W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Broń h a a r p, czy schizofremia  
Podobne tematy
HAARP Amerykanska Tajemnica107
Jak działa HAARP24
HAARP w Europie 24
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5789
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 08 Maj '09   Temat postu: Broń h a a r p, czy schizofremia Odpowiedz z cytatem

Posłuchajcie ! Posłuchajcie

http://w472.wrzuta.pl/audio/8m1YYrFqKsO/....._bialystok
http://w472.wrzuta.pl/audio/8m1YYrFqKsO/....._bialystok
http://w472.wrzuta.pl/audio/8m1YYrFqKsO/....._bialystok

Jakaś babka w Białymstoku dzwoni na komendę i mówi że sąsiad jej dokucza jakimś polem magnetycznym, jak myślicie może jest to bron h.a.a.r.p ? albo jakaś schizofremia babki ?

tutaj coś o h.a.ar.p :
http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=374
http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=374

Od GOŚKI z naszego forum pare informacji :
http://www.kropki.legion.pl/haarp-amerykanska-tajemnica-t289.html
http://www.kropki.legion.pl/haarp-amerykanska-tajemnica-t289.html

i list który dostała
Cytat:
Ofiara HAARP-a

Nazywam się Ania mam 27 lat.Od początku lipca 2007 roku operatorzy Haarp dali mi świadomość, że jestem sterowana przez haarp. Zajmuje się mną 7 osób. Jestem pod jego wpływem od co najmniej 1997 roku. Wtedy zaczęły się dziwne historie w moim życiu, pierwszy swego rodzaju dowód to stałe odwiedziny "ducha", zapalanie światła, dotykanie w nocy, duszenie. Wtedy zaczęły się pierwsze depresje, do 2007 roku miałam 3, potem to już tylko coraz gorsze stany. W swoim życiu ważyłam już 120 kilo - 2000 - 2004, potem 2005-2006 57 kilogramów, po tym okresie zaczęłam chorować na anoreksję , bulimię obecnie ważę około 70 kilogramów. Niestety mój organizm doprowadzany jest do ogromnego wysiłku, prawdopodobnie spowodowali u mnie oprócz chorób psychicznych trwających chwilowo takich jak rozdwojenie osobowości, psychozy, manie, depresje,utraty świadomości. Mam przez nich endometriozę, osteopenię i brak okresu od 2005 roku. Większość leków już na mnie nie działa - operatorzy haarp informują mnie co mi robią albo w trakcie albo z chwilowym wyprzedzeniem. Przez okres 2007 2008 kilkakrotnie próbowałam się zabić jednak operatorzy haarp nawet to potrafią uniemożliwić - podczas wielu prób - postanowiłam wziąć około 50 tabletek o silnym działaniu usypiającym - dali mi dowód w postaci zatrzymania działania wszelkich leków. mimo,że jestem po studiach zrobili ze mnie kompletnego tumana - nie tylko dekoncentrują, zmieniają sens wyrazów, odwracają uwagę - potrafią odbierać wiedzę potem na chwilę ją przywracać. Sterują nie tylko myślami ale i całym ciałem, ja już wiem, że jeśli chcą mogą odebrać nie tylko całkowicie świadomość ale unieruchomić całe ciało. Powodują bicie się i okaleczanie zupełnie z zaskoczenia informując przy tym, że jestem sterowana, usilne protesty i próby walki nic nie dają, potrafią zmuszać do jedzenia z podłogi, rzeczy na które nie masz ochoty. Wpłynęli na to, że w swoim życiu brałam narkotyki. Podsyłali mi różne osoby, które były elementem gry do zabawy moimi uczuciami. Kilka razy byłam w psychiatrykach - już ze świadomością,że jestem pod ich wpływem. Kiedyś trafiłam, przy kompletnym braku świadomość - weszli we mnie i mówili bzdury czego ja nie pamiętam ale wiem z opowiadań rodziny.( mogą sterować mową , myślami ale także mówić coś za Ciebie zostawiając cię w swoim wnętrzu jako niemego obserwatora, który nie może nawet się poruszyć i zatkać ust, za mnie mówili już nawet, że jestem terminatorem i jest 2030 rok). Zostałam zgwałcona, natomiast świadomość zostawili mi do momentu rozbierania mnie przez moich oprawców, potem już tylko małe przebłyski podczas i po tym co ze mną robiono. Wiem już, że jeśli chcą to potrafią całkowicie Tobą sterować i nie da się z nimi walczyć bo odbierają świadomość albo paraliżują, moimi rękami już nie tylko potrząsali wykonywali nimi czynności, rzucali całym moim ciałem na ściany - robili to zupełnie z zaskoczenia. Wpychali na ludzi, przedmioty, odbierali albo dodawali siły, katowali bólem,odebrali smak i zapachy - nie mam ich już od listopada 2008 roku, czasami na chwilę dają jakąś namiastkę i zabierają znowu. Choroby i alergie, zmiany osobowości, choroby psychiczne i sterowanie: u mnie główny czynnik, którym rozwalają moje życie to imitacja anoeksji i bulimii - miewam okresy w których tłoczą we mnie ogromne ilości jedzenia i tylko ja wiem, że często jest to jedzenie na które nie mam ochoty a muszę kupować bo oni tak wysterują, czasami wyłączają nawet smak tych potraw a potem lub jeszcze przed włączają ogromne wyrzuty sumienia. Ostatnio pracuję 8 godzin dziennie - umysłowo - ze świadomością,że wszystkie czynności wykonują za mne - bo wielokrotnie robią coś odwrotnie niż ja chcę. Spię po 3 czasem 4 godziny a reszta czasu to ćwiczenia fizyczne - dochodziło i do tego,że po pracy ćwiczyłam 7 godzin na steperze. Ostatnio dali mi trochę więcej snu ale nadal włączają ogromne łaknienie regulują to wedle ich uznania. Teraz chyba planują nimfomanię. Jestem załamana i codziennie proszę ich - jeśli pozwolą na swobodne płynięcie myśli w mojej głowie - żeby mnie uśmiercili. Wiem o tym wszystkim, co opisałaś, dodam, że potrafią oprócz wypadania zębów, włosów powodować łamanie kości, wyłamywanie stawów, powiększanie stóp. Piszesz o kwadraturze - mi osłabili słuch, zdjęli basy potrafią odbierać dźwięki gitar, na chwilę wyłączyli wzrok, potrafią wyłączyć słuch, wszyskie zmysły, odczówanie temperatury. Potrafią niestety regulować temperaturę ciała, odczówanie zimna i gorąca, ciśnienie, pracę organów i mięśni. Miałam już nawet zanik mięśni. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Mogą cię nawet sparaliżować, wyłączyć zmysły i obniżyć temperaturę. Mówią mi, że mogo symulować nawet śmierć kliniczną - wszystko zależy, od tego jakich masz operatorów. Ja poznałam już połowę swoich operatorów - taki miałam scenariusz.

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7112&highlight=bron+harp jeszcze tutaj znajdzie się trochę informacji na ten teamat.

Słuchając tej babki i czytając list do Gośki widać że coś jest wspólnego. No ciekawe ciekawe bo niby czemu taka babka by miała takie rzeczy wymyślać i szukać pomocy narażając się na kompromitacje. A ten policjant to pewnie myślał że jakaś chora i opętana ta babka nie mając wiedzy o istnieniu broni h.a.a.r.p

A ty GOŚKA CO O TYM MYŚLISZ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.forumneurologiczne.pl/forum/v.....erzyliscie

Znalazłem wypowiedź Gośki na forum ludzi którzy cierpią na schizofrenię ale się leczą, opowiadają o tym jak zaczęli brać leki i są wdzięczni rodzicom/lekarzom, ze są teraz normalnymi zdrowymi ludźmi. Niestety Goska wkręca im swoje schizy, że jest jedyną osobą na świecie która zdaje sobie sprawę ze schizofrenię kontrolują operatorzy HAARP.

U mnie zaczelo sie wszystko bardzo dziwnie, bo poculam straszne podniecenie seksualne i pierwszy raz w zyciu rzucilam jakiekolwiek podejrzenie na mojego meza. Nie chcialo mi sie zmiescic w glowie, ze on moglby mi cos podac na podniecenie. Tym bardziej, ze byl srodek dnia. Kiedy wieczorem podniecenie sie powtorzylo, to wstalam z lozka i pojechalam na pogotowie. Na pojawienie sie lekarza czekalam cala noc. Podniecenie minelo mi po godzinie, ale czekalam, bo chcialam sie dowiedziec, od czego to moze byc ? Kiedy rano zjawil sie lekarz, to kazal mnie zapiac pasami i zawiezc do szpitala psychiatrycznego. Moje zdziwienie bylo przeogromne. Na obserwacji trzymali mnie tydzien i nic nie powiedzieli. Kiedy wrocilam do domu, to zaczal mnie przesladowac glos jakiejs cykady, ktorej nigdy nie slyszalam. Ta cykada dokuczala mi strasznie noc i dzien. Gdzie sie nie ruszylam, to ona wszedzie byla. Ten dzwiek cykady zaczelam kojarzyc z jakims elektronicznym nadawaniem. Uwazalam, ze ktos mi specjalnie przeszkadza zdalnie ten dzwiek przesylajac. Zaczelam miewac bardzo rozne krotkotrwale dolegliwosci. Ich gama byla przeogromna, ale jak tylko konczyly sie po godzinie lub dwoch, to czulam sie wysmienicie. Wtedy utwierdzilam sie w przekonaniu, ze ktos musi mi zdalnie dokuczac. Lekarstw nie bralam zadnych przez pierwsze cztery lata. Kiedys wieczorem w lozku moje cialo zaczelo reagowac na moje mysli wiec zaczelam glosno rozmawiac do sygnalow, ktore sterowaly moim cialem. Takie rozmowy prowadzilam kilka nocy, na co moj maz sie zdenerwowal i oddal mnie do szpitala. Szpital juz wtedy przepisal mi przymusowe zastrzyki co dwa tygodnie. Leczenie psychiatryczne jest przymusowe w Australii. Ktoregos dnia wpadla mi w reke polska gazeta, w ktorej byl artykul o najnowszej broni wszechczasow, jaka jest HAARP. Wtedy sie upewnilam, ze jednak moze mna ktos sterowac podlaczajac sie do mojego mozgu. Byl rok 2004. Zaczelam szukac wiadomosci w internecie na temat tej broni, jaka posluguje sie HAARP - jest to tez nazwa firmy. Szukalam wiadomosci po polsku i po angielsku. Znalazlam mase materialow po angielsku i utwiedzilam sie, ze tego typu bronia mozna dokuczac ludziom na odleglowsc w bardzo rozny sposob. Tych sposobow poznalam mase przez te lata wiec spisalam je i w formie artykulu zamieszczalam na roznych forach i w roznych gazetach. Wysylalam tez listy na prywatne adresy. To byl dla mnie straszny okres, bo w dzien moglam pracowac przy komputerze, a w nocy bylam torturowana ta bronia w bardzo rozny sposob mimo, ze przeciez dostawalam zastrzyki. Powiedzialam o tej broni lekarzowi. On sie ze mna zgodzil, ze taka bron istnieje, ale zastrzyki kazal brac. Po dwoch latach bezsennych nocy z torturowaniem zmienil sie lekarz i kazal zaprzestac brania zastrzykow. Jak przestalam brac zastrzyki, to wszystko ustalo. Przestali mi dokuczac, a ja dalej rozsylalam moj artykul i dyskutowalam o tej sprawie na forach. Po pieciu miesiach uslyszalam pierwszy raz glos w glowie, ktory mi powiedzial, ze jestem pierwsza osoba, ktora sie zorientowala, ze dzialanie tej broni rozwija przemysl medyczny.
Bron psychotroniczna istnieje, ale ludzie o tym nie wiedza, a jak ktos jest przekonany, ze ktos mu zdalnie dokucza, to mu nie wierza. Nie wiecie, czego nie wiecie.


Edit: znalazłem następny temat na tym forum:
http://www.forumneurologiczne.pl/forum/vt,51,25,69936,0,Dostalam%20taki%20list
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czytalem czytałem to, Wypowiadajcie się na temat tej babuszki ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:23, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babuszki juz posluchac nie mozna. Wszystkie strony sa zablokowane. Wczoraj wieczorem udalo mi sie przesluchac tylko pierwszy odcinek. Kobieta przezywa ciekawe doznania powodowane bronia psychotroniczna, ktora posluguje sie HAARP. Tez mi kiedys przesylali lodowate powietrze. Jest to niesamowite wrazenie. Czulam, ze moja polowa ciala jest na Sybrii.
Sluchajac tej pani zastanawialam sie, dlaczego oskarza swojego sasiada o dokuczanie jej. Twierdzi, ze sasiad jest wyksztalconym czlowiekiem, ktory zajmuje sie tajemniczymi sprawami. Tak to jest, ze czlowiek, ktory nie wie, ze istnieje bron zdalnie sterowana, ktora kazdemu w kazdej chwili w roznoraki sposob moze dokuczyc, oskarza ludzi z najblizszego otoczenia. Najczesciej wlasnie przez takie oskarzenia jest kierowany na badania psychiatryczne.
Psychika ludzka jest juz dawno dobrze znana i na jej podstawie zacieraja sie wszystkie slady tajnych manipulacji czlowiekiem.
Do roku 1981 w Polsce nie istnialo nawet slowo schizofrenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hektor




Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy normalnie myslacy ludzie maja prawo nie wierzyc w cos z czym sie nie spotkali i nie doświadczyli

Bron HAARP. jest autentyczna i prawdziwa sam doswiadyczylem roznych dziwnych rzeczy.
Ta bron to potęga to narzędzie za pomoca którego morzna zmienic zycie człowieka lub je zrujnować

Cechy charakterystyczne możliwości tej technologij:

- czytanie mysli ludzi
- przekazywanie dla ludzi informacji (dzwieku ,obrazu,bodzcow nerwowych: dotyk,smak,zapach,temperatura,sny)
- punktowa diagnostyka organizmu człowieka, monitorowanie funkcji życiowych i sterowanie nimi
- Monitorowanie wielu osób jednocześnie przy uzycia zautomatyzowanego systemu komputerowego
ktory daje wrażenie ze jest zwykłym człowiekiem lecz to maszyna (administrator jest tylko obserwatorem )

Jeśli ktos jest wierzący to komputer daje mu Boga
Jeśli ktos wierzy w szatana komputer daje mu moc czynienia zla
Komputer obserwuje cechy charakteru i na podstawie tego określa portret psychologiczny i potrzeby człowieka wykorzystuje te informacje
do manipulowaniem jawnym z swiadomoscia istnienia jakiejś wyższej sily czy technologij .

Wrażenie chorobotwórcze:
Objawy:

- schizofrenia (słyszenie glosow, widzenie obrazow ) wykluczenie choroby to skojarzenie faktów w postaci co sie zaobserwowało obrazy,sny,glosy ,potwierdzenie zdarzeń w otoczeniu określenie zależności sytuacyjnej o której nie mogliśmy wiedzieć.

- depresja ,okaleczenia ciala

- Badania EEG na nie normalnosc funkcjonowania zdrowia psychicznego a tym samym zaburzen urojonych nic nie wykazuje, wporzo .

- wrazenie ze mamy inplanta w glowie nawet namacalnie wyczuwalnego w postaci wzrostu tkanki i stwardnienie pod skura czaszki

- choroby neurologiczne (bule,klucia,skurcze miesni,ciezkosc oddychania,)

- zbyt duze czucie w postaci wyostrzenia zmysłu dotyku i podatność na czynniki otoczenia w postaci nie fizycznej choroby a jedynie ze słyszenia a potem zapadanie na ta chorobe czyli nasze mysli o chorobie uruchomiły ta chorobe a raczej uruchomił nadzorujący komputer

- możliwość odczuwania bodzcow nerwowych drugiego człowieka ( radiowe polaczenie zsynchronizowanie układu nerwowego innego człowieka co w rezultacie daje odczuwanie w pelnym wymiarze doznan otoczenia i seksu :-) )

UWAGA w pewnych wypadkach Administrator komputera dazy do udowodnienia ze nie jestesmy chorzy i ze to jakas technologja, w przypadkach posiadania znacznej wiedzy naukowej z mozliwoscia zlego wykorzystania tej wiedzy na szkode HAARP

BigBrader na calego to co robimy i widzimy naszymi oczyma+ zapis co robimy i o czym myslimy 24h na dobe


W jakim celu ktos ingeruje w nasze zycie, to jest lamanie prawa i wolnosci



wiem sporo o tym dla ciekawych szczegółow pw: hektor003@o2.pl
_________________
Niesztuką jest nie wierzyć w rzeczy niepoznane sztuką jest udowodnić w ich obecność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 17 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shizo-choroba

ludzie z problemami starają się je zrzucić z siebie na niewiadomo kogo, niewiadomo gdzie.

Coś na kształt średniowiecznych chłopów oskarżających kobiety o bycie wiedźmami.
Wbrew pozorom od średniowiecza do teraz część dorosłych ludzi nadal ma bystrość kałuży , i łatwowierność dziecka.

Kiedyś winy zwalano też na diabła, chochliki.. , "złe spojrzenie" sąsiadki, ect.

ps: Hektor... Bimi dałeś Gosce drugie konto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 17 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te paranoje są chyba typowe dla pewnej grupy osób. Sam mam w bloku na przeciwko babę, która wczesnym rankiem kiedy ludzie jeszcze śpią, wychodzi do okna i pokrzykuje głównie o promieniowaniu i energii.

A skąd wiecie że to HAARP, a nie np. sygnał z zatopionego generatora atlantydy który ponoć jeszcze działa? W końcu na obszarze trójkąta bermudzkiego dzieje się dużo niewyjaśnionych rzeczy związanych z falami. A może to kosmici nadają, albo jakaś inna siła wyższa? A może mieszkacie nad żyłą wodną albo nad uskokiem tektonicznym? Wszystko można dopasować do jakiejś ideologii.

Mam propozycję. Załatwcie se jakieś kombinezony z dobrym ekranowaniem, można też wyekranować całe mieszkanie. Tak na próbę. Wtedy przekonacie się czy to rzeczywiście emitujacy fale haarp, czy może nadszedł czas aby zrewidować swoje poglądy i przebadać sobie głowę.

Piszę trochę ironicznie, bo każdy ma jakieś większe czy mniejsze schizy. Ja też czasami mam dziwne stany i nie potrafię pewnych rzeczy wytłumaczyć, ale żyjemy w czasach gdzie stres, zmęczenie i inne czynniki nie pozostają bez wpływu na ludzką psychikę. Umysł ludzki jest niezbadany i może płatać różne figle. Niemniej jednak na pewno nie powoduje tego zestaw anten na alasce, podłączonych do komputera, którego administrator-operator uczepił się pani wdowej Jolki w podeszłym wieku i robi jej zimne wiatry w okolicach odbytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 18 Paź '10   Temat postu: Czas zrozumieć HAARP Odpowiedz z cytatem

http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/18/czas-zrozumiec-haarp/

Myślę że ludzie wypisujący bzdury na temat tego cywilnego projektu nadzorowanego i finansowanego przez armię nie mają pojęcia o czym piszą, lub celowo ośmieszają temat.
Poczytajcie sobie. Może jakieś konstruktywne wnioski jednak się wam nasuną, bo to co powyżej nadaje się do pierdolni, kosza, albo 0netu.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 19 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obama zainteresował się urządzeniami siejącymi zniszczenie. Very Happy

Cytat:
Barack Obama wystąpi w programie "Pogromcy Mitów" emitowanym przez kanał Discovery. Prezydent USA ma w ten sposób wesprzeć wysiłki swojej administracji mające promować rozwój nauki i nauczanie matematyki w amerykańskich szkołach.

Obama, wraz z prowadzącymi program, zabierze głos w dyskusji o tym czy Archimedes naprawdę podpalił flotę rzymskich najeźdźców używając jedynie luster, które miały odbijać promienie Słońca. Do wydarzenia tego miało dojść w latach 214-212 p.n.e. podczas oblężenia Syrakuz, a debatę na ten temat rozpoczęli filozofowie i twórcy w okresie renesansu.

Dyskusja zapowiedziana przez kanał Discovery to już drugi program poświęcony tej legendzie. W 2006 roku prowadzący program orzekli, że jest to tylko mit. Obama poprosił ich jednak o ponowne zajęcie się tym tematem. Odpowiedź kanału Discovery była pozytywna.


http://wiadomosci.onet.pl/nauka/obama-za.....omosc.html

No to zaczynamy rozkminę o symbolice: Słońce, lustra, tajna broń... HAARP? Cool Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Broń h a a r p, czy schizofremia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile