W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Więźniarki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1420
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 27 Kwi '09   Temat postu: Więźniarki Odpowiedz z cytatem

szukam tego filmu, może ktoś podać namiary?

chodzi o ten film:
PROTEST PRZECIWKO WSTRZYMANIU EMISJI FILMU "WIĘŹNIARKI" NA ANTENIE TV POLONIA
nie., 2009-01-18 23:12

* Inna polityka
* Elżbieta Anna Szczepańska

My, więźniowie polityczni komunistycznej Polski, internowani Stanu Wojennego, prześladowani politycznie obywatele polscy, którzy zostali wypędzeni z własnej ojczyzny, mieszkający dziś poza granicami kraju, stanowczo i zdecydowanie protestujemy przeciwko decyzji podjętej przez Zarząd TVP S.A. (TV Polonia) o wstrzymaniu emisji dokumentalnego filmu "Dziewczyny z jednej celi" w reżyserii Piotra Zarębskiego. Film ten miał zostać wyemitowany przez Telewizję Polonia w dniu 16 stycznia 2009 r. pod zmienionym tytułem:’Więźniarki”.

Uważamy, że decyzja o wstrzymaniu emisji filmu jest podyktowana względami politycznymi, a jej celem było uniemożliwienie poznania przez środowiska Poloni na świecie historii bohaterów „Solidarności” żyjących na wygnaniu i w zapomieniu przez ponad dwadzieścia lat.

http://www.abcnet.com.pl/protest-przeciw.....tv-polonia
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 27 Kwi '09   Temat postu: Re: Więźniarki Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
szukam tego filmu, może ktoś podać namiary?

film czy serial ??? bo wiem ze był taki serial w latach 80tych o filmie nic nie wiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Więźniarki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile