W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alex Jones - Question Your Reality (Napisy PL)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2493
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 01 Maj '09   Temat postu: Alex Jones - Question Your Reality (Napisy PL) Odpowiedz z cytatem

Alex Jones - Zakwestionuj Swoją Rzeczywistość



Wykop: http://www.wykop.pl/link/177063/alex-jones-question-your-reality-napisy-pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaja Smile

xtc moze zdiagnozujesz przypadek - bo sam już nie wiem co o tym myśleć. pamiętam czasy gdy jones był jeszcze normalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Czemu tak oceniasz wystąpienie Alexa ?
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież gada jak nawiedzony.
wczuwa się jakby był naćpany, momentami zwyczajnie bredzi.

szczerze powiedziawszy to mnie przekonał do kwestii zasadniczej.
aczkolwiek myślę że w jego przypadku ubytek IQ był dużo większy niż 20 punktów.

aaa, możemy zapytać jerzego czy słyszał coś, że niemcy podawali więźniom fluor w obozach koncentracyjnych, żeby ci nie chcieli uciekać Laughing
może choć gnosis coś słyszał na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiać się, czy płakać...?

Facet staje się hollywoodzkim stereotypem "świra od teorii spiskowych".

Od zawsze jego wystąpienia wyglądały mi, jak popisy kiepskiego aktora. Być może robi to umyślnie, a efektem jest ośmieszenie nas wszystkich. Być może wypowiada się całkowicie szczerze, co oznacza, że jest paranoikiem. Radziłbym mu, aby ograniczył się do pisania, a zrezygnował z występów przed kamerą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam odmienne zdanie... Very Happy

W końcu zaczyna sensownie gadać Cool
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Ja mam odmienne zdanie... Very Happy

W końcu zaczyna sensownie gadać Cool

Jak dla mnie, to nigdy głupio nie gadał, ale chodzi o formę, w jakiej to robi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo - wkreca sie w trędy które są na topie.
po kompromitacji z josephem stracił na pewno wielu starych fanów. musi zmienić image, a new aga ale david icke jest teraz trendy.
nie zdziwie sie jak wkrotce zacznie gadac o kosmitach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
3words




Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Może faktycznie jest lekko wcięty Smile Ale sam mam często podobne stany tzn, poczucie bezsilności. Nie wale sake z tego powodu, ale fakt to fakt. Ja nawet lubię Alexa z tego samego powodu z którego Ty, tak mi się wydaje, masz uczulenie. To tylko moje gdybanie , proszę tylko, nie buzuj się. Mam nadzieję że, nie odstawiasz kolesi tylko dlatego że lubią pogadać na temat Star Trek bądź NOL-i ? Co mam na myśli ? Tzn. Potrafią funkcjonować i nie umniejsza to, ich praktycznych zdolności. To odnośnie sporej grupy na forum. Fajnie że odpowiedziałeś, bałem się że będzie inaczej.

Ciekawe gdzie Arnold grał ? W filmie, czy teraz, jako gubernator ? Douglas Quaid / Hauser ???
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wiadomo - wkreca sie w trędy które są na topie.
po kompromitacji z josephem stracił na pewno wielu starych fanów. musi zmienić image, a new aga ale david icke jest teraz trendy.
nie zdziwie sie jak wkrotce zacznie gadac o kosmitach.


hehe, już gdzieś słyszałem Alexa jak mówił o inwazji kosmitów, która nas czeka (sfingowanej)
Bimi, podejdź do tego z dystansem Wink
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones pracuje dla rządu USA, koleś codziennie bierze pigułki i mu odp!erdala , jest na skraju załamania psychicznego , może to i dobrze ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaaa...
Bierze przez tydzień środek laksacyjny, a potem przez dwa tygodnie węgiel i zagryza czekoladą. Nie mylić z Antracytem i Sereną Williams.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlackiceWR




Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze jakoś temu facetowi nie ufam, to taaakie amerykańskie show, jego styl mówienia gestykulacja etc... może ktoś mnie oświeci a może sie mylę co do jego osoby...coś mi tu śmierdzi zyskanie rozgłosu i poklasku wsród jemu podobnych. Chyba że ja tak odbieram gościa bo w porównaniu do icke'a to jak niebo i ziemia. W zasadzie to stajesz przed dylematem komu kurwa wierzyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, Alex jest w porządku. Ma dar przedstawia fakty, w ekspresyjny sposób.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones jest przerysowany w gestykulacji, mowie i ekspresji na wlasne zyczenie. Tak sie zachowuje robiac swoje programy i to trafia do Amerykanow, ale w Europie odbierany jest jak dziwadlo. Rolling Eyes Roznice kulturowe miedzy Europa i USA byly, sa i beda. Kaznodzieje z USA odbierani sa w Europie jak klauni, a dla wielu Amerykanow staja sie przywodcami, duchowymi guru. Nawet Kandyjczycy sa mniej wyrazisci i ,,naladowani emocjami'', gdy rozmawiaja ze soba, a w koncu to potomkowie tej samej grupy imigrantow na amerykanskiej ziemi.

Co do szkodliwosci fluroku, to na koncu filmu podany jest adres strony www. Pisza na niej, ze IQ moze byc zmniejszone od 0,8 do 9. Alex przesadzil z 20 punktami, ale moze zna jakies inne dane. http://www.fluoridealert.org/
Faktem jest, ze coraz czesciej wychodza rozmaite badania, ktore podtrzymuja twierdzenia o szkodliwosci substancji dopuszczonych przez rozne organizacje. Od glutaminianu, przez konserwanty, stosowanie azotu, a na fluorku skonczywszy.

Co do jednego facet ma racje. Wiekszosc badan naukowych do II wojny swiatowej byla prowadzona w niezalezny od inwestorow przemyslowych sposob. Od czasu, gdy zaczelo sie w nauke wtracac panstwo i koncerny, o niezaleznosci odkryc naukowych i prac naukowych nie ma mowy. Medycyna jest tu najlepszym przykladem. Naukowcy badajacy odmienne przyczyny powstawania raka i leczenia innymi substancjami niz cytostatyki czy metodami (jak medycyna germanska) sa eliminowani ze srodowiska, osmieszani a nawet pozbawiani wykonywania zawodu. Wszystko stalo sie biznesem. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi sie podobało.
Myśle że było szczere ,momentami zbyt teatrakne i przesadzone ,ale szczere...

@Bimi

Owszem dodawali.Czytałem o tym będąc w KL Au.
Nawet Wiki o tym wspomina:

"W końcu zdano sobie sprawię, że kwas fluorowodorowy zawiera wcześniej nie znany pierwiastek. Jednak przez wiele lat nie udawało się go wyodrębnić z powodu jego ogromnej aktywności chemicznej - z trudem jest wydzielany ze związku, po czym natychmiast reaguje z pozostałą częścią substancji wyjściowej. W 1886 r. fluor został otrzymany przez Henri'ego Moissana po prawie 74 latach nieustannych wysiłków. Moissanowi odkrycie fluoru przyniosło Nagrodę Nobla w 1906 r. Od początku XX wieku wiedziano, iż podawanie ludziom niewielkich dawek fluoru może sprawić, że staną się ulegli i podatni na manipulacje. Podczas II wojny światowej hitlerowcy szukając sposobu, aby otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im duże dawki fluoru w wodzie pitnej. Produkcja fluoru została zlecona koncernowi IG Farben z Frankfurtu nad Menem."


Jerzy oczywiście napisze ,że Niemcy chcieli im chronić zęby przed próchnicą....
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Bimi, podejdź do tego z dystansem Wink

w tej sprawie dystansu mi na pewno nie brakuje.
jak oglądałem wczoraj ten film to momentami tarzałem się ze śmiechu Smile
naprawdę rewelacyjny - wiele bym stracił gdybym go nie obejrzał.
te ręce złożone niczym do modlitwy, gwiazdki i fale na wodzie... naprawdę rewelka Laughing


gnosis, to nie mieli jakiś lepszych dragów niż fluor? wiesz, ja (chcąc nie chcąc) próbowałem fluoru (co dzień myję nim zęby) i jako doświadczony tester wszelkich używek z pełną świadomością mogę powiedzieć że na mnie on nie działa: myślę że po fluorze chciałbym uciekać równie mocno jak i bez niego. znaczy może i szkodzi, ale nie mam po nim żadnej fazy ani nic z tych rzeczy. nie sądzę też aby osłabił mi iq.
co innego inne dragi... ale może nie będę ich wymieniał bo to już byłby zbędny offtop Smile

niemcy, którzy podawali amfetaminę żołnierzom, najlepsze co wymyślili na otumanienie więźniów to fluor... dziwne.
no ale czego się spodziewać po kimś kto użył spalin z silnika do zabicia paru milionów ludzi, a kości wyciągane z dołów służących do kremacji rąbał kamieniami i mielił w młynkach na zboże. Smile faktycznie - w świetle tego teoria z fluorem służącym do odbierania woli do ucieczki jest równie wiarygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

Dawki fluoru w wodzie ,którą pijesz dziennie kilka litrów a w paście 1/1 razy na dzień!
Nie ma co porównywać.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co porównywać z czym... z tym ile fluoru niemcy dodawali żydom do wody? a może do żarcia?
jak oni im właściwie ten fluor podawali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając go przypomniał mi się KANE z commanda 3 (C&C 3) Wink
Kto oglądał wystąpienia Kane-a ten zrozumie Smile
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapodałem Arnolda nie dla tego że mi korbi. Użyta muzyka był wykorzystana w Total Recall. Napisał bodajże , Jerry Goldsmith . I w tym przemówienie jest użyta jako intro, nie bez przyczyny. Nigdy nie wklejam czegoś daremnie. To w celu informacyjnym, że niby troluje.

@Dysputant
Było coś takiego jak , Komando III ???
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolcie ,ze zadam pytanie-co jest dla was wazniejsze : forma czy tresc?
Forma jest rzeczywiscie zaskakujaca w porownaniu z jego poprzednimi wypowiedziami ale...
Sluchalem tego o CZYM mowi .A mowi rzeczy sluszne i prawdziwe.
Jestesmy oglupiani na wszelkie mozliwe sposoby?Oczywiscie.
Fluor dodawany do wody to trucizna ?
Bez watpienia.
Podkresla ,ze od kazdego z nas ,codziennie zalezy nasza przyszlosc.
Od naszej odwagi cywilnej,od naszej wlasnej woli .
Forma jest czasami dramatyczna i az przerysowana ale mnie osobiscie to nie przeszkadza.
W handlu masowym zwanym marketingiem podstawa calej zabawy jest prosta formula A.I.D.A. Jak opera..
A-Atension.
Chdzi i zwrocenie uwagi potencjalnego klienta na to co chcemy powiedziec.Forma moze byc dowolna.
I-Information- informacja o tym co chcemy sprzedac
D-Desire -rozbudzenie w potencjalnym kliencie aptetytu na to co reklamujemy
A-Action-pobudzenie,zmobilizowanie potencjalnego klienta do akcji.

Nie widze nic zlego w tym ,ze Jones chcac do nas dotrzec uzywa tego sprawdzonego schematu.
A dlaczego nie?
Wazniejsze jest chyba by to co mowi dotarlo.
Forma jest ,moim zdaniem ,sprawa drugorzedna.
Nie znalazlem w tym CO mowi zadnej sprzecznosci.
Uwazam ,ze Jones dobrze robi uzywajac mocnych akcentow.
Biorac pod uwage ,ze nasza wrazliwosc-otepiona do maxmium poprzez mass media i tzw.rozrywke wymaga silniejszych bodzcow -nie mam mu za zle tego ,ze chce mnie w jakis sposob wyrwac z marazmu po to aby mi cos powiedziec.
Wyobrazice sobie te same informacje podawane w stylu referatu z kartki,monotonnym usypiajacym i nudnym do obrzygania glosem: " Jak nam powszechnie wiadomo dodawanie fluoru do wody jest szkodliwe."..
Przestalibysmy sluchac po minucie..

Przy okazji poczytajcie sobie o bromie.Nalezy do tej samej grupy chlorowcow co fluor.
Uzywany kiedys w lecznictwie jako srodek uspokajajacy.Dodawany w wojsku do wody aby oslabic hormonalne niepokoje mlodych zolnierzy.
Bardzo bliski krewny fluoru.



Na zakonczenie:

"Jerzy oczywiście napisze ,że Niemcy chcieli im chronić zęby przed próchnicą.... "
Nie ma to jak miec jasnowidza za sasiada...


Jerzy


"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, co nie "czają" trzeba powiedzieć otwartym tekstem, że Alex Jones posługuje się w swej propagandzie i w powyższym filmiku przede wszystkim KONWENCJĄ, którą w błazeński sposób wykorzystuje, aby zwiększyć efekt swych wystąpień. Inna sprawa, czy robi to w sposób udany...

Tutaj akurat parodiuje konwencję "kaznodziei miłości" czy innego guru new age, aby przekazać info o szkodliwości fluorku sodu zawartego w wodzie pitnej, który uszkadza funkcje mózgu i ma wpływ na to kim człowiek jest. Przy okazji biadoli i pomstuje na to że zło rządzi światem. Żaden rewolucyjny w treści przekaz... Ale za to w formie... też nie Smile Być może rzeczywiście o te 20 pkt IQ za mało, żeby wykrzesać z siebie lepszy komunikat...

Lech
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konto YouTube Alexa Jonesa zawieszone. Sad
Alex miał telefon od gościa który przedostał się do Bohemian Grove, miał umieścić szokujące materiały. Ale chyba go uprzedzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alex Jones - Question Your Reality (Napisy PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile