W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
HAARP i babcia z Białegostoku  
Podobne tematy
HAARP Amerykanska Tajemnica107
Jak działa HAARP24
HAARP w Europie 24
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3173
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nemesis




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 08 Maj '09   Temat postu: HAARP i babcia z Białegostoku Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio przeglądałem joemonstera i natrafiłem na z pozoru bardzo śmieszne nagranie rozmowy telefonicznej pewnej babci i policjanta. Link do w.w. rozmowy:
http://www.joemonster.org/filmy/16200/Uwaga_na_pole_magnetyczne_w_Bialymstoku

Od razu skojarzyłem, że na naszym portalu był taki temat:
viewtopic.php?t=7112&highlight=bron+harp

Podaję link do ciekawego posta z innego forum, a następnie zacytuję z niego fragmenty które doskonale pasują do relacji babci z Białegostoku. Jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało;p
http://www.kropki.legion.pl/haarp-amerykanska-tajemnica-t289.html

Cytat:
"(...)Z uwagi na fakt, ze fale HAARP moga dotykac calego ciala, powoduja bole czesto silne i gwaltowne w roznych miejscach sugerujac chorobe, a takze rozne stany chorobowe, takie jak zatrucia, dusznosci, podnoszenie i obnizanie cisnienia krwi, przekrwienie organow z ustami wlacznie, rozne rytmy serca, zaparcia lub rozwolnienia, opuchlizny, zmiany w strukturze kosci - moga je powiekszac, zmniejszac i wykszywiac. Bole zdrowych zebow i ruszanie sie ich oraz wypadanie bez krwawiacych dziasel, dretwienie konczyn, przelatujace prady i skurcze, trzesienie glowa lub innymi czesciami ciala. Moga tez tymi promieniami robic wrzody i niegojace sie rany na roznych czesciach ciala. Moga rowniez powodowac hemorojdy i przykre swedzenie w roznych miejscach na ciele. Bron ta moze spowodowac zakrztuszenie.
(...)Przez bron HAARP moze byc sterowane w domu nasze oswietlenie. Moze bardzo rozjasniac swiatlo i je sciemniac. Moze wylaczac niektore sekcje pradowe w domu lub prad w ogole
(...)Przesylano mi tez rozne gazy trujace i zapachy. Cala plejade zapachow : jedzenia, perfum, ziemi, dymu, spalenizny i roznych roslin itd. Sfera zapachow i ich przesylanie przez HAARP moze miec wielki wplyw na kontakty miedzyludzkie, jako ze zapachem mozemy kogos bardzo do siebie zrazic. HAARP danej osobie moze podsuwac jakis zapach przypisujac go nam.
(...)Bron HAARP moze pomagac ruszac rekami i nogami. Moze pchac i hamowac. Rzeczy lekkie w rekach moga stac sie bardzo ciezkie i odwrotnie, ciezkie moga stac sie lekkie. Te zdolnosci HAARP-a moga byc czasem bardzo niebezpieczne tak jak mylenie dzwiekiem. Mozemy slyszec cos kolo nas, a dzwiek ten moze pochodzic z bardzo daleka i z innego kierunku."


Podobieństwa są nieprawdopodobne! Wiem, że każdy niezaznajomiony z tematem pomyśli że babcia jest nawiedzona i dostała na głowę ze starości... Ale co jeśli ta kobieta naprawdę jest prześladowana? Oceńcie sami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAARP?

A może coś innego?

Cytat:
parafrenia

Choroba rozpoczyna się najczęściej w średnim lub podeszłym wieku. Przeważnie chory zaczyna słyszeć rozmowy (o przykrych dla niego treściach) lub hałasy dochodzące zza ściany lub z ulicy, wyczuwa w swoim mieszkaniu przykre zapachy, czuje zmieniony smak potraw. Doznania te najczęściej interpretowane są urojeniowo jako efekty wrogich działań sąsiadów, którzy nastają na mieszkanie i majątek chorego. System urojeniowy w parafrenii jest zazwyczaj mniej rozbudowany niż w psychozach schizofrenicznych, ograniczony wyłącznie do środowiska sąsiedzkiego. Urojenia są usystematyzowane, o treściach potencjalnie możliwych do zaistnienia, mają cechy urojeń paranoicznych. Rokowanie jest niekorzystne: współczesne neuroleptyki powodują zazwyczaj pewne złagodzenie objawów wytwórczych, sedację; w przypadku ustąpienia objawów choroby chory dochodzi do przekonania, że prześladowcy odstąpili od swych planów.


wikipedia

szukajcie prawdy, a nie tego co chcecie znależć

http://www.youtube.com/watch?v=BKbf34XZFIk

;/
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już jest taki temat ^^

viewtopic.php?t=7408
viewtopic.php?t=7408
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemesis




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czizus sory za dubla....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:40, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ta Wikipedia zostala napisana, bo do roku 1981 w Polsce nie bylo nawet slowa schizofrenia. Na uzytek wielu nowych zjawisk - chorob wymyslono cale tomy przyczyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:51, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haslo schizofrenia w mojej encyklopedii. Encyklopedia Popularna PWN wydana w 1982 roku w Warszawie.

Schizofrenia, choroba psychiczna o nieznanym pochodzeniu i roznorodnych objawach ; najwazniejsze : otepienie uczuciowe, oslabienie zainteresowan i aktywnosci, zamkniecie sie w sobie, zaburzenia procesow myslenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z encyklopedycznego opisu schizofrenii wynika, że cierpi na to schorzenie / zaburzenie - cokolwiek czym to naprawdę jest - kilkadziesiąt procent populacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

schizofrenia ...jeśli przyczyną byłby Haarp (zakładam hipotetycznie) to narażony może byc na to każdy , a w szczególnosci osoby z małą siłą woli...takie które łatwo poddają się stresom i wszelkim nałogom.
niesamowite w tym jest znowu to że wywołana rzekomo choroba jest znowu poddawana odpowiednim kuracjom lekarskim czyli napędzanie "wody na młyn" farmakologom.
piszę o tym dlatego ponieważ miałam realnie do czynienia ze osobami które miały schizofrenię. ale każda z tych osób miała również odpowiednie podejście do życia gdzie podstawą były używki, nałogi (różne), a przede wszystkim brak samoakceptacji oraz brak wsparcia osób bliskich.


a co do haarp - fale magnetycznie przechodzą przez wszystko, no może sie mylę i jest coś przez co nie przepłyną ale jeśli tak to jak ktoś wie na forum to napisze. może są jakieś metale kosmiczne Wink które zatrzymuja wiązkę promieniowania magnetycznego.
jeśli nic takiego się nie znajdzie najlepiej zadziałać tym co szkodzi, czyli magnesem.
"Similia similibus curantur – podobne należy leczyć podobnym"
w myśl działania zasady homeopatii:

Cytat:
Współczesne próby naukowego poparcia homeopatii postulują istnienie mechanizmów opierających się o koncepcje takie jak elektromagnetyczne pole człowieka, specyficzną interpretację równania Einsteina i teorii kwantowej, czy odwołujących się do zjawisk rezonansu elektromagnetycznego i pamięci wody

_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 09 Maj '09   Temat postu: Re: HAARP i babcia z Białegostoku Odpowiedz z cytatem

Nemesis napisał:
Witam. Ostatnio przeglądałem joemonstera i natrafiłem na z pozoru bardzo śmieszne nagranie rozmowy telefonicznej pewnej babci i policjanta. Link do w.w. rozmowy:
http://www.joemonster.org/filmy/16200/Uwaga_na_pole_magnetyczne_w_Bialymstoku
hehe, ale jaja Smile prawie jak ten gościu od kosmitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 09 Maj '09   Temat postu: Re: HAARP i babcia z Białegostoku Odpowiedz z cytatem

Nemesis napisał:
i natrafiłem na z pozoru bardzo śmieszne nagranie rozmowy telefonicznej pewnej babci i policjanta


Nie z pozoru, Smile
Starszym osobom często się różne rzeczy wydają.

Spodobała mi się postawa policjanta.
Do końca wysłuchał - pełna powaga, obiecał pomoc.
Spoko nagranie.

Od razu skojarzyło mi się z tym forum.
Tutaj też czasami trafiają takie różne osoby, jak ta babcia i mówią niestworzone rzeczy Smile
Trzeba ich wysłuchać, poprzytakiwać,
w żadnym wypadku zaprzeczyć, bo się denerwują. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to jest prawdziwe..
moim zdaniem policjant był zbyt miły Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myśle że miał kaca i był bezsilny Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurva coraz więcej na forum tego Białegostoku. Moje miasto się ośmiesza z każdym wpisem na forum ;/gdyby nie ładne dziewczyny i praca dawno bym stąd wyjechał ;/ p!3erdolona ruina bez dyskotek Sad Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białystok eheeheheh miasto samych szajbusów, tam ten cały haarp u was cholernie mocno działa chyba eheheehehheeh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


HAARP i babcia z Białegostoku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile