W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dostalam taki list  
Podobne tematy
Bron Psychotroniczna12
Digital tv - kontrola umysłu 59
Elektroniczna kontrola10
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8863
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:


Mnie rowniez obowiazuje tajemnica lekarska na temat mojego leczenia lub nie.


Cytat:
Niesamowite natezenie podniecenia seksualnego, ktore juz tylko boli. Wieczorem polozylam sie do lozka i atak sie powtorzyl z takim samym nasileniem. Wstalam, ubralam sie, wsiadlam w samochod i pojechalam na pogotowie. Na pogotowiu czekalam cala noc na lekarza. Podnieta znowu mi przeszla po godzinie, ale chcialam sie dowiedziec od lekarza, jakie moga byc tego przyczyny wiec czekalam na niego. Kiedy rano pojawil sie lekarz, to bez odpowiedzi na moje pytanie, zaordynowal przewiezienie mnie do szpitala psychiatrycznego. Bylam tym bardzo zdziwiona, ale tu jest Australia i wszystko jest przymusowe. Kiedy polozylam sie do lozka na pierwszy nocleg w szpitalu, to zaczela mnie przerazliwie bolec glowa. Bol byl niesamowity przez cala noc. Ten bol byl bardzo dziwny, bo sciskal mi glowe, a natezenie bolu bylo nieslychane i jakies metaliczne. Inaczej nie potrafie tego nazwac. W tym szpitalu bylam tydzien czasu i kazdej nocy od 23.00 do 6.00 rano strasznie bolala mnie glowa. Caly tydzien nie spalam ani jednej sekundy, a w dzien czulam sie, jak nowonarodzona. W szpitalu nie dawali mi zadnych lekow. Po tygodniu mnie wypisali z adnotacja, ze przebywalam w szpitalu, poniewaz balam sie meza. Kilka dni po wyjsciu ze szpitala mialam spokoj, ale ktoregos dnia poczulam w ustach smak metalu i czulam, jak przez moje cialo plynie prad(...)

Chcieli ze mnie zrobic wariatke. Jakos wszystko przetrzymalam przez pierwsze dwa lata, ale pozniej przeznaczyli mnie na zwykle chorowanie, bo psychicznie dali mi spokoj. Sprowokowali mi operacje biodra, ktorego wymiana moim zdaniem jest niemozliwa. Znam sie na anatomii czlowieka. Uczylam sie tego, a do tego dwoch lekarzy powiedzialo mi, ze wymiana stawu biodrowego jest niewykonalna. To sa wszystko sfingowane operacje, bo drogo sie za nie placi. Ja na operacje sie zgodzilam, bo w ogole nie moglam chodzic. Nawet z laska bylo to niemozliwe.
Kiedy zajelam sie HAARP-em, to natychmiast wrocilo torturowanie mnie i to tylko noca. Rozmawiali ze mna piec miesiecy w 2006 roku, a na koniec spowodali mi straszny bol wszystkich zebow po prawej stronie i ucichli. Bol byl taki, ze momentami tracilam przytomnosc. Trwal jakies dwie godziny. Po tym fakcie okazalo sie po kilku dniach, ze ja nie moge sie zalatwic. Walcze z tym zalatwianiem juz dwa i pol roku. Zadne srodki na mnie nie dzialaja. Zalatwiam sie, kiedy HAARP tego chce. W niektore dni robia mi takie seanse po zalatwieniu sie, ze czuje potrzebe pojscia do ubikacji az do bolu przez caly dzien. Dopiero, jak wchodze do lozka, to mi to przechodzi. Normalnie nie czuje ani potrzeby pojscia do ubikacji, ani nie mam parcia. Trzymaja mnie tym zalatwianiem w szachu i bawia sie mna, albo cos eksperymentuja. Caly ten tydzien bolesnie "napastowali" mi moja prawa noge. Okazalo sie, ze mi ja wydluzyli. Lewa noga po operacji byla caly czas troche dluzsza. Z chodzeniem nie mialam specjalnych problemow, ale stac bylo mi trudno. Teraz mam nogi rowne. Wczoraj sie jeszcze czulam niepewnie, ale dzisiaj jest wspaniale.
Jestem caly czas krolikiem doswiadczalnym i ja nie moge przeciez z tego sie wywinac. Znosze to jakos do tej pory psychicznie i nie poddaje sie, ale zyje z dnia na dzien juz teraz.


To co jest pogrubionym drukiem nie jest tajemnicą ?
Odsyłasz mnie do artykułów nie odpowiadając na pytania.Dyskwalifikujesz się w mówieniu prawdy o tym. Raz piszesz o swoich doświadczeniach ze "służbą zdrowia", raz nie.

Dlaczego przez DWA LATA NIE NAPISAŁAŚ tego, co jest pogrubionym drukiem w cytacie?
To się nazywa mataczenie.( na inne określenia możesz zawsze liczyć)
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Maja takie komputery, ktore dzialaja przez satelite i dzieki temu w komputerze moga ogladac sobie dowolne miejsce na Ziemi. W ten sposob wybieraja sobie ludzi.
Film dotyczy firmy Raytheon. Ta firma jest firma prywatna, ktora kupila programy od HAARP-a i zajmuje sie ochrona ludzi i zwierzat za pieniadze. Ludzie placa i sa caly czas kontrolowani, czy nie stanie im sie cos zlego.
Pozdrawiam. Goska


[/quote]
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze pisze to, co chce i kiedy chce. Walczaca z wilkami zadala mi pytanie, jak to sie wszystko zaczelo wiec jej odpowiedzialam.
Jeszcze masz jakies pytania ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Zawsze pisze to, co chce i kiedy chce. Walczaca z wilkami zadala mi pytanie, jak to sie wszystko zaczelo wiec jej odpowiedzialam.
Jeszcze masz jakies pytania ?


Cały czas te same.Jeżeli nie możesz na nie odpowiedzieć, lub nie chcesz,to nie.
Ale napisz to wprost. Nie mogę , lub nie chcę.
Ja też piszę to co chcę i kiedy, ale ...odpowiadam na pytanie dotyczące moich tekstów, przemyśleń , doświadczeń itp.
Twoje są specyficzne (te doświadczenia).
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu, dlaczego nie chcesz odpowiadać na pytania, skoro zaczęłaś taki temat? Wolałabyś by wszyscy przyjęli bezkrytycznie to co mówisz, jako jaśnie-oświeconą prawdę ? To jest forum prawdy i ludzi z powinni być tutaj dociekliwi z definicji.


Jako jedyna uwierzyła Ci "tańcząca z wilkami", ja ją rozumiem. Znaczy wydaje mi się, że obudziłaś w niej pewną cechę kobiecą, która kazała jej zająć się tobą i wspierać Cię .... Widać to wyraźnie z tonu który przyjęła. Gosia pogadaj o tym z kimś w realu, może ktoś wesprze Cię Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:13, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie na kazde pytanie dostaje sie odpowiedz. Szczegolnie na te pytania, ktore dotycza szczegolnej prywatnosci, jak leczenie sie.

Nie wiem, czy mi uwierzyla Tanczaca z wilkami. Jedno jest pewne, ze zajela sie tym tematem. Dochodzenie do prawdy zostaje zawsze w sferze prywatnosci. Mnie nikt nie musi wierzyc, ale powinien sprawdzic sobie, to co mowie i pisze. Kazdy rzucony temat na tym forum nalezy sprawdzic osobiscie i samemu go przemyslec dla wlasnego dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestań się bawić w polityczną demagogię. Konkrety proszę.

Ktoś się rzekomo bawi Twoim ciałem, piszesz, że Ci wydłużyli nogę, a teraz się przejmujesz prywatnością... Very Happy
1. Kim jesteś, jak się nazywasz, ile masz lat, gdzie mieszkasz.
2. Kiedy się leczyłaś - daty.
3. Gdzie się leczyłaś - nazwy kliniki, szpitala.
4. U kogo się leczyłaś - imiona i nazwiska lekarzy.
5. Jakie leki przyjmujesz/przyjmowałaś.

(Pomijając, że ten bzdurny wątek mnie śmieszy, to ciągnę go, bo sama się wkopałaś.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdego czlowieka mozna wysmiac, ale nie nalezy wysmiewac zadnego przeslania. Ten, kto to robi jest po prostu nieodpowiedzialny za siebie i za swoich bliskich.
Ciekawa jestem, dlaczego cigniesz ten temat ? Czy ja Ciebie podniecam ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem wszystkie posty i nie odnalazłem pytania "czy każdego człowieka można wyśmiać?"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem taką stronę:

http://www.stewwebb.com/crimes_against_humanity_directed_energy_weapons.htm
123.NAME: SIRBILLGATESJNR

124.NAME: RICHARD SLUITER

125.NAME: CAROL SMITH

126.NAME: JAVIER RUIZ SOBRINO


127.NAME: MONIKA SOKAL


128.NAME: WALDTRAUT SRERNITZKE

129.NAME: KIM STIRLING & FAMILY

130.NAME: MONIKA STOCES




na 127 pozycji z Europy jest dopisana MONIKA SOKAL
Jest to ta sama "osoba" która założyła temat na forum londynek.
Rozpoczynała temat tak:
Cytat:
Rozpaczliwie proszę o pomoc.
Jestem codziennie torturowana, poniżana i szantażowana przez Polaków za to, że nie wysyłam pieniędzy dla mamy oraz że nie chciałam, by mój ojciec poszedł do więzienia. Dodam że moja mama jest utrzymywana przez mojego ojca i brata. Pieniądze ktore ja zarabiam nie wystarczą na zakup mieszkania dla mojej mamy. Dodam że mam poważne problemy ze zdrowiem. Jeśli chcesz pomóc mojej mamie proszę wpłać pieniądze na konto:
HSBC
sort code: 40-06-23
Nr konta: 11416731
lub
Bank Spółdzielczy
59823310140105662930610001
Kazdy funt się liczy.
Jest to dla mnie ostatnia szansa, byście przestali mi ubliżać.
Dziękuję.
Monika Sokal
PS. Nigdy nie zamieszkam na Kanarach.

żeby potem przejść do podobnych opowieści jak Goska

Czyli kolejne pytanie Goska.
Skoro taki laik jak ja odszukał w necie informacje o podobnych przypadkach, to czy Ty masz kontakt z podobnymi osobami i czy sie spotykacie?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W realu znam tylko jednego pana, ktory w latach 90-tych zajmowal sie bardzo powaznie bronia psychotroniczna tlumaczac wiele artykulow angielsko-jezycznych na jezyk polski. On zajmowal sie jednak tylko tego typu bronia wystepujaca w Rosji.
Ja wglebiajac sie w cale zagadnienie, dowiedzialam sie, ze trzy panstwa na swiecie dysponowaly taka bronia : USA, W. Brytania i Rosja. Rosja w 1992 roku przestala uzywac broni elektromagnetycznej, ale jest w dalszym ciagu zobligowana umowa z USA. Ten moj znajomy nie chcial tego przyjac do wiadomosci i maniakalnie o wszystko oskarzal Rosje. To prawda, ze jak byly programy telewizyjne w USA na temat broni falowej, to mowiono tylko o Rosji. Do dzisiaj wielu ludzi jest przekonanych, ze swiatu szkodzi tylko Rosja, bo na Rosje kazdemu mozna powiedziec wszystko.

Roznie ludzie przekazuja doznawanie tortur przez bron psychotroniczna. Wynika to z faktu, ze malo ludzi zna mozliwosci wplywania tej broni na ludzki mozg. Ludzie doznaja roznych wplywow na swoj mozg i czesto wydaje im sie, ze dzieje sie to naprawde. Nikt im widocznie do konca nie tlumaczy doznawanych zludzen, a moga one byc niebywale. Ja wiem dokladnie, jak to wyglada, kiedy np. patrzy sie na mape i nie widzi sie Wisly, albo widzi sie tlum ludzi patrzac na piec osob. Nie wszystkim pokazuja te tajniki i nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawe, ze nikt z otoczenia nie przesladuje osoby kontrolowanej przez HAARP-a. Wiele osob slyszac w glowie glosy mowiace po polsku, mysli, ze sa przesladowani przez Polakow. Wszystkiemu sa wtedy winni Polacy.
Masa osob, ktore sa kontrolowane i zdaja sobie z tego sprawe nie zna mozliwosci tej broni i nie zna swojego wlasciwego stanu pojec. Wiekszosc ludzi dotknietych ta bronia nie szuka wlasciwosci dzialania tej broni. Tkwia tacy ludzie w rozumowym spisku i lecza sie psychiatrycznie.

Swiadek czasami moze byc tylko jeden, ktory mowi prawde. Nic nam po stu swiadkach, ktorzy klamia lub nie znaja tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

PLEASE CONTACT US FOR FURTHER INFORMATION:-
Yours in the search for openness and respect for universal human rights
John Finch
MAIL: 5/8 Kemp St, Thornbury, Vic 3071, Australia, TEL: 0424009627

info ze strony
http://www.stewwebb.com/crimes_against_humanity_directed_energy_weapons.htm

Goska napisała:

Cytat:
Wstalam, ubralam sie, wsiadlam w samochod i pojechalam na pogotowie. Na pogotowiu czekalam cala noc na lekarza. Podnieta znowu mi przeszla po godzinie, ale chcialam sie dowiedziec od lekarza, jakie moga byc tego przyczyny wiec czekalam na niego. Kiedy rano pojawil sie lekarz, to bez odpowiedzi na moje pytanie, zaordynowal przewiezienie mnie do szpitala psychiatrycznego. Bylam tym bardzo zdziwiona, ale tu jest Australia i wszystko jest przymusowe. Kiedy polozylam sie do lozka na pierwszy nocleg w szpitalu, to zaczela mnie przerazliwie bolec glowa


Taa . A Jerzy Ulicki Rek pisze chyba z Australii(temat bardziej "kryminalny" niż ten Twój) i o takich przymusach może nam coś opowie? Ścigają Go ludziki z pejsami za swoje poglądy.

Za co Ciebie tak męczą Goska?
Wykradłaś tajemnice Rządów Rosji , GB i USA?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakłócać system nerwowy konkretnej osoby można jedynie ustanawiając bezpośrednią relację nadajnik - odbiornik np. za pomocą implantu lub zmierzeniu częstotliwości fal mózgowych, które podobnie jak linie papilarne są oryginalne dla każdej osoby.
Stąd możliwe jest dotarcie do konkretnego delikwenta zamiast do przypadkowych świadków.
Przypomina to nieco relacje religijnie nawiedzonych: "słyszałem głos w głowie", "głos kazał mi to zrobić" etc. Słyszenie z pominięciem przetwornika akustycznego jakim jest układ ucha nazwano neurofonią vide BlueBeam.

Ktoś napisał wcześniej, że ludzie sami sobie - dla - poklasku czy reklamy - sami wczepiają implanty; rzeczywiście ciało obce nie jest trudno umieścić pod skórą ale już w mózgu tak - w jaki sposób ktoś miałby to zrobić i czym? zestawem majsterkowicza "zrób to sam"?
Nie wyjaśnia to zupełnie w jaki sposób przeciętny Kowalski w piwnicy wykona implant, który składa się z izotopów nieznanych obecnie na ziemi -- vide badania chirurga d -ra Rogera LEIR -a -- (czyżby tzw. zwykły szary człowiek miał w piwnicy replikę laboratorium Alamos)

Ponieważ tematyka obca - dosłownie i w przenośni - nie jest tu mile widziana, nie wiem czy jest sens rozwijać ją tutaj; jak już kiedyś proponowałem można dalsze dyskusje przenieść na równie dobre forum (typowo x-files) www.paranormalne.pl

p.s.
na szczęście jednak w jednym postów sam admin przyznał, że jeśli zajdą okoliczności, które diametralnie zmienią podejście do tej tematyki (od sfery domysłów i bezsilności na siłę dowodów) to jest szansa na kontynuację.
Kto wie może nawet już niedługo Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk
Cytat:

Jako jedyna uwierzyła Ci "tańcząca z wilkami"


Ty jestes kolejna osoba co zna opinie wszystkich i moze sie wypowiadac w imieniu wszystkich?

rEvolution
Watpie zeby Admin zmienil swoje podejscie do prawdy. Dzis zauwazylem ze moj limit spadl z 8 do 4. Ale postep. A tylko raz sie wypowiedzialem w temacie UFO i to odnioslem sie do cenzury. A moze to dlatego ze jestem z tych co nie wysmiewa tutaj Goski ?
Ciekawi mnie dlaczego 4 a nie 1.

Bimi
To forum powinno sie nazywac mojaprawda.
Dzieki limitom kreuj dalej sobie towarzystwo uwielbienia. Pewnego dnia dojdziesz do pewnosci ze masz racje.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ty jestes kolejna osoba co zna opinie wszystkich i moze sie wypowiadac w imieniu wszystkich?


Nie wywnioskowałem to z postów innych osób, a jeżeli chodzi o tańczącą to także zrozumiałem jej motywy. Mniejsza z tym.


Cytat:
To forum powinno sie nazywac mojaprawda.
Dzieki limitom kreuj dalej sobie towarzystwo uwielbienia. Pewnego dnia dojdziesz do pewnosci ze masz racje.


Hmm chyba to jedyne takie forum gdzie nie dostaje się z miejsca bana za pisanie o Ziemi jako centrum kosmosu, ba nawet wałkowanie tego non stop. Dlatego twierdzę iż tolerancja jest olbrzymia. Właśnie dzięki temu iż można pogadać na każdy temat, istniej możliwość zdrowej selekcji, ale to tylko moje osobiste zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:50, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany, zaczeli mnie meczyc w styczniu 1998 roku za moje wypowiedzi na forum SE w 1997 roku. Tak przypuszczam, bo jak sie rozkrecilam na dobre na tym forum, to wlasnie zrobili wszystko, zeby mnie oderwac od komputera. Zrobili to skutecznie na kilka lat. Kiedy ponownie w 2003 roku usiadlam do komputera i zaczelam znowu pisac na forum, a pozniej zajelam sie HAARP-em, to ze zdwojona sila zaczeli mi znowu dokuczac. Teraz tez mi czasem dokuczaja, kiedy pisze do Was na forum.
Przez piec lat zajmowania sie HAARP-em i bronia falowa, posiadlam troche wiadomosci, ktore ukrywa sie przed ludzmi. Kiedy zaczelam w 2004 roku szukac tych wiadomosci, to byla ich masa. Lacznie z nagraniami z amerykanskiej telewizji. Teraz juz prawie nie ma nic. Mase cennych stron zlikwidowali lub nie mozna sie juz na nie dostac, a sprawdzac caly czas nalezy. Ja wpisuje w Google "HAARP 2009" isprawdzam tak wiadomosci z kazdego roku. Jak wpisuje "HAARP mind control", to tez dopisuje rok. Trzeba tez sprawdzac "Psychotronic weapon" i "Secret weapon". Trzeba szukac wiadomosci na ten temat. Sprawa jest bardzo powazna !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Teodoryk
Bimi
To forum powinno sie nazywac mojaprawda.
Dzieki limitom kreuj dalej sobie towarzystwo uwielbienia. Pewnego dnia dojdziesz do pewnosci ze masz racje.

Popieram.

Nie należy ignorować cudzych wiadomości z powodu ,że mamy innaczej ukształtowany światopogląd.
@Goska z chęcią poszukam informacji dotyczących HAARP bo jest to dość interesujący temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:


Nie należy ignorować cudzych wiadomości z powodu ,że mamy innaczej ukształtowany światopogląd.
@Goska z chęcią poszukam informacji dotyczących HAARP bo jest to dość interesujący temat.

Oczywiście nie należy ignorować cudzych wiadomości i temat HAARP jest dość interesujący...ale nie lubię jak żaba pierdzi.
Skoro zaczyna sie wymyślonym listem , aby przejść do opowieści o wydłużanych nogach i przymusowych leczeniach w Australii to sorry.
10 latek zapytałby: dlaczego tak kręci?
Na odszukane info o podobnych przypadkach i pytania ...zero reakcji.
Jak mam wierzyć tej internautce. Opowieści i literaturę wolę inną. Ludzkie fantazje nie znają granic, co nie zmienia mojego podejścia do Goski. Kilka informacji było dobrych ale tym wątkiem poszła na minus. Być może jest to prowokacja aby zainteresować HAARPem. Tak to traktuję.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listu od Ani nie wymyslilam. Dostalam taki list. Adresu e-mail tej kobiety nie moge Ci przeciez podac.
Zapewniam tez Ciebie, ze nie fantazjuje na temat mozliwosci dzialania HAARP-a.
Kazdy ta bronia powinien sie zainteresowac, bo jest to bron specyficzna, ktora moze dotknac kazdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie zna potęgi mózgu i zdaję sobie sprawę z istnienia broni przeciw niemu.
Ze wszystkich rzeczy, które zostają przedstawione światu, a wcześniej były pilnie strzeżoną tajemnicą , ta może być ewidentnie największa.
Tylko dlaczego nie dotyka "wrogów systemu" typu Nigel Farage , Alex Jones ... albo mnie?

Idąc dalej , może dojść do tego ,że każdego człowieka można HAARPem "wyłączyć". Jak będziesz rozmawiała z operatorami to powiedz im, żeby wyłączyli : Kaczyńskich, Tuska , Palikota, Schetynę , Gosiewskiego, Gadzinowskiego , Komorowskiego...wszystkich z PO, PiS, SLD, PSL, LPR... ; z zagranicy proponuję : Merkel , Obamę, Clintonów , Benka XVI, Brzezińskiego(tego na końcu najpierw niech się pobawią jego genitaliami, niech ma dziad stary coś od życia), a na końcu niech znajdą lepszą pracę , bo może im paść na jądra i nie będą mieli ejakulacji.A może to kobiety tym sterują ?

Dzięki za artykuły , przeczytam . Post miał być żartobliwy.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
... to ze zdwojona sila zaczeli mi znowu dokuczac. Teraz tez mi czasem dokuczaja, kiedy pisze do Was na forum.
Przez piec lat zajmowania sie HAARP-em i bronia falowa, posiadlam troche wiadomosci, ktore ukrywa sie przed ludzmi....


słuchaj Goska
zaznaczam od razu że nie wierze że system anten w środku lasu dokucza ci gdy piszesz na temat dziwnej broni
również podkreślam ze nie robie sobie podśmiechujek w tym poście
twój przypadek jest ciekawy i jako taki na pewno zasługuje na uwagę
jednak zastanawiam się czy zadałaś sobie pytanie dlaczego ty jesteś taka szczególnie ważna
miliony osób opisują w necie te kupę żelastwa w lesie i wymyślają zastosowania tego czegoś cokolwiek to jest

zadałem sobie trud i sprawdziłem co wypisywałaś na przełomie lat w internecie i zauwazyłem ze wiele rzeczy po prostu przyklejałaś
lub kopiowałaś swoje wpisy z innych adresów na różne fora
więc w sumie nic "groźnego" nie robiłaś

gdzieś tam w necie wyczytałem że "oni" wytłumaczyli ci dlaczego się do ciebie "przypieprzają"

pisząc ten post wpadłem na pomysł żebyś uwieczniła atak na jakimś cyfrowym nośniku, możne być zwykła kamerka do skypa ,możesz podrzucić nam to później na forum zamknięte i zobaczymy co ten harp wyprawia
z tobą
to nic trudnego skoro nasilenie ataków na system nerwowy osiąga apogeum podczas wypisywania postów na tematy z haarp związane

ps ten list który dostała pani @@@Goska można przeczytać na forum emerytów i rencistów Shocked Shocked
również na forum dla shizo Laughing Laughing , "Schizofrenia On-Line" Shocked
oczywiście na forum pediatrycznym
forum geriatrycznym
itd
oo jeszcze na forum tajemnic.org
np http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37412&w=94316151

Goska jesli wklejasz ten list od Ani na kazde forum w Polsce i za granicą to nie dziwota ze masz dolegliwości
po prostu głowa ci pęka od kompa

zulugula napisał:
Wg. wstępnej diagnozy mogę wysnuć.

3 wnioski.

1. Ten list to jakiś żart (a zdarzają się).

2. Kobieta jest chora psychicznie, bywa.

3. Jest opętana. Na co wskazują wszelkie opisane przypadki. Tj widzenie ducha, migotanie światłem. Nie musi wykazywać antyreliginego obrzydznia jeśli jest to złośliwe nawiedzenie.

Polecam zajrzeć do egzorcysty lub demonologa nie śmiejcie się bo są


być może masz racje zulugula pod warunkiem ze to Ania wkleja swój list na każde byle jakie przypadkowe forum
np ten list poszkodowanej Ani zamieszczony jest na forum porad dla hydraulików

w innym przypadku ściemnia Goska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem ktos moze sie dziwic, ze nie jest kontrolowany tak, zeby byl tego swiadomy. Nie wszystkich tak kontroluja i nie kazdemu dokuczaja tak, zeby byl tego swiadomy. Wywolanie choroby czy spowodowanie wypadku jest moze byc tez czesto forma kary za niewlasciwe myslenie czy dzialanie, ale z tego czlowiek nie zdaje juz sobie sprawy, ze jest w rekach HAARP-a. Na tym wlasnie polega jego najrozleglejsze dzialanie. Ludzie, ktorzy sa kontrolawani tak, zeby byli tego swiadomi, sa najczesciej leczeni psychiatrycznie. Ta galaz medycyny tez musi prosperowac, a wiara tym ludziom jest znikoma lub zadna.

Nie jest latwo nagrac , jak HAARP torturuje czy pokazuje rozne swoje mozliwosci i sztuczki. Czlowiek kontrolowany jest widziany i slyszany przez HAARP-a wraz ze swoim otoczeniem. Wlaczenie kamery, czy magnetofonu powoduje natychmiastowe wylaczenie sie HAARP-a.

Zobaczcie film, na ktorym kobieta opowiada, jak urzadzili jej cialo bronia falowa. Mnie kilka razy pokazali, jak moga zrobic zewnetrzne znaki na ciele. Dwa razy palili na moich oczach moj duzy palec u nogi. Raz spalili czubek palca tak, ze skora zrobila sie biala. Bol byl niesamowity. Drugim razem ta skore calkowicie spalili i pokazalo sie mieso. Bol byl straszny, ale z ciekawoscia patrzylam, co mi robia.
Innym razem zrobili mi takie odparzenia w pachwinie. Nic to nie bolalo. Wyciekala z tego tylko taka cuchnaca ciecz. Smarowalam to kremem Nivea i przeszlo. Zagoilo sie bez problemow. Straszne odparzenia zrobili mi tez kiedys pod biustem. Otworzyli mi rany i tez leciala cuchnaca ciecz. Przemywalam te rany ciepla woda z mydlem i smarowalam kremem. Dosyc szybko sie zagoilo. Kiedys tez z jednego sutka leciala mi taka smierdzaca ciecz. Wycieralam tylko ta ciecz i pilnowalam czystosci stanika. Przeszlo po kilku dniach.

Zobaczcie nagranie tej kobiety.

http://video.google.com/videoplay?docid=3800919557713746547
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wlaczenie kamery, czy magnetofonu powoduje natychmiastowe wylaczenie sie HAARP-a.


Gosiu to straszne ! Czyli próbowałaś włączać kamerę i haarp nie działał, jak to wyuczyli? Czy kontrolowali także kamerę ? Gosiu wiesz co mam pomysł na zwalczenie tegoż problemu, włączaj sobie kamerę przed każdym atakiem, bądź w jego trakcie. Nie musisz się nagrywać wystarczy ją włączyć.

Jak nie chcesz kamery to włączaj magnetofon, może być wyciszony, ale niech będzie włączony. Z tego co mówisz Haarp boi się magnetofonu także.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak reagujecie na palenie palców u stóp, ale ja autentycznie wybuchłem śmiechem.
Być może to znaczy, że jestem zmanipulowanym ignorantem i chamem, ale proszę wybaczyć - inaczej nie potrafię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak Gosiu, zastosowałaś się do mojej rady ? Włączyłaś kamerę lub magnetofon? Jeżeli tak to wyślij tej ani tą samą radę i powiedz żeby rozesłała to także innym z tym problemem. Myślę że w ten sposób problem ów pryśnie w mgnieniu oka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dostalam taki list
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile