W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ezoteryka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4707
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i pierwszy raz się chyba zgodzę z Jezusowym stwierdzeniem: "Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli". Sam kiedyś(czyli dwa miesiące temu Very Happy ) nie wierzyłem w szczęście, w Boga, w parapsychologię, medytacje uważałem za głupotę, telekinezę i telepatię za kolejną głupotę itd. Jeżeli wiecznie będziecie chcieli dowodów na coś czego narazie nie można udowodnić to całe życie będziecie żyć w ignorancji i w takim Matrixie. Będziecie widzieli co tylko chcecie. Życie wśród pozłacanych krat... Zresztą jak to jest że ci, którzy wierzą w świadome śnienie i wychodzenie z ciała(które da się naukowo wytłumaczyć), a nie wierzą w inne dziedziny ezoteryki. Trochę to dziwne, nieprawdaż? Astrit, założę się że LD i OBE uważasz za jakąś kolejną bajkę^^ Jeśli się mylę to sory, ale wygląda mi na to, że ignorujesz wszystko czego nie słyszałaś od mądrych naukowców i mądrej telewizji. Zresztą, do ezoteryki można podejść od logicznej strony(pozdrowienia dla M8^^)...

PS. W TVN-ie raz pokazali jakiegoś kolesia co lewitował w parku przed Białym Domem czy coś takiego^^ Iluzja? Smile
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Endoom jak zwykle masz racje Wink w razie co stawiasz "kolejke"
Endoom napisał:

założę się że LD i OBE uważasz za jakąś kolejną bajkę^^ Jeśli się mylę to sory, ale wygląda mi na to, że ignorujesz wszystko czego nie słyszałaś od mądrych naukowców i mądrej telewizji.


*odp...LD i OBE jakiś skrót hhmm od czego? rejestracja samochodu? środki higieniczne? nieeee sorry te skróty zawsze mnie powalają, naukowcy ... a owszem bardzo lubię pokonwersować byle nie za długo bo to też męczące, co do tv też posiadam czasami przydaje się do odpalenia wybranych filmów. thumright
Endoom sherlocku chyba mnie rozpracowałeś.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że masz klapki na oczach i odsłaniasz je kiedy chcesz^^(heh, ale to brzmi... chrześcijańsko...) Nie wiem w jakim domu się wychowałaś, ale najwyraźniej nauczono cię żeby widzieć to co się chce... Kilka osób napisało posty do których mogłabyś się odnieść, lecz ty się mnie czepiłaś. Nie dziwię się, mam 15 lat, wyrosnę z tego etc. Ale całkowicie olałaś te posty, które napisali ludzie którzy na ezo się znają i podali całkiem niezłe argumenty. Ale oczywiście, Endoom to gnojek, który uważa że wie wszystko i trzeba go zgnoić, aby się czasem nie zachłysnął swoją wiedzą. Czyż nie? Wink

Czy wszystkie niewyjaśnione przez naukę zjawiska są dla ciebie nierealne, niemożliwe, absurdalne etc?
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry 15latku Wink ale to ty się przyczepiłeś do moich wypowiedzi, a ja ci tylko odp. w miarę czytelnie. jeśli cię to tak drażni to możesz być pewny, że więcej nie zwrócę na ciebie (twoje posty) uwagi.
chyba czas zakończyć wymianę zdań między nami, ciesz się swoja wiedzą i przekazuj ją dalej Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba czas zakończyć wymianę zdań między nami, ciesz się swoja wiedzą i przekazuj ją dalej

po pierwsze: "nie rzucajcie pereł przed świnie"
po drugie: "kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!"

Dziękuję. Pas. Poddaję się. Dziękuję ci astrit za wielką ignorancję. Właśnie udowodniłaś że ludzka ignorancja nie ma granic. Olałaś te posty które ci nie pasowały, a przyczepiłaś się do moich, mniej 'ineligentnych'. No, ale płeć piękna tak czasami ma... Nie odpowiedziałaś na moje pytanie...
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i coś dla ciebie astrit w prezencie:* Przeczytaj sobie tylko ten artykuł: http://astrofaq.blogspot.com/2008/05/dowody-naukowe-potwierdzajce-zaoenia.html

Teraz już wiem dlaczego żaden ezoteryk nie chce uświadamiać ludzi... A przynajmniej sprawić aby myśleli krytycznie i mieli wszystko wyjebane.

edit.

aaa, więc ignorujesz ezoterykę, bo JA się zbulwersowałem i zacząłem bluzgać, tak? Nosz, to jest genialne!

edit 2.
Aha i nadal nie wyjaśniłaś dlaczego nie przyczepiłaś się do postów kolegów-ezoteryków. Nie wiesz co odpisać czy wolisz mnie nadal gnoić?

PS. Może na to wygląda ale nie jestem zakompleksionym nastolatkiem Wink (musiałem to napisać^^)
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki ja głupi... Evil or Very Mad Embarassed Sorry astrit za wszystkie bluzgi na ciebie i na twój sceptyzm który sceptyzmem nie jest^^ Ehh, człowiek się całe życie uczy na błędach. Dzięki ci astrit, wielkie dzięki^^ Smile :* M8 miał rację. No to cześć.
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, M8 niezle to ujal.
Cytat:
Również pojęcie ezoteryki zostało w dzisiejszych czasach wypaczone bo pierwotnie wiązało się właśnie z rozwojem duchowym.

Osobiscie nie lubie tego terminu ze wzgledu na to "szambo" o ktorym ciagle wspominam. Juz lepsze wydaje mi sie stare - mistycyzm (nawet okultyzm uwazam za lepsze). Samo pojecie zdaje sie zostalo zapoczatkowane/rozprapogowane w XIXw. przy boomie na spirytyzm/okultyzm, a zwiazane z tamtym okresem nazwiska Helena Blawatska czy Aleister Crowley mowia wiele (patrzac na powiazania tych ludzi Wink )

A ten atak na Astrit to juz zupelnie dla mnie niezrozumialy, nic takiego nie napisala zeby tak sie oburzyc Razz
Moze troche ironii bylo w jej postach, ale chyba nie tyle zeby tak reagowac. Zalecalbym wyciszenie, bo ciezko mowic o rozwoju duchowym skoro wybuchasz z byle powodu ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Endoom napisał:
Jaki ja głupi... Evil or Very Mad Embarassed Sorry astrit za wszystkie bluzgi na ciebie i na twój sceptyzm który sceptyzmem nie jest^^ Ehh, człowiek się całe życie uczy na błędach. Dzięki ci astrit, wielkie dzięki^^ Smile :* M8 miał rację. No to cześć.


Moglbys sobie podarowac te tryple...
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moglbys sobie podarowac te tryple...

Nie przesadzaj, nie jest to takie złe^^ Po prostu gdy przychodzi u mnie zrozumienie, to mam taki fajny stan:)

A oburzyły mnie właśnie te posty z ironią, astrit bo byłem ostatnio przewrażliwiony na ten temat... Koniec offtopu.
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ezoteryka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile