W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Najczęściej zadawane pytania  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Prawda2.Info -> Forum -> Ogłoszenia Odsłon: 7069
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 29 Kwi '09   Temat postu: Najczęściej zadawane pytania Odpowiedz z cytatem

Czy możesz mi zwiększyć limit postów?
Nie. Limit zwiększam na skutek tego co piszesz na forum, a nie tego co piszesz do mnie prywatnie.


Dlaczego nie widzę (jakiegoś) tematu na stronie Najnowsze posty, ale widzę go gdy przejdę do pod-forum na którym się on znajduje?
Na stronie "Najnowsze posty" - pod logo, z prawej strony - pokazywanie wszystkich tematów włączasz klikając na różowym prostokącie.


Dlaczego temat ma inna ocenę gdy jestem zalogowany, a inną gdy się wyloguję?
Każdy zarejestrowany użytkownik forum ma możliwość nadania wagi (0,1,2,3) z którą głos innego użytkownika wpływa na pokazywaną mu średnią ocenę tematu. Waga 0 oznacza, że głos danego użytkownika jest ignorowany w średniej ocen. Osoby niezalogowane używają wag ustalanych przez administrację.


Dlaczego nie mogę wysłać kolejnego posta choć nie zużyłem dziś jeszcze swego limitu?
Dlatego że limit nie przestrzega stref czasowych i nie rozumie pojęcia "dziś" ani "wczoraj" - rozumie jedynie ostatnie 24 godziny.


Wysłałem podanie rejestracyjne już dawno temu i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.
Najwyraźniej podanie zostało odrzucone - odpowiedź otrzymuje się tylko w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania.


Co to jest Pierdolnia?
Jest to jedyna sekcja forum w której można pisać bez konieczności rejestrowania się. Jest to również jedyna sekcja z której tematy są kasowane - po miesiącu od ich założenia.


Uważam że należy zbanować użytkownika XXX.
Nie banuję użytkowników; mogę co najwyżej zmniejszyć limit postów.


Nie mogę się połączyć ze stroną - zbanowaliście moje IP?
Na serwerze mamy automat który wykrywa ponadnormatywne zużywanie zasobów. W takim przypadku IP z którego się to odbywa jest automatycznie blokowane na kilka godzin.
Przy normalnym korzystaniu ze strony (przy pomocy standardowo skonfigurowanej przeglądarki) zablokowanie IP nie powinno mieć miejsca, natomiast stanie się to na pewno jeśli próbujesz ściągnąć całą naszą stronę na dysk przy pomocy jakiegoś programu...


Wypisuję się z tego forum. Czy możesz usunąć moje konto?
Nie mogę usunąć konta. Możesz natomist wejść do swojego profilu, pokasować wszystkie informacje na swój temat (adres email, skąd jesteś, sygnatura, awatar, itp.), a następnie zmienić hasło na takie które natychmiast zapomnisz... Wówczas nie będziesz już w stanie zalogować się więcej na swoje konto, co w praktyce będzie równoznaczne ze jego skasowaniem.


Czy to forum zostanie kiedyś zamknięte?
Nie przewiduję takiej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Prawda2.Info -> Forum -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Najczęściej zadawane pytania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile