W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info   
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (24)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
53 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 24405
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wunderwaffel. A co ty tutaj robisz? Przecież zacząłeś łapać bany na forum "Nowy Horyzont". Zacytuję ciebie, bo nie lubię fałszu:
Cytat:
Witam,
Wczesniej zajmowałem sie owa tematyką na www.prawda2.info pod pseudonimem WunderWaffel, jednakże laps admin zmusił mnie do opuszczenia tamtejszego forum. Zresztą, nie żal mi tego.

http://nowy-horyzont.info/ankieta-dla-no.....tml#p10356
Masz ciężki charakter, więc nikt nie potraktuje ciebie poważnie w żadnym temacie. Jedyne co dobrze ci wychodzi, to ubliżanie wszystkim wokół siebie.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:49, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@robert
Poszperaj w temacie Jerzego o Holocauście i zobacz moje posty nt. komor gazowych i zbywanie mnie milczeniem własniej w tym twierdzeniu. Ale powtórze raz jeszcze - ja NIE wiem czy ich uzywano na taką skale jaką Niemcy podawali ale FAKTU, że one stoją nie da się zbyć teza, iż to nie sa komory gazowe jak twierdzi Jerzy.
Bylem w Dachau jakiś czas temu i owe komory widzialem na WŁASNE oczy. Mało mnie obchodzi w jakim stopniu były uzywane ale były.

@Darktech
Ja wiem, że poodlizywanie sie adminowi jest bardziej korzystne i robienie mu loda w każdej okazji by miec limit postów 18 jest wart każdej chwili popierania chorych momentami, "mysli" admina. Dlatego daj sobie siana i jak chcesz coś załatwić coś face - to face to pisz mi na PW a nie w temacie robiąc:
1. offtop
2. zdobywając plusy u ułomnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prox




Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy, ale Pan ma bujna wyobraznie Rolling Eyes Pan chyba mysli, ze Panscy oponenci nie robia nic innego tylko czaja sie na Pana calymi dniami, ich milczenie oznaczac moze jedynie brak argumentow. Chyba musi Pan w koncu zejsc na ziemie, poniewaz np. ja mam swoje prywatne zycie, prace, wyjazdy, rodzine i w odroznieniu od Pana moje pogaduszki tutaj nie nadaja sensu mojej egzystencji. Rowniez milczenie np. muzeum oswiecimskiego czy prof Koli nie jest spowodowane tym, ze oni sie Pana boja, badz nie maja dowodow, ale prawdopodobnie uznali Pana za niezbyt zdrowego na umysle i najzwyczajniej w swiecie ignoruja. Z prokuratorem IPN sprawa wyglada zupelnie inaczej on nie reaguje na Pana zaczepki poniewaz dziala scisle wedlug regul procesowych i wie, ze na potyczki slowne bedzie jeszcze czas na sali sadowej, jesli postawi Panu zarzuty.

No nic, a wracajac do meritum. Teraz po ponownym umieszczeniu Panskiego zagininego wpisu na forom Jerzywalczacy, watek sprawy o panskie rzekome znieslawienie nie ma
juz zupelnie (chyba nigdy nie mial, ale zawsze wolno pofantazjowac) prawa bytu, bo przeciez chce Pan przez przyjaciela doniesc sam na siebie i sam wkrecic sie w te machine. Udowodnienie przed sadem, ze jest to jedynie zart rowniez w tej sytuacji nie bedzie proste
a smiem twierdzic, ze jest nawet niemozliwe, po tym wszystkim co Pan tu wypisywal na temat panskiego stosunku do polskiego prawa. Ciekawa jestem co Bimi wymyli w zwiazku z tym jako doradca. Tak zeby nie bylo, nawet bez tego wpisu realnie nie bylo szans na wygrana takiej sprawy z wielu powodow. To takie marzenia scietej glowy, Panie Jerzy.

A na nagranie z Panskiego przesluchania czakam i mysle, ze powinno byc ciekawie. Radze wziac dobrego adwokata i trzymac jezyk za zebami. Przeczytalam spod panskich palcow juz tyle prawnych i nie tylko niedorzecznosci, ze moze sobie Pan jedynie nimi zaszkodzic.
Powodzenia zycze, naprawde sie przyda.
_________________
http://www.revisionism.nl/The-Mad-Revisionist.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=3&start=465

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prox




Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wpis znowu wyparowal Laughing Jako zalozyciel fora ma Pan mozliwosc na takowe cuda. Tutaj niestety juz nie. Swoja droga, ciekawa jestem ile razy jeszcze pojawi sie a potem zniknie. A tutaj, moze Bimi w imie solidarnosci z Panem coos poradzi. Ma Pan nieograniczona mozliwosc wypowiedzi, wiec moze bedzie mozliwosc modyfikowania i kasowania postow Wink

Naprawde czekam na to nagranie z przesluchania z niecierpliwieniem. Chcialabym zobaczyc jak to kozakowanie wychodzi Panu w realnym zyciu Very Happy
_________________
http://www.revisionism.nl/The-Mad-Revisionist.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proxy
Nie wiem czy zauwazylas ,ze to forum to nie forum o mnie.Zwracalem ci na to uwage kilkakrotnie ale widocznie nienawisc cie zaslpeia i nie zauwazylas.
Ciesze sie bardzo .ze jestes stala czytelniczka mojego forum.
Moze wyjdzie ci na zdrowie.
A w tym forum zacznij wreszcie pisac na temat bo ktos moze odniesc wrazenie ,ze piszesz tylko po to aby odwrocic uwage czytajacego od sedna sprawy.
I to by bylo na tyle..
Jerzy

**************

Z "Forum Zydow Polskich" wspomnianego powyzej:

"Zarówno religijni Żydzi jak i osoby zainteresowane judaizmem mogą mieć wiele pytań dotyczących tej religii - jej zasad, historii, tradycji, praktyki życia codziennego.

Odpowiedzi szukać można w książkach, można pytać znajomych. Można także zapytać osobę, która najbardziej nadaje się do tego, by rozstrzygać nasze wątpliwości - rabina.

Mamy wielką przyjemność i zaszczyt współpracować z rabinem Michaelem Schudrichem, który będzie starał się odpowiedzieć na Wasze pytania. Prosimy jednak o cierpliwość - z uwagi na wielość zajęć rabin Schudrich nie jest w stanie szybko odpowiadać na emaile.

Chcemy zaznaczyć, że Rabin odpowiada tylko na pytania związane z judaizmem. Jeśli macie pytania dotyczące historii, szeroko pojętej kultury czy tradycji żydowskiej, prosimy pisać do członków redakcji lub stawiać je na naszym forum dyskusyjnym. Postaramy się odpowiedzieć albo skontaktować Was z innymi osobami, które mogą być pomocne.

rabbi@jewish.org.pl

(Jeśli możesz, pisz w j. angielskim. Jeśli nie - nie martw się - przetłumaczymy Twoje pytanie Smile. Przed napisaniem wiadomości, zerknij poniżej - może tam znajdziesz odpowiedź.)

Czy to znaczy ze szanowny rabin nie mowi po polsku?A moze nasza mowa jest mmu obrzydliwa jako mowa zwierzat zgodnie z wykladnia Talmudu?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 19 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
SLD chce od 30 czerwca tego roku zlikwidować IPN; tego dnia miałyby przestać obowiązywać też oświadczenia lustracyjne. Klub Sojuszu złożył już w Sejmie projekt ustawy w tej sprawie.

http://info.wiara.pl/doc/1056182.SLD-chce-zlikwidowac-IPN

Niestety, tylko ludzie Palikota poprą ten projekt. Ustawa o zjebanym IPN daje uprawnienia pseudonaukowcom by bawili się w pseudoprokuratorów, którzy kierują akty oskarżenia do prawdziwych sądów... w końcu w nadwiślańskiej państwowinie musi być jakaś zjebana jazda...


PS
Jak tam Jerzy Twoja sprawa? Jeszcze Cię ścigają te kurwy?

A od Bimiego nie chcieli zabezpieczyć jakichś dowodów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:37, 20 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie list gonczy zostal cofniety .To informacja z policji w Szczecinie.
A nie oficjalnie wpadaja "wyrywkowo" do mieszkania mojej matki liczac na to ,ze mnie spotkaja.
To informacja od mojej matki,ktora(pomimo tego ,ze umiera na raka) stanowczo odradza mi przyjazd.
Tak to wyglada.
Nie ma to jak zyc w wolnym kraju.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 20 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Oficjalnie list gonczy zostal cofniety .To informacja z policji w Szczecinie.
A nie oficjalnie wpadaja "wyrywkowo" do mieszkania mojej matki liczac na to ,ze mnie spotkaja.
To informacja od mojej matki,ktora(pomimo tego ,ze umiera na raka) stanowczo odradza mi przyjazd.
Tak to wyglada.
Nie ma to jak zyc w wolnym kraju.
Jerzy


W Korei Północnej mieszka i żyje pewien były obywatel USA i żołnierz.
W czasie wojny Amerykańsko Koreańskiej został jeńcem, kiedy parę lat po wojnie przyszła wymiana jeńców on oświadczył, że bez swojej ukochanej się nie ruszy. Kim Ir Sen sam ponoć zaaprobował jego prośbę o azyl i zabezpieczył przez linczem.
Owy były żołnierz dostał zaoczną karę śmierci w USA za zdradę bo jego wybór to było pozostać w Korei Północnej.
Dokładnie powiedział prawie to samo co ty:
Jak ja mogę wrócić do "wolnego" świata skoro tam na mnie czeka kara śmierci? Gdzie jest więc wolny świat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 20 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goral .
Ciekawa historia.Masz cos wiecej o tym zolnierzu?Nazwisko etc?
A odpowiedz na twoje pytanie jest prosta:gdzie cie nie wieszaja tam jestes wolny:)
Tyle tylko ,ze nie radze temu wolnemu zolnierzowi krytykowac wodza Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 20 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Tyle tylko ,ze nie radze temu wolnemu zolnierzowi krytykowac wodza

Jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano. Na przykład w pańskiej drugiej ojczyźnie czyli w Australii, jej rdzennym mieszkańcom żyjący tam "od stworzenia świata",osobowość prawną przyznano w 1967 r.Przed 1967 r w ujęciu prawnym zaliczani byli do fauny i flory.W praktyce sytuacja ta przekładała się na to że "tubylcy" mieli status przedmiotu.Można ich było np zabijać ( z czego pańscy "przyjezdni współrodacy" często korzystali),a policja nie wszczynała dochodzenia tak jak nie wszczyna się dochodzenie w sprawie potłuczonej szklanki.
(nieco krępuję się o tym pisać bo jest pan miłośnikiem historii i zapewne sprawa jest panu doskonale znana.)
Tak tedy i w przypadku KRLD należy spokojnie poczekać,te 10.000 lat minie jak z bicza strzelił i będzie można krytykować nawet samego wodza.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 20 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek:"(nieco krępuję się o tym pisać bo jest pan miłośnikiem historii i zapewne sprawa jest panu doskonale znana.) "
Naturalnie ,ze masz racje.
Nawet dzisiaj to co rzad robi dla Aborygenow to dekoracja na torcie.
Piszemy o tym caly czas i robimy ile sie da na naszym gruncie aby to zmienic.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banda zacietrzewionych fanatyków i fałszerzy historii, lecz przede wszystkim zwykle lumpy i moczymordy...

Cytat:
Dzisiejsza rozprawa lustracyjna Jana Kuriaty w Sądzie Okręgowym w Koszalinie nie przebiegła zgodnie z planem. Powołani na biegłych pracownicy IPN - dr Patryk Pleskot z warszawskiego oddziału Instytutu i mgr Paweł Piotrowski z wrocławskiego oddziału - przyjechali na rozprawę niedysponowani.

- Obaj pojawili się w skandalicznym stanie. Czuć od nich było alkohol, jeden był cały czerwony na twarzy, w utytłanych błotem - mam nadzieję - płaszczu, spodniach i butach. Wyglądał jak lump, który dopiero co podniósł się z ziemi i stanął przed sądem. Drugi z kolei co chwilę musiał wychodzić do łazienki - opowiada polityk.


http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci.....hol__.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Goral .
Ciekawa historia.Masz cos wiecej o tym zolnierzu?Nazwisko etc?
A odpowiedz na twoje pytanie jest prosta:gdzie cie nie wieszaja tam jestes wolny:)
Tyle tylko ,ze nie radze temu wolnemu zolnierzowi krytykowac wodza Smile
Jerzy


Sorry za tak potężne opóźnienie ale jakoś wątek mi umkną.
Ten amerykański żołnierz to Joe Dresnok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:16, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Goral .
Ciekawa historia.Masz cos wiecej o tym zolnierzu?Nazwisko etc?
A odpowiedz na twoje pytanie jest prosta:gdzie cie nie wieszaja tam jestes wolny:)
Tyle tylko ,ze nie radze temu wolnemu zolnierzowi krytykowac wodza Smile
Jerzy


Sorry za tak potężne opóźnienie ale jakoś wątek mi umkną.
Ten amerykański żołnierz to Joe Dresnok.


Dziekuje bardzo.Rzeczywiscie ciekawe i wymowne samo w sobie.
. Tutaj cala masa informacji o nim wlasnie.

https://www.google.com.au/webhp?sourceid.....mp;bih=621

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 02 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IPN umorzyl sledztwo

Oddziałowa Komisja w Gdańsku (stan na luty 2012 r.)
Śledztwa zakończone wydaniem postanowienia o umorzeniu



Inne zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości i zbrodnie wojenne.

"1. Śledztwo przeciwko Jerzemu R. podejrzanemu o to, że w okresie od 7.11.2007 r. do 11.06.2009 r. na internetowych forach dyskusyjnych: www.prawda2info oraz www.polskawalcząca.com publicznie i wbrew powszechnie uznanym faktom zaprzeczał zbrodni nazistowskiej holocaustu w ten sposób, że negował przestępcze działania nazistów stanowiące zbrodnię ludobójstwa zmierzające do eksterminacji ludności narodowości żydowskiej, w tym w szczególności zaprzeczał istnieniu komór gazowych wykorzystywanych do tego celu w hitlerowskich obozach zagłady oraz znacznie zaniżał ustaloną liczbę ofiar (S 50/08/Zi).

Na wskazanych wyżej stronach internetowych podejrzany umieścił ogromną ilość postów, również w języku angielskim, w tym publikacje innych osób, które opatruje swoim tendencyjnym komentarzem.

Na podstawie analizy ich treści wykryto sprawcę Smilei zgromadzono dowody dające podstawę do przedstawienia mu zarzutu. Ustalono, że zamieszkuje on na stałe w Australii. Sprawca posiada polskie obywatelstwo zatem zwrócono się do Konsula RP w Sydney o wykonanie czynności procesowych z jego udziałem: ogłoszenie postanowienia o przestawieniu zarzutu i przesłuchanie w charakterze podejrzanego, które jednak nie zostały wykonane z uwagi na niestawiennictwo podejrzanego.

Ujawniono, iż sprawca według prawa miejsca popełnienia czynu, którego znamiona różnią się od przestępstwa określonego w polskim kodeksie karnym, nie popełnia przestępstwa.

Śledztwo umorzono w dniu 10.11.2010 r. wobec tego, iż sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych. "

http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/830/1447.....zeniu.html

Mala poprawka:"podejrzany " oswiadczyl ,ze bardzo chetnie prozmawia z konsulatem ale postawil warunek:cala rozmowa bedzie nagrywana na filmie.
Na takie dictum konsulat sie nie zgodzil wiec spotkanie na holo-szczycie nie doszlo do skutku.
I to by bylo na tyle.


I jeszcze jedno:
"Ujawniono, iż sprawca według prawa miejsca popełnienia czynu, którego znamiona różnią się od przestępstwa określonego w polskim kodeksie karnym, nie popełnia przestępstwa. "
Popelnia..popelnia...W Australii mozna dostac do 3 lat za takie pisanie.
Wielu z "naszych" juz siedzialo ,siedzi lub bedzie siedziec.
Na mnie tez przyjdzie czas:)Jestem zaskoczony, prawde mowiac ,ze do tej pory jeszcze mnie toleruja:)


http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/830/1447.....zeniu.html
Jerzy Ulicki-Rek Laughing

Ps.Ciekawa dyskusja tutaj:

http://www.grupy.banzaj.pl/John,kontra,Michalkiewicz,23,1298405,2009_10.html


Zrodlo:https://www.google.com/search?q=S+50%2F08%2FZi++IPN&sugexp=chrome,mod=12&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 06 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostalem dzisiaj odpowiedz na list wyslany kilka dni temu:



"Otrzymałam od Szanownego Pana wiadomość e-mail adresowaną na moją Kancelarię, dotyczącą procesu o zniesławienie przeciwko IPN-owi.

Tak się składa, że napisałam rozprawę doktorską m.in. z zakresu zniesławień i spraw o ochronę dóbr osobistych. Poza tym mam bliskich współpracowników, którzy stale wydobywają z IPN-u róże materiały i świetnie się orientują w meandrach tej instytucji. Prowadzę wiele spraw administracyjnych, dotyczących dostępu do akt IPN-owskich. Zatem temat, o którym Pan pisze, jest mi dobrze znany i mogę się podjąć prowadzenia tej sprawy.

Jeśli chodzi o zniesławienie, kluczową sprawą będzie termin. W zasadzie ma Pan rok na wytoczenie prywatnego aktu oskarżenia - rok od daty zdarzenia, z którym łączy Pan zniesławienie. Wobec tego proszę o informacje, kiedy miało miejsce zdarzenie zniesławiające Pana?

Nawet jeśli upłynął termin do złożenia prywatnego aktu oskarżenia, nic nie stoi na przeszkodzie do wytoczenia sprawy cywilnej IPN-owi o naruszenie Pańskich dóbr osobistych. Myślę, że w tej sprawie droga cywilna byłaby nawet lepsza - można domagać się zarówno przeprosin, jak i odszkodowania.

Łączę wyrazy szacunku
Serdecznie pozdarwiam
XXXXXX"

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:11, 06 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Jeśli chodzi o zniesławienie, kluczową sprawą będzie termin. W zasadzie ma Pan rok na wytoczenie prywatnego aktu oskarżenia - rok od daty zdarzenia, z którym łączy Pan zniesławienie. Wobec tego proszę o informacje, kiedy miało miejsce zdarzenie zniesławiające Pana?

No i podziekował.
Mówiłem ci Jerzy: pozwij ich o zniesławianie natychmiast. I nie wiem dlaczego ani na co czekałeś, ale jak widzisz czekałeś o 3 lata za długo Smile
Miałeś swoje 5 minut na udowodnienie tym skurwysynom swojej racji w sądzie, bo przez włąsną głupotę i arogancję sami wystawili dupę do bicia - niestety szansę ową zaprzepaściłeś z kretesem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:22, 06 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Jeśli chodzi o zniesławienie, kluczową sprawą będzie termin. W zasadzie ma Pan rok na wytoczenie prywatnego aktu oskarżenia - rok od daty zdarzenia, z którym łączy Pan zniesławienie. Wobec tego proszę o informacje, kiedy miało miejsce zdarzenie zniesławiające Pana?

No i podziekował.
Mówiłem ci Jerzy: pozwij ich o zniesławianie natychmiast. I nie wiem dlaczego ani na co czekałeś, ale jak widzisz czekałeś o 3 lata za długo Smile
Miałeś swoje 5 minut na udowodnienie tym skurwysynom swojej racji w sądzie, bo przez włąsną głupotę i arogancję sami wystawili dupę do bicia - niestety szansę ową zaprzepaściłeś z kretesem.


Bimi.
Latwo ci mowic:)
To pierwszy prawnik ,ktory odpowiedzial na wszystkie moje publikowane w kraju apele.
Sam nie moglem tego zrobic a ty nie nie dales mi zadnych namiarow na kogos kto by sie tego podjal:)
Ale:
"
Nawet jeśli upłynął termin do złożenia prywatnego aktu oskarżenia, nic nie stoi na przeszkodzie do wytoczenia sprawy cywilnej IPN-owi o naruszenie Pańskich dóbr osobistych. Myślę, że w tej sprawie droga cywilna byłaby nawet lepsza - można domagać się zarówno przeprosin, jak i odszkodowania. "

Zobaczymy czy uda sie uzyc tej klauzuli.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:32, 06 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, prawników nie znajduje się przy pomocy publikowania apelów. Smile
Ja ci nie dałem namiarów? A co to ja jestem żebym ci miał dawać namiary na twojego własnego prawnika?
Prawników w Polsce nie brakuje - sam sobie możesz znaleźć.
Szukasz w necie kancelarii adwokackich, a potem po nich wydzwaniasz pytając która zgodzi się prowadzić sprawę z twojego pełnomocnictwa (cobyś nie musiał specjalnie lecieć do Polski) - nie ma możliwości żeby wszystkie odmówiły, choćby w grę wchodził i sam najjaśniejszy IPN.
Potem tylko wysyłasz pełnomocnictwo, coś tam pewnie musisz zapłacić, ale żaden majątek - i czekasz na wieści od adwokata, który sam powinien zająć się resztą... A sprawę miałby niezwykle łatwą bo kluczowy dowód jest zapisany w protokole Sejmu, a nawet opublikowany przez IPN w postaci "raportu". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:44, 06 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jerzy, prawników nie znajduje się przy pomocy publikowania apelów. Smile
Ja ci nie dałem namiarów? A co to ja jestem żebym ci miał dawać namiary na twojego własnego prawnika?
Prawników w Polsce nie brakuje - sam sobie możesz znaleźć.
Szukasz w necie kancelarii adwokackich, a potem po nich wydzwaniasz pytając która zgodzi się prowadzić sprawę z twojego pełnomocnictwa (cobyś nie musiał specjalnie lecieć do Polski) - nie ma możliwości żeby wszystkie odmówiły, choćby w grę wchodził i sam najjaśniejszy IPN.
Potem tylko wysyłasz pełnomocnictwo, coś tam pewnie musisz zapłacić, ale żaden majątek - i czekasz na wieści od adwokata, który sam powinien zająć się resztą... A sprawę miałby niezwykle łatwą bo kluczowy dowód jest zapisany w protokole Sejmu, a nawet opublikowany przez IPN w postaci "raportu". Smile


"Szukasz w necie kancelarii adwokackich, a potem po nich wydzwaniasz pytając która zgodzi się prowadzić sprawę z twojego pełnomocnictwa (cobyś nie musiał specjalnie lecieć do Polski) - nie ma możliwości żeby wszystkie odmówiły, choćby w grę wchodził i sam najjaśniejszy IPN."

I tak wlasnie zrobilem z zerowym rezultatem.Oczywiscie nie bylem w stanie apelowac do wszystkich kancelarii adwokackich ale zamieszcalem apele na ich stronach internetowych.
Uwierz mi prosze poswiecilem ladnych pare dni na wysylanie listow w proznie:)
Nie bylo NIKOGO kto by nawet odpowiedzial.
Zobaczymy co bedzie dalej.
Mowiac o tym ,ze nie dales mi namiarow na prawnika-oczywiscie zartowalem stad usmieszek na koncu zdania

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:02, 12 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzialem,wyslalem wszystkie informacje-i cisza.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:02, 23 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla waszej informacji: nadal cisza pomimo tego ,ze wyslalem kilka dni temu list do pani prawnik z pytaniem o odpowiedz lub wyjasnienie.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 19 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, spróbuj tutaj: http://zydek.pl/

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 19 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
Jerzy, spróbuj tutaj: http://zydek.pl/

Wink


Ci przynajmniej nie udaja:)
Wiesz z gory z kim masz do czynienia Laughing

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile