W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziennikarze TVN napadli na Rydzyka?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1110
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 26 Lis '07   Temat postu: Dziennikarze TVN napadli na Rydzyka? Odpowiedz z cytatem

"Nasz Dziennik" twierdzi, że dziennikarze "Superwizjera" TVN zaatakowali i obrzucili wulgarnymi wyzwiskami lecącego do Urugwaju o. Tadeusza Rydzyka, dyrektora Radia Maryja, oraz posłankę do Parlamentu Europejskiego Urszulę Krupę.

Dziennik pisze, że zakonnik oraz posłanka udawali się do Urugwaju na zlot Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej. Według relacji dyrektora Radia Maryja, ekipa TVN już od soboty czatowała na delegację na frankfurckim lotnisku.

"Nasz Dziennik" stawia pytanie: czy trzykrotnie zmieniany termin podróży o. Rydzyka wyciekł z biura LOT, czy też - co według gazety niewykluczone - była to przygotowywana operacja służb specjalnych. - Zamierzam poruszyć tę sprawę na forum Parlamentu Europejskiego, bo naruszono mój immunitet poselski, obrzucono mnie wyzwiskami - mówi Krupa.

Wylot dyrektora Radia Maryja do Urugwaju na Walny Zlot USOPAŁ pierwotnie miał mieć miejsce w sobotę. Był jednak dwukrotnie zmieniany, za każdym razem "przebukowywano" bilet na samolot w przedstawicielstwie LOT.

Czy pracownicy tej firmy sprzedali dziennikarzom TVN informacje o ostatecznej dacie oraz miejscu wylotu o. Rydzyka z lotniska we Frankfurcie - zastanawia się "Nasz Dziennik". Gazeta uważa, że przygotowując prowokację, do której według "Naszego Dziennika" doszło w środę na pokładzie samolotu Lufthansy, ekipa TVN dysponowała nie tylko informacją o terminie lotu, ale również o miejscu, jakie w kabinie samolotu będzie zajmował o. Rydzyk.

- Jestem pewny, że w grę wchodzą działania służb specjalnych. Wiedza, jaką dysponowali dziennikarze, dotycząca miejsca naszego planowanego noclegu, trzykrotnie zmienianych terminów lotu, nie była wiedzą ogólnie dostępną. Być może nasze rozmowy telefoniczne są podsłuchiwane powiedział gazecie o. Rydzyk.

Dziennikarze "Superwizjera" na frankfurckim lotnisku czekali na ekipę Radia Maryja. Jak ustalił "Nasz Dziennik", Anna Machowska usiłowała pod pretekstem rozmowy i zdjęcia "dla tatusia", ukrywając swoją tożsamość, nagrać rozmowę z dyrektorem Radia Maryja. Kiedy została zdemaskowana przez również uczestniczącą w podróży posłankę Krupę, chciała sprowokować - już na pokładzie lecącego samolotu - awanturę - twierdzi "Nasz Dziennik". Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk został obrzucony wulgarnymi wyzwiskami i obraźliwymi określeniami, dziennikarka TVN nie szczędziła wulgaryzmów również w stosunku do Urszuli Krupy - czytamy w gazecie.

"Nasz Dziennik" uważa, że najprawdopodobniej całe zajście było filmowane ukrytą kamerą przez towarzyszących Machowskiej: Adama Lenarta i Ryszarda Kota.

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:38, 27 Lis '07   Temat postu: Re: Dziennikarze TVN napadli na Rydzyka? Odpowiedz z cytatem

[quote="XTC88"]"Nasz Dziennik" twierdzi, że dziennikarze "Superwizjera" TVN zaatakowali i obrzucili wulgarnymi wyzwiskami lecącego do Urugwaju o. Tadeusza Rydzyka, dyrektora Radia Maryja, oraz posłankę do Parlamentu Europejskiego Urszulę Krupę.


Odpłacają się "pięknym", w podobny sposób jak zwolennicy radia maryja obrzucali inwektywami dziennikarzy tvn

http://video.google.pl/videoplay?docid=5.....[/youtube]
_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrofensywa TVN i mediów "stowarzyszonych" (ITI).

Materiał z programu !Uwaga. Obejrzyjcie koniecznie!!!


Nigdy nie sądziłem że wystąpię w obronie ojca Rydzyka, a tu prosze...

Jak dla mnie to ta dziennikarka zachwała się jak Hiena. Najpierw nagrywają po "cichu", a potem oskarżają i obrzucają inwektywami. Czy tak powinien się zachować dziennikarz szanującej się stacji?

Pytania:

Czy przypadkiem lista pasażerów nie jest w Polsce tajemnicą i przewoźniek nie miał prawa jej ujawnić? Uświadomcie mnie bo może się myle. Jeśli tak to skąd dziennikarze TVN ją uzyskali i jakim prawem?

Czy nachodzenie, śledzenie i obrażanie ludzi, którzy po prostu nie mają ochoty udzielić komuś wywiadu jest normą? Czy takie zachowanie jest prawnie dozwolone. Czy oskarżanie kogoś o czerpanie korzyści majątkowej bez rzadnych dowodów (domniemanie) jest dopuszczalne?

Skąd mam wiedzieć czy materiał nie został "zmontowany" i obelgi o które oskarża się dziennikarzy nie są prawda?

Dlaczego Onet cenzuruje nieprzychylne artykułowi wypowiedzi?

A te oskarżenia o antysemityzm bo spotykasz się z kimś kto niby nim jest. Hamstwo!
Jestem człowiekiem spokojnym, ale po czymś takim to chyba dal bym jej po m...


Zresztą sami wyróbcie sobie opinię
http://wiadomosci.onet.pl/1651129,11,item.html

pozdro,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 02 Gru '07   Temat postu: Re: Dziennikarze TVN napadli na Rydzyka? Odpowiedz z cytatem

Spektrometr napisał:
Odpłacają się "pięknym", w podobny sposób jak zwolennicy radia maryja obrzucali inwektywami dziennikarzy tvn


Co innego jakieś stare dewoty, a co innego dziennikarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 02 Gru '07   Temat postu: Re: Dziennikarze TVN napadli na Rydzyka? Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Co innego jakieś stare dewoty, a co innego dziennikarze.
dokładnie ...

czego innego wymaga się od jednych, a czego innego od drugich ...
w tym przypadku ci drudzy (delikatnie mówiąc) nie sprostali stawianym im wymaganiom...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno znajomy uświadomił mi jedną rzecz. Ojciec Rydzyk jaki jest każdy widzi jednak obnaża wpływ masonów na politykę i to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego media atakują go z taką zaciekłością.
Porusza temat, który nigdzie indziej się nie pojawia freemasonery. Właśnie za to m.in. jest tak mocno "bashowany".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek poboczny:

Czy ten zbrodniarz Jan Kobylański z materiału Onetu to ten sam co tu (?) :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Kobyla%C5%84ski

Uświadomcie mnie jeśli jestem w błędzie.

Czy to nie ten sam którego odwołał profesor maturzysta Bartoszewski?

http://www.kworum.com.pl/article.php?uid=1216

Ze względu na fakt, iż "poza informacjami prasowymi nie znaleziono dowodów" nic mu nie udowodniono.

Skoro nic mu nie udowodniono to na jakiej podstawie TVN go oskarża i robi z niego zbrodniarza? Czy ma jakieś dowody?
Czy może po prostu materiał ma wyglądać atrakcyjnie?

pozdro,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niedawno znajomy uświadomił mi jedną rzecz. Ojciec Rydzyk jaki jest każdy widzi jednak obnaża wpływ masonów na politykę i to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego media atakują go z taką zaciekłością.
Porusza temat, który nigdzie indziej się nie pojawia freemasonery. Właśnie za to m.in. jest tak mocno "bashowany".

Ja akurat chciałbym żeby wpływ masonów na politykę, był większy niż wpływ Ojca Rydzyka. Smile Masoni na pewno wyciągają mniej forsy od głupich rencistów i emerytów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
...Ja akurat chciałbym żeby wpływ masonów na politykę, był większy niż wpływ Ojca Rydzyka. Smile Masoni na pewno wyciągają mniej forsy od głupich rencistów i emerytów.
ważne ile wyciągają od tych, którzy nie są rencistami ...

właściwie to ile można wyciągnąć od "głupich" emerytów i rencistów ???

wydaje mi się, że niewiele ...i stanowczo za mało żeby utrzymać "prosperity" ...


P.S. groźniejsi są , ci którzy siegają po naprawdę "wielkie pieniadze" ... Confused



P.S.2 wcale nie bronię Rydzyka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kombajndosalatek




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:00, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.. 2 przemyslenia.
1. nie nadaje sie na dziennikarza TVNu- nie moglbym tak bezczelnie sie naprzykrzac ludziom
2. rydzyk ma anielska (albo i diabelska) cierpliwosc- ja bym jej wyjebal z polobrotu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He He na tym programie w TVN mówili że Rydzyk za podróż Biznes klasą zapłacił jakieś
30 tys zł. No fajnie tylko że pani z TVN też musiała dostać tyle samo kasy żeby z nim pojechać.

A co do listy pasażerów to normalnie pracownicy lotniska nie ujawniają jej. Więc możliwe że dla uzyskania tej informacji posłużono się korupcją.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziennikarze TVN napadli na Rydzyka?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile