W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Labirynt Prawdy. Szokujący powód cenzury internetu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 13742
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Mój stosunek do cenzury internetu i kasowania niewygodnych elicie filmów to :
Jestem za samodzielnym wyszukiwaniem informacji na temat NWO oraz ich wszechstronną weryfikacją i konfrontacją
94%
 94%  [ 53 ]
Nie interesuje mnie to. Tsarion i inni jemu podobni już mi objawili całą prawdę
1%
 1%  [ 1 ]
Internet nie jest kontrolowany ani cenzurowany
3%
 3%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 56

Autor Wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:


Podam wam jeszcze jedno proroctwo, które mówi o... telewizji!

Stosunkowo niedawno do mnie dotarło, że wersety te mówią o TELEWIZJI!

Cytat:
Objawienie 11:(7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich. (Cool A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany. (9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie. (10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi. (11) Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli. (12) I usłyszeli głos donośny z nieba, mówiący do nich: Wstąpcie tutaj! I wstąpili do nieba w obłoku, nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich.


Jest to niebywałe w jaki sposób Bóg umieścił w Biblii takie jasne proroctwo a nasza inteligencja i wiedza do tej pory tego nie zauważyła.

Te wersety wyraźnie mówią o oglądaniu tego wydarzenia przez cały świat w tym samym czasie. Bóg uźył podobnego języka, jaki my używamyobecnie.

Cały świat widział wydarzenia 911 !!! N I E S A M O W I T E !


N I E S A M O W I T E!!! Czy widzieli to Eskimosi, ludzie z plemion Nuna, Fula, Wagogo,Himba i wszyscy ci , którzy nie widzieli? N I E S A M O W I T E!!! powalające na glebę jest to zdanie:
Cytat:
Jest to niebywałe w jaki sposób Bóg umieścił w Biblii takie jasne proroctwo a nasza inteligencja i wiedza do tej pory tego nie zauważyła.

Tak , inteligencja i wiedza w/g biblii..... jak Bóg zaplanował żeby wszyscy widzieli, to niech da wszystkim telewizory Laughing a jak ktoś nie będzie chciał telewizora to dostanie biblię Laughing A jak nie ma tłumaczenia na jego język to pech ...zbawienie nie dla niego Laughing

Chociaż wątek zabawny się zrobił po Twoim wpisie orion
Czy możecie odpowiedzieć razem , tzn. osobno , co z ludźmi , którzy nie wiedza co to biblia, nie czytali jej? Nie będą zbawieni? I kto w takim razie ich stworzył? Antychryst?

Cytat:
Ateizm wymyślono dla najgłupszej części społeczeństwa
Jesteś pewien po swoim wpisie?
Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Towarzysze ! Orwellowską myślozbrodnią stanowczo domagającą się hardcore'owej cenzury jest fakt krytycznego stosunku na forum prawda2info zarówno Prawdziwego, oriona jak i nieznanego czytelnika tego forum, do przekazywanych treści idoli tego forum, a także ośmielenie zastanawiania się nad sensem (nieistniejącym zresztą) większości ich wypowiedzi. Wiemy o tym nie od dziś !!"

A tak naprawdę, wie o tym dopiero od dziś jedynie nieznany mi bliżej czytelnik forum, którego podanie zostało odrzucone.
Nie wiem, jakimi kryteriami przyjęcia kieruje się Bimi na forum "bez cenzury", ale dla kogoś, kto dopuszcza do głosu całą masę „racjonalistów” jak voltar, aya sophia, Teodoryk, jabba, zainteresowany, FallenAngel, King Crimson, Antenka, rotarski i innych „zainteresowanych” szukaniem „prawdy inaczej” a pomija jedyną osobę, jaką udało mi się w podaniach „złapać” na obiektywizmie i bezkompromisowej odwadze wyrażania swoich poglądów już po raz kolejny mam tylko jedno zdanie: Nie rozumiem tej polityki.
Cytat:

Labirynt Prawdy. Szokujący powód cenzury internetu Treść podania:Witam,od pewnego czasu z wielkim zainteresowaniem obserwuję wasze forum.Cieszy mnie,że isnieje forum w którym mogą zetrzeć się różne poglądy.Uznaję to,że są ludzie którzy mają jakiś wyrobiony światopogląd...ale smuci mnie,że nie szanuje się poglądów inaczej widzących tę rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć.Szokuje mnie, że tak bardzo wyśmiewa się Prawdziwego nie oglądając wszystkiego tego o czym On pisze.Smutne to iż piszecie o sobie jako o otwartych umysłach a w gruncie rzeczy jesteście tylko zaślepieni tzn.wielkimi guru jak Tsarion czy Icke.Skoro macie otwarte umysły to dajcie szansę inaczej (chyba jednak najtrzeźwiej myślącemu) Prawdziwemu!!!To,że Ty inaczej myślisz nie upoważnia Cię do wykpiwania kogoś kto myśli inaczej.Sam stajesz sie dla siebie "autorytetem"-jedynym.To po prostu śmieszne.Prawdziwy popieram to co piszesz i mówisz!!!Tak trzymaj!Może przebijesz skorupę zbetoniałych wyznawców guru Tsariona i innych.Pozdrawiam


podania.php?i=1805

Ja zagłosowałem: TAK, uznając za słuszne, by każdy, nawet najsubtelniej zróżnicowany tekst na tym forum, jak np.
aya sophia napisał:
I żeby nie było - Twój Bóg jest głupi.

mógł napotkać w bliżej nieokreślonej przyszłości, może już nie ode mnie, właściwą i godną zagadnienia odpowiedź, co wcale niełatwe na tym forum, bo choć bardzo staram się o kulturę wypowiedzi, to wobec takiego dictum nerwy puszczają mi coraz częściej.
Gorąco pozdrawiam nieznanego mi czytelnika i zapewniam, że nie ustaję w wysiłkach „przebijania betonowej skorupy” wyznawców wszelkiej maści satanistycznych zwyroli zatruwających chłonne umysły nieświadomych zagrożenia co bardziej nawiedzonych uczestników tego forum. Muszę przyznać, że mnie również niepomiernie dziwi ambiwalentny stosunek „otwartych umysłów” (kto jeszcze pamięta: „NEW AGE – Open your mind to zleją Ci się do środka” ?) tego forum do orgii dowodów zaprezentowanej w materiałach multimedialnych, które wkleiłem, których to nieznajomość nie przeszkadza jednak uczestnikom zabierać niemerytoryczny głos w temacie. Powoduje to później u bezstronnych i obiektywnych widzów tego dziwnego spektaklu walki naiwnych z tutejszą agenturą, głębokie zdziwienie, „że tak bardzo wyśmiewa się Prawdziwego nie oglądając wszystkiego tego o czym On pisze”.
Życzę sobie tym samym kiedyś spotkać go na forum i wymienić poglądy. Niekoniecznie nt. innych użytkowników. Niech tylko nie ustaje w szukaniu Prawdy i znajdzie jakiś ciekawy i oryginalny temat a jemu, jak i mnie, uda się zarejestrować. Powodzenia.

Dzizys napisał:
troszkę nie rozumiem o co się tak naprawdę kłócicie, jesteście w większości jednego zdania, "Miłość" jest tu odpowiedzią na wszystko. Prawdziwy piszesz, że to "Bóg jest miłością" a nie "Miłość jest Bogiem". Ale co to za różnica tak naprawdę. To są tylko SŁOWA.


Miłość Jezusa z miłością Dzizasa
po orwellowsku ma tyle wspólnego, co Miłość z Ministerstwem Miłości.
Wytłumaczenie dlaczego, poniżej.

Dzizys napisał:
Piszesz o otwartości, a sam zamykasz się. Ta miłość bezinteresowna od Boga to nie jest coć co można przekazać od tak. To trzeba samemu poczuć odkryć. A drogi ku temu są rożne jak różni są ludzie. Ty sie "zadowalasz" Biblią ok.
Polecam książkę ks. prof..."Początek jest wszędzie" [Tutaj jej lekkie streszczenie]


Już twoje ekumeniczne brednie o "miłości w Jedności" zajeżdzają z daleka, ale to wyczuwają jedynie wytrawni badacze zagadnienia. Masz pełne prawo tego nie rozumieć, a nawet być ich ofiarą.
Kosmiczny Dzizys ery new age to niezły antychryst musi być: przede wszystkim wyzywa mnie od "zamkniętych". Na co niby? Na brednie reklamowanego przez Dzizysa „ks. profesora” !? Ten to jest dopiero otwarty ! Jak nie przymierzając założyciel zwyrodniałych jezuitów, „Świety” (sic!) Ignacy Loyola, morderca chrześcijan podczas „kontrreformacji”, czyli krucjaty Watykanu wobec ludzi ośmielających się przeczytać (zakazaną niegdyś przez kler) Biblię.
I jakaż to nauka za twoim „ks. profesorem” stoi !? Taka, jak za wszystkimi „profesorami w czerni”, jak "naukowa prawda" „naukowca paleontologa ” ks. jezuity Teilharda de Chardin znanego szeroko jako „ojciec New Age”, a jeszcze szerzej jako fałszerza nauki: jego "Człowiek z Piltdown" miał być „brakującym ogniwem ewolucji” a wszem i wobec okazał się szkieletem małpy z ludzką czaszką. Tak "unowocześniony" pitekantrop, wsparty potężną kampanią propagandową, zwycięsko parł ku naukowej kanonizacji teorii ewolucji człowieka mającej ostatecznie w umysłach ludzi, bo przecież nie w rzeczywistości wyprzeć Kreacjonizm. Chardin jako pierwszy ustalił podstawy filozofii Nowego Wieku twierdząc, że człowiek szybko zmierza ku kolektywnej boskości, a Ziemia do punktu Omega, gdzie człowiek i Ziemia staną się podobne Bogu. W tym nawiedzonym bełkocie istotne jest filozoficzne połączenie zagadnienia deizacji człowieka i Ziemi. Nikt tak się nie przyczynił do stopienia się nauki i religii, jak on. Powszechnie podkreśla się jego zasługi dla "ewolucji globalnej ludzkości", czyli totalnego prania mózgów jak za najświetniejszego okresu „rewolucji kulturalnej” „syna niebios” Mao.

Mówię o tym, bo twój "Ks prof" Heller niebezpiecznie przypomina Chardina, jako ewidentnie jego "późny wnuk". Co to za "chrześcijański" naukowiec co popiera ewolucjonizm i - pośrednio - teorię "Wielkiego Wybuchu" ?!?! ("co to za wegetarianin co wpierdala schabowe") Co to za klecha, co nie uznaje pierwszej strony w Biblii ?!?! Kto to ma być ?!?! Propagator "unowocześnionej" Biblii??

Heller jest pracownikiem Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego i członkiem Papieskiej Akademii Nauk. Przekupiony klecha za wierną służbę swym panom został laureatem Nagrody Templetona (wręcza ją mason rytu szkockiego 33 stopnia Filip, książę Edynburga, podczas ceremonii odbywającej się w Pałacu Buckingham. "Wartość nagrody wynosi 795 tys. funtów, jest ona zatem najwyższą w sensie materialnym nagrodą przyznawaną pojedynczej osobie, o wartości zbliżonej lub wyższej od nagrody Nobla").

Dla higieny umysłowej powinieneś przeczytać o prawdziwej i niekontrolowanej przez rządy nauce, której to naukowych potwierdzeń biblijnych prawd nigdy nie wydadzą wysokonakładowe wydawnictwa a ich autorzy zostaną zabici, lub szykanowani a już na pewno nie otrzymają żadnej nagrody :

http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm

Ale czyż może być inaczej ?

Dzizys napisał:
Dla przykładu dodam, jest ok 70 odłamów Chrześcijaństwa, we wszystkich są większe lub mniejsze różnice, w dogmatach, nawet w składzie ksiąg Biblii, ilości Świętych itp. Piłat w jednym z Kościołów jest Świętym (już nie pamięta w którym), bo uważają że sie nawrócił po ukrzyżowaniu Jezusa. Wszyscy z osobna uważają że mają 100% racji i interpretują wiarę tak jak powinna wyglądać. I można się kłócić spierać nawracać się nawzajem na swoją drogę.


I o to im tylko chodzi. O walkę na doktryny w ramach jezuickiej heglowskiej dialektyki a nie na Prawdę Biblijną kontra ich fałsz. Porównaj np. katechizm z Biblią. To czarne udające Białe. Albo księgę mormonów (rzekomych chrześcijan wyznających swój XIX wieczny „Najnowszy Testament” „objawiony” im przez „Anioła światłości” częste określenie Lucyfera w Biblii) porównaj z cytatem z Biblii: List do Galatów 1: 6 – 9 „6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!”
Ja jestem za powszechną miłością bliźniego w oparciu o Prawdę Biblijną, a nie Jedność w powszechnym błędzie.
Wszystkie odłamy watykańskiej kontrolowanej opozycji jako „chrześcijanie” ukrywają liść Prawdy w lesie Zwiedzenia. Oni mają naprawdę niewiele wspólnego z treścią Biblii (i nadal nie chcą mieć), a wszystko z kontrolowaną walką stronnictw, dla których, jak dla partii, jesteś albo członkiem, albo potencjalnym członkiem. To nie są chrześcijanie !! Zwłaszcza, że wyznają ekumeniczną „miłość w Jedności” zjednoczeni w oenzetowskiej Naczelnej Radzie Kościołów dla wszystkich religii i tzw."denominacji chrześcijańskich" zwiedzionych katolickim, światowym neo-bolszewizmem.

Objawienie 18, 4-5 : "usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie."


http://prorocy.w.interia.pl/b_ap_bab.htm

Czym jest Jedność macie o tu:
viewtopic.php?p=85411&highlight=#85411

A ONZetowska Jedność tutaj:
http://video.google.com/videoplay?docid=-355200598020137027

Dotrze to kiedyś do was ?

O satanistycznym spitytyzmie Alice Bailey i Djwal Khula (autorach „Externalization of the hierarchy” o wielkim zbawieniu od trosk przez NWO 2012) i Antonie La Veyu, założycielu Kościoła Szatana, złączonych w Ekumenicznej Radzie Kościołów w ONZ tutaj od 58 min 17 sekundy:
http://video.google.com/videoplay?docid=3451455547299905590

Dzizys napisał:
Na koniec dodam, że nie jestem ani cynikiem ani ateistą


Nie ma się co chwalić. Pokorny wobec Prawdy i faktów też nie jesteś.

Dzizys napisał:
I z całym szacunkiem to zdanie jak najbardziej śmierdzi troszkę fanatyzmem. [Delikwent stoi na podeście z Biblią w ręce i wrzeszczy "będziecie potępieni"]


Jeżeli Prawda zawarta w Biblii nie odpowiada - wracaj czytać wypierdy „księży profesorów”. Już oni ci „naukowo” wytłumaczą prawdziwą „miłość” do „boga”, czyli zakłamującego Biblię watykańskiego Antychrysta, niebawem koronującego się (zgodnie z biblijnymi proroctwami) na Boga Światowego Babilonu w Świątyni Salomona w katolickim raju na ziemi nowego satanistycznego porządku NWO 2012.
Coś w sam raz dla ciebie.




_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany

Aleś cienki na umyśle! Laughing

Myślisz że Eskimosi czy Wagogo telewizji i komórek nie mają? Mają te rzeczy nawet aborygeni australijscy i każą sobie często płacić za usługi kartami kredytowymi.

Kilku bardziej znanych osób z plemienia Wagogo (Gogo)

* Dr. Hukwe Zawose (1938–2003), musician
* John S Malecela ,Politician
* Ambassador Job Lusinde ,Politician
* William Jonathan Kusila(MP), Politician
* Hezekiel N Chibulunje(MP), Dep Minister
* Shamsa Mwangunga(MP), Minister
* Cpt John Chiligati(MP), Minister
* Mzee Pancras M Ndejembi, Politician
* Bishop Yohana Madinda, first African bishop of Anglican Diocese of Central Tanganyika (1923-1989)
* Patrick Balisidya, musician

Źródło -http://en.wikipedia.org/wiki/Gogo_%28ethnic_group%29

Na temat Eskimosów także niewiele wiesz. Link do miasta Barrow, najdalszego miasta na północy Alaski. http://www.cityofbarrow.org/index.php?option=com_sobi2&Itemid=30

Wyobraź sobie, że mają nawet Internet!

Cytat:
Ateizm wymyślono dla najgłupszej części społeczeństwa
Jesteś pewien po swoim wpisie?


Nadal jestem pewien a ty jesteś tego żywym dowodem. Laughing
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
[

N I E S A M O W I T E!!! Czy widzieli to Eskimosi, ludzie z plemion Nuna, Fula, Wagogo,Himba i wszyscy ci , którzy nie widzieli? N I E S A M O W I T E!!! powalające na glebę jest to zdanie:
Cytat:
Jest to niebywałe w jaki sposób Bóg umieścił w Biblii takie jasne proroctwo a nasza inteligencja i wiedza do tej pory tego nie zauważyła.

Tak , inteligencja i wiedza w/g biblii..... jak Bóg zaplanował żeby wszyscy widzieli, to niech da wszystkim telewizory Laughing a jak ktoś nie będzie chciał telewizora to dostanie biblię Laughing A jak nie ma tłumaczenia na jego język to pech ...zbawienie nie dla niego Laughing

Chociaż wątek zabawny się zrobił po Twoim wpisie orion
Czy możecie odpowiedzieć razem , tzn. osobno , co z ludźmi , którzy nie wiedza co to biblia, nie czytali jej? Nie będą zbawieni? I kto w takim razie ich stworzył? Antychryst?

Przeczytaj orion kilka razy , bo może nie załapałeś? Prawdziwy może pomoże ?
Tam są pytania , na które nie odpowiedziałeś. Będę się upierał ,że jesteś ograniczony w swoim świecie. Odpowiesz na te pytania? ( to te pogrubionym drukiem) A może przypadkiem ich nie widziałeś ? Wielki umyśle oronie

Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szatan wie co go niebawem spotka, to "książę doczesnej mądrości" (sprawdźcie co "kozłowaci przywódcy świata" mówią do niego podczas obrzędu w Bohemian Groove w filmiku o przebudzeniu poniżej) i już się zabezpieczył przed waszym przejrzeniem na oczy, chociażby tym swoim wymysłem o „jednookim Dadżalu” pochodzącym ze "zgniłego" Zachodu.

Tutaj 5 min 42 sek.

Link


Cy ja dobrze słyszę, że jest to głos (na początku filmiku) potępianego przez Ciebie (i nie tylko) za lucyferianizm, Jordana Maxwella? Smile

Nic już zatem nie rozumiem... Sad Think scratch Brick wall d'oh!

L.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Erydan




Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 117
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Prawdziwy ma jedną małą wadę. Jest zbyt gorliwy, ale... posiada niewyczerpany zasób energii walcząc o wasze dusze.

Podam wam jeszcze jedno proroctwo, które mówi o... telewizji!

Stosunkowo niedawno do mnie dotarło, że wersety te mówią o TELEWIZJI!

Cytat:
Objawienie 11:(7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich. (Cool A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany. (9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie. (10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi. (11) Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli. (12) I usłyszeli głos donośny z nieba, mówiący do nich: Wstąpcie tutaj! I wstąpili do nieba w obłoku, nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich.


Jest to niebywałe w jaki sposób Bóg umieścił w Biblii takie jasne proroctwo a nasza inteligencja i wiedza do tej pory tego nie zauważyła.

Te wersety wyraźnie mówią o oglądaniu tego wydarzenia przez cały świat w tym samym czasie. Bóg uźył podobnego języka, jaki my używamyobecnie.

Cały świat widział wydarzenia 911 !!! N I E S A M O W I T E !


Czy to żart? Jeśli nie, to nigdy nie widziałem bardziej przeinaczonego i wyrwanego z kontekstu wersetu biblijnego. Twoja nadinterpretacja sięga zenitu. Szkoda słów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajajajajajaj

Erydan, nie czytasz ze zrozumieniem. Dostałem także od pewnej osoby email która także tak ten tekst zrozumiała jak ty.

Nie porównuję owych świadków do dwóch wież! Zbieżność zupełnie przypadkowa i nie podaję, że jest to (911) wypełnienie proroctwa z Objawienia.

Po prostu podałem to jako przykład wydarzenia widzianego praktycznie przez cały świat. Mógłym podać jako przykład pogrzeb JPII i słuzyłby temu samemu celowi. Zobrazowaniu słownictwa, które jest w Biblii.

Cały świat patrzył ze smutkiem na pogrzeb... JPII czy też Diany.

Taki język jest własnie użyty w Objawieniu - (9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia,

Jedynie w czasach wszędobylskiej technologii, TV, komórek z kamerami oraz Internetu takie wydarzenie, czyli ogladanie czegoś w tym samym czasie przez cały świat jest możliwe. W przeszłosci nie było takiej mozliwości i było to fizycznie niemożliwe.

Chodziło mi o język a nie o znaczenie proroctwa.

Wracając do tematu cenzury...

Rupert Murdoch stwierdził publicznie, ze losy Internetu są wyznaczone i wkrótce się on skonczy.



Prawdą jest, że światowe media, źródło indoktrynacji lucyferiańskiej tracą sromotnie grunt pod nogami z wielu powodów. Głownym jest brak zaufania do zawsze kłamliwychj mediów.

Murdoch (Żyd - syjonista) traci kasę!

Zarabiał rocznie 216 milionów dolarów za sprzedawane kłamstwa, dzisiaj zarabia zaledwie 7 milionów!

Oczywiście Murdoch chce, abyśmy płacili abonament za pro syjonistyczno-globalistyczną propagandę kłamstw. Niewielu jest naiwnych i większość internautów woli wiadomosci z niezależnych portali korespondencyjnych, darmo niż płacić za propagandę.

Niestety takie ohydne typy rzadzą tą piękną planetą oczynią nasze życie wyjatkowo trudnym. Należy spodziewać się, że zło na chwilę wygra i Internet zostanie w końcu poważnie ograniczony.

Niestety świadczy to o jednym. Cenzura jest mieczem kłamstwa, a kłamstwo jest korzeniem konspiracji.

Więcej na temat tej globalnej konspiracji w linku w moje sygnaturce.


_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chociaż wątek zabawny się zrobił po Twoim wpisie orion
Czy możecie odpowiedzieć razem , tzn. osobno , co z ludźmi , którzy nie wiedza co to biblia, nie czytali jej? Nie będą zbawieni? I kto w takim razie ich stworzył? Antychryst?


Pan jasno i wyraznie stwierdzil ze narod Izraela to jego narod wybrany, co nie znaczy, ze wszyscy inni sa gorsi. To znaczy ze od Zydow wymaga wiecej niz od innych bo oni znajac prawo musza sie dostosowac i sie pilnowac.
Natomiast, inni ludzie, wlacznie z nieznajacymi Prawa, beda sadzeni po uczynkach.
Mozna byc Indianinem, Chiniczykiem, kosmita lub Arabem, wszyscy maja wspolne cechy, sa nimi bycie dobrym lub zlym.
Po za tym Ktos sie wstawil za nasze grzechy.

Jedynie Ci co znaja Prawo a go nie przestrzegaja, beda osadzeni po trzykroc gorzej, lub cos w tym rodzaju.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie lubię tego słowa i nim poniekąd gardzę, ale muszę go tu użyć : Brednie, Brednie, Brednie. Ja nie wiem dlaczego tak jest tyle skrajności. Z jednej strony mamy ignorantów ateistów którzy negują istnienie świata niematerialnego z drugiej takich fanatyków jak orion lub co gorsza Prawdziwy, którzy co rusz rzucają cytatami z Bibli i swoje fantazyjne interpretacje podciągają pod każde wydarzenie światowe. Co gorsza ich światopogląd sugeruje że wszystko co dzieje się w naszej rzeczywistości ma związek z Biblią, Jezusem i Lucyferem. Brednie trochę jak ze średniowiecza. Jednak propaganda kościelna działa skoro ludzie mają tak zawężone pole postrzegania rzeczywistości. Niby starają się odkrywać prawdę ale mają filtr który zniekształca im punkt widzenia przez tematykę religii chrześcijańskiej. Poza tym te frazesy jak to "Bóg napisał w Bibli". Co za bujdy. Wyraźnie widać wypaczone traktowanie osobowe Boga, jako istoty która czynnie ingeruje w życie ludzi. Abstrachuje już od tego że sama forma postów pełna podkreślonych, pogrubionych zdań wskazuje pewien fanatyzm, aż strach myśleć jakby wyglądała rozmowa na żywo z takim Prawdziwym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech napisał:
Cytat:
Szatan wie co go niebawem spotka, to "książę doczesnej mądrości" (sprawdźcie co "kozłowaci przywódcy świata" mówią do niego podczas obrzędu w Bohemian Groove w filmiku o przebudzeniu poniżej) i już się zabezpieczył przed waszym przejrzeniem na oczy, chociażby tym swoim wymysłem o „jednookim Dadżalu” pochodzącym ze "zgniłego" Zachodu.

Tutaj 5 min 42 sek.

Link


Cy ja dobrze słyszę, że jest to głos (na początku filmiku) potępianego przez Ciebie (i nie tylko) za lucyferianizm, Jordana Maxwella? Smile


Nic już zatem nie rozumiem... Sad Think scratch Brick wall d'oh!

L.


Słyszysz bardzo dobrze. Maxwell, Icke i Tsarion a także Sithin czy Wilcox, jako zeitgeistowcy zawodowo mówią półprawdy (czyli całe kłamstwo). Ukazują Ci szczegóły (jak dolar czy Bohemian Groove) by poprzez przemieszanie Prawdy z kłamstwami zwerbować potencjalnie chrześcijańskich truthseekerów, nie mówiąc im o genezie zagadnienia i odsunąć od nich znienawidzoną przez zeitgeistowców Biblię.

Koronny dowód kim NAPRAWDĘ jest Maxwell i reszta z Lucifer Trust jest tutaj !!


Labyrinth of Truth pt 21 The Overshadowing



(Zauważcie, że wszyscy wymienieni wyżej uważają się za naukowców, a pomijają w swych „badaniach” gigantycznego słonia w menażerii opisanego w poniższych filmikach.
Np. z całym przekonaniem twierdzą, że Chrystus urodził się 25 grudnia wbrew wszelkim, nie tylko biblijnym faktom, by móc na siłę przybić mu, że to jeden z lucyferiańskich, pogańskich bożków wszystkich fałszywych religii świata.
25 XII, w "dzień śmierci słońca", "rodzili" się wszyscy fałszywi "bogowie" ludzkości. "Anioł pasterzom mówił, że narodził się Zbawiciel", ale wówczas pasterze wypasali owce i bydło. To na pewno nie miało miejsca w zimie.

Naukowe dowody poniżej:

viewtopic.php?p=55071&highlight=#55071 )


Labyrinth Of Truth pt 18 Ishtar Easter connection


Labyrinth of Truth Pt 19 Christ mass


Powyższe to części głównego filmu w temacie, którego nie obejrzałeś, gdyby było inaczej – nie pytałbyś Lechu.
Podaję tytuły, bo części są kasowane, więc tytuł wkleić w wyszukiwarkę, jakby już tych części nie było.
To samo z pozostałymi.

Cała prawda o zakłamanym, janusowym obliczu zeitgeistowców z Lucifer Trust, oraz, co najważniejsze, ich prawdziwego Pana możecie poznać w filmie, w tym temacie:

viewtopic.php?t=7437

Kto nie wierzy, niech sam sprawdzi, chyba, że Prawda truthseeków na tym forum naprawdę boli.
orion napisał:
Prawdziwy ma jedną małą wadę. Jest zbyt gorliwy, ale... posiada niewyczerpany zasób energii walcząc o wasze dusze.

Trawestując wypowiedź pomienionego, istotnie orion jest gorliwy, ale posiada też niewyczerpany zasób energii walcząc o wasze dusze, dlatego i jemu zdarzają się jakieś wpadki.
Orion przynajmniej nie pluje jadem i nie ocenia negatywnie tematów, tylko dlatego, że jeszcze ich nie rozumie, jak Erydan i znakomita większość tutaj.

A prawdziwa interpretacja tego biblijnego cytatu od 7 minuty : 44 sekundy tutaj :

http://video.google.com/videoplay?docid=-4033132682801179928

Orion nie skorzystał i nie obejrzał wykładów Total Onslaught, które mu kiedyś poleciłem, stąd faktycznie, pretensje za własne błędy może mieć już tylko do siebie…
Niech następnym razem najpierw zasięgnie rady prawdziwych egzegetów, czyli osób, które do proroctw biblijnych podchodzą daleko poważniej, niż on (rada na przyszłość: orion czytaj cały cytowany ustęp i analizuj w odniesieniu do całości jego treści. Symbole w Biblii są BARDZO WAŻNE i znajdują się rozproszone po wszystkich księgach, kongenialnie łącząc się ze sobą w całość).
Swoją ignorancją wobec powagi zagadnienia gorszysz maluczkich, jak Drypa i innych.
AŻ PRZYKRO TO STWIERDZIĆ, ALE TO SAMO JEST RÓWNIEŻ Z TWOIM PODEJŚCIEM DO SOBOTY, arcyważnym dla zbawienia zagadnieniem, które wbrew moim namowom olałeś w naszej rozmowie w temacie tutaj:
viewtopic.php?t=6658&highlight=

Właśnie zauważyłem, że poniżej przydreptał dryp
dryp napisał:
Prawdziwy, naprawde odpuść sobie. Widać że ciężkie objawy fanatyzmu dają sie we znaki. Pewnie całymi dniami szukasz spisków i dowodów na wielki zamach przeciwko religii chrześcijańskiej różnych lucyferian Very Happy
No i oczywiście ty jesteś prawdziwym truthseekerem a reszta jest maluczka. A może jesteś agentem NWO i celowo taki bzdruny spam tutaj umieszczasz??


To raczej ty sobie odpuść takie bezwartościowe posty nie wnoszące ABSOLUTNIE ŻADNEGO MERYTORYCZNEGO GŁOSU DO OBECNEGO ZAGADNIENIA !
Zauważcie, że robi to w każdym moim temacie i zważcie wartość jego pierdół. Kliniczny przykład dysonansu poznawczego (zakładając, że w ogóle wie co to znaczy) objawiający się agresją wyrażającą niemoc merytorycznego odniesienia się do moich uwag względem jego bredni tutaj. Spójrzcie tylko na poprzednią stronę tego tematu i oceńcie sami. Przecież dryp nie potrafił się tam nawet poprawnie wysłowić a zgrywa badacza prawdy.
Nie wspominając już, że nawet w poście wyżej:
Cytat:
Abstrachuje już od tego że sama forma postów pełna podkreślonych, pogrubionych zdań


Słowo "abstrahuję" jednak trochę inaczej się pisze.
Zacznij dryp od uznania smutnej prawdy na temat własnego języka w piśmie i mowie. Kup "Słownik Poprawnej Polszczyzny" i będą efekty. I może ktoś da się jeszcze raz namówić na nieignorowanie twoich wypierdów, a może nawet je kiedyś skomentuje w innym, niż dotychczas tonie.

Cytat:
No i oczywiście ty jesteś prawdziwym truthseekerem a reszta jest maluczka


Nie reszta, tylko wszyscy ci, którzy tak jak ty, zatruty idiotyzmami tsariona człowieczku, nie potrafią już nawet kojarzyć naukowych faktów (typowe dla wyznawców powyższych mitomanów - swój ciągnie do swego).
Czy naprawdę jedyne co potrafisz to opluwać bez podania cienia powodu takiego zachowania tych, którzy zauważając cynizm "metody badawczej" twoich idoli demaskują ich kłamstwa ??

I kto tu jest "fanatyczny" ? Ten, kogo boli naukowa prawda i stara się - jak jego Panowie - za wszelką cenę ją ukryć, czy ten kto ujawnia ich kłamstwa ?

"Agencie NWO" wracaj na onet i racjonalista.prl. Tutaj jak wielu z was już ujawnionych, jesteś spalony. Chyba, że jesteś pożytecznym idiotą, co jest nawet bardziej prawdopodobne...
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy, naprawde odpuść sobie. Widać że ciężkie objawy fanatyzmu dają sie we znaki. Pewnie całymi dniami szukasz spisków i dowodów na wielki zamach przeciwko religii chrześcijańskiej różnych lucyferian Very Happy
No i oczywiście ty jesteś prawdziwym truthseekerem a reszta jest maluczka. A może jesteś agentem NWO i celowo taki bzdruny spam tutaj umieszczasz?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie odpowiedzieć razem , tzn. osobno , co z ludźmi , którzy nie wiedzą co to biblia, nie czytali jej? Nie będą zbawieni? I kto w takim razie ich stworzył? Antychryst?

orion , Prawdziwy, to głównie do Was pytania. Boicie się zapędzenia w ślepą uliczkę ...
Pogadajcie ze mną Crying or Very sad Olewacie mnie a ja mam pytania do znawców tematu i odkrywców jedynej prawdy (za takich się uważacie to tak Was mogę chyba nazywać)
Podbijam stawkę .
Co to jest zbawienie i co trzeba zrobić aby zasiąść "po prawicy" kiedy przyjdzie ta ostateczna godzina.Jak to sprawdził współczesny człowiek?
Czy ludzie , którzy żyli przed powstaniem biblii , która to powstawała dłuuugi kawał czasu , [Stary Testament około tysiąc lat (podobno)] , czy tamci właśnie ludzie też zostaną zbawieni?
I takie osobiste pytanie mam . Czy jak jestem taki , chyba w miarę dobry człowiek , bo nie zabiłem (człowieka jeszcze nie Laughing) , czasami sobie myślę czy jest tam jakiś Stwórca, Bóg , czy może Szaraki, Reptile itp. to czy będę zbawiony? (biblię czytałem ale sporo w niej treści , które kłócą się z moim światopoglądem, no i pisał to człowiek)
Możecie odpowiedzieć własnymi słowami , bez cytatów i filmów.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, nie będą, Bóg wybiórczo traktuje ludzkość, stąd idea narodu wybranego. Taka panbliskowschodnia doktryna scalająca owieczki.
Za pasterzem, za NWO Wink

Prawdziwy i Orion : zamiast marnowac czas i energię na taką gorliwość w nawracaniu - przysiądzcie proszę do tego filmu i przetłumaczcie go, lepiej spozytkujecie Waszą prawdę, naprawdę, a MY - niewierni - sługusy Lucyfera - z pewnoscia zaczerpniemy z Waszej pracy coś pożytycznego.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erydan




Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 117
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:
Cytat:
Nie porównuję owych świadków do dwóch wież! Zbieżność zupełnie przypadkowa i nie podaję, że jest to (911) wypełnienie proroctwa z Objawienia.

Po prostu podałem to jako przykład wydarzenia widzianego praktycznie przez cały świat.


Zwracam honor w takim razie... ostatnie zdania Twojego postu wprowadziły mnie w błąd, stąd moja reakcja.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 11 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy dzięki za fajne filmiki które naprawdę dużo pokazują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieski




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy dzięki za świetne informacje, do zakonu się nie załapałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:14, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany

Cytat:
orion , Prawdziwy, to głównie do Was pytania. Boicie się zapędzenia w ślepą uliczkę ...
Pogadajcie ze mną Crying or Very sad Olewacie mnie a ja mam pytania do znawców tematu i odkrywców jedynej prawdy (za takich się uważacie to tak Was mogę chyba nazywać)
Podbijam stawkę .


Odpowiedź znajdziesz w tym linku. http://www.zbawienie.com/ostrzezenie.htm

Nadejdzie czas, ze każdy człowiek bedzie postawony przed faktami. Pozna tak szatana jak i Boga. Dopiero w takiej sytuacji ów człowiek będzie miał prawo wyboru.

Obecnie wyboru dokonują jedynie ci, którzy nie zgadzają się z krzykliwą propagandą mediów i widzą bezmiar zła na tej plancie. Tacy zorientowali się, że Słowo Boże jest jedyną Prawdą na Ziemi i jedynie ono daje nam nie tylko najlepsze prawo, jakie mozemy sobie wyobrażić, ale daje nam nadzieję nie tylko na lepsze czasy ale nawet na życie bez konieczności umierania. Czyli bez starzenia się, chorób oraz śmierci.

Reszta będzie musiała dokonać wyboru pod przymusem.

Erydan - nie ma sprawy. Niezbyt jasno się wyraziłem i w sumie juz trzy osoby tak to własnie zrozumiały! Very Happy

Cytat:
Co to jest zbawienie i co trzeba zrobić aby zasiąść "po prawicy" kiedy przyjdzie ta ostateczna godzina.


Również odpowiedź masz w tym linku - http://www.zbawienie.com/zbawienie.htm

Cytat:
* Zbawienie - jest wyzwoleniem spod rządów Szatana poprzez Królestwo Boże pod władzą Ja-szua
* Zbawienie - jest wyzwoleniem od przekleństwa grzechu oraz jego rezultatu - śmierci
* Zbawienie - oznacza zmartwychwstanie umarłych i wyzwolenia ich od rezultatu grzechu oraz śmierci
* Zbawienie - celem przyszłego rządu Jezusa - Królestwa Bożego

_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
* Zbawienie - jest wyzwoleniem spod rządów Szatana poprzez Królestwo Boże pod władzą Ja-szua
* Zbawienie - jest wyzwoleniem od przekleństwa grzechu oraz jego rezultatu - śmierci
* Zbawienie - oznacza zmartwychwstanie umarłych i wyzwolenia ich od rezultatu grzechu oraz śmierci
* Zbawienie - celem przyszłego rządu Jezusa - Królestwa Bożego

Błagam. Te puste frazesy brzmią jak żywcem wyjęte z Katechizmu Kościoła Katolickiego, bądź z kazania z ambony. Swoimi działaniami tylko wypaczacie i zrażacie myślących ludzi do Chrześcijaństwa, tak jak w ciągu wieków bardzo efektywnie robił to Kościół. Fanatyzm atakuje forum :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Błagam. Te puste frazesy brzmią jak żywcem wyjęte z Katechizmu Kościoła Katolickiego, bądź z kazania z ambony. Swoimi działaniami tylko wypaczacie i zrażacie myślących ludzi do Chrześcijaństwa, tak jak w ciągu wieków bardzo efektywnie robił to Kościół. Fanatyzm atakuje forum :/


Prawdziwy i orion, szkoda czasu i energii na niektórych ludzi Smile Do tych "truth"seekerów nic nie trafi, choćby dostali po dupie i szukali i błagali Boga o wybaczenie, będą dalej bili pianę jak usłyszą słowo "Biblia".

Zresztą sam to kiedyś przerabiałem, a wierzcie mi Panowie mam większe doświadczenie z ezoteryką niż cała reszta forum razem wzięta (współtworzyłem pierwszą polską szkołę tarota, organizowałem pierwsze kursy Silvy w Polsce, popełniłem do czego się przyznaję z żalem Sad kilkanaście książek o tarocie, magi, wicce czy kabale, byłem trzecim "certyfkowanym" regreserem Regresingu (R), jeden z dwóch kiedyś "dystrybutorów" piramidy Horusa na Polskę itd...)
A wszystko z zacięciem "nienawidzę chrześcijaństwa i Biblii", to była moja prawie myśl przewodnia Wink Zaprowadziło mnie to na manowce, ale pojąłem jak się to wszystko "kręci"
Nie opiszę dokładnie dalej mojej historiii, choć jest ciekawa i nie obyło się bez egzorcyzmów, bo nie jest ona tu istotna.

Jedno powiem, daleko nie zajedziecie, jeśli nie uwierzycie Chrystusowi. Bo nigdzie indziej prawdy nie ma.

Ale być może niektórym nie starczy czasu aby to pojąć.

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SugS w moim temacie odnośnie amerykańskiego filmu „NWO już rządzi - nieznane źródło Prawdy” (
viewtopic.php?t=6658&highlight= ) :
Cytat:
Dobrze byłoby by przetłumaczyć ;]


PrawdoWyszukiwato w moim temacie „Endgame 2012 - Film potwornej Prawdy” ( viewtopic.php?t=7437&highlight= ) o anglojęzycznym filmie:
Cytat:
Żeby były chociaż jeszcze napisy.

A teraz Aya powyżej
Cytat:
przysiądzcie proszę do tego filmu i przetłumaczcie go, lepiej spozytkujecie Waszą prawdę, naprawdę, a MY - niewierni - sługusy Lucyfera - z pewnoscia zaczerpniemy z Waszej pracy coś pożytycznego.

Czasami naprawdę czuję się jak na jakimś forum dla nastolatków, którym mam odrobić zadanie z anglika. To jakiś twój kolejny żart, Aya ?
Może wy faktycznie macie po 15 lat, w takim razie naprawdę was przepraszam, że traktowałem, jak równych sobie dając nietłumaczone filmy. Ale cóż, nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi.

Poza tym do kogoś, kto, tak jak Aya twierdzi, że czytał Biblię (sic!) a mimo to uważa, że:
Cytat:
Bóg wybiórczo traktuje ludzkość, stąd idea narodu wybranego. Taka panbliskowschodnia doktryna scalająca owieczki.
Za pasterzem, za NWO


mogę jedynie powiedzieć: przeczytaj ją jeszcze raz, UWAŻNIE. Nie ma już narodu wybranego, po co byłby zatem Nowy Testament ? Żydzi utracili prawo do zaszczytnego tytułu „Narodu Wybranego przez Boga”, kiedy się od niego odwrócili.

A NWO w Biblii przewidziano już dawno i ma zupełnie innego pasterza niż ci się Aya wydaje: 17 rozdział Apokalipsy (wyjaśnienie dla "czytelników Biblii" to taka ostatnia księga biblijna zwana również Objawieniem św. Jana) mówi min. o Antychryście katolicyzmu, zwodzącym ludzkość, siedzącym jako Nierządnica Babilonu na mieście wybudowanym na siedmiu wzgórzach ( w Rzymie ) oraz Bestii szkarłatnej (systemie politycznym), który ma 7 głów (kontynentów) i 10 rogów – królów którzy posiądą bestię na godzinę przed końcem (10 państw opisanych w powyższym temacie „NWO już rządzi - nieznane źródło Prawdy” i filmie w nim, a także o dziesięciu królach i Klubie Rzymskim 1 godz. 16 min. 24 sek.
http://video.google.com/videoplay?docid=-8764803852117463744 )

dodatkowo Ewangelia Mateusza, rozdział 24

Przeczytajcie Biblię
http://online.biblia.pl/index.php

albo w wersji plikowej ściąganej na komputer (łatwiej wyszukiwać cytaty):
http://www.4shared.com/get/100267440/ffa4b599/Bibila_Tysiclecia_-_ST-NT.html

Dla osób nie lubiących czytać, skrócony kurs multimedialny, polecam, naprawdę warto nawet zassać na komputer :

http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

Odnośnie kłamstwa roku 2012


Dzisiejszy post Kiaory, tematyczna wprawka dla niewierzących: viewtopic.php?p=94346&highlight=#94346

Zapoznajcie się z wszystkimi materiałami powyżej, a dopiero potem możemy rozmawiać. Jasne ?

Theonly
Cytat:
Prawdziwy dzięki za fajne filmiki które naprawdę dużo pokazują

Nomen omen, zgodnie z nazwą jesteś jedyny (prawie) który docenia to, co tu robię

David „progressive thinker” Icke publicznie skompromitowany



Tak samo amrosowi – wielkie dzięki i odnośnie tarota i tego śmiesznego posuwania kółkiem po tablicy ze znakami – może opiszesz co to takiego – w tematycznym filmie znajduje się wstrząsający materiał o skutkach tej zabawy od 2 min. : 54 sekundy tu:



Przemów im do rozsądku, to przecież też Twoi bliźni Amros ! Albo wklej linki do maila do znajomych. Oni nie mają pojęcia co to naprawdę znaczy !
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Czy możecie odpowiedzieć razem , tzn. osobno , co z ludźmi , którzy nie wiedzą co to biblia, nie czytali jej? Nie będą zbawieni? I kto w takim razie ich stworzył? Antychryst?

orion , Prawdziwy,

Co to jest zbawienie i co trzeba zrobić aby zasiąść "po prawicy" kiedy przyjdzie ta ostateczna godzina.Jak to sprawdził współczesny człowiek?
Czy ludzie , którzy żyli przed powstaniem biblii , która to powstawała dłuuugi kawał czasu , [Stary Testament około tysiąc lat (podobno)] , czy tamci właśnie ludzie też zostaną zbawieni?


Dzięki orion ale przeczytaj jeszcze raz pytania i odpowiedz na wszystkie jak możesz, ok?

@Amros, jak możesz to też się wypowiedz.
@Prawdziwy ....???
@Fanalityk , nie pisz więcej takich pw Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany

Obiło ci się o uszy słowo - zmartwychwstanie? A może Sąd Ostateczny Żywych i Umarłych dotarł w jakiejś formie do ciebie? Laughing
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
zainteresowany

Obiło ci się o uszy słowo - zmartwychwstanie? A może Sąd Ostateczny Żywych i Umarłych dotarł w jakiejś formie do ciebie? Laughing


Laughing Laughing Laughing Bardzo (kurwa) śmieszne.
Obiło ci się o uszy , że nie pytałem o siebie czy tych , którzy zetknęli się ze "słowem bożym" tylko... innych ???
Nie umiesz odpowiedzieć? Robisz pośmiewisko z siebie?
Przed biblią też żyli ludzie i co z nimi? Byli stworzeni na próbę w/g Ciebie,czy dla rozrywki ? No , no orionie , wielki umyśle , czytający ze zrozumieniem i odpowiadający na temat
Laughing Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównując żyjących w uspieniu ignorantów do szerzących zakłamanie fanatyków, którzy w swoim mniemaniu mają ostateczny monopol naprawdę i misję od Boga by szerzyć swe prawdy ( w historii było już takich wielu, np. konkwistatorzy) wybieram jednak ignorantów. Przynajmniej oni są bierni i rokują czasem szanse na poprawę.
Prawdziwy napisał:

Może wy faktycznie macie po 15 lat, w takim razie naprawdę was przepraszam, że traktowałem, jak równych sobie dając nietłumaczone filmy. Ale cóż, nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi.


Myślę że tak właśnie jest, nie masz zatem powodów żeby się tu produkować. Znam lepsze miejsca gdzie mógłbyś znaleźć odpowiednia publiczność. Kółko Radia Maryja, może nawet dostałbyś jakiś czas antenowy. Mentalnie i światopoglądowo bardzo tam pasujesz Bad Grin Bad Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy, a ja sobie myśle że ten scenariusz jest równie prawdopodobny:

Jest sobie szajka NWO, myśli mysli, jak tu zrobić kuku ludziom, widzą że coraz wiecej czytają, rozwijają się, wykształcili sztukę, muzykę, literaturę itd. Biorą sobie Jeszue i mówią mu że zostanie królem. Jezus wierzy na slówo, jest bowiem dobrym człowiekiem.
Doprowadzają Go do upadku i w konsekwencji - ukrzyżowania (podobno wbili na pal). Wykorzystują motyw śmierci Jezusa do swoich celów, sami rozpowszechniają plotki o Jego zmartwychwstaniu, głoszą tę całą historię z Ewangelii, chcą usiadłania ludzi w jeszcze jeden (po pieniądzach i systemie władzy) labirynt w którym ścieżki są dokładnie wydeptane, w ten sposób jak sobie tego życzą.

Aya ma własny rozum, jesli Bóg istnieje, cieszy sie że nie sięgam po Biblie by wiedziec czym jest Miłość i Dobro wobec siebie i innych. To czyńcie na Jego pamiątkę.

Edit ; a jak już pytasz mnie czy żartuje, nie uogólniaj jakby wszyscy TU przyjmowali z przymróżeniem oka co tu mówisz, ja to robię (piszesz: "Macie wszyscy po 15 lat?"). Szanuje Twoje zdanie, ale mam prawo się z nim nie zgadzać - i nie ostrz werbalnych pazurków w ten sposób bo efekt bedzie odwrotny do zamierzonego.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Labirynt Prawdy. Szokujący powód cenzury internetu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile