W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Media na usługach rządu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 887
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 24 Kwi '09   Temat postu: Media na usługach rządu Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano na onecie i wp pojawiła się nastepująca, krótka notka:

Cytat:
Senator tłumaczy się z odejścia z Platformy

Do końca starałem się być lojalnym członkiem PO; wykorzystałem wszystkie możliwości nacisku, by rząd podjął obronę polskich stoczni; odpowiedzią było milczenie - w ten sposób senator Krzysztof Zaremba uzasadniał w piątek swoje odejście z PO.
"Jako senator RP wykorzystałem wszystkie możliwości i środki perswazji i nacisku, ażeby premier i odpowiedzialni ministrowie podjęli skuteczną obronę stoczni. Odpowiedzią było milczenie, lekceważenie i strach przed starszą panią z Brukseli" - mówił na piątkowej konferencji prasowej w Szczecinie Zaremba.

Jak podkreślił, jako senator, który reprezentuje ponad 200 tys. wyborców oraz większość załóg w Szczecinie i Gdyni, nie może dłużej tolerować tego stanu rzeczy.

Zaremba zapowiedział, że będzie senatorem niezależnym.

Formalnie Zaremba złożył rezygnację z członkostwa w PO i klubie parlamentarnym tej partii w czwartek


http://wiadomosci.onet.pl/1958153,11,sen.....,item.html

W południe notki zniknęły z pierwszych stron. Internauci w komentarzach od razu wychwycili dwie kwestie, po pierwsze socjotechniczny tytuł o "tłumaczeniu się" z odejścia, tak jakby senator Zaremba miał coś na sumieniu, po drugie gdyby sprawa dotyczyła senatora PiS-u to media od rana wieściłyby "rozłam w pisie?" "pis sie sypie?" etc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PiS ostro w dół - sondaż WP

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w drugiej połowie kwietnia, zwyciężyłaby je Platforma Obywatelska, na którą chce głosować 42% Polaków. Drugie w rankingu Prawo i Sprawiedliwość może liczyć tylko na 15% głosów - wynika z najnowszego sondażu Wirtualnej Polski przeprowadzonego przez Gemius. To najgorszy wynik PiS od miesięcy.

W porównaniu do badania sprzed dwóch tygodni notowania PO poprawiły się o 2 punkty procentowe. Poparcie dla PiS pogorszyło się o 4%, osiągając najgorszy poziom od sierpnia ubiegłego roku.


http://sondaz.wp.pl/kat,27417,title,PiS-.....omosc.html

Platforma kolejny miesiąc z rzędu zyskuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informację o senatorze Zarembie onet zastąpił czymś poniższym:

Cytat:
Wałęsa i Tusk przywódcami Polaków

Dla 28 proc. Polaków przywódcą jest Lech Wałęsa, dla 24 proc. jest nim Donald Tusk. 14 proc. badanych przez TNS OBOP miano przywódcy rezerwuje dla Lecha Kaczyńskiego, a 12 proc. - dla Aleksandra Kwaśniewskiego.
Na początku kwietnia TNS OBOP zbadał wyobrażenia Polaków o przywódcach i politykach. Dla 11 proc. badanych słowa "przywódca" i "polityk" oznaczają to samo, a dla 74 proc. nie oznaczają tego samego.

Najczęściej wymienianymi cechami, które odróżniają przywódcę od polityka są - wynika z sondażu - umiejętność rozmowy ze społeczeństwem (44 proc.) i umiejętności organizacyjne (41 proc). ...

http://wiadomosci.onet.pl/1958294,11,item.html

normalnie nóż sie w kieszeni otwiera... Evil or Very Mad

Wałęsa przywódcą... mędrcem europy.... czekam tylko az go wyniosą na ołtarze... i skąd wiedziałem że sondaż robił OBOP Very Happy

a tuż poniżej:

Cytat:
tvn24.pl: Kazachstan buduje lądowisko dla UFO


tak, budowa lądowiska dla ufo to prawdziwy news dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wałęsa przywódcą... mędrcem europy.... czekam tylko az go wyniosą na ołtarze...


Będzie drugim świeckim świętym, zaraz za św. Barbara Blidą od przekrętów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rmf.fm/fakty/?id=154823


Cytat:
Władysław Stasiak: W tej sytuacji nie są potrzebne nadmierne emocje. Jestem przekonany, że Anna Fotyga będzie dobrym ambasadorem, sądzę, że niebawem wszyscy się o tym przekonają.

Konrad Piasecki: Siódmy raz pan już to powiedział.

Władysław Stasiak: Być może, że siódmy, bo to jest prawda.

Konrad Piasecki: Jak ktoś powtarza prawdę po raz siódmy, to mam poczucie, że sam w to nie wierzy. To źle pan zakłada. Wiele osób to robiło i będzie robić. Prawdę trzeba mówić.

Władysław Stasiak: To czemu Radosław Sikorski jest taki poruszony i zatkany?

Konrad Piasecki: Nie wiem, proszę spytać pana ministra.

Konrad Piasecki: Myśli pan, że to jest sposób na zemstę na kancelarii prezydenta i prezydencie, za to co się działo na szczycie natowskim?


A dlaczego Radzio Sikorski nie został szefem NATO? BO NIE BYŁ KANDYDATEM ! Ale Piasecki,jako sprzedajna dziwka, nie powie tego.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stachu




Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:59, 05 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazlem wczoraj na youtubie http://www.youtube.com/watch?v=tjdqa0I4jRk. Jak juz to nie jest przekonujacy dowod co naprawde wyprawiaja media to pojde sie schlac...

Co do stoczni to to moze byc gwozdz do trumny komunizmu i innego kurestwa w Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 05 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

Wałęsa przywódcą... mędrcem europy.... czekam tylko az go wyniosą na ołtarze... i skąd wiedziałem że sondaż robił OBOP Very Happy


Mogą mu dać jeszcze drugiego nobla do pary bo i tak ta nagroda jest już gówno warta i rozdawana wśród idiotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Media na usługach rządu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile