W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziwne zachowania na forach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 23121
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdumienie sięga zenitu, jak możecie badać to co nazywacie NWO bez sprawdzania co może się dziać na dużych forach sterowanych przez grupy ludzi. Czy to nie jest jednym z najważniejszych problemów? Wyobraźmy sobie możliwość sterowania największymi forami czy nie jest to szczególnie istotne. Można tu porównać takie forum jak nasze do molochów. Które mają większy zasięg oddziaływania? To chyba jasne, więc i znaczenie dla NWO niebagatelne.

Taka cisza, to smutny brak zainteresowania czymś co może się okazać ostatnią możliwością upilnowania jakiej takiej wolności internetu.

Nikt się nie podejmie analizy?

DarkTech w temacie „NWO-reakcja na popularność tematu?” trzeźwo zauważył-

Grunt to wiedza. Wiedza jest śmiertelnym wrogiem systemu. Nie rewolucje, nie krew, nie wyzwiska, lecz chłodno i rzeczowo przedstawiona prawda poparta faktami i analizami.

No właśnie, prawda poparta analizami a właściwie wynikająca z rzetelnych analiz. A tutaj smutna cisza i bierność. Samo się nie sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:40, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem autorką opisywanego wątku założonego na Forum Zjawisk Niewyjaśnionych pt.:
Czy na FZN siedzi bezpieka, agentura czy jak ich zwał?
http://www.niewyjasnione.pl/Czy_na_FZN_s.....7-s73.html

Do założenia w/w tematu skłoniły mnie refleksje nad pewnymi zjawiskami jakie
zaobserwowałam jako czytelniczka tamtego forum.

W skrócie przybliżę o co chodzi w całej sprawie.

Założyłam temat o agenturze w dziale zwanym "Na Luzie", aby dyskusja toczyła się
w swobodniejszym tonie.

W miarę rozszerzania tematu, a zwłaszcza o bardziej merytoryczne informacje
zaczęło dziać się coś dziwnego.

Mój watek o agenturze został zasypany spamem, obelgami, wklejanymi
bez związku z tematem zdjęciami itd. itp. Co najciekawsze - w dyskusji brało udział
aktywnie aż sześciu moderatorów !!!

Moderatorzy wraz z kilkoma użytkownikami nadawali na ogół specyficzny, kłótliwy ton dyskusji.
Nie szczędzono pod moim adresem epitetów, próbowano mnie na wszelkie sposoby sprowokować.

Nie reagowałam na te zaczepki, starałam się nie przekraczać zasad określonych regulaminem.
Mimo tego wątek nagle został zamknięty bez podania powodu.

Do tematu dodałam ankietę, aby każdy mógł zagłosować. Na pytanie:
Czy na FZN siedzi bezpieka, agentura czy jak ich zwał? Można było oddać głos w kilku opcjach.

W dniu jego zamknięcia wyniki głosowania w ciągu 12 godzin zmieniły się diametralnie!
Ze znacznej przewagi 26 głosów na "tak" w wyniku nagłego wzmożonego głosowania uzyskano
przewagę 29 głosów na "nie"!

Obecnie jest 39 głosów na "nie".

Oczywiście zapytałam moderatorów o powody zamknięcia mojego tematu.
Nastąpiło dosyć długie milczenie, potem lekceważenie, a następnie lakoniczna odpowiedź.

Brzmiała ona następująco:
"Jeśli chodzi o temat "Czy na FZN siedzi bezpieka, agentura czy jak ich zwał?" to został
on zamknięty, ponieważ dyskusja jaka się w nim wywiązała dawno zaczęła zbaczać
z wytyczonego kierunku i znacząco odbiegła od tonu i luźnej formy wypowiedzi jaka jest
domeną działu 'na luzie'"


Moje konto zostało zablokowane pod dość absurdalnym powodem, szczegóły są tu:
http://www.niewyjasnione.pl/BAN_konta_ST.....12087.html

Całe zdarzenie skłoniło mnie do refleksji.

Cenzura chyba przybrała inne formy polegające w głównej mierze na generowaniu chaosu
wokół niewygodnych tematów, aby pewne informacje stały się trudno dostępne.

Skoro w taki bezpardonowy sposób zakneblowano mi usta na tamtym forum, przy braku
zachowania nawet pozorów przyzwoitości, to czy takie zjawiska nie zachodzą na innych forach?

Może całość ruchu w Internecie jest w podobny sposób "sterowana"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu czytałam w "Metrze", że niektóre partie polityczne opłacają ludzi, którzy piszą na stronach rzeczy wygodne dla tych partii i w ten sposób przyciagają do siebie nowych zwolenników. PO nie ukrywa że tak robi. I płacą dobrze. Każdy może się zatrudnić. Teraz każdy chce iść w ślady Obamy i opanować internet. Takich reprezentantów różnych partii może być coraz więcej w internecie, którzy za większe lub mniejsze pieniądze będą robić odpowiednią robotę, zwłaszcza teraz przed wyborami. A Fanatycy tych partii mogą to robić nawet gratis. Fanatyków i ślepych zwolenników niektórych ugrupowań nie brakuje. Widać to rownież na tym forum. Ten szum wokół sprzedaży stoczni rzekomemu Mossadowi, też mi wygląda na celowe zagranie polityczne. Tak jakby komuś zależało na podsycaniu jeszcze większej wrogości wobec Żydów i nacjonalistycznych uczuć. A tymczasem proces upadku stoczni przebiega już od wielu lat, dzięki wszystkim rządom które były do tej pory, z prawej czy z lewej. Dziękować za to można również chorej, zdziczałej polskiej "demokracji "i jej twórcom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lara
Wystarczy spojrzec na komentarze pod newsami z Onetu zeby zobaczyc jak wyglada praca tych ludzi o ktorych piszesz. Pod jakimkolwiek artykulem nie zwiazanym z polityka, bez wzgledu na temat artykulu jest masa spamu o charakterze propagandowym: "I co POmatolki, jak tam wasz wodz..." "I co PISomaniaki jak tam wasi bracia..." i setki innych tekstow w tym stylu. Obecnie prym wiedzie PO i PIS w tym , chociaz troche UPR-owcow sie tez udziela.
Celem sa zawsze portale i serwisy z duza spolecznoscia (Onet, WP, O2, Interia) oraz duze fora dyskusyjne skupiajace spora liczbe uzytkownikow. To lepsze niz manifestacje czy propaganda na ulicach - tu mozna przekazywac byle co, a i tak trafi to na spora grupe odbiorcow (nawet nieswiadomych - nie musisz sie zgadzac z tym co pisza, wazne ze przeczytasz).
Gdzies byl juz poruszony ten temat, rzekomo sporo polaczen jest rejestrowanych z komputerow urzednikow Smile Niestety, mamy ere informacji a internet jest idealny do agitacji. Mozna pisac wszystko i wszedzie, co daje pole do popisu dla manipulacji. W koncu co raz trafi do sieci tak szybko nie znika. Najwieksza bzdure czy prawde mozna promowac/podwazyc i ciezko jest ostatecznie wszystko zweryfikowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy spotkal ktos agenta na tym forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Entrop napisał:
Czy spotkal ktos agenta na tym forum?


Zadałabym pytanie inaczej:
Czy na tym forum spotkał się ktoś z metodami stosowanymi przez służby?

Laro, bojówkarze partyjni są obecni na wszelakich forach.
Mnie jednak zastanawia brak reakcji moderatorów na ich poczynania.

Założyłam temat pt. Sterowanie przepływem informacji na forach
viewtopic......highlight=

w którym opiszę konkretne metody działalności zarówno "pożytecznych idiotów",
jak też płatnych pracowników/współpracowników różnych instytucji.

Zapraszam tam do dyskusji, bo szkoda dublować przemyślenia w kilku wątkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do którego pytania pasuje to co zamieszczam poniżej.
Dopasujecie sobie jak chcecie.
Ja tam napisałem swoje zdanie, w odpowiedzi uzyskałem ,że sie nie znam. Razz
viewtopic.php?t=6827
Proszę o opinie.
Rozpatrując treść postu oraz jego tytuł i dział w jakim został umieszczony.

Lara napisała
Cytat:
..... Ten szum wokół sprzedaży stoczni rzekomemu Mossadowi, też mi wygląda na celowe zagranie polityczne. Tak jakby komuś zależało na podsycaniu jeszcze większej wrogości wobec Żydów i nacjonalistycznych uczuć. A tymczasem proces upadku stoczni przebiega już od wielu lat, dzięki wszystkim rządom które były do tej pory, z prawej czy z lewej. Dziękować za to można również chorej, zdziczałej polskiej "demokracji "i jej twórcom.

Pozwole sobie skomentować, w kontekście treści w załączonym linku.
Proces upadku stoczni zapoczątkowano w sposób bardzo subtelny za rządów Kwaśniewskiego i Milera. Nie udzielono gwarancji rządowych na zaciągnięcie kredytu przez stocznie, która utraciła płynność finansową. Ktoś napisze że rząd nie jest od tego... Z pewnością polski rząd nie jest od tego by pomaagać rozwijać się polskim firmom, by wspierać i promować to co polskie. Za to rządy Niemiec, Fracji, USA saa od tegoi by pomagac swoim firmom i bankom. O czym było głośno ostatnio i chyba nadal jest.
Służby specjalne podsuwają nam świńśką grype, a lokalnie mamy pogłoski o podatku ekologicznym od samochodów ...3000zł...
Więc statystyczny Kowalski ma się czym przejmować, a nie jakąś tam stocznią. I MOSSAD na pewno nie wykupił stoczni , bo to tylko "organiczny antysemityzm" jam mówi Michnik. Skoro antysemityzm syci sie takimi treściami o Brzechwie czy Tuwimie.

Entrop
jakiś znajomy nick

----
##NIE MA PYTAŃ WAŻNIEJSZYCH OD PYTAŃ NAIWNYCH## myśl w kategoriach przyczyny i skutku ##NIE MA ZBIEGU PRZYPADKÓW, SĄ TYLKO NIEUŚWIADOMIONE OKOLICZNOŚĆI. #### Szukaj tam gdzie nikt nie szuka a znajdziesz więcej niż sie spodziewałeś.##Ufaj ale kontroluj#
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piach, jam Damoklesowy scyzor na Twoj mismerytoryzm.
Odtad zawsze bedziesz o mnie pamietal!

Sorki za offtopa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piach czy sugerujesz że jesteś otoczony agentami a ty jestes ten czysty i przejrzysty? że możesz rzucać w nas podejrzeniami w oparciu o jakieś śmieszne wywody natury artystyczno/filozoficznej?
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest rozpoznanie METOD.

Skupmy się na zagadnieniu jakim jest kontrola
przepływu informacji w internecie.


Podstawy teoretyczne i opis metod szeroko pojętej
dezinformacji zawarty jest w tym temacie:
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arekbeta




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agenci są na forach, ale głównie są to agenci firm reklamujących jakieś towary, wy wierzycie, że ktoś tu przychodzi celowo tutaj prowokować? Aż tak chyba nie jesteśmy groźni, ciekawy jestem jaki procent ludzi w ogóle wie o prawda2.info, bo chyba to jest od tego uzależnione czy prawda2.info jest w stanie realnie zagrozić im - w sensie bycia konkurencją dla komercyjnych mediów. Narazie jednak chyba to nie jest jeszcze taka siła wpływu by się obawiać.
Chociaż życzę jak najlepiej i chciałbym, aby tutaj wchodziła przynajmiej połowa Polaków...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach przykładu cenzurowania treści i osób podam
mały przykładzik z innego podwórka.

Otóż na FZN skasowano mi sygnaturkę (podpis) do konta
Stefani. Zrobiono to już po tym jak mnie zbanowano.

Sygnaturka była takiej treści:
Temat o AGENTURZE NA FZN zamknięty, autorka ma BANA
http://www.niewyjasnione.pl/BAN_konta_ST.....12087.html


Zgłoszenie zrobiłam tu, ale najciekawsza jest reakcja
moderatorów na ten fakt:
http://www.niewyjasnione.pl/Pilne_sprawy_nie_bany_-t3721-s139.html

Zacytuję kilka odpowiedzi moderatorów na to zgłoszenie:

"Życie jest jedną wielką zagadką - przekonuję się o tym każdego dnia
Wpis mógł zniknąć z powodu małego "przemeblowania" na Forum."
"życie ;]"

"Przykro mi stefani, ale skoro zniknęły, to widocznie były ku temu powody.
Ja co prawda nie miałam z tym nic wspólnego, ale jak napisał Fluff.y: życie.."


To jest właśnie przykład nowoczesnej cenzury na forach.
Cenzurować treści można na wiele sposobów.


Co ciekawe - administracja FZN nie kryje się już z takim działaniami,
ani ich nie wstydzi.
Dowolnie kasuje, banuje, usuwa sygnaturki i kpi w żywe oczy.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 24 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc za dobrą radą ostrożnego...

http://911redpill.blogspot.com/2008/10/abc-obrony-przed-atakami.html

Cytat:

środa, 22 października 2008
ABC obrony przed atakami

Jak zapewne wiecie, termin "conspiracy theorist" (zwolennik teorii spiskowych) jest powszechnie uważany po to, aby dyskryminować i ośmieszać osoby próbujące dopatrywać się więcej niż zbiegów okoliczności w tym, co się dzieje dookoła nas.

Alex Jones ukuł ostatnio rewelacyjną odpowiedź na to oskarżenie. Zaczął mianowicie nazywać przeciwników "coincidence theorists" ("zwolennikami teorii przypadku" tudzież "zbiegu okoliczności"). Osobiście dodałbym jeszcze inny gatunek - "incompetence theorists" ("zwolennicy teorii niekompetencji"). Uważam, że w momencie ataku na takim poziomie dobre jest spytanie, czy przeciwnik jest zwolennikiem teorii niekompetencji, czy teorii przypadku. Może sprowadzić na ziemię i otworzyć ciekawą dyskusję.

Zwracam uwagę, żeby nie używać tego w formie obraźliwej - mainstream też ma swoje racje, a na pewno ma moc spychania na margines. Naszym celem jest otwieranie oczu, a nie atakowanie osób postronnych.

A o teoriach spiskowych będzie jeszcze szerzej - zanosi się tutaj na duży wpis dotyczący dynamiki, celów, powodów powstawania, pułapek itp. Wkrótce. W międzyczasie może warto zapoznać się z poniższym tekstem o tym, jakich technik kontrwywiad (czy to prywatny, czy państwowy) używa do rozwodnienia lub "porwania" dyskusji na forach internetowych (i nie tylko, również w mediach i na co dzień):

How "Authorities" Control and Destroy Forums

Poniżej skrót po polsku dla nieznających angielskiego:

1. Obsuwanie tematu - jeśli na forum pojawia się jakiś wrażliwy temat, natychmiast pisane jest kilka, kilkanaście nowych, nic nie znaczących, które odsuwają go w dół i zmniejszają szanse na przeczytanie. Dodatkowo można stworzyć kilka fałszywych kont, aby upewnić się, że ta technika nie wyjdzie na jaw. Ewentualnie można dopisywać drobne komentarze do istniejących tematów, aby "zrzucić" wraży temat na dno.

2. Niszczenie konsensusu - bardzo skuteczna technika, polega na wysłaniu posta, który wygląda na prawdziwy, ale ważne jest, aby miał on bardzo słabe przesłanki i nie miał rzeczywistych dowodów na jego poparcie. Wtedy z innych fałszywych kont można ten wpis zaatakować i powoli obrócić opinię na swoją stronę. Bardzo ważne jest to, żeby przedstawić obie strony na początku, i aby niedoinformowany czytelnik nie wiedział, co jest prawdą, a co nie. Wraz z kolejnymi wpisami zapuszcza się nowe, silniejsze "dowody" albo dezinformacje. W ten sposób niedoinformowany czytelnik identyfikuje się z silniejszą stroną. Jeśli okaże się, że publika jest doinformowana, można wrócić do techniki numer 1.

3. Rozwodnienie tematu - bardzo dobrze wypala energię z piszących, znane też jako "trolling" - czepianie się szczegółów, pisanie nie na temat. Jeśli uda się to w wystarczającym stopniu, to dyskusje przeradzają się w plotki i temat ginie.

4. Zbieranie informacji - dobre do ocenienia poziomu psychologicznego czytelników i do zebrania danych, które można wykorzystać przeciwko nim. Tutaj wykorzystuje się schemat "pokaż mi swoje zabawki, a ja pokażę ci swoje". Można się dowiedzieć, czy czytelnicy nie posiadają nielegalnej broni, czy też jakie są zwyczajowe techniki wykorzystywane przez czytelników.

5. Gniewne trollowanie - aby sprawdzić, ilu czytelników na forum jest skłonnych do wykorzystania przemocy, zapuszcza się temat lub wpis mający wywołać silną reakcję psychologiczną. W ten sposób można zdobyć numery IP tychże osób i być może zlokalizować je fizycznie. Można na przykład podesłać linka do filmu z butalnością policji. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda. Czasem można też dodać własne agresywne komentarze.

6. Uzyskanie pełnej kontroli - poprzez dochrapanie się roli moderatora forum można w ciszy usuwać niewygodne tematy i doprowadzić do całkowitego spadku zainteresowania forum. Oto całkowite zwycięstwo. Ale możliwe jest też przekształcenie forum w "beczkę miodu" - lep na osoby o określonych poglądach, które potem można próbować urabiać według własnego uznania.

Pamiętajcie, że to wszystko działa tylko wtedy, kiedy uczestnicy forum nie znają tych metod. Świadomość jest pierwszym stopniem obrony przed manipulacją.

pozdrawiam
dyspensor


Kupa mięci Smile
Prrivan

Aha,polecam jeszcze głębszą lekturę poniższego:
http://aniolkicharliego.republika.pl/erystykaliber.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie linki odnoszące się do FZN są nieaktywne, nastąpiła zmiana nazwy domeny z niewyjasnione.pl na forumzn.katalogi.pl - wystarczy podmienić pierwszy człon adresu, a linki będą działać. Podobno były admin (niejaki Baksu) odszedł i zabrał ze sobą starą domenę, stąd taka zmiana. Wyszukiwane w googlu linków, które prowadzą do archiwalnych tematów z FZN prowadzi do komunikatu: "The requested URL .... was not found on this server". Co ciekawe nawet wyszukiwarka na tamtym forum nie zawsze umożliwia dostanie się do starszych tematów, a w postach wyświetla się taki twór: http://www.****************/ - mały przykład: http://forumzn.katalogi.pl/BAN_konta_STE.....tml#post10

Być może to przypadek...
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Ostatnio surfując po sieci, trafiłem na odniesienie do tego tematu, odświeżyłem wiedzę i co się okazuje.

Po pierwsze to aktualny link do tematu jest
http://forumzn.katalogi.pl/Czy_na_FZN_si.....11937.html

Po drugie temat ten został zamknięty.

Po trzecie dla zmylenia poszukiwaczy założono temat o niemal identycznym tytule
Czy na FZN siedzi bezpieka? Agentura czy jak?” ale traktujący o „agenturze PO” przeciwko PIS.
http://forumzn.katalogi.pl/Czy_na_FZN_si.....12093.html

I mamy następną technikę ukrywania istotnych treści. To zwyczajne mylenie tropów.
W tym przypadku to znakomicie podkreśla wagę tematu. Skoro jest taka dbałość
o utrudnianie dostępu, widać temat jest ważny.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sąsiednim forum, należącym do tego samego właściciela też kiedyś założono podobny temat, aby rzecz jasna nadać mu odpowiedni bieg:
http://www.insomnia.pl/Czy_na_insomnii_s.....10681.html

Mała wskazówka dla dociekliwych, najbardziej wymowne w tych wątkach są wypowiedzi moderatorów i innych zasłużonych, którzy w takich tematach nie wiedzieć czemu są zaskakująco aktywni. Oczywiście aktywni w określony sposób. W wyniku tejże aktywności tego typu wątki umierają po cichu lub ... gwałtownie. Podobnie kończy się forumowy żywot autorów i nieco bardziej spostrzegawczych użytkowników.

W międzyczasie powstało oddzielne forum www.niewyjasnione.pl które mimo posiadania domeny-marki znanej dziesiątkom tysięcy internautów nie wiedzieć czemu obecnie dogorywa. Prowadzi je były admin FZN.

Kolejne forum, które obserwuję od pewnego czasu, wyrosło poniekąd z tego forum, mam na myśli prawda2.net czyli http://www.acontrario.pl/

Administratorem został tam wszystkim dobrze znany Voltar, który zapadł mi w pamięć, bo zaskakująco nisko ocenił dwa moje tematy, w których notabene w ogóle nie zabierał głosu, także nie wiem co tak bardzo mu się nie spodobało. Mam na myśli:
"Jałowe obszary poszukiwań na forach"
voters.php?t=12054 oraz
"Sterowanie przepływem informacji na forach"
voters.php?t=7581

Podejrzewam, że wkrótce prawda2.net podzieli los forum nowy-horyzont, które też powstało na bazie osób niezadowolonych z tego co tu się dzieje, a potem z nieznanych powodów "wywróciło się" i słuch o nim zaginął. Funkcyjnymi też tam zostali niektórzy zasłużeni tutaj użytkownicy, a niezadowoleni mieli, gdzie dać upust nadmiarowi żółci.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 20 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem agętem a agęt tomek to muj wzur do nasladowainia!!!11

liczy się drzazga zwątpienia i ciekawości, a na to czy ktoś inwigiluje i sieje dezinformację nie mamy wpływu. Pocieszające jest, że należy czekać na taką chwilę:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 20 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie wiesz jeszcze Stefani,że te całe fora są zakładane jako chlewiki dla wirtualnych świniaków.Chodzi o to że oni nigdy już z tego świata nie wyjdą do normalnego
i jego rzeczywistych problemów.W chlewikach każdy się nachrocha do oporu.
będzie największym politykiem,uczonym,profetem,poetem itp. I o to chodzi.
Żadne z tego rodzaju nie będzie zdolne do jakiegokolwiek czynu w realu.
No bo on już się spełnił na forum,czyli zazwyczaj przeniósł jakiś temat z onetu itd.
Osiągnięta jest kompletna inercja tego "pokolenia" i poznane są wszystkie jego myśli
i zamiary.FZN prowadzą magistrowie itp z U.Opolskiego.
Poruszają wszystkie możliwe tematy m.in. niewyjaśnione polityki
a jak poratowali,pomogli swojemu koledze Ratajczakowi,który się wychylił.
Szkoda dalej pisać,nie liczyć na ewent. odp. bo ten szydziak/od szydzenia/
cofnął mi zakład. tematów o i odp. mogę raz na tydzień.

Polecam perłę na- fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 21 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papabempa napisał:
To nie wiesz jeszcze Stefani,że te całe fora są zakładane jako chlewiki dla wirtualnych świniaków.
Wiem o tym doskonale, ktoś tu nawet użył bardzo trafnego określenia "archipelag for", które są zakładane lub dyskretnie kontrolowane przez odnośne władze.

Weź tylko pod uwagę, że fora dyskusyjne są miejscami, gdzie następuje swobodna wymiana myśli pomiędzy ludźmi. Pewne siły działają bardzo intensywnie, aby owa wymiana myśli szła jedynie w określonym przez nie kierunku, który jest zupełnie nieszkodliwy dla możnych tego świata. Dlatego wszelkie tematy, które naprawdę poruszają realne mechanizmy władzy, szybko są unieszkodliwiane całą gamą środków.

To zdumiewające, jak często administracja for działa na ich szkodę.

Jermaj napisał:
Moje zdumienie sięga zenitu, jak możecie badać to co nazywacie NWO bez sprawdzania co może się dziać na dużych forach sterowanych przez grupy ludzi. Czy to nie jest jednym z najważniejszych problemów? Wyobraźmy sobie możliwość sterowania największymi forami czy nie jest to szczególnie istotne. Można tu porównać takie forum jak nasze do molochów. Które mają większy zasięg oddziaływania? To chyba jasne, więc i znaczenie dla NWO niebagatelne.
Badanie wielkich spraw typu NWO, a pomijanie małych np. kontroli przepływu informacji w sieci, dowodzi sporej niefrasobliwości. Można nawet powiedzieć, naiwności.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 22 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba jasne, ze bezpieka probuje kontrolowac fora itp. rzeczy. Tak samo jak probuje siegnac telewizji, w sumie juz ja ma slynne WSI24 i pokrewne. Polecam przeczytac raport o dzialalnosci WSI autorstwa Antka Macierewicza. Mozna miec alergie na jego osobe, ale osobiscie radze przeczytac, gdyz opiera sie glownie na dokumentach i zeznaniach. Wyjasnia sie troszeczke sposob funkcjonowania panstwa i panstwa w panstwie.

Co do forow, to gdybym byl agentem, sam bym zalozyl forum gdzie mogliby sie wyzyc rozni dziwacy, a ludzie pragnacy cos przekazac zgineli by w chaosie, glupocie i nienawisci. Internet jest zagrozeniem, gdyz w ciegu ulamkow sekundy zwykly zjadacz czipsow jest w stanie dotrzec do zaslyszanej gdzies informacji, ktorej mainstream nigdy nie poda. To wplywa na jego wybor, postawe, a takze pozwala uniknac mu wielu pulapek jakie zastawil na niego system.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 01:40, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne zachowania na forach? no proszę, bądzie fair i powiedzcie, ż ei to forum wpada w akompaniament Smile

Nikt nikogo pilnować nie musi - ludzie sami się pilnują. Jeżeli coś nie zgadza się z powszechna retoryka stosowana w telewizji i gazetach to musi być szajbus prawda? Nawet Wy wpasowujecie się w ten rysopis gdyż z góry ustalacie FAKT którego się trzymacie, prawda? No który z Was przeskoczy takiego Bimiego i powie mu swoją racje nt. Smoleńska? A no nikt nie przeskoczy a jak spróbuje to czeka riposta + limicik. Dlatego jest doktryna ustalana z góry na wszystkich forach - tych bardziej i mniej znanych.
Tutaj doktryna jest, że w WTC walnęły hologramy, w smoleńsku oficjalna jest rosyjska wersja a na Księżycu - no cóż kwestia wolna Smile Byle nie twierdzić uporczywie, że byli tam kilkukrotnie.
Zatem sami siebie pilnujecie przed tzw. agentami. O ile dla Was oczywistym jest, że jesli ktoś podważa tutejsza doktrynę musi być agentem wiedzcie, że można to poczynić w druga stronę. Zatem oskarżam Was o bycie agentami. Dlaczego? A bo dajecie sie rejestrować wyłącznie ludziom, którzy sa zbliżeni światopoglądowo do Was. Czemu to służy? Ot można stwierdzić, że służy wyłącznie Waszym ego gdyż nie lubicie sie przekomarzać w kwestiach spornych. Jakże fajnie jest smarować gwoździa pomiędzy sobą prawda? Z gory ustalacie filtr wypowiedzi nadając limity i przyznając rejestracje osobom, które w jakiś sposób udowodnia, że są z Wami bardzo blisko.

Zatem czym się różnicie od "tamtych"? Dla mnie niczym - kwestia jest wyłącznie taka, dlaczego uważacie innych za bydło?

Inna sprawa - zdajecie się podlegać forumowej histerii na temat inwigilacji. Uważacie, że ktoś Was szpieguje, że na forach działają agenci wpływu. . .czym się różnicie od schizofrenicznej Goski? Wyłącznie tym, że "jest to jakimś cudem wytłumaczalne".
To działa mniej więcej tak jak opracowujecie jakiś temat z Onetu. Ktoś kopiuje informacje z Onetu i wpisuje krótki komentarz. Zatem już powstaje sugestia - w jakim kierunku powinna iść dyskusja. Jeśli nie ma komentarza autora tematu to jest to pierwszy wpis zaraz po nim. Określane sa z góry ramy w jakich macie dyskutować. Mógłbym co prawda skopiować linki do tych tematów - ale po co skoro wiecie gdzie i co komentowaliście. I tutaj powstaje etos. Nakręcacie się nawzajem - pierwszy wpis zdaje sie coraz mniej ważny a Wasze konfabulacje na ten temat stają sie coraz większe. Z wpisu o hodowli warzyw w USA robicie spisek ogólnoświatowy - jakby w jakimś stopniu miał was sięgnąć limit upraw ogródkowych. Jeśli już nawet piszecie o czymś regionalnym - to jest to tak mało znaczący szczegół niezauważalny dla zwykłego człowieka, że nie ma co sie nad nim zastanawiać - ot choćby o pomyśle RPO w jakiejś to sprawie. . .nawet nie pamiętam o co chodziło. Oczywiście temat szybko zdechł, bo to nie to samo co FEMA czy NASA ale zawsze. . .trzeba sie utożsamiać z krajem w którym się żyje.
Wasz bunt przeciwko amerykanizacji jest raczej potwierdzeniem tego jak bardzo jesteśmy "zamerykanizowani" i zdajecie się tego nie zauważać rozdmuchując jakieś pierdoły z Jesuslandu.

No ale to forum jest "światłe" i na pewno muszą być na nim jacyś agenci którzy będą prowokować - może ja nim jestem a nie wiem? Zdajecie sie popadać w jakieś chore pomysły jakoby w SSW była "komórka" której zadaniem by było komentowanie wpisów innych komentatorów. Stąd moje pytanie - a co jesli by komentowali siebie nawzajem? Przecież nie będą sprawdzać adresów IP czy nicków co 5 minut by mieć pewność, że komentarz nie pochodzi od nich? Jasnym jest, że sa młodzieżówki partyjne których zadaniem jest spamowanie wypowiedzi na Onetach - ale to raczej wszyscy wiedza bo nie ukrywa tego nawet tzw. mainstream.

Biadolicie, że tematy sa zamykane - pamiętajcie, że sa na terenie Polski i nie można propagować jakiś ideologii zakazanych prawnie. ktoś kto czerpie zyski z reklam na forach nie muszą od razu być oponentem wobec rządu. Ot chcą zarobić jak robi to Bimi który może sobie pozwolić na wklejenie swastyki gdyż posiada serwer w Holandii.

Swoją drogą skąd wiecie, że Bimi nie pracuje dla wywiadu? Serwer w liberalnym kraju, szybki czas odpowiedzi ad persona, możliwość propagowania jakże radykalnych myśli? Co Wam karzę myśleć, że to forum jest wolne? My tutaj nie gramy pokera i nie ma możliwości "sprawdzam". Nawzajem musicie sobie najwyraźniej udowadniać, że wszystko jest ok - bo przecież sa filmy, są limitowane rejestracje, restrykcje dla postujących itd.
Jaki macie w ym pewnik, że sami nieświadomie pracujecie dla "nich"? Przecież już sami uznaliście, że Zeitgeist to komercyjny gniot a jednak. . .dalej tłumaczycie, oglądacie hostujecie film. Na dobra sprawę czemu nie nakręcicie własnego filmu we własnych realiach? Przecież FEDu w Polsce nie ma więc nie mamy o co drzeć "japę". Nie mamy prezydenta murzyna (może fizycznie nie), nie mieliśmy WTC, nikt nam nie zastrzelił prezydenta przy wszystkich. No i poza tym - nie mamy służb które miałyby jakieś tajemnice przed "nami".

Dlatego chciałbym się z Wami o coś założyć - załóżcie przez następny miesiąc tematy które w jakimś stopniu tycza się Polski i że mamy w Polsce (prócz Smoleńska) jakiś szwindel 30 lecia, OK?
Tylko nie "Nocna zmiana" itd. bo to każdy widział. . .nie wiem, że Tusk rzeczywiście sprzedaje się Merkel, że Żydów jednak w Polsce nie ma, że (p)osłowie spotykają się na spotkaniach Czaszek i Piszczeli. Coś co rzeczywiście zmrozi krew w żyłach szarego obywatela którego obchodzi jego kraj a nie zawistne USnA.

Dlaczego o Polsce? Przecież jesteście tacy światli itd. że na pewno coś wywęszycie Razz

P.S. Nie chcecie się założyć - OK, rozumiem. Uznam po prostu, ze tez należycie to tych "słeeetaśnych świń" z Onetu oraz agentów NWO. Zreszta nie tylko ja ale i goście odwiedzający forum tez powinni -może macie coś do ukrycia?





Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym forum pewnie kazdy slyszal o Nocnej Zmianie, bo generalnie dyskutuja tu ludzie o wiedzy ogolnej i szczegolnej wyzszej niz na forum Pudelek, Nasza obsrana Klasa i tym podobne gowno przeznaczone do odmozdzania ludzi. Takie fora musza byc pod kontrola, gdyz generalnie chodzi o to by ludziska tracili czas na glupoty, seriale, ogladanie milionowego profilu na NK. Nikt nie moze zabronic publikowania pewnych tematow, ale takze nikt nie moze zabronic odwracania uwagi ludzi od nich czyms przyjemniejszym. Myslisz, ze we Francji super ponoc liberalnym kraju ktos mowi o tym, ze ten wspanialy narod okradl pol swiata, zniewolil miliony ludzi i pewnie wymordowal niewiele mniej? W szkole tego nie ma w oficjalnym programie, byc moze jakas wzmianka w stylu "odkrycie ameryki", tak samo w telewizji. Cenzura? Nie, to jest w ksiazkach, a te sa w bibliotece i trzebe je czytac, co juz samo w sobie dla niektorych jest katorga. Jak poleci jakis program dokumentalny, to raczej w nocy, ale i tak temat nie jest zbyt ostry. Tak, to wyglada, ze zbrodnie np Nazizmu sa szcegolnie pieczolowicie przedstawiane, kurwa mac na discovery co chwila leci cos o Hitlerze, a sto razy gorsze zbrodnie kolonializmu sa przemilczane. Po prostu historie pisza zwyciezcy. Hitler przegral, a Francja z Anglia wygrala, choc sa najwiekszymi skurwysynami na globie. Bimi ciekawi mnie jak to wyglada w Holandii. Sa dumni, a moze zazenowani ze swojego skurwysynstwa, czy raczej temat nie jest poruszany?

Co do Twojego glupiego pierdolenia o tym forum. Kazdy moze Bimiemu powiedziec cokolwiek, nawet ze jest zwyklym chujem. Mi tez ktos moze powiedziec cos, co uwazam za bzdure lub rzecz malo wiarygodna. Co z tego? Na tym polega dyskusja jeden pierdoli to, a drugi tamto. Ty np. pierdolisz wg mnie bez sensu, do czego masz prawo. Jest to badz co badz forum Bimiego i jak uzna, ze trujesz dupe, to Cie zbanuje lub obetnie limit. Jakbym mial swoje forum, to czesc religijnych debili, pederastow itp tez by miala zakaz lub jeden post. Ktos musi miec wladze i mozna go ocenic po tym jak jej uzywa. Jesli usuwa niewygodne dla siebie tematy, ktore nie sa bredzeniem, a dyskusja na drazliwy temat, to zapala sie czerwona lampka i gosc jest podejrzany. Oczywiscie chuja mu mozna zrobic, bo to jego forum. Jedynie mozna go miec w dupie.

Nikt tu nie ma zadnej shizy nt. inwigilacji. Inwigilacja jest caly czas, wiec kazdy przywykl. Propagowanie ustrojow totalitarnych jest zakazane. Chyba dlatego, ze zginelo pareset milionow ludzi i rozkurwiono pol swiata. Porownianie tego do zamykania tematow na jakis smiesznych forach jest duza przesada. Idac dalej Bimi moze byc agentem, ja nim moge byc i Ty takze. Co to zmienia? Czujesz sie manipulowany, to opusc towarzystwo. Restrykcje sa po to, zeby filtrowac roznych zjebow, narwancow, wrozki z saturna, (no niestety orion i kilku innych oszolomow sie przedostalo, trudno) oraz roznej masci kaznodziejow i wariatow jak Goska itp. Wiesz, co by tu sie dzialo bez tego? Czesto nie potrzeba agentow by rozpîerdolic forum, ludzie sami to zrobia z glupoty.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@stefani
A no siemanko.



Hehehe Laughing

Czuj się śledzony przez agenturę. haha Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższy post z pewnością można zaliczyć do części dziwnych zachowań na forum. Gdyby się przyjrzeć jego autorowi, to można odkryć pewną powtarzalną prawidłowość w zachowaniach tego typu, co wyklucza przypadek. "Zabłysnął" w kilku wrażliwych tematach, warto się przyjrzeć co tak uparcie i konsekwentnie forsuje w tego typu wątkach, czego i kogo broni oraz co zwalcza:

dezinformacja i dezinformator
Kim jest Bimi?
Kłamiesz
Fora agentów wpływu - charakterystyka metod, przykłady (forum Voltara)

Zwykły troll lub żartowniś uderza na oślep, śmiecąc, gdzie popadnie, a tu taka wyszukana tematyka. To tylko mały przykład, ale jakże wymowny.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Fora agentów wpływu - charakterystyka metod, przykłady (forum Voltara)
O japierode Smile

Voltar, ty cioto! Masz coś do mnie, powiedz mi to w twarz, a nie za plecami mi dupę obrabiasz.

Aa, i jeszcze coś od mojego drugiego ja - bezskładnie, małymi literami: fuck you, kaczy oszołomie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziwne zachowania na forach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile