W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Zmasowana akcja zamykania kont YT  
Podobne tematy
Cenzura Internetu w... Polsce71
YouTube - Waldek1984 [RIP]18
YouTube - StopCenzurze10
YouTube - NWO2009PL 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 8351
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do gadów to istnieje możliwość, że David Icke używa tej teorii jako karty przetargowej dla swojego życia - wprowadzenie elementu powszechnie uznanego za szaleństwo aby móc przekazać to co chce przekazać bez konieczności zdejmowania go. Tak samo jak Alex J. jest zbyt emocjonalną osobą aby mieć do niego pewność, niech sobie gada puki przelewa przez siebie emocje, a nie konkrety. Te bardziej "normalnie" mówiące o NWO osoby były szybciej zdejmowane jak Phil Schneider czy Aaron Russo.
To tylko hipoteza może jaszczury istnieją może nie, zbyt mało dowodów znam aby o tym dyskutować, dla mnie to tylko prawdopodobieństwo, a ważniejsze jest chyba to, że spostrzeżenia które trafnie oddaje David wydają się potwierdzać w świecie.
David dzięki swym poglądom stał się mocno kontrowersyjną osoba, jedni będą go kochać inni nienawidzić.
Mi to bardziej to wygląda na krecią robotę YT niż prawdziwe roszczenia, jeżeli byłby to tylko roszczenia i nie chodziło w tej akcji o jakąś formę uciszania kont, można by było się dogadywać z YT odwieszenie konta, a akacja niebyła by tak zmasowanym atakiem jak zamykanie kont w 24h i wyszukiwanie ostrzeżeń za nieistniejące pozycje.
Poczekajmy na wyjaśnienia, redmuluc już pracuje nad wyjaśnieniem sprawy.
viewtopic.php?t=5175&start=50

szukający prawdy napisał:
przy okazji, soni3 czy masz może napisy do :
Jill Bolte Taylor: My stroke of insight [napisy PL] part 1 i 2 ??

Niestety to nie jest moje dzieło ale mogę się skontaktować w tej sprawie z osoba udostępniającą je na YT Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Reptilian Tsarion mówi to samo, a nawet więcej.

Listy zostały napisane, wydawca mam nadzieje że się skontaktuje Ickebooks, niech się określi na stronie, fakt faktem że jakaś wytwórnia kupiła licencje do wielu filmów i sprzedają to co kiedyś było darmowe za grubą kase po 60$ za filmy icka.
Jednym słowem komercjalizacja rynku trzyma za pysk takie informacje ,reglamentując je w rozpowszechnianiu - sprytne.
Chcielibyśmy aby ustosunkował się do tego na swojej oficjalnej stronie.

Nie obchodzi mnie to czy Icke ma treskę czy nie , nie jestem idiotą i g. mnie to obchodzi też czy w srodowisku "wszystkowiedzacych natchnionych" w U.K. Icke jest postrzegany jak paranoik i fascynator. Są badacze o umysłach niezwykle genialnych jak Tsarion, Braden, Lipton, Heiser, Winter, którzy mówią podobnie. Nie ważne czy ukończyłeś kilka czy kilkanaście fakultetów, czy masz treskę czy nie, czy zarządzasz jedynie hotelem (wiecie o kim mówię) . Jeżeli nie gadasz o najnowszych wynikach sportowych , nie ma znaczenia jak genialny jesteś bo i tak będziesz wśród owiec świrem. Może gdybym był kompletnym debilem rajcowało by mnie czy Doda nosi gacie czy nie. Byłbym wtedy bardziej OK?

Era fotelowych poszukiwaczy prawdy "gwiazdkujących" filmiki na YouTube, zakończyła się.

Ja robię swoje, też wrzucam materiały na swoje konto na Youtube, wszystko i tak dostępne jest przez RS i p2p. Kombinujemy jak tu uruchomić jakieś video online lub inne nieorwellowskie serwery. Mam skrypty, coś się wymyśli. Wrzucimy książkę na rynek. Jak się pogada np z Danem Winterem o zgodę to można było to załatwić,...można. Pogadamy z Ickem, zobaczymy jak to jest, wiadomo że z tego się utrzymuje i ja to rozumiem. Kiedy przetłumaczymy książkę to raczej też nie będę sobie życzył pirackich pdf-ów,...życie. Jak mi ktoś napisze że Alex Jones znowu sprzedaje swój megafon za ileś tam tysięcy dolarów, bo na śmietniku nie znalazł nowej stacji radiowej albo komputerów, to poleca naprawdę wióry...Evil or Very Mad Niektórzy tracą znacznie więcej niż pieniądze na rozpowszechnianie prawdy, niektórzy tracą też życie.

Mamy taką masę materiałów że na 10 lat starczy nam publikacji. Nie tylko Icke jest na świecie i na debilnym You Rura świat się nie kończy. Nastąpi jedynie mała roszada linków i tyle.
Ja robię nadal swoje, to była jedynie drobna niedogodność. Smile

I podkreślam jeszcze raz g... mnie obchodzą treski czy ma kompleks Everard na tym punkcie czy nie, i kto z kim sypia też mnie nie obchodzi. Najbliższe lata wszystko zweryfikują, jeżeli Reptylian nie ma to dobrze, w dupie z nimi bez nich lżej.
Ja zakładam jedynie taką możliwość, bo mam do tego prawo. Czy jest to prawdą ? Zobaczymy, tego staram się dowiedzieć i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może tak alternatywa :

http://rutube.ru/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banon




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktualnie prawie wszystkie filmy z youtube mozna zgrac do mp4 (nawet te, które nie są w hq), jesli ktoś chce moge troche pomoc, dysponuje laczem 100mbit, wiec dosc szybko moge zgrac wszystko z danego kanalu i przerzucic w inne miejsce. jakby co piszcie na pw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 17 Kwi '09   Temat postu: mea culpa? Odpowiedz z cytatem

Może za dużo mi się wydaje, ale przedwczoraj wieczorem zamieściłem na Icke'a kanale Youtube krótkiego posta dotyczącego jego analizy początków chrześcijaństwa i kontynuowanie przez niego słonecznego mitu "Jezus-słońce". Dałem tam linki do dwóch filmów, pierwszym był "Bill Cooper Debunks Jordan Maxwell" http://video.google.pl/videoplay?docid=8.....&emb=1 a drugim "Zeitgeist refuted". http://www.youtube.com/watch?v=ej_coXEnKEI&hl=pl Napisałem tam, że w przeciwieństwie do Billa Coopera, który bronił chrześcijaństwa i został zastrzelony, Icke świadomie lub nie, kontynuuje tą masońską antychrześcijańską propagandę zaczętą w 2 wieku. Posta po kilku minutach skasowano, a filmy zaczęto usuwać z YT następnego dnia, a przynajmniej odniosłem takie wrażenie. Po dacie tego wątku wynika że to był ten sam dzień i podobna pora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lermmaker




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc nie chcialem nikogo denerwowac .
osobiscie ten temat bardzo mnie interesuje, i szukam na wlasna reke odpowiedzi. Raz znajde a raz nie. Dlaczego akurat Icke mi się nie podoba…hmm, w sumie nie tylko on, ale wielu innych przedstawicieli tego nurtu przekazywania informacji. Ale raczej chodzi mi o sposób ich przekazywania i powolywanie się na zrodla poznania..
Pozostane na razie przy Davidzie. Nie szkaluje jego pracy ale chcialem zasugerowac doze krytycznego myslenia, które wspomaga wywarzone podejscie do jakiegokolwiek tematu. Przykład jaki dalem z treska, jest w sumie prosty by zauwazyc ,pewne zachowania naszego bohatera Davida. Nie jest on wolny od kompleksow i wlasnych ograniczen, co za tym idzie nie jest w pelni "wiarygodnym" w moim mniemaniu przedstawicielem przekazywanych tresci.Bo kaliber tych tresci jest ogromny. Chocby z tego powodu, ze często podczas wykladow zbyt mocno podkresla z naciskiem iż "tak wlasnie jes.."- jak on to przedstawia. Symbolizm jest oklepany, wiec może dla tego stosuje tyle uogolnien ,a rzeczy calkiem zrozumiele -dla mnie na przykład-urastaja w jego wydaniu do rewelacji nie z tej Ziemi. Widac , ze Icke jest już zmeczonym i powoli wypalonym czlowiekiem. Ma swoje slabosci jak my wszyscy, i chyba powoli zdaje sobie sprawe , ze to co probuje robic przerasta go . Pewnie zaraz ktos napisze ,ze bez niego nic bysmy nie wiedzieli, nie zobaczyli itd.Czesciowo tak, a czesciowo ludziom u wladzy jest to na reke ze Icke i inni odkrywcy prawdy rozbudowuja popyt wśród widowni i sluchaczow ale szybko repertuar im się konczy i nadrabiaja wypelniaczami.Rozkrecaja się i rajcuje ich to , ze ludzie się zbieraja ,placa za bilety , ogladaja filmy, chodza na wyklad/y
Jezyk jakiego Icke urzywa jest skierowany na okreslona grupe spoleczna- mlodzierz. Wulgaryzmy sa modne i brzmia mocno i pewnie, wiec czemu nie ? Ludzie widza i slysza " odpierdolcie się od nas..";"w dupie mamy wasz porządek swiata " i tp.
Azaraz potem jazda - " wszechswiat, dusza, problem,reakcja ,rozwiazanie itp " , po takiej mieszance info-wytrychow co jestes w stanie zmieniac, oprocz tego iż możesz się zbuntowac i okazywac to na ulicach swoje pomieszanie?
Skoro Icke ma info " z pierwszej reki" jak zyc i postepowac , to czy nie jes ciekawe to , w jaki sposób uwarnkowywuje sluchacza na swoje prawdy Robi to tym samym sposobem , jak ci , których opisuje w filmach ( rzady ,agendy,itp.) I jeśli tak nie wielu dostrzega ten manewr , to tylko smutek mi na mysl przychodzi. Z calym szacunkiem ale to bledny kierunek jaki oferuje ta zorganizowana panika.

Wiele religii szlo ruznymi droganmi i nie wiele osiagnieto . Egocentryzm zostal rozbudowany ponad miare, emocje nie ewoluowaly wcale,a rozum uczyniono bogiem. Stare techniki zostaly i maja się dobrze.
Ja tylko chialem zauwazyc, nastepna metode ,która zajmuje czas .i co dalej? Jaka ma być kontynuacja takiego przedstawienia w zyciu prywatnym? Jaki wewnetrzny wzrost i ewolucje ludzkiej jazni może wspierac edukacja w wydaniu Icke-a?
Nie minie kilka lat a sprzeda prosperujacy biznes i prawa autorskie do swoich produkcji . Wywolal popyt wysoka podarza a gdy starosc zaglada w oczy Anglokowi, zachowuje się on typowo. Cieply klimat, drink,spokoj, cos na koncie i ..koniec wykladow.
Wmoim zyciu nabralem doswiadczenia z kontaktow z podobnie pracujacymi ludzmi. Rozwaga i krytyczne podejscie wraz z oszacowaniem swoich mozliwosci to podstawa. I trzeba troche pozyc by zatrybic pojawiajace się fakty, one mowia wiecej o Icke niż on sam. Na koniec , czy nie warto byloby poznac blizej zycie prywatne Davida?- może podejme się takiego dzialania , popytam tu i tam, zrobie jakis maly wywiad, poszukam tego czy owego.. Nikt swiety nie jest.
NO to tyle chcialem dopowiedziec do ostatniego posta .
I wyluzuj bo dupa cie rozboli Wink.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lermmaker napisał:

I wyluzuj bo dupa cie rozboli Wink.
pozdrawiam

Dupa mnie boli od siedzenia przed kompem bo przymusowo muszę się duperelami zajmować. Nie denerwuje się choć mnie wkurzają takie przymusowe roszady linków, jakbym nie miał nic innego do roboty.
Spoko już mi przeszło, po prostu mnie wkurza że ludzie nie widzą człowieka, ale buty w jakich chodzi. Nienawidzę takiej postawy. "Brudów" Icka nie mam zamiarów wyszukiwać, nie robię tego wobec kogokolwiek bo nie mam na to czasu. Jak chcesz to się w to baw. Wobec takich ludzi jest wiele kontrowersji. Icke jest dla mnie OK, fajnie się go słucha i tłumaczy, umie mówić i docierać do ludzi. To się dziś liczy.
Aby było to jasne, Icke ma braki w wielu dziedzinach wiedzy, nie jest Alfa Omega. Alex Jones też, nerwus. Wszyscy mamy wady jesteśmy ludźmi. Icke nie praktykuje żadnej ścieżki duchowego rozwoju, tez niedobrze. On pracuje umysłem i na tym etapie mu to wystarcza. Aby zapanować nad swoimi ograniczeniami potrzeba czegoś więcej niż On mówi.
Ma bardzo słabą wiedzę na temat świata duchowego, ale jest mocny w otwieraniu umysłów zwykłych ludzi.
Na swojej stronie będę się skupiał na badaniach i opiniach różnych (często o niebo lepszych) badaczy niż Icke, nie jestem jego wyznawcą, ale jest wart popularyzowania.
Poruszę wiele tematów którzy badali podobne sprawy, jest tego trochę, to wszystko się łączy. Dyskusja z takimi jak Ty jest fajna, ale ty jesteś już mocno świadomy i wolny. Czyli pogadać możemy bo się zrozumiemy. Tylko jak dotrzeć do całej reszty, to wszyscy staramy się zrobić. Tak jak zacytuję postawę Icka "daje ci informacje zrób z tym co chcesz"
Icke łaczy to jeszcze bardziej, tak żeby zwykły człowiek z ulicy coś zrozumiał.
Mówisz że oklepane...dal kogo? Ile procent ?
Żyjemy w Ciekawych Czasach jak mówi pewne "przekleństwo" chińskie. Zbliżamy się do końca pewnego etapu Historii Czasu. Coś się dzieję i to bardzo widać.
Znowu się rozpisuje, a strona odłogiem leży.
Wniosek ostateczny, mamy swój rozum i nie musimy przyjmować wszystkiego co On mówi jako prawdę ostateczną (co zresztą sam powiedział). Wskazuje drogę, tylko że ja już tą drogę poznałem we wcześniejszym wieku niż On zaczynał. Podobnie jak i wielu innych.
Tylko że Ja bym gęby nie otworzył przed paroma tysiącami ludzi...nie wykrztusił bym słowa, do tego trzeba mieć talent, i on go ma. Dlatego przyjemniej się posługiwać fragmentem video na którym samemu się nie występuje, aby coś wartościowego przekazać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Never mind the YouTube bollocks... Here's NufffRespect!


_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na swojej stronie będę się skupiał na badaniach i opiniach różnych (często o niebo lepszych) badaczy niż Icke

prosze podaj nazwiska tych ludzi chce zapoznac sie z ich twórczością Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 18 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Cytat:
Na swojej stronie będę się skupiał na badaniach i opiniach różnych (często o niebo lepszych) badaczy niż Icke

prosze podaj nazwiska tych ludzi chce zapoznac sie z ich twórczością Very Happy


Po kolei , po kolei, ...opiszę to we wstępnym artykule. Oczywiście nic nie istnieje po polsku,...jak zwykle. Nazwisk tych jest wiele. Ale wszystko się ze sobą zazębia. Pozbieram to do kupy i opiszę. Na razie. Polecam Grega Bradena, Tsariona, Michaela Heisera, Dana Wintera (wkrótce nowy film), Texe Mars, Bruce Lipton. i kilku naukowców teraz nazwiska nie pamiętam. Polecam Tsariona Dr. Michaela Heisera na początek. To na razie tyle, bo nie mam czasu na rozpiski.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest w planach tłumaczenie "Awakening to zero point" Bradena to chętnie się przyłączę.
Ian Xel Lungold, też bardzo ciekawie opowiada:

'The Mayan Calendar Comes North'

1. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&emb=1
2. http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....&hl=pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:
Jeśli jest w planach tłumaczenie "Awakening to zero point" Bradena to chętnie się przyłączę.


Powiem krótko - Jest.

Ataki na YouTube - cenzura czy walka z piractwem?
Cytat:

....
Prawnicy Google dodali też, że YouTube robi obecnie o wiele więcej w kwestii praw autorskich niż wymaga tego prawo. Podkreślają, że firmy takie jak YouTube działają legalnie tak długo, jak długo reagują na skargi właścicieli praw autorskich.

Przypomnijmy, że Viacom wystąpił przeciwko YouTube w ubiegłym roku. Do sądu wpłynął pierwszy pozew, w którym Viacom zażądał od Google miliarda dolarów. Niedługo potem niektórzy komentatorzy mówili, że Viacom żądając usuwania filmów z Google łamał amerykańskie prawo gwarantujące wolność słowa. Koncern żądając usunięcia 160 tysięcy nie dał właściwie szans na sprawdzenie, czy rzeczywiście były to wyłącznie pliki chronione prawem autorskim.

Obecnie przedstawiciele Viacom nadal mówią o naruszeniach. Ich zdaniem stanowią one "kamień węgielny planu biznesowego YouTube", a samo przedsiębiorstwo robi niewiele lub nic, aby naruszenia powstrzymać.

Kto i co usuwa z YouTube?

Niektórzy internauci nawet bez sporów z Viacom zaczynają zastanawiać się nad tym, czy aby YouTube nie usuwa ze swoich zbiorów zbyt wielu filmów. W celu zorientowania się w tym organizacja studencka MIT Free Culture postanowiła uruchomić serwis monitorujący filmy usuwane z YouTube. Nosi on nazwę YouTomb. Trzeba tu zaznaczyć, że serwis nie monitoruje wszystkich filmów na YouTube, a jedynie te najpopularniejsze.

Odwiedzając YouTomb możemy się przekonać, które filmy zostały usunięte i sprawdzić kto się do tego przyczynił. Trzeba przyznać , że YouTube nie jest całkowicie transparentne w kwestii usuwania filmów i to czyni dane z YouTomb ciekawymi.

Twórcy YouTomb zaznaczają, że nie promują piractwa. Chcą raczej spełniać rolę "nadzorczą" wobec YouTube.

Godny odnotowania jest fakt, że YouTomb dostępny jest jako aplikacja open source na licencji AGPL 3. W stopce serwisu znajdziemy odnośnik do kodu źródłowego.


źródło:http://manager.money.pl/hitech/artykuly/.....44786.html

wyniki YouTomb
http://youtomb.mit.edu/search?q=david+icke
http://youtomb.mit.edu/search?q=alex+jones
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
YouTube już wkrótce płatny

Szef Google, Eric Schmidt poinformował o planowanym wprowadzeniu opłat za korzystanie z popularnego serwisu video online.

W ubiegłym tygodniu Google przedstawiło swój kwartalny raport finansowy. O ile 3-procentowy spadek przychodów giganta można tłumaczyć gorszą sytuacją ekonomiczną, o tyle trudności z monetyzacją YouTube są już czymś naturalnym.

Według wyliczeń Credit Suisse, Google może stracić w tym roku na swoim serwisie video nawet pół miliarda dolarów! Mimo wyższych niż przed rokiem przychodów, koszty jego utrzymania z roku na rok są coraz wyższe, a same zyski z reklam nie są w stanie zapewnić końcowego zysku (utrzymanie infrastruktury, licencje, podział zysków z partnerami, marketing itp wyniesie około 711 milionów dolarów).

Na czwartkowej konferencji szef Google dał jasno do zrozumienia, że model biznesowy YouTube oparty na reklamach nie sprawdza się. Serwis kojarzony przede wszystkim z darmowymi filmami, ma z czasem wprowadzać płatne modele subskrypcji dla części swoich treści. Według informacji przekazanych przez CEO Google, pierwsze kroki w tym celu zostaną poczynione już niedługo.

Słowa Schmidt'a zbiegły się po części z zawartą niedawno umową partnerską pomiędzy YouTube i Sony Pictures, dotyczącą pełnometrażowych filmów wysokiej jakości.


Według analityków Nielsen Online YouTube był w marcu piątym najpopularniejszym serwisem w USA, przyciągając ponad 83 miliony unikalnych użytkowników. Szacuje się, że w tym roku aż 41% wszystkich filmów w USA zostanie wyświetlonych przez YouTube.

Źródło: cnet.com


http://manager.money.pl/strategie/emarke.....45291.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Film 40:1 CrusadeNR usunięty z YouTube !

Zapewne pamiętacie filmik o dzielnie walczących Polakach pod Wizną (40:1 z muzyką Sabaton), oraz wiele innych dobrych filmów. Tak więc konto Pana CrusadeNR zostało zawieszone, zniknęły wszystkie jego filmy... Ot ofiara tolerancji faszystów z USA. Po prostu skurxxxxx !!! Komu przeszkadzał ten film, czerwonym z gw ? Gdzie jest wolność słowa ?



arrow http://www.wykop.pl/link/173603/film-40-1-crusadenr-usuniety-z-youtube
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzieli się za Rapidshare:

Cytat:

Rapidshare to jeden z najpopularniejszych serwisów przechowujących pliki. W Niemczech udostępnił on dane osobowe kilku użytkowników oskarżanych przez wytwórnie płytowe o łamanie praw autorskich.


http://technologie.gazeta.pl/technologie.....nikow.html
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Wzieli się za Rapidshare:

Cytat:

Rapidshare to jeden z najpopularniejszych serwisów przechowujących pliki. W Niemczech udostępnił on dane osobowe kilku użytkowników oskarżanych przez wytwórnie płytowe o łamanie praw autorskich.


http://technologie.gazeta.pl/technologie.....nikow.html


Chciałbym taki protest użytkowników, że przez pół roku nikt nie kupi żadnych płyt z filmami i muzyką. Skoro oni nie potrafią się dostosować do obecnych czasów to my do nich Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Wzieli się za Rapidshare:

Cytat:

Rapidshare to jeden z najpopularniejszych serwisów przechowujących pliki. W Niemczech udostępnił on dane osobowe kilku użytkowników oskarżanych przez wytwórnie płytowe o łamanie praw autorskich.


http://technologie.gazeta.pl/technologie.....nikow.html


Artykuł wprowadza w błąd. Ma logo rapidshare.com, a na wykopie doszli, że chodzi o niemiecki czyli rapidshare.de.

Cytat:
rapidshare.de - niemiecki i to pewnie o niego chodzi, dodam, że jest mniej popularny,
rapidshare.com - szwajcarski, niezwiązany z powyższym, raczej nie podchodzi pod jurysdykcję niemieckich sądów, bo nawet w EU nie jest, i to jest ten "właściwy", popularny serwis.


Z drugiej strony to podobno część serwerów rapidshare.com podobno też jest w Niemczech i nie wiadomo o który serwis chodzi. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gulli.com/news/rapidshare-abmahnung-f-r-2009-04-25/

Cytat:
chodzi o rapidshare.com. a to ostatnie zdanie "jest od dawna wiadome, ze wiele serwerow rapidshare znajduje sie na terenie niemiec" i wlasnie dlatego zgodnie z niemieckim prawem mogli zarzadac od rapidshare ag wydania danych uzytkownikow.

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A odnośnie praw autorskich do utworów muzycznych Very Happy

Cytat:
Parlament Europejski debatował nad wydłużeniem do 70 lat okresu ochrony praw autorskich do utworów muzycznych. Artyści wykonawcy będą mieć prawo do korzystania z tantiem przez 70 lat od momentu opublikowania fonogramu lub jego publicznego udostępnienia.

Komisja Europejska proponowała wydłużenie okresu ochrony praw autorskich do 95 lat, jednak kompromis, jaki znalazł Parlament powinien ułatwić porozumienie z rządami państw członkowskich.


http://www.europarl.europa.eu/news/publi.....002_pl.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 06 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już prawie, że byłam skłonna posądzić siebie samą o popadanie w paranoje. Myślałam, że to tylko ja dostrzegam wzmożone blokowanie kanałów na YT o tematyce NWO. Teraz wam zapodam najlepszy motyw. Popatrzcie i podziwiajcie.
To jest mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/softsoul1802

a to wiadomość jaką otrzymałam od "ukochanego" zespołu YT:

"Twoje konto otrzymało jedno ostrzeżenie związane z naruszeniem zasad Wytyczne dla społeczności, wygaśnie ono za 6 miesięcy. Kolejne naruszenia mogą skutkować tymczasowym wyłączeniem możliwości publikowania nowej zawartości w YouTube i/lub zamknięciem konta.

Na potrzeby użytkownika kopia tej wiadomości została wysłana pocztą e-mail na adres powiązany z kontem.

Z poważaniem,

Zespół YouTube"


I tak na prawdę nie wiem za co. Naruszyłam jakieś wytyczne dla społeczności, tylko nie wiem jakie a tak poza tym, czy ktoś zna te wytyczne??? Miałam tam jeden filmik niedotyczący NWO, który wykasowali mi z powodu wytycznych zasad społeczności, nie z powodu praw autorskich, bo filmik był mój, zrobiony przeze mnie i dotyczył głównie dzieci głodujących w Afryce. Powiem Wam tak, wykasowanie filmiku to był tylko pretekst, bo ten filmik żadnych zasad nie naruszał ale w ULUBIONYCH mam bodajże 15 filmów z czego prawie wszystkie dotyczą niejako tematyki NWO i myślę, że za to mogłam dostać ostrzeżenie, co bym na przyszłość wiedziała na co mam uważać.

Waldek, zrobili mi to w tym samym czasie co Tobie, dokładnie bodajże tej samej nocy. Weszłam na kanał, po pierwsze zobaczyłam bycze ostrzeżenie, patrze w subskrypcje, gdyż zawsze odwiedzałam kanał Waldka i KFI, patrze a po kanale Waldka ani śladu.
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast zalozyc porzadny serwis internetowy z rozbudownym forum, z dobrym skryptem do newsow, itp a materialy zamieszczac na minovie czy innej supernovie ( na YT tylko tresery) to placzecie ze wam konto zamkneli na komercyjnym serwerze z powodu zlamania regulaminu.... niebywale Laughing Laughing Laughing

wzieloby sie kilku z tych placzacych do roboty, zrzuciloby sie na oplaty, przez co koszta bylyby niewielkie, macie baze redaktorow, baze tlumaczy, zrobic fachowy regulamin wg prawa, zebrac wszystko do kupy i zrobic profesjonalny serwis w dzialaniu podobny do serwisow z napisami czy torrentami albo plakac dalej i walic lbem o sciane, czyt: siedziec dalej na youtube

wybor jest oczywisty

Cool

tylko adminem forum musialby byc kto zrownowazony Twisted Evil
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 19 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

george4title zawieszony.
http://www.youtube.com/user/george4title

Ktoś pamięta zapasowy kanał?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:02, 25 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiesili Earthlasthope Sad

Jego zapasowy kanał: http://www.youtube.com/Earthlasthope2
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fgf455




Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 25 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pierdole! Ile on miał tam filmów wartościowych! Nie zdążyłem...
Teraz to się tylko "modlić" Smile aby konto jakimś cudem mu przywrócili ( tak jak Alexowi J. )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 25 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy było ciekawa strona, wiele filmów-taki YouTube z 'prawdą'

http://truvisiontube.com/

Peace Fighters Anti Illuminati
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmasowana akcja zamykania kont YT
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile