W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziwne zachowania na forach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 23127
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


rozumiesz aluzje zółwiu ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, zajebiste.
kot nawet nie kuma co się dzieje, ale widać że sie dobrze bawi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 26 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był rok 201?.Długo oczekiwana,przewidziana przez wszystkie wielkie proroctwa wojna
skończyła się kilkanaście miesięcy wcześniej. Gdzieś na Dalekim Wschodzie i na Południu
trwały walki z ruchem oporu przeciwko okupacji wszystkich krajów położonych w tych
regionach. Najgorszy scenariusz, totalnej zagłady, nie spełnił się..
Wojska zjednoczonych sił Zachodu jednym potężnym uderzeniem różnych rodzajów
broni w tym ładunków nuklearnych błyskawicznie pokonały siły Wschodu.
Wielki Niedźwiedź również otrzymał kilka ciosów od ostatniego i podporządkował się
całkowicie zwycięskiej sile.. Kilka ładunków spadło na kontynent za Pacyfikiem.
Wydarzenia te doprowadziły do wprowadzenia całkowicie nowego porządku w świecie.
Nastała era wdrażania Wiecznego Pokoju i Braterstwa wszystkich ludzi świata.
Podobnie jak w całym regionie,również miasto Jana Dora zostało wyludnione.
Wielu zmarło na jakieś choroby,a młodzi zostali powołani do wojska,bez względu na
stan zdrowia,czy wyszkolenie i wywiezieni gdzieś daleko. Ponoć do walki z buntującą
się przeciwko okupacji sił zwycięskiej koalicji Zachodu ludnością Azji,Afryki i w innych
regionach. Pan Jan chociaż już w zaawansowanym wieku,cieszył się jeszcze dość dobrą
kondycją fizyczną,gorzej było ze stanem ducha. Wszystko się zmieniło. Zaopatrzenie
w dobra konsumpcyjne było b. marne. Ale nikt nie narzekał.,ze strachu.
Bo wszystko stało się niepewne i niewiadome. Od kilku miesięcy każdy miał na ręce lub
czole czip i bez tego nie można było funkcjonować w nowej rzeczywistości.
Na jego numer wpływały emerytury,wynagrodzenia tudzież obciążenia jak zakupy,podatki itd.
Nikt nie wiedział ile ma nim wirtualnych .pieniędzy i jak są rozliczane.
.
Miasto miało wyznaczoną strefę w której wolno było przebywać,poza nią teren był
skażony. Wszyscy którzy świadomie czy nieopatrznie przekraczali zonę umierali w cierpieniach,
mimo pomocy medycznej, jaką udzielały im nowe władze.
. Jan tęskniący za dawnymi wyprawami rowerowymi przez pola
i lasy,często zbliżał się do terenów zakazanych,aby chociaż na nie popatrzyć z daleka.
Wydawało mu się,że kwitnie tam normalne życie. Podczas jednego ze spacerów,natrafił
pod strefą na grupę meneli. Tym było dobrze .Gdzieś na starym boisku popijali jak
przed wojną swoje wina marki jabcok,głośno pobełkotując.
W pewnej chwili zbliżył się do kolejny kompan,z wiszącą wargą.Poobijany,chudy,czarny
na gębie posuwał się się do swoich niepewnym krokiem.Herszt watahy przywitał go grzcznie.
-I co k...a Stasiek,masz wino?- Ni mom,bo nie chcieli mnie k....a sprzedać.
-Co ? A wczoraj nasze ci smakował,co k....a?Cipy jeszcze k...a nie masz.A my wszyskie
mamy,na ręcach abo łebach i pijem.A ty k..a co. Zaczął walić winnego dłużnika po gębie,
ale po chwili przerwał .-Maniek łapa coś mnie boli dzisiaj.Daj głupiemu nauczkę.
Cipy ni mo! Patrzcie go k...a.Chciałby tylko chlać nasze wino.Wal go k,,,,a,a po łebie
żeby wreszcie ch..j zrozumiał. Maniek ostro wziął się do roboty.
Dzisiaj Jan dostał wezwanie .Miał stawić się pod jakiś adres w wielkim mieście.
Na podstawie tego ,otrzymał przepustkę na wybycie poza dozwoloną strefę.
Jakimś autobusem z jeszcze paroma osobami,pod ochroną udali udali się do byłej stolicy.
Wszyscy ubrani byli w kombinezony ochronne.
Jana podwieziono pod Ministerstwo Miłości I Braterstwa Ludzi Świata.
Wskazano mu pokój pod który miał się stawić. Na jego drzwiach przeczytał wizytówkę
BUREAU INFORMATION of MIND INSPECTION
CHIEF COL.BENJAMIN G.
Zapukał i wszedł. Za biurkiem siedział jakiś mężczyzna w wojskowym mundurze.
-Skierowano mnie do pana.-Wiem,witam forumowicza. Wiesz poco cię wezwano.
-Nie,absolutnie.-To już się dowiesz.To ty pisałeś na forum prawda pod nickiem
pempabempa? -Tak,coś tam pisałem.-Gdyby „coś” to by cię nie wezwano .
Ale ty nam p;odpadłeś jednym wpisem.Tym niby demaskującym naszą właściwą tożsamość.
Chciałeś nam zaszkodzić czy popisać się swoją mądrościa,przenikliwym umysłem.
-Nie myślałem o tym.
-No dobra.Właściwie to nam nic nie zaszkodziłeś.Wręcz przeciwnie.Mieliśmy dzięku
twojemu demaskatorskiemu artykułowi okazję zbadać reakcję mainstreamu na przełamanie
ich oporu wobec logiki faktów niezgodnych z ich oglądem świata.
Posypały się z ich strony deklaracje lojalności,wręcz miłości do Bimiego cha,cha.
Zamiast upadku nastąpił rozrost naszego forum.Gdyby nie ty,ten nędzny zoolog
wywnętrzający się w swojej „twórczości” nigdy by się nie domyślił,że Bimi
to zespół do badania ich umysłów,o ile tak je można nazwać, admin nazwany tak od inicjałów biura
Ja byłem szefem czteroosobowej grupy badawczej w randze kapitana.
Skierowała nas do pracy na zagranicznym serwerze wieś,oferując b,dobre zarobki opłacane
przez budżet regionu.Teraz mamy inne zadania związane z tym tematem,wykonawcze.
No ale wracamy do ciebie.Musisz być ukarany za zdemaskowanie naszej misji.
Nie ma wyjścia,bo tak chce nasze szefostwo.Nasz zespół był przeciwny,broniliśmy cię.
Ale nic to nie dało.Masz trafić do obozu reedukacji Miłości Przez Pracę.
-Ale ja jestem już stary i słaby.
-To nic .Jak nie zdechniesz prędko,to jeszcze w drodze wyjątku może wyjdziesz i pooglądasz
nasz Nowy Świat.Zobaczysz jaki będzie piękny..................

Znalazłem to na stronie "Buchających Płomieni Miłości Ojczyzny
i Patriotyzmu" -miesięcznika z Chicago.
Jest tego więcej,ale nie chce mi się już ściągać,choć dalszy ciąg
jest b.ciekawy. Następna wrzuta będzie zależeć od reakcji forumowiczów.

Polecam fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniejsza obserwacja, że nikt tu nie próbuje nawet odnosić się do informacji, czy zachowań podanych
w linkach związanych z tym tematem, utrzymuje się w mocy. Szczególnie ciekawy jest ten nagły
brak zainteresowania wątkami podanymi jako przykłady. No proszę, coś co szczególnie spełnia deklarowany cel tego forum, a tu trwa konsekwentne omijanie sedna. Przy tym żywym ogniem palą się
"Moje pierdoły" itp. Przeciekawe.

Przecież wystarczy pójść tropem linków, przeanalizować przykłady i poznać rzeczywistość o której mowa.
Ba, nie tylko poznać ale też zdobyć możliwość rozumienia sterowania przepływem informacji w sieci.

Kto naprawdę poszukuje niech przekopuje takie tematy a dowie się o co chodzi z kontrolą internetu.
Zasadniczym jest, że nie ma żadnej inwigilacji a stworzenie i kontrola głównego, zorganizowanego ruchu w sieci. Widać jakie tematy są rozdmuchiwane a jakie tłumione wszelkimi metodami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 01 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kontekście ostatniej i wcześniejszych wypowiedzi w temacie,widać wyraźnie na co stać ten produkt
masowego ogłupiania,nazywany dalej dla zmyłki człowiekiem.
Niby rzuca się na wszystko,nieprzytomnie bełkocze nad podsuniętymi mu "prawdami i kłamstwami" tego świata
ale zachował instynkt samozachowawczy.Czuje to drugie dno i że,jest obserwowany przez swoich nieznanych
mu ,ale oczywiście dobrych "przyjaciół",dających mu możliwość niejako istnienia,wśród innych mu podobnych
"wyrobów".Ale śmierdzi na mile strachem,serwilizmem wobec wobec swoich anonimowych dobroczyńców.

polecam fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 01 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@papabempa
Może i twórcza sentencja, ale dzięki niej obnażasz tylko swoje słabości. Takie ciche zachwycanie się samym sobą. Czujesz to?
Bo ja tak. Za każdym razem, gdy scalasz się z hiperprzestrzenią. Dobrze wiesz o czym piszę, bo traktujesz ją jak swoje podwórko. Tu jest twój czip, złącze trzymasz w dłoni. Już jesteś w klatce. Wszedłeś do niej jak głupie zwierzątko pokierowane zapachem mięska.

Aż muszę:
Yamakusa napisał:
Tu jest twój czip, złącze trzymasz w dłoni



Interpretacja zależy od ciebie. Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 13 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jermaj napisał:
Wcześniejsza obserwacja, że nikt tu nie próbuje nawet odnosić się do informacji, czy zachowań podanych
w linkach związanych z tym tematem, utrzymuje się w mocy. Szczególnie ciekawy jest ten nagły
brak zainteresowania wątkami podanymi jako przykłady. No proszę, coś co szczególnie spełnia deklarowany cel tego forum, a tu trwa konsekwentne omijanie sedna. Przy tym żywym ogniem palą się
"Moje pierdoły" itp. Przeciekawe.
Dziwi niechęć u starych wyjadaczy do badania tematów będących na wyciągnięcie ręki, przy jednoczesnym podgrzewaniu pierdół i różnych "polityk na wesoło". Widocznie główny nurt ma iść takimi kanałami, dlatego stale są na topie.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 14 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Jermaj napisał:
Wcześniejsza obserwacja, że nikt tu nie próbuje nawet odnosić się do informacji, czy zachowań podanych
w linkach związanych z tym tematem, utrzymuje się w mocy. Szczególnie ciekawy jest ten nagły
brak zainteresowania wątkami podanymi jako przykłady. No proszę, coś co szczególnie spełnia deklarowany cel tego forum, a tu trwa konsekwentne omijanie sedna. Przy tym żywym ogniem palą się
"Moje pierdoły" itp. Przeciekawe.
Dziwi niechęć u starych wyjadaczy do badania tematów będących na wyciągnięcie ręki, przy jednoczesnym podgrzewaniu pierdół i różnych "polityk na wesoło". Widocznie główny nurt ma iść takimi kanałami, dlatego stale są na topie.


Poniewaz cel juz dawno zostal osiagniety. Ignorancja, zabawa, blaznowanie, zamiast rzeczowej i powaznej dyskusji. Chamstwo i walka miedzy soba, zamiast wsparcia i wspolpracy.
Prawda2 jako burdel z gowniarzeria, hydepark z nuta smiesznych teorii spiskowych, chaos, zamiast miejsca do madrych rozmow o swiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 14 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa... znalazł się kurwa wielki współpracownik, wspieracz walki... z chemtrailsami. Smile
jak śmiesz, bezczelu, nazywać moje prestiżowe forum burdelem?

że pełno tu polskiej hołoty, dzieciaków z wybujałą wyobraźnią, katolickich buraków a'la czekan i wszelkiego rodzaju mend typu stefani - to wiadomo nie od dzisiaj, żadnej ameryki nie odkrywasz.
ale nie od dzisiaj też wiadomo, że prawda2 to najlepsze forum do madrych rozmow o świecie.
a jeśli uważasz, ze to burdel to po chuj tu przylazłeś? ktoś cię tu siłą trzyma? jara cię chaos, gowniarzeria, hydepark z nuta smiesznych teorii spiskowych? cóż, nie miałem cię za aż takiego perwera, ale ludzie często skrywają swoje zboczenia.

jeśli znasz lepsze forum to podaj, ciołku.
zamiast się tu wylewać jak żul jakiś, ze swymi gorzkimi żalami.
a jeśli nie znasz to daruj sobie taką żałosną krytykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:47, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:

Poniewaz cel juz dawno zostal osiagniety. Ignorancja, zabawa, blaznowanie, zamiast rzeczowej i powaznej dyskusji. Chamstwo i walka miedzy soba, zamiast wsparcia i wspolpracy. Prawda2 jako burdel z gowniarzeria, hydepark z nuta smiesznych teorii spiskowych, chaos, zamiast miejsca do madrych rozmow o swiecie.


Skoro baza została stwierdzona, zatem należy się zastanowić kto za to płaci? Czy to podwórkowe kółko różańcowe
zebrało się i działa samopas czy podatnik wypłaca pensję realizatorom planu?
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
FreeG napisał:

Poniewaz cel juz dawno zostal osiagniety. Ignorancja, zabawa, blaznowanie, zamiast rzeczowej i powaznej dyskusji. Chamstwo i walka miedzy soba, zamiast wsparcia i wspolpracy. Prawda2 jako burdel z gowniarzeria, hydepark z nuta smiesznych teorii spiskowych, chaos, zamiast miejsca do madrych rozmow o swiecie.


Skoro baza została stwierdzona, zatem należy się zastanowić kto za to płaci? Czy to podwórkowe kółko różańcowe
zebrało się i działa samopas czy podatnik wypłaca pensję realizatorom planu?


Przecież możecie sobie pisać co chcecie! O co Wam chodzi?

Może o to, ze ktoś ma inne zdanie i nie podziela bezkrytycznie Waszych teorii?
Może dyskusja to dla Was problem?

Tak przyzwyczailiście się do wzajemnego cukrowania, że wpadliście w szok i panike, kiedy okazało się, ze Wasze argumenty nie są do konca tak dla wszystkich przekonywujące? A, ze nie potraficie przekonać do swoich racji, to panikujecie. Stad posądzanie wszystkich myślących inaczej, piszacych inaczej (może faktycznie bąłznujących, czasami) o jakąś agenture.

Element chaosu jest i będzie, ponieważ na forum pojawiają się coraz to nowi ludzie i trzeba czasem czasu Laughing by wgryźli się w klimat. Ale tez nie możesz jeden z drugim i z trzecią wymagać czapkowania Wam. Bo Wasze zasługi są... jakie są, a hierarchii tu nie ma (oprócz admina).


Leczcie sie ludzie! Albo zakładajcie forum www.spiskowiec.com, gdzie będa mogli wypowiadać się TYLKO ludzie podzielający Wasz poglądy i piszący w sposób przez Was określony! Bez "chaosu i błazenady"! Tylko fakty:

chemtrails
działa orgonowe
reptilianie
żydzi i masoni
skull and bones
etc.
etc.
etc.

Ale absolutnie, żadnego krytykowania, żadnej polemiki! Ma byc jedynie słuszny pogląd na sprawę, czyli Wasz i wtedy wszystko będzie grało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwole sobie zabrać głos.

The Mike napisał:
Przecież możecie sobie pisać co chcecie! O co Wam chodzi?

Mylisz się. Bimi rzekł: jak ktos chce napisac cos ciekawego, co mnie zainteresuje to wystarczy mu jeden post na dzien.
a jak chce sobie popieprzyć to niech spada gdzie indziej.


The Mike napisał:
Może o to, ze ktoś ma inne zdanie i nie podziela bezkrytycznie Waszych teorii?

Nie ktoś, tylko Bimi. I nie że nie podziela, tylko steruje forum tak aby "spadli gdzie indziej".

The Mike napisał:
Może dyskusja to dla Was problem?

A to tu są jeszcze dyskusje? Bimi rzekł: wszystkim proponuje skupic sie na pisaniu bardzo sensownych, unikalnych i bogatych w wiedzę postów.

The Mike napisał:
Tak przyzwyczailiście się do wzajemnego cukrowania, że wpadliście w szok i panike, kiedy okazało się, ze Wasze argumenty nie są do konca tak dla wszystkich przekonywujące? A, ze nie potraficie przekonać do swoich racji, to panikujecie. Stad posądzanie wszystkich myślących inaczej, piszacych inaczej (może faktycznie bąłznujących, czasami) o jakąś agenture.

Mylisz się. Kierując swe słowa do użytkownika agentsmith, Bimi rzekł: ech agent, agent.. taki był z ciebie kiedys sympatyczny pseudoantyglobalista, a taka się okazałeś osateczną ubecką mendą. zobaczysz, za kilkadziesiąt lat gdy odtajnią dzisiejsze archiwa nie będzie ci już tak do śmechu.. i nie mów że nie ostrzegałem.


A na resztę Twej wypowiedzi, niech znów zacytuję słowa "Mistrza".
Bimi rzekł: po wprowadzeniu limitu postów i zablokowaniu rejestracji forum zaczyna na powrót nabierać właściwego kształtu.
Poza tym nie zapominajcie o tym, że to jest forum - jeśli nie będzie tych z którymi można się nie zgodzić to nie będzie sensu jego egzystencji


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytujący Bimiego kogucie w koronie! Zbadaj jeszcze sprawę bitkojnów. Myślisz, że to przypadek, że na forum pojawiła się funkcja rozliczeniowa? Podpowiem: Bimi swoim agentom wypłaca sowite wynagrodzenie. Tylko nie mów Bimiemu, że Ci o tym powiedziałem, plis. Za zdemaskowanie spisku zapewne odbierze mi służbową legitymację agenta, a w najlepszym przypadku pierdolnie z premii kilka bitkojnów.

Dla mnie to oczywiste, aby "dziwne zachowanie na forach" nie było takie dziwne - powinno być kurewsko-kościelnie poważne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagadnienie jest całkiem realne i w zasięgu ręki, każdy może przy odrobinie zaangażowania przyjrzeć się różnym forom pod tym kątem. Próba zepchnięcia go na mieliznę pod tytułem "spisek" i wymieszania w kotle razem z ewidentnymi bzdurami po raz kolejny dowodzi, że nie na darmo wypromowano hasło "teoria spiskowa". Dzięki niemu można bez jakiekolwiek analizy, argumentów utopić każdy temat już samym rzuceniem podejrzenia, że ktoś wyznaje taką teorie.

Brak jakichkolwiek działań mających na celu utrzymanie porządku zawsze rodzi chaos. Do poznawania prawdy, podobnie jak do nauki, czy pracy niezbędny jest spokój i skupienie. Zamęt to pewnego rodzaju przeszkoda, zwłaszcza jeśli damy się wciągnąć w dyskusję z osobami, które celują w zachowaniach aspołecznych. Wystarczy kultywować odpowiedni poziom chaosu, chamstwa, spamu itd. żeby każdą dyskusję utrącić już niemal na wstępie. W końcu doszło do tego, że zachowania ewidentnie naganne znajdują wielu obrońców, stają się tak powszechne, że dla niektórych, aż "normalne". Odmienność poglądów nie usprawiedliwia, aż tak drastycznych środków jakimi są powszechne już ataki personalne, epatowanie wulgarnością i uparte pisanie nie na temat. Nadreprezentacja prymitywu, aż kuje w oczy.

Pozostaje odpowiedzieć sobie pytanie, czy to "samo się tak robi", czy też stoi za tym jakiś sponsor. Czy to możliwe, żeby wszystkie media były kontrolowane, a takie miejsca władza zostawiła samopas.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Pozostaje odpowiedzieć sobie pytanie, czy to "samo się tak robi", czy też stoi za tym jakiś sponsor. Czy to możliwe, żeby wszystkie media były kontrolowane, a takie miejsca władza zostawiła samopas.

Oczywiście, że nie, ale nie stało się to od razu, tylko sukcesywnie, jednak w ciągu ostatnich 2-3 lat jakby nabrało tempa. Wiążą się z tym upadki niektórych for oraz dziwne zmiany postawy osób administrujących forami nadal funkcjonującymi. Co do "Bimiego", wypowiedziałem się już dostatecznie wyczerpująco. Inny przykład - Redmuluc, który początkowo dobrze funkcjonujące forum na tematy spiskowej rzeczywistości oraz ezoteryki pozwolił utopić w fanatyzmie wegetariańskim oraz psychomanipulacji. Na Paranormalne.pl też od ponad roku mają miejsce wściekłe ataki płatnych trolli w temacie 9/11 oraz chemtrails, przy biernej akceptacji administracji. Jeszcze w miarę normalne wydaje się być forum Globalna Świadomość, ale może dlatego, że administrator mieszka w Holandii, chociaż Bimiemu (temu prawdziwemu) to nie pomogło.

@connard - nie musisz się krygować ani niczego tłumaczyć, przydupasów "Bimiego" nieomylnie zdradza limit 18.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Nadreprezentacja prymitywu, aż kuje w oczy.
Kuje to kowal żelazo, a Ciebie w macicę lub w oko to raczej kłuje - np. chój Laughing Laughing Laughing

Easy_Rider napisał:
@connard - nie musisz się krygować ani niczego tłumaczyć, przydupasów "Bimiego" nieomylnie zdradza limit 18.
przydupasów? nie obrażaj mnie! już wolę być przychójasem!

Ten temat to klasyczne dorabianie piździe wąsów.. Chociaż chwilunia, macie rację, przecież 'oni' są wszędzie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
[Inny przykład - Redmuluc, który początkowo dobrze funkcjonujące forum na tematy spiskowej rzeczywistości oraz ezoteryki pozwolił utopić w fanatyzmie wegetariańskim oraz psychomanipulacji.


Inny przykład wiecznie narzekający ignoranci, w każdym temacie na każdym forum, nie potrafiących pisać sensownie na żaden temat węszących spisek w solniczce. Jak pisałem ci mnie to nic nie obchodziło, żryj sobie mięso aż upadniesz na ten swój mięsożerny pysk, tylko że tobie przeszkadzają właśnie ci co go nie jedzą. Do tego tematu już z rok nie zaglądałam tylko pilnuje aby nie było kłótni przez takich ludzi jak ty którzy je wywoływali. Sam jesteś chodzącą psychomanipulacją, co widać po twoim zaangażowaniu, stosujesz ją podobnie jak wobec tych co się z tobą nie zgadzają. Dodam jeszcze twoją kolejną cechę - mitomanię i megalomanię. Nigdy nie potrafiłeś niczego sensownego napisać i już nie napiszesz jak każde zero forumowe.
Przy okazji mamy jeszcze inne działy znacznie większe...to się własny nazywa psychomanipulacja koleś.

Cytat:
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji..


To dokładnie TY. Tylko robisz to w bardziej perfidny sposób.

Załóż własne forum i pokaż innym cieniasom jak to się robi. Gwarantuje że będę dobrym i pilnym uczniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nigdy nie potrafiłeś niczego sensownego napisać

Nie prawda. Akurat Easy pisał z sensem i to na ogół głębokim. Nawet teraz, jak się z nim nie zgadzam, to i tak dalej wg. mnie pisze z sensem.

@Easy
Weź Ty mi wytłumacz, czemu sądzisz, że te fora zostały poprzejmowane przez agentów. Masz na to jakieś realne dowody, czy tylko jakieś marne poszlaki, jak zmiana stylu pisania.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu od niedawna, ale jak napisałem dziś w jednym z tematów wielu piszących tu ma kilka problemów. Niektórzy chcą po prostu uznawać, że coś jest nie tak, więc zamiast badać, co się dzieje na bagnach twierdzą, że to diabeł ludziom w głowach miesza, stąd łapanie się chwytliwych tematów propagowanych przez media, jak koniec świata w 2012. Ci ludzie niestety nie mają szans udowodnić bełkotem tego, co im się jedynie wydaje, gdyż jest to bzdura wierutna. Po tym, zaś gdy temat przestaje być nośny szukają nowego, bądź przepadają z kretesem. Inni znów żyją w świecie swoich fobii, jak radiofobia, z którą polemizuję na tym forum, gdyż sądzę, że posiadam ku temu odpowiednią wiedzę, by oddzielić ziarno od plew. Niestety, jak na razie nikt nie wdał się ze mną w żadną merytoryczną polemikę. Jednak wielu piszących zarzuca forum tematami i wrzutkami prasowymi siejącymi dezinformacje {dotyczące promieniotwórczości, a które to informacje są śmieszne dla przeciętnie rozgarniętego studenta jakiegokolwiek wydziału związanego z chemią}, które prędzej, czy później prowadzi do fałszywych wniosków, czyli przeradza się w kolejności w powielano kłamstwo. Idąc tropem, niektórych winienem stwierdzić, iż są to agenci siejący na tym forum ową dezinformację. Jednak osobiście jestem zdania, że to jedynie ludzie, którzy kompletnie nie mają pojęcia o co w temacie chodzi, jednak chcą uczestniczyć w chwytliwym temacie, tudzież zostali uwiedzeni medialną papką. Przerzucanie się, zaś argumentami w dyskusjach opartych na wymysłach, które w wielu przypadkach mają znamiona tautologii mija się z celem, niestety takich nie tylko na tym forum jest pełno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Zagadnienie jest całkiem realne i w zasięgu ręki, każdy może przy odrobinie zaangażowania przyjrzeć się różnym forom pod tym kątem. Próba zepchnięcia go na mieliznę pod tytułem "spisek" i wymieszania w kotle razem z ewidentnymi bzdurami po raz kolejny dowodzi, że nie na darmo wypromowano hasło "teoria spiskowa". Dzięki niemu można bez jakiekolwiek analizy, argumentów utopić każdy temat już samym rzuceniem podejrzenia, że ktoś wyznaje taką teorie.

Brak jakichkolwiek działań mających na celu utrzymanie porządku zawsze rodzi chaos. Do poznawania prawdy, podobnie jak do nauki, czy pracy niezbędny jest spokój i skupienie. Zamęt to pewnego rodzaju przeszkoda, zwłaszcza jeśli damy się wciągnąć w dyskusję z osobami, które celują w zachowaniach aspołecznych. Wystarczy kultywować odpowiedni poziom chaosu, chamstwa, spamu itd. żeby każdą dyskusję utrącić już niemal na wstępie. W końcu doszło do tego, że zachowania ewidentnie naganne znajdują wielu obrońców, stają się tak powszechne, że dla niektórych, aż "normalne". Odmienność poglądów nie usprawiedliwia, aż tak drastycznych środków jakimi są powszechne już ataki personalne, epatowanie wulgarnością i uparte pisanie nie na temat. Nadreprezentacja prymitywu, aż kuje w oczy.

Pozostaje odpowiedzieć sobie pytanie, czy to "samo się tak robi", czy też stoi za tym jakiś sponsor. Czy to możliwe, żeby wszystkie media były kontrolowane, a takie miejsca władza zostawiła samopas.


Cytuję w całości jako przeciwdziałanie intencjonalnej fali spamu, po moim pytaniu:
multipro napisał:
Skoro baza została stwierdzona, zatem należy się zastanowić kto za to płaci? Czy to podwórkowe kółko różańcowe zebrało się i działa samopas czy podatnik wypłaca pensję realizatorom planu?


Naturalnie tylko własność pozwala na pełną kontrolę. Jak dotąd nie znalazłem spokojnego miejsca w internecie gdzie administracja nie podsycała by chaosu, utrudniając spokojne rzeczowe porozumiewanie się użytkowników, na tematy dotyczące władzy w różnych jej akpektach. Takie newralgiczne tematy to wszelkie zagadnienia pozwalające posładać obraz rzeczywistości, który władza chce ukryć bo istotą jej działania (rządzenia) jest manipulacja masami.

Np. forum FZN wygasiło kotły po zaaplikowaniu tematów ujawniających metody właday. Forum Insomnia jedzie ostatnio na rozwijaniu chaosu (tematy w działach "Polityka", "Filozofia, Psychologia, Religie", "Historia"). Forum Nacjonalista po założeniu tematu "Kto finansował niemiecki nazizm?" zostało w ogóle wyłączone.

Po tych kilkuletnich doświadczeniach, stwierdzam że tematy ujawniające historię i metody władzy, są konsekwentdnie, różnymi metodami blokowane na wszystkich dużych forach. Zatem ponawiam pytanie - czy to kółka różańcowe działają czy to służby z "departamentu plotki" tak czynią na koszt podatnika?
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Multipro już 3 i 1/2 roku temu założył podobny temat.


viewtopic.php?t=1295
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Po tych kilkuletnich doświadczeniach, stwierdzam że tematy ujawniające historię i metody władzy, są konsekwentdnie, różnymi metodami blokowane na wszystkich dużych forach. Zatem ponawiam pytanie - czy to kółka różańcowe działają czy to służby z "departamentu plotki" tak czynią na koszt podatnika?
Nikogo oprócz państwa (odpowiednich służb) nie stać na kontrolę w większym zakresie opiniotwórczych miejsc w sieci typu fora, blogi, czy serwisy. Sterowanie na ogół odbywa się poprzez górę (administrację), a nie dół, czyli zwykłych użytkowników rzekomo opłacanych, co oczywiście nie ma żadnego sensu ekonomicznego. Taniej wychodzi być właścicielem i mieć swoich ludzi (adminów, moderatorów), którzy bez podejrzeń są w stanie puścić w ruch dowolną ilość fikcyjnych tożsamości forsujących określone treści. Mogą również blokować osoby i treści niepożądane całą gamą środków, np. nie interweniując wtedy, kiedy interwencja jest konieczna. Stąd dziwne zjawisko tolerancji dla przeróżnego rodzaju trolli i osób, których żadne regulaminy nie dotyczą.
Za to wszystko płaci podatnik. Podobnie jak za kontrolę innych mediów.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jermaj
Czy moglbys rozwinac te mysl:

"Wcześniejsza obserwacja, że nikt tu nie próbuje nawet odnosić się do informacji, czy zachowań podanych
w linkach związanych z tym tematem, utrzymuje się w mocy. Szczególnie ciekawy jest ten nagły
brak zainteresowania wątkami podanymi jako przykłady. No proszę, coś co szczególnie spełnia deklarowany cel tego forum, a tu trwa konsekwentne omijanie sedna. Przy tym żywym ogniem palą się
"Moje pierdoły" itp. Przeciekawe. "


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:31, 22 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczenie jest oczywiste i dobrze wyjaśnione, poszukaj w tekście. Odbieram pytanie jako celowy spam w temacie, próbę jego wykolejenia. Jednak na marginesie takie oto spostrzeżenie

Jerzy Ulicki REK czyli pseudnim sugerujący prawdziwe nazwisko a utworzony od imienia JUREK.

Zaznaczam że ostatnio rozpatrujemy kwestię finansowania, zatem Jurku co sądzisz o wskazaniach Stefani. Logiczne to,
praktyczne, trzyma się kupy (?) czy sam urządził byś przedsięwzięcie kontroli w taki właśnie sposób bo to skuteczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:09, 22 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jermaj ,jesli dobrze rozumiem sugerujesz ,ze "Jerzy Ulicki-Rek" to moj pseudonim?MKusze cie rozczarowac.To moje imie i nazwisko co mozesz latwo sprawdzic nawet ogladajac list gonczy ,ktorego kopia jest gdzies w "Micie holokaustycznym".Chyba ,ze policja w Szczecinie i IPN tez sa w zmowie ze mna:)
Na twoj wpis trafilem przypadkowo a poniewaz nie rozumialem twoich intencji -zapytalem.To wszystko.
Przypadkowo twoj wpis zbiega sie z paroma innymi rozrzucanymi tu i owdzie w internecie,ktora sugeruja ,ze "ten Jerzy Ulicki-Rek" musi czuc sie bezkarny skoro pisze TAKIE rzeczy i podpisuje je wlasnym imieniem i nazwiskiem."
Jedne z zydowskich prowokatorow napisal nawet ,ze jestem oplacany przez mossad i p-ADL-ine:)

A prawda jest jaka jest;zdaje sobie sprawe z tego ,ze za to co robie moze spotkac mnie cos wiecej niz upierdliwe szykany jakim jestem pddany przez nasza lokalna policje.
Z anonimowych pogrozek sie smieje co nie znaczy ,ze wszystkie je wrzucam do kosza .
Najlepszym dowodem na to ,ze biore czesc z tych grozb powaznie jest fakt ,ze wyjezdzajac z domu wsiadam do samochodu sam a zona czeka w pewnej odleglosci wtedy gdy odpalam moja maszyne.Na wszelki wypadek:)

Uklony
JERZY ULICKI-REK Smile
ps.Gdybys mogl strescic w dwoch slowach"wskazania Stefani" bede ci wdziweczny bo nie mam niestety czasu na sledzenie calej dyskusji.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziwne zachowania na forach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile