W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Zmasowana akcja zamykania kont YT  
Podobne tematy
Cenzura Internetu w... Polsce71
YouTube - Waldek1984 [RIP]18
YouTube - StopCenzurze10
YouTube - NWO2009PL 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 8335
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 15 Kwi '09   Temat postu: Zmasowana akcja zamykania kont YT Odpowiedz z cytatem

7lolol4 - konto zawieszone
David Icke - Beyond the Cutting Edge
http://www.youtube.com/view_play_list?p=ACDCB955B2D932CB
Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu.

dumbbell23 - konto zawieszone
David Icke - Beyond the Cutting Edge
http://www.youtube.com/view_play_list?p=A73D3AE7374EA5D4
Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu.

Waldek1984 - 2 ostrzeżenia
David Icke - Beyond the Cutting Edge
http://www.youtube.com/view_play_list?p=B948F136613756D8
Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez David Icke Books Limited.

Videodactyle - konto zawieszone
Bardzo dużo materiałów o illuminati i reptylianach

To tak na pierwszy rzut oka, wszystko dzisiaj.
Akcja zaczęła się w nocy, u mnie najpierw ocenzurowali Emergency Broadcast! New World Order Ahead! (PL), tzw "społeczność youtube" w nocy oflagowała film.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek, trzeba się z tym przenieść gdzieś. To dużo roboty, ale jakies Daily Motion rośnie w siłę, koniecznie trzeba działać...;/

Poza tym poczekajmy na Redmulca, o ile wiem - ma kontakt jakiś z Ickiem i Jego firmą wydawniczą, oby zadziałał. Te filmy podobno były FreeVideo !
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Waldek, trzeba się z tym przenieść gdzieś. To dużo roboty, ale jakies Daily Motion rośnie w siłę, koniecznie trzeba działać...;/

Poza tym poczekajmy na Redmulca, o ile wiem - ma kontakt jakiś z Ickiem i Jego firmą wydawniczą, oby zadziałał. Te filmy podobno były FreeVideo !


Właśnie z Davidem współpraca już się kręci, ciekawe czego się jeszcze dzisiaj dowiemy Cool

DailyMotion cenzuruje mi filmy już w trakcie wysyłania na serwer Evil or Very Mad
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie, podejrzewam że te filmy są nadal na servie, więc YT czeka na info od firmy Icka, jest szansa ze sie ostaną i będą nadal dostępne dla publicznosci. Ciekawi mnie ta "spolecznosc YT" ...


To j*.* DM Cool
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te konta co są zawieszone to są usunięte na zawsze? czy są zawieszone na pewien czas bliżej nie określony z możliwością odwieszenia tych kont?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w praktyce na zawsze :/
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostales 2 ostrzezenia, pilnuj sie z tym Wink Masz duzo rzeczy o gigantycznym znaczeniu i nie warto ryzykować włożonej pracy. To oczywiscie moje zdanie i trudno mi coś Ci sugerować.

Btw :
Emergency Broadcast! New World Order Ahead! (PL)
jeszcze Ci nie zdjęli.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Dostales 2 ostrzezenia, pilnuj sie z tym Wink Masz duzo rzeczy o gigantycznym znaczeniu i nie warto ryzykować włożonej pracy. To oczywiscie moje zdanie i trudno mi coś Ci sugerować.


Teraz wielkiego wpływu już na to nie mam...

Cytat:
Btw :
Emergency Broadcast! New World Order Ahead! (PL)
jeszcze Ci nie zdjęli.


Nie zdjęli, ale oflagowali tak jak na innych kontach to video.
Osoba nie zalogowana na youtube, bez zaakceptowania ostrzeżenia, nie może tego obejrzeć.
W praktyce link bezpośredni już nie działa.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że ten Icke jest w spisku z elitami, bredniami o jaszczurkach dyskredytuje resztę teorii spiskowych w tym te mające sens Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym tygodniu była akcja z Norttem. Miał filmy które zostały uznane za "obrażające uczucia religijne" .
Przeniósł się na Sevenload . Trzeba trzymać filmy na dyskach, robić płyty i ... jebać cenzurę !
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wytwórnia p.t. david icke znana jest z tego że lubi się upominać o nierozpowszechnianie swoich filmów.
pamiętam już wiele lat temu, gdy jeszcze filmy zasysało się torrentami z conspiracy central też nie można tam było oddawać torrentów do żadnych produkcji icka gdyż właściciela praw autorskich sobie tego nie zyczyli. pewnie jest tak do dzisiaj choć nie wiem czy ten traker jeszcze działa.

EDIT: znalazłem tą listę:
Cytat:
Please do not upload the following torrents.
Copyright holders have asked this.

911 Eyewitness
911 In Plane Sight
A funny thing happened on the way to the moon.
Alan Watt's Matrix Books
American Drug War & American Drug War Pre-Release Festival Cut
Astronauts Gone Wild
Beyond Treason
Bob Fletcher stuff.
Broadband Learning Channel material.
Conscious Media Network material.
Dale Pond
David Icke productions (excluding his free stuff)
Fastwalkers
G.C.N. Radio streams and archives
George Gurdjieff, The Origin Of Esoteric Knowledge
How To Survive The Crisis And Prosper In The Process
I Shot JFK
Illuminati DvD, The (and everything else by EnigmaTV and Chris Everard)
Is it only a paper moon?
Jeff Rense GCN Radio Shows
John Major Jenkins
Katherine Albrecht videos.
Loose Change Final Cut (other versions are OK)
Meier Contacts, The
All media produced by Michael Tsarion
Orgone Accumulator Handbook, The
Prophecy Club
Prophecy House (Anti Christ, Prince charles, cup of tea)
Secret Space DvD
Silent Revolution of Truth, The
Steve Quayle's radio show.
Stewart Best material, including "Project RedStar" and "Alternative 3 - Cosmic Black Operations & The Strong Delusion"
Sweet Remedy
Talisman of the United States, The , by Charles L. Westbrook Jr.pdf
Vatican Assassins by E.J. Phelps
William Henry's videos

Last updated by yeti 19 Jan, 2009
Sorted by buffy
http://tracker.conspiracycentral.net/banned.html

conspiracy central trudno posądzić o jakąkolwiek cenzurę - jeśli nie każą to znaczy że faktycznie własciciel prawa autorskich się do nich zgłosił.
przypuszczam że podobnie jest z filmami icke na youtube. zresztą nie da się od tak zażądać od youtube zdjęcie filmu z uwagi na posiadanie praw autorskich - najpierw trzba podpisać z nimi umowę. skoro więc ci go zdjęli waldek to zapewne istotnie na żądanie David Icke Books Limited (które wcześniej podpisało z nimi umowę na takie okoliczności)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia z tym że przy Beyond jest zapis :

Cytat:
FREE DAVID ICKE VIDEOS TO SEE AND CIRCULATE AS WIDELY AS POSSIBLE!


Trzeba by uderzyć bezpośrednio do Davida, żeby naprostował YT.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie skasuję zawartość konta, bo ono i tak nie ma już szans przetrwać
(2 Ostrzeżenia). Evil or Very Mad
Wrzucę wszystko w innym miejscu, a na tym będę sobie kolekcjonował ulubione filmy Cool
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak się skromnie przypominam stopnwo.org
mogę udostępnić ftp, lub zrobic jakiś system dodawania filmów do playlisty,

mogę podpiąć domeny
chcewiedziec.info
chcewiedziec.eu
innapolska.pl
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Prawdopodobnie skasuję zawartość konta, bo ono i tak nie ma już szans przetrwać


Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad Wiekszosc moich ulubionych pochodzi z twojego kanalu! Confused nie mozesz tego zrobic.. jesli skasujesz konto to przyznasz sie oficjalnie, ze sie poddajesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
conspiracy central trudno posądzić o jakąkolwiek cenzurę - jeśli nie każą to znaczy że faktycznie własciciel prawa autorskich się do nich zgłosił.
przypuszczam że podobnie jest z filmami icke na youtube. zresztą nie da się od tak zażądać od youtube zdjęcie filmu z uwagi na posiadanie praw autorskich - najpierw trzba podpisać z nimi umowę. skoro więc ci go zdjęli waldek to zapewne istotnie na żądanie David Icke Books Limited (które wcześniej podpisało z nimi umowę na takie okoliczności)


Też tak myślę, zgłoszenie musiało być, to dla mnie oczywiste.

Nie zmienia to faktu, że jest dzisiaj ostra akcja koszenia niewygodnych kont.
Nie chodzi tylko o filmy Davida. Ktoś tam to pewnie koordynuje.

W tej sytuacji, mogą mnie zaraz skasować, więc chyba lepiej się zwinąć samemu i zachować kontakty, maile i wiele innych elementów konta...
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
W tej sytuacji, mogą mnie zaraz skasować, więc chyba lepiej się zwinąć samemu i zachować kontakty, maile i wiele innych elementów konta...

masz tam sporo filmów pełnometrażowych.
można się spodziewać że do co najmniej jednego z nich ktoś jeszcze zgłosi zastrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Waldek napisał:
Prawdopodobnie skasuję zawartość konta, bo ono i tak nie ma już szans przetrwać


Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad Wiekszosc moich ulubionych pochodzi z twojego kanalu! Confused nie mozesz tego zrobic.. jesli skasujesz konto to przyznasz sie oficjalnie, ze sie poddajesz..



W żadnym wypadku się nie poddaję Very Happy

Zaleję sieć jeszcze większą ilością materiałów, dlatego zachowanie kontaktów i całej reszty ułatwi mi to zadanie. Jak im oddam dzisiaj ostatni ruch, to mnie skasują i będę miał dużo trudniej...
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke Books Limited upomina się o prawa autorskie ? Trzeba z czegoś żyć , to fakt. Jednak gość chyba ma jakieś priorytety. Rozpoczynając taką działalność wiedział jaki będzie odzew ze strony społeczności. Co w takim razie ma być ważniejsze, kasa czy prawda ? Takim zagraniem prawdopodobnie zniszczył sobie kawał swojego dorobku, a część wypowiedzianych słów straciło wartość. Przeciwnicy natomiast, dostali dodatkowy atut w kompromitowaniu tego co David mówi. Oczywiście jeżeli to prawda, i nie jest to krecia robota.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Cytat:
myślę, że ten Icke jest w spisku z elitami, bredniami o jaszczurkach dyskredytuje resztę teorii spiskowych w tym te mające sens

Wcale tak nie jest. On dopowiada tylko to co wykracza poza ziemski plan NWO (jaszczurki). Skąd możesz wiedzieć które teorie mają sens, a które nie? To tylko Twoja subiektywna opinia.

Poza tym co takiego bezsensownego widzisz w tej teorii o jaszczurach? Sens to to ma, pozostaje kwestia czy jest to prawda. To, że większość z nas przez sporą część życia nie wychyla nosa z domu, miasta, kraju (a co dopiero planety) i jest indoktrynowana z każdej strony w czasie rzeczywistym, w każdej chwili shakng2 , powoduje, że cała ta historia z prawdziwymi władcami Ziemi - reptillianami wydaje się śmieszna, niedorzeczna i trywialna. Ale to tylko pierwsze wrażenie. Po głębszej rozkmince nie jest to już takie zabawne. scratch

A co do youtube. Moim zdaniem to co się dzieje (nie tylko na youtube), to bardzo poważny znak, że już niebawem internet przestanie być ostatnim wolnym medium. Niedługo pewnie nawet tutaj nie pogadamy sobie otwarcie. Wynika to z tego, że naprawdę coraz więcej ludzi otwiera oczy i da się to dostrzec bez specjalnego wysiłku. Widzą to także nasi "władcy"...i przeraża ich to BIG TIME! Sam skłoniłem kilka osób do poszukiwania prawdy (mam nadzieję, że oni przekonają następnych). study
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Waldek napisał:
W tej sytuacji, mogą mnie zaraz skasować, więc chyba lepiej się zwinąć samemu i zachować kontakty, maile i wiele innych elementów konta...

masz tam sporo filmów pełnometrażowych.
można się spodziewać że do co najmniej jednego z nich ktoś jeszcze zgłosi zastrzeżenie.


Dokładnie, to kwestia czasu, pewnie ADL już namawia właścicieli praw do zgłaszania roszczeń Twisted Evil

Lepiej to rozegrać po swojemu niż się im podkładać, limit dwóch ostrzeżeń wyczerpany.

Mogę szukać innego serwisu, wrzucić każdy z filmów na osobny kanał youtube i zebrać playlisty na obecnym kanale, dzięki czemu zachowa się ciągłość w informowaniu widzów o nowych materiałach. hmm to nawet ma sens... Very Happy

Macie jakieś inne pomysły?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek puki co zrób backup konta na innym serwisie i dodaj na koncie wyraźną informacje dla widzów gdzie ten backup mogą znaleźć warto także napisać dlaczego jest robiony backup i aby w razie czego zapamiętali nowy adres. DailyMotion olej, po co przechodzić z deszczu pod rynnę, jest wiele innych serwisów.
A oficjhalne konto trzymaj ile się da w końcu Youtube to podobna potęga co Wykop, dużo ludzi natrafia tam na te filmy przypadkowo, nie niszcz tego do puki cię nie podstawią pod murem Wink
Chcą wojny możemy robić backupy (tzn. tworzenie nowych kont z materiałami) na Youtube zorganizowane, co wy na to :>
zabawa się dopiero zaczyna Pan Rockefeller w US pracuje nad ustawą cenzury netu, a od tego poniedziałku w UE mamy zapisywanie wszelkiej korespondencji od wszystkich cyberużytkowników, do tego YT - wzięli się ostro za internet i trzeba być twardo przygotowanym na takie sytuacje jak kasacje kont.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:

Chcą wojny możemy robić backupy (tzn. tworzenie nowych kont z materiałami) na Youtube zorganizowane, co wy na to :>


To będą ją mieli...! Very Happy
Atak na jednego z nas to jak atak na całość ! Smile
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Beniamin_Netanjahu
Pogadać z tym gościem Wink
A tak poważnie to wytną Cię z tym kanałem i tak i tak.Net staje się bardzo ważnym narzędziem i skurczybyki o tym dobrze wiedzą.

Cytat:
Chcą wojny możemy robić backupy (tzn. tworzenie nowych kont z materiałami) na Youtube zorganizowane, co wy na to :>


He he . I to jest gonienie króliczka Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
sonic3 napisał:

Chcą wojny możemy robić backupy (tzn. tworzenie nowych kont z materiałami) na Youtube zorganizowane, co wy na to :>


To będą ją mieli...! Very Happy
Atak na jednego z nas to jak atak na całość ! Smile


OK, to szykujemy ofensywę.
Każdy film na osobnym kanale.

Samemu będzie mi ciężko to przeprowadzić.
Fajnie jakby się znalazło kilku ochotników Wink
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmasowana akcja zamykania kont YT
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile