takim Jerzym. Muszą zbadać czy nie popełnia przestępstwa, a może jego ojciec był jakimś hitlerowskim kolaborantem / biorąc pod uwagę jego poglądy, to całkiem prawdopodobne /. Polscy kolaboranci też byli zbrodniarzami, bo wydawali na śmierć ludzi. Nie jesteś żadnym bojownikiem o prawdę Jerzy. Jesteś chorym, rasistowskim maniakiem. I jedno jest pewne, że Jerzy już nic więcej nie napisze o holokauście. Już czas na emeryturę Jerzy. Smile Po 20 latach skrupulatnych badań o wyższości rasy aryjskiej nad semicką, należy Ci się odpoczynek.



Lara zawsze chciałem cię o to zapytać czy ty się tak męczysz za kasę, czy też są to twoje przekonania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:00, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Negowanie holocaustu tak samo jak i homofobia, popieranie Palestyńczyków, 9/11 inside job, veto Irlandii, unijny sceptycyzm i większość tematów na naszym forum nie wpisuje się w polityczną poprawność. Dlatego też nie ma co liczyć na hurra optymizm, że informacje te zostaną przyjęte jako dogmaty dla ogółu społeczeństwa. One zwyczajnie nie służą elitom, panom i władcom tego świata.
Bardzo trafnie zostało użyte porównanie do podważania istnienia boga w czasie inkwizycji - również nie wpisywało się w swego rodzaju polityczną poprawność. Zwyczajnie musimy pozostawać czujni i mocno sceptyczni względem otrzymywanych informacji.
To jest to o czym mniej więcej mówił Icke:
"Skoro od dziecka będą Cię uczyć, że 2+2=5, potwierdzą to w liceum, później na tej podstawie zbudują nowe teorie podczas studiów, twoje otoczenie również będzie uznawało to za podstawę myślenia to w jaki sposób przekonać ludzi, że 2+2=4?"
Dlatego, też to o czym tu rozmawiamy jest nawet przez nas nazywane teoriami spiskowymi, właśnie dlatego, żeby podważyć sens tutejszych rozmów.

w pełni popieram:
"troche to dla mnie takie nie zrozumiale... nasi dziadkowie i pradziadkowie i pra pra, oddawali doslownie zycie za to aby polska byla suwerennym panstwem, miala szczelne granice, wlasna walute oraz rzad ktory stawia dobro obywateli ponad wszystko. Kiedys dalo sie zyc bez pomocy tych wspanialych panstw zachodu.
Ciagle ludzia tlumacze, ze rozwiazania typu uciekanie sie do pomocy od innych panstw czy bycia czescia struktury nazistowskiego tworu jakim jest unia jest dowodem na bezradnosc obecnych/wczesniejszych wladz badz tez ich skorumpowanego dzialania na rzecz zachodu.
Jestem przeciwny temu co jest teraz, chce dawnej silnej ojczyzny, bo to co jest teraz, ten kraj... do kogo on tak w zasadzie nalezy ??? no napewno juz nie do nas polakow....
Nasi pradziadkowie sie teraz w grobach przewracaja :/

PS. Jerzy! Pisz jak tam sytuacja na froncie Smile Strasznie ciekawi mnie co tam się dzieje w Twojej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj macie prosty przykład na zacieranie śladów zbrodni, celem późniejszego skorygowania wersji wydarzeń prawdziwych na wersję mitologiczną:
Polska oddała Niemcom bezcenne akta dokumentujące zbrodnie wojenne i może ich nigdy nie odzyskać
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson
Sytuacja na froncie wyglada tak: unikaja jak moga rozmowuy przez telefon.W zwiazku z tym napisalem im tak i czekam na odpowiedz:'
O rozwoju calej hecy bede informowal na biezacao.
Pani prokurator Ziolkowska poinformowala mnie ,ze zostane aresztowany jesli przyjade do Polski.
Powiedzialem jej ,ze na pewno przyjade jesli bede mial gwarancje ,ze mnie aresztuja za negowanie "holokaustu" .

Jerzy

"Do wiadomosci :
P.Malgorzata Ziolkowska
IPB Bygoszcz
P.Maciej Szulc
IPN Gdansk

Szanowni Panstwo
Kilka dni temu dotarla do nie informacja ,ze IPN prowadzi jakies sledztwo w mojej sprawie.poniewaz wydawalo mi sie to niewiarygodne zadzwonilem do Gdanska i Bydgoszczu aby dowiedzic sie jakie to zbrodnie przeciwko ludzkosci popelnilem.
Rozmowy telefonicznie okazaly sie niewypalem.Zaden z prokuratorow nie chcial ze mna rozmawiac przez telefon.mam nadzieje ,ze dostane jakas odpowiedz na moja interpelacje na pismie.
Z tego co czytam oskarzacie mnie Panstwo o negowanie jakiegos "holokaustu"
Wiem -jako czlowiek wyksztacony-,ze holokaust to slowo pochodzenia greckiego i oznacza calopalna ofiare.
Ale-slowo daje -nigdy nie pisalem nic na te temat .tematyka starozytnej Grecji intersuje mnie raczej marginesowo i nie wiem dlaczego mialbym przejmowac sie tym ,ze Grecy skladali swoim bogom calopalne ofiary.
W zwiazku z tym prosze o wyjasnie o jakim "holokauscie' mowimy?
Wiem ,ze istnieje grupa ludzi,ktora -jak pisze zydowski akademik prof Finkelstein -wpadla na doskonaly pomysl wymuszania okupu (cos w rodzaju "podatku" za ochrone) za cos co nigdy nie zostalo udowodnione przed zadnym sadem.
Wiem ,ze "Holokaust geszeft" -(bo chyba to macie Panstwo na mysli tyle tylko ,ze nie ma to zwiazku z zadnym calopaleniem) -jak nazywa ten haniebny proceder prof .Finkelstein w swojej ksiazce "Holocaust Industry" , jest doskonalym pomyslem na krociowe zarobki za nic.
Oczywiscie nie zgadzam sie ani z metodami uzwanymi przez holo-oszustow ani tym bardziej nie wierze w niewiarygodne brednie ,ktore ten proceer maja usprawiedliwic.

Z tego co wiem pojecie "negowanie holocatu' jest bardzo nieprecyzyjne ,eleastyczne i w zwiazku z tym narazone na naduzycia.
W zwiazku z tym -jako oskarzony-prosze o wyjasnienie mi -konkretnie -jakiego rodzaju przestepstwo udalo mi sie popelnic.
Pani Ziolkowska podkreslala kilkakrotnie 'precyzje prawa" wiec prosze mi-precyzyjnie-odpowiedziec na moje pytanie:
1.Czym jest "negowanie holokaustu' wedlug prawa ,ktore Panstwo reprezentujecie?
2.Jakie macie Panstwo DOWODY ,ktore ponad wszelka watpliwosc przekona sad ,ze zjawisko o jakim Panstwo mowicie mialo miejsce?
W kazdym procesie o morderstwo musi byc ofiara i narzedzie zbrodni.
Z tego co wiem to liczba ofiar waha sie od 250 tysiecy (dane Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza ) do 20 milionow ( fanatazja niektorych badaczy)
Ktora liczbe powieniem uznac za poprawna aby nie byc przestepca Smile
Mamy wiec syutacje ,w ktorej nie mozna ustalic liczby ofiar ale ktora kaze nam wierzyc w to co sie nam na kazdym holo-zakrecie powtarza -bez zastrzezen.
Nie mam narzedzia zbrodni.
Wszystkie jakos...znikaly w mrokach niepamieci.
Nie ma juz mowy o "komorach parowycjh' w Treblince,"komorach elektrycznych " ze stalowa podloga zapadajaca sie do basenu wypelnionego woda,'komorach prozniowych' z ktorych za pomoca specjalnych oczywiscie pomp mordercy usuwali powietrze aby podusic ofiary.
Istnienie tych wszystkich ,zapomnianych dzisiaj narzedzi zabijania ,bylo poparte zeznaniami nacoznych swiadkow.Wszystkie te zeznania rozpadly sie jak domek z kart wtedy gdy zostaly skonfrontowane z wiedza i nauka czyli wziete pod medrca szkielko i oko.
Czy negowaniem "holokaustu" jest fakt ,ze niewierze w brednie jakie przed trybunalem w Norymberdze przedstawial dr TADUSZ CYPRIAN?
Owczesny przedstawiciel rzadu "prl" przedstawia ze szczegolami budow i zasady dzialania komor parowych.
Czy niewiara w te brednie to przestestwo?
Podobnie wyglada sytuacja z innymi swiadkami .
Jesli jestescie Panstwo zaintersowani moimi wnioskami ,ktore wynuikaja z wielu lat badan i poszukiwan zapraszam do mojego forum : www.polskawalczaca .com .Sa tam dwa dzialy poswiecone temu co -nieprecyzyjnie- jakis niedouczony histeryk nazywal "holokaustem" .W dziale "Historia " znajdziecie Panstwo temat:"Mit holokaustyczny i jego zadanie" po polsku a sekcji angielsko jezycznej:"Holokaust myth" ,dla czytelnikow z angielskiej grupy jezykowej.
Forum "Prawda 2 nie musze juz wspominac bo zrobic to za mnie jakis gorliwy donosiciel.


Jest moim prawem jako czlowieka wierzyc lub nie w to co mi sie podoba lub nie.
Oskarzajac mnie o jakas zbrodnie instytucja ,ktora reprezentujecie bedzie mi musiala udowodnic ,ze taka zbrodnia zostala popelniona.
W zwiazku IPN musi udopwdnic ponad wszelka watpliwosc ,ze :
1."holokaust" rozumiany tak jak opisuje go czesc Zydow mial miejsce
2.ze nie akceptowanie zydowskiej wersji jest zbrodnia
3.ze IPN ma prawo do ustanawiania granic tego w co wolno a w co nie wolno mi wierzyc uzywajac kodeksu karnego jako srodla umyslowej tresury .

Jako wolny czlowiek odmawiam komukolwiek,bez wzgledu na to jakimi argumentami osoba owa by sie poslugiwala, do wymuszania na mnie wiary w cokolwiek.
Postawienie mnie w jednym szeregu z mordercami i zbrodniarzami ,ktorzy dopuszczali sie przestepstw na narodzie polskim jest obelga i obraza.
Bedziecie musieli Panstwo udownic przed sadem za wasze zarzuty sa sluszne a jesli zostana uznane za falszywe bedziecie odpowiadac za zniewage.
W zwiazku z tym czekam na przedstawienie mi zarzutow -z uzadnienieniem .

Panstwo -jako prawnicy-wiecie doskonale w ciagu ilu dni musicie mi odpowiedziec i przedstawic mi zarzuty.
Z wyrazmi etc

Jerzy Ulicki -Rek
s50/08/Zi

Sydney 29.05.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 29 Maj '09   Temat postu: Jerzy Bravo Bravo Bravo Odpowiedz z cytatem

Ciesze się ogromnie że dano mi żyć w tak ciekawych czasach, jestem dumny że w naszym narodzie są takie osoby jak ty Jerzy. Jeszcze raz Bravo-mają dranie trudny orzech do zgryzienia, mam nadzieję że się nim uduszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy jestem pełen uznania, trzymam kciuki i życzę powodzenia Exclamation

Na moje oko , to korespondujesz z typowymi "bootami" ,którzy na konkretne argumenty mogą odpowiedzieć jedynie agresją/zastraszaniem kodeksem karnym. Poczekajmy aż do głosu dobierze się wysoki rangą żydek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze uważałem Jerzego, za troszkę zboczonego na tym punkcie, i nawiedzonego.
Ale skoro IPN, zaczyna się nim interesować, to zastanawiam się, czy aby się nie myliłem.

Zresztą tego typu akcje zawsze nabierają odwrotnego charakteru. Np. jak zrobili jazdę z zakazem wydawania książki Hitlera, to książka ta stała się bestselerem internetu i jest nim do dzisiaj. Najbardziej pożądana pozycja wśród ebooków, poza Paulo Coelho, Hary Potter itd.

Tak samo może być z holokaustem,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wszystko na temat


a tak btw to niezła dezinformacja. Teraz przeciętny czytelnik onetu bedzie myślał, że prawda2.info zajmuje się nagowaniem holokaustu a nie NWO
_________________
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." - Józef Beck
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM deklasuje tego oszoloma !!! polecam filmik w dlozszej wersji, mozna sie posmiac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmanipulowany filmik, wycięte wypowiedzi "lewaka" i wielokrotnie wmontowane "jąkanie". Oczywiście abstrahując od argumentów JKM.

Tu jest bez manipulacji:




Przy okazji warto zwrócić uwagę na technikę, którą stosuje JKM w polemikach. Polega ona na postawieniu tezy i zadaniu pytania Tak czy Nie?
Otóż przy użyciu tej techniki można niewprawnego adwersarza wpuszczać notorycznie w maliny, co JKM lubi robić.
Na czym polega podstęp w tej technice? Otóż na tym, że nie na każde pytanie zaczynające się od "czy" można udzielić odpowiedzi "tak-nie".
Przykład: Mógłbym zadać JKM pytanie:

Czy przestał Pan już bić swoją żonę? Tak czy Nie?
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Zawsze uważałem Jerzego, za troszkę zboczonego na tym punkcie, i nawiedzonego. Ale skoro IPN, zaczyna się nim interesować, to zastanawiam się, czy aby się nie myliłem


Wolałbym, by zamiast zainteresowania się sprawą przez Idiotyzm Ponad Normę, sama argumentacja Jerzego byłą siłą wystarczającą, by zmobilizować się do zaangażowania (ci z IPN odczytają to jako "zaangazowania") w analizę całego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski-ale on pyta o prawo, a istot prawa jest jego powszechność. Odpowiedz czy cos jest zgodne z prawem zawsze powinna być tak lub nie. Podałeś przykład o zonie ok, ale on zapytał prosto czy było to zgodne z konstytucja czy nie? nie ma czegoś takiego jak kawałek zgodności, w szczególnych przypadkach zgodność jest tylko TAK lub NIE.
a
co do wątku
zastanawiam się czy tu rzeczywiście chodzi o Jerzego czy raczej o prawda2.info. Bo za miesiąc możemy przeczytać w gw
... policja zlikwidowała neonazistowska stronę nawołująca do nienawiści rasowej. Strona miała wcześniej wielokrotnie problemy z prawem, miedzy innymi IPN prowadzi śledztwo w sprawie negowania holokaustu...
praktycznie teraz cokolwiek by tu powstało, jest łatwe do zabicia jednym tekstem, to tam negują holokaust.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoriusz




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, no to przyznać się........., która q... doniosła, tzn, który użytkownik tego forum??? Ciekawe.......... . . . . . . Crying or Very sad
_________________
„Interes, władza, maszyna - te rzeczy nie widzą człowieka, potrzebują tylko masy”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile