W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
cudaki do Krakowa, Polska do Gdańska  
Podobne tematy
Tusk uciekł do Krakowa- 20Lecie2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2252
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba Ci się taka akcja
Tak, życzę jej powodzenia
75%
 75%  [ 18 ]
Tak, życzę powodzenia i przyjadę.
8%
 8%  [ 2 ]
Nie podoba mi się
16%
 16%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 24

Autor Wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 07 Maj '09   Temat postu: cudaki do Krakowa, Polska do Gdańska Odpowiedz z cytatem

nasz cudowny premier, ogłosił nowe cudo
Stworzymy nową wersje obalenia komunizmu i obchody 20 lecia przeniesiemy z Gdańska do Krakowa.
W sumie nasz kochany facet od cudów tu uprośćmy nazywajmy go po prostu Cudakiem nie zdaje sobie sprawy z tego że strzelił sobie w stope. Dzięki temu może dojść do sytuacji w której on wraz z kumplami z ue będą świętować w Krakowie niby obchody obalenia komunizmu i ogólnie piać jak wszystko cudownie się dzieje zwłaszcza pod skrzydłami un., Jednak w miejscu kojarzonym przez cały świat z tym wydarzeniem będzie się odbywała zupełnie przeciwna demonstracja.

Co wy na to by ruszyć tyłki do Gdańska, nawet na jeden dzień 4 czerwca i wziąć udział w demonstracji?

można przygotować
płyty prawdy
projekt wlepka
ew gazety których nie zobaczycie

jordii
tu pytanie do Ciebie
co powiesz by demokracjabezposrednia - wystąpiła na takiej demonstracji
nakład środków niewielki
można przygotować trochę ulotek.
Widzisz tak na dobrą sprawę demokracjabezposrednia prawie nie wystartowała publicznie
a 4 czerwca to świetna data na start.

To będzie największa demonstracja przeciwko rządowi może czas ruszyć tyłki.
Rzuciłem luźny pomysł, dopisujcie co o nim myślicie.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie trochę go rozumiem...bo:

a) związki zawodowe nalezy zlikwidować
b) zakłady nierentowene należy sprywatyzować/zlikwidować
c) żadna stocznia nie jest symbolem walki z komunizmem
d) do demonstrujących stoczniowców na bank przyłączą się hoolsi Lechii Gdańsk i Arki Gdynia, jak jeden mąż szukając konfrontacji
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale żenada.
20 lat minęło i nic się nie zmieniło...
choć właściwie to się zmieniło, tylko akurat dla stoczniowców z gdańska na gorsze - zostali zdziesiątkowani przez te 20 lat, a i za pensję mogą sobie kupić nie więcej niż kiedyś.

co oni właściwie chcą świętować w tym krakowie? to co zrobili ze stocznią w gdańsku przez 20 lat?
prezydent powinien raczej żałobę ogłosić z okazji 20 rocznicy "obalenia komunizmu" - pierwszy raz ogłosiłby żałobę ze słusznego powodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Aya Sophia- zakłady nierentowene należy sprywatyzować/zlikwidować
- zgoda
ale dlaczego są nie rentowne? Twoje zdanie miało by uzasadnienie gdyby nie to że ludźmi którzy doprowadzili do nie rentowności jest zarząd stoczni, a w konsekwencji rząd. Gdyby ten zakład działał swobodnie zgodnie z zasadami wolnego rynku, otrzymywał wsparcie od rządu typu załatwianie kontraktów i mimo tego był nierentowny ok niech ten zakład zamykają. Jednak jeśli rządy po kolei obsadzają w nim główne stanowiska swoimi kolesiami, których priorytetem jest jak najwięcej wyciągnąć puki jest się przy korycie. Dlaczego premier Korei może zachowywać się jak zwykły akwizytor, lądując komu się da i gdzie się da koreańskie produkty, a głównym zmartwieniem naszych gwiazd jest fotka z Obamą lub czy da się załatwić jeszcze jedno krzesło. Popatrz na mapę to niebieskie to woda jest tego od zajebania na naszej planecie, wchodzimy w erę globalizacji czyli zacieśniania kontaktów między ludzkich, jak myślisz którędy te kontakty będą zaciskane? Przekopiemy się do tej ameryki?

Cytat:
związki zawodowe nalezy zlikwidować
- to jest wola ludzi, jak chcą tak mają prawo się organizować, tyle na ten temat.
Cytat:
żadna stocznia nie jest symbolem walki z komunizmem
- zgoda tak jak i żaden człowiek.
Jednak ludzie lubią upraszczać obalił komunizm - Wałęsa, strajki za komuny - stocznia gdańska,

Cytat:
do demonstrujących stoczniowców na bank przyłączą się hoolsi Lechii Gdańsk i Arki Gdynia, jak jeden mąż szukając konfrontacji -
ja myślę że władza też kogoś przyśle w tym celu, pozostaje się odnich odseparować
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ya :

to oczywiscie zupełnie inny problem (apropo pkt. 1). Stocznie należało sprywatyzować w pierwszych latach 90tych, a dziś i stocznie by stały i ludzie by mieli pracę.

A tak : corocznie z budżetu (z podatków lub dodrukowanej kasy) do takiego tworu szumnie nazywanego Agencją Rozwoju Przemysłu leciały ogromne sumy, a to na podniesienie kapitału zakładowego, a to na restukruryzację, a to na odprawy...

Ja przepraszam, ale w którym normalnym państwie i zakładzie pracy daje się 60tys zł odprawy?

Sądzę że niechęc (tak to trzeba nazwać) do prywatyzacji stoczni potegowały własnie związki zawodowe, i przeświadczenie o symbolice tych zakładów, jako inkubatorów wolności, co jest w moim mniemaniu błedem.

Apropo jeszcze związków zawodowych, nikt niekomu nie zabrania sie zrzeszać oczywiście, ale proszę Cię przeczytaj ustawę o ZZ, o kompetencjach (3-4 ludzi moze juz tworzyć związek) i mozliwosciach paraliżu produkcyjnego zakładu. A żeby chodziło tylko o podwyżki...

Taki Śniadek (przew. Solidarności) pobiera pensję wysokości 6 tyś zł, oczywiście ze składek związkowców, przew. Jurek (szef na Szczecin) ma także 5 tyś zł + mieszkanie z zasobów miasta jako "persona ważna dla lokalnej społecznosci". Dla mnie to jakieś nieporozumienie.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia- teraz zagadka, olac impreze bo nie lubimy działaczy związkowych, przy okazji olewając kilka tysięcy pracowników.
czy też jednak jechać na demonstracje i próbować coś zdziałać pod własnym szyldem.
Dlatego wspomniałem o demokracjibezposredniej.
Dla mnie związki zawodowe są problemem, ale jest to drobiazg jeśli porównasz to z działalnością rządu.
Widzisz zwalanie na związki jest wytrychem rządu dzięki temu może wygodnie umyć ręce i udawać że to nie jego wina, nie można pozwolić by się wykręcił.
60tys to jest 6 przeciętnych pensji stoczniowca w Niemczech, wiec patrząc ze strony UE dało się zlikwidować zakład tylko za 6-cio miesięczną odprawę.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya: jesli o mnie chodzi, popieram jak najbardziej. masz jakis konkretny plan?
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super do Gdańska mam niedaleko, a tak się składa że już mam nagrane 70 płytek DVD w wydrukowanych kopertach akurat w wersji ze zdjęciem rodem z PRLu. (wg. mnie najbardziej udana koncepcja okładki)



Chciałem organizować ze znajomymi jakiś najazd na skrzynki ale widzę, ze można to lepiej spożytkować, do tego czasu mogę jeszcze trochę egzemplarzy ponagrywać, wy także tak zróbcie or jakieś inne przedsięwzięcie to będzie co rozdawać Smile
Do zobaczenia 4 czerwca w Gdańsku Twisted Evil
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryży wcale taki durny nie jest i w stopę sobie nie strzelił. On dobrze wie, że atmosfera byłaby cokolwiek wisielcza a w gazetach i to nie tylko tych polskojęzycznych, ktoś mógłby zauważyć, że formalnie wyrok śmierci ekonomicznej na Pomorzu i jego symbolu tj. Stoczni Gdańskiej wydała organizacja międzynarodowa, której przedstawiciele szczerzą zęby w nieszczerym uśmiechu jakby ten stan nie wynikał z anszlusu sprzed 5 lat. Karierowicz z Pomorza musiałby zaryzykować konfrontację z taką interpretacją tych 20 lat, która prowadzi do wniosku, że uczestniczył we władzy, która doprowadziła nas do poddaństwa organizacji zamykającej stocznie, czyli że zdradził.

Aya Sophia Sprawa z tą rentownością nie jest taka prosta. Jak przedmówcy zauważyli, ktoś do tej sytuacji doprowadził bo nic nie dzieje się samo. Mniejsze firmy można sobie było za złotówkę lub pracowniczo (przez jednego pracownika) sprywatyzować. Większe trzeba było zrujnować przez inwestycje w maszyny, które się za złotówkę dzierżawiło i produkowało własne kable na przykład. Stocznia jest za duża aby samemu łyknąć, więc popasło się w nich kolegów a teraz wystawia chętnym do ratowania. Schemat jednak zawsze ten sam - doprowadzić do braku opcji i nastraszyć.
Jeśli nie wierzysz, przyglądnij się Stoczni Szczecińskiej. Była prywatna i dobrze sobie radziła. Radziła sobie na tyle dobrze, że chciała się rozwijać inwestując w gazoport. Jednak tym komuś nadepneła na odcisk i "polska" agencja zdyskredytowała firmę swoimi działaniami co zaskutkowało zastopowaniem kredytu i jedyną opcją było przekazanie dobrze funkcjomującej firmy pozbawionej płynności za złotówkę ale tym razem rządowi.

BTW
Akcja fajna.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stocznia nierentowna? możliwe, choć to dziwne, bo za komuny była jeszcze rentowna... a podobno to tamten system był nieefektywny.

ja pragnę tylko zwrócić uwagę na pewien paradoks.
gdy 20 lat temu ta aktorka (jak tej tam?) ogłosiła koniec komuny wszyscy myśleli że od teraz będzie już coraz lepiej... generalnie kilka lat, może 5, może 10, może 15 i będzie sielana jak na zachodzie... takie były plany i oczekiwania. a jak jest każdy widzi; korupcja, złodziejska prywatyzacja, ograniczanie swobód obywatelskich, rozwijanie państwa religijno policyjnego, a przede wszystkim: brak niepodległości naszego kraju!

to co się dzieje w tej stoczni, że w tym samym miejscu ci sami ludzie protestują, tylko tym razem przeciw nowemu rządowi który akurat świętuje ich sukces sprzed 20 lat - to jest bardzo wymownym obrazkiem.
i cała europa, cały świat powinien się dowiedzieć o tym, że komuna rzekomo upadała 20 lat temu, gdy polscy stoczniowcy dalej mają przesrane.
w tym kontekście świętowanie obalenia komunizmu jest zwykłym skandalem.
a media i rząd traktują dziś stoczniowców IDENTYCZNIE jak traktowały 20 lat temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
... gdy 20 lat temu ta aktorka (jak tej tam?) ogłosiła koniec komuny ...

To była Joanna Szczepkowska:
Cytat:
Proszę Państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm.

Powiedziała to konfidencjonalnym tonem w dzienniku telewizyjnym, ale dopiero w październiku 1989 r. W tym czasie odwaga tego rodzaju bardzo staniała, właściwie to w ogóle nie miała ceny. Przypadek sprawił, że akurat tego słuchałem i miałem jakieś takie odczucie idiotyzmu tej wypowiedzi w tym czasie, tak jakby ktoś z wypiekami na twarzy ogłaszał, skąd się biorą dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 07 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
jakby ktoś z wypiekami na twarzy ogłaszał, skąd się biorą dzieci.
tylko jeśli mówiłby że bocian je przynosi Smile
komuna wciąż trwa u szczytu władzy i ma się doskonale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
komuna wciąż trwa u szczytu władzy i ma się doskonale

To jest zbyt daleko idący skrót myślowy, który łatwo może zostać poddany krytyce przez "racjonalistów". "Komunizm" jako system sprawowania władzy państwowej niewątpliwie upadł, natomiast ludzie, którzy byli w tamtejszym systemie u władzy (nomenklatura, SB i inne specsłużby) oddali władzę za własność. Oni wiedzieli, gdzie leżą konfitury. Jeśli sami nie poprzejmowali majątku państwowego, to obsiedli wszystkie najbardziej intratne stanowiska w gospodarce (paliwa, gaz, energia, miedź) oraz w niektórych organach administracji państwowej, mających wpływ na gospodarkę - np. urzędy skarbowe, celne. Mając do dyspozycji pieniądze z FOZZ-u i z PEWEX-u - kształtowali polską scenę polityczną z początku lat 90. Te pieniądze posłużyły również do zakładania usłużnych ośrodków medialnych - telewizja TVN, tygodnik "Wprost". Poprzez nieformalny układ w ramach Okrągłego Stołu zapewnili sobie stabilizację polityczną na długie lata.

Mamy więc "demokrację" i "wolny rynek" - ale pod dyskretnym nadzorem byłych "komunistów". W efekcie - system tzw. kapitalizmu kompradorskiego, odpowiedni dla Ameryki Południowej, w rzeczywistości nie mający wiele wspólnego ani z demokracją, ani z wolnym rynkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś zapytał, co oni chcą w Krakowie świętować. Więc wyjaśnię: będą świętować 20 lat rozkradania majątku narodowego. Wielu z nich dorobiło się wielkich fortun na wyprzedażach dochodowych przedsiębiorstw po promocyjnych cenach. Muszą przecież za coś wypić tego szampana, powspominać "dobre czasy" i pomyśleć, co by tu jeszcze wartościowego zawłaszczyć. A to całe "obalenie komunizmu" to ściema dla mas, bo w komuniźmie jesteśmy cały czas. Zmieniono tylko terminologię, nie ma już "towarzyszy", są za to "komisarze" i "deputowani".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komisarze byli i nadal są Wink

BTW. W Krakowie Huta leży.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej chlopaki nie narzekajcie, ze daleko (dla tych co w polsce), bo macie na prawde blisko. to w koncu max jakies 600km (bo tyle zdaje sie do Gdanska z najaodleglejszego zakatka polski). jesli macie czas, to w droge.

nie narzekajcie, ze drogo, bo stopem tez dojedziecie tanio. chcecie darmowy nocleg, to jazda logowac sie na [urlhttp://www.couchsurfing.org/=]couchsurfing.org[/url] dla chcacego nic trudnego. jesli tylko uda mi sie poukladac kilka spraw, to sobie zrobie wycieczke nad morze, przeciez to jedyne 1500km ode mnie, wiec nie marudzcie, ze jest wam daleko!

bedzie zabawnie. dalej jazda pod stocznie Wink
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 08 Maj '09   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

A wiecie, z chęcią bym przyjechał tylko z 1 czerwca zaczynam nową robotę, jak ja sie wyrwę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie byłoby zebrać się i wygwizdać tych skur... w Krakowie.

Nastepną rocznicę przezornie pojechaliby świętować do Brukseli Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ENKA: ja jestem ze Szczecina, a nasza stocznia nigdy nie była prywatna Wink Tak gwoli ścisłości....
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/polityk.....96622.html

Cytat:
Dotowanie banków i sektora finansowego w sytuacji, w której odmawia się tego stoczniom, jest jednak ze strony Unii ewidentnie nieuczciwe. Jakiekolwiek dotacje są nieuczciwe, ale jeżeli już się na nie decydujemy, to nie możemy traktować lepiej jednych kosztem innych.


z innej beczki:

Największa chińska stocznia zapowiada 10-krotny wzrost zysku

Z tego co pamiętam w chinach dalej są firmy panstowe i rządza nimi politycy a jakoś nie ma takich przewałów jak np. w Niemczech gdzie tez upadły dwie stocznie

przy okazji, czy przypadkiem stocznie przestały być rentowne gdy "upadły" polskie huty i elektrownie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.biznesprawo.pl/tag/stocznia

kupujemy statki w chinach więc nie dziwota...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co proponuje:
gdyby zebrać z 10 osób
ubieramy sie w czarne koszulki z własnym nadrukiem (czarne bo to w końcu stypa)
z przodu na piersi mały napis demokracjabezposrednia.org
z tyłu obrazek coś w tym stylu

to musimy dopracować

koszulki ok 25 zł sztuka - można zamówić
http://allegro.pl/item621282254_koszulka.....akosc.html
http://allegro.pl/item621131198_t_shirt_.....iar_m.html
musimy dysponować kilkuset ulotkami o demokracji bezposredniej - najprostsze czarno białe
musimy iść na ilość, dobieramy się w pary latamy z ulotkami i rozdajemy maksymalnej liczbie ludzi
jest nas za mało by stać z jakimś transparentem, więc musimy trochę polatać po tłumie by ludzie nas zobaczyli.

płyty prawdy - nie mogą być powiązane z demokracjabezposrednia - bo nas obrazu zglebią za piractwo
a w takich przypadkach sądy działają w Polsce wzorowo skutecznie

przydało by się mieć ze dwie osoby w zapasie uzbrojone w aparaty jako zabezpieczenie
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie tam swietowanie rocznicy Solidarnosci.

Towarzystwo Okroglego Stolu i klakierow swietuje kolejna rocznice trzymania wladzy. Jak do tej pory wszyscy ktorzy tworzyli rzady, uczestniczyli w obradach okraglego stolu i tyle... ch&j ich tam obchodza stoczniowcy. Jak zaczna sie problemy to tylko bedzie pretekst do zaostrzenia polityki wobec zwiazkowcow, czyli totalnych dolow - roboli, gorze sie k&rwa jak zwykle nic nie stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ejst tak źle - tuska nie będzie, ale ma być prezydent... Smile
w faktach powiedzieli, że może będzie też msza Laughing

proponuję założyć że prezydent reprezentuje rząd i dalej jechać zgodnie z planem... trzeba pokazać światu co polacy myślą o tej ich 20 rocznicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 08 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya: a moze zamiast pana taska, kreskowkowy kaczor donald?
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


cudaki do Krakowa, Polska do Gdańska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile