W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polecane filmy, dokumenty  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 18501
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 01 Paź '06   Temat postu: Polecane filmy, dokumenty Odpowiedz z cytatem

Tak sobie pomyslalem o zalozeniu tematu w ktorym mozna by bylo umieszczac warte obejrzenia programy, filmy , dokumenty,itp . Wymiana newsem ze cos ciekawego sie pojawi , mysle ze pomoze nam nie przegapic sensownych produkcji.

Ja polecam film o ktorym byla juz mowa na forum "Korporacja", 3 cz. dokument pokaze stacja PLANETE (dostepna m.in w kablowkach-kanal w jez.pol.) :

Czesc 1. Wtorek godz.11;35

Czesc 2. i 3 Piatek godz. 17;15 i 18;40

Natomiast w TV4 (Wtorek) cykliczny dokument . Zagadki historii:Kennedy -magiczna kula. W nastepnych dokumentach bedzie m.in o "Roswell" .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 01 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam gorąco niezwykły nowy film:
AMERICA - FREEDOM TO FASCISM


Wszedł właśnie na ekrany w USA po entuzjastycznie przyjętych pokazach w Cannes.
Reklamowany jako "najbardziej przerażający film roku"
Kinom zaleca się rozdawanie widzom...torebek na wymioty.
Dlaczego ? Bo to film o przewlekłej, ostatnio zaostrzającej się chorobie na którą cierpi dawny "home of the brave, land of the free".
W największym skrócie rzecz jest o...podatkach (ale nie tylko)
Okazuje się, że w USA od 1918 roku podatki od wynagrodzeń pobierane są bardzo brutalnie ale BEZPRAWNIE !
A do tego w całości przeznaczane są nie na potrzeby społeczeństwa tylko na spłacanie wiecznie wzrastającego zadłużenia Ameryki wobec PRYWATNEGO Banku Rezerw Federalnych. Ten PRYWATNY żydowski bnk (a właściwie tajne konsorcjum) otrzymał od Senatu monopol na drukowanie pieniędzy co uczyniło z niego...właściciela Ameryki !
Jest też o wielu innych paskudnych sprawach.
Dokładniejsza recenzja poniżej. Film na razie po ang. ale jesteśmy w kontakcie z Aaronem Russo i może będzie też Polskie wydanie - kto wie.
Tym bardziej jestem ciekaw Waszej opinii.
POLECAM !!! *****
WWW: http://www.freedomtofascism.com

Film jest na TPB:
http://torrents.thepiratebay.org/hashtor.....PB.torrent
(torrent hula jak szalony - ściągnąłem w 4 godziny)

Trailery:
1 - http://www.freedomtofascism.com/trailer/trailer01_qt.html
2 - http://www.freedomtofascism.com/trailer/trailer02_qt.html
Wywiad z Aaronem:
http://video.google.com/videoplay?docid=-3254488777215293198

Reviewed by Mike Rivero, http://www.WhatReallyHappened.com
AMERICA: FREEDOM TO FASCISM
I finally received a DVD of the full length movie, and watched it last night.

The short review is that if Fahrenheit 9-11 won the "Palm D-Or", then "AMERICA: FREEDOM TO FASCISM" deserves the whole tree! This is the film that F/9-11 aspired to but failed to be.

Far from the extremist screed that its attackers portray it to be, "America" starts out as a genuinely objective search to find out the reality behind the claims of the Tax Honesty movement. In scene after scene, Aaron Russo tries to get the answer to one simple question; what is the law that requires American workers to pay income tax on their wages and salaries. At every turn, he is rebuffed by IRS officials, with one notable exception. Aaron did secure an interview with former IRS Commissioner Sheldon Cohen who makes the amazing statement that US Supreme Court rulings are irrelevant when it comes to interpretation and enforcement of the IRS code, and moreover chides Aaron for refusing to "believe" that he owes taxes. By this time, Aaron and the audience are convinced that the Tax Honesty people are onto something!

Numerous examples are given of cases against non-filers collapsing in court when the prosecutions are unable to produce the law they supposedly are in violation of. These are juxtaposed against successful prosecutions in which the judges clearly browbeat the juries into accepting at face value what the prosecutors claim. In one frightening case, a Federal Judge rules from the bench that the government is not under any legal obligation to show any laws it claims are being broken during a trial.

Russo them moves into the police state tactics used by the IRS in enforcement actions, detailing how accusation alone (in this case, false) can trigger the complete ruin of the victims' homes and businesses.

Having laid the foundation that the income tax on wages may be as big a hoax as Iraq's 'nookular' bombs, Russo takes his film into the reality of life in America, where far from the freedom we are told we enjoy, one must get the government's permission to do just about anything these days, while the government watches our every move. With the planned national ID card, things are likely to get worse.

This is a film that will probably give nightmares to those who have not been following the nation's devolution here on the internet for the last several years. The film is a convincer, and Russo has carefully laid out the path for his audience, who will be reluctant to see what Russo sees, to follow.

This is a movie you MUST see. This is a movie the government MUST keep you from seeing. Call your local theaters and ask when it will be showing. When enough people call, the film will be booked, because after all, in America, money rules all.
- M. R.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 02 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe.. pewnie nawet bardzo. Takimi watkami interesuje sie chyba najbardziej.
Chciałem dodac posta z in iz poszukuje napisow do tego filmu. Co by ktos sie zabrał do pracy Wink Ale nei dało rady, moze dlatego ze jestem nowym userem, albo przez firefoxa.. tak czy siak ch.. maja to forum. Bo po napisaniu normalnej dlugosci posta.. wyswietlała mi sie wciaz inf iz wiadomosc jes za krotka - mniej niz 10 znakow.. cos takiego, bez sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 02 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith:

Cytat:
Film na razie po ang. ale jesteśmy w kontakcie z Aaronem Russo i może będzie też Polskie wydanie - kto wie.


albercik:

Cytat:
Chciałem dodac posta z in iz poszukuje napisow do tego filmu. Co by ktos sie zabrał do pracy


Nie znam anglika , i ta bariera jezykowa mnie wnerwia bo są ciekawe pozycje ktore mozna obejrzec, posluchac a tak trzeba czekac az ktos stworzy napisy albo sprowadzi film na polski grunt.
Wiem ze tlumaczenie napisow to zmudna praca ,wiec na film ktory polecasz agenciesmith i na inne Aleksy J. poczekam pewnie lata Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 02 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:

Chciałem dodac posta z in iz poszukuje napisow do tego filmu. Co by ktos sie zabrał do pracy Wink

Tak to żmudna praca i nawet wobec szczerych chęci realia tzw. życia biorą górę. Niestety moje dzieci muszą coś jeść.
Jak wspominałem, praca nad napisami jest rozpoczęta, ale trudno będzie ją ukończyć, jeśli ktoś nie wyłkoży kasy (niemałej) i nie kupi praw do dystrybucji. Jest transkrypt filmu (do kupienia) ten znacznie ułatwiłby i przyspieszył tę pracę, no ale też trzeba go kupić...
Zróbcie zrzutę na ten transkrypt ($100...) to go zrobię w dwa tygodnie.
Ha, ha....
No nic, czekamy, Russo jest w klinice w Niemczech (ma raka) więc kontakt jest utrudniony. Filantropem pewnie nie jest, ale zobaczymy.
Gdyby chociaż były jeszcze ze 2-3 osoby, moglibyśmy się robotą podzielić
ja bym później całość skompilował czy coś takiego. Niestety takie "wołania na puszczy zwykle pozostają bez odzewu.

Cytat:
to raxczej do dziaAle nei dało rady, moze dlatego ze jestem nowym userem, albo przez firefoxa.. tak czy siak ch.. maja to forum. Bo po napisaniu normalnej dlugosci posta.. wyswietlała mi sie wciaz inf iz wiadomosc jes za krotka - mniej niz 10 znakow.. cos takiego, bez sensu.

To chyba do działu technicznego ... ja też mam notoryczne problemy z tym forum, albo skrypt albo host jest do dupy[/quote]
Poczekajmy aaż Bimi wróci.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 02 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn chodziło mi o forum napisy.org ktore to troche dziwacznie chodzi .. Razz

A co do tego, coz, te yoyo.pl wali amatorszczyzna Confused Dzis przez spora czesc dnia wyskakiwał bład 500 a troche czasu nie mogł połączyc z baza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 03 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe wideo o WTC : 9/11 Mysteries.
Patrz tu: http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?p=1627#1627
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 03 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith:

Cytat:
Zróbcie zrzutę na ten transkrypt ($100...) to go zrobię w dwa tygodnie
.


Wlasnie o tym myslalem ...stworzyc jakis fundusz na tlumaczenia :kazdy by mogl dac ile by mogl (ja doloze "cegielke" z checią ).Jest kilka ciekawych pozycji np. z produkcje Aleksa J. warte przetlumaczenia .

Cytat:
Gdyby chociaż były jeszcze ze 2-3 osoby, moglibyśmy się robotą podzielić
ja bym później całość skompilował czy coś takiego. Niestety takie "wołania na puszczy zwykle pozostają bez odzewu.


Ja bym chetnie pomogl ,choc moja wiedza zwiazana z edycją napisow , tworzenia i innych hokus pokus komputerowych jest mizerna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 03 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Westr napisał:
Wlasnie o tym myslalem ...stworzyc jakis fundusz na tlumaczenia :kazdy by mogl dac ile by mogl (ja doloze "cegielke" z checią ).Jest kilka ciekawych pozycji np. z produkcje Aleksa J. warte przetlumaczenia .


Z A.J. "fundusz" raczej nie pomoże. Transkrypty - owszem ale za TYSIĄCE
dolarów nie setki Evil or Very Mad
Mimo usilnych starań ani jednego subtitla angielskiego do jego filmów nie znalazłem (na DVD też ich nie ma, widać Alex uważa, że nawet NIEDOSŁYSZĄCY dosłyszą jego donośny warkot Wink )
Więc trzeba ze słuchu a to wyjątkowo upierdliwe, bo gada jak wiecie szybko i dużo.

Cytat:

Ja bym chetnie pomogl ,choc moja wiedza zwiazana z edycją napisow , tworzenia i innych hokus pokus komputerowych jest mizerna.


hokusy-pokusy mogę wziąć na siebie. jeśli znasz inglisz ściągnij sobie
SUBTITLE WORKSHOP (freeware) i tłumacz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 03 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith:
Cytat:
Mimo usilnych starań ani jednego subtitla angielskiego do jego filmów nie znalazłem (na DVD też ich nie ma, widać Alex uważa, że nawet NIEDOSŁYSZĄCY dosłyszą jego donośny warkot )


No to fatalnie .


agentsmith:
Cytat:
hokusy-pokusy mogę wziąć na siebie. jeśli znasz inglisz ściągnij sobie
SUBTITLE WORKSHOP (freeware) i tłumacz


Juz pisalem ze anglika nie znam wiec ...

Czyli jestesmy w punkcie wyjscia.Szkoda .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 10 Paź '06   Temat postu: ECHELON Odpowiedz z cytatem

Sorry, ze dopiero teraz umieszczam info. ale dzis sie dowiedzialem :

Echelon The Most Secret Spy System- TVP1 01:25 Dokument USA 2003

"(...)Amerykańscy dokumentaliści przedstawiają widzom najdoskonalszy i najbardziej sprawny system szpiegowski świata. Tak tajny, że oficjalnie nie istnieje. Żaden polityk nie zechce przyznać, iż cokolwiek wie o podobnym dziwie. Nieoficjalnie, poza kadrem - i Boże broń bez nazwiska! - wtajemniczeni uchylają rąbka tajemnicy. Eszelon to globalny system wywiadu elektronicznego, w którym uczestniczą Wielka Brytania, Kanada, Australia, Nowa Zelandia i oczywiście Stany Zjednoczone. Kieruje nim amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego rezydująca w Fort Meade w stanie Maryland, instytucja mniej znana od słynnej CIA, ale dysponująca znacznie większym budżetem i dowodzona nie przez cywila, lecz generała służby czynnej."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 11 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVP1 01:25 ???
Ale kiedy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 11 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą, nie ważne - ściągnę sobie emułkiem
Wygodniej byłoby miec polską wersję, ale przecież oddałem swój magnetowid bo nie był mi potrzebny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 11 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi:
Cytat:
TVP1 01:25 ???
Ale kiedy?


O filmie dowiedzialem sie na kilka godzin przed emisją (byl dzis o 1;30 ) faktycznie nie podalem dnia ,wybaczcie .

Film ogladalem ,nie pozostawial cienia zludzen ze Usa zajmowaly sie nie tylko szpiegowaniem "przeciwnikow Usa" ale tez wywiadem gospodarczym od przechwytywania inf. o wewnetrznych napieciach " w danym kraju , po rozwoj technologi , handel bronią itp. przyznal to sam dyr. NSA gen. Mike Hayden . Jesli ktos ma jakies watpliwosci do istnienia tego systemu , lub skali Jego dzialania czy wplywu na polityke i gospodarke to warto go obejrzec , dorwac (gdzies moze jest w necie).
Materialy zrodlowe oparte są na wypowiedziach analitykow NSA (centrum Echelonu), szefa NSA ,agentow wywiadow .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 11 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obejrzałem.. tzn bez koncowki bo juz nie mogłem wytrzymac i poszedłem spac Wink Ciekawa sprawa. W jasny sposob przedstawiony materiał. Po obejrzniu jego oczywisty staje sie fakt iz "jestesmy" szpiegowani Wink

ps. to forum pewnie jest na celowniku.. brr Wink

ps2. super sprawa ta szybka odpowiedz, ale okienko bogłoby byc o 1/3 szersze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 12 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
ps. to forum pewnie jest na celowniku.. brr Wink

Forum to pryszcz - gorzej z telefonem. Znając życie mają nagrane rozmowy z mojego telefonu, który zadziwiłyby nawet mnie Smile
Ale, jak to mówi mój znajomy, coś im w coś! Wszystkich nas nie wyłapią bo kto wtedy będzie robił na tych darmozjadów Smile


albercik napisał:
ps2. super sprawa ta szybka odpowiedz, ale okienko bogłoby byc o 1/3 szersze..

Też masz wymagania... Think
Może być tak?



Swoja drogą, najlepszym zabezpieczniem przez tym procederem jest szyfrowanie danych, zarówno w telefoni (internetowej), komunikatorach jak i mailach, choć i na to próbują znaleźc sposób:
Cytat:
O ile podsłuchiwanie rozmów z telefonów stacjonarnych i komórkowych nie nastręcza organom ścigania większych problemów, z telefonią internetową nie jest już tak łatwo. Szwajcarzy szukają rozwiązania tego problemu w podrzucaniu podejrzanym komputerowych trojanów.

Podsłuchiwanie telefonii internetowej jest szczególnie trudne
O tajnym dotąd projekcie, realizowanym przez resort łączności, poinformowała w niedzielę gazeta "SonntagsZeitung", a za nią wiele portali internetowych.

Podsłuchiwanie telefonii internetowej (tzw. technologia VoIP) jest szczególnie trudne, jeśli podsłuchiwany korzysta z zagranicznych serwerów, wybiera dostawcę usług VoIP, oferującego szyfrowaną łączność (np. popularny Skype), bądź prowadzi rozmowę w ramach bezpośredniego połączenia dwóch komputerów i sam ją szyfruje.

Szwajcarska firma ERA IT Solutions, która pracuje nad szpiegowskim programem (trojanem), mającym umożliwiać podsłuch telefonii internetowej zapewnia, że udostępni go wyłącznie organom ścigania. Chodzi o to, żeby twórcy programów antywirusowych nie wprowadzili go do swych baz danych i nie stworzyli odpowiednich zabezpieczeń, czy choćby ostrzeżeń.

Oczywiście instalacja takiego szpiegowskiego programu ma być możliwa wyłącznie na podstawie decyzji sądu. Dostawca usług internetowych byłby zobligowany do "podrzucenia" trojana podsłuchiwanej osobie.

Program ma nagrywać treść rozmów i w sposób niewidoczny dla użytkownika komputera przekazywać ją na wybrany serwer, np. policyjny. Po zakończeniu operacji podsłuchowej program może się sam odinstalować.

Szwajcarom będą jeszcze potrzebne modyfikacje prawne; dotychczasowe przepisy, regulujące podsłuch telefoniczny, nie wspominają o telefonii internetowej.
http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34256,3672031.html

To ciekawe - jak nastolatek zrobi wirusa i wpuści go w świat to potem go sądzą z wielkim szumem i dostaje kilkuletni wyrok. Kiedy natomiast rząd wpuszcza ludziom wirusy (które przecież są tak równie szkodliwe dla jego systemu), żeby móc ich podsłuchiwać, to wszyskto jest spoko - wręcz pożyteczne Smile Hipokryzja władzy nie zna granic.


Kiedyś z kolei czytałem ciekawy tekst o tym, że w Windowsach jest zostawiona specjalna furtka na NSA umożliwiająca dostanie się do każdego kompa z windowsem podłączonego do netu:
http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/nsa_backdoor_windows.htm
To chyba tez nikogo nie dziwi? Smile

Jesli jednak ktoś nie moze uwierzyc, niech połączy to z tym:
Cytat:

Kilka amerykańskich stanów przygotowuje projekt nowego prawa zakazującego zabezpieczania sieci komputerowych przy pomocy tzw. ścian ogniowych (firewall).
Zgodnie z nowym prawem każda osoba, która zainstaluje w komputerze lub sieci urządzenia czy też oprogramowanie zabezpieczające przed nieautoryzowanym do dostępem danych będzie podlegać karze więzienia.

W jednym z punktów można przeczytać: Przestępstwem jest stosowanie technik i technologii, które uniemożliwiają dostęp do komputera uprawnionym organom. Takie postawienie sprawy oznacza, że nie tylko firewalle będą nielegalne, ale także np. szyfrowanie poczty lub korzystanie z szyfrowanych połączeń SSH.

Wśród autorów ustawy znalazły się stany: Massachusetts, Teksas, Południowa Karolina, Floryda, Georgia, Alaska, Tennessee i Kolorado.

Uzasadnieniem nowych regulacji ma być wzrost przestępczości oraz terroryzmu internetowego.

[zródło: wiadomosci.poprostu.pl]
http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=1751
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 13 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Francja wprowadziła ustawodastwo karające negowanie ludobójstwa Ormian przez Turków. Tylko patrzeć, jak ktoś wprowadzi ustawy zabraniające pod groźbą więzenia negowania oficjalnej wykłądni 9/11...

Google przejęło mo ulubiony YouTube - następnego dnia padlinożercy rzucili sie by wytyczać procesy karne za naruszanie praw autorskich...

Koncerny medialne atakują YouTube
http://wiadomosci.onet.pl/1417737,18,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 27 Paź '06   Temat postu: America - Freedom to Fascism - JUŻ NA GOOGL'u Odpowiedz z cytatem

America - Freedom to Fascism - JUŻ NA GOOGL'u

http://video.google.com/videoplay?docid=.....%20fascism

POLECAM !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 28 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Wczoraj Francja wprowadziła ustawodastwo karające negowanie ludobójstwa Ormian przez Turków.


Od lat karano za negowanie holokaustu (Irving odsiaduje 3 lata, Ratajczak dostal wilczy bilet), wiec tych Ormian mozna potraktowac jako listek figowy ukrywajacy zydowska dominacje. We Francji zakazane sa np. "Protokoly", ale duzo bardziej fantastyczny "Kod Leonarda" lecial w kinach i zalegal w ksiegarniach. Dziwne bo "protokoly" sprawdzaja sie co do joty, wiec de facto sa mniejszym bajdurzeniem niz "Kod". No i sam fakt zakazu ich posiadania stanowi powod do przemyslen na temat kto tu rzadzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 28 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bij za mają niewiedzę, ale możesz nieco więcej napisać o tych "Protokołach"? Wnioskuje, że to jakiś film?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 28 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Protokoly medrcow syjonu" to raczej ksiazka Smile , cos w rodzaju notatek z pewnego seminarium. W skocie mozna okreslic tak: ok. 150 lat temu znaczacy Zydzi spotkali sie w jednym miejscu i radzili jakby tu panowac nad swiatem. Ktos zanotowal, a potem odsprzedal ruskim speclsuzbom.

Jedni twierdza, ze falszywka majaca za zadanie wywolac (poglebic)antysemityzm, inni, ze to autentyk. Ja sie nie wypowiadam. Dam za to link na ciekawy watek na pewnym forum:

link

co z mojej strony jest pewna manipulacja bo watek probuje dowodzic prawdziwosci "protokolow". Zamieszczam go bo po wpisaniu frazy "protokoly medrcow" google wyrzuca glownie strony politycznie poprawne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20399
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 29 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś powiedziałem jednemu gościowi tak: nawet jeśli protokoły są fałszywe to syjoniści i tak postopują wedle ich zasad.
Przebieg historii jak gdyby udowodnił ich autentyczności, nawet jeśli w momencie powstania były fałszywką
Osobiście wierzę, że jacyś fanatycy mogli sobie sposać taki poradnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 30 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Dam za to link na ciekawy watek na pewnym forum:

link

co z mojej strony jest pewna manipulacja bo watek probuje dowodzic prawdziwosci "protokolow". Zamieszczam go bo po wpisaniu frazy "protokoly medrcow" google wyrzuca glownie strony politycznie poprawne.

Dzięki, dzięki bardzo ciekawy wątek musze przyznać. Czytając go wiele nowego się dowiaduje.
btw. wiecie dokładnie w jakich krajach UE zakazane jest posiadanie czy rozpowszechnianie "Protokołów"? i jak wygląda sprawa w Polsce?
nie bijcie jeśli informacje te są w tamtym temacie, ale wątek jest dość obszerny więc troche mi zajmie zanim go przeczytam a mam ostatnio niewiele czasu;]
no chyba, że takie informacje znajdę na tych politycznie poprawnych stronach, o których frasobliwy wspomniał;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 31 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak jeszcze za komuny uczono mnie, że w Auschwitz zginęło jakieś 5 mln osób, w większości Polaków... W zeszłym roku doznałem niemałego szoku kiedy z Wikipdeii wyczytalem, ze zginęło tam 1,2 mln ludzi, a największy odsetek stanowili Żydzi węgierscy (ponad 400 tyś). Powiem szczerze, że nigdy nie przypuszczałem, że miejsce martyrologii narodowej de facto stanowiło holokaust Węgrów... Ludobójstwo pozostaje ludobójstwem, rosjanie stracili z 20 lub 40 mln ludzi w czasach stalinizmu a nikt z tego powodu nie pisze specjalnych ustaw... nie mam wiedzy by dyskutować o skali ofiar... pytanie czy ktokolwiek przeprowadzał badanie spisów powszechnych przed i po II wojnie światowej, jest prawdopodobne ze iles tam mln żydów mogło po prostu wyemigrowac do stanow zjednoczonych a następnei do izraela...

dla mnie denerwujące jest to, że my - polacy - musimy jakoby placić wszysztkim - niemcom wypędzanym przez armie czerwoną, żydom mordowanym przezniemców, kresowiakom też pędzonych lub mordowanych przez wojska radzieckie... czy my podejwolalismy te decyzje? My decydowalismy o czymkowliek w Jałcie czy Poczdamie? A może mamy występic do Szwedów o odszkodowanie za potop?

Są pewne granice pazerności, (czego kolejnym przykładem niejaki Silverstein, który skasował 9 mld dolarów odszkodawania, za to że sam sobie w bezczelny sposób wyburzyl trzy budynki w centrum nowego jorku - a do wyburzenia WTC 7 sam się przyznal w programie telewizjnym... "then we made decision to pull it and watched the building collapse...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 31 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała rozrywka ?
http://youtube.com/watch?v=axgAeHtPo-k
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polecane filmy, dokumenty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile