W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Akcja drugiego maja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 839
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 00:26, 02 Maj '09   Temat postu: Akcja drugiego maja Odpowiedz z cytatem

Mam pomysla, jest jaki jest i jest otwarty............
w nocy 2go maja w przeddzien a moze w dzien rocznicowych obchodow, na kazdym wiekszym placu w kazdym wiekszym miescie beda obchodzone uroczystosci nb konstytucji 3go maja..
konstytucja rzecz jasna dokumentem najwazniejszym jest, pytanie czy funkcjonuje..
I teraz o co mi chodzi..

chodzi mi o pewna fome buntu, na granicy swoistej "anarchii"..........

startujemy w nocy 2giego... na placu X.... w miescie Y
kazdy ochotnik kupuje czarny spray...

na placu czyli chodniku, bruku czy betonowej plyacie piszemy "........"
"........." czyli - sam nie wiem, najlepiej jakas strone www, mysle ze prawda2.info odpada...
co spayem piszemy jest dyskusyjne....


jak piszemy i tu cala ligistyka:)
jesli mamy do napisania haslo np "wolnemedia.net"
to potrzebujemy 14 osob, ktore na dowolnym placu stana w rownej oodelglosci od siebie i napisza - wysprayuja dana i odpowiednia litere z ww nazwy, czarna mocna i nie do zmycia... po czym rozchodza sie w swoich kierunkach..

napisanie litery rzedu 1,5-2m to jakies 15-30sek....

polecam bluzy z kapturem bo monitoring czuwa, jesli Was zgarna to tylko na 12 h i szkodliwosc znikoma, a czarna zimna kawe dostaniecie, wiem co mowie bo taka akcje zalczylem:)

kto jest za a co jest niejasne?Smile

proponuje umawianie sie pod pomnikiem, placem danego miasta godzina dowolna 1-4 rano z drugiego na 3go, tak by ludzie na placu rankiem - poludniem mogli odczytac nasz przekaz...

kto jest za?
proponuje tematyke rodzima, nie NWO tylko cos z wlanego podworka, na NWO bedzie jeszcze czas, jakas taktyka mniejszych krokow...


za literowki sorka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jestem ZA takimi akcjami, ale pisanie o nich tutaj nie ma sensu. Tu trzeba mieć zgraną paczkę kumpli, a my nawet swoich imion, wieku, czy miasta nie znamy.

Jeśli o monitoring chodzi, to jest faktycznie problemem. Nic Ci nie przyjdzie z czarnego ubioru, kaptura, a nawet kominiarki, jak prześledzą Twoją osobę i nakierują patrol. Potrzebna jest dobra znajomość miejsca, gdzie są kopułki, a jak uciekać, to po osiedlach. Raczej zrezygnować z samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po co na miejscach obchodów i akurat wtedy? nie lepiej ogólnie pisac gdzie popadnie? byl projekt wlepka, ale cos chyba maly skutek odniosl. mysle ze powinnismy zorganizowac jakis zlot forumowiczów i obgadac co i jak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:37, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa chodzi o cos......... rownolegle.... jakas forma protestu-kampanii... chodzi o wynik, ja pierdole... jak w simplusie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie - wiem - że pół offtopowo, ale jeśli ktoś jest jeszcze z Vavy to spotkajmy sie na demonstracji 3 maja przeciwko cenzurze w internecie. ustalimy znak rozpoznawczy. oprocz wolnosci w necie mozna wzniesc takze inne hasla wolnosciowe. Dzis sklepy otwarte mozna kupic cos na maly 'transparent' ktory mozna umiescic sobie na plecach.
pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Akcja drugiego maja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile