W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Powierz swój los i honor oszustom   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4126
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 07 Paź '11   Temat postu: Powierz swój los i honor oszustom Odpowiedz z cytatem

zagłosuj w wyborach na tych co od lat cię oszukują.

Wstyd się raz dać oszukać tej samej osobie,
ale dawać się oszukiwać regularnie co cztery lata ,
wciąż tym samym oszustom?

To albo debilizm , albo zboczenie!

Zawsze mają jakieś wytłumaczenie
-a to dyscyplina partyjna, a to dostosowanie prawa do wymogów UE
Wyborca jest im potrzebny tylko dla zapewnienia frekwencji, bo od wyniku wyborów są ci co liczą głosy.

Dziwnie się składa ,że w TV się kłócą , a potem w kluczowych sprawach glosują dziwnie zgodnie.

"kto nie ma armat,
ten nie ma żadnych praw!"

Tak Anglicy tłumaczyli dlaczego murzynów traktują jak zwierzęta
Dziś twoi posłowie myślą o Tobie tak samo!
W Czechach według ich posłów społeczeństwo jest wielokrotnie bardziej odpowiedzialne i skutkuje to tym , że Czesi posiadają wielokrotnie więcej broni na statystycznego mieszkańca.
W Polsce skoro władza nie ufa wyborcy, to dlaczego by wyborca miał ufać władzy?

Dlatego właśnie polski wyborca rozbrojony przez okupantów , po dziś dzień pozostaje bezbronny!

Dlatego też właśnie
poseł współpracując z mafią i Kościołem zabrał nam prawo do samoleczenia i samoobrony

W Czechach marihuana w aptekach na receptę ,
a w Polsce zamiast marihuany polecają Święconą Wodę
i wycieczki do miejsc cudami słynącymi.

Na każdą dolegliwość inny święty. Nawet Matki Boskie maja specjalizację.
KK poleca również metodę leczenia chorób przez obcowanie z szczątkami zwłok "świętych"


Poseł, - bo to on ma wszystko , co tylko można znacjonalizować ,
wprowadzić zakazy i pozwolenia, to on ma być duży ,
a ty wystraszony i malutki.
Poseł dzięki tak nędznemu prawu eliminuje konkurencje.
Poseł dzięki takiemu prawu hoduje przestępców.

W Czechach mandat, a "Wolnej" Polsce kilka lat więzienia!
W Czechach państwo ma przychód z mandatu.
W Polsce ma straty z konieczności utrzymywania więźnia

Ksiądz, ... - bo lepiej żebyś dał na msze w intencji wyzdrowienia niż skutecznie się wyleczył.
Skutecznie wyleczony, czyli zdrowy
-Zdrowy jak wiadomo mszy nie zamawia, bo i po co?.
Chory i owszem!
Jak skutecznie się wyleczysz, to Kościół straci źródło dochodów.
Im dłużej i ciężej chorujesz, tym bardziej skłonny jesteś wierzyć w cuda i w to ,
że księżowska modlitwa cię uzdrowi.

Dawniej kadzidło miał tylko kościół, a dziś?
Jak można pozwolić, żeby każdy,
żeby pierwszy lepszy z ulicy mógł sobie posadzić i wyhodować , lub kupić kadzidło i sam ,
bez udziału i zgody proboszcza, bez wykupienia stosowniej licencji , oraz uiszczeniu sowitej opłaty, ot tak sam coś mógł podkadzić.
Od leczenia są koncerny farmakologiczne i Kościół Katolicki.
Oni maja monopol, oni nie tolerują konkurencji

To jest naruszenie prawa do wyłączności jakie uzurpował sobie KK przez wieki,
do aromatoterapii i aromatomarketingu!

Dlatego właśnie przyszli posłowie organizują na Ciebie polowanie z nagonką.
Polowanie w którym w nagonce bierze udział KK.
Kościół który straszy grzechem za brak udziału w obywatelskim obowiązku,
jakim jest uwiarygodnienie władzy okupacyjnej i "demo - kracji !"

Ja tak długo odmawiają mi prawa do samoleczenia i do samoobrony tak długo pozostanę w domu!

Wiem, że:
"Nie ważne kto głosuje.
Ważne kto liczty głosy!"
"Ani masa, ani rasa, tylko kasa!"


.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 07 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i od nowa


"Spokojnie paście się narody,
bo obca wam chwała i cześć.
Bydło nie pragnie swobody.
Trzeba go paść , strzyc , bić i jeść!"

a więc Bydło do głosowania marsz!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 07 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak się czują teraz ci, co głosowali na "Agenta Bolka". Smile
Niech wyciągną wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteśmy zbydleni nawet jak na zbydlone narody... Sad
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszuści już szykują się do skoku na Twoją kasę

=====================================================
http://biznes.interia.pl/news/zus-szykuje-przykra-niespodzianke,1369162,4200

ZUS szykuje przykrą niespodziankę
Czwartek, 17 września 2009 (05:50)
Osoby pracujące na własny rachunek, które z powodu kryzysu i z braku zamówień muszą zamknąć działalność,
mogą pozostać bez środków do życia. Jeśli płaciły wcześniej obniżone składki na ZUS,
nie mogą się teraz zarejestrować jako bezrobotne, więc nie dostaną zasiłku.


Wynika to z ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z 2004 roku.

Według prezesa Związku Rzemiosła Polskiego Jerzego Bartnika, takie przepisy są niesprawiedliwe.
Minister pracy Jolanta Fedak deklaruje, że rozważy ich zmianę, ale zaznacza,
że pracujący na własny rachunek sami wybrali taką formę zatrudnienia, ze świadomością ryzyka.


"Jestem za tym, żeby państwo wspomagało małe firmy i osoby, które miały odwagę podjąć własną działalność, ale jeżeli ktoś świadomie chce korzystać z przywilejów pracy na własny rachunek, to nie powinien liczyć na to, że skorzysta z dobrodziejstw kodeksu pracy" - powiedziała Fedak.


Zakaz rejestracji w urzędzie pracy w charakterze bezrobotnych mają jedynie te osoby, które wcześniej korzystały przez dwa lata z ulgi w opłacaniu składek ZUS jako rozpoczynający własną działalność w ramach spółki lub samozatrudnienia. Odprowadzały składkę w wysokości ok. 200 zł, zamiast ok. 700 zł (minimalna składka dla przedsiębiorców działających dłużej na rynku - PAP).

ZUS utrudnia korzystanie ze świadczeń

- Czuję się oszukany. Miałem nadzieję, że będę mógł skorzystać ze świadczenia kompensacyjnego i wcześniej odejść ze szkoły. W ZUS w Opolu pokazali mi wyjaśnienie z Centrali, które odbiera mi nadzieję - mówi DGP 58-letni nauczyciel z Opola. więcej »

Ci, którzy z ulgi nie korzystali, mogą się zarejestrować jako bezrobotni. Mają prawo do zasiłku, chyba że nie opłacali składek na ZUS przez co najmniej 365 dni z ostatnich 18 miesięcy.

"Jeśli osoba, która musiała zamknąć firmę zapłaci zaległe składki i przedstawi dokument, który to potwierdza, będzie mogła otrzymać zasiłek" - wyjaśniła Urszula Murawska z Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie. Ma ona jednak wątpliwości, czy przepisy zakazujące rejestracji osobom, które płaciły obniżone składki, są sprawiedliwe.

Prezes Związku Rzemiosła Polskiego mówi wprost, że "zaczynający działalność, którym państwo miało pomóc na starcie, umożliwiając płacenie niższych składek na ZUS, są karani za to, że postępowały zgodnie z prawem". Zapowiada, że w najbliższych tygodniach Związek wystąpi do Komisji Trójstronnej z propozycją zmiany przepisów.

"Chodzi o to, by wszystkie osoby, które prowadziły własną działalność i musiały ją zlikwidować z powodu braku zamówień, mogły rejestrować się w urzędach pracy jako bezrobotne z prawem do zasiłku" - powiedział Bartnik.

Ile mogą dorabiać emeryci i renciści bez utraty świadczenia

Dla minister pracy sprawa nie jest tak oczywista. "Możliwość płacenia niższych składek na ubezpieczenie społeczne czy pomniejszenia podatku dochodowego o koszty uzyskania przychodu to przecież preferencje, które z pewnością miały znaczenie dla osób decydujących się na prowadzenie działalności na własny rachunek zamiast pracy na etacie" - powiedziała PAP.

Minister nie wyklucza jednak rozważenia propozycji, które zamierza złożyć Związek Rzemiosła. "Nie jestem zdecydowanie przeciwna zmianom proponowanym przez Związek, ale przypominam, że nie można wszystkich przywilejów pracowniczych dawać osobie np. samozatrudnionej. Mogłoby to bowiem doprowadzić do sytuacji, w której wszyscy pracownicy zamieniliby etaty na własną działalność ze względu na doraźne korzyści finansowe" - powiedziała Fedak.

Samozatrudnione matki nie składają wniosków o zwrot składek

Do niektórych oddziałów ZUS wpłynęło tylko kilka wniosków od kobiet o umorzenie składek ubezpieczeniowych od prowadzonych przez nie firm. więcej »

Według prezesa ZRP, samozatrudnienie nie zawsze jest skutkiem wyboru. "Samozatrudnieni czy prowadzący małe, jednoosobowe firmy to ci, którzy wykazali się odwagą i inicjatywą. Wielu z nich świadomie zdecydowało się na samodzielną działalność, rozliczanie składek i podatków, szukanie klientów. Inni zostali jednak do tego zmuszeni przez byłych pracodawców, na rzecz których często potem świadczyli usługi" - powiedział Bartnik.

- W kryzysie gospodarczym państwo deklaruje pomoc osobom, które straciły pracę, np. w spłacie kredytów mieszkaniowych, tworzy specjalny pakiet antykryzysowy. Ułatwiając przetrwanie kryzysu dużym przedsiębiorcom i ich pracownikom, zapomniano jednak o małych, jednoosobowych firmach, a im najtrudniej przetrwać czas gorszej koniunktury - dodał.
======================================================

Zdecydowanie uważam , że czynne i bierne prawo wyborcze,
powinny mieć tylko osoby zatrudnione w sektorze prywatnym.
Wszyscy ci którzy żyją z naszych podatków nie powinni mieć praw wyborczych.
Ostatecznie to oni , -pracujący na państwowej posadzie,
sami wybrali taką formę zatrudnienia, ze świadomością ryzyka.


Urzędnicy, sędziowie , prokuratorzy , policjanci i wojskowi itp
nie powinni mieć takiego prawa, bo żyją z podatków !

Zwróćcie uwagę :
Im więcej bezrobotnych , tym więcej urzędników, bo przecież ktoś musi się zajmować bezrobotnymi!
Im gorzej w państwie , tym większy napór na państwowe posady
Im więcej urzędników tym więcej głosujących za silnym państwem
Silne państwo, to to które ma największą armie urzędników.


P.S Właśnie wysłuchałem Radia Vatykan
Mówiło , że trzeba iść głosować.
Słucham dalej może powiedzą na kogo
Myślę , że będzie to jakiś dobroczyńca Kościoła.
Taki który znacjonalizował dobre uczynki .
Nam zabrał pieniądze na podatek i dał je na Kościół
Tak nam zrabowanymi pieniędzmi, pod pozorem poboru podatku kupuje sobie chwałę bożą i poparcie Czarnej Armii
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki JerzyS za twój tu felieton wyborczy. Jest poruszający do głębi. Jesteś Wielkim Artystą w moich oczach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
Dzięki JerzyS za twój tu felieton wyborczy. Jest poruszający do głębi. Jesteś Wielkim Artystą w moich oczach.

Dzięki


Jak mówią ludzie dobrze poinformowani?

"
-Tusk to wybraniec BND,
To on pilnuje niemieckich interesów w Generalnej Guberni
=========================================================================
Andrzej Gwiazda: 4 czerwca – to święto Kiszczaka
Aktualizacja: 2009-05-28 9:35 am

4 czerwca celebrujemy swoją głupotę. Cały proces wyborczy był inscenizowany , a my się upieramy, by tego nie zauważać – mówi w rozmowie z Dziennikiem Andrzej Gwiazda, współtwórca NSZZ “Solidarność”.

Piotr Gursztyn: Martwi się pan tym, że uroczystości 4 czerwca odbędą się w atmosferze ostrego sporu politycznego?

Andrzej Gwiazda: Nie wiem, czy ta kłótnia ma sens. Wszyscy się podniecają sporem o miejsce uroczystości, a lepiej zadać sobie pytanie, co faktycznie chcemy świętować? Problem w tym, że w tych wyborach podział mandatów był z góry ustalony, jedną trzecią kandydatów wyznaczył Lech Wałęsa, a dwie trzecie Czesław Kiszczak. Społeczeństwo nie miało nic do powiedzenia, tylko miało posłusznie wrzucić kartki. To nie były nawet częściowo demokratyczne wybory.

Nie ma więc pana zdaniem sensu świętować tej daty?
Świętujemy swoją głupotę. Cały proces wyborczy był inscenizowany, a my się upieramy, by tego nie zauważyć.

Mimo tego, co pan mówi, wszyscy chcą świętować tę datę. Popierany przez pana prezydent Kaczyński tak samo jak Donald Tusk.[b] “Solidarność” i PiS, tak samo jak PO. Kto tutaj ma największy mandat, by to świętować?
Kiszczak. Gdyby to było święto ku jego czci, to byłoby to uczciwe postawienie sprawy. Obchodząc 4 czerwca, świętujemy ciągłość prawną z PRL.


Czyli Lech Kaczyński niepotrzebnie chce w tym uczestniczyć?
Uważam, że niepotrzebnie.

A Donald Tusk?
Nie chciałbym być nieuprzejmy wobec krakowian, ale wolałbym, by się wyniósł do Krakowa.

W ogóle, czy tylko na 4 czerwca?
Ostatnio żartowano, że jeszcze lepiej, jakby wyjechał do Pułtuska. Ale powtórzę na poważnie: 4 czerwca to święto polskiej głupoty.

Pan to nazywa “świętem polskiej głupoty”, ale każdy chce być w nim najważniejszy. “Solidarność” też. Niech pan sobie przypomni, co mówił Wałęsa w czasie debaty z Miodowiczem. “Nowa ‘S’” będzie zupełnie inna niż ta w 1981?. No i była zupełnie inna.

Stoczniowcy nie mają racji, domagając się dla siebie miejsce w czasie obchodów?
Ich sprawa. Kiedyś stocznia zatrudniała 17 tys. pracowników i wodowała ponad 40 statków rocznie.Teraz jeden co trzy lata. Więc mówienie dziś o uratowaniu stoczni oznacza jej symboliczne istnienie. Gdy decydowano o likwidacji przemysłu, ci sami stoczniowcy darli się: “nie przeszkadzać Wałęsie”. I akceptowali plan Balcerowicza. Stoczniowcy w tej chwili mają rację, tylko spóźnili się z nią o 20 lat.

Kaczyński jest oskarżany o niszczenie III RP. Teraz bardzo chce świętować.
Kaczyński był przy Okrągłym Stole i trudno to ukryć. W związku z tym musi jakoś bronić swojego udziału, jeśli nawet potem się okazało, że chodziło mu o coś innego.

Tusk za to nie uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu.
O Tusku jedyny komentarz, jaki mogę powiedzieć, to jego wypowiedź w ankiecie z 1987 r.: “Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski. Polskość to nienormalność. Nie mam zamiaru dźwigać tego brzemienia, którego historia i geografia włożyły na moje barki”. Wtedy był szczery.

Uważa pan, że to dowód na brak jego patriotyzmu? I że słowa sprzed 22 lat nadal obowiązują?
Uważam, że cały czas myśli tak samo, ale dla realizacji swych celów musi mówić, że kocha Polskę.

A nie kocha?
Według mnie nie. Np. cała jego polityka zagraniczna jest prowadzona na klęczkach.

Czy to odbiera Tuskowi prawo do bycia jednym ze spadkobierców “Solidarności”? Był działaczem opozycyjnym, także w 1987 r., gdy pisał zacytowane słowa.
On jest zaprzeczeniem “Solidarności”. Cała ideologia neoliberalna, którą Tusk wyznaje, jest zaprzeczeniem lub odwróceniem idei, z których wyrosła “Solidarność”. Nie wiem zresztą, co Tusk robił w “Solidarności”, bo ja go z 1980 r. nie pamiętam.

Był jej członkiem.
Linia Tuska jest dokładnie sprzeczna z wartościami i istotą “Solidarności”. Tusk wywodzi się z Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Pod koniec lat 80. spotkałem ludzi z jego grupy, kiedy jechali do Warszawy. Opowiadali mi, że skoro komuniści są bliscy upadku, to oni właśnie jadą z ofertą. By komuniści zachowali połowę majątku narodowego, a opozycja przejęła drugą. Nie wiem, czy Tusk tam był, bo ich wtedy nie rozróżniałem, ale to byli ludzie z jego środowiska.

Co pan będzie czuł, gdy zobaczy Tuska składającego kwiaty pod pomnikiem Poległych Stoczniowców?
Nie będzie mnie tam, a w telewizji nie będę miał czasu tego zobaczyć. Chyba że będą powtórki, bo Tusk przecież przez cały czas jest na wszystkich antenach. Więc nie będzie to dla mnie szokiem. Złożyć kwiaty ma oczywiście prawo. Każdy może. Nikt nie ma prawa mu tego odmówić.

Podsumowując, czyli najlepiej byłoby nie czcić w ogóle rocznicy 4 czerwca?
Nie stawiam w ogóle takich postulatów. Sam nie będę uczestniczył. Ale mówienie o tym, że to powinno być święto ponad podziałami, jest hipokryzją. I Okrągły Stół, i odtworzenie nowej “Solidarności”, i wybory – wszystko było poprzedzone układami z ludźmi takimi jak Kiszczak. Podział społeczeństwa został już wtedy dokonany. Część ludzi i część poglądów już wtedy zostały wykluczone i zepchnięte na margines. Obecne podziały to nic nowego. Polska Platformy i Polska PiS to mniej więcej ciąg dalszy tamtych sporów.

ANDRZEJ GWIAZDA, związkowiec, współtworzył NSZZ “Solidarność” Rozmawiał: Piotr Gursztyn,

===================================================================
Biesiadnicy OKRĄGŁEGO STOŁU,
a Jarosław to wybraniec Kiszczaka i kelner okrągłego stołu.
To on serwował adasiowi i Kiszczakowi śledzika i wódeczkę!"[/b]
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Jestem za tym, żeby państwo wspomagało małe firmy i osoby, które miały odwagę podjąć własną działalność, ale jeżeli ktoś świadomie chce korzystać z przywilejów pracy na własny rachunek, to nie powinien liczyć na to, że skorzysta z dobrodziejstw kodeksu pracy" - powiedziała Fedak.



Przecież to jest kurwa mowa z jakiegoś komunistycznego kraju. Do wiadomości chyba mało inteligentnej pani Fedak, która absolutnie powinna byc odsunieta od jakiejkolwiek działalności powiazanej z przedsiebiorczoscią lub losem innych ludzi, to prowadzenie własnej firmy jest moim PRAWEM, nie przywilejem. Prowadząc firme to ja utrzymuję bande przydupasów i średnio rozgrnietych ministrów. Za te słowa powinna być publicznie rozliczona.!


Ale wracając do tematu małego ZUS, to prawda, że nie mówiło się głośno i wyraźnie, że te składki nie liczą się do świadczeń typu zasiłek, nie są to lata składkowe (kwalifikowane) do emerytury, i nie jest to 200 a prawie 400 pln.

nie mówiło się tego, bo co bardziej kumaty zapytałby, to po kiego chuja mam płacić, skoro nic z tego nie będe miał? Przecież to jest wyłudzanie pieniędzy, podatek od prowadzenia własnej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike..
Wlasnie mialem zamiescic ten cytat:

"Jestem za tym, żeby państwo wspomagało małe firmy i osoby, które miały odwagę podjąć własną działalność, ale jeżeli ktoś świadomie chce korzystać z przywilejów pracy na własny rachunek, to nie powinien liczyć na to, że skorzysta z dobrodziejstw kodeksu pracy" - powiedziała Fedak. "
-gdy doczytalem do konca watku po to aby zoabczyc ,ze napisdales dokladnie to samo co ja mialem na koncu jezyka.

Przeczytajcie uwaznie jest ukryte przeslanie:)
Przeciez to jest straszenie tych ,ktorzy mieli by odwage i ochote podjac samodzielna inicjatywe!!

The Mike dopisal reszte wiec ja nie musze:)

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 28 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nic nowego, jednak facet mówi jak sprzedajne kurwy za kilka srebrników sprzedadzą siebie, ciebie, i ciebie też, bo mają okazję.



Wtedy było tak, że aby "wykręcić" dla siebie 100 zł. zbywali majątki warte 100 tyś...bo mieli okazję...I nikt jeszcze ich nie rozliczył ...i nie rozliczy
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 29 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
W sumie nic nowego, jednak facet mówi jak sprzedajne kurwy za kilka srebrników sprzedadzą siebie, ciebie, i ciebie też, bo mają okazję.



Wtedy było tak, że aby "wykręcić" dla siebie 100 zł. zbywali majątki warte 100 tyś...bo mieli okazję...I nikt jeszcze ich nie rozliczył ...i nie rozliczy


A jak nie ma już co sprzedać to piszą o zapomogę!
=========================================================

Kto zatrudnia byłych posłów?


Okazuje się, że brak chętnych, którzy podjęliby się tego wyzwania. Jeśli były polityk nie wyrobił sobie dostatecznych znajomości, ląduje z ręką w nocniku. Według jednych, powodem jest niechęć firm do zatrudniania znanych osób. Inni z kolei widzą tutaj oderwanie się od rzeczywistości podczas zasiadania w parlamencie. Jeszcze inni z kolei - zwykły brak kompetencji.

Większość byłych posłów "znajduje" pracę poprzez znajomości. Zdarza się też, że wracają na stare miejsca pracy, co gwarantuje im odpowiednia ustawa. Nie wszyscy jednak potrafią się tam na powrót zaaklimatyzować.

Posłowie mogą też oczywiście zwrócić się po odpowiedni zasiłek - Tylko w tej kadencji sejmu do Kancelarii Sejmu trafiło już ponad sto wniosków o zapomogę dla byłych posłów.

Ciekawy jest też fakt, że znaczna część ludzi odwraca się od posłów, po zakończeniu ich kadencji. Niechęć do władzy? Uprzedzenia? Dyskryminacja? Czy też najzwyklejsza dobra pamięć?
http://www.korespondent.pl/news/9670/kto-zatrudnia-bylych-poslow/

========================================
Jeśli by taki poseł dobrze głosował ,to nie byłoby bezrobocia i dla niego też jakaś robota by się znalazła
Skoro zlę głosował przez cztery lata, to powinien, żyć tak jak inni!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Spokojnie paście się narody,
bo obca wam chwała i cześć.
Bydło nie pragnie swobody.
Trzeba go paść , strzyc , bić i jeść!"

a więc Bydło ma głosować i maszerować!
_________________
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Powierz swój los i honor oszustom
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile