W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dostalam taki list  
Podobne tematy
Bron Psychotroniczna12
Digital tv - kontrola umysłu 59
Elektroniczna kontrola10
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8841
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:32, 21 Kwi '09   Temat postu: Dostalam taki list Odpowiedz z cytatem

Ofiara HAARP-a

Nazywam się Ania mam 27 lat.Od początku lipca 2007 roku operatorzy Haarp dali mi świadomość, że jestem sterowana przez haarp. Zajmuje się mną 7 osób. Jestem pod jego wpływem od co najmniej 1997 roku. Wtedy zaczęły się dziwne historie w moim życiu, pierwszy swego rodzaju dowód to stałe odwiedziny "ducha", zapalanie światła, dotykanie w nocy, duszenie. Wtedy zaczęły się pierwsze depresje, do 2007 roku miałam 3, potem to już tylko coraz gorsze stany. W swoim życiu ważyłam już 120 kilo - 2000 - 2004, potem 2005-2006 57 kilogramów, po tym okresie zaczęłam chorować na anoreksję , bulimię obecnie ważę około 70 kilogramów. Niestety mój organizm doprowadzany jest do ogromnego wysiłku, prawdopodobnie spowodowali u mnie oprócz chorób psychicznych trwających chwilowo takich jak rozdwojenie osobowości, psychozy, manie, depresje,utraty świadomości. Mam przez nich endometriozę, osteopenię i brak okresu od 2005 roku. Większość leków już na mnie nie działa - operatorzy haarp informują mnie co mi robią albo w trakcie albo z chwilowym wyprzedzeniem. Przez okres 2007 2008 kilkakrotnie próbowałam się zabić jednak operatorzy haarp nawet to potrafią uniemożliwić - podczas wielu prób - postanowiłam wziąć około 50 tabletek o silnym działaniu usypiającym - dali mi dowód w postaci zatrzymania działania wszelkich leków. mimo,że jestem po studiach zrobili ze mnie kompletnego tumana - nie tylko dekoncentrują, zmieniają sens wyrazów, odwracają uwagę - potrafią odbierać wiedzę potem na chwilę ją przywracać. Sterują nie tylko myślami ale i całym ciałem, ja już wiem, że jeśli chcą mogą odebrać nie tylko całkowicie świadomość ale unieruchomić całe ciało. Powodują bicie się i okaleczanie zupełnie z zaskoczenia informując przy tym, że jestem sterowana, usilne protesty i próby walki nic nie dają, potrafią zmuszać do jedzenia z podłogi, rzeczy na które nie masz ochoty. Wpłynęli na to, że w swoim życiu brałam narkotyki. Podsyłali mi różne osoby, które były elementem gry do zabawy moimi uczuciami. Kilka razy byłam w psychiatrykach - już ze świadomością,że jestem pod ich wpływem. Kiedyś trafiłam, przy kompletnym braku świadomość - weszli we mnie i mówili bzdury czego ja nie pamiętam ale wiem z opowiadań rodziny.( mogą sterować mową , myślami ale także mówić coś za Ciebie zostawiając cię w swoim wnętrzu jako niemego obserwatora, który nie może nawet się poruszyć i zatkać ust, za mnie mówili już nawet, że jestem terminatorem i jest 2030 rok). Zostałam zgwałcona, natomiast świadomość zostawili mi do momentu rozbierania mnie przez moich oprawców, potem już tylko małe przebłyski podczas i po tym co ze mną robiono. Wiem już, że jeśli chcą to potrafią całkowicie Tobą sterować i nie da się z nimi walczyć bo odbierają świadomość albo paraliżują, moimi rękami już nie tylko potrząsali wykonywali nimi czynności, rzucali całym moim ciałem na ściany - robili to zupełnie z zaskoczenia. Wpychali na ludzi, przedmioty, odbierali albo dodawali siły, katowali bólem,odebrali smak i zapachy - nie mam ich już od listopada 2008 roku, czasami na chwilę dają jakąś namiastkę i zabierają znowu. Choroby i alergie, zmiany osobowości, choroby psychiczne i sterowanie: u mnie główny czynnik, którym rozwalają moje życie to imitacja anoeksji i bulimii - miewam okresy w których tłoczą we mnie ogromne ilości jedzenia i tylko ja wiem, że często jest to jedzenie na które nie mam ochoty a muszę kupować bo oni tak wysterują, czasami wyłączają nawet smak tych potraw a potem lub jeszcze przed włączają ogromne wyrzuty sumienia. Ostatnio pracuję 8 godzin dziennie - umysłowo - ze świadomością,że wszystkie czynności wykonują za mne - bo wielokrotnie robią coś odwrotnie niż ja chcę. Spię po 3 czasem 4 godziny a reszta czasu to ćwiczenia fizyczne - dochodziło i do tego,że po pracy ćwiczyłam 7 godzin na steperze. Ostatnio dali mi trochę więcej snu ale nadal włączają ogromne łaknienie regulują to wedle ich uznania. Teraz chyba planują nimfomanię. Jestem załamana i codziennie proszę ich - jeśli pozwolą na swobodne płynięcie myśli w mojej głowie - żeby mnie uśmiercili. Wiem o tym wszystkim, co opisałaś, dodam, że potrafią oprócz wypadania zębów, włosów powodować łamanie kości, wyłamywanie stawów, powiększanie stóp. Piszesz o kwadraturze - mi osłabili słuch, zdjęli basy potrafią odbierać dźwięki gitar, na chwilę wyłączyli wzrok, potrafią wyłączyć słuch, wszyskie zmysły, odczówanie temperatury. Potrafią niestety regulować temperaturę ciała, odczówanie zimna i gorąca, ciśnienie, pracę organów i mięśni. Miałam już nawet zanik mięśni. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Mogą cię nawet sparaliżować, wyłączyć zmysły i obniżyć temperaturę. Mówią mi, że mogo symulować nawet śmierć kliniczną - wszystko zależy, od tego jakich masz operatorów. Ja poznałam już połowę swoich operatorów - taki miałam scenariusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:14, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiązałaś kontakt z tą osobą, od której dostałaś ten list?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lekceważę możliwości systemu HAARP, ale wydawało mi się, że tym systemem można oddziaływać na zbiorowości ludzkie, wywołując określone stany emocjonalne, podobne u wszystkich. Ale sterowanie do tego stopnia organizmem pojedynczego człowieka - na dzisiaj nie jest możliwe nawet w sposób kontaktowy. Obawiam się, że tutaj mamy raczej do czynienia z przypadkiem klinicznym z punktu widzenia psychiatrii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy:
Cytat:
Obawiam się, że tutaj mamy raczej do czynienia z przypadkiem klinicznym z punktu widzenia psychiatrii.


Żeby to sprawdzić, wystarczy kobietę na parę dni porządnie ekranować.
Tak jak w historii o facecie, który umierał ze strachu co noc, ponieważ był święcie przekonany, iż pod jego łóżkiem mieszkają potwory. Żadna terapia nie dawała rezultatów dopóki jakiś lekarz nie poradził mu, by odpiłować łóżku nogi.

Ale, żeby nie było, że jestem jedynie jakimś bezdusznym i niewrażliwym gburem, to muszę przyznać, że jest to n-ta relacja w necie (a nawet konwencjonalnych mediach) w której ludzie w swoich paranojach odwołują się do wysokich technologii inwigilacyjnych. Ciotka mojej koleżanki, będąc kiedyś posłanką na Sejm, otrzymywała tygodniowo do swojego biura przynajmniej jeden list w podobnym niż powyższy tonie, od różnych osób. Znamienne tu jest to, że ludzie obecnie projektują swoje "demony" na rządy, jakichś bliżej nie nazwanych "onych" i wykorzystanie wysokich, niecnych technologii...
Co wcale nie znaczy, że one nie istnieją - ale działają raczej w inny sposób: w sposób kolektywny, jak słusznie zauważył Easy.

Lech

P.S. Smutne.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie adres do tej całej "Ani" lub choćby podane miejsce zamieszkania ? Jak dla mnie jest to klasyczny przykład jakiś zaburzeń psychiczny... jednym słowem BZDURY KOBIETA PISZE ! Niech się zgłosi do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie traktuję haarpa, na poważnie, jeżeli chodzi o teorie oddziaływania na człowieka. Ziemia jest zbyt duża.
Moim zdaniem służy do pozyskiwania energii z różnicy potencjałów między ziemią i znaczną wysokością, czyli darmowego prądu, a co za tym idzie jest doskonałym wskaźnikiem pogodowym, bo ta różnica potencjałów jest bardzo różna w zależności od pogody.

Gdyby haarp regulował zachowania ludzkie, to regulowałby również zachowania indian amazonii i afrykańskich tubylców. A ci mają gdzieś całą cywilizację i niczym się nie przejmują. Na nich jakoś haarp nie działa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żeby to sprawdzić, wystarczy kobietę na parę dni porządnie ekranować.


o ile jest to kobieta Liar ... Shame on you

a pomoc może otrzymać wtedy gdy poprosi Pray Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestescie uspieni i nie wiecie, czego nie wiecie. Nie interesujecie sie bronia falowa czy inaczej psychotroniczna, bo Wam sie nie chce czytac. Bronia falowa mozna dzialac na czlowieka bez jego swiadomosci tez. Ta bronia mozna spowodowac kazda chorobe.

Odpisalam tej kobiecie, ale ona juz do mnie nie napisala. Moze ja zamroczyli ?

Polska strona o broni psychotronicznej :

http://www.zwiastun2009.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jestescie uspieni i nie wiecie, czego nie wiecie.


A ty najwyraźniej jesteś nie tyle obudzona, co pobudzona. Niezdrowo.
Nikt tu nie napisał, że takie bronie/technologie nie istnieją. Chodzi o to czy osoba, która wysłała list jest ofiarą takiej technologii? Samo to, że doświadcza cierpień ma być na to dowodem? Jak ktoś jest chory (bez względu czy z przyczyn naturalnych, czy z przyczyn technologicznego ataku psionicznego), to powinien się poddać leczeniu - takie były sugestie w tym wątku, więc nie wiem czego się czepiasz.

Lech
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na temat haarp bardzo ciekawy film http://wolnemedia.net/?p=13793 radzę obejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. wstępnej diagnozy mogę wysnuć.

3 wnioski.

1. Ten list to jakiś żart (a zdarzają się).

2. Kobieta jest chora psychicznie, bywa.

3. Jest opętana. Na co wskazują wszelkie opisane przypadki. Tj widzenie ducha, migotanie światłem. Nie musi wykazywać antyreliginego obrzydznia jeśli jest to złośliwe nawiedzenie.

Polecam zajrzeć do egzorcysty lub demonologa nie śmiejcie się bo są Smile
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez względu na to czy opisywane przypadki tej osoby są autentyczne czy nie to gdyby nawet to żaden lekarz nie pomoże, na to tylko healer może zaradzić i to z urodzenia a nie z przyuczenia,
zulugula tobie też chyba by sie przydał patrząc na wyraz twojego awatara Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska

Cytat:
Ta bronia mozna spowodowac kazda chorobe.

Odpisalam tej kobiecie, ale ona juz do mnie nie napisala. Moze ja zamroczyli ?


O tak "oni" ją zamroczyli Laughing, a kto niby miał ją zamroczyć, może sprecyzujesz?

Podobnie z tą "każdą" chorobą Smile, masz jakieś dowody czy coś ?

Ja jestem otwarty na nowe prądy chętnie poczytam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a sprawdzaliście już to:

http://www.forumpediatryczne.pl/forum/rt,51,25,69936,0,409393,quote

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37412&w=94316151

oraz

http://www.zwiastun2009.republika.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie Gosiu mam pytanie. Dlaczego ta kobieta napisała ten list akurat tobie ? Sprecyzowała to ? Czy może jesteś jakąś znaną badaczką w temacie "broni falowych", wiesz ciekawi mnie dlaczego napisała to akurat do Ciebie...skoro się nie znacie (przynajmniej wynika tak z tego co piszesz) to jest to co najmniej dziwne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Ja jestem otwarty na nowe prądy chętnie poczytam


a nie obawiasz się że jak za bardzo będziesz otwarty to i ciebie wyprądują ..... Laughing
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
A właśnie Gosiu mam pytanie. Dlaczego ta kobieta napisała ten list akurat tobie ? Sprecyzowała to ? Czy może jesteś jakąś znaną badaczką w temacie "broni falowych", wiesz ciekawi mnie dlaczego napisała to akurat do Ciebie...skoro się nie znacie (przynajmniej wynika tak z tego co piszesz) to jest to co najmniej dziwne.


Gosia jest takim ekspertem w tych sprawach na Europę, a może i cały świat Smile


Cytat:
zulugula tobie też chyba by sie przydał patrząc na wyraz twojego awatara


No czasem też mi się wydaje żeby się przydał Very Happy Zostaje się modlić o zdrowie, bo o rozum za późno Smile
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku tytułowej relacji daleki byłbym od uznania w tym przypadku działania technicznych środków na tą osobę choć oczywiście nie znam żadnych szczegółów.
Nie wiadomo jak jest naprawdę, czy nie wmówiła sobie pewnych odczuć etc.
A podświadomość potrafi zaskakiwać swoją własną interpretacją naszych myśli i pragnień.
Może to trudna klinicznie sprawa a może zupełnie trywialne wyjaśnienie; nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:

3. Jest opętana. Na co wskazują wszelkie opisane przypadki. Tj widzenie ducha, migotanie światłem. Nie musi wykazywać antyreliginego obrzydznia jeśli jest to złośliwe nawiedzenie.

Polecam zajrzeć do egzorcysty lub demonologa nie śmiejcie się bo są Smile

Też uważam, że tutaj możemy mieć do czynienia z przypadkiem opętania, nie wykazującym typowych objawów zewnętrznych. Na to nie pomogą lekarze i psychotropy. Tutaj mogą jedynie pomóc osoby odpowiednio wykształcone w zakresie wiedzy duchowej, ale ksiądz-egzorcysta - to w ostateczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta kobieta napisala do mnie list o swoich doznaniach, bo znalazla moj adres na internecie. Na temat broni psychotronicznych i HAARP-a pisalam kiedys artykuly, ktore wstawialam na rozne fora. Niektore te fora jeszcze istnieja i tam mozna znalezc moj adres internetowy. Ta kobieta przeczytala pewnie jakis moj artykul i stwierdzila, ze wiem cos o tych sprawach wiec opisala swoje przezycia. Dla mnie jej przezycia sa ewidentnym dowodem dokuczania jej bronia falowa, ktora posluguje sie HAARP i dlatego zamiescilam ten list na forum. Dyskutujecie na jego temat, ale tez moze ktos zainteresuje sie glebiej tego typu bronia. Trzeba przeczytac sporo artykulow na ten temat, zeby dowiedziec sie, jak ta bron moze dokuczac czlowiekowi. Najwiecej na ten temat wiedza najczesciej ludzie, ktorzy sa torturowani ta bronia tak, zeby byli tego swiadomi. Ci ludzie sa najczesciej leczeni psychiatrycznie. Ta kobieta tez jest leczona. Pisze przeciez, ze juz wiele razy byla w szpitalu psychiatrycznym. Nalezy tez zwrocic uwage na ten fragment tego listu, gdzie pisze, ze chciala popelnic samobojstwo i polknela 50 tabletek nasennych, ktore zostaly w jej organizmie zniwelowane i w ogole nie zadzialaly. Nie ma chyba takiej osoby na swiecie, ktora zna wszystkie mozliwosci oddzialowywania broni HAARP na czlowieka, ale ten jej watek o lekach pokrywa sie z moim przezyciem u dentysty. Poszlam wyrwac zeba madrosci. Dostalam zastrzyk, ktory nie zadzialal. Lekarz dal mi nastepny zastrzyk, ktory rowniez nie zadzialal. Kazal mi przyjsc za trzy dni, bo juz nie mogl mi dac wiecej lekarstwa. Zab te trzy dni bolal mnie strasznie. Zupelnie nie wiem, z jakiego powodu. Po trzech dniach dostalam zastrzyk i zab mozna bylo wyrwac. Ja wiem o tym, ze HAARP moze zniwelowac dzialanie kazdego leku w organizmie i wiem tez o tym, ze po wypiciu malego kieliszka wodki moze czlowiek slaniac sie na nogach i belkotac. Wiecej tych spraw opisalam w moim artykule pt. HAARP amerykanska tajemnica, ktory tez kiedys zamiescilam na tym forum.
Czytajcie takie listy ze zrozumieniem i zwracajcie uwage na rzeczy naprawde istotne. Zaprzeczyc zawsze mozna wszystkiemu, ale czasami moze to kosztowac utrata zdrowia lub zycia. Uzywanie tej broni jest tajne i nikt nie zna pelnego zakresu jej dzialania. Kazdy operator na swoim komputerze mogl dopracowac sobie swoja koncepcje i nikt nie jest w stanie tego nawet sprawdzic. Technologia ciagle sie rozwija, a ta bron istnieje juz od 1948 roku. Do 1956 roku operatorzy pracowali na oczipowanych ochotnikach. Kiedy technologia poszla do przodu, to zaczela dzialac na dalsza odleglosc na przypadkowych ludziach. Od 1960 roku swoja dzialalnoscia objeto caly swiat. HAARP powstal w 1948 roku na Uniwersytecie Yale. Zostal zalozony przez Rockeffelera, od ktorego rzad amerykanski odkupil ten program juz rok pozniej. HAARP na Alasce powstal duzo pozniej, ale tez nie wiadomo, na ilu programach dziala. Bazy HAARP-a sa na calym swiecie. W Australii jest w Pine Gap.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Poszlam wyrwac zeba madrosci. Dostalam zastrzyk, ktory nie zadzialal. Lekarz dal mi nastepny zastrzyk, ktory rowniez nie zadzialal. Kazal mi przyjsc za trzy dni, bo juz nie mogl mi dac wiecej lekarstwa. Zab te trzy dni bolal mnie strasznie. Zupelnie nie wiem, z jakiego powodu. Po trzech dniach dostalam zastrzyk i zab mozna bylo wyrwac.


jak dla mnie to dalas kontrargument dla swojej wypowiedzi no chyba, ze uwazasz, ze tez jestes sterowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem sterowana tak, zebym byla tego swiadoma od 1998 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska:

Cytat:
Jestem sterowana tak, zebym byla tego swiadoma od 1998 roku.


Question


Cytat:
Na temat broni psychotronicznych i HAARP-a pisalam kiedys artykuly, ktore wstawialam na rozne fora. Niektore te fora jeszcze istnieja i tam mozna znalezc moj adres internetowy. Ta kobieta przeczytala pewnie jakis moj artykul i stwierdzila, ze wiem cos o tych sprawach wiec opisala swoje przezycia. Dla mnie jej przezycia sa ewidentnym dowodem dokuczania jej bronia falowa, ktora posluguje sie HAARP i dlatego zamiescilam ten list na forum. Dyskutujecie na jego temat, ale tez moze ktos zainteresuje sie glebiej tego typu bronia. Trzeba przeczytac sporo artykulow na ten temat, zeby dowiedziec sie, jak ta bron moze dokuczac czlowiekowi. Najwiecej na ten temat wiedza najczesciej ludzie, ktorzy sa torturowani ta bronia tak, zeby byli tego swiadomi.


Proszę podaj linki, lub nazwy tych artykułów, zrób w skrócie taka mała bibliografie do tematu, chętnie się z nim zapoznam Razz

Szczególnie interesuje mnie tryb wyboru, ludzi którzy mają być "torturowani" dlaczego pada na takich a nie innych właśnie itp. Wink


A na poważnie to wybacz ale nie owijając w bawełnę - Uważam to co napisała ta kobieta za stek BZDUR, ewentualnie jakieś wypociny chorej osoby. Znane są przypadki ludzi którym wydawaj się iż np: latają, są Elvisami, Cezarami, komputerami, że żyją na Marsie itd....bycie torturowanym przez taką broń pozwalam sobie wliczać pomiędzy te urojenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy list.
Czytalem ze stosuja to do kontroli tych u wladzy.
Czy to bylo od Polki ?
Szkoda ze nie podala Ci namiarow do siebie.
Trudno bedzie jej samemu sie z tego wyciagnac.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk, postawiles znak zapytania, na moj wpis o swiadomej kontroli od 1998 roku. Kiedy strasznym podnieceniem zaatakowali mnie pierwszy raz w srodku dnia bez zadnej przyczyny, to jeszcze wtedy nie zdawalam sobie z tego sprawy, ze moze ktos tak zrobic manipulujac moj mozg falami. Oskarzylam mojego meza, ze podal mi jakis srodek podniecajacy, chociaz nawet nie mial kiedy tego zrobic. Ta straszna podnieta przeszla mi po godzinie. Wszystko wrocilo do normy i szybko zapomnialam o calej sprawie, chociaz to bylo naprawde cos niesamowitego. Niesamowite natezenie podniecenia seksualnego, ktore juz tylko boli. Wieczorem polozylam sie do lozka i atak sie powtorzyl z takim samym nasileniem. Wstalam, ubralam sie, wsiadlam w samochod i pojechalam na pogotowie. Na pogotowiu czekalam cala noc na lekarza. Podnieta znowu mi przeszla po godzinie, ale chcialam sie dowiedziec od lekarza, jakie moga byc tego przyczyny wiec czekalam na niego. Kiedy rano pojawil sie lekarz, to bez odpowiedzi na moje pytanie, zaordynowal przewiezienie mnie do szpitala psychiatrycznego. Bylam tym bardzo zdziwiona, ale tu jest Australia i wszystko jest przymusowe. Kiedy polozylam sie do lozka na pierwszy nocleg w szpitalu, to zaczela mnie przerazliwie bolec glowa. Bol byl niesamowity przez cala noc. Ten bol byl bardzo dziwny, bo sciskal mi glowe, a natezenie bolu bylo nieslychane i jakies metaliczne. Inaczej nie potrafie tego nazwac. W tym szpitalu bylam tydzien czasu i kazdej nocy od 23.00 do 6.00 rano strasznie bolala mnie glowa. Caly tydzien nie spalam ani jednej sekundy, a w dzien czulam sie, jak nowonarodzona. W szpitalu nie dawali mi zadnych lekow. Po tygodniu mnie wypisali z adnotacja, ze przebywalam w szpitalu, poniewaz balam sie meza. Kilka dni po wyjsciu ze szpitala mialam spokoj, ale ktoregos dnia poczulam w ustach smak metalu i czulam, jak przez moje cialo plynie prad. Wtedy juz bylam pewna, ze ktos atakuje mnie jakimis falami, ktore prawdopodobnie mozna przesylac tak, jak fale telefonii komorkowej. Pozniej mialam bardzo duzo roznych przypadkow, ktore w 2004 roku opisalam w moim liscie "HAARP amerykanska tajemnica".
viewtopic.php?t=77
Chyba juz w przyszlym tygodniu ukaze sie moj rozszerzony list w "Wolnych Mediach".
Jestem przekonana, ze najczesciej do dokuczliwej kontroli, ktora jest sklasyfikowana jako schizofrenia wybieraja ludzi, ktorzy moga swoja inteligencja, erudycja i kultura wpywac na szersze rzesze ludzi. W najlepszym razie staja sie ci ludzie niewiarygodni, bo sa leczeni psychiatrycznie. Ci ludzie traca swoja haryzme i zyja w samotnosci. Mlodzi ludzie, ktorzy sie dobrze zapowiadaja sa tez w ten sposob wyrzucani ze spoleczenstwa poza nawias.
Ogolnie ludzie, ktorzy nie sa zadowoleni z istniejacych systemow politycznych, ktore maja sprzyjac globalizacji sa kontrolowani i czesto nawet o tym nie wiedza.
Mozg ludzki moze byc doprowadzony tymi falami do takiego stanu, ze wszystko sie moze wydawac, ale o dziwo ci ludzie nie kwalifikuja sie jakos na schizofrenikow i nie sa leczeni. To jest pokaz mozliwosci ludzkiego mozgu dla ludzi, zeby zmylic trop i zasiac niewiare we wszystkie opowiesci.
Pozdrawiam. Goska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dostalam taki list
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile