W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pozytywna energia?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 2719
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 16 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy : jak Jezus odnosił się do służby w wojsku?

Gdybyś urodził się w Japonii, Indiach, południowej Afryce czy u podnóża Andów miałbyś zupełnie inny pogląd na świat, oczywiście doputy Twoje ziomki na bagnetach nie przyniosłyby tam Biblii, tępiąc przy okazji 90 % napotkanej tam populacji. Oczywiscie w imię Chrystusa.

A jeśli Icke jest dla Ciebie agentem NWO, powinieneś coś z tym zrobić, zabij go. Wszak w Twojej durnej religii zabijanie ku chwale Bożej uchodzi za czyn godny pochwały i życia wiecznego. Z pewnością Jezus dorzuci Ci jeszcze kilka dziewic do kompletu. Bo Ty nie traktujesz Biblii wybiórczo prawda? Nie wybierasz sobie co wygodniejszych fragmentów?

Ah i niewiem czy czytasz ze zrozumieniem ale to ja napisałem w wątku o miłosci by dać życiu (swiatu) przeminąć. Więc doskonale wiem jakie ma znaczenie życie tu i teraz. Mówisz jak Bill Hicks - to tylko przejażdżka Laughing Pamiętaj, to satanista i agent NWO ^^ ŚP.

Zresztą, musisz być bardzo przystojny, tylko w ten sposób Bóg/Natura mogli Ci zrekompensować całkowity brak mózgu i logicznego myslenia. Ale ja rozumiem - wiara, przeświadczenie, intuicja. Ty wierzysz, ja wiem - ot co.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 16 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ten Lysek z pokladu....pociagne ten temat jeszcze.

gezo
Wmieszales KK w temat pozytywnej energii....(?)
Wg ojcow kosciola i jest to oficjalna doktryna, zlo jest brakiem dobra; to jak ciemnosc jest brakiem swiatla... i w zasadzie na tym mozna byloby zakonczyc nauki tej szacownej firmy.
Spojrzenie to bliskie chocby buddyzmowi gdzie rzeczy albo sa, albo ich nie ma: jazn jest zagluszana przez zmysly, ktore wystarczajaco duzo szumu robia, by zmieszac to co prawdziwe z iluzja.
Zatem co moze byc tym kompasem jakiego niewatpliwie potrzebujemy gdy chcemy sprawdzic czy to co nas prowadzi, co czujemy jako cos pozytywnego, jest takim poza wszelkim paradygmatem?
Czy powinnismy pokornie podazac za slowami swietych ksiag, ktore najczesciej chca nas za poslusznych niewolnikow, wyroslych z feudalnych relacji spolecznych: pan i sluga jego, czy bardziej wyrafinowanie lecz rownie bezwolnie pozwolic wytanczyc swa dusze plejadzie bostw?

Nic w tym dziwnego, z tej tej zacieklej konkurencyjnosci o nasze uduchowienie taki rozkwit ateizmu ostatnimi czasy:
nie potrafimy jednoznacznie okreslic czym jest pozytywna energia, to pogadajmy o czyms, co nie wywola w nas energii ...negatywnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arekbeta




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia jak już piszesz tutaj wypowiadając się w liczbie mnogiej, a więc jak widać chcesz być głosem wszystkich użytkowników, to chociaż mógłbyś wyposażyć się w słownik ortograficzny, bo poziom twoich postów jest zupełnie nieproporcjonalny do tego jakim chcesz tutaj być autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arek
Jak wiesz temat jest o pozytywnej energii.
To Twoje poczatki na forum, zatem skoro wlaczyles sie w dyskusje (tu akurat w zasadzie nie ma dyskusji) powinienes wiedziec, ze mniej lub bardziej powinnismy sie wszyscy tematu trzymac.
Zatem jesli chcesz komus wytknac bledy w pisowni to:
po pierwsze sam nie pisz z bledami (chcesz, to przesle Ci na priva szczegoly), a po drugie zachowaj balans, znaczy powiedz cos dobrego.
I jeszcze uwaga techniczna, gdzie to Aya wypowiada sie w imieniu wszystkich?
Wiesz, cytat i po zawodach.

Mam marzenie......
By kazdy gdy chcialby powiedziec cos niemilego, co zrozumiale, ze tylko oblizywac sie tu nie bedziemy, niech wspomni o czyms dobrym.
Wiem jak naiwnie to brzmi.....
Ale wiem tez, ze dla wielu z nas wystarczy o tym czasami tylko przypomniec......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pozytywna energia?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile