W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dieta uniwersalna   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2043
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 11 Maj '09   Temat postu: Dieta uniwersalna Odpowiedz z cytatem

Czy istnieje cos takiego (dla gr. krwii A)?
Dieta, ktora powoduje swiezy umysl przede wszystkim i niszczy symptomy kandydozy?

Do tad caly czas mozna uslyszec to czego nie jesc (np. chleb), ale czy ktos pokusilby sie o ulozenie diety?
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 11 Maj '09   Temat postu: Re: Dieta uniwersalna Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:
Dieta, ktora powoduje swiezy umysl przede wszystkim i niszczy symptomy kandydozy?

Proszę bardzo:
http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=269.0
http://bioslone.pl/forum2/index.php?board=7.0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 17 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta niskowęglowodanowa najlepsza w 2023 roku!!




Cytat:
Witajcie. Od kilku lat eksperymentuję z dietą keto. Parę miesięcy temu, postanowiłem troszkę zwiększyć masę i przeszedłem na dietę high carb. Masa oczywiście wzrosła i oczywiście zmieniły sie inne parametry. Po pierwsze zacząłem odczuwać głód już po przebudzeniu, oczywiście kładłem się tuż po posiłku ?. Drugim i dość męczącym i wcześniej zapomnianym efektem były śmierdzące gazy. Kolejny skutkiem "zdrowej" diety nisko tłuszczowej jest ciągła senność kiepskie samopoczucie, miałem wrażenie stanów depresyjnych. Ostatni dla mnie skutek to wysokie ciśnienie. Postanowiłem zakończyć masowanie i wrócić do diety która była dla mnie idealna. Ciągle słyszę i czytam jaka to dieta keto jest niezdrowa. Jestem idealnym przykładem na to jak jest naprawdę. W zasadzie odrazu po powrocie, dzięki temu że kilka lat byłem na keto Wróciłem bez problemów do równowagi . Przestałem być głodny jem tak ja w książkowym przykładzie dwa, trzy razy dziennie w godzinach popołudniowych i w zasadzie mógłbym raz, a czasami w ogóle Koniec z gazami, zmęczeniem. Ciśnienie 125/75 wcześniej 146/90 Cukier na czczo 75 . Moja dietą to w zasadzie trzy produkty, które bardzo mi smakują, są proste i nie wymagają zachodu. Mielona wieprzowina, jaja, nasiona dyni, orzechy włoskie, brazylijskie i łyżka siemienia. Do tego omega 3 , d3 4000, potas, sporo soli. Woda, kawa, herbata. W związku z tym że jestem dobrze zaadaptowany, sięgam czasem po węglowodany w postaci ziemniaków, warzywa, czasem pieczywa. Bardzo się denerwuje i irytuję jak ktoś mi mówi ze ta dieta jest niezdrowa. Która niezdrowa dieta, tak stabilizuje, cukier, ciśnienie, senność i uczucie głodu? Pozdrawiam serdecznie!

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 17 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba nauczyć się słuchać swego zwierzaka (ciała). Tylko słuchać a nie wmuszać swe własne urojenia czy ulegać głupim, zwierzęcym bodźcom. Jak nauczysz się słuchać to ciało ci powie, czego mu trzeba. I wszystko ale z UMIAREM.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 21 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DNA MOCZANOWA - jakiego jedzenia unikać aby z nią wygrać



i jeszcze filmik sprzed roku gwoli przypomnienia

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 29 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego jeść tłuszcze? Bo Twój mózg tego potrzebuje! - Dr Sarah Myhill

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dieta uniwersalna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile