W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Endgame 2012 - Film potwornej Prawdy   
Podobne tematy
Michael Tsarion - Architects of Control I (PL)52
M.Tsarion-jest potrzeba tłumaczenia jego filmów 6
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 12793
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Po obejrzeniu filmu "Endgame 2012" z całym przekonaniem stwierdzam, że rok 2012 będzie:
Ostatecznym ukoronowaniem satanistycznego NWO i piekła na ziemi
50%
 50%  [ 15 ]
Początkiem raju na ziemi "Ery Wodnika" zapowiadanego przez Tsariona, Maxwella i im podobnych
50%
 50%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 30

Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

killuminati napisał:
Zresztą co to za sytuacja, abym ja udowadniał błędy waszego guru CaraOriona? Które w 19 wieku były zrównoważone z ziemią. Kurwa, czy wy upadliście na głowę? Udowodnijcie najpierw naukowo, że chrześcijaństwo oraz postać Jezusa jest mitem.

Nie musisz, sam sobie doskonale poradzę. Jednak widzę że emocjonalnie jeszcze nie dorosłeś do tematów i rozsądnej spokojnej dyskusji, bez języka z rynsztoka.
Nie potraficie już normalnie dyskutować bez emocji, nawet w jednym zdaniu. I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej do mnie bo rozmawiasz ze mną a nie z "WY" ! Wypowiadam się w swoim imieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
killuminati napisał:
Zresztą co to za sytuacja, abym ja udowadniał błędy waszego guru CaraOriona? Które w 19 wieku były zrównoważone z ziemią. Kurwa, czy wy upadliście na głowę? Udowodnijcie najpierw naukowo, że chrześcijaństwo oraz postać Jezusa jest mitem.

Nie musisz, sam sobie doskonale poradzę. Jednak widzę że emocjonalnie jeszcze nie dorosłeś do tematów i rozsądnej spokojnej dyskusji, bez języka z rynsztoka.
Nie potraficie już normalnie dyskutować bez emocji, nawet w jednym zdaniu. I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej do mnie bo rozmawiasz ze mną a nie z "WY" ! Wypowiadam się w swoim imieniu.


Redmuluc tradycyjnie zirytowałby franciszkanina a co dopiero Killuminati czy mnie. Argumentów brakuje, to redmuł histeryzuje... Nagle oponenci operują językiem z rynsztoka a ich argumentacja nie jest już merytoryczna, lecz emocjonalna. Byłoby śmieszne, gdyby nie było prawdziwe. Poza tym jak ktoś reprezentuje poziom i światopogląd przeważającej (przerażającej) części forumowiczów, niech nie dziwi się potem, że wrzucają go z nimi do jednego wora. Wy agencie redmulc i tak wypowiadacie się za całość waszego harmonijnie zorganizowanego kolektywu. Wasi Panowie powinni jednak oddelegować was na inny odcinek. Tu wiele nie zdziałacie.

DarkRaven napisał:

Prawdziwy, nie widze jakos tej listy agentow na forum ktora caly czas przywolujesz w swoich postach. No chyba ze ta lista to nazwiska Icke, Jones i reszta ... ale oni raczej nie sa uzytkownikami forum. Z twoich wypowiedzi zrozumialem ze chodzilo ci o uzytkownikow tego forum, ale oprocz @redmuluc nie widze innych "nickow" (pomijam wskazowke zeby sobie sprawdzic kto jak ocenia tematy).


Oceniając negatywnie temat, którego nie zrozumiały, do tej pory dowartościowały się poputcziki NWO takie jak : rEvolution, Dryp, FreeG, Prosument, pit (to za udowodnienie, że prawda nt. jego ulubieńca może bardzo zaboleć), pahol, sonic3, redmuluc (a jakże!), Astan, iaro i wyspa.


Co oczywiste to fakt, że nawet nie potrafili merytorycznie wypowiedzieć się w temacie, którego nie rozumieją, limitu postów im przecież nie brakuje. Może raczej odwagi przed nieuchronną kompromitacją…
Jeżeli ich ocena stanowi naiwną i żałosną próbę skłonienia mnie do zniżenia poziomu tematu tak, żeby mogli go zrozumieć, to zdecydowanie pomylili działy. Bimi dał im wystarczająco dużo postów na wyżywanie się w "dyskusjach". Idźcie tam, moich tematów znajdujących się zazwyczaj w "multimediach" oraz "Religie, wiara, okultyzm" (wiem, że jeszcze przed chwilą nie mieliście najzieleniejszego pojęcia, że taki istnieje) nie ruszajcie, to nie dla was, lecz dla daleko bardziej rozgarniętych czytelników tego forum.

Jako, że nie widzę sprzeciwu, wklejam następne objawienia między innymi o okultystycznej externalizacji hierarchii piesków z Lucifer Trust na polityczne zamówienie panów NWO.

http://www.youtube.com/watch?v=qBtcltljij0&feature=channel_page
http://www.youtube.com/profile?user=eazail&view=videos
http://www.youtube.com/view_play_list?p=5DA34CC8BA1DE699
http://www.youtube.com/view_play_list?p=CA1A98523A5DF82D
http://www.youtube.com/user/Freedomfirepro

Behind the Big News Propaganda and the CFR
http://www.youtube.com/watch?v=68ms8eiWI-I&feature=related

Lista:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=378A81869155DFC3


Do czytelników: Oglądajcie póki jeszcze tam są.

Do agentów: piszcie do waszego Tsariona i Icke'a, niech ich pupile szybko kasują ! Szybko! Tu cenna każda sekunda !!

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy, ja wiem, że to trudne dla osoby, która chce ostrzec innych przed zwodniczymi "naukami" i szczerze wierzy w Jezusa, który kazał głośić Ewangelię na cztery strony świata. Jednak ... niech umarli grzebią umarłych. Masz limit jednego posta na forum. Nie trać energii. Możesz ją wykorzystać w inny sposób. Może własne forum dyskusyjne lub blog? Nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnego względu twoje wywody są dla mnie ciekawe jednak … ale może o tym na końcu.

Naprawdę trudno z tego całego kolorowego miż maszu cokolwiek wywnioskować, jest co prawda kolorowo ale ja bym wolał przeczytać o twoich tezach, jakieś podsumowanie itp.
Jedyne co z tego wychodzi to że niby ONI coś szykują, że nie jesteśmy tego świadomi, dajemy się zwodzić ( na tym forum to żadna nowość ), odwieść od jedynie prawdziwej ścieżki jaką niby ma być Biblia.
Właśnie Biblia, ty ja najwyraźniej traktujesz szczególnie, bo ponoć to prawdziwe przesłanie od boga i powinniśmy za nią podążać jak Amisze porzucając wszystko inne .
Mogę zrozumieć takie podejście do rzeczywistości, bo wielokrotnie z nim się spotykałem jednak ma ono sporo mankamentów .
Takie coś jak Biblia – przesłanie od boga, na dobrą sprawę nie istnieje, bo to co my obecnie z nią utożsamiamy tak naprawdę ukonstytuowało się dopiero wraz z prasą Gutenberga czy tezami Lutra .
Dopiero od tego momentu wprowadzanie zmian w jej treści stało „ryzykowne” , przedtem bywało różnie i zapewne o tym wiesz, banajmniej powinieneś jako osoba na nią się powołująca.
Po drugie, historia chrześcijaństw wcale nie jest usłana różami, oczywiście można powiedzieć że to dlatego że ludzie ją tak naprawdę ignorowali i w rzeczy samej tak było.
Jednak czy aby na pewno to tylko to, może jej forma i możliwość wielorakie interpretacji, pomijanie przez nią pewnych aspektów naszego życia ( jak niewolnictwo wojny itp. ) ma w tym swój spory udział.
Dlaczego dobry Bóg, nie stworzył prostych zasad ( kolejnych przykazań ), aby uchronić ludzi ludzi, od błędów i czynienia zła.
Oczywiście teologowie, z miejsca zalali by mnie całą lawiną „papuzich” frazesów, ale czy one były by w stanie rozwiać takie wątpliwości myślącego człowieka wątpię.
Moim zdaniem gdybyśmy od zera zaczęli się na niej opierać, będąc nieświadomym poprzednich doświadczeń cywilizacyjnych wyłądowaliśmy by dokładnie w tym samym miejscu.
Widzisz mi się wydaje, że ta „nie” sławna książka „Szatańskie wersety” (albo tylko jej tytuł) mogłaby równie dobrze odnosić się do twojej bibli, wiem że to mocne ale IMHO nie jest bezzasadne.
I nie próbuję tutaj atakować chrześcijaństwa opierającego się na przesłaniu Chrystusa, tylko podważam zasadność podnoszenia bibli do roli " alma mater" , bowiem idee chrystusowe to coś bardziej uniwersalnego i mające swe prawdziwe źródło zupełnie gdzie indziej.

Teraz odnośnie twoich rzekomych przykładów dezinformacji i manipulacji.
Oczywiści jest tego sporo,a czasami to tylko czyjeś przemyślenia urosłe do miana „religi” .
A i ja na niektóre rzeczy patrzę krytycznym okiem, takie pomysły jak np.: „projekt wenus” i w moim przypadku rodzą wątpliwości, jednak z przyczyn bardziej merytorycznych a nie jak u ciebie odrzucaniu wszystkiego co nie jest Biblią .

Jednak, prawdziwe powody negatywnej oceny twojego podejścia leżą zupełnie gdzie indziej, ty po prostu najwyraźniej jesteś typowym konserwatystą, dla którego wszystko co potrzebujemy do ulepszenia świata już mamy w zasięgu, a problemy tegoż świata wynikają właśnie z poszukiwania przez ludzi nowych dróg.
Dla mnie natomiast, powodem żałosnego stanu ludzkości jest właśnie to że zdołano w pewnym momęcie zatrzymać jej rozwój , próbujących myśleć zagnano do kieratu dogmatów tak aby kręcili się w kółko.
To co teraz się dzieje na świecie , to właśnie próba odnalezienia nowych dróg, albo raczej odgrzebania starych .
Bo chyba powinieneś wiedzieć, że np.: święta geometria „czakry” etc. są stare jak świat .
A takie instytrucje jak przeklęta inkwizycja zdołały je zakopać głęboko pod stosami trupów i to działając w imię twojej bibli.

Po tym mniej istotnym preludium zadam zasadnicze pytanie, powiedz mi proszę co cię skłania do pisania właśnie w ten sposób.
Chcesz ratować zatracone dusze – ludzkość, walczyć z Lucyferem.
A może to tylko strach przed nieznanym – samym sobą , że coś może zachwiać i podważyć podwaliny twojej wspaniałej biblijnej rzeczywistości ?

P.S
I mam jeszcze dobrą radę, nie nazywaj innych agentami, bo nie koniecznie muszą nimi być, a negatywne oceny mogą się tyczyć nie ciebie ale twojego sposobu prowadzenia dysputy .
Gdy chodziłem jeszcze do podstawówki, była modna taka rymowanka „kto się przezywa sam się tak nazywa „ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@xpio, podziwiam cię, że usiłujesz z nim rozmawiać...

@Prawdziwy-dziwisz się, że wystawiłem 1 w tym temacie? Z jakiej okazji mam oceniać wyżej tematy, które nie dość, że są durne jak "Moda na sukces", to jeszcze ich autor regularnie wykazuje się zaślepieniem, ignorancją i co gorsza obraża innych. O posądzaniu o agenturę nie wspomnę, bo to już w ogóle żałosne, podobnie jak tytuły tematów rodem z "Faktu" lub "Super Expressu". W ogóle cała ta twoja pisanina jest żałosna w świetle twojej "wiary" w boga, który chyba nie nakazuje ci rzygać na ludzi akurat na tym forum? Nie pasi-możesz iść. Mnie i reszty agentów i tak nie przekonasz Laughing .Wiesz, ile mi za to płacą???Cool Człowiekuuuuu...ja sobie mogę kupić co tylko dusza zapragnie Laughing.

Obiecałem sobie, że nie będę wypowiadał się w tematach "prawdziwego" (Laughing) ale nie mogłem się powstrzymać Cool.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
Jednak, prawdziwe powody negatywnej oceny twojego podejścia leżą zupełnie gdzie indziej, ty po prostu najwyraźniej jesteś typowym konserwatystą, dla którego wszystko co potrzebujemy do ulepszenia świata już mamy w zasięgu, a problemy tegoż świata wynikają właśnie z poszukiwania przez ludzi nowych dróg.


Typowe fantazje materialisty socjalisty, który chce udoskonalić Nature. Nie musisz planować swojej przyszłości bracie - nawet nie filozofuj i nie wklejaj futurystycznych filmików. Ona jest już zaplanowana przez "lepszych" od Ciebie. Przez królów filozofów i naukowców. Jeśli jesteś młody, to może doczekasz swojego raju na ziemi, czego Ci nie życze.

Nade mną stoi tylko Stworzyciel Wszechświata/Bóg. Tylko On może mnie osądzić. I Jemu jestem oddany, a nie żadnemu rządowi, filozofowi, kapłanowi w białym kitlu, czy innym grupkom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 02 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:

@xpio, podziwiam cię, że usiłujesz z nim rozmawiać...

Trudno powiedzieć dlaczego próbuję.
Może dlatego że jestem tu w miarę nowy, albo ciekawi mnie to z jakiego powodu pisze o tym w ten sposób .
A może ta jego ogromna chęć pomagania innym, wynika z tego ze sam potrzebuje pomocy .
jest jeszcze inna możliwość ale trudno mi to wyrazić w prostych słowach.



killuminati napisał:
xpio napisał:
Jednak, prawdziwe powody negatywnej oceny twojego podejścia leżą zupełnie gdzie indziej, ty po prostu najwyraźniej jesteś typowym konserwatystą, dla którego wszystko co potrzebujemy do ulepszenia świata już mamy w zasięgu, a problemy tegoż świata wynikają właśnie z poszukiwania przez ludzi nowych dróg.


Typowe fantazje materialisty socjalisty, który chce udoskonalić Nature. Nie musisz planować swojej przyszłości bracie - nawet nie filozofuj i nie wklejaj futurystycznych filmików. Ona jest już zaplanowana przez "lepszych" od Ciebie. Przez królów filozofów i naukowców. Jeśli jesteś młody, to może doczekasz swojego raju na ziemi, czego Ci nie życze.

Nade mną stoi tylko Stworzyciel Wszechświata/Bóg. Tylko On może mnie osądzić. I Jemu jestem oddany, a nie żadnemu rządowi, filozofowi, kapłanowi w białym kitlu, czy innym grupkom.


Ja materialistą, socjalistą chyba żartujesz, cytujesz kilka wyrwanych z kontekstu zdań i wyciągasz pochopne wnioski .
Po za tym, w tych swoich nie zbyt licznych postach ( jak na razie ), które zamieściłem na tym forum chyba nigdy nie zamieściłem żadnego linka.
Wolę pisać o własnych przemyśleniach, prezentować swoje poglądy, tak więc i styl który prezentuje twórca tego tematu nie za bardzo mi odpowiada, bo jest mało konstruktywny.
Rozumiem, że mój sceptyczny stosunek do bibli wyrażony w ostrych słowach ( zbyt ostrych ) , może wywołać w pewnej grupie ludzi gwałtowne reakcje obronne, jednak uznałem to za konieczne aby dalsza dyskusja ( o ile do niej dojdzie ) miała jakikolwiek sens, po prostu musiałem wyraźnie zaznaczyć z samego początku swój własny punkty widzenia.

Teraz odnośnie twojej błędnej interpretacji.
Pisząc o sposobach ulepszenia świata które mamy w zasięgu, miałem na myśli to co podrzucają nam telewizja systemy edukacyjne i właśnie watykan który chyba nie cieszy się zbytnim poważaniem twojego "protegowanego".
Tylko że moim zdaniem watykan, kościół katolicki i biblia są w zasadzie tożsame i silnie ze sobą powiązane, a twierdzenie że można jedno od drugiego oddzielić jest IMHO poważnym błędem.
Przyjmując taki tok myślenia musiałem również odrzucić i biblię, albo przynajmniej nieco zdegradować jej status, oczywiście nie odrzucam jej w całości, ale zdrowy sceptycyzm stosuję również i do niej w takim samym stopniu jak wobec źródeł które podważa @Prawdziwy.
Twoim następnym pochopnym wnioskiem jest stwierdzenie, że niby ja podążam za filozofami-technokratami, przeciwnie moje prawdziwe źródło jest bliżej naturalnej prawdy niż przypuszczasz .
Tyle że ja odnosząc się do Chrystusa, praktycznie w całości odrzucam jego wizerunek jaki wykreował watykan przy pomocy bibli ( albo biblia przy pomocy watykanu ) .
Jeśli o mnie chodzi, do dzisiejszych czasów dotrwało nie wiele z prawdy o Chrystusie i jego naukach.
W Gnozie i podobnych wersjach chrześcijaństwa, jest jej więcej niż w bibli, a tą prawdą jest to co zaiskrzy w naszym sercu, gdy staramy się zrozumieć co znaczy Chrystus.
I to jest po tysiąc razy ważniejsze niż wirtuozeria wachlowania cytatami z bibli .
Watykan właśnie przy pomocy bibli, inkwizycji i innych potworów zamordował tą prawdę dosłownie i w przenośni ( Katarzy po których tak nie wiele zostało i do których czuję jakiś wewnętrzny ... ), dzisiaj możemy do niej dotrzeć tylko sami , a jedynym prawdziwym narzędziem jest ta „iskra” i tylko ona tak naprawdę zdołała przetrwać stulecia dezinformacji i zakłamania, a chrystus IMHO właśnie to tak zaplanował aby przechytrzyć lucyfera i mu się to udało .

Dlatego powinniśmy odrzucić wszystkie łatwo przyswajalne „cukiereczki” podrzucane nam prze lucyfera i skupić się na szukaniu prawdy w sobie i w innych ludziach dążących do niej.
Dodam więcej prawda Chrystusowa to IMHO tylko skromny początek, przed nami ukrywane są rzeczy nieporównywalnie barziej doniosłe.

No i co twoje „nawet nie filozofuj„ nie zrobiło na mnie na mnie najmniejszego wrażenia i jeśli chciałeś żebym tobie nie odpowiadał to nie trzabyło mnie wywoływać Wink


Ale jedna rzecz mnie naprawdę zasmuciła, mianowicie twój ton piszesz o bogu, ( jak zapewne się domyślisz dla mnie oznacza to zupełnie coś innego ) chrystusie , a jednocześnie .

Chyba TYM RAZEM się zgodzisz ze mną że podążanie za chrystusem, to droga na której najważniejszym drogowskazem jest najpotężniejsze z uczuć wyższych jakim jest miłość, ta prawdziwa bezinteresowna całkowicie bezkompromisowa otwarty na wszystkich bez żadnego ale.
Widzisz jeśli rzeczywiście prawdą jest to co napisałeś na końcu, to powiedz mi skąd się wysączył ten "jad" , wątpię że jego źródłem jest twój autorytet, więc chyba powinieneś zajrzeć w głąb samego siebie bo najwyrażniej coś tam jest nie na swoim miejscu .

Tak nawiasem, czasami naprawdę zadziwia mnie skąd ludzie którzy deklarujący się jako chrześcijanie, indukują w sobie tyle nienawiści .
Dlaczego tak usilnie doszukują się złych intencji w ludziach którzy myślą tylko nieco inaczej .
Ja staram się dojrzeć to co dobre, choć jestem jak najbardziej świadom że ciemna strona często zdecydowanie góruje.
Ale i jestem święcie przekonany że tak nie musi być, a jedno drugiego nie wyklucza.

P.S
Naprawdę daruj sobie, argumenty w stylu " Jeśli jesteś młody ... " , ja już to dawno temu przerabiałem .
Nawet więcej i to ze strony kleru katolickiego zapytania - czy w mojej rodzinie byli chorzy psychicznie i czy sam się nie leczę .
Tylko w ten sposób byli w stanie zareagować na moje trudne i nie wygodne pytania, w tamtych czasach było więcej księży którym w głowie się nie mieściło, że ktoś może poddawać pod dyskusję rzeczy które w ich mniemaniu nie podlegają dyskusji .
Więc proszę nie zniżaj się do ich poziomu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
ciekawi mnie to z jakiego powodu pisze o tym w ten sposób .A może ta jego ogromna chęć pomagania innym, wynika z tego ze sam potrzebuje pomocy .

Zupełnie jak lekarze. Oni również parają się tym fachem nierzadko grzebiąc w ludzkich fekaliach naiwnie licząc : a nuż i im kiedyś ktoś pomoże… Ciekawa ta twoja koncepcja, tyle, że zupełnie niedorzeczna .
Cytat:
Wolę pisać o własnych przemyśleniach, prezentować swoje poglądy, tak więc i styl który prezentuje twórca tego tematu nie za bardzo mi odpowiada, bo jest mało konstruktywny.

Chyba zupełnie nie rozumiesz idei tego forum, na którym częstokroć tematem jest sam link. Sprawdź tylko i chociaż nie popieram takiej praktyki rozumiem, że mówię do takich właśnie jak ci, którzy nie potrafiąc się wysłowić zostawiają tylko ten nieszczęsny link chcąc nam coś pokazać bez własnej oceny czy, nierzadko mylnej, interpretacji.
Mało konstruktywne jest jedynie to twoje powyższe oszczerstwo. Mówiłem już o niechęci do zniżania się od poziomu tematów twoich kolegów, więc swoje chociaż tematycznie nakierunkowuję, ale poziom tutaj jest tak żenująco niski, że nawet jak ktoś zarzuci mi „tylko” brak konstruktywizmu, to i tak dobrze. Nie gniewam się, ten styl, może i słusznie nie pasujący każdemu, jest jednak złem koniecznym.
Kiedy jednak piszę tak jak tu (moje dwa pierwsze tematy pochodzące z czasów, gdy byłem o wiele bardziej idealistycznie nastawiony, niż dziś)

viewtopic.php?t=6512&highlight=

czy tu viewtopic.php?t=6477&highlight=

najlepszym co, jak się okazuje, może mnie spotkać, jest wyniosłe milczenie użytkowników, którzy nie rozumiejąc w tych, jakże istotnych tematach ani słowa, zbywają je w jedyny honorowy i możliwy dla siebie sposób.

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdej dogodził…

Napiszesz tyle tematów, co ja to pogadamy. Krytykować chrześcijanina wśród tych twoich kolegów jak owieczkę wśród wilków każdy potrafi, nawet ty.
Cytat:
Tylko że moim zdaniem watykan, kościół katolicki i biblia są w zasadzie tożsame i silnie ze sobą powiązane, a twierdzenie że można jedno od drugiego oddzielić jest IMHO poważnym błędem. Przyjmując taki tok myślenia musiałem również odrzucić i biblię, albo przynajmniej nieco zdegradować jej status, oczywiście nie odrzucam jej w całości, ale zdrowy sceptycyzm stosuję również i do niej w takim samym stopniu jak wobec źródeł które podważa @Prawdziwy.

To mnie właśnie w was najbardziej irytuje… Nie mają pojęcia a się wypowiadają ! Ja nie mam pojęcia o fizyce atomowej i nie wtrącam się ze swoimi niedorzecznymi teoriami na temat dajmy na to kwarków, które znawców mogłyby poważnie urazić. Tyle na temat etykiety.
Na jakiej podstawie znawco Biblii odrzucasz ją, bo jakoby ma coś wspólnego z Rzymem? Dobrze, że podkreśliłeś, iż to tylko „moim zdaniem”… To pół biedy…
Ciekaw jestem ilu chrześcijan miałoby do ciebie anielską cierpliwość czytając takie głupoty pod swoim adresem. Uwierz mi: staram się nie wściekać i nie śmiać na zmianę czytając ten twój powyższy post.
Cytat:
W Gnozie i podobnych wersjach chrześcijaństwa, jest jej więcej niż w bibli, a tą prawdą jest to co zaiskrzy w naszym sercu, gdy staramy się zrozumieć co znaczy Chrystus.

Co takiego ????!!!!
Gnoza – system wiedzy tajemnej znany nielicznym.
Chrześcijaństwo „nie ma nic tajnego, co nie miałoby być odkryte i na jaw nie wyszło”. „A wiedza o Chrystusie pokryje całą zamieszkałą ziemię i wtedy nadejdzie koniec”

Powiedz, mi mój drogi: czy ty na głowę upadłeś ?
Cytat:
Watykan właśnie przy pomocy bibli, inkwizycji i innych potworów zamordował tą prawdę

Watykan nieomal zamordował Biblię, a raczej jej treść do dziś nieznaną w swych rudymentarnych podstawach przez 6 miliardów ludzi pomimo powszechnej dostępności "gnostyckiej" Biblii, a na pewno poprzez swoje agendy zrobił ci wodę z mózgu tak, że już nie kojarzysz wypróbowanej od zarania cywilizacji zasady przyczyny i skutku.
Cytat:
Katarzy po których tak nie wiele zostało i do których czuję jakiś wewnętrzny ...

Zabrakło słowa ? Czy może nie zdążyłeś edytować bo nowy limit to tylko 30 minut ? Może trzeba napisać do Bimiego? Tak oryginalna refleksja nie może pozostać niedokończona.
Cytat:
dzisiaj możemy do niej dotrzeć tylko sami , a jedynym prawdziwym narzędziem jest ta „iskra” i tylko ona tak naprawdę zdołała przetrwać stulecia dezinformacji i zakłamania, a chrystus IMHO właśnie to tak zaplanował aby przechytrzyć lucyfera i mu się to udało

Może i przechytrzył Lucyfera, ale na pewno Lucyfer przechytrzył Ciebie naiwniaku. Wydaje ci się, że skoro Prawda „zdołała przetrwać stulecia dezinformacji i zakłamania” to dlatego, że poszukiwacze szukali jej w sobie czy w Biblii ?
Ty, xpio powiedz nam publicznie w związku z powyższym, ile ty naprawdę wiesz o Katarach i powodach ich prześladowań ? Może twój wewnętrzny….. spowodowany jest fałszywą – chcę wierzyć, że nie przez umysłowe lenistwo – wiedzą na ich temat. Może uda nam się ją naprostować ?
Cytat:
Dlatego powinniśmy odrzucić wszystkie łatwo przyswajalne „cukiereczki” podrzucane nam prze lucyfera

Wreszcie coś sensownego napisałeś
Cytat:
Tak nawiasem, czasami naprawdę zadziwia mnie skąd ludzie którzy deklarujący się jako chrześcijanie, indukują w sobie tyle nienawiści .

Teraz z kolei i ty mnie zawiodłeś. Może jako i tak najbardziej rozgarnięty spośród całej masy twoich kolegów od której ledwo cię odróżniam, powiesz publicznie o co wam chodzi z tą nienawiścią? Poczytaj sobie posty twoich kolegów do mnie. Niektóre tak wulgarne, że żal czytać. Staram się je ignorować, ale jeżeli na nie odpowiadam, to tylko im i w zupełnie innym tonie. Ich wulgarność, jad i zawiść powodowana jest dysonansem poznawczym, już to tu gdzieś opisywałem. Zrozum to wreszcie. Chcesz bredzić tak jak oni?!
Nawiązując do twoich przeżyć z „facetami w czerni”. Moi interlokutorzy są klechami moich postów. Niestety.

A propos, chętnie porównałbym Twoje „konstruktywne” tematy gdyby nie prosty fakt, że pomimo, iż jesteś na tym forum „starszy” nie udało ci się spłodzić w choćby największej męce twórczej ŻADNEGO tematu, co oczywiście nie przeszkadza ci wtrącać się do cudzych z niemerytorycznymi i - nie bójmy się tego słowa - po prostu bzdurnymi postami.

Teraz wiadomo, dlaczego pomimo braku jakiegokolwiek tematu którym mógłbyś się narazić administratorowi masz tak samo jak ja 1 post na dobę… Pierwszy raz mu się nie dziwię...
To dopiero trzeba mieć talent….


Zanim zaczniesz się wypowiadać w kwestii chrześcijaństwa „zdrowy sceptyku” proponuję krótki kurs chrześcijaństwa, dla-prawie-niereformowalnych wyłożony tak łopatologicznie i kompleksowo, że nawet ty powinieneś zrozumieć.
http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

P. S. Ile nienawiści wylałem przed chwilą na ciebie z kolei, mówiąc jak zwykle prawdę i tylko prawdę ? Oceń w swym sercu i przyznaj mu rację...

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba to lekko poza tematem, ale nie zaprzeczysz, ze ludzie czesto mylnie odbieraja istote Twej obecnosci tutaj:
zamiast skupic sie merytorycznie na tym co chcesz przekazac, cos kieruje ich uwage na Cibie sprawiajac,
ze w zasadzie wiekszosc pary jaka masz w sobie marnujesz na 'ping-ponga', ktory to ani na sport nie wyglada, bo nie chodzi Ci, jak mysle o szlifowanie dialektyki, ani przyjemnosci nikomu nie sprawia pisanie tych niemilych czesto slow, a tym bardziej ich czytanie.
Nie dziwne wiec, ze tracisz nerwy i zapuszczasz sie w jezyk i forme, ktora ma sie jak pies do kota, do tego co obwieszczasz.
Nawet jak sam wspomniales, Twoje nastawienie traci idealizm.
O pulapce do ktorej, jak mi sie wydaje zmierzasz, mowi fraszka:

mistyk wystygl
wynik cynik

Moze za ciasna przylbica, ktora wdziales na swa krucjate dobrej nowiny, nie pozwala dostrzec Ci tu ludzi, a nie gogolowskich dusz. A i my chcielibysmy zobaczyc, czy za najbardziej kontrowersyjna postacia na forum nie stoi jakis Fantomas!

Nie oddzielaj siewcy od ziarna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy kontrowersyjny?? Wolne żarty. Takich postaci kontrowersyjnych można znaleźć całą masę w psychiatryku. Uważam, że każdy prezentujący względnie przyzwoity poziom umysłowy nie będzie się więcej wdawał z nim w dyskusje mertytoryczne. Bo to jak walenie głową w mur, absorbuje mase siły a efekt jest żaden. Pozdrowienia od "agenta" mającego dyskredytować twoją "całą przerażającą prawdę o świecie" Prawdziwy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:

Zupełnie jak lekarze. Oni również parają się tym fachem nierzadko grzebiąc w ludzkich fekaliach naiwnie licząc : a nuż i im kiedyś ktoś pomoże… Ciekawa ta twoja koncepcja, tyle, że zupełnie niedorzeczna .

Pomijając fakt że to nie było do ciebie skierowane (w takim wypadku użył bym innych słów), odpowiem bo jednak odnosiło się to do twojej osoby.
Nie rozpisując się za bardzo, nasz świat jest w opłakanym stanie i wszyscy łącznie z tobą i mną potrzebujemy pomocy, i to pomocy od siebie na wzajem .

Prawdziwy napisał:

Cytat:

Wolę pisać o własnych przemyśleniach, prezentować swoje poglądy, tak więc i styl który prezentuje twórca tego tematu nie za bardzo mi odpowiada, bo jest mało konstruktywny.

Chyba zupełnie nie rozumiesz idei tego forum, na którym częstokroć tematem jest sam link. Sprawdź
...
viewtopic.php?t=6512&highlight=

czy tu viewtopic.php?t=6477&highlight=

najlepszym co, jak się okazuje, może mnie spotkać, jest wyniosłe milczenie użytkowników, którzy nie rozumiejąc w tych, jakże istotnych tematach ani słowa, zbywają je w jedyny honorowy i możliwy dla siebie sposób.

Idea tego forum, nie sądzę że by coś takiego było w stosunku do stylu pisania, bo na prawdę ludzie robią to tu na różne sposoby np: obecny i w tym temacie @Entrop .
I naprawdę nie robi różnicy w jaki sposób próbujesz do nas dotrzeć, bo bez względu na styl brakuje jednego ważnego elementu.
Twojego włąsnego zdania, nie cytatów, nie linków do googlo-filmów, tylko twojego podsumowania,
jak to wszystko złożyć w całość, co ztego wynika, co nas czeka, i jak powinniśmy postępować.
Inaczej jest to interpretowane tak jak napisałem w pierwszym poście.

Prawdziwy napisał:


Cytat:

Tylko że moim zdaniem watykan, kościół katolicki i biblia są w zasadzie tożsame i silnie ze sobą powiązane, a twierdzenie że można jedno od drugiego oddzielić jest IMHO poważnym błędem. Przyjmując taki tok myślenia musiałem również odrzucić i biblię, albo przynajmniej nieco zdegradować jej status, oczywiście nie odrzucam jej w całości, ale zdrowy sceptycyzm stosuję również i do niej w takim samym stopniu jak wobec źródeł które podważa @Prawdziwy.

To mnie właśnie w was najbardziej irytuje… Nie mają pojęcia a się wypowiadają ! Ja nie mam pojęcia o fizyce atomowej i nie wtrącam się ze swoimi niedorzecznymi teoriami na temat dajmy na to kwarków, które znawców mogłyby poważnie urazić. Tyle na temat etykiety.
Na jakiej podstawie znawco Biblii odrzucasz ją, bo jakoby ma coś wspólnego z Rzymem? Dobrze, że podkreśliłeś, iż to tylko „moim zdaniem”… To pół biedy…

Nie mam pojęcia, a ty masz .
Na początek, powiedz mi kto jest wydawcą bibli która leży na twojej półce, jeśli ma się odrobinę wiedzy o rachunku prawdopodobieństwa, nie trudno się domyślić.
Kto ostatecznie ją zredagował w tej formie jaką się obecnie posługujemy, przecież jest cała masa apokryfów, a koś i kiedyś musiał podjąć decyzję co się ostatecznie w niej znajdzie.
No i kto to był i kiedy, no kto, Konstantyn a może jakaś praca grupowa rządnych władzy biskupów.
Tak więc, jeśli rzeczywiście istniało coś takiego jak biblia - posłanie od boga, to my nie mamy do niej dostępu, bynajmniej nie w czystej formie ( może jakiś włam do watykany co ? )




Prawdziwy napisał:

Ciekaw jestem ilu chrześcijan miałoby do ciebie anielską cierpliwość czytając takie głupoty pod swoim adresem. Uwierz mi: staram się nie wściekać i nie śmiać na zmianę czytając ten twój powyższy ..

Dobrze że to nie średniowiecze, bo domyślam się co ci by do głowy przyszło .
No jak widzę, stosujesz znaną technikę - wyśmiewanie oponenta Smile

Prawdziwy napisał:

Cytat:

W Gnozie i podobnych wersjach chrześcijaństwa, jest jej więcej niż w bibli, a tą prawdą jest to co zaiskrzy w naszym sercu, gdy staramy się zrozumieć co znaczy Chrystus.

Co takiego ????!!!!
Gnoza – system wiedzy tajemnej znany nielicznym.
Chrześcijaństwo – „nie ma nic tajnego, co nie miałoby być odkryte i na jaw nie wyszło”. „A wiedza o Chrystusie pokryje całą zamieszkałą ziemię i wtedy nadejdzie koniec”


Mylisz gnozę z gnostycyzmem,a dokładnie z jej współczesną definicją .
Pierwsze to coś na wzór Buddystycznej Nirwany, ale to i tak nie dokońca wyczerpujące , bo tematyka rozległa i podatna na różnoraką interpretację .
A twoje powyższe zestawienie jest z gróbsza prawidłowe, więc śmiało dodaj więcej ???? !!!! a może z linijeczkę Smile potem mnie wyśmiej, zwyzywaj może ci na duszy ulży.

Prawdziwy napisał:

Cytat:

Watykan właśnie przy pomocy bibli, inkwizycji i innych potworów zamordował tą prawdę

Watykan nieomal zamordował Biblię, a raczej jej treść do dziś nieznaną w swych rudymentarnych podstawach przez 6 miliardów ludzi pomimo powszechnej dostępności "gnostyckiej" Biblii, a na pewno poprzez swoje agendy zrobił ci wodę z mózgu tak, że już nie kojarzysz wypróbowanej od zarania cywilizacji zasady przyczyny i skutku.

Z powodu braku kontrargumentów i wodogłowia zostanę przy swoim Smile

Prawdziwy napisał:

Cytat:

Katarzy po których tak nie wiele zostało i do których czuję jakiś wewnętrzny ...

Zabrakło słowa ? Czy może nie zdążyłeś edytować bo nowy limit to tylko 30 minut ? Może trzeba napisać do Bimiego? Tak oryginalna refleksja nie może pozostać niedokończona.

I zostanie nie dokończona, bo to w tych ... ma charakter na tyle osobisty, że na razie wolał bym się tym nie dzielić.

Prawdziwy napisał:

Cytat:

dzisiaj możemy do niej dotrzeć tylko sami , a jedynym prawdziwym narzędziem jest ta „iskra” i tylko ona tak naprawdę zdołała przetrwać stulecia dezinformacji i zakłamania, a chrystus IMHO właśnie to tak zaplanował aby przechytrzyć lucyfera i mu się to udało

Może i przechytrzył Lucyfera, ale na pewno Lucyfer przechytrzył Ciebie naiwniaku. Wydaje ci się, że skoro Prawda „zdołała przetrwać stulecia dezinformacji i zakłamania” to dlatego, że poszukiwacze szukali jej w sobie czy w Biblii ?

"Naiwniaku" ? , co sobie żałujesz może od razu debil, a co tam gno...
Jenak odpowiadając na twoje pytanie, oczywiście że w sobie, gdyby tam niczego nie było to nawet tysiąc bibli by nam nie pomogło .
Zapewne znów się wściekniesz , ale biblia to nie jedyne źródło prawdy która w niej mimo wszystko jest zawarta .
Prawdziwy napisał:

Ty, xpio powiedz nam publicznie w związku z powyższym, ile ty naprawdę wiesz o Katarach i powodach ich prześladowań ? Może twój wewnętrzny….. spowodowany jest fałszywą – chcę wierzyć, że nie przez umysłowe lenistwo – wiedzą na ich temat. Może uda nam się ją naprostować ?

Wiem to nie odpowiednie słowo, bo z wiary praktycznie nic nie zostało i nie będziesz mnie miał czym naprostowywać, a przytaczanie źródeł które gdzieś tam się wywodzą z protokołów przeklętej inkwizycji, naprawdę sobie daruj.

Ale jak obiecali powrócą ( i nie chodzi mi o @Leszka - domyśl się jeśli coś wiesz o katarach to nie będzie trudne ) :
viewtopic.php?t=7617&highlight=

To ma IMHO więcej wspólnego z katarami, niż cała googlo-wiedza.
Ale tak naprawdę interesuje mnie to słowo "nam" którego użyłeś powyżej czyżbyś też miał tutaj jakąś grupę agentów hmmm ?
I znów pozwalam wyżyj się do woli .

Prawdziwy napisał:

Cytat:

Dlatego powinniśmy odrzucić wszystkie łatwo przyswajalne „cukiereczki” podrzucane nam przez lucyfera

Wreszcie coś sensownego napisałeś

Płonne nadzieje, powinieneś się domyślić, że dla mnie Biblia to również jeden z łatwych cukiereczków .
Sorry .

Prawdziwy napisał:

Cytat:

Tak nawiasem, czasami naprawdę zadziwia mnie skąd ludzie którzy deklarujący się jako chrześcijanie, indukują w sobie tyle nienawiści .

Teraz z kolei i ty mnie zawiodłeś. Może jako i tak najbardziej rozgarnięty spośród całej masy twoich kolegów od której ledwo cię odróżniam, powiesz publicznie o co wam chodzi z tą nienawiścią? Poczytaj sobie posty twoich kolegów do mnie. Niektóre tak wulgarne, że żal czytać. Staram się je ignorować, ale jeżeli na nie odpowiadam, to tylko im i w zupełnie innym tonie. Ich wulgarność, jad i zawiść powodowana jest dysonansem poznawczym, już to tu gdzieś opisywałem. Zrozum to wreszcie. Chcesz bredzić tak jak oni?!

" twoich kolegów" pudło na całej lini, jeśli sugerujesz że jestem z nimi w jakiejś zmowie.
To że czasami mamy zbieżne poglądy o niczym nie świadczy .
Więc będę odpowiadać tylko za siebie, a że żadnych wulgaryzmów wobec twojej osoby nie stosowałem , uważam za krzywdzące wkładanie mi tego w usta .
Wracając do meritum, widzisz nasza mała dyskusja dowodzi, że kierujesz nienawiść nie tyle do tych którzy są "nie merytoryczni " ale tych co mają inne zdanie.
Więc gdybyś spojrzał na siebie przez lustro, zobaczyłbyś kolejnego "faceta w czerni" ,bo oni właśnie się tym cechują, przecież dla nich każdy kto choć odrobinę odstaje, jest "nie merytorycznym" kłamcą bo prawda jest tylko po ich stronie !
Prawdziwy napisał:

Nawiązując do twoich przeżyć z „facetami w czerni”. Moi interlokutorzy są klechami moich postów. Niestety.

Nie rozumiem że niby ja klechą ?

Prawdziwy napisał:

A propos, chętnie porównałbym Twoje „konstruktywne” tematy gdyby nie prosty fakt, że pomimo, iż jesteś na tym forum „starszy” nie udało ci się spłodzić w choćby największej męce twórczej ŻADNEGO tematu, co oczywiście nie przeszkadza ci wtrącać się do cudzych z niemerytorycznymi i - nie bójmy się tego słowa - po prostu bzdurnymi postami.

Teraz wiadomo, dlaczego pomimo braku jakiegokolwiek tematu którym mógłbyś się narazić administratorowi masz tak samo jak ja 1 post na dobę… Pierwszy raz mu się nie dziwię...
To dopiero trzeba mieć talent….

Starszy ? 20 dni to rzeczywiście sporo Smile
Po drugie ilość rzadko kiedy idzie w parze z jakością ( nie twierdzę że spamujesz )
Po trzecie jest wystarczająco dużo tematów, które ich autorzy zakładają po to żeby dyskutować.
Po czwarte może nie mogłem poświęcić tyle czasu co ty.
...

Ojojoj znalazłeś na mnie haczyka, pomijając fakt że najpierw musiał byś się rozprawić z powodami dla których znalazłeś się w podobnej sytuacji, jak również to że ten temat to OFFTOP !
To sobie ulżyj powyżywaj się po chrześcijańsku na swoim bliźnim, pokaż jak wy jedynie Billijni chrześcijanie to robicie, oko za oko ząb za ząb .

Czy wreszcie rozumiesz o czym mówiłem pisząc o jadzie.
Podsumowując, twój sposób odnoszenia się do innych ma nie wiele wspólnego z byciem chrześcijaninem, włśnie tego mi brakuje w tobie, żebym cię uznał za "Prawdziwego".
No i zadaj sobie pytanie, czy chcesz się otaczać klakierami czy ludźmi myślącymi, bo ci drudzy NIEKONIECZNIE będą ci przyklaskiwać za każdym razem, to tak odnośne mojej nie pożądanej obecnosci tutaj.
Prawdziwy napisał:

Zanim zaczniesz się wypowiadać w kwestii chrześcijaństwa „zdrowy sceptyku” proponuję krótki kurs chrześcijaństwa, dla-prawie-niereformowalnych wyłożony tak łopatologicznie i kompleksowo, że nawet ty powinieneś zrozumieć.
http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=


Nie dziekuję, już paru prawdziwych inaczej chrześcijan, sprawiło że dostaje konwulsji na samą myśl o tym że ktoś będzie mnie uświadamiał o jego jedynie prawdziwej interpretacji Bibli .
Już bym wolałbym, poraz któryś przeczytać biblię od deski do deski.

Prawdziwy napisał:

P. S. Ile nienawiści wylałem przed chwilą na ciebie z kolei, mówiąc jak zwykle prawdę i tylko prawdę ? Oceń w swym sercu i przyznaj mu rację...


Jak na chrześcijanina to był to spory kubełek, a prawda no cóż to była tylko twoja wersja .
Bo wbrew pozorom każdy z nas tylko tym dysponuje.
A jeżeli ci przyjdzie, do głowy udowadniać ze ja postępowałem podobnie, to podkreślam ja co najwyżej podważałem pewne twoje założenia ( jak Biblia - jedynie prawdziwe źródło ) , ty natomiast atakowałeś bezpośrednio moją osobę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@xpio, nie wiem czy zauważyłeś, ale w ten sposób chyba tylko i wyłącznie karmisz trolla. Nie trafisz do "prawdziwego" dyskutując rzeczowo-do niego nie trafia NIC, on ma swoją śmieszną prawdę i jedyne co może go ruszyć to posłużenie się jego własną bronią, czyli inwektywami i narzuceniem jedynej słusznej postawy. Ale do tak żałosnego poziomu zniżać się chyba nie będziemy ? Cool
Tak więc-doradzam ignorowanie prawdziwego, troll pozbawiony pożywienia sobie pójdzie. Chociaż z drugiej strony...czasami fajnie jest sobie poprawić humorek czytając jak prawdziwy się zapluwa Laughing, bo nie każdy wierzy w objawione filmiki z yt i google video, których nawet przetłumaczyć nie raczy Sad.

xpio napisał:
Pomijając fakt że to nie było do ciebie skierowane (w takim wypadku użył bym innych słów), odpowiem bo jednak odnosiło się to do twojej osoby.
Nie rozpisując się za bardzo, nasz świat jest w opłakanym stanie i wszyscy łącznie z tobą i mną potrzebujemy pomocy, i to pomocy od siebie na wzajem .
Problem w tym, że nie wszyscy to rozumieją i po części dlatego świat taki jest jaki jest.

PS xpio, rzecz jasna jestem po twojej stronie Cool.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xpio napisał:
Na początek, powiedz mi kto jest wydawcą bibli która leży na twojej półce, jeśli ma się odrobinę wiedzy o rachunku prawdopodobieństwa, nie trudno się domyślić.
Kto ostatecznie ją zredagował w tej formie jaką się obecnie posługujemy, przecież jest cała masa apokryfów, a koś i kiedyś musiał podjąć decyzję co się ostatecznie w niej znajdzie.
No i kto to był i kiedy, no kto, Konstantyn a może jakaś praca grupowa rządnych władzy biskupów.
Tak więc, jeśli rzeczywiście istniało coś takiego jak biblia - posłanie od boga, to my nie mamy do niej dostępu, bynajmniej nie w czystej formie ( może jakiś włam do watykany co ? )


Zwoje znad morza martwego odkryte w połowie ubiegłego stulecia ukazują - poprzez porównanie kopii z obecną wersją - mikroskopijne i nic nieznaczące różnice od 2000 lat !
Bóg Twoim zdaniem nie zadbał żebyś poznał jego Słowo ? Dlaczego nie masz do niego dostępu ? Może nie chcesz mieć ? To gra o zwiedzenie jak największej liczby osób a zwiedzenie szatana jak i uwiedzenie Bogiem, czego Ci życzę, istnieje na bardzo wielu, często subtelnych poziomach. Przypomniał mi się pewien zarzut : analogicznie pojawiające się pytanie: „Skoro jak twierdzisz Prawdziwy, KK to Antychryst to dlaczego w Średniowieczu nie spalił Biblii ??” To są właśnie ludzie na Twoim poziomie….
Ano dlatego, że korzystając z wolnej woli danej od Boga masz czytać książkę zalegającą na półce każdego katola, nie czytanej bo ma za mało obrazków i jest za gruba, lecz tego nie robisz, bo jesteś ogłupiony przez zeitgeistowsko new age' owskie agendy watykanu, łączącego wszystkie fałszywe religie a odłączającego od Prawa Boga zawartego w Biblii.
Wówczas na Sądzie Ostatecznym mógłbyś przecież stwierdzić, że skoro nie dane mi było zapoznać się z prawem, mocą jakiego kodeksu mnie sądzicie ? To było jakieś prawo, którego obowiązany byłem przestrzegać ?

I co się tak krzywisz na te filmy, które podałem ? Wykłada w nich naukowiec, który zebrał taką masę dowodów potwierdzających rzeczoną PRAWDĘ , że nawet ty możesz je docenić, no chyba, że bariera językowa...

Entrop napisał:
A i my chcielibysmy zobaczyc, czy za najbardziej kontrowersyjna postacia na forum nie stoi jakis Fantomas!

Chyba mnie przeceniasz Entrop, Kiaora też czasem daje popalić co bardziej nawiedzonym wielbicielom mitów, legend i teorii żywcem wziętych z wypisów z pamiętników niedopieszczonych pensjonarek.
Poza tym nie jestem pewien, czy prawidłowo zrozumiałem tego Fantomasa. Być może faktycznie jest tak, że zamiast nawracać, już od jakiegoś czasu wdaję się w niepotrzebne polemiki, bezsensowne o tyle, że polemiści i tak niewiele z nich są w stanie przyswoić. Po części jest to spowodowane kliniczną odpornością na wiedzę użytkowników skłaniającą do cynizmu i czarnej rozpaczy oraz faktu, że nie mogę już zakładać tematów, lecz wypowiadać się w już założonych. Przeważnie swoich.
Popatrz tylko na górę strony: kontrowersyjne są fakty, prawda i rzeczywistość.
Myślenie życzeniowe ateistów przeważa nad rozsądkiem; te 11 osób, które dały ocenę 1 to te same, które nie chcą przyjąć do wiadomości (zapierają się przed prawdą rękami i nogami) że Tsarion i spółka systematycznie robią im wodę z mózgu (dla niezorientowanych: druga opcja ankiety ). A rzeczywistość coraz bardziej skrzeczy…
Tak zatruwa umysły tsarion & co.
Duże dzieci wyzywające mnie od psycholi, co znoszę z trudem wiedząc jak daleko im choćby do poziomu podłogi, nie są w stanie pojąć rzeczy podstawowych. Powiedz mi zatem co mam robić tak, by tym fantomasem jednak nie zostać ? Ani zgorzkniałym na głupotę tego, niebawem zniszczonego świata, cynikiem ?

Dryp napisał:
Prawdziwy kontrowersyjny?? Wolne żarty. Takich postaci kontrowersyjnych można znaleźć całą masę w psychiatryku. Uważam, że każdy prezentujący względnie przyzwoity poziom umysłowy nie będzie się więcej wdawał z nim w dyskusje mertytoryczne. Bo to jak walenie głową w mur, absorbuje mase siły a efekt jest żaden. Pozdrowienia od "agenta" mającego dyskredytować twoją "całą przerażającą prawdę o świecie" Prawdziwy

Dzięki Dryp, że się włączyłeś, bo już miałem szukać wielu spośród nie tylko twoich wypowiedzi o mnie jako egzemplifikacji mojej powyższej tezy o zupełnie nieuprawnionej opinii o was jako normalnych a o mnie jako ziejącym jadem i nienawiścią, przeklinającym każdego fanatykiem.
Ty nie jesteś w stanie zdyskredytować czegokolwiek, nawet własnej legendy tutaj o niereformowalnym mitomanie, ale skoro ten się nawinął, niech będzie: próbka twórczości drypa, na szybkiego znaleziona wśród jego jakże bujnych i elokwentnych wypowiedzi:
Cytat:
Już od dawna powtarzam że Prawdziwy to nie rokujący nadziei na poprawę czubek i niebezpieczny fanatyk.

Cytat:
Idealnie wpisuje się w obłudę ludzi jego pokroju których w historii Kościoła ?
???
Cytat:
Prawdziwy, czy ty się w ogóle zastanawiałeś czy ktoś jeszcze tutaj ( mówie o ludziach względnie zdrowych psychicznie) czyta ten twoj fanatyczny bełkot?
?????
Cytat:
Jeszcze Ci sie nie znudziło bredzenie tutaj ??
???????

Vice Versa drypie, dryptaj stąd, jak ci się nie podoba.
Jak udało mi się sprawdzić: z wielce odkrywczych informacji zawartych w treści twojego jakże potrzebnego tematu ( z aż TRZECH, które udało ci się „napisać” poprzez wklejenie linka w post oczywiście ) „Reptilianie w serialu CSI” oraz, o tym że „no kurde trza cóś zrobić, no” pod wymownym tytułem : „Uświadamianie ludzi - projekcje filmowe” (ale klasowe czy seksualne, bo na komsomolca jak i na pierwszy raz to chyba z iarem jesteście jeszcze stanowczo za młodzi, wnioskuję nie tylko po poziomie waszych postów…) korzystać w swych poszukiwaniach będą zapewne całe pokolenia truthseekerów.
Byle tylko "nie znudziło ci się dalsze bredzenie tutaj"…

Masz,tu jest coś dla ciebie: najnowsze podanie twojego kolegi z przedszkola truthseekeryzmu, wszyscy się tu śmieją z tego filmu, więc skontaktuj się z nim, on chce go puszczać publicznie. Tytuł podania: "Zeitgeist" a Kino Plenerowe. podania.php?i=1952

Miłej autokompromitacji życzę.... A może puśćcie im lepiej serial CSI ? Jeżeli nie lepiej, to chociaż będzie śmieszniej... Byleby was tylko nie obili...

iaro napisał:
Nie trafisz do "prawdziwego" dyskutując rzeczowo-do niego nie trafia NIC,
Poza merytoryczną dyskusją nie inwektywami
on ma swoją śmieszną prawdę i jedyne co może go ruszyć to posłużenie się jego własną bronią, czyli inwektywami i narzuceniem jedynej słusznej postawy. Ale do tak żałosnego poziomu zniżać się chyba nie będziemy ? Cool


To ja nie będę zniżał się do was, od dzisiaj ja was ignoruję, bo to ja nie mam zamiaru karmić takich trolli jak wy.

Cytat:
Chociaż z drugiej strony...czasami fajnie jest sobie poprawić humorek czytając jak prawdziwy się zapluwa

Chyba „fajnie jest sobie poprawić humorek” wpieprzając się na trzeciego w cudzą dyskusję, dowartościowując się kolejnymi nierzeczowymi wtrętami w cudzych tematach, co iaro...
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy czy mógłbyś przetłumaczyć film "Total Onslaught" na język polski Question
Ludzie nie znający dobrze angielskiego mogliby wtedy poznać prawdę Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 04 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
Myślenie życzeniowe ateistów przeważa nad rozsądkiem; te 11 osób, które dały ocenę 1 to te same, które nie chcą przyjąć do wiadomości (zapierają się przed prawdą rękami i nogami) że Tsarion i spółka systematycznie robią im wodę z mózgu (dla niezorientowanych: druga opcja ankiety )
Widać, jak mało o mnie wiesz. Zamiast zaśmiecać sobie głowę teoriami różnych autorytetów stanowiących kontrolowaną opozycję wolę sam obserwować świat i ze strzępków informacji tworzyć własne, różne teorie. I to się tyczy całego życia-zamiast obierać sobie autorytety, co niesie za sobą niebezpieczeństwo przeprania mózgu (co powinieneś doskonale znać na swoim przykładzie) wolę z tych właśnie skrawków poznanej rzeczywistości sam tworzyć swoje teorie i poglądy składające się na moją osobowość. I cały czas staram się być otwarty na RACJONALNE informacje.

Ale po cholerę to tłumaczę osobie, która ma swoją potworną prawdę i marzy o rychłej apokalipsie, siedząc z nosem w Biblii, którą można rozumieć na tysiące sposobów? Ponadto osobie, która każdego, kto racjonalnie pojmuje świat (rozumem, a nie strachem i wybujałą fantazją) obrzuca internetowym gównem?

Cytat:
Chyba „fajnie jest sobie poprawić humorek” wpieprzając się na trzeciego w cudzą dyskusję, dowartościowując się kolejnymi nierzeczowymi wtrętami w cudzych tematach, co iaro...
A co, nie wolno? Limit mi na to pozwala-mam 8/dobę, ty masz 1/dobę co chyba jest dość dobrym porównaniem jakości moich postów i twoich.

Cytat:
„Uświadamianie ludzi - projekcje filmowe” (ale klasowe czy seksualne, bo na komsomolca jak i na pierwszy raz to chyba z iarem jesteście jeszcze stanowczo za młodzi, wnioskuję nie tylko po poziomie waszych postów…)
Tego nawet nie chce mi się komentować Laughing ...komsomolec Laughing... (przyzwyczaiłem się już do niesłusznego nazywania mnie komunistą, cóż, niektórzy chyba nie dorośli do oddzielenia niewiary w boga od komunizmu).

I jeszcze coś-Biblię znam całkiem przyzwoicie, na pewno lepiej od 80% polskiego społeczeństwa. Wiem doskonale, że:
*przez lata majstrował przy niej Watykan, co źle wróży Biblii jako źródłu najświętszej prawdy
*poszczególne fragmenty można rozumieć na dziesiątki sposobów
*proroctwa również nie są jednoznaczne. Przykład: proroctwo o nierządnicy na 7 wzgórzach jest przypisywane Cesarstwu Rzymskiemu oraz Watykanowi-co jest w takim razie prawdą? A może to takie 2 in 1?

Z całym szacunkiem dla tej mimo wszystko mądrej księgi-to chcesz mi wcisnąć jako źródło 100% prawdy? O filmikach z YT i GV nie wspominając.

I takie pytanie: gdybyś miał władzę w swoim ręku (nie mówię o władzy nad myszką i klawiaturą)-co zrobiłbyś z ateistami oraz innymi odstępcami od twojej jedynie słusznej prawdy??? Kazałbyś zamknąć? Czy coś jeszcze gorszego?
Takim jadem od ciebie wali, że aż się rzygać chce, i ty jeszcze mieszasz w to wszystko boga...osobiście średnio mnie to grzeje (jestem agnostykiem), ale to świadczy o hipokryzji-z jednej strony wiara w miłosiernego Boga, z drugiej zapluwanie dookoła jadem-coś tu nie gra.

"Obyś był zimny, albo gorący(...)"-mówi ci to coś?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tu będę przewrotnym "advocatus daboli":

również niejednokrotnie wypominałem Prawdziwemu jego styl i grzmiąco-drwiący ton, który uważam za odstręczający od treści i meritum które chce przekazać.
Ale właśnie merytorycznie nie sposób się nie zgodzić z tym, że (tylko jeden przykład) Tsarion i wielu innych truthseekerów opiera się na poglądach Sitchina, który coraz bardziej okazuje się być co najmniej hochsztaplerem. Przyznaje to nawet Redmuluc - forumowy autorytet w tej kwestii - który wręcz nie cierpi Prawdziwego Smile

Również nie zaprzeczycie, iż przekazy i komunikaty serwowane przez "ruch truthseekerski" (od Zeitgeista począwszy, na Icke'u skończywszy) aż roi się od "wstrzyków" parareligijnego New Age. Czy to z intencją, czy bez niej. Mnie się to nie podoba, tak samo jak Prawdziwemu. Co z tego, że z innych powodów? Wyciągnijcie intencje z retoryki, a ujrzycie fakty. Wyznawca Jezusa, tak samo jak niewierny, mają takie samo prawo do prawdy.

Nawet zepsuty zegar, dwa razy na dobę jest cholernie punktualny.

Lech
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech napisał:
A ja tu będę przewrotnym "advocatus daboli":Przyznaje to nawet Redmuluc - forumowy autorytet w tej kwestii - który wręcz nie cierpi Prawdziwego Smile
Nawet zepsuty zegar, dwa razy na dobę jest cholernie punktualny.

Lech


Dzięki za ten "autorytet" @Lech miło mi. Smile Jednak daleki jestem od od takiej opinii o sobie.
Może ja w kwestii Icka, który wyraźnie podkreśla że jest przeciwko New Age.
Ja zresztą też, jestem przeciwny absolutnie wszelkim "Świętym Pismom", jakiejkolwiek formie religijnego kultu, jakiejkolwiek symbolice.
To nie prawda że nie cierpię @Prawdziwego, nie cierpię tylko tego co sobą reprezentuje, czyli zamieszania i nienawiści którą reprezentuje. Nie wzbudza On we mnie emocji i nie rezonuje ze mną. Ten człowiek nie jest ani groźny fizycznie ani psychicznie, jest tylko ...śmieszny.
Było miło się podroczyć, ale na tym już koniec. Mam ważniejsze sprawy na głowie.
Czas pokaże która teoria stała się faktem. Przepychanka na "kto ma rację" jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu. Nie wiem kto ma rację, i nie będę tego więcej udowadniał. Skupimy się na tłumaczeniach, a analizę niech każdy zrobi sam.
"Czemu dzwon jest głośny?... Bo jest pusty w środku."
Lub inaczej..."Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię (Mt 5,5)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Lechu za próbę - daremną zapewne - przemówienia do nich merytorycznymi argumentami, czyli czymś z czym dopiero się zapoznają.

detro napisał:
Prawdziwy czy mógłbyś przetłumaczyć film "Total Onslaught" na język polski Question
Ludzie nie znający dobrze angielskiego mogliby wtedy poznać prawdę Exclamation


Tego jest 37 1,5 godzinnych wykładów, padłbym ze zmęczenia a oni i tak nie chcą poznać Prawdy, niech lepiej czytają Biblię, od czasów Lutra jest po Polsku.

Cała lista chronologicznie ponumerowanych linków do wykładów po angielsku znajduje się tu:

http://www.getsolid.org/totalonslaughtseries

(nie wszystkie działają, dlatego poniższy, ale do nieposegregowanych:)
http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

Zaraz, zaraz: jak to sam stwierdziłeś, co prawda w innym moim temacie (sam możesz wkleić poniższy twój tekst w wyszukiwarkę powyżej na stronie i sprawdzić):
detro napisał:
Prawdziwy
zadałem sobie trud, poświęciłem czas i przeczytałem cały twój post oraz obejrzałem 4 filmy z całej masy wymienionych przez ciebie. Ja jako człowiek poszukujący prawdy, nowych odkryć naukowych, doszukujący się artykulów na rozmaite tematy doszedłem do wniosku iż: nie będę więcej czytał twoich postów

To co tu robisz ?

iaro napisał:
a niebezpieczeństwo przeprania mózgu (co powinieneś doskonale znać na swoim przykładzie) wolę z tych właśnie skrawków poznanej rzeczywistości sam tworzyć swoje teorie i poglądy składające się na moją osobowość. I cały czas staram się być otwarty na RACJONALNE informacje.

Biblia nie jest racjonalna bo jest za trudna dla ciebie. Tylko znowu nie kłam, że ją czytałeś, bo znowu nie uwierzymy. Ją też znasz w „strzępkach”, by płodzić kolejne twoje „teorie” rzeczywistości pasujące do niej jak pięść do nosa

Cytat:
siedząc z nosem w Biblii, którą można rozumieć na tysiące sposobów?


To z kolei ty nie masz o mnie pojęcia. A Biblię można interpretować tylko tak, jak jest napisana. Niemal wszystkie moje tematy o tym traktują. Zajrzyj tylko na poprzedni arkusz tego tematu do ich zbioru i sam się przekonaj, no ale ty wolisz strzępki prawdy (pół-prawda to całe kłamstwo) a nie Prawdę.

Cytat:

Ponadto osobie, która każdego, kto racjonalnie pojmuje świat (rozumem, a nie strachem i wybujałą fantazją) obrzuca internetowym gównem?


„Internetowe gówna” Iaro: "Autobusy na kupę"
Fascynujący temat, podobnie jak „Rosyjskie samoloty zaatakowały Gruzję”
"Słabe polskie wojsko" , "Pani minister robi sobie jaja?", "Tylko dzieci słuchają Dody", "Obłuda prawicy"
I nieśmiertelne
"Jak nie być częścią systemu?"
Może iaro zacznij wreszcie myśleć samemu…

Wiele do życzenia pozostawia również poziom postów iara "uiaranego" jakimś tanim ziołem: tuż powyżej poziomu „g….”
iaro napisał:
O czym Wy prawicie???????CO2 nas ZABIJE!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool A w 2012 Jego stężenie będzie najwyżesze od 400 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing !!!!!AAAAAA REPTILIANIE NADEJDą oni potrzebują w pip CO2 do życia tutaj Laughing Laughing Laughing ...................................................................zostaniemy zniewoleni Cool .........................no i liiipa Embarassed ..........................bedziemy ich niewolnikami Cool ............. Laughing ...................
Miał być cyrkiel i oko w trójkącie na banerze,pytam się gdzie one są????????? Laughing Laughing Cool
PoZdRóFfKa =* Laughing Shocked Laughing

Cytat:

Bimi,nie karaj mnie za ten wątek zmniejszeniem postu pliz .To tak na początek.


Nie grozi... Bimi lubi takich pożytecznych idiotów jak ty. Kara tylko tych poza systemem.
Na palcach jednej ręki mógłbym wyliczyć tych, którzy mając tutaj limit większy niż 1 wykazywaliby, że mają też więcej, niż jedną komórkę w bańce.
Bimi ma prikaz wyłapywać takich jak ja. Nie zawsze mu się to udaje, inni sprytnie się kitrają, ja walę co myślę i już.
iaro napisał:
A co, nie wolno? Limit mi na to pozwala-mam 8/dobę, ty masz 1/dobę co chyba jest dość dobrym porównaniem jakości moich postów i twoich. :

To najgorsze możliwe porównanie. Śmiem twierdzić (nie tylko wobec powyższych argumentów), że na tym forum ZAWSZE jest odwrotnie, niż twierdzisz, przynajmniej w tej kwestii.
Twój cytat z któregoś tematu:
Cytat:
Moim zdaniem szkoda czasu i nerwów na osobników takich jak Prawdziwy, Co oczywiście nie oznacza, że nie można sobie tak dla drobnej przyjemności postawić laczka w kolejnych bzdurnych tematach "Prawdziwego".

Zapomniałeś dodać, że są "bzdurne", dlatego, że nieoprawne ideologicznie.
Ty i większość tutaj to intelektualne dna! Oto prawdziwa i jedyna przyczyna, dla której niestety nie bylibyście w stanie odkryć Prawdy nawet gdyby podeszła i ugryzła was w dupę.

Wasz stosunek do mnie na tym forum jest na to najlepszym dowodem.


Poczytaj sobie tych, z którymi nie zawsze się zgadzam, ale wobec tego co dzieje się ostatnio na forum nie sposób nie przyznać im racji:
Oto wypowiedź przebudzonego stąd viewtopic.php?p=97662&highlight=#97662
Cytat:
BIMI Lepiej od razu pozamykaj profile które są dla ciebie nie wygodne, zamiast świrować pawiana.
Na jedno wyjdzie.
Twoja hipokryzja sięgnęła szczytu. Z prawdą to forum nie ma już kompletnie nic wspólnego a jego nazwa hańbi i wypacza znaczenie tego wyrazu.
Napisz w regulaminie że NA FORUM WOLNO PISAĆ TYLKO TO CO PODOBA SIĘ ADMINOWI – do tego się to tak naprawdę sprowadza. Kto tego nie widzi jest albo przydupasem albo idiotą.
Wychodzicie na idiotów jeśli na tym forum popieracie reżimowe działania Bimiego i jednocześnie czepiacie się cenzury lub ograniczaniu wolności słowa w jakimś kraju czy w mediach. To oznaka podwójnego myślenia. Typowego błędu myślowego ludzi zmanipulowanych.
Generalnie forum zeszło na psy. Nie ma tu już nic wspólnego z prawdą. Raczej jest to sterowana przez admina dezinformacja.
Zamykanie ludziom ust o różnych od Bimiego poglądach to przykład totalnej cenzury. Z resztą sam już nie raz pokazał na tym forum swoje chamstwo w stosunku do użytkowników i to że właściwie głęboko w zadzie ma merytoryczną dyskusję na argumenty. Dla niego prawda to tylko jego prawda, a jeśli nie przystaje ona do faktów to tym gorzej dla nich.
Przypominam tylko że forum dyskusyjne służy wymianie poglądów. Nieraz całkiem różnych. Natomiast tutaj mamy przyzwolenie tylko na jedne „jedynie słuszne” poglądy jednej osoby i uciszanie tych co mają poglądy inne. Mimo tego działania jawnie wyjętego z systemów totalitarnych, nasza adminowa gwiazda Bimi nazywa siebie osobą tolerancyjną
Może tak być. Ale tylko jeśli Bimi ma swoją własną definicję tego słowa. Definicję oczywiście w ogóle nie przystającą do rzeczywistości.
Tak czy inaczej uczestniczenie w tej farsie zwanej prawda2.info uważam za idiotyzm.
BOJKOTUJCIE TO FORUM I OSTRZEGAJCIE PRZED NIM LUDZI
MÓWCIE O POLITYCE I HAMSTWIE ADMINA
NIECH INNI, SZCZEGÓLNIE MŁODZI LUDZIE NIE DAJĄ SIĘ ZMANIPULOWAĆ TEMU CHOREMU TWOROWI
To tyle. Wzywam wszystkich świadomych tego co się tu dzieje do bojkotu tej strony.
Pozdrawiam.


A tutaj fanalityka:
Cytat:
Bimi od teraz mozesz spac spokojnie..
Wiemy, ze nie jestes agentem.
Rozpracowalismy Cie. Jest dla nas jasne, ze po wprowadzeniu strony na serwer USA, Spyboty, ktore automatycznie skanuja zawartosc serwerow USA, UK i kilku innych, wyczesaly twoje forum.
Wiemy ze skontaktowano sie z toba i ze forum jest monitorowane.
Wiemy o nacisku z ich strony na sianie dezinformacji i chaosu na forum.
Nie mozesz sie zdradzic i dlatego tak sadystycznie traktujesz uzytkownikow, majac na dzieje, ze ktos sie w koncu kapnie o co chodzi.
Miales racje. Rozpracowalismy to. Jestes inteligenta bestia. Twoje argumenty zawsze byly silne. Tacy ludzie nie zmieniaja sie z dnia na dzien. Masz prawo bac sie o swoje zycie. Rozumiemy to.
Mamy nadzieje ze inni to zrozumieja i przestana walczyc miedzy soba.
PS do agentow..
Bimi nie puscil pary z ust, wiec nie mozecie go zwinac! Jesli to forum zostanie zamkniete. Wytropimy was i zniszczymy. Predzej czy pozniej prawda wyjdzie na jaw, a kara was nie omine. Jestescie ludzmi na uslugach demonow, co czyni was gorszymi od nich! Oni po prostu tacy sa, wy jestescie zdrajcami.
End Transmission.


A tutaj ty ze swoim obeznaniem w temacie Biblii
iaro napisał:
I jeszcze coś-Biblię znam całkiem przyzwoicie, na pewno lepiej od 80% polskiego społeczeństwa. Wiem doskonale, że:
*przez lata majstrował przy niej Watykan, co źle wróży Biblii jako źródłu najświętszej prawdy
*poszczególne fragmenty można rozumieć na dziesiątki sposobów
Znowu udowadniasz, że „gówno” wiesz o Biblii, którą znasz „na 80 %...”
*proroctwa również nie są jednoznaczne. Przykład: proroctwo o nierządnicy na 7 wzgórzach jest przypisywane Cesarstwu Rzymskiemu oraz Watykanowi-co jest w takim razie prawdą? A może to takie 2 in 1?


A o jakich czasach mówi Biblia w Apokalipsie geniuszu intelektu ?! O Rzymie ? To już żyjemy w Raju na ziemi ? Wielki sąd 10ciu królów na Rzymie też już był ? Bestia światowego komunizmu również ? DOKSZTAŁĆ SIĘ POTEM WRÓĆ I DOPIERO PO DŁUGICH PRZEMYŚLENIACH ODWAŻ SIĘ TROLLU ZABIERAĆ GŁOS W MOICH TEMATACH !!!


************************

A teraz coś z zupełnie innej beczki:
Waaaaaasz ulubienieeeeeeec !!

Prawdziwe nazwisko - Russel Pine, które zmienił na obecne po lekturze pewnej książki
(Isis Unveiled by H. P. Blavatsky) w której autorka „odsłania” również swą własną interpretację trójcy świętej: trzecia jej osoba to masońska, satanistyczna parodia Zbawiciela – niejaki Jordanus Maximus.




"The third is Lord Jordan (Jordanus Maximus), the Water of Life. He is the one through whom alone we can be saved; and thus he answers to the Holy Ghost (the feminine principle) and to the Shekinah (veil), or spiritual garment of En-Soph. These three constitute the unrevealed Trinity. "
http://www.blavatsky.net/magazine/theoso.....ystem.html

A tutaj wasz ulubieniec na zdjęciach z czołowymi masonami przemysłu filmowego (i nie tylko):
http://www.jordanmaxwell.com/gallery.html
Na pierwszym zdjęciu z tym od sagi o jezuitach dla niepoznaki umieszczonych w kosmosie w entourage'u z historii USA: wojen celnych z imperium z czarnym papieżem imperatorem jako czarnym charakterem w przeciwieństwie do białych wojowników itp. bzdur o tzw. „niepodległości”. W ogóle hollywoodzkie bzdury z niepodległością w tytule są jawnym zabiegiem manipulatorskim mającym nas przygotować na wiele spraw….
A tu czym naprawdę jest New Age
www.cs.cornell.edu/home/kreitz/Christian/Cults/9.newage.pdf

A to dla tych którzy uważają, że Biblia była zmieniana i przepisywana na nowo.
O niezmiennej PRAWDZIE

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 08 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Prawdziwy, jak zwykle pierdolisz jak potłuczony Wink. Nie odmówię sobie przyjemności odpowiedzi na twój fanatyczny bełkot, chociaż chyba ci nie pomogę (tu pomóc może tylko psychiatra).

Prawdziwy napisał:
To co tu robisz ?
A co ty tu robisz, skoro uważasz 95% użytkowników tego forum za "idiotów" "półgłówków" itp. (tak, to twoje słowa) ??? Chyba powinieneś przenieść się na forum o wyższym poziomie, skoro tutaj siedzą sami debile, a ty taki mądry jesteś, czyż nie?

Prawdziwy napisał:
Biblia nie jest racjonalna bo jest za trudna dla ciebie. Tylko znowu nie kłam, że ją czytałeś, bo znowu nie uwierzymy. Ją też znasz w „strzępkach”, by płodzić kolejne twoje „teorie” rzeczywistości pasujące do niej jak pięść do nosa
Nie pisałem, że znam Biblię od deski do deski, ale miałem z nią naprawdę spory i długo trwający kontakt. Wiem doskonale, że jest zawiła i w wielu miejscach sprzeczna i nie wiem czy coś takiego może być wiarygodne. Pamiętać należy, że wiele lat, od bodajże III w n.e aż do Reformacji znajdowała się ona w rękach kościoła katolickiego, który miał na nią monopol. Jak już wspomniałem, to nie wróży dobrze. Tym bardziej, że kanon również był ustalany przez KRK.
A racjonalna nie jest, bo wymaga brania tego, co w niej jest na wiarę. A wiara i racjonalizm zawsze się kłócą, nie mogę wierzyć w coś, co nie jest nawet prawdopodobne. Cuda dokonywane przez Jezusa i apostołów nigdy nie zostały potwierdzone naukowo ani historycznie. To chyba coś znaczy.
Poza tym, co sądzisz o apokryfach? Dlaczego mają być gorsze od Ewangelii Mateusza, Marka, Łukasza i Jana?
I nie wrzucaj teraz dziesięciu dennych filmików z YT których nawet nie chce ci się przetłumaczyć.

Prawdziwy napisał:
To z kolei ty nie masz o mnie pojęcia. A Biblię można interpretować tylko tak, jak jest napisana. Niemal wszystkie moje tematy o tym traktują. Zajrzyj tylko na poprzedni arkusz tego tematu do ich zbioru i sam się przekonaj, no ale ty wolisz strzępki prawdy (pół-prawda to całe kłamstwo) a nie Prawdę.
No to teraz żeś pojechał. Tak jak jest napisana-czyli jak? Skoro tak, to dlaczego na temat jednego krótkiego fragmentu powstają dziesiątki różnych teorii, które często są przyczyną podziałów w kościołach? Wytłumacz mi to, skoro taki obeznany i wszechwiedzący jesteś.
I co to jest ta twoja "Prawda" weź mi wytłumacz. Jeżeli filmiki z YT i GV mają stanowić latarnię prawdy, to ja tego nie kupuję Laughing .Nawet Biblia wydaje się być bardziej wiarygodna.

Prawdziwy napisał:
„Internetowe gówna” Iaro: "Autobusy na kupę"
Fascynujący temat, podobnie jak „Rosyjskie samoloty zaatakowały Gruzję”
"Słabe polskie wojsko" , "Pani minister robi sobie jaja?", "Tylko dzieci słuchają Dody", "Obłuda prawicy"
I nieśmiertelne
"Jak nie być częścią systemu?"
Może iaro zacznij wreszcie myśleć samemu…
Z tego co widzę to ty nie myślisz mózgiem, tylko myślisz fanatyczną wiarą i w filmiki z GV/YT Smile. To się nigdy nie kończy dobrze.

Cytat:
Nie grozi... Bimi lubi takich pożytecznych idiotów jak ty. Kara tylko tych poza systemem.
Na palcach jednej ręki mógłbym wyliczyć tych, którzy mając tutaj limit większy niż 1 wykazywaliby, że mają też więcej, niż jedną komórkę w bańce.
Bimi ma prikaz wyłapywać takich jak ja. Nie zawsze mu się to udaje, inni sprytnie się kitrają, ja walę co myślę i już.
Dziwne, bo kiedy świadomie obniżałem poziom swoich postów (robiłem to całkowicie ŚWIADOMIE!!! wkurwiony wtedy bywałem Very Happy) to mój limit wynosił 1 ew. 4. Teraz mam 8. Co chyba doskonale świadczy o tym, że Bimi limity na przyzwoitym poziomie daje osobom, które na to zasługują i nie zasrywają forum postami, w których 80% treści stanowią linki oraz "przemyślenia" (zazwyczaj cudze) napisane stylem z "Faktu" albo "SE" wymieszanym ze stylem baby z magla...
A zresztą co ja się tłumaczyć będę takiemu twardo(pusto)głowemu fanatykowi jak ty.

Cytat:
Zapomniałeś dodać, że są "bzdurne", dlatego, że nieoprawne ideologicznie.
Oj jakiś ty biedny i prześladowany, bojowniku o prawdę...Sad Może jakiś protest? Strajk głodowy? Tak! Głodujmy w sprawie prześladowanego za poglądy Prawdziwego! Laughing

Cytat:
A o jakich czasach mówi Biblia w Apokalipsie geniuszu intelektu ?! O Rzymie ? To już żyjemy w Raju na ziemi ? Wielki sąd 10ciu królów na Rzymie też już był ? Bestia światowego komunizmu również ? DOKSZTAŁĆ SIĘ POTEM WRÓĆ I DOPIERO PO DŁUGICH PRZEMYŚLENIACH ODWAŻ SIĘ TROLLU ZABIERAĆ GŁOS W MOICH TEMATACH !!!
Hemoroidy cię bolą, że z wrażenia aż capslock włączyłeś? Laughing
Tak, Apokalipsa może mówić o Rzymie. 10 królów? Rzym miał o wiele więcej cesarzy. Osądziła ich historia i upadek Rzymu. Bestia? Samo Cesarstwo dla chrześcijan było "bestią". Jej upadek nadszedł w V w. n.e.

Czekam na racjonalne argumenty a nie na stos śmieciowych linków.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 09 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwól że pociągnę jeszcze przez chwile temat Biblii .
Z tymi zwojami to mniemam że chodziło o "Qumran" , dawno już tą tematyką się nie zajmowałem
, ale z tego co pamiętam to nie jest tak jak ty piszesz .
Oczywiście różnice między obecną biblią a tymi zwojami były nie wielkie, chociaż można mieć wątpliwości ze względu na to o czym piszę niżej .
Jednak teksty biblijne ( czyli to co dziś uznajemy za biblię ) to nie wszystko co tam było,
Smaczku dodaje również to, że zarówno watykan jak i mosad mocno w tym temacie mieszali i o ile mnie pamięć nie myli część tych tekstów została utajniona przez rząd izraela i nie znamy ich do dziś, podsumowując w tej materi jest zbyt dużo nie jasności, no i po co ww. mieli by się tym zajmować skoro to było tylko, kropka w kropkę wcześniejsze wydanie biblii
Jako że dostarczasz argumentów na poparcie moich tez, zmuszony jestem jeszcze raz postawić pytanie, kto i kiedy zdecydował o takiej a nie innej formie jaką przybrała obecnie biblia?
Dla czego te przeróżne apokryfy ( np: z Qumran ) się w niej nie znalazły, a może powinny tylko lucyferkowi udało się wcisnąć swe trzy grosze ?
Zrozum dla mnie takie coś jak biblia, czyli księga spisana tysiące lat temu która dotrwała w nie zmienionej formie do dnia dzisiejszego nie istnieje, a odpowiedź jaką udzielisz na postawione prze zemnie wyżej pytanie jest tego dowodem.
Zmusiłem się żeby obejrzeć filmik który zamieściłeś na końcu swego ostatniego posta i niestety się rozczarowałem, ta gadka o "czy ziemia jest okrągła .... " że niby biblia tutaj niczego nie fałszuje itd.
przecież każdy wie że to była interpretacja biblii przez watykan .
W ogóle ten poziom argumentacji, a tak naprawdę jej brak wygląda na prymitywną dezinformację .
I daleko temu do "wielkich" dzieł jak np: Zitegeist Smile co do którego mam również wątpliwości.
Co do reszty filmów którymi rzekomo wzgardziłem, to spróbuj mnie zrozumieć jak ktoś przez mięsiąc jadł tylko i wyłącznie zupę pomidorową, to przez długi czas jej nie tknie nawet gdyby ugotował ją najlepszy na świecie kucharz , może kiedyś bo raczej to z sieci nie zniknie Wink
Tak nawiasem twoja strategia marketingowa nieco zawiodła, nie sądzisz Wink Smile


Jako że nie wnosisz niczego nowego do dyskusji, a przedewszystkim swojego, pozwolę sobie na małe podsumowanie .
Gdybyś tak swoimi słowami napisał czym się różni twoje NWO od tego z "The big picture" "End game" czy nawet "Zitegeist" to było by coś, a tak .
Prawdziwy napisał:

Wasz stosunek do mnie na tym forum jest na to najlepszym dowodem.


Na początek, coś mi wygląda na to, że poza ofiary napadniętej przez stado wilków ci odpowiada .
Jednak muszę cię rozczarować, ja nie jestem ani wilkiem ani ciebie nie atakuję .
A zainteresowanie twoją osobą, jak również tym co piszesz wynika ze szczerej ciekawości , wiem będziesz miał problemy z uwierzeniem w moją szczerość ale to twój problem !
I jestem pewien że takich owiec w wilczej skórze jest więcej niż przypuszczasz

Na koniec dam ci dobrą radę, rzecz jasna nie chcę cię pouczać, tylko wydaje mi się że poza którą przybrałeś oślepiła cię na coś bardzo istotnego .
Chrystus ( też mam prawo go cytować ) , "boga wszyscy mamy w sercu" czyli ty go masz ja go mam i twoje wilki RÓWNIEŻ GO MAJĄ .
Jeśli nie zdołasz go dostrzec u innych ludzi, to mówię ci jesteś ślepcem i nawet biblia cię oświeci, bo chyba nie jesteś aż tak zarozumiały aby się uważać za oświeconego, który pozjadał wszelkie rozumy Smile
Może największym zwycięstwem lucyfera, jest to że zdołał nas wszystkich skłócić i zasiać nienawiść między nami .
Pomyśl jeszcze nad tym co ja rozumiem przez - widzieć boga w innych ludziach, W KONTEKSCIE NASZEJ ( nie chodzi mi tylko o ciebie i mnie ) dyskusji, jej przebiegu i co mogło by być lekarstwem na twoją pozę ( chrystus też o tym mówił )

@iaro

może i karmię trola, a może próbuję go zakarmić na śmierć, a może to nie trol tylko Prawdziwy zaczarowany królewicz ...
W każdym bądź razie to lepsze niż droczenie się z nim w brew własnej woli, jeśli już coś robić to z przekonaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 09 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu to samo. Mam już tego poważnie dość. Dlaczego tu piszą tylko sami głupi, zakłamani i złośliwi idioci ?
iaro napisał:
@Prawdziwy, jak zwykle pierdolisz jak potłuczony Wink. Nie odmówię sobie przyjemności odpowiedzi na twój fanatyczny bełkot, chociaż chyba ci nie pomogę (tu pomóc może tylko psychiatra).

Cytat:
A zresztą co ja się tłumaczyć będę takiemu twardo(pusto)głowemu fanatykowi jak ty.

Cytat:
Hemoroidy cię bolą, że z wrażenia aż capslock włączyłeś?

Ale to ja mam być tutejszym ziejącym nienawiścią fanatykiem...?
IARO , świadom praw i obowiązków wynikających z uczestnictwa w tym forum, twierdzę że ty jesteś po prostu chory z nienawiści. Skoro tak, to "nie odmawiaj sobie przyjemności" również ręką, jeżeli obrażanie myślących inaczej niż ty (czy w ogóle myślących i analizujących uczestników forum) tak cię rajcuje. Powtórzmy zatem jeszcze raz po co tu jesteś, dla utrwalenia
Cytat:

Nie odmówię sobie przyjemności odpowiedzi na twój fanatyczny bełkot, chociaż chyba ci nie pomogę (tu pomóc może tylko psychiatra).


Tylko "nie odmawiaj sobie przyjemności" polemiki z moimi obecnymi refleksjami nt. twoich postów. Powiedz, co do tej pory merytorycznego wniosłeś do dyskusji swoim bełkotem? Nie tylko tu, ale i na całym forum ? Zwłaszcza tymi swoimi tematami o "autobusach na gówno" ?
Cytat:
A co ty tu robisz, skoro uważasz 95% użytkowników tego forum za "idiotów" "półgłówków" itp. (tak, to twoje słowa) ??? Chyba powinieneś przenieść się na forum o wyższym poziomie, skoro tutaj siedzą sami debile, a ty taki mądry jesteś, czyż nie?


Mówię do czytelników tego forum a nie ciebie czy innych nawiedzonych „teoretyków” Prawdy. Właśnie dlatego nikt cię tu o zdanie nie pyta. Sam bez pytania się wpieprzasz, dlatego, że ty się brandzlujesz a nie polemizujesz. Twoje "odpowiedzi" służą tylko tobie, pogódź się z tym. Ten temat założyłem, by przeczytać mogli go tacy, jak gość poniżej a dostałem niejednego "prajwa", że i na tym forum czytają i doceniają mnie użytkownicy tak samo przejęci opluwaniem Prawdy (przez wielu i to na każdy sposób od admina po ciebie). Gościowi opisanemu tutaj twoje niemerytoryczne wpierdalanie się we wszystko też się nie podoba: viewtopic.php?p=93861&highlight=#93861

iaro napisał:
@ Nie pisałem, że znam Biblię od deski do deski, ale miałem z nią naprawdę spory i długo trwający kontakt. Wiem doskonale, że jest zawiła i w wielu miejscach sprzeczna i nie wiem czy coś takiego może być wiarygodne.


Gdyby kontakt trwał nieco dłużej może stałaby się choć trochę mniej „zawiła” i byłaby nawet szansa na jakąkolwiek twoją refleksję.

iaro napisał:
Czekam na racjonalne argumenty a nie na stos śmieciowych linków. I nie wrzucaj teraz dziesięciu dennych filmików z YT których nawet nie chce ci się przetłumaczyć.


Na filmiki to niestety jesteś jeszcze za głupi.Wracaj do szkoły, tam uczą podstaw angielskiego. Filmy to dla czytelników, a nie większości użytkowników jak ty czy detro.

Cytat:
Bimi limity na przyzwoitym poziomie daje osobom, które na to zasługują i nie zasrywają forum

Nie rozśmieszaj mnie.

Cytat:

Tak, Apokalipsa może mówić o Rzymie. 10 królów? Rzym miał o wiele więcej cesarzy. Osądziła ich historia i upadek Rzymu. Bestia? Samo Cesarstwo dla chrześcijan było "bestią". Jej upadek nadszedł w V w. n.e.


Nie dość, że niedokształt to jeszcze zaślepiony. Będę się za Ciebie i twoich kolegów modlił, abyś przejrzał.
10 państw opisanych w innym moim temacie „NWO już rządzi - nieznane źródło Prawdy” i filmie w nim, a także o dziesięciu królach i Klubie Rzymskim 1 godz. 16 min. 24 sek. w filmie poniżej.
http://video.google.com/videoplay?docid=-8764803852117463744

XPIO Jeżeli tak nalegasz na rzetelność, podaj proszę źródło tego dość oryginalnego trzeba przyznać twojego cytatu:

xpio napisał:
"boga wszyscy mamy w sercu"


A może nie pochodzi z Biblii tylko "dezinformacyjnych" apokryfów co to je mosad zwinął ?... Ty je masz ?
Jeżeli zwinął to znaczy, że dla syjonistów Prawda w nich zawarta jest zbyt kompromitująca i boją się reakcji syjonistyczno-katolickiego ogłupionego świata. Nie siedzisz w temacie więc nie wiesz.
Spójrz chociażby na stronę naszego speca od syjonizmu, oriona. http://www.zbawienie.com/syjonizm_poparcie.htm http://www.zbawienie.com/syjonizm.htm http://www.zbawienie.com/talmud.htm http://www.zbawienie.com/pms.htm http://www.zbawienie.com/bestia.htm

Cytat:
Zrozum dla mnie takie coś jak biblia, czyli księga spisana tysiące lat temu która dotrwała w nie zmienionej formie do dnia dzisiejszego nie istnieje


To, że dla ciebie nie istnieje to nie znaczy, że nie istnieje w ogóle. Może ty naprawdę nie masz pojęcia o genezie władzy rządu dusz na świecie...
Tak, ten temat to istna kwadratura koła – jeżeli nie zobaczysz wszystkiego w całej jaskrawości to nie zrozumiesz i nadal będziesz pierdolił o chrześcijańskiej Biblii mającej coś wspólnego z katolicyzmem, jej przeciwieństwem stworzonym by co najmniej do Prawdy zniechęcać.

Cytat:
przecież każdy wie że to była interpretacja biblii przez watykan .


Przecież to twój Icke zrobił krótki filmik o takich jak ty pieprzących z braku argumentów, że przecież „każdy wie” a jak przychodzi co do czego to okazuje się, że albo niczego nie wiedzą a się wypowiadają (jak ty) albo opluwają tych, którym nie dorastają do pięt (akurat wyjątkowo nie ty).

Cytat:
I daleko temu do "wielkich" dzieł jak np: Zitegeist co do którego mam również wątpliwości.
Co do reszty filmów którymi rzekomo wzgardziłem, to spróbuj mnie zrozumieć jak ktoś przez mięsiąc jadł tylko i wyłącznie zupę pomidorową, to przez długi czas jej nie tknie nawet gdyby ugotował ją najlepszy na świecie kucharz , może kiedyś bo raczej to z sieci nie zniknie
Tak nawiasem twoja strategia marketingowa nieco zawiodła, nie sądzisz


Fanie "wielkich" swym zakłamaniem dzieł, jeżeli jeszcze raz utożsamisz klechy zniechęcające do Słowa Boga z tym co ja przekazuję, możesz do mnie w ogóle nie mówić, a poza tym zapomnij o rozmowie ze mną jak długo nie nauczysz się podstaw chrześcijaństwa zawartego w Biblii. Jest tu wielu ignorantów w sam raz na twoim poziomie idź do nich, tylko, że ich nie możesz drażnić głupotami bezkarnie, ci to dopiero pierdolneli by ci wiąchą i jeszcze poszczuli nawzajem do obniżania Ci ocen tematów, gdybyś je w ogóle miał i zaspamowania ich ( jak np. iaro). Twoje pierdoły o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia (patrz cały mój wysiłek tłumaczenia ci podstaw w moich odpowiedziach na twoje bzdury wyżej) są przyczynkiem do uznania cię przeze mnie za osobę przy której jedynie można się "zatłumaczyć" na śmierć i nic z tego dobrego dla ciebie nie wyniknie.
Tutaj temat KIAORY dla fanów idiotycznych filmideł
viewtopic.php?t=6465&highlight=

A tu dla "wiecznych czytelników" Biblii znających ją w "80 procentach", albo "lepiej niż 80 % polskiego społeczeństwa". Faktycznie, skoro nawet zdają sobie sprawę z istnienia tej nieczytanej przez nich książki na półce...
viewtopic.php?t=3607&highlight=

2 List do Tesaloniczan 2:7
Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”

To był cytat z Biblii.
A poniżej, to z kolei bzdury Xpio, nie poparte żadnymi dowodami
Cytat:

Chrystus ( też mam prawo go cytować ) , "boga wszyscy mamy w sercu" czyli ty go masz ja go mam i twoje wilki RÓWNIEŻ GO MAJĄ .

Twoi koledzy xpio nie mają niczego w sercu, serca chyba też nie, albo kamień. Są dziełem Boga, którego świadomie odrzucają. Niestety nie ma dla was Zbawienia, miłości Prawdy, ani jakiejkolwiek Prawdy, lecz stek kłamstw Tsariona, Ickea, Maxwella, Sithina itp. mitomanów, które wolicie od Prawdy, która jest w Bogu i tylko tam.

Wszytko byłoby też dla was prostsze gdybyście mieli również mózg.

P. S. Uwaga, uwaga ! Wiadomość z ostatniej chwili ! Na forum wkrótce przybędzie wam nowy kolega. Tak samo rozgarnięty i tak samo podniecony zeitgeistem jak wy. Zarejestrujcie go koniecznie, jeżeli nie lepiej to niech będzie choć trochę śmieszniej. Świat kończy się jednak w ekspresowym tempie. A jak odchodzić, to z hukiem !

Cytat:
Co sądzicie o realianizmie?
Treść podania: Realianizm to ruch wywodzący się z francji założony przez Claude Vorilhona byłego dziennikarza i piosenkarza, który twierdzi że został wzięty na pokłąd statku kosmicznego i spotkał obcych którzy odpowiedzialni są za stworzenie Ziemi, stwoerzenie religii judaistycznej,chrześcijańskiej, buddyjnkiej i muzułmańskiej. Wydal szereg książek które pomagają interpretować biblię i tłumaczą historie powstania ziemi i planu Elohim czyli rasy która stworzyła Ziemię i nas organizmy ją zamieszkujące.
podania.php?i=1986

Zachęcam - tym razem normalnych - ludzi do wypowiadania się w moich tematach. Ci powyżej opisani w tym poście niech je omijają z daleka. Za wysokie progi dla nich. I niech lepiej się z tym pogodzą.

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 09 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Prawdziwy- po przeczytaniu twojego ostatniego posta stwierdzam, że jakakolwiek rozmowa czy cywilizowana polemika z twoją osobą jest po prostu niemożliwa. Tym samym kończę tę "rozmowę".

PS o ile z mojej strony to jeszcze była rozmowa, chociaż miejscami użyłem ostrego języka, to z twojej strony to był tylko i wyłącznie nienawistny bełkot. I przekonałem się, że "chrześcijanin" potrafi klnąć gorzej ode mnie, a zawiścią prześciga...ech szkoda gadać Cool.

Żegnam bez żalu.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, skoro zatem jesteśmy już w gronie ludzi dobrej woli, oto kolejna część sagi. Ostatnio było o Maxwellu (alias Russell Pine), dziś jednak pociągniemy temat nieco szerzej...

DRODZY FORUMOWICZE. Bądźcie pozdrowieni, cokolwiek myślicie o wyrażonych poniżej słowach. Proszę, nie obruszajcie się a postarajcie zrozumieć, ponieważ WIDZĄC CYNIZM I ZAKŁAMANIE TWORZĄCYCH WASZ ŚWIATEK POJĘĆ I MITÓW ODNOŚNIE NWO, POWODÓW JEGO POWSTANIA I WASZYM W NIM UDZIALE (NIE TYLKO NA TYM FORUM), POSTANOWIŁEM POSTARAĆ SIĘ DO WAS PRZEMÓWIĆ.

To miał być nowy temat i gdybym mógł wkleić ankietę wkleiłbym, ale jako pozbawiony tej możliwości (w ramach znanego już poza granicami tego forum światopoglądowego liberalizmu jego administratora) zmuszony jestem wkleić ją tutaj.
Nie ma tego złego – większość głosów w wyborach czy ankietach nie ma żadnego poparcia merytorycznego, dlatego jeśli ktoś zechce zagłosować w poniższej ankiecie, będzie niejako zmuszony o tym napisać i merytorycznie odnieść się do zagadnienia.


Czy w związku z szeregiem przedstawionych poniżej, dobrze udokumentowanych, naukowych faktów: David Icke, Michael Tsarion, Zecharia Sitchin, Jordan Maxwell i Alex Jones oraz inni im podobni są:

1. Cynicznymi kłamcami i siewcami dezinformacji
2. Kryptoagentami NWO i jezuitów ( tudzież New Age Agenda – bez różnicy)
3. Zwyczajnymi „psycholami” wierzącymi w gady rządzące światem
4. Wszystkie powyższe odpowiedzi są prawidłowe


Na wstępie chciałbym z góry przeprosić za długość posta, który właśnie czytacie, ale faktograficznie jest on naprawdę obszerny. Tak obszerny, jak fascynujący. Kto nie lubi Prawdy w formie czytanej (co wcale nierzadkie wśród forumowiczów), niech od razu przejdzie do części multimedialnej.
Imiona bohaterów tej tragikomedii ze względów osobistych pisane są przez autora małą literą.

Poszukiwacze Prawdy! Powiem wam teraz coś, czego wasi ulubieńcy na pewno nie powiedzą swoim fanom.
Długo nie było prawdy innej, niż icke’a, tsariona, sithina i Jonesa.

Ten pierwszy, ośmieszany w programach tv ang. (całkiem słusznie) jako kuriozalny człowieczek w niebieskim dresie złodzieja Golfów jest członkiem różokrzyżowców, którzy jako masoni promują tezę Busha o „Tysiącu świetlnych punktów” widocznych w kurtynie Icke’a tu http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck
oraz przemówieniu Busha tu: http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata.htm

Tsarion z kolei rozmyślnie kłamie i z premedytacją fałszuje teksty. Zauważcie, że ludzie wierzący tsarionowi częstokroć nie lubią masonów, iluminatów i satanistów, ale co ciekawe nienawidzą też Biblii, choć już tak otwarcie tego nie przyznają.
A szkoda, gdyby troszkę poszukali dokopaliby się takich rzeczy, że aż strach:
http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/wielkani.htm

Szkoda, że filmy White’a nie są już dostępne na youtube. To bardzo zdolny, młody człowiek. Ukazał w jednym z nich powiązania Różokrzyżowców, do których należy tsarion, krishnamurti, icek i sitchin ze światową "władzą dusz". Dowód w linkach poniżej:
Michael Tsarion and the Rosicrucian connection
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/tsarion%20rose%20cross.wmv

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....aj&lr=

Jak zatem spodziewać się, że będą spójni w czymkolwiek (Wspaniały program o sile naukowych odkryć michaela tsariona znajduje się tutaj: The Many Mistakes of Michael Tsarion http://conspiracyclothes.com/nowheretoru.....20tsarion/

http://conspiracyclothes.com/nowheretoru.....0Wrong.mp4

Masońskie organizacje jak Templariusze czy Różokrzyżowcy, do których należy tsarion dziwnym zbiegiem okoliczności zupełnie przypadkowo dążą do utworzenia Jednego Rządu Światowego. W ogóle często mówią o Jednym (świecie, religii, rządzie itd. )
Już nie dlatego, że jeden (ONE) to znana wśród Iluminatów ze Skull and Bone Society i Bohemian Groove nazwa Lucyfera (porównaj z wizerunkiem jednodolarówki „In God We trust – ONE” tuż obok lucyferycznego oka boga słońca Ra i satanistycznego babilońskiego Feniksa z 13ma gałązkami, symbolu odrodzenia przez spalenie. Ciekawe też, że w 1991 r. na okładce Newsweeka w USA Feniks odradzał się z popiołów wszystkich spalonych pieniędzy w przyszłym cashless society )

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIE

To dlatego znajduje się on na jednodolarówce. 1, 3, 6, 9 to liczby satanistycznej Kabały. Stąd np. 11. 9. 1991 r. – przemówienie Busha seniora o NWO czy 11. 9. 2001 r. za czasów jego syna.
Trzeba przy tej okazji stwierdzić, że światowi kabaliści od sowy i cyrkla są znanymi na świecie numeromaniakami: zamach na Bali 12. 10. 2002 r. Zamachy 11. 03. w Madrycie, zamach w Londynie 7. 07, czy szczyt numeromaniactwa jak : o godz. 8.08 dnia 8.08. 2008 r. rozpoczęcie „Gry na Wielkiej Światowej Szachownicy” Brzezińskiego – Wojna w Gruzji, oraz w tym samym czasie podpalenie największej pochodni na stadionie w Pekinie ( Lucyfer – Niosący Światło; lucis – nieść, ferrus – światło, tak jak statua „wolności” oświeconych masonów itp). Tak samo z 19.04. - 1943, 1993, 1995, 2003 i 2005 r., satanistycznym świętem krwawej ofiary ku czci bogini wschodu Ishtar (Easter-Wielkanoc w satanizmie zwanym „katolicyzmem” [ znana również jako Asztarte Biblijna księga Sędziów 2:13 ]) czczonej w wielu kulturach min. przez wyrywanie serc na ołtarzu w piramidzie schodkowej ku czci Kukulkana – boga słońca Majów prawdopodobnie mające miejsce w tym dniu – rozkoszny zwyczaj, stąd także masońska loża Francji „Wielki Wschód”, ta sama, która sponsorowała powstanie złożonej z 666 trójkącików szklanej piramidy w Paryżu obrazującej schemat władzy na świecie (państwa, uniwersytety, org. międzynarodowe razem). Nierządnica Babilonu, czyli Watykan, leży zwrócona ku wschodowi.
Okultystyczne eventy rozpoczęły zatem kolejny etap Nowego Porządkowania Sceny. Przykładów jest oczywiście więcej, lecz nie czas teraz jest się w ten temat zagłębiać.
Przykłady można by mnożyć. W każdym bądź razie ujmujących idoli mają tutejsi forumowicze, a materiału demaskującego ich, oraz ich mocodawców o których zdążyłem jedynie napomknąć, jest bardzo dużo. Tak dużo, że dziwię się, iż sami tego nie odkrywacie i nie zapodajecie na forum. Kto inteligentny i niewpatrzony w tsariona tłumaczone filmy z internetu, ten z pewnością dopisze poniżej kolejne, dla rozjaśnienia ciemności kolegom z forum. (Tego o tzw. prawdzie).
Związki jednak między Lucifer Trust, Order of the Rosycrusian i Towarzystwem Teozoficznym a agendami Watykanu jak ONZ oraz z kolei jego agendami implementującymi „Codex alimentarius” (zarządzany zarówno przez Światową Organizację Zdrowia - WHO jak i Komisję ds. Wyżywienia i Rolnictwa - FAO) oraz Club of Rome są szeroko udokumentowane.

Polityka światowa dąży obecnie do utworzenia jednej religii dla wszystkich, o czym marzyli czołowi okultyści Alice Bailey, Albert Pike etc. (The 10 most evil masons of all time http://www.youtube.com/watch?v=taT_IuC4lsI&feature=related ) jako mistrzowie idoli wielu z Was.

Tsarion, jako jeszcze bardziej niż icke, kuriozalna wersja ucznia niszowego Maxwella (oplutego zresztą całkiem słusznie miażdżącymi faktami i dowodami przeciwko jego bzdurom przez zastrzelonego później chrześcijanina Williama Coopera ( DOWÓD William Cooper debunks Jordan Maxwell
http://video.google.com/videoplay?docid=8856218871691609737 ) jest ordynarnym kłamcą. Dowodem na to jest już nie tylko powód jego kłótni z zamordowanym później Cooperem (The Hour of Our Time - The Legacy of William Cooper
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2829245257205113781 )
lecz cała orgia dowodów:

http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/
http://www.youtube.com/user/Knowwheretorun1984
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/


Mimo to jednak, jedna z fanek tsariona po obejrzeniu filmu, jednego z promowanych przez was w temacie „Michael Tsarion – Architects of Control I (PL)” (zaiste będąc w temacie), tak określiła jego przesłanie:

astrit napisał:
„żyj z "prądem" daj sie ponieść energii gdzie cię poprowadzi, nie brataj sie z tłumem (sektą) nie ma żadnych dobrych religii ani żadnych dobrych wskazówek, najlepszą religią jest Twoje wnętrze i wiara w siebie... bądź spontanicznym "dzieckiem"!!!”
(„*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji


Nie polemizując z tezą „oświeconej” Astrit nadmienić tu należy, że religijna „sekta” chrześcijan, odrzucając co prawda ten odkrywczy katechizm, reprezentuje jednak o wiele wyższy poziom intelektualnego opracowania świata. Nawet od Astrit.

Gwóźdź do trumny wbił skądinąd rozsądny XTC88
Cytat:
„Film Poruszył także wątki kontroli umysłu wśród " wielkich tego świata " , tutaj mamy przykład, obama podczas przysięgi poddany kontroli umysłu . 30 sekunda , przecież nawet amator zauważy, że Obama podczas przysięgi był w transie .”


No i co że był, WY też jesteście w transie, kontrola umysłu objęła także WAS moi drodzy , tyle, że bardziej subtelna.

Al Kohol napisał:
film jest lajtowy, nie rozumiem w ktorym momencie jest niby ciezki. tserion sie niezle lansuje - te sceny na spacerze, w samochodzie - hehehhe czad! ale luz, jak dla mnie w porzadku - tez jestem narcyzem (kazdy powinien byc - w koncu kazdy jest bogiem) tyle ze w moim mniemaniu bardziej wartosciowy jest jednak icke (choc mowia w sumie to samo) gdyz david idzie dalej i mowi wprost co trzeba zrobic - podazyc za swoja intuicja! a tserion enigmatycznie kwituje to ze on nie ma pojecia bo kazdy ma wlasna droge. owszem - kazdy ma wlasna droge i drogowskazem jest na niej wlasnie intuicja. ogolnie produkt dla zmanierowanych intelektualistow ktorych mierzi zbyt prosty przekaz davida icke'e. ale ok, ktos taki tez jest potrzebny - wiedza musi trafic do wszystkich


Skoro nawet jego „wiedza” jest potrzebna, dlaczego wiedza chrześcijan jest przez was negowana jako nieużyteczna ? Zwłaszcza, że tsarion razem z niebezpiecznym mitomanem sitchinem, przygotowują
Mroczne Wybudzenie
( http://video.google.pl/videoplay?docid=-2729272148108752606 oraz http://www.youtube.com/view_play_list?p=C4979C92BF881316 ), czyli mające na celu „matrixowe” wybudzenie ludzkości i uwiarygodnienie astroteologicznych głupot z zeitgeista (nieoceniona działalność Lucifer Trust madame Blawatzki i jej podopiecznych wymienionych powyżej ).
Mroczne wybudzenie stanowi punkt centralny Projektu Blue Beam (projekcje energetyczne), czyli "inwazji obcych–stworzycieli DNA”, demonów, które w świątyni Salomona ( http://www.templeinstitute.org/ ) będą wkrótce tworzyć ONE WORLD RELIGION, przygotowany przez papę Antychrysta ruch ekumeniczny i jego koronację jako boga żywego w swojej świątyni.

Temat Blue Beam ma już obszerną prasę
http://www.zbawienie.com/bluebeam.htm

Filmy
(dla nie lubiących czytać)
Blue Beam Project & the One World Religion pt.1/2

http://www.youtube.com/watch?v=SDS_YcHj20E&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=r9h3J5GblcM&feature=related

BLUEBEAM PROJECT - FAKE ALIEN ATTACK
http://www.youtube.com/watch?v=4b52u8HNIno&feature=related

Zeitgeist 2 Addendum is NWO Propaganda http://www.youtube.com/watch?v=HsUVuDS6aQE

Dla lubiących czytać, zwłaszcza w obcym języku

http://www.sweetliberty.org/issues/hoax/bluebeam.htm
http://www.geocities.com/area51/Shadowlands/6583/project144.html
http://www.geocities.com/area51/Shadowlands/6583/project079.html
http://books.google.com/books?id=7_qGS7P.....om#PPP1,M1

Wówczas rozpocznie się dopiero 3,5 roczny okres (dokładnie opisany jedynie zarówno w Biblijnej Księdze Daniela jak i Apokalipsie / Objawieniu św. Jana) totalitarnego władania „Bestii szkarłatnej” – światowego komunistycznego superpaństwa ze stolicą w Jerozolimie wkręcającego w rękę pewien kontrowersyjny przedmiot (również zdziwionym fanom radosnej twórczości tsariona. Jeszcze wyczekujących w tym czasie inwazji „jaszczurów” i przylotu „planety X” oraz - koniecznie – poszukującym w sobie dziecka).
„Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie…” Mt. 24, 15 i nast., Mt. cały rozdział 24 i Księga Daniela oraz http://www.zbawienie.com/index.html o świątyni Salomona na ten temat).

Wbrew jednak banalnym narzekaniom malkontentów na znikomą wartość poznawczą pozycji „Michael Tsarion – Architects of Control (PL)” należy stwierdzić, że kolekcja 22 DVD powstała w celu „dotarcia do prawdy” jest pozycją ze wszech miar cenną i pożyteczną.
Prawie tak cenną i pożyteczną jak ostatnie, co prawda już tylko w postaci 1 DVD, wydanie zbioru „Dni walczącej stolicy : kronika Powstania Warszawskiego" z udziałem „prof.” Bartoszewskiego (tego samego autora, który napisał „Warto być przyzwoitym”), które to „profesorskie” dzieło już dość dawno temu pojawiło się na półkach empików w całej Polsce (i po dziś dzień na nich pozostaje). Przy okazji: rozplotkowane kręgi „fanatycznie” rozszalałej wobec Kłamstw Dni Ostatnich opozycji utrzymują wprawdzie, że Bartoszewski załatwił sobie publikację swych dzieł przez wiadome lobby reprezentujące nie od dziś Polskę na arenie międzynarodowej, ale wobec prawdziwego aryjczyka tsariona tudzież jego szacownych kolegów, tego typu sugestie byłyby przecież zupełnie nie na miejscu.

A propos wybudzenia „z matrixa” przebudzony i niedawno zarejestrowany użytkownik „orionska rebelia” uraczył nas niedawno arcyciekawym tematem, który teraz zacytuję w całości [Podkreślenia moje]
Cytat:
„podobno mozna patrzec na swiat sercem wiekszosc uzywa rozumu nie pamietam czasow zebym nie myslal ze cos z tym swiatem jest nie tak
doskonale oddaje to rozmowa morfeusza z neo ta po ktorej neo wybiera tabletke
nigdy nie uwierzylem ze otaczajaca rzeczywistisc jest prawdziwa mijaly lata a ja bylem rozdarty pomiedzy 100%wyrazanie siebie a bycie podobnym do innych.....nie ma znaczenia czy toeria globalnego spisku jest prawdziwa,ale napewno prawda jest ze trwamy we snie i czas sie przebudzic walka z NWO dla mnie to tylko pretekst,sprawdzian.....czy jestesmy zdolni otworzyc oczy i zobaczyc pelen obraz? czy ludzkosc sie obudzi?”

Na te odkrywcze tezy zareagował – o dziwo – wówczas jedynie niezarejestrowany acz prawdziwie przebudzony chrześcijanin, którego podanie zostało przez Bimiego odrzucone:
Cytat:
Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm -> wszystko pasuje Treść podania:Mam wrażenie że budzisz sie z jednego snu ale wchodzisz w drugi. Zamieściłeś temat w dziale "religia" wiec to co piszesz powinno odnosić sie do religii. Gdybyś uważnie przeczytał Nowy Testament wiedziałbyś że okres ucisku powstanie i będzie trwał do samego końca czyli do powtórnego przyjścia Chrystusa. Człowiek nie jest wstanie wygrać bezpośredniej walki z czymś co jest ponad nim. Walka z NWO nie ma najmniejszego sensu bo to "walka z wiatrakami". To nie ludzie przeciw ludziom walczą! Jedyne co można zrobić to obserwować wydarzenia i jak najmniej w nich uczestniczyć.”


Co tylko świadczy, że chęć ukazania czytelnikom Prawdy nie zawsze prowadzi do stania się uczestnikiem tego forum a weryfikowalne fakty nie stanowią argumentu w dyskusji dla większości jego użytkowników.
W wolnej chwili zerknijcie tylko tu:
Total Onslaught - 211B - The Secret Behind Secret Societies.
http://video.google.com/videoplay?docid=-5505313512583412097

Podkład – bez którego i tak zachwyceni ludzie łykają te głupoty – stanowi na forum również niedorzeczny filmik Discovery o UFO z udziałem Davida Icke'a (oczywiście, że z jego udziałem… czy jakikolwiek program podobający się "poszukiwaczom prawdy" może się bez niego obyć ? ) jest kolejnym przykładem na przygotowywanie ludzkości na blue beam i „kosmiczne” koneksje tego zwiedzenia. Dowody w linkach o blue beam powyżej.

Połączenie satelit szpiegowskich i telewizyjnych w celu rzucania hologramów na niebo i w obraz telewizyjny koresponduje bowiem z treścią Mateusza 24: 23 - 28 „23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą”

Idźmy zatem dalej…

Wiecie, rzetelni poszukiwacze Prawdy na co dzień zasuwający jak konie w westernach nie oglądają co prawda wykładów icke’a w Astonburry, tsariona czy literackich płodów sithina czy tego drugiego.
Rzetelni poszukiwacze Prawdy, chrześcijanie wiedzą dobrze, iż bogowie na Olimpie satanistycznego NWO z ich pieskami tsarionami, legalną opozycją stanowią dobrze dokumentowany biblijny, profetyczny fakt.

Alex Jones, którego tutaj tak się adoruje wsławił się filmem nt. Obamy viewtopic.php?t=6477&highlight=
i jak to ujął mój biedny i nieświadomy bliźni redmuluc :
Cytat:
Za miesiąc dwa na świecie obejrzą go miliony.


tego się właśnie obawiam, tak jak bezrefleksyjnego zaślepienia wielu spośród użytkowników i czytelników tego forum bzdurami tsariona. Nie wiem i chyba obawiam się dowiedzieć kiedyś, co ich opętało.

Cytat:
Ty jeden @Prawdziwy głosiciel Prawdy bełkotliwy agitator nie wiadomo czego. Z twojego postu NIC nie wynika, nie rozumiem o co ci chodzi,


Smuci mnie to, tak jak fakt, że to redmuluc zdemaskował już niegdyś mitomana sithina tak samo z premedytacją kłamiącego nt. zagrożenia 2012.
Od siebie dodam jeszcze to Sitchin is wrong, some archeology issues
http://video.google.pl/videoplay?docid=6809796846448243306&hl=pl

http://youtube.com/watch?v=fiwWfHL629c
http://www.sitchiniswrong.com/open_letter.htm
http://jcolavito.tripod.com/lostcivilizations/id14.html

A więc nie wierzy już sithinowi, lecz wierzy jeszcze AJ. Ta wiara być może niebawem runie.
Do piesków bowiem doszlusowuje pupil masonerii i jezuitów oraz znacznej części „wielbicieli prawdy z pewnego portalu–która–ma–ją–w–tytule” „Wielki Truthseeker” Alex Jones, którego kontrolowane „rewelacje” puszczane przez władców informacji wraz z jego hollywoodzkimi „przyjaciółmi” stanowią źródło tak bardzo elektryzujących doznań wśród forumowych „poszukiwaczy prawdy”
Charlie Sheen (oraz jego zwyrodniały mafijno-jezuicki tatuś) and Alex Jones

http://www.spirituallysmart.com/pics.htm

http://www.spirituallysmart.com/pics.htm#Martin%20Sheen

http://www.spirituallysmart.com/sheen.html

Wklejajcie może poniżej linki do kolejnych mitomanów robiących młodym ludziom wodę z mózgu i krecią, koronkową robotę dla NWO ...
Jestem pewien, że stać was na taką niezależność w myśleniu

Ja tymczasem nie potrafię się przemóc do tego, co stanowi treść tzw. poszukiwań prawdy części forumowiczów. Zwłaszcza, że oprócz wyzwisk i bzdur, że merytoryczne argumenty lub chociaż zwykłe connecting the dots to „plucie jadem nienawistnego” wobec was chrześcijanina, nie usłyszałem nic co dało by sie nagiąć pod cień merytorycznej dyskusji. Przykłady można by mnożyć. Pierwszy z brzegu iaro nie wytrzymał argumentów powyżej i się wyniósł.
Cóż, zezwolił nam zatem teraz tylko na nieskrępowaną merytoryczną dyskusję, bez wtrętów typowych dla niego:

Cytat:
@Prawdziwy- po przeczytaniu twojego ostatniego posta stwierdzam, że jakakolwiek rozmowa czy cywilizowana polemika z twoją osobą jest po prostu niemożliwa. Tym samym kończę tę "rozmowę".

PS o ile z mojej strony to jeszcze była rozmowa, chociaż miejscami użyłem ostrego języka, to z twojej strony to był tylko i wyłącznie nienawistny bełkot. I przekonałem się, że "chrześcijanin" potrafi klnąć gorzej ode mnie, a zawiścią prześciga...ech szkoda gadać .

Żegnam bez żalu.
_________________
Religia to opium dla mas!


Ja również. A szkoda. Zwłaszcza, że nigdy z nikim nie rywalizowałem na przekleństwa. Moja „cywilizowana wypowiedź” to nie to samo, co „nienawistny bełkot” iaro, który stał się przyczyną, że iaro zniechęciłby franciszkanina a co dopiero mnie, ale nawet nie w tym rzecz: obrzucił mnie obelgą, że to ja jestem nienawistny co już przekroczyło wszelkie poziomy bezczelności, nawet przy zaniżonych standardach tego forum.
A propos „zawiści” iaro. Sprawdźcie proszę, że takie działanie nazywa się w psychiatrii „rzutowaniem”, tudzież „projekcją” polegającym na tym, że biedny iaro i jego świat mitów i legend jest słusznie ośmieszany w świecie rzeczywistym, śmieją się z niego, więc naiwnie liczy, że jak znajdzie sobie takiego kozła ofiarnego jak ja, kiedy zrzuci trochę jadu spod wątroby na moją skromną osobę to sobie ulży i „odnajdując” we mnie swoje wady, tym łatwiej będzie mu je we mnie „zwalczyć” mogąc kreować się przy tym na wyzwolonego z pęt „fanatyzmu” i „zaślepienia”. Tak oto iaro dowartościował się publicznie, po czym podkulił ogon i zwiał kolejną porcję prawdy na swój temat nazywając właściwym sobie sposobem „nienawistnym bełkotem”. Czy tylko takie słowa zna iaro ? Oceńcie sami...

Co się zaś tyczy waszych idoli: zaraz usłyszę „Wesz, jaaaa waściwe to nie wieże w żsdnego tam siczina, ale ten tsarion to jest goooość” NIEPRAWDA. Oni wszyscy was zwodzą (link do dowodów bo nie chce mi się ze względu na długość postu wszystkich tu wymieniać http://www.youtube.com/watch?v=vPXc1QcmYDY ) tylko podchodzą do was od różnych stron wciskając ten sam kit. Zrozumcie to wreszcie, że są dziś – jak w piekle Dantego – wewnętrzne kręgi zrozumienia Prawdy dla różnych grup ludzi, dawkowanej po kropli przez władców informacji: "Nie uwierzyli w NWO uwierzą w naszego człowieka. Wielki Brat już o to zadba. " Ci ludzie są nie do pokonania, znają wasze ruchy z wyprzedzeniem.

Maxwell, Icke i Tsarion a także Sithin czy Wilcox, jako zeitgeistowcy zawodowo mówią półprawdy (czyli całe kłamstwo). Ukazują szczegóły (jak dolar czy Bohemian Groove) by poprzez przemieszanie Prawdy z kłamstwami zwerbować potencjalnie chrześcijańskich truthseekerów, nie mówiąc im o genezie zagadnienia i odsunąć od nich znienawidzoną przez zeitgeistowców Biblię.

Koronny dowód kim NAPRAWDĘ jest Maxwell i reszta z Lucifer Trust jest tutaj

Labyrinth of Truth pt 21 The Overshadowing
http://youtube.com/watch?v=Lgtw2Rd1mbc

Labyrinth Of Truth pt 18 Ishtar Easter connection
http://youtube.com/watch?v=qPQNMLgKMXo

Labyrinth of Truth Pt 19 Christ mass
http://youtube.com/watch?v=rsuC8P-OuQk

W do niemożliwości durnym i wewnętrznie sprzecznym filmie tsariona można np. znaleźć, zeitgeistowskie wrzucanie na siłę – wbrew oczywistym faktom – Chrześcijaństwa (jako „okultystyczną sektę!”) do jednego wora z kultami solarnymi pana świata materii założyciela tysiąca fałszywych religii Lucyfera (Słońca, Lucis – światło, ferrus – nieść) razem z „satanistycznymi” określeniami schizofrenika wierzącego, że nie wierzy we własną manipulację. Satanizm zgodnie ze słowami tsariona też jest - słusznie - w worze z okultyzmem. Poza worem w którym są wszystkie religie jest tylko „Bóg kreator świata symboli i waszego duchowego wnętrza” tsarion strzelający sloganami i terminami których nie rozumie. By w ogóle zrozumieć choćby ten prosty błąd myślowy musiałby się sam posłuchać a nie liczyć pozytywne opinie i komentarze od swoich schizoidalnych fanów.

tsarion rzuca w swym filmie książkami byście chwytali i nadal byli zajęci. Nie palcie głupa i nie wypalajcie tych bzdur na Płytach Lewdy, to bardziej kompromitujące, niż ta cała idea. Wszyscy oni są z jednej bajki, której na imię: kontrolowana opozycja !!
To są wszystko agenci jezuitów, więc nie mówcie mi, że „wiele mówią prawdy”.
Rivera ten z Hiszpanii oraz ten z forum też wiele o niej mówił, zwłaszcza w kontekście jezuitów i nie ma już ich obu między nami.( http://alberto.prv.pl/ ) Tak samo jak Cooper i White.

Uwierzcie ! Tu chodzi prędzej czy później o likwidację ludzi niewygodnych elicie: Ty, ja, jutro Wasze rodziny, tylko za czytanie bądź pisanie tematów przeciwko jezuickim agentom. Weżcie przykład Chrisa White, Davida Coopera i Fritza Springmeiera. To są żywi ludzie ! Nie jakiś matrix !
I to za co ich represjonują ?

13 illuminati bloodlines & mind control: Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=k73Q2_f4vKU&feature=related

o satanistycznych rodach 35 min. w filmie o New Age Agenda. http://video.google.com/videoplay?docid=1164776176933693244&hl=pl )

cała seria o wielkim zwiedzeniu: http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

Możecie oczywiście przed snem posłuchać agentów, zwłaszcza Icke’a (tytuł wykładu koniecznie musi zawierać „Freedom” („Wolność”) a autor przez 2 godz. MUSI p……ić o „wolności” w swoim open aware state of mind i obligatoryjnie jednoczyć się na wizji z matką gają i kosmosem), ale nie próbujcie mi twierdzić potem, że nie zostaliście ostrzeżeni.

Fani sithina też tak mówili i jak się teraz czują ?
viewtopic.php?p=97235&highlight=#97235

Tomkiewicz gdzieś tam napisał:
„Ja doskonale rozumiem załozenia idei otwartego umysłu, ale czasem tak wiele tam jest pootwieranych okien, że przeciąg jest w stanie wywiać mózg z głowy.”

Właśnie „Open your mind to zleją ci się do środka”
Wierzycie teraz w jonesa wierzycie w icke’a, uwierzycie tsarionowi i sithinowi w jego reptiliano nubiru X, Y żywcem jak z tandetnej baśni fantasy, wierzycie literalnie we WSZYSTKO co tylko te persony wam sprzedadzą, co jednak nie przeszkadza Wam mieć pretensji, że kilku, tu na forum, wierzy w potwierdzone naukowo fakty biblijne.
http://video.google.com/videosearch?q=Total+Onslaught&hl=pl&emb=0#

Pamiętam jeszcze, jakie piekło rozpętało się gdy ośmieliłem się w swej bezczelności ujawnić sprzeczności zarówno w rozumowaniu Alexa Jonesa jak i Waszym
( viewtopic.php?t=6477) albo tsariona ( viewtopic.php?p=92744&highlight=#92744 )

Zastanówcie się nad sobą. To tylko prośba zwykłego człowieka. Mam nadzieję, że dość pokornego wobec życia, by zrozumieć, co się z Wami dzieje. Na razie jednak nie pojmuję waszej schizofrenii: nienawiści do NWO zarządzanego przez lucyferyczny klan tych, którzy was okłamują z jednoczesną nienawiścią wobec chrześcijan, którzy niosą Wam "Prawdę, która Was wyzwoli". Czy to nie wygląda na celowe działanie ? Czy to nie wygląda na kontrolę waszych umysłów ?
Prawdziwym "architektem kontroli" jest być może ten, którego najmniej o to podejrzewacie ? Zastanówcie się proszę nad tym..

Prawda jest dalej od Was niż Wam się wydaje, miejcie otwarte umysły, nie dajcie się oszukiwać cynicznym kłamcom i mitomanom. I tylko oni wiedzą czy biorą za to pieniądze. Przecież wszyscy oni tresowani i przygotowywani byli do tej roli od najwcześniejszych lat => Krishnamurti i jego teozoficzna trucizna to doprawdy osobne zagadnienie.

Cytat:
Już w latach międzywojennych teozofowie, z Annie Besant na czele, przygotowywali hinduskiego chłopca o imieniu Krishnamurti, aby występował jako mesjasz. Wybrany został on do tej roli, ponieważ teozof C.W. Leadbeater twierdził, że zauważył jego niezwykłą aurę. Teozofowie zainteresowali się chłopcem i za zgodą jego ojca przyjęli go do swego towarzystwa w Adyar, niedaleko Madrasu. Annie Besant, przewodnicząca tegoż towarzystwa, zaadoptowała Krishnamurtiego i w 1909 roku założyła Zakon Gwiazdy na Wschodzie – The Order of the Star in the West, któremu miał przewodniczyć właśnie Krishnamurti. Po pewnym czasie jego ojciec zażądał, aby syn wrócił do domu, ponieważ dowiedział się o różnych skandalach o podłożu homoseksualnym Leadbeatera. Wówczas Annie Besant wywiozła chłopca do Anglii. Tam poddawany był specjalnemu szkoleniu, tak by później zdolny był pełnić wyznaczoną mu funkcją mesjasza. Po odpowiednim czasie Krishnamurti rzeczywiście grał rolę niezwykłej postaci i w publicznych wystąpieniach przemawiał jako mesjasz Maitreya. Jednak po jakimś czasie - jak podaje Annie Bancroft w swojej książce „Współcześni Mistycy i Mędrcy” „(…) wzrastał w nim sceptycyzm i zwątpienie. (…) Wszystko runęło w 1929 r., gdy Krishnamurti ostatecznie rozwiązał Zakon Gwiazdy, którego przeznaczeniem było wykreowanie nowego Mesjasza. Celowo odrzucił dobra i majątki, które próbowali mu ofiarować jego zwolennicy, odżegnał się od pociągów z wagonami wypełnionymi jaśminem i różami, uwolnił się od obozów, gdzie tysiące ludzi słuchało z zapartym tchem jego słów. Wybrał prostotę, trudną i samotną ścieżkę, która przekreśliła – jak zaznaczył – przygotowaną mu rolę pseudomesjasza.[34]
Krishnamurti wycofał się z programu okłamywania ludzi, ale sam program nie upadł. W drugiej połowie XX wieku wykreowano nową postać Maitreyi. Najpierw jego przyjście zapowiadał Anglik Benjamin Crame, podający się za proroka. Później, na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych pojawił się tajemniczy człowiek, przedstawiany jako boski Maitreya, właśnie ten, którego zapowiadał Benjamin Crame. Jego propagatorzy głoszą, że on istnieje odwiecznie i to on posługiwał się Kriszną, Buddą, Jezusem a obecnie sam zstąpił na Ziemię, by wprowadzić powszechną miłość i ekonomiczną sprawiedliwość, dzięki czemu zapanuje pokój na całym świecie. B. Crame podaje, że Maitreya od 1977 roku żyje w Londynie, w pewnej społeczności indyjsko-pakistańskiej i da się poznać światu w Dniu Deklaracji, kiedy międzynarodowe stacje radiowe i telewizyjne połączą się w tym samym momencie a Maitreya jako Nauczyciel zostanie poproszony o wygłoszenie swego uniwersalnego orędzia, które stanie się fundamentem nowego ładu światowego, czyli Nowej Ery. Widać tu bardzo wyraźnie wzajemne powiązania teorii antropozoficznych i teozoficznych ze współczesnym New Age.
.[34] A. Pennesi. Chrystus a New Age. Warszawa 2003. s. 18-19.
.[35] Cyt. za M. Pawlik. Nie dajcie się uwieść różnym i obcym naukom. Warszawa 2002. s. 142.


http://apologetyka.com/swiatopoglad/newage/newage2-zrodla#ref34
http://apologetyka.com/news/newage3-g1owne-praktyki
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....aj&lr=

Myślicie, że dzięki nim złapaliście prawdę za nogi ? Prawda wymaga rzetelnej analizy faktów nie odrzucając żadnych, nawet tych najbardziej niewygodnych, rozbijających Wasz dotychczasowy światopogląd.
Czy ktoś, kto sam nadstawia się ze swoją „prawdą”, wręcz wciska ją na płytach jak Jones czy tsarion może być wiarygodnym źródłem informacji ?

„11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.”
(Mt 24, 11-14)

Ten absurd objął nawet „chrześcijanina” nomorenazi w temacie o blue beam
Cytat:
„Tak a propos technologii, to Kasjopeanie mówią, że objawienia matki boskiej są projekcjami robionymi przez jaszczury. Gdzieś na jakimś poziomie zarządzania te kwestie mogą się zazębiać.”


Pominę już wartość merytoryczną tego stwierdzenia, ale sami dostrzegacie już chyba, że te głupstwa nomorenazi „zazębiają” się w systemat.

Widzicie, brakuje tylko żebym ja i inni chrześcijanie skończyli jak Cooper, ale nawet wówczas wy i tak niczego nie zrozumiecie, bo do tego trzeba umieć kojarzyć fakty i rozumieć a nie brandzlować się przed ekranem filmami z tsarionem – Dodą Elektrodą dla „szukających prawdy”.
Myślicie, że jesteście oświeceni dzięki ich naukom, które Wam wciskają a tymczasem „Kto idzie za Mną nie chodzi w ciemnościach” mówi Chrystus, prawdziwe światło Prawdy(J 8, 12) Chciałbym żebyście to w końcu pojęli.

Ciekawe dlaczego obecnie tak bardzo prześladują tych (i tylko tych !!), którzy stanowią dla nich powód do obaw, jako wielbiciele Prawdy a nie kontrolowanej g... prawdy => Oto wypowiedź mentora waszych idoli. viewtopic.php?t=1770 Albert Pike: na końcu wyrżniemy chrześcijan, nasz główny cel
Cytat:
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasa oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Dodam tylko na koniec odnośnie symbolów na dolarze: III wojna światowa w wyniku rychłego zderzenia cywilizacji [Dialektyka Hegla: teza (Islam) <=> antyteza (religia judeo-katolicka) synteza (Seclorum) Nowy Świecki Porządek - napis wokół oka Lucyfera]

Walcz jak dzielny rycerz, a jeśli czasem wskutek słabości upadniesz, zbierz nowe siły i proś z ufnością o większą łaskę, a strzeż się tylko próżnego samozadowolenia i pychy.
Przez to błądzą ludzie i wpadają w nieuleczalną niekiedy ślepotę. Upadek pysznych, co siebie w swojej głupocie cenią nad wszystko, niech Ci będzie przestrogą i stałą zachętą do pokory.
„Szczęśliwy, kogo Prawda sama o sobie poucza, nie poprzez przepływające głosy i obrazy, lecz przez Istotę Rzeczy. Myśl i uczucie często nas zwodzą i ukazują rzeczywistość niepełnie.
Na cóż to całe drążenie zagadek i niejasności, kiedy na Sądzie nikt nas nie oskarży o to, żeśmy czegoś nie rozumieli? Jakże to niemądre, że zaniedbujemy rzeczy ważne i konieczne, a pociągają nas zgubne i błahe. Mamy oczy, a nie widzimy.”
„A któż dzielniej wojuje niż ten, kto stara się pokonać samego siebie? To winno być naszym zadaniem: pokonać naprawdę samego siebie, stawać się codziennie coraz mężniejszym, coraz lepszym w tej walce.”
„Im kto bardziej skupiony w sobie, a do głębi przepojony prostotą, tym więcej i tym wznioślejsze sprawy bez trudu pojmuje, bo otwiera się na przyjęcie z góry światła mądrości.”

Tomasz à Kempis

„Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli” (Ewangelia św. Jana 8, 32)

Życzę dużo wewnętrznego spokoju dla Was wszystkich. Zostawiam Was również z moimi życzeniami zaprzestania kłamliwej „walki” z NWO i zasmakowania wewnętrznego pokoju prowadzącego do odkrycia PRAWDY. Jedyna walka, jaką powinniście stoczyć to ta, co będzie w waszych głowach oraz zadbanie o to, co zaistnieje w głowach waszych bliskich (bliźnich), która to idea legła u podstaw powstania tego szacownego forum.
Zostańcie w pokoju ducha. Ja swoje zadanie wypełniłem. A ty ?

Prawdziwy


P. S. Ten post to tylko nieśmiały wstęp do gigantycznego, merytoryczno-faktograficznego zagadnienia zwiedzenia ateistycznych przeciwników NWO. Tego, kogo zaciekawił ( a którego odkryciem w pełni i do końca zainteresowani powinni być wszyscy poszukiwacze Prawdy), zapraszam na stronę prawdziwego truthseekera. Bezlitośnie niszczącego zakłamane naukowe mity, tratuje mitomanów–agentów rozsiewających bzdury o nieistniejącym Chrystusie a za to „istniejącym” zagrożeniu co do 2012 w niedalekiej przyszłości i innych głupotach. (Wiele z powyższych linków prowadzą do programów tego gościa):
Jego konto zostało zawieszone

http://www.youtube.com/user/nowheretorun1984

ale zawartość pozostała gdzie indziej http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/
http://www.youtube.com/user/Knowwheretorun1984
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/

Dla laików tematu kasowania niewygodnych elicie filmów oprócz tego polecam:

viewtopic.php?t=7623&highlight=

viewtopic.php?t=7369&highlight=
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy : tak sobie myślę, skoro ty masz tyle czasu żeby to wszystko tak ślicznie
przedrukowywać kolorkami i wytłuszczeniami na forum... to... może ty
jesteś zatrudniony jako spec od rozwalania forum ?
Normalny człowiek - nie ma czasu być politykiem ani takim pismakiem jak Ty,
bo ma wiele rzeczy do zrobienia w codziennym życiu....
ale jak widzę - Ty przyjmujesz taką samą rolę jak osoby które piętnujesz Smile
Wszak Ty tu spełniasz rolę Icka, Tsariona i innych.
Nie mówisz co prawda o GADACH, ale nawijasz dość grubo o księdze
obfitującej w niewidzialnych gości, jesteś piewcą boga, który chciał mordować
"nieznających go" w ST.
Swoją drogą : słyszałem że relanium dobrze działa.
Smile
Peace!

Aha, możesz mnie też dopisać do listy agentów Very Happy
Znam trochę rosyjski, ledwo angielski, ale może się nadam!
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cat-unit napisał:
Prawdziwy : tak sobie myślę, skoro ty masz tyle czasu żeby to wszystko tak ślicznie
przedrukowywać kolorkami i wytłuszczeniami na forum... to... może ty
jesteś zatrudniony jako spec od rozwalania forum ?

Od kiedy to człowiek z zewnątrz może rozwalić forum?
Forum rządzi się przez administrację, a nie domniemane
wpływy z zewnątrz.

Zresztą gdyby robić takie założenie, to najwięcej czasu mają
administratorzy i moderatorzy na zabawę w fora internetowe,
a nie "prawdziwki" co jeden post dziennie wysmażą.

Niech sobie Prawdziwy nadal pisze o "przerażającej prawdzie",
można będzie lepiej poznać kręte ścieżki umysłów
przesiąkniętych nadmierną religijnością.

Na mrocznego, mściwego Boga ze ST i tak nie ma wzięcia.
Bardzo wątpię, żeby Prawdziwy przekonał kogoś do takiej
wersji najwyższego.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Endgame 2012 - Film potwornej Prawdy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile