W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szukam Pracy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3282
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 18 Sty '11   Temat postu: Szukam Pracy Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Jeżeli ktoś może zaoferować mi pracę o zarobkach dających możliwość NIE myślenia o kasie to zgadzam się bez mrugnięcia Wink .

Ostatnim moim zawodem było aktorstwo objazdowe. Służę kreatywnością i pracowitością.
Student Pedagogiki z Animacją kultury i Arteterapią(zaoczny).

Jakieś propozycje ? Mr. Green

ps. Proszę o nie zamieszczanie głupich docinek i nic nie znaczących komentarzy. Można pisać na priv.

ps2. Bimiego proszę o wstrzymanie się z wyrzuceniem tematu przez chociaż 48godzin.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 18 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha było się uczyć czegoś konkretnego, teraz to na kasę tylko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 18 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede owijal...ciezko to widze. Szkoda, ze nadal wielu absolwentow musi podejmowac prace wogole nie zwiazana ze swoim wyuczonym zawodem. Poniekad wine mozna zwalic na wybor studiow, dzisiaj trzeba myslec perspektywicznie - jaka prace znajde po studiach (i czy wogole ja znajde!?),no i czy bedzie sie ona jakos oplacala. Mam znajomych po studiach mgr. pedagogiki pracujacych obecnie...na tasmie w LG!!! Sam sie ciesze, ze wybralem (calkiem przypadkiem) szkole morska i teraz z czystym sumieniem moge powiedziec, ze prace mam i jestem pewien iz w przyszlosci nie bede mial problemow z jej znalezieniem. Na morzu zarabia sie dosyc dobrze (za III oficera mechanika stawka min. to 3500$). Tak wiec kolego jezeli na ladzie ci zle...zapraszam na morze Smile
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandarck, widzisz, masz przechlapane, gdybyś był marynarzem to i na kasę mógłbyś liczyć, żoną marynarza tez zawsze się ktoś opiekuje, więc pomyśl, DeeJay wie, co pisze Wink
A co do zawodów, to niczego nie mażna być pewnym, więc człowiek jak najbardziej musi być wszechstronny. Dla jednego w pracy najważniejsze będzie 3500$ wypłaty a dla ludzi, którzy cenią sobie inne sprawy, jak choćby rodzinę, ważniejszym będzie czas z nią spędzony. DeeJay, przekaż pozdrowienia dla żony! ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź myć szyby na skrzyżowaniu, mój kolega mówi że ostatnio na tym zarobił 50 zł w 1h
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Idź myć szyby na skrzyżowaniu, mój kolega mówi że ostatnio na tym zarobił 50 zł w 1h



A na którym skrzyżowaniu można tak się nachapać, to się spotkamy i będzie raźniej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystkich gdzie jest ruch duży. Policz ile szyb umyjesz w 1h? 5 zł za jedną Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Mandarck, widzisz, masz przechlapane, gdybyś był marynarzem to i na kasę mógłbyś liczyć, żoną marynarza tez zawsze się ktoś opiekuje, więc pomyśl, DeeJay wie, co pisze Wink
A co do zawodów, to niczego nie mażna być pewnym, więc człowiek jak najbardziej musi być wszechstronny. Dla jednego w pracy najważniejsze będzie 3500$ wypłaty a dla ludzi, którzy cenią sobie inne sprawy, jak choćby rodzinę, ważniejszym będzie czas z nią spędzony. DeeJay, przekaż pozdrowienia dla żony! ;p


Akurat o te aspekty zycia na morzu zadbalem odpowiednio...narazie jestem singlem i ciesze sie urokami zycia odwiedzajac (dosyc czesto) ameryke poludniowa Smile Nie ma jak to czarnoskore hehehe Very Happy Poza tym ja sie za 3500$ nie musze meczyc, bo swoja prace cholernie lubie. A zona...? heh...z badan naukowych wynika iz W Polsce do zdrady przyznaje się 33 procent mężczyzn i 26 procent kobiet. To zapewne mocno zaniżone statystyki. Tak wiec czy na morzu czy na ladzie kobiety znajda sposob Smile Rodzina...? bez problemu...kontrakt 2tyg/2tyg i rodzina zadowolona, a co najwazniejsze mniej konfliktow i nie znudzisz sie zbyt szybko rodzinie. Zupelnie inne relacje z dziecmi (bazujac na praktyce osob plywajacych). Tak czy inaczej kasa do zycia w systemie, w ktorym jestesmy jest niezbedna do zycia i nie mam na mysli borykania sie od 1go do 1go, tylko zycia na poziomie. Tak wiec dopoki wizja Venus Project z Zeitgeist'a jest utopią, dopoty (jezeli chcesz zyc w EU lub innych rozwinietych panstwach) bedziesz musial ZARABIAC. Zadowolony? Razz
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 20 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a któżby nie chciał mysleć o kasie,
ale zasada jest taka, że im więcej zarabiasz to coraz wiecej wydajesz,
zawsze myślisz o kasie,

jedyni co nie myślą o kasie, to ci którzy nie znają jej wartości, ale nie podejrzewam że jesteś jeszcze nieznanym synem Onasisa
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szukam Pracy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile