W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mit trumien obalony  
Podobne tematy
Obozy koncentracyjne w USA180
[RS] Camp Fema American Lockdown - Napisy PL5
Camp FEMA9
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8940
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 04 Maj '09   Temat postu: Mit trumien obalony Odpowiedz z cytatem

Jeżeli było to wybaczcie i przenieście to kosza.

Artykuł naświetla i wyjaśnia tą teorie --->

Cytat:
W czerwcu tego roku świat obiegła przerażająca wiadomość. „W USA organizacja rządowa FEMA przygotowała setki tysięcy trumien dla swoich obywateli!!!” Według najróżniejszych źródeł, trumny te czekają na rozruchy które wybuchną niedługo w USA. W trumnach tych zostaną pochowani wszyscy ci obywatele którzy nie zechcą przyjąć nadchodzącego porządku świata. A za tym wszystkim stoi J.W. Bush i FEMA.





Wszystko to jest co najmniej przerażające. Jednak przy wydarzeniach mających miejsce w ostatnich latach w USA , jest niestety również prawdopodobne. Pisze i mówi o tym Alex Jones na łamach INFOWARS jak i YOUTUBE. Mówi o tym pół stanów zjednoczonych i spora część świata. Na YOUTUBE można znaleźć już dziesiątki filmów pokazujących te trumny. W wielu miejscach w sieci znajdują się zdjęcia i relacje ludzi którzy na własne oczy widzieli te trumny. Różne źródła oskarżają różne organizacje rządowe jak i masonów, illuminati, NWO… i zrobił się taki bałagan że już nic nie wiadomo.





A więc stwierdziłem że pora zacząć kopać. Na szczęście nie grób, a drogę do prawdy. Swoje poszukiwania prawdy zacząłem od przesłuchania i obejrzenia, wszystkich filmów na YOUTUBE . Musze przyznać że była to najcięższa i najdłuższa część dochodzenia. (filmików jest sporo , a niestety nie są tekstem drukowanym więc każde słowo zajmuje swój czas). Więc wiedziałem już o czym mowa, wiedziałem też że nie jest to po prostu głupi żart.



Po przebrnięciu przez dziesiątki filmów i opadnięciu włosów na karku pojawiły się pierwsze wątpliwości:



Po pierwsze czy to na pewno są trumny? Z tego co ujrzymy na filmikach, można ocenić ich wielkość „na oko”, nie jest to łatwe gdyż „trumny” składowane są jedna w drugiej po około 20 sztuk. Są one naprawdę duże, przynajmniej pół metra wysokości, około 80cm szerokości i ponad 2m długości. Na jednym z filmów w komentarzu do „dokumentu” autor stwierdza że można zmieścić w nich trzy ciała!!! Więc czy nie mogą to być…



Hermetyczne pojemniki na żywność? Każda z tych „trumien” według relacjonujących ma hermetycznie zamknięcia. Pojemniki te są wielkie, więc może mają służyć do przechowywania i transportu żywności. W końcu Stany Zjednoczone przechodzą wielki kryzys. Co by nie było, każda z tych opcji oznacza że już niedługo w USA wydarzy się coś strasznego na co rząd już się szykuje. W końcu setki tysięcy czy nawet miliony jak podają niektóre źródła trumien/pojemników na żywność, oznaczają wielki głód lub pomór.



Trzeba kopać głębiej. Po YOUTUBE przyszła pora na odwiedzenie strony INFOWARS i ALEX JONES RADIO! Niestety wszystkie zawarte tam informacje a było ich sporo, były relacjami z „przeglądu” „trumien”, spekulacjami w jaki sposób amerykanie zostaną wymordowani, z jakiego powodu, i kiedy. Wygląda na to że wszyscy uznali że to są trumny, dla nich może to oczywiste ja niestety(na szczęście) mieszkam w Polsce, u nas trumny wyglądają inaczej. Stwierdziłem że trzeba szukać gdzieś indziej. Kolejne strony, dziesiątki kolejnych artykułów i wciąż to samo. Zacząłem więc przeglądać komentarze, tu było jeszcze gorzej, amerykanie zdają się gotować na Holokaust bądź Trzecią Wojnę Światową.



Trzeba odkopać trumny. Jeżeli coś istnieje, to przecież ktoś musi to produkować! Porzuciłem więc serwisy informacyjne i postanowiłem przejrzeć firmy powiązane z usługami pogrzebowymi. (Skoro wszyscy twierdzą że to trumny, przyjąłem że ich powinienem szukać. Poza tym firm pogrzebowych jest mniej niż produkujących pojemniki hermetyczne.) Okazało się to strzałem w dziesiątkę, już trzecia sprawdzana firma okazała się posiadać w ofercie coś podobnego do rozsławionych trumien. Ta firma to „VANTAGE Products Corporation” . OK. Jak mawiają amerykanie. Teraz trzeba znaleźć sam produkt. Wiedząc już że szukam trumien nie pojemników hermetycznych, wybrałem się w wirtualną podróż do biura patentowego. Tu również poszło gładko, choć nie tak jak przypuszczałem obiekty te bowiem okazały się nie tyle trumnami a „schronami pogrzebowymi”(z ang. Burial Vault) ( PATENT ). Umieszcza się w nich trumnę i dopiero zakopuje. Czynność ta ma za cel zapewnienie stabilności ziemi w miejscu pochówku. Stąd pofalowane ścianki „trumien” (zapewniają wytrzymałość na nacisk z góry) i tworzywo z którego są wykonane (nie podlegającego biodegradacji ). Zostało ostatnie pytanie.



Kto kogo chce zakopać? Zawitałem więc w najlepiej mi znanych miejscach wirtualnej sieci, czyli USA.gov FEMA.gov FDA.gov oraz strona Homeland Security. Od razu musze powiedzieć że mimo iż jestem tam częstym gościem nie oznacza to że się z nimi lubię. Jest wręcz przeciwnie, zwłaszcza że razu pewnego pozwalając paranoi rozwinąć skrzydła, łącząc się z tymi stronami odpaliłem program anti-spyware i okazało się że moi gospodarze wykazując się nadmierną gościnnością uparcie zaczęli wciskać mi ciasteczka szpieguski (Tracking Cookies). Tak więc po odpaleniu xxx (bez reklamy) i upewnieniu się że nikt mi niczego nie zapoda bez mojej zgody, zacząłem poszukiwania jakiejkolwiek wzmianki na temat trumien. Może się to wydać dziwne że to właśnie na rządowych stronach USA poszukiwałem informacji, ale szanuje moich wrogów inaczej bym się nimi nie przejmował. Wiem że wróg ten jest inteligentny i wiem też z doświadczenia że kiedy te świntuchy cos robią, z góry na swoich stronach, w ich najgłębszych czeluściach trzymają w pogotowiu jakieś „zamydlacze oczu”. I tu zostałem zaskoczony niesamowicie… jedyne wzmianki na temat trumien nie miały nic wspólnego z tematem. W takim razie trzeba…



Sprawdzić ziemię, na której składowane są „trumny”. Wiedziałem że kiedy dowiem się kto dzierżawi teren, to będę mógł sprawdzić czy są jakieś koneksje rządu z dzierżawcą. Najpierw więc musiałem znaleźć dokładniejsze dane na temat lokacji tych makabrycznych składów. Po tak długim grzebaniu się w informacjach dotyczących tematu wiedziałem już że nie znajdę tych informacji na YOUTUBE ani w żadnym artykule czy dyskusji. Ale mając już pewność co do większej części sprawy, postanowiłem pozawracać tyłki znajomym zbliżonym do INFOWARS i PRISONNET. Wysłałem im maile z zapytaniem o dokładne lokalizacje składów i już niedługo (był środek nocy u nas, w USA wczesny wieczór) dostałem kilka maili zwrotnych z powtarzającymi się lokacjami w GOOGLE MAPS i YAHOO MAPS . OK. mogłem przekonać się na własne oczy co do ilości trumien i znałem już „adresy” składów. Zostało sprawdzić kto jest dzierżawcą. To czego się dowiedziałem zaskoczyło mnie i troszkę rozbawiło (wisielczy humor o 6 nad ranem to rzecz najnormalniejsza w świecie) okazało się że….







Dokopałem się do źródła, pierwszych w moim dochodzeniu potwierdzonych informacji, czyli: VANTAGE PRODUCTS CORP. Nie było już sensu szukać w Internecie dalszych informacji, należało spytać się u źródła co z czym się je. Jako że u nas powoli świtało, w USA był środek nocy. Wysłałem E-mail do firmy przedstawiając się jako dziennikarz pracujący dla jednego z czołowych polskich mediów, który pracuje nad rozwikłaniem plotek krążących po sieci dotyczących „Burial Vaults” i kojarzonych z FEMA. W końcu z czystym sumieniem mogłem zalegnąć w objęciach morfeusza.



Zanim nadeszła ciemność, w mojej głowie nadal latały dziesiątki przeczytanych wcześniej informacji. Jako że maksima z „Ojca chrzestnego” jest mi bliska, uważam że znam na tyle mojego nemezis żeby wiedzieć że rząd USA(dalej dla łatwości pisania nazywany FEMA) jest cholernie przebiegły. Pojawiły się pytania:



Czemu FEMA miała by trzymać trumny na widoku? Przecież to denerwuje ludzi, i psuje efekt zaskoczenia.



Po co FEMA przetrzymuje (wedle YOUTUBE itp.) 2 miliony „trumien”? Przecież taka liczba mimo że przerażająca jest błaha. W wypadku masowej rzezi nie starczyło by to w Polsce nawet na strajkujących za komuny (dość makabryczne porównanie ale..) a co dopiero w USA na buntujące się społeczeństwo, przecież tam żyje o wiele więcej ludzi.



Czemu FEMA miała by używać trumien przy masowych mordach? Przecież historia pokazała że masowe groby są skuteczne i tańsze. Poza tym nie zamknięte hermetycznie ciała bardzo szybko ulegają rozkładowi, więc zostają zatarte dowody dla przyszłych pokoleń.



Czy w wypadku uśmiercenia ludzi za pomocą broni chemicznej czy biologicznej, FEMA miała by powody do używania hermetycznych pojemników? (pojawiały się takie spekulacje w sieci.) Przecież takie zwłoki łatwiej jest po prostu spalić. A do transportu ciał świetnie nadadzą się Tiry lodówki, przecież skoro do trumien też ktoś musiał by je włożyć to równie dobrze mogą załadować je na przyczepy.(pomijam już zupełnie sensowność używania takich środków)



Pozostało czekać na odpowiedz z VANTAGE Product Corp.



Tuż przed godziną duchów doszedł mail z odpowiedzią od VANTAGE. Byli mile zaskoczeni że ktokolwiek w końcu ich zapytał o zdanie w tej sprawie. Byli również bardzo skorzy do współpracy. Po pierwsze potwierdzili że tereny te należą do nich. Przesłali mi nawet lokalizacje nie wymienionego w „artykułach” i filmach składu. (niestety po sprawdzeniu w GOOGLE EARTH okazało się że jest to magazyn na Zach. Wybrzeżu. Tak więc w końcu pokryta została cała szerokość USA.) Okazało się również że lokacja przesłana mi przez znajomego w GOOGLE MAPS jest również siedzibą VANTAGE można to spokojne sprawdzić wpisując w GOOGLE EARTH nazwę firmy, gdy obserwujemy Atlantę i pobliskie tereny. Dowiedziałem się również że liczba „trumien” sięga 180.000 w tej chwili. (przy pobieżnych obliczeniach jakich dokonałem oglądając zdjęcia satelitarne liczba ta sięgała 300.000 ale jako że zdjęcia te są z różnych okresów to można przyjąć tą liczbę za fakt.)

Wyjaśniono mi także dlaczego jest ich taka ilość, mianowicie czekają one na śmierć osób które je zamówiły przed czasem.

Przeczytałem także czemu takie wybrano lokacje, odpowiedz jeszcze bardziej banalna, ze względu na bliskość dróg transportu(lotnisk, torów, autostrad) i niski koszt dzierżawy. Poinformowano mnie przy okazji że w USA umiera średnio 1.800.000 ludzi rocznie. (więc nawet liczby z YOUTUBE czyli 2 miliony trumien, są śmieszne). Okazało się również że tereny te są dzierżawione przez VANTAGE od 1998r. i od tego samego roku składowane są tam „trumny”.



Definitywny koniec, Niestety. (piszę niestety bo gdyby istniały jakiekolwiek powiązania tych „trumien” z FEMA, ludzie mieli by w końcu bardziej namacalny dowód na niezbyt ciekawe plany na przyszłość jakie zdaje się mieć rząd USA).

„Trumny” w rzeczywistości są trumnami, składy rzeczywiście istnieją, a FEMA może panoszyć się dalej. INFOWARS i PRISONNET dalej dają się ośmieszać, ciągnąc tą sprawę bez sięgania do źródła, będąc prawdopodobnie napędzanymi przez coraz większe zamieszanie w USA (Stoi za tym prawdopodobnie rząd ponieważ serwisy te jako pierwsze podały informację, jak i obydwa obnażyły już niejeden fakt skrzętnie ukrywany przez władze USA. A ciągnięcie czegoś tak banalnego może podważyć ich rzetelność jako prawdomównych).




Tomasz ”Anarchiusz” Gniatczyk


http://www.wykop.pl/ramka/112820/tysiace.....a-o-aferze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to do kosza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buhahaha
takie oto wytlumaczenie
Cytat:
Wyjaśniono mi także dlaczego jest ich taka ilość, mianowicie czekają one na śmierć osób które je zamówiły przed czasem.
dla was rozwiazuje sprawe ? dla mnie jest ono lekko smieszne : )
przeciez jezeli te pojemniki faktycznie maja sluzyc jakims niecnym celom, to na pewno w oficjalnym pismie w ramach odpowiedzi tego nie napisza
"dziekujemy panu ze sie pan zainteresowal sprawa i zadal nam pytanie - tak to sa trumny wyprodukowane dla FEMA, kotra planuje masowy mord ludnosci niedlugo : )
zyczymy milego dnia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zsc napisał:
"dziekujemy panu ze sie pan zainteresowal sprawa i zadal nam pytanie - tak to sa trumny wyprodukowane dla FEMA, kotra planuje masowy mord ludnosci niedlugo : )
zyczymy milego dnia"


Laughing
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kotra planuje masowy mord ludnosci


I co będą ludzi chować w tak małej ilości trumien tak? Jakby nie łatwiej było wykopać masowych grobów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Cytat:
kotra planuje masowy mord ludnosci


I co będą ludzi chować w tak małej ilości trumien tak? Jakby nie łatwiej było wykopać masowych grobów.


To są pojemniki na żywność, a w tych pojemnikach będą przechowywane ludzkie zwłoki, które posłużą za prowiant Reptilianom podczas inwazji. Hehe

A teraz na poważnie. Wszystkim wokoło rozpowiadam, że FEMA szykuje trumny i obozy dla ludzi.

Faktycznie, tak naprawde nie wiemy czy to są trumny i opieramy się tylko na domysłach. Może sama FEMA powinna rozwiać wszelkie wątpliwości? Wypadałoby.

Ale właściwie stos pojemników ułożony w obiekcie wyglądającym na obóz koncentracyjny. No faktycznie można pomyśleć, że trumny. Na pojemniki na żywyność to bym nie wpadł, chyba, żeby taki pojemnik stał koło jadłodajni.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
I co będą ludzi chować w tak małej ilości trumien tak? Jakby nie łatwiej było wykopać masowych grobów.


Masówki na ca 40 tys. też już kopią, video z wykopków jest na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast cieszyć się, że być może wcale nie szykuje się żadna masowa rzeź, użytkownicy Prawda2 wystawiają temu wątkowi pały i dopki. Nieładnie. Nie chcę być wredny, ani też nie chcę być zbytnim optymistą ale czy wy chcecie naprawdę, żeby coś paskudnego się wydarzyło, żeby później móc powiedzieć "A NIE MÓWIŁEM/ŁAM?" lub w proroczo-mesjańskim stylu zacząć przed czasem wszystkich ostrzegać? Laughing
Zresztą, jeżeli naprawdę rząd USA i FEMA coś szykują (a to akurat całkiem możliwe) to po cholerę mają psuć element zaskoczenia wystawiając trumny na widok? Laughing Nie martwcie się, już oni mają swoje sposoby na ich ukrycie podobnie jak i na ukrycie swoich planów Smile. Tak więc koncentrujcie się dalej na kawałkach plastiku, a oni zajmą się swoim zadaniem, w czym nikt im nie będzie przeszkadzał, a na pewno nie ekipa stąd Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Zamiast cieszyć się, że być może wcale nie szykuje się żadna masowa rzeź, użytkownicy Prawda2 wystawiają temu wątkowi pały i dopki. Nieładnie. Nie chcę być wredny, ani też nie chcę być zbytnim optymistą ale czy wy chcecie naprawdę, żeby coś paskudnego się wydarzyło, żeby później móc powiedzieć "A NIE MÓWIŁEM/ŁAM?" lub w proroczo-mesjańskim stylu zacząć przed czasem wszystkich ostrzegać? Laughing
Zresztą, jeżeli naprawdę rząd USA i FEMA coś szykują (a to akurat całkiem możliwe) to po cholerę mają psuć element zaskoczenia wystawiając trumny na widok? Laughing Nie martwcie się, już oni mają swoje sposoby na ich ukrycie podobnie jak i na ukrycie swoich planów Smile. Tak więc koncentrujcie się dalej na kawałkach plastiku, a oni zajmą się swoim zadaniem, w czym nikt im nie będzie przeszkadzał, a na pewno nie ekipa stąd Laughing .


100%

Szkoda, że większośc poszukiwaczy szuka nie tego jak jest naprawdę, ale tego jak chcieliby by żeby było
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:

Szkoda, że większośc poszukiwaczy szuka nie tego jak jest naprawdę, ale tego jak chcieliby by żeby było


Bo większość poszukiwaczy nie różni się od owiec. To, że ktoś zna kilka historyjek o światowym rządzie nie stawia go w lepszej sytuacji od tych, którzy ich nie znają. Powiem więcej, czasami stawia go nawet w gorszej. Popadający w paranoję, ludzie myślący codzień o trzeciej wojnie światowej czy sparaliżowani strachem albo bezsilnością wobec mającego nadejść armageddonu, czy globalnej epidemii, śledzący ze strachem wiadomości i poczynania ich władców. Między innymi dlatego istnieją projekty takie jak Operation Mockingbird (np. Alex Jones siejący grozę historyjkami o plastikowych trumnach FEMY).
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kumam tego. ze niby te plastikowe pudla ktos zamowil na swoj wlasny pochowek? tak? to jakas nowa moda jest? czy moze koszt tych trumien jest taki korzystny? ktos z was widzial kiedys pogrzeb z taka trumna? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 04 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aqua
Żeby sprowadzić ludzi do poziomu emocji stachu etc, który paraliżuje czyniąc posłusznym i bezwolnym; dlatego też właśnie nie należy się nakręcać mimo, że informacje mogą ku temu skłaniać.
Pewien kolega ze szkoły, którego raczej nie uważałem za zbyt bystrego (mogłem się mylić) Wink powiedział kiedyś od święta:

"nie przejmuję się czymś na co nie mam wpływu"

Ma to swoje i dobre i złe strony, dobre - niepopadanie w paranoję bo komuś na tym może zależeć np. zaraz zje Ciebie wirus grypy więc koniecznie szybko zaszczep się a z drugiej strony "uodparnia" na to co się dzieje robiąc z człowieka - rzekomo myślącej istoty - bezwolną kukłę (marionetkę) - nie mam na to wpływu więc to zlewam, nic mnie to nie obchodzi niech inni się martwią etc.
Tak powstaje znieczulica społeczna na to co się dzieje wokół a ktoś inny chętnie i skrzętnie to wykorzysta dla swoich - raczej nie szlachetnych - celów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 05 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al - ja nie kumam ponad połowy rzeczy, która siedzi w mentalności amerykanów.

http://www.vantageproducts.com/Funeral_Products.html
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 05 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trumny istnieją (jeśli to są trumny...). A można tworzyć wokół tego faktu różne interpretacje... Każdy stworzy wygodną dla siebie, ale trudno orzec, co jest prawdą, a co kłamstwem.

Warto jeszcze pamiętać, że ZRĘCZNY KŁAMCA TRZYMA SIĘ BLISKO PRAWDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 05 Maj '09   Temat postu: mit trumien nieobalony! Odpowiedz z cytatem

Firma Vantage sama przyznała, że są to trumny a dokładnie pojemniki na trumny, kwestia tylko tego, po co amerykanom trumny, skoro 90% amerykanów zwyczajnie jest kremowanych. Kremacja w USA jest znacznie tańsza
ok. 50$ za skremowanie jednej osoby, przy czym tradycyjny pogrzeb to koszt 200 - 1500$ za tradycyjny pogrzeb. Można spekulować bez końca, jednak amerykanom nie są potrzebne trumny, oni mając tego świadomość, iż w ich kraju pogrzeby tradycyjne odbywają się bardzo rzadko, szczególnie tylko wtedy, gdy zmarłego chowa się z honorami (zasłużeni dla kraju np. generałowie, prezydenci, itd.), więc po co amerykanom miliony trumien w dodatku zamykanych hermetycznie, rozlokowanych w różnych miejscach, niemal na terytorium całych Stanów Zjednoczonych? Czy firma Vantage ma monopol na produkowanie plastikowych trumien we wszystkich stanach USA? Nie, nie ma monopolu. No i dzierżawienie terenu należącego do FEMY. Czyli tak, firma Vantage ma monopol na produkcję trumen i dziwnym zbiegiem okoliczności, dzierżawi tereny od FEMY, trumny zamawiają ludzie, którzy trumien tych nie potrzebują. Bardzo nielogiczna logika.
My tu spekulujemy, jednak mało kto z nas zna choćby realia w jakich żyją amerykanie. Gdyby te trumny znajdowały się na terenie Polski i gdyby firma je produkująca dała takie wyjaśnienie jakie dała Vantage, nie byłoby takiego zdziwienia, gdyż w Polsce 99% to pogrzeby tradycyjne, amerykanie wcale nie są tak głupi jak mogłoby się wydawać, oni znają realia w których żyją i dlatego bardzo ich niepokoi widok milionów trumien.
Kolejne zagadnienie - dlaczego FEMA nie ukryła trumien, bo przecież mogliby. Odpowiedź wydaje się bardzo banalna, otóż po co ukrywać, szukać ogromnych hal, czy jakichkolwiek pomieszczeń, gdzie można by je było ukryć, otóż wystarczy je wystawić a ludzie pospekulują, popytają ewentualnie Vantage na co dostaną banalnie prostą odpowiedź a potem pomyślą sobie, że przecież gdyby FEMA miała w zamiarze wymordowanie ludzi, to UKRYŁABY TRUMNY przed oczami ciekawskich a skoro stoją na zewnątrz to widocznie nie mają wiele do ukrycia. I o to właśnie może chodzić FEMIE, że ludzie za jakiś czas, przywykną do widoku trumien, przestaną spekulować, bo teoretycznie przecież nikt nic nie ukrywa. I tak jak napisał Leszek "ZRĘCZNY KŁAMCA TRZYMA SIĘ BLISKO PRAWDY!"
Gdyby trumny były ukryte, mógłby nastąpić przeciek informacji, choćby od ludzi, pracujących przy zwożeniu ich, wtedy dopiero byłaby afera, że FEMA ukrywa miliony trumien a tak trumienki stoją, można sobie na nie popatrzeć a skoro nikt nic nie ukrywa, to nic nie grozi. Wbrew pozorom wróg jest przebiegłym psychologiem, inteligentną bestią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 05 Maj '09   Temat postu: Re: mit trumien nieobalony! Odpowiedz z cytatem

softsoul1802 napisał:
Firma Vantage sama przyznała, że są to trumny a dokładnie pojemniki na trumny, kwestia tylko tego, po co amerykanom trumny, skoro 90% amerykanów zwyczajnie jest kremowanych. Kremacja w USA jest znacznie tańsza
ok. 50$ za skremowanie jednej osoby, przy czym tradycyjny pogrzeb to koszt 200 - 1500$ za tradycyjny pogrzeb. Można spekulować bez końca, jednak amerykanom nie są potrzebne trumny, oni mając tego świadomość, iż w ich kraju pogrzeby tradycyjne odbywają się bardzo rzadko, szczególnie tylko wtedy, gdy zmarłego chowa się z honorami (zasłużeni dla kraju np. generałowie, prezydenci, itd.), więc po co amerykanom miliony trumien w dodatku zamykanych hermetycznie, rozlokowanych w różnych miejscach, niemal na terytorium całych Stanów Zjednoczonych? Czy firma Vantage ma monopol na produkowanie plastikowych trumien we wszystkich stanach USA? Nie, nie ma monopolu. No i dzierżawienie terenu należącego do FEMY. Czyli tak, firma Vantage ma monopol na produkcję trumen i dziwnym zbiegiem okoliczności, dzierżawi tereny od FEMY, trumny zamawiają ludzie, którzy trumien tych nie potrzebują. Bardzo nielogiczna logika.
My tu spekulujemy, jednak mało kto z nas zna choćby realia w jakich żyją amerykanie. Gdyby te trumny znajdowały się na terenie Polski i gdyby firma je produkująca dała takie wyjaśnienie jakie dała Vantage, nie byłoby takiego zdziwienia, gdyż w Polsce 99% to pogrzeby tradycyjne, amerykanie wcale nie są tak głupi jak mogłoby się wydawać, oni znają realia w których żyją i dlatego bardzo ich niepokoi widok milionów trumien.
Kolejne zagadnienie - dlaczego FEMA nie ukryła trumien, bo przecież mogliby. Odpowiedź wydaje się bardzo banalna, otóż po co ukrywać, szukać ogromnych hal, czy jakichkolwiek pomieszczeń, gdzie można by je było ukryć, otóż wystarczy je wystawić a ludzie pospekulują, popytają ewentualnie Vantage na co dostaną banalnie prostą odpowiedź a potem pomyślą sobie, że przecież gdyby FEMA miała w zamiarze wymordowanie ludzi, to UKRYŁABY TRUMNY przed oczami ciekawskich a skoro stoją na zewnątrz to widocznie nie mają wiele do ukrycia. I o to właśnie może chodzić FEMIE, że ludzie za jakiś czas, przywykną do widoku trumien, przestaną spekulować, bo teoretycznie przecież nikt nic nie ukrywa. I tak jak napisał Leszek "ZRĘCZNY KŁAMCA TRZYMA SIĘ BLISKO PRAWDY!"
Gdyby trumny były ukryte, mógłby nastąpić przeciek informacji, choćby od ludzi, pracujących przy zwożeniu ich, wtedy dopiero byłaby afera, że FEMA ukrywa miliony trumien a tak trumienki stoją, można sobie na nie popatrzeć a skoro nikt nic nie ukrywa, to nic nie grozi. Wbrew pozorom wróg jest przebiegłym psychologiem, inteligentną bestią.
Rozsądny pogląd na sprawę. Rzeczywiście FEMA MOŻE coś szykować w związku z tymi trumnami (aczkolwiek NIE MUSI). Jednak np. mi chodziło tylko o to, byśmy nie panikowali-to raz. Dwa, że niektórzy chyba chcą, żeby jednak coś paskudnego się wydarzyło w celu zaspokojenia swoich dziwnych żądz. A to bardzo niedobrze.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 05 Maj '09   Temat postu: Re: mit trumien nieobalony! Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
softsoul1802 napisał:
Firma Vantage sama przyznała, że są to trumny a dokładnie pojemniki na trumny, kwestia tylko tego, po co amerykanom trumny, skoro 90% amerykanów zwyczajnie jest kremowanych. Kremacja w USA jest znacznie tańsza
ok. 50$ za skremowanie jednej osoby, przy czym tradycyjny pogrzeb to koszt 200 - 1500$ za tradycyjny pogrzeb. Można spekulować bez końca, jednak amerykanom nie są potrzebne trumny, oni mając tego świadomość, iż w ich kraju pogrzeby tradycyjne odbywają się bardzo rzadko, szczególnie tylko wtedy, gdy zmarłego chowa się z honorami (zasłużeni dla kraju np. generałowie, prezydenci, itd.), więc po co amerykanom miliony trumien w dodatku zamykanych hermetycznie, rozlokowanych w różnych miejscach, niemal na terytorium całych Stanów Zjednoczonych? Czy firma Vantage ma monopol na produkowanie plastikowych trumien we wszystkich stanach USA? Nie, nie ma monopolu. No i dzierżawienie terenu należącego do FEMY. Czyli tak, firma Vantage ma monopol na produkcję trumen i dziwnym zbiegiem okoliczności, dzierżawi tereny od FEMY, trumny zamawiają ludzie, którzy trumien tych nie potrzebują. Bardzo nielogiczna logika.
My tu spekulujemy, jednak mało kto z nas zna choćby realia w jakich żyją amerykanie. Gdyby te trumny znajdowały się na terenie Polski i gdyby firma je produkująca dała takie wyjaśnienie jakie dała Vantage, nie byłoby takiego zdziwienia, gdyż w Polsce 99% to pogrzeby tradycyjne, amerykanie wcale nie są tak głupi jak mogłoby się wydawać, oni znają realia w których żyją i dlatego bardzo ich niepokoi widok milionów trumien.
Kolejne zagadnienie - dlaczego FEMA nie ukryła trumien, bo przecież mogliby. Odpowiedź wydaje się bardzo banalna, otóż po co ukrywać, szukać ogromnych hal, czy jakichkolwiek pomieszczeń, gdzie można by je było ukryć, otóż wystarczy je wystawić a ludzie pospekulują, popytają ewentualnie Vantage na co dostaną banalnie prostą odpowiedź a potem pomyślą sobie, że przecież gdyby FEMA miała w zamiarze wymordowanie ludzi, to UKRYŁABY TRUMNY przed oczami ciekawskich a skoro stoją na zewnątrz to widocznie nie mają wiele do ukrycia. I o to właśnie może chodzić FEMIE, że ludzie za jakiś czas, przywykną do widoku trumien, przestaną spekulować, bo teoretycznie przecież nikt nic nie ukrywa. I tak jak napisał Leszek "ZRĘCZNY KŁAMCA TRZYMA SIĘ BLISKO PRAWDY!"
Gdyby trumny były ukryte, mógłby nastąpić przeciek informacji, choćby od ludzi, pracujących przy zwożeniu ich, wtedy dopiero byłaby afera, że FEMA ukrywa miliony trumien a tak trumienki stoją, można sobie na nie popatrzeć a skoro nikt nic nie ukrywa, to nic nie grozi. Wbrew pozorom wróg jest przebiegłym psychologiem, inteligentną bestią.
Rozsądny pogląd na sprawę. Rzeczywiście FEMA MOŻE coś szykować w związku z tymi trumnami (aczkolwiek NIE MUSI). Jednak np. mi chodziło tylko o to, byśmy nie panikowali-to raz. Dwa, że niektórzy chyba chcą, żeby jednak coś paskudnego się wydarzyło w celu zaspokojenia swoich dziwnych żądz. A to bardzo niedobrze.



Na pewno nie jestem jedną z osób, która chciałaby aby wydarzyło się coś paskudnego, polemika czy spekulacje są bardzo potrzebne do właściwego ogarnięcia rzeczywistości. To, co tu piszemy nie jest sianiem paniki a jedynie rozpatrywanie kwestii z różnych perspektyw. Każdy wnosi własne spostrzeżenia i jeśli moje spostrzeżenia są takie, nie inne na pewno nie przesądzają o tym, że chciałabym, aby coś się wydarzyło, wręcz przeciwnie. Jeśli my - ludzie, będziemy umieli dostrzec ewentualne, potencjalne zagrożenie, wtedy można byłoby wielu zagrożeń uniknąć. Dla przeciętnego zjadacza schabowego, ten problem nie istnieje lub jest niewarty uwagi a czasem lepiej dmuchać na zimne, niż dać się włożyć do trumny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gazeta Wyborcza wyjaśnia Laughing

Cytat:
Prawda jest jednak banalna. FEMA zgromadziła 500 tys. plastikowych trumien w Georgii. W stolicy tego stanu, Atlancie, mieści się Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób, które w przypadku jakiejś śmiertelnej epidemii będzie zabezpieczało ciała zmarłych. Hermetyczne trumny są potrzebne, żeby wirusy lub bakterie nie przedostały się do środowiska. Jak przypomina bloger Marcin Król, kiedy FEMA zamówiła 500 tys. czarnych, plastikowych worków na zwłoki nikt nie podnosił alarmu. Ale worków nie widać, a rzędy trumien na polu robią wrażenie. Dla twórców teorii spiskowych to żaden argument. Trudno z nimi polemizować, bo potrafią każdy argument przekuć w potwierdzenie swoich domysłów. Teraz FEMA jest gotowa pogrzebać nie 500 tys., ale 1 mln osób.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....my___.html

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre, coraz trudniej im przemilczać niektóre tematy. Milczenie zaczyna być postrzegane jako potwierdzenie podejrzeń. Więc smarują takie płytkie myślowo artykuły.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 09 Maj '09   Temat postu: Re: Mit trumien obalony Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
...Czemu FEMA miała by używać trumien przy masowych mordach? Przecież historia pokazała że masowe groby są skuteczne i tańsze. Poza tym nie zamknięte hermetycznie ciała bardzo szybko ulegają rozkładowi, więc zostają zatarte dowody dla przyszłych pokoleń.

Czy w wypadku uśmiercenia ludzi za pomocą broni chemicznej czy biologicznej, FEMA miała by powody do używania hermetycznych pojemników? (pojawiały się takie spekulacje w sieci.) Przecież takie zwłoki łatwiej jest po prostu spalić. A do transportu ciał świetnie nadadzą się Tiry lodówki, przecież skoro do trumien też ktoś musiał by je włożyć to równie dobrze mogą załadować je na przyczepy.(pomijam już zupełnie sensowność używania takich środków)
Tomasz ”Anarchiusz” Gniatczyk

Otóż z tego co napisał Teodoryk badawszy całą sprawę, nie domyślił się, że w przypadku właśnie masowych mordów, przez otrucie, czy wyniszczenie jakąś bronią, między akcją zadania śmierci ludziom, do momentu masowego zagrzebania czy też spalenia zwłok, pozostaje problem pozbierania trupów, ich składowania i transportu w miejsca docelowego zniszczenia jak krematoria, czy masowe groby. Chodzi tu kolego Teodoryk o potężny smród z trupów jaki się rozprzestrzenia i zagraża różnym zarazom. Plastikowe szczelne pudła zabezpieczają więc przed tym. Ci zaś "wybrańcy", którzy by przy tym mieli pracować, dodatkowo są ochronieni oprócz tego od konieczności oglądania zezwałowanych zwłok ludzkich, a to by ich osłabiało psychicznie i mogliby się więc co poniektórzy buntować co do roli jaką im wyznaczono, lub się podjęli. To jest mój wykład dla ciebie kolego Teodoryk, bo nie domyśliłeś się tego w swoim tak obfitym dziennikarstwie śledczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Plastikowe szczelne pudła zabezpieczają więc przed tym. Ci zaś "wybrańcy", którzy by przy tym mieli pracować, dodatkowo są ochronieni oprócz tego od konieczności oglądania zezwałowanych zwłok ludzkich,


Właśnie z tego powodu zrobiono te trumny, bo po co innego? dla zgrywu ?
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 09 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chodzi tu kolego Teodoryk o potężny smród z trupów jaki się rozprzestrzenia i zagraża różnym zarazom. Plastikowe szczelne pudła zabezpieczają więc przed tym. Ci zaś "wybrańcy", którzy by przy tym mieli pracować,


to już jest istna futurologia, gdybanie i twój wymysł, żadnego potwierdzenia że tak będzie. Może równie dobrze nie stać się nic ! Ja się nie zajmuje tym co będzie, a przynajmniej nie mowie tego z takim przekonaniem jak ty, jeżeli tak się stanie to powiesz mi "a nie mówiłem", jeżeli jednak okaże się że stanie się COKOLWIEK innego, to twoje wróżbiarstwo pójdzie na marne.


Cytat:
jest mój wykład dla ciebie kolego Teodoryk, bo nie domyśliłeś się tego w swoim tak obfitym dziennikarstwie śledczym.


erwin
daruj sobie ironie i zgryźliwość, bo artykuł jest nie mój, poza tym został już wklejony na forum wcześniej. Inna sprawa to mała ilość trumien, oraz fakt że np. w Polsce także produkuje się trumny i je przechowuje. tyle że drewniane, zauważam dziwną tendencje "na pewno to się stanie". Ostrzegam futurologia to bardzo niebezpieczna dziedzina.


Tutaj rozmowa na forum biznesowym o eksporcie trumien, pada tam stwierdzenie: "jedna polska firma produkuje 120tys rocznie"

http://www.biznesforum.pl/trumny-do-niemiec-vt43968.html


Ja myślę że trumien w Polsce produkuje się dużo więcej, ale to nie znaczy że od razu ktoś szykuje masową zagładę.

My produkujemy drewniane, a oni plastikowe Wink

http://www.vantageproducts.com/Funeral_Products.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, bo cokolwiek by się wydarzyło, czy nie, ja na pewno nie będę mówić "a nie mówiłam", bo nie na tym mi zależy ale po prostu mam coś jak umysł, więc lubię sobie pomyśleć.
Zacytuję fragment mojej wypowiedzi, z tego tematu, zamieszczoną wyżej, co ty na to Teodoryk?:

"Kwestia tylko tego, po co amerykanom trumny, skoro 90% amerykanów zwyczajnie jest kremowanych. Kremacja w USA jest znacznie tańsza
ok. 50$ za skremowanie jednej osoby, przy czym tradycyjny pogrzeb to koszt 200 - 1500$ za tradycyjny pogrzeb. Można spekulować bez końca, jednak amerykanom nie są potrzebne trumny, oni mając tego świadomość, iż w ich kraju pogrzeby tradycyjne odbywają się bardzo rzadko, szczególnie tylko wtedy, gdy zmarłego chowa się z honorami (zasłużeni dla kraju np. generałowie, prezydenci, itd.), więc po co amerykanom miliony trumien w dodatku zamykanych hermetycznie, rozlokowanych w różnych miejscach, niemal na terytorium całych Stanów Zjednoczonych?
My tu spekulujemy, jednak mało kto z nas zna choćby realia w jakich żyją amerykanie. Gdyby te trumny znajdowały się na terenie Polski i gdyby firma je produkująca dała takie wyjaśnienie jakie dała Vantage, nie byłoby takiego zdziwienia, gdyż w Polsce 99% to pogrzeby tradycyjne, amerykanie wcale nie są tak głupi jak mogłoby się wydawać, oni znają realia w których żyją i dlatego bardzo ich niepokoi widok milionów trumien."
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 10 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tobie nie przeczę Wink, podobnie jak ty zastanawiam się nad wszystkim. Zaprzeczyłem i pokazałem Erwinowi, że mogą być różne wyjścia z sytuacji, bo napisał mi wywód stwierdzający niejako przyszłe fakty, oraz był zgryźliwy Smile

Co do kremacji się zgadzam i sam nad tym myślał, przecież łatwiej skremować zwłoki niż, "chować je w trumnach by nie śmierdziały" . Skoro kremacja jest tańsza, to na cholerę im trumny ? Nie łatwiej skremować zwłok ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mit trumien obalony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile