W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ankieta - zawalenie WTC1 i 2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1929
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakie były przyczyny i okoliczności zawalenia WTC1 i 2?
Destrukcja budowli w wyniku uderzenia samolotów i powstałego stąd pożaru (v. oficjalna)
17%
 17%  [ 6 ]
Kontrolowane wyburzenie materiałami klasycznymi - samoloty były, ale nie nie miały wpływu na zawalenie
51%
 51%  [ 18 ]
Kontrolowane wyburzenie materiałami klasycznymi - no plane
2%
 2%  [ 1 ]
Kontrolowane wyburzenie przy użyciu nieznanej technologii militarnej - samoloty były, ale nie nie miały wpływu na zawalenie, eksplozje jako dezinformacja i/lub dodatkowy czynnik burzący
20%
 20%  [ 7 ]
Kontrolowane wyburzenie przy uzyciu nieznanej technologii militarnej - no plane, eksplozje jako dezinformacja i/lub dodatkowy czynnik burzący
8%
 8%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 35

Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 18 Maj '09   Temat postu: Ankieta - zawalenie WTC1 i 2 Odpowiedz z cytatem

Żeby jakoś podsumować dyskusję toczoną wokół kwestii zawalenia WTC 1 i 2 oraz wrócić do jej źródeł, pozwoliłem sobie zamieścić tę ankietę. Sądzę, że wyczerpałem wszystkie możliwości, jakie były prezentowane w dyskusjach na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 18 Maj '09   Temat postu: Re: Ankieta - zawalenie WTC1 i 2 Odpowiedz z cytatem

..do klasycznych materiałów zaliczam termit, w tym również nanotermit,..nie jest to wyraźnie w ankiecie określone, więc ankieta może być mało ścisła
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 18 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@vkali - wyjaśniam, że pod pojęciem metody klasycznej (czy inaczej: konwencjonalnej) rozumiem użycie materiałów wybuchowych, w których źródłem siły burzącej jest reakcja chemiczna, a konkretny rodzaj materiału nie ma istotnego znaczenia dla wyboru opcji. W tym rozumieniu, metoda nieklasyczna (czy niekonwencjonalna) musiałaby być oparta na reakcjach o charakterze elektrycznym, magnetycznym lub nuklearnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 18 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem ostatni punkt, bo WTC "śmierdzi mi jakąs super indukcją magnetyczną" w przypadku WTC7-po okręgu.
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 18 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
@vkali - wyjaśniam, że pod pojęciem metody klasycznej (czy inaczej: konwencjonalnej) rozumiem użycie materiałów wybuchowych, w których źródłem siły burzącej jest reakcja chemiczna, a konkretny rodzaj materiału nie ma istotnego znaczenia dla wyboru opcji. W tym rozumieniu, metoda nieklasyczna (czy niekonwencjonalna) musiałaby być oparta na reakcjach o charakterze elektrycznym, magnetycznym lub nuklearnym.


..ok. wszystko jasne, ..choć tak na boku dodam, że każda reakcja chemiczna pozajądrowa ma charakter elektromagnetyczny ,...czyli i eletryczny i magnetyczny jednocześnie i w uzgodnieniu,..jądrowa również jest tego elektromagnetycznego charakteru
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ankieta - zawalenie WTC1 i 2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile