W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jaki jest Księżyc?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 8342
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 06 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
PopS - niepokoi cię historia mojego życia? Może chcesz o tym porozmawiać? Może warto o tym napisać do "Bravo"? "Niepokoi mnie historia życia człowieka z forum. Nie daje mi to spać. Czy jestem normalny?" Laughing


Przypominam sobie Twój piękny post z treścią "jak demaskator chce ironizować to pisze właśnie coś takiego". Nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 06 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz, tu się zgadzamy; stąd dla niektórych jest to rzecz niepojęta ten nadmiar zbiegów okoliczności i wymyślają sobie teorie o ingerencji wyższych cywilizacji czy bóstw; bo w sumie jeśli teraz jesteśmy w stanie zmieniać kod DNA to kiedyś pewnie sami będziemy bawić się w plabet-transforming i przebudowywanie systemów solarnych... nie jest to niemożliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 06 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pops - o mnie tego powiedzieć nie można, bo nic nie demaskuję. Ty jak zawsze rozumiesz mnie z dokładnością na odwrót, niżeli trzeba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 06 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
Pops - o mnie tego powiedzieć nie można, bo nic nie demaskuję. Ty jak zawsze rozumiesz mnie z dokładnością na odwrót, niżeli trzeba Wink


Nie, to Ty właśnie nie rozumiesz co Ja piszę. Nie chodzi o słowo "demaskator" tylko o to, że teraz to co po nim napisałeś pasuje do Ciebie. Znowu uznajesz mnie za nierozgarniętego?

I jak już pisałem. Dużo czasu trzeba było, żeby Ci wytłumaczyć, że nic w kwestii LNK nie demaskuje, ale to ja ciągle nie rozumiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:45, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
A może Księżyc wygląda tak


Easy Rider, wiem, że łatwiej przełkniesz pseudo naukową fantastykę, niż realnie dostrzegalnefakty. Czy nigdy nie próbowałeś przyjrzeć się szczegółom księżycowej powierzchni przez silny teleskop i porównać ich ze zdjęciami. Jeśli jest w Twoim mieście oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, możesz ich odwiedzić po wakacjach i skorzystać z ich sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS - proponuję dogadać się z samym sobą na następujący temat: "Jaki jest cel moich postów w wątku o lądowaniu na Księżycu." Bo są następujące grupy osób - demaskatorzy, którzy próbują udowodnić globalną falsyfikację i swoją wszechwiedzę w dziedzinach techniki i polityki, i ludzie zwykli, którzy zajmują się tym, że w wolnych chwilach śmieją się z demaskatorów i pokazują przypadkowym czytelnikom z jakich kadrów demaskatorzy się rekrutują. I jedni i drudzy mają swoje zdanie i wypowiadają się zgodnie z nim. Zatem powtórzę propozycję - sformułujcie wraz ze swoim drugim "ja" wspólny punkt widzenia w kwestii Księżyca i ogłoście go publicznie. Bo jak na razie widać, że napisać coś chcesz, ale nie bardzo wiesz co masz napisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, zapomniałeś rzecz jasna o jeszcze jednej grupie - ludzi ciekawych o niewyrobionym zdaniu. Mogłeś zapomnieć bo to gatunek na wymarciu, niestety. Na tym forum nie jest licznie reprezentowany Wink
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby reprezentowany przez agentów w ciemnych garniturach i okularach? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psst... Cool
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, szanowni wyznawcy jedynie pojmowanej prawdy - jaki jest ten Księżyc? Podajcie odnośne linki i adresy. Fakty prosimy. Tylko i wyłącznie.Żadnych teoryj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
PopS - proponuję dogadać się z samym sobą na następujący temat: "Jaki jest cel moich postów w wątku o lądowaniu na Księżycu." Bo są następujące grupy osób - demaskatorzy, którzy próbują udowodnić globalną falsyfikację i swoją wszechwiedzę w dziedzinach techniki i polityki, i ludzie zwykli, którzy zajmują się tym, że w wolnych chwilach śmieją się z demaskatorów i pokazują przypadkowym czytelnikom z jakich kadrów demaskatorzy się rekrutują. I jedni i drudzy mają swoje zdanie i wypowiadają się zgodnie z nim. Zatem powtórzę propozycję - sformułujcie wraz ze swoim drugim "ja" wspólny punkt widzenia w kwestii Księżyca i ogłoście go publicznie. Bo jak na razie widać, że napisać coś chcesz, ale nie bardzo wiesz co masz napisać.


Och jaka obiektywna wypowiedź na temat demaskatorów i tych co nie wierza w Lądowanie. Jak bym słuchał Radia Maryja.
Nie mam, żadnego celu w tym topicu. A muszę mieć? Czytam i komentuje. To chyba ty masz problem, bo kto nie z Tobą to przeciw.
Nie mam 2 "Ja"...
I jak zwykle wymyślasz jakieś pierdoły na mój temat. Nie mam problemu z ubraniem w słowa tego co chce napisać. Jeśli tak uważasz to może Ty masz problem z rozumieniem ich. Ehhh... ale który raz już ja to piszę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
W takim razie, szanowni wyznawcy jedynie pojmowanej prawdy - jaki jest ten Księżyc? Podajcie odnośne linki i adresy. Fakty prosimy. Tylko i wyłącznie.Żadnych teoryj.


Człowieku, gdybyś poznał fakty o Księżycu, posrał byś się w gacie.
Dlatego lepiej dla ciebie, że na razie nikt ich nie zna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Och jaka obiektywna wypowiedź na temat demaskatorów i tych co nie wierza w Lądowanie. Jak bym słuchał Radia Maryja.


Dokładnie. Właśnie z takich kadrów, które myślą, że Apollo ma coś wspólnego z wiarą powstają zastępy doborowych demaskatorów. Wiem wiem - nic nie demaskujesz. Tylko mówię, żebyś w przyszłości uważał - bo masz znakomite zadatki. To bywa tak - obudzisz się rano i nagle zdajesz sprawę z globalnego spisku. I zaczynasz demaskować. Wiem, bo jeden klient na aerobazie kiedyś opowiadał jak stał się demaskatorem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
Tylko mówię, żebyś w przyszłości uważał - bo masz znakomite zadatki. To bywa tak - obudzisz się rano i nagle zdajesz sprawę z globalnego spisku. I zaczynasz demaskować. Wiem, bo jeden klient na aerobazie kiedyś opowiadał jak stał się demaskatorem...

faktycznie jak rydzyk
brakuje tylko numeru konta
dobrze ze mamy na forum kogos ze sluzby parafialnej Smile

do wszystkich ktorzy jeszcze nie są pewni: uważajcie!!! prawda to niebezpieczna sprawa Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to jest aerobaza ?
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przepraszam - tak z przyzwyczajenia piszę nie myśląc nawet. To jest forum, co do którego kiedyś nawet Easy_Ridera zachęcałem. A że ma adres http://forums.airbase.ru to mówi się na niego aerobaza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łe, po rusku - nie dla mnie.
Wsiewo mira nie priejebiosz Very Happy
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wsiewo mira nie priejebiosz Very Happy

Laughing Laughing Mam nadzieję, że nie chodzi ci o astronautki odwiedzające w przeszłości "Mir" Cool Nie wiem nawet, czy jakieś ładne były...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 07 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee... za stare. Wink
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
Cytat:
Och jaka obiektywna wypowiedź na temat demaskatorów i tych co nie wierza w Lądowanie. Jak bym słuchał Radia Maryja.


Dokładnie. Właśnie z takich kadrów, które myślą, że Apollo ma coś wspólnego z wiarą powstają zastępy doborowych demaskatorów. Wiem wiem - nic nie demaskujesz. Tylko mówię, żebyś w przyszłości uważał - bo masz znakomite zadatki. To bywa tak - obudzisz się rano i nagle zdajesz sprawę z globalnego spisku. I zaczynasz demaskować. Wiem, bo jeden klient na aerobazie kiedyś opowiadał jak stał się demaskatorem...


Ty udajesz takiego retarda czy naprawdę? Nawiązanie do Radia Maryja dotyczyło Ciebie, i tego jak mówisz... nie Apollo Hoax. Naprawdę Ty totalnie nie rozumiesz moich postów. Kondolencje, szczere kondolencje. Musi Ci być ciężko gdy każdy musi Ci oddzielnie tłumaczyć co miał na myśli...

Nie muszę wstawać kiedyś rano, żeby zdać sobie sprawę z globalnego spisku.
Biorę do ręki 1$ odwracam i już to widzę...

A tak naprawdę to przecież to Ty jesteś demaskatorem w rozumieniu tego słowa. Demaskujesz, albo przynajmniej próbujesz to robić na tych którzy piszą posty z "dowodami" na Apollo Hoax. O co tu sie kłócić? Sam jesteś tym z czym walczysz. Ironia losu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedny PopS - jak ciężko mu żyć na świecie Sad Wszędzie spiski, walka z demaskatorami... Jednym słowem - za dużo kina amerykańskiego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
Biedny PopS - jak ciężko mu żyć na świecie Sad Wszędzie spiski, walka z demaskatorami... Jednym słowem - za dużo kina amerykańskiego Wink


Szkoda dziecko, że właśnie wręcz na odwrót. Nie oglądam kina amerykańskiego.
A ty demaskujesz i walczysz z wiatrakami.

Znowu bzdury na mój temat... ehhh... No ale cóż tak już niektórzy mają.
Jak idzie o Apollo to wszystko naukowe, fizyczne itd. A jak Ty coś napiszesz to od razu ironia, pomijanie tematu itd... Ale widze, że nie przychodzi Ci to z trudem, a więc twoje demaskatorstwo nie jest trudną sztuką. Teraz pewnie z zamkniętymi oczami to robisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mooniek napisał:
W takim razie, szanowni wyznawcy jedynie pojmowanej prawdy - jaki jest ten Księżyc? Podajcie odnośne linki i adresy. Fakty prosimy. Tylko i wyłącznie.Żadnych teoryj.


Człowieku, gdybyś poznał fakty o Księżycu, posrał byś się w gacie.
Dlatego lepiej dla ciebie, że na razie nikt ich nie zna.


Jaki jest fizycznie ziemski Księżyc wiadomo. Jeśli masz na myśli znajomość faktów na temat okoliczności jego powstania, to jest pewne, że nie masz żadnych danych. Nic tu nie pomogą smrodliwe argumenty. Zatem Bimi, niczego nie wyjaśnisz takim gadaniem. Jaka jest przyroda Ziemi, wiemy, bo żyjemy w ziemskim środowisku. Jaki jest Księżyc, wiemy, bo tam przez kilka dni byliśmy i w jakimś stopniu zdołaliśmy poznać topografię tego ciała niebieskiego. Może to niewiele, lecz wystarczy, by móc wytłumaczyć zachodzące tam podstawowe zjawiska fizyczne. Emocje zachowaj dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek, jak często księżyc jest bombardowany mikrometeorytami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 08 Sie '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Ziemia. Szczegóły znajdziesz w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jaki jest Księżyc?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile