W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rewelacje Leppera  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6927
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noMercy




Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 11 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przy okazji tych całych więzień CIA przypomniało mi się, że Lepper mówił o tym w "Kawa na ławę". nie udało mi się znaleźć tego odcinaka, ale gdyby komuś się udało to proszę o linka.
A wtedy tak się z niego wyśmiewali. (ja też Confused )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:58, 26 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komu najbardziej mogło zależeć na śmierci Leppera? Wyborcy czyich partii odchodzili do Samoobrony? O jakich dokumentach mówił Andrzej Lepper tuż przed śmiercią?

Nie można dopuścić by pewne sprawy wyszły na jaw, na światło dzienne, istnieją brudy z przeszłości które mogłyby dopaść wielu, po latach. Bo to by po prostu oznaczało koniec polskiej sceny politycznej takiej jaką ją znamy. To by wywróciło do góry nogami wyobrażenia milionów polaków o zasłużonych działaczach.

Pora poskładać wszystko do kupy.

viewtopic.php?t=931

viewtopic.php?t=939

http://niezlomni.com/?p=7739

Cytat:
Ja tych informacji nie miałem od chłopca z ulicy ani nawet od Bogdana Gasińskiego, z którego potem zrobiono w mediach chorego psychicznie. To było wiarygodne źródło. Ale nie chce o tym teraz mówić. Z ludźmi związanymi z tą sprawą nie miałem ostatnio żadnego kontaktu - mówi Andrzej Lepper w rozmowie z FAKT.PL.
Tam w Klewkach nie ma lotniska. Także tam nie lądowały żadne samoloty. Tam ich (talibów) dowożono. Helikopter lądował i przywoził ich z lotniska w Szymanach. Lądował na placu. Na betonowych płytach - mówi Lepper i dodaje, że w Klewkach lądowali "różni talibowie". I ci, którzy współpracowali z amerykańskimi żołnierzami i ci którzy byli więźniami.
Nie chcę o tym mówić. Rudolf Skowroński zaginął. Teraz go szukają, ale tak żeby nie znaleźć...
- urywa Lepper i kluczy, gdy pytamy go jego wiedzę na temat tajnych operacji CIA w Polsce.
Boi się pan o tym mówić? - pytamy.
- Trochę tak. To są takie sprawy, że lepiej o nich nie mówić - kończy Lepper.


https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9619

http://orwellsky.blogspot.com/2014/01/tajne-wiezienia-cia.html

Talibowie faktycznie lądowali w Klewkach a CIA prowadziło na polskim terytorium śledztwa, podczas których stosowano tortury. Dziś sprawa w końcu została ujawniona.
Wiele wskazuje na to, że było to najważniejsze tajne więzienie CIA w Europie Środkowo-Wschodniej.

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 09 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Aleksander Jabłonowski o prowokatorach i zdrajcach.
Niektórym, to się dostało.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 08 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Szkoda, że tak późno pan z tym wyskakujesz panie Jackowski...


Cytat:
Mnie zastanawia teraz.... co skłoniło Pana do publicznej wypowiedzi ? I zaczynam się martwić o Pana.... Mimo upływu lat, ludzie nie zapomnieli kto z nas... oglądających tylko Pana Leppera w TV z Jego siłą ducha, nieugiętością , prawdą uwierzył w samobójstwo - otóż nikt …. pamiętam ten moment kiedy podano to do wiadomości, pierwsza myśl - to nie jest prawda. Ktoś taki jak Andrzej L się nie łamie - tego jestem pewna i choćby przez kolejne 10 lat mówiono że właśnie tak było to po cichu …. we własnych 4 ścianach my wiemy. Ale dlaczego Pan o tym zdecydował się powiedzieć ? zrzucić ten ciężar milczenia … to mnie zastanawia. Przecież jest pan szczególnie monitorowany … i staje się pan celem
Cytat:
były prokurator z Wrocławia, potem adwokat, jeden z najbliższych wspołpracownikow śp. A. Leppera - Ryszard Kuciński, zmarł w szpitalu oczekując na przeszczep wątroby.
Pani Róża Żarska, też adwokat Leppera, "zmarła" w Moskwie.
A kto zabił, wiadomo służby
Cytat:
Tak dzialaja sluzby parchate, wykanczaja liderow po cichu i pojedynczo tych co sie stawiaja, a tlum polakow bez liderow jest nic nie warty, jedyna mozliwosc wyzwolenia sie postepowanie symetryczne czyli robienie w tajemnicy tego samego

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rewelacje Leppera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile