W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info   
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (24)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
53 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 24406
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie może jkm powinien się skontakować z jerzym i wykorzystać tą hece z ipn w swojej kampanii politycznej? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
davidoski-ale on pyta o prawo, a istot prawa jest jego powszechność. Odpowiedz czy cos jest zgodne z prawem zawsze powinna być tak lub nie. Podałeś przykład o zonie ok, ale on zapytał prosto czy było to zgodne z konstytucja czy nie? nie ma czegoś takiego jak kawałek zgodności, w szczególnych przypadkach zgodność jest tylko TAK lub NIE.
a
co do wątku
zastanawiam się czy tu rzeczywiście chodzi o Jerzego czy raczej o prawda2.info. Bo za miesiąc możemy przeczytać w gw
... policja zlikwidowała neonazistowska stronę nawołująca do nienawiści rasowej. Strona miała wcześniej wielokrotnie problemy z prawem, miedzy innymi IPN prowadzi śledztwo w sprawie negowania holokaustu...
praktycznie teraz cokolwiek by tu powstało, jest łatwe do zabicia jednym tekstem, to tam negują holokaust.


Czyzbys sugerowa.ze trzeba zlikwidopwac moje wpisy bo zamkna forum?To juz bylo pod innym pseudonimem:)


Tomkiewicz napisal:
"AQuatro napisał:
Zawsze uważałem Jerzego, za troszkę zboczonego na tym punkcie, i nawiedzonego. Ale skoro IPN, zaczyna się nim interesować, to zastanawiam się, czy aby się nie myliłem


Wolałbym, by zamiast zainteresowania się sprawą przez Idiotyzm Ponad Normę, sama argumentacja Jerzego byłą siłą wystarczającą, by zmobilizować się do zaangażowania (ci z IPN odczytają to jako "zaangazowania") w analizę całego problemu."

Zgadzam sie w 10000000%.Moj drobny przeciez przyklad ujawnil po raz kolejny morde systemu jaki sie nam probuje uszyc.To dotyczy Australii tak samo jak Polski .
dzsiaj tematem tabu jest 'holokaust" jutro beda banki np. lub coko9lwiek innego.Wazne jest to,ze ktos uzurpuje sobie prawo do narzucania nam pod kara wiezienia to w co wolno i nie wolno nam wierzyc ,to co wolno i nie wolno nam mowic i myslec.
Nawet w tak zwanej komunie tego typu zakazy NIE BYLY WPISANE W PRAWO.Oczywiscie wiadoo bylo ,ze za gloszenie prawdy o zbrodni katynskiej lub zbrrodniach UB mozna bylo trafic do grobu( zaraz po wojnie) lub stracic prace i trafic do kryminalu(w latach pozniejszych) ale NIE BYLO TO WPISANE W PRAWO:'Pod kara...zabrania sie propagowania idei nazistowskich.Negowanie zbrodni katynskiej miesci sie e tej kategorri i jako takie podlega karze wieznienia do lat 5-ciu"

Teraz w "wolnej" Polsce mamy do czynienia z taka wlasnie sytuacja.

CHCIALBYM NA ZAKONCZENIE PRZYPOMNIEC COS ZE WSPOLCZESNEJ HISTORII: jeszcze nie tak dawno w czasie II wojny na polskich sztandarach widnialy slowa mowiace o tym co w naszym narodzie najpiekniejsze :

"ZA WASZA I NASZA WOLNOSC"

czas juz abysmy wrocili do tych zrodel.
Po piwerwszej wizycie w kraju po ponad 20 latach w 2002 w drodze do Australlii ,zaszokowany tym co zobaczylem napisalem na goraco taki prosty wiersz:

"POLAKU

Zatrzymaj sie ,prosze, i powiedz
kiedy i jak to sie stalo:
Ty-kiedys madry i dumny-
co z tego dzisiaj zostalo?

Z ogonem wtulonym pod siebie
zyjesz swe zycie sobacze
Ochlapy z okraglego stolu
i szaty Ci dali zebracze

Ten rzad,ktory niby jest Twoj
i ktory sie z Toba nie liczy
Codziennie obelgi nowe
ma w zlotej papierosnicy

I widze jak idziesz przed siebie,
bezdomny wloczega Ty bosy
I widze jak lza sie przeglada...
w kropelkach rosy.

Pamietajcie.Za WASZA I NASZA WOLNOSC

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy gdy napisalem inne slowa do tej popularnej wtedy melodii wierzylem-podobnie jak wieksdzosc moich rowiesnikow-,ze jestesmy pod rosyjska okupacja i w nich widzielismy glownego worga.
Dzisiaj po latach wiem ,ze Rosjanie byli pierwszymi ofiarami tego samego raka .
Ktos zapytal mnie w komemtarzach na YouTibe kim jest ten wrog.
Dzisiaj juz wiem: grupa ludzi,ktora polaczyla syjonism z talmudem aby zrobic z niego najbardziej rasistowska i nietolerancyjna polityczna religie.
Cezary jest w Warszawie.Moze ktos chce z nim pospiewac?



Napisalem kiedys tekst:"Spotkamy sie w Miedzywodziu"

Chyba nadchodzi czas na to spotkanie:)

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WiZa napisał:
Do niedawna za mówienie, lub choćby czytanie o Katyniu, ludzie narażali się na więzienie i tortury.


Daj na to choć jeden jedyny przykład!
Oczywiście po czasach Stalinowskich czyli po 1956 roku.
Za mówienie o Katyniu po pierwsze nikt nikogo nie wsadzał a nie nie torturował. Katyń był na stałe w oficjalnym programie historii w szkołach średnich.
Naturalnie była to ówcześnie oficjalna wersja mówiąca, że zbrodni dokonali Niemcy.
900 na 1000 nauczycieli od historii, na katechezach podawano drugą wersję wydarzeń Katyńskich. I nikt nikogo za to nie karał więzieniem czy torturami - ludzie nie twórzcie nowego "holocaustu"!
A należy zaznaczyć, że do 1993 roku (należy to zweryfikować bo nie pamiętam dokładnie) Wielka Brytania i USA uznawały sprawców zbrodni Katyńskiej za Niemców.
Dopiera jak do Londynu poszła informacja, że Jelcyn potwierdził, iż były to oddziały NKWD, Londyn i Waszyngton zmienili oficjalną stronę.
My jako uczniowie szkół średnich wiedzieliśmy o faktycznej zbrodni, wiedzieliśmy o Ostaszkowie... Ale by sprawę badać było bardzo ciężko, brak dokumentów oficjalnych jedynie karty historii spisanej w trakcie lub po II wojnie światowej (karty w tym sensie, że zapisane na zamówienie bez poparcia oryginalnych dokumentów). A jak napisałem wyżej nawet USA i Wielka Brytania podawały w oficjalnych kanałach, że za zbrodnią Katyńska stoją Niemcy. Wiec gdzie mogłeś o tym poczytać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goral.Nigdzie nie mogles o tym poczytac oprocz nielegalnych wydawnictw.Ale problem nie polega na tym kto wiezial a kto nie wiedzial.Chodzi o to ,ze PRZYMUSOWA ,OBOWIZKOWA WERSJA OBWINIALA ZA KATYN HITLEROWCOW .Czego szukasz?Zapisu w konstytucji "prl" :Za negowanie zbrodni katynskiej i przypisywanie je Rosjanom grozi kara pozbawienia wolnosci do lat...." ?Smile

Jestes naiwny czy rozmywasz temat?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WiZa




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="goral_"][quote="WiZa"]
Za mówienie o Katyniu po pierwsze nikt nikogo nie wsadzał a nie nie torturował. Katyń był na stałe w oficjalnym programie historii w szkołach średnich.
Daj na to choć jeden jedyny przykład!

W stanie wojennym sam przyklejałem plakaty w rocznicę zbrodni katyńskiej. Na papierze pisałem pędzlem, czerwoną farbą KATYŃ, a z liter spływała farba jak krew. Gdyby wtedy mnie złapano, mógłbym skończyć tak jak jeden z moich znajomych o którym słuch zaginął, a oficjalnie można było się dowiedzieć, że uciekł prawdopodobnie za granicę.
Nie zarzucaj mi proszę konfabulacji, skoro o czymś nie masz zielonego pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek -
Cytat:
Czyzbys sugerowa.ze trzeba zlikwidopwac moje wpisy bo zamkna forum?To juz bylo pod innym pseudonimem:)

nic takiego nie sugeruje, bo niestety w zbyt dużej części masz racje. Wskazuje po prostu że wcale nie musi chodzić o Ciebie, na tym forum są setki kontrowersyjnych spraw. Przypisanie komuś negowania holokaustu jest w tym kraju najłatwiejszym sposobem dyskredytacji.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Stan Wojenny to nie historia opowiedziana przez ojca...
I wiem jak było przynajmniej w mojej miejscowości.
SW to po pierwsze specyficzny okres trwający 3 lata ale de facto pół roku. Po pół roku 80% restrykcji jakie niósł SW zostało zniesionych.
Ja też miałem kolegów, przyjaciół. Jeden z nich czmychną do Austrii (bardzo duży był wówczas obóz przejściowy w Austrii skąd głównie wyjeżdżali do Australii;) )
I powiem ci tak, przez całe moje życie czasów PRL-u nie spotkałem się z jakimiś represjami związanymi z innymi wersjami historii. Może w mojej mieścinie;) byli inni milicjanci i partyjne betony;))

Jerzy Ulicki-Rek
Zeszliśmy z tematu, chciałem jedynie zaznaczyć by nie produkować nowych "bohaterów".
Ja pamiętam doskonale tamte czasy i wiem za co można było trafić na posterunek a za co nie.
I za rozmowę o Katyniu nikt nikogo by do pierdla nie wsadził bo RWE miało by z tego roczną pożywkę. No chyba, że bym się nazywał Wałęsa czy Michnik... Ale ja jako jeden z wielu "Kowalskich" byłem w najzwyczajniej sposób olewany przez władze.
Cytat:
Goral.Nigdzie nie mogles o tym poczytac oprocz nielegalnych wydawnictw.Ale problem nie polega na tym kto wiezial a kto nie wiedzial.Chodzi o to ,ze PRZYMUSOWA ,OBOWIZKOWA WERSJA OBWINIALA ZA KATYN HITLEROWCOW


No toż o tym pisałem. Nie zrozumiałeś mnie.
Wersja oficjalna za PRL-u głosząca, że za zbrodnią Katyńską stoją Niemcy obowiązywała na całym świecie (oficjalnie) więc gdzie mogłeś znaleźć na ten temat materiały?
Jak napisałem, w Polsce zmiana oficjalnej wersji nastąpiła na początku roku 1990 w Wielkiej Brytanii i USA dopiero w 1993 lub 1994 kiedy się dowiedzieli, ze Jelcyn oficjalnie przyznał, że to robota NKWD.
Oto właśnie mi chodziło, że cały świat był zakłamany bo było to wygodne zarówno dla ZSRR jak i zachodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WiZa




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
WiZa napisał:
Do niedawna za mówienie, lub choćby czytanie o Katyniu, ludzie narażali się na więzienie i tortury.


Daj na to choć jeden jedyny przykład!
Oczywiście po czasach Stalinowskich czyli po 1956 roku.
Za mówienie o Katyniu po pierwsze nikt nikogo nie wsadzał a nie nie torturował. Katyń był na stałe w oficjalnym programie historii w szkołach średnich.
Naturalnie była to ówcześnie oficjalna wersja mówiąca, że zbrodni dokonali Niemcy.
900 na 1000 nauczycieli od historii, na katechezach podawano drugą wersję wydarzeń Katyńskich. I nikt nikogo za to nie karał więzieniem czy torturami - ludzie nie twórzcie nowego "holocaustu"!
A należy zaznaczyć, że do 1993 roku (należy to zweryfikować bo nie pamiętam dokładnie) Wielka Brytania i USA uznawały sprawców zbrodni Katyńskiej za Niemców.
Dopiera jak do Londynu poszła informacja, że Jelcyn potwierdził, iż były to oddziały NKWD, Londyn i Waszyngton zmienili oficjalną stronę.
My jako uczniowie szkół średnich wiedzieliśmy o faktycznej zbrodni, wiedzieliśmy o Ostaszkowie... Ale by sprawę badać było bardzo ciężko, brak dokumentów oficjalnych jedynie karty historii spisanej w trakcie lub po II wojnie światowej (karty w tym sensie, że zapisane na zamówienie bez poparcia oryginalnych dokumentów). A jak napisałem wyżej nawet USA i Wielka Brytania podawały w oficjalnych kanałach, że za zbrodnią Katyńska stoją Niemcy. Wiec gdzie mogłeś o tym poczytać?


Nie, no po co zbaczać z tematu. Oczywiście nie było żadnych książek czy opracowań naukowych , bo nie mogło ich być, ale zawsze były ulotki, bibuła skrzętnie ukrywana i udostępniana tylko zaufanym znajomym, (nie mówię tu o książkach tzw. drugiego obiegu, raczej ogólnie dostępnych). Była to wiedza dostępna tylko w pewnych środowiskach. Czy ja napisałem, że za propagowanie oficjalnej wersji zbrodni katyńskiej ktoś miałby ponieść jakieś konsekwencje?
Jaki mam Ci dać przykład prześladowań, że niby co? Nazwiska, czy może ilość ofiar konkretnego oficera UB takiego jak Michnik, brat Michnika? Dałem przykład stanu wojennego bo jest nieodległy w czasie i bardzo wielu ludzi było aresztowanych za ulotki o mniejszym ciężarze gatunkowym, a pałowanie i siedzenie na odwróconym taborecie, lub tzw. „omłot” mokrym ręcznikiem, lub "ścieżki zdrowia" były wtedy normą. Ty mi tu piszesz, o aresztowaniu Wałęsy, albo Michnika. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że oni byli nietykalni i bardzo różnili się od przeciętnego człowieka, nawet od takiego jak ksiądz Popiełuszko. Gdyby im spadł włos z głowy podniósłby się rwetes na całym świecie. Oni i inni, tworzyli grupę ludzi mającą wsparcie we wpływowych kręgach świata zachodniego ( nie powiem jakich, żeby nie być posądzonym o antysemityzm). Tym, którzy się naprawdę narażali nikt w tej chwili nie powie słowa – dziękuję. Rulewskiemu, co na pewno pamiętasz, na oczach tysięcy ludzi oprawcy wybili zęby, czy ktoś teraz powiedział mu – przepraszam. Piszesz, żeby nie tworzyć nowych bohaterów – nikt ich nie tworzy. Za to stworzono mit „chłopka roztropka”, który przeskoczył przez płot i obalił w Polsce komunizm, co z resztą sam nader często powtarza, a potem z rozpędu „rozpirzył” Rosję. Puknijcie się w czoło!
Nie miejsce tutaj do dyskusji na temat tej „prawdy”, więc uchylam się od dalszej polemiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4904

Moja prosba do Cezarego Zbikowskiego:)

Czarek,mam ogromna prosbe.Robie to tutaj ,publicznie abys mial swiadkow ,ze to na moja prosbe mnie zakapowales:)

Jestes w Warszawie,masz b lizej i bedziesz wiedzial jak to zrobic.
Zloz prosze na mnie donos do prokuratury w Warszawie (nie ma pojecia jak to sie robi ale musza miec jakies formularze:) ) .ze osmieszaszm i podwazam oficjalna wersje holokauistyczna.
Zanacz jedynie prosze bardzo wyraznie ,ZE ROBISZ TO ZA MOJA ZGODA I NA MOJE ZYCZENIE.
Wszyscy ,ktorzy to czytaja sa swiadkami ,ze to ja cie o prosze.
Moim zdaniem nadszedl juz czas aby podjac to wyzwanie .
LEPSZY KONIEC KLAMSTWA NIZ KLAMSTWO BEZ KONCA.
Zazadamuy aby na swiadkow obrony powolano rnsta Zunfela i Germara Rudolfa(.Siedza za miedza-niech ich przywioza) prof.Faurissona iJurgena Graffa,Carla Matogno i Ivana Legace.Zrobimy powtorke z procesy Ernsta Zundela w Toronto tyle tylko ,ze w Warszawie.
Przy okazji mozesz rozpuscic wiesci ,ze bede szukal adwokata ,ktory podejmie sie mojej obrony i w razie czego zalatwic wstepny kontakt.

"Uprzejmie prosze o pozytywne zalatwienie mojej prosny"

Zupelnie powaznie

ps.Jesli masz jakies watpliwosci co do mojej poczytalnosci-bez obaw.
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pragnę zwrócić uwagę że już 21 osób zagłosowało w naszej ankiecie że ich zdaniem liczba ofiar holakaustu nie przekracza jednego miliona:
viewtopic.php?t=1282

czy oni też są sprawcami zbrodni przeciwko ludzkości? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet więcej, na 48 głosów 42 podważa oficjalną wersję "6 milionów"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Nawet więcej, na 48 głosów 42 podważa oficjalną wersję "6 milionów"...


Faszysci i pogrobowcy hitleryzmu! SmileSmileSmileSmile
Czy oni nie czytali wspomnien Benjamina Wilkomirskiego i jemu podobnych?
A co o Mishy Defoneseca ?Tez klamie?SmileSmileSmile

Kilka lat temu gdy pisalem o bredniach tej ostatniej w forum Michalkiewicza sfora Zydow i administratorzy strony ("SZCZEKAN": nomen-omen:)) nie pozostawili na mnie suchej nitki:)
Ot .minelo pare lat lat i MIsha prznala sie do tego ,ze cala ksiazka to taka "Ksiega dzungli" przeniesiona w czasie w realia II wojny.
Prawda zwyciezy:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WiZa




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 02 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fritz Haber, zwany ojcem broni chemicznej był Żydem, obywatelem Niemiec urodzonym we Wrocławiu. „Podczas I wojny światowej był jednym z głównych organizatorów produkcji i zastosowania gazów bojowych przez armię niemiecką m.in. w Langemarck pod Ypres i pod Bolimowem. Zaangażowanie Habera w produkcje gazów bojowych doprowadziło do samobójstwa jego żonę Clarę Haber, która nie mogła znieść obciążenia psychicznego, związanego z przyczynianiem się męża do śmierci żołnierzy”.
Jednak Haber nie zrezygnował ze swego hobby i dalej opracowywał metody uśmiercania ludzi. „Po I wojnie światowej aktywnie działał w odbudowie niemieckiego przemysłu wojennego. W latach 20. XX wieku opracował produkcję Cyklonu B, który chociaż początkowo był przewidziany jako środek do dezynfekcji i dezynsekcji, został zastosowany przez hitlerowców w komorach gazowych podczas drugiej wojny światowej. Po dojściu Hitlera do władzy w 1934 (inne źródła w 1933?) ze względu na pochodzenie zmuszono go do emigracji” [cytaty z encyklopedii, natomiast zastosowanie Cyklonu B do uśmiercania ludzi nie jest jak dotąd udowodnione].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o tym nie trzeba glosno mowic:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy - szacun za to, że dajesz radę i chcesz otwarcie stanąć do starcia ze zorganizowaną bandą arogancko myślącą o sobie jako o bezgranicznie silnej.

Ciekawe co Ci odpiszą i kto będzie miał odwagę podpisać się pod tym własnym nazwiskiem pamiętając, że w świetle niedawnego polskiego precedensu można każdego nazwać publicznie używając obraźliwego zwrotu dodając słowo "nieuwłaczając" Twisted Evil

Zbiór ciekawych epitetów do zastosowania zawiera wiersz Artura Andrusa na stonie:
http://arturandrus.bloog.pl/id,2128113,t.....caid=6824d

Ciekawe czy jakas szumowina będzie miała odwage się ujawnić Twisted Evil
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
dunkelheit ???

Jaki sniffing, dajże spokój...(sam sobie zainstalował sniffa czy ustalili providera z którego Jerzy korzysta???) Ustalenie IP dla dowolnego komputera, nie zależnie czy korzysta z bramek, proxy, hiddenhostów czy serwisów "zapewniających anonimowość" to dla średniego admina kaszka z mleczkiem. Internet nigdy nie był anonimowy !


INTERNET JEST ANONIMOWY JESLI KTOS UZYWA DO PRZEGLADANIA TORA!!!!
WSZELKIE INNE BZDETY TYPU BRAMKI PROXY ITP MOZNA SOBIE WSADZIC GDZIES ...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz iść do kafejki bez kamer internetowych, jesteś anonimowy.
W innym przypadku, jesteś w kolosalnym błędzie.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś korzysta z bramek proxy, żeby ustalić jego ip, trzeba mieć przyzwolenie administratora danej bramki proxy na wgląd w logowania ip, inaczej się nie da ustalić ip takiej osoby.

Np. wchodzę przez adres www.anonimowo.com.pl na daną stronę , to nie masz szans sprawdzić mojego ip, jeżeli nie będziesz miał wglądu do serwisu tej bramki i za przyzwoleniem administratora sprawdzisz w logach logowania ip.
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko całkowicie darmowy internet jest anonimowy!

hoo napisał:
Jeżeli ktoś korzysta z bramek proxy, żeby ustalić jego ip, trzeba mieć przyzwolenie administratora danej bramki proxy na wgląd w logowania ip, inaczej się nie da ustalić ip takiej osoby.


Zdecydowanie tak! Proxy lub serwer zdalny to najlepsze sposoby na maskowanie i zacieranie śladów. Żaden administrator nie jest upoważniony do przechowywania logów. Jeśli więc na danym serwerze proxy loging będzie wyłączony lub nadpisywany po 24 godzinach, to ślad się urwał... Jedynie można bawić się w detektywa i po godzinach sprawdzać providerów gdzie i kiedy były połączenia. Ale choć da się dopasować dane prywatnego ISP do ISP obsługującego proxy to uwodnić nie sposób, jedynie poszlaka a to w Polsce wystarczy...

Cytat:

Np. wchodzę przez adres www.anonimowo.com.pl na daną stronę , to nie masz szans sprawdzić mojego ip, jeżeli nie będziesz miał wglądu do serwisu tej bramki i za przyzwoleniem administratora sprawdzisz w logach logowania ip.


Ja bym się wystrzegał wszelkich serwisów umiejscowionych w Polsce. W kraju tak zastraszonym, każdy admin wywali logi na telefon:) mało, każdy admin trzyma logi (nie wiem po co?) z ostatnich lat!
Ja tam preferuję: www.anonymouse.org, można tez przez nich wysłać pocztę anonimowo.
Jeśli już naprawdę chcesz być w 100% anonimowy to jest na to lekarstwo:)
P:oszukaj w okolicy niezabezpieczonej sieci, swój laptop czy desktop zainstaluj z kopi znanych na necie. Nazwę użytkownika podczas instalacji stosuj jako numerację. np. zamiast nazwa komputera "mój pc" czy "dom" nazwij go: "1234" to samo z userami, same nic nie mówiące numery które nie są powiązane z niczym! Kompletny przypadek numeryczny idealnie jak ciąg tych numerów zapomnisz! Po wysłaniu co tam chcesz anonimowo, format dysku i nowa instalka innej "internetowej" wersji OS.
Śmieszne to, ale obecnie to prawie 99% sposób na anonimowość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Możesz iść do kafejki bez kamer internetowych, jesteś anonimowy.
W innym przypadku, jesteś w kolosalnym błędzie.


co ty nie powiesz Smile jesli znasz sposb dzialania system tor to NIE MA mozliwosci namierzenia twegi IP. Chocby to - w systemie tor zaden komputer posredniczacy [ a moze byc ich kilka] nie zapsiuje logów wiec za pare chwil zapomina kto sie z nim polaczyl [ w przeciwienstwie to np PROXY]. Ale rozumiem ... dzis ONI kaza nam myslec ze bezpieczensto w sieci i anonimowosc to FIKCJA ...i przeczytasz o tym wszedzie tak samo jak to ze dane z dysku twaredego nawet nadpisane kilka razy da sie odczytac przez SPECJALISTÓW SmileSmile Konia z rzedem temu kto odtworzy zawratosc mojego dysku twardego nadpisanego tylko 3 razy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckmmln napisał:
...i przeczytasz o tym wszedzie tak samo jak to ze dane z dysku twaredego nawet nadpisane kilka razy da sie odczytac przez SPECJALISTÓW SmileSmile Konia z rzedem temu kto odtworzy zawratosc mojego dysku twardego nadpisanego tylko 3 razy Smile


Ja odczytałem kiedyś (ze 15 lat temu) zawartość dysku sformatowanego pod BIOS'em.
Miałem program napisany przez kolegę. Program "bawił" się dyskiem 6 godzin, po czym odczytał wszystko co było przed formatem. Co prawda nazwy katalogów zostały pogubione i program oznaczył je na zasadzie 000001 000002 itp. Ale wszystko pozostało:)Sadzę, że dziś komercyjne firmy mają lepsze programy:) Jedynie chyba silny magnes może trwale usunąć dane z dysku, wszak to zapis magnetyczny, więc zmiana namagnesowania powinna załatwić sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trosce o bezpieczeństwo dane,które chcemy się pozbyć najlepiej usunąć poprzez programem Steganos Safe jest tam opcja usuwania za pomocą metody gutmana jak na razie jest to najlepszy sposób na bezpowrotne usunięcie nie niszcząc dysku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 08 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wszedzie tak samo jak to ze dane z dysku twaredego nawet nadpisane kilka razy da sie odczytac przez SPECJALISTÓW SmileSmile Konia z rzedem temu kto odtworzy zawratosc mojego dysku twardego nadpisanego tylko 3 razy Smile
zgodnie ze standardem urzędów federalnych w USA za dysk bezpiecznie skasowany uznaje się, jeśli był 7 krotnie zapełniany danymi i kasowany.
Zrozum działanie dysku to tylko taki bardziej skomplikowany gramofon, igła oznacza magnetycznie sektory jako zapisane lub nie. Teraz jeśli masz bardzo czułą głowice jesteś wstanie nie tylko odczytać i zapisać sektory, ale także ustalić kiedy zostały one zapisane. Mając ta informacje wyciągasz sektory modyfikowane w danym okresie i uzupełniasz brakujące dane, oczywiście musisz mieć świetny sprzęt, mocne komputery i oprogramowanie, jednak jeśli je masz to odzyskanie danych ze skasowanego w normalny sposób jest banałem. Nie mówimy tu oczywiście o zwykłym formatowaniu i usuwaniu, a już w szczególności o koszu czy szybkim formatowaniu. Bo zwykłe kasowanie i format niczego nie zmienia na dysku, tylko w tablicy alokacji plików określa że ten obszar dysku jest wolny. Dopiero przy nadpisaniu nowym plikiem te sektory zostaną zmienione, ale jak napisałem wcześniej można sobie z tym poradzić.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 08 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytalem z uwaga to oczym mowicie i ogarnela mnie zgroza.czy policja mysli siega az tak daleko?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


IPN rozpracowywuje użytkownika prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile