Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Uwaga! Prawda2 nie jest forum specjalizującym się w medycynie.
Przestrzegamy czytelników przed szarlatanami żerującymi na chorobach, na które rzekomo znają lekarstwo.
Uważaj by nie zniszczyć zdrowia swojego lub bliskich ufając poradom medycznym z tego forum!

Medycyna komórkowa   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 10475
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:28, 15 Kwi '09   Temat postu: Medycyna komórkowa Odpowiedz z cytatem

Nawet o tym nie wiesz!! Skazano Cię na śmierć!!

Zapytasz dlaczego? Słusznie.
# bo: żyjesz w zatrutym i coraz bardziej zatruwanym środowisko,
# bo: jesz zatruwaną, coraz bardziej żywność,
# bo: oddychasz zatrutym powietrzem,
# bo: nie dostarczasz organizmowi niezbędnych do życia składników (a łudzisz się, że tak jest , bo przecież coś jesz),
# bo: zatruwasz codziennie organizm junk foodami, jedzeniem konserwowanym i modyfikowanym oraz kosmetykami,
# bo: każdą chorobę traktuje się objawowo i zastępuje się naturalne siły organizmu farmakologiczną chemią m. in antybiotykami.
i wreszcie bo:
NIKT NIE UCZY CIĘ JAK ZACHOWAĆ ZDROWIE W TYCH KRAŃCOWO NIEBEZPIECZNYCH DLA ŻYCIA WARUNKACH.
Czy chesz dowiedzieć się, czy istnieje dla Ciebie alternatywa?
Odpowiedź jest prosta. TAK, Medycyna Komórkowa pomoże Ci zachować zdrowie metodami naturalnymi!
KRÓTKA TEORIA ZACHOWANIA ZDROWIA

Obieg toksyn w organizmie

Przyjmijmy stan naszego organizmu taki, jaki jest teraz w chwili, kiedy to czytasz. Jest on na pewno zanieczyszczony wielką ilością toksyn różnego pochodzenia. Ilość toksyn jest na pewno funkcją naszego wieku. Organizmy młode, dzieci i młodzież są zanieczyszczone w małym stopniu. Ludzie starsi w większym stopniu, i oni głównie są chorzy.
Tak, więc mamy zanieczyszczony organizm, z dnia na dzień coraz bardziej zanieczyszczony. Ta cudowna „maszyna” próbuje ten problem rozwiązać. Pocimy się, mamy katar, tzw. niestrawności, rozwolnienia. Konstatujemy nagle, że nasz pot jest bardzo „śmierdzący” Mocz ma intensywny kolor i zapach. Podobnie z kałem. Są to próby uwolnienia się organizmu z nadmiaru toksyn. Inną sztuczką organizmu jest ulokowanie toksyn w różnych miejscach. Są to najczęściej schowki - stawy i zatoki. Odbieramy to jako stany chorobowe, tzw. nieznanej etiologii. Po powrocie z apteki serwujemy organizmowi kolejną dawkę toksyn – chemii. Leczymy się na nieistniejące choroby. Dopychamy się toksynami. I tak koło się zamyka.
Dopadają nas kolejne inne choroby. Nie mają one szans na wyleczenie. Wiadomo, że ludzkość od wielu lat posiadania zaawansowanej technologii, nie uwolniła się od żadnej przewlekłej choroby. A wciąż przybywają nowe. Czy rzeczywiście jest to zaklęte koło?
Oczywiście nie.
Najprostszą metodą jest po pierwsze, drugie, trzecie i …… kolejne
OCZYSZCZENIE ORGANIZMU NATURALNĄ METODĄ.
Pełna informacja na temat oczyszczania oraz naturalnej metody utrzymania zdrowia podana została przez dr Gersona film na You Tube
Przyjrzyjmy się teraz jak to będzie wyglądało po oczyszczeniu organizmu. Pierwszym działaniem organizmu będzie uwolnienie toksyn ze schowków. A my dalej prowadzimy działania oczyszczające. Organizm usuwa wszystkie nagromadzone zanieczyszczenia. Wreszcie oczyszcza się krew. Regeneruje się wątroba nasza największa przetwórnia i oczyszczalnia chemiczna. Organizm odzyskuje pełnię wrodzonych sił do walki z kolejnymi zanieczyszczeniami, które serwujemy sobie niestety z każdym kęsem i oddechem. Po niedługim czasie organizm ma możliwość podołania każdej niespodziance. Jest w pełni sił. Nasze zdrowie jest wartością, którą teraz dopiero widzimy i potrafimy ocenić i docenić.
Ale to dopiero połowa drogi. Kolejna sprawa to zubożenie organizmu. Niestety wartość odżywcza naszego pożywienia jest w dzisiejszych czasach niewystarczająca do zaspokojenia potrzeb organizmu. Zapotrzebowanie na witaminy, mikro i makro elementy, pierwiastki i inne składniki nie jest w pełni zaspakajane. Oznacza to permanentne zubożenie organizmu w niezbędne dla zdrowia i życia składniki.
Rozwiązanie tego problemu to suplementacja. I to codzienna. Niestety są siły, które zmierzają do zamknięcia dla nas wszelkich źródeł suplementacji. Znajdź w Internecie „Codex Alimentarius” www.stopcodex.pl i inne.
Każdy ma swoje ulubione suplementy. Ważne jest, aby wybrać spośród ich wszystkich najlepsze, najlepiej skomponowane. Mój wybór to suplementy Koalicji dr Ratha w Obronie Zdrowia. www4.dr-rath-foundation.org I inne. A także www.praca-med.biz.pl
Są one sporządzone zgodnie z synergią składników a poza tym jako jedyne posiadają unikalne połączenie witamin i aminokwasów egzogennych. Winien jestem w tym miejscu, podanie tej zaskakującej informacji na temat suplementów diety. I to tych najlepszych. Są na naszym rynku takie, których stosowanie powoduje uwolnienie do krwi złogów i innych produktów przemiany np. komórek rakowych. Jeżeli będziemy je stosować na zanieczyszczony organizm to tym samym spowodujemy powiększenie zasobu toksyn we krwi a to doprowadzić może do unieczynnienia wątroby i śmierci w konsekwencji. Ale stosowanie takiej suplementacji na oczyszczony i permanentnie oczyszczany organizm daje nam bardzo duże szanse na powrót i utrzymanie zdrowia.
Tak, więc procedura zachowania zdrowia jest następująca:
Oczyszczenie organizmu + suplementacja.
Potem oczyszczanie okresowe i suplementacja do ostatniego oddechu.
Czynniki zwiększające stan zanieczyszczenia organizmu
Pierwszym najważniejszym kanałem, którym zanieczyszczamy własny organizm to pożywienie. Każdy z nas wie jak bardzo nasza żywność jest zatruta. Jest w niej ogromna ilość ulepszaczy, konserwantów, substancji koloryzujących i zapachowych. Dochodzą do nich komórki genetycznie zmodyfikowane zawarte w żywności, GMO, które organizm traktuje jako toksyny i próbuje sobie z nimi poradzić. Polska wolna od GMO
Kolejny kanał to powietrze, którym oddychamy. Najbardziej krańcowe przypadki takiego stanu to okolice wielkich zakładów przemysłowych emitujące od atmosfery ogromne ilości zanieczyszczeń. To wielkie aglomeracje miejskie a ogromną ilością spalin samochodowych i innych.
Następna przyczyna naszego zatrucia to smog elektromagnetyczny. Emitowany jest przez wszystkie nadajniki małe i duże, głównie te małe jak telefony komórkowe.
Powyżej była mowa o niespodziewanych skutkach suplementacji.
No i kolejna sprawa to przyjmowanie farmaceutyków. Kanał to najpotężniejszy a w skutkach najgorszy.
źródło: http://www.grako.com.pl/

słowa Betrand'a Russell'a:

"Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś -praktycznie biorąc- nikt już nie jest zdrowy"

Polecam stronę www.medycynakomorkowa.com - autorzy współpracują z Koalicją Dr Ratha.

Jak się nie leczyć i nie chorować - bardzo ciekawy! wywiad z dr Aleksandrą Niedźwiecki, z Kalifornii, w RDC nt. medycyny komórkowej - rewelacyjnej metody utrzymywania organizmu człowieka w stanie zdrowia i wysokiej sprawności dzięki dostarczaniu mu odpowiedniego zestawu składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek: http://www.rdc.pl/index.php?/pol/artykul.....e_chorowac

Prośba do fachowców d/s technicznych: czy da się zgrać z tej strony strumień audio, aby można rozpowszechniać go na "Płytach prawdy"?

Temat ten przewija się na forum w wielu wątkach, przez co uległ rozmyciu, jednak ze względu na jego wagę uważam, że zasługuje na oddzielną pozycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:36, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mixer : 'What U Hear" i rejestrator

http://www.egielda.com.pl/forum/index.php?showtopic=14629
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nomorenazi
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:48, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie źródła witaminy C http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3818&start=25

Źródło: http://www.dzikaroza.pl/index.php?page=wiecej&id_tekstu=17

Cytat:
Dlaczego pić nektary i soki z róży?

Nie jest także obojętne z jakich owoców sok wybierzemy. Ponieważ natura daje nam możliwość szerokiego czerpania z jej źródeł warto znaleźć jej najbardziej wartościowe dary. Jednym z najistotniejszych składników jest witamina C. Czy zatem dobrze jest pić sok z cytryny? Jeżeli jesteśmy amatorami bardzo kwaśnego smaku – z pewnością tak, jeżeli natomiast poszukujemy prawdziwego źródła witaminy C, o przyjemnym smaku to nie trafiliśmy dobrze. Cytryna to tylko od 30 do 50 mg witaminy C w 100g. Podobnie rzecz ma się z pomarańczami. Czarna porzeczka? Wygrywa z cytryną, ale tylko wówczas, gdy chodzi o świeże owoce (200 mg wit. C w 100 g), a nie sok. Ponieważ witamina C w porzeczkach jest bardzo nietrwała w trakcie ich przetwarzania dochodzi do jej znacznej straty - zostaje jej zaledwie około 30 mg. Inne owoce ze względu na stosunkowo znikomą zawartość tej cennej witaminy pozostawiamy bez komentarza.

A co z różą? Owoce róży okazują się najbogatszym w przyrodzie, dostępnym w naszych warunkach klimatycznych źródłem kompleksu witamin, w tym niebywałej ilości witaminy C – kwasu askorbinowego. Zawierają one aż od 850 do 1200 mg witaminy C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:13, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim, obejrzenie filmu pokazującego działanie medycyny komórkowej na przykładzie choroby sercowo-naczyniowej, dla mnie rewelacja! .. film bez tłumaczenia w wersji oryginalnej Very Happy
Pozycja obowiązkowa do obejrzenia na stronie: http://www.medycynakomorkowa.com/index.p.....;Itemid=68

i na koniec rodzynek znaleziony w sieci:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:38, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://rapidshare.com/files/222335122/Medycyna_komorkowa.part1.rar
http://rapidshare.com/files/222337323/Medycyna_komorkowa.part2.rar

w jednym pliku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:33, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAK NIE CHOROWAĆ I SIĘ NIE LECZYĆ
(LEKTOR PL) (VIDEO)

Jak nie chorować i się nie leczyć (1/4) (lektor pl)
http://www.youtube.com/watch?v=LDyX6Tj7QyY

Jak nie chorować i się nie leczyć (2/4) (lektor pl)
http://www.youtube.com/watch?v=-encxwvLw_Y

Jak nie chorować i się nie leczyć (3/4) (lektor pl)
http://www.youtube.com/watch?v=IfRKo2Sqbxk

Jak nie chorować i się nie leczyć (4/4) (lektor pl)
http://www.youtube.com/watch?v=PZlj7FWXWB4


POBIERZ:
(server rapidshare.com)
http://rapidshare.com/files/224405471/Jak_nie_chorowac_i_sie_nie_leczyc.rar


INFO O FILMIE:
Gościem Wojciecha Grzechowiaka była dr Aleksandra Niedźwiecki, która przyleciała z Kalifornii, aby podzielić się ze słuchaczami RDC najnowszymi wiadomościami z zakresu medycyny komórkowej - rewelacyjnej metody utrzymywania organizmu człowieka w stanie zdrowia i wysokiej sprawności dzięki dostarczaniu mu odpowiedniego zestawu składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:45, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa - ten bardzo wartościowy wywiad powinien być w odrębnym temacie ! Poszukałem troche o tej ksiazce o której mówi Pani Dr:

PDF : "Prawda o firmach farmaceutycznych"

http://www.farmacja.pl/PoPoFarm/uploads/.....lement.pdf
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:22, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/link/172967/jak-nie-chorowac-i-sie-nie-leczyc-lektor-pl wykop! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:48, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Poszukałem troche o tej ksiazce o której mówi Pani Dr:
PDF : "Prawda o firmach farmaceutycznych"

dzięki Aya Sophia za tą książkę! nie czytałem jeszcze, ale na innym forum znalazłem kilka ciekawych rzeczy o których możemy się z tej książki dowiedzieć:
Cytat:
Czy leki muszą być drogie?
Firmy farmaceutyczne tlumaczą ze leki muszą być drogie, bo badania i rozwój nad nowymi lekami duzo kosztuje.Warto by się przyjrzec jak to wygląda naprawde.Po pierwsze zyski ze sprzedazy leków są o wiele wieksze niż badania.Po drugie nakłady na badania i rozwój nie są az tak wysokie.W 2000 roku wynosiły 14 % wartości sprzedaży, gdy marketing i administracja pochłaniała 35%. wartości sprzedaży.
W 2002 r. 10 amerykanskich firm farmaceutycznych z listy Fortune 500 miało łacznie sprzedaz na swiecie 217 mld $ i wydały ponad 14% z tej kwoty na „badania i rozwój”.
Marża zysku wynosiła 17 % (36mld $).Az 31% wpływów ze sprzedazy (67 mld $) poszło na marketing i administrację. Widac stąd, ze na „marketing i administration” wydaje się grubo ponad 2 razy wiecej niż na badania, więc argumentacja, ze leki musza być drogie bo badania duzo kosztują jest nieuzasadniona.
„Marketing i administration” obejmuje m.in. reklamę, promocje, koszty usług prawnych.

Czy leki są innowacyjne?
To o czym firmy farmaceutyczne nie wspominaja jest ich niska wydajność .
Powstaje bardzo mało leków innowacyjnych. Takich, które są nowym związkiem chemicznym. Marcia Angell przedstawia dane dotyczące wydajności z lat
1998 – 2002.W jednym roku powstawało średnio tylko 12 leków innowacyjnych (14 % całości). W latach 2001 – 2002 tylko po 7 leków innowacyjnych było aprobowanych w porównaniu z rokiem 2000 – 9 , 1999 – 19 , 1998 – 16 .Co więcej tylko 3 leki innowacyjne na 7 w 2002 roku pochodziły od największych firm farmaceutycznych. Widać stąd ze przemysł farmaceutyczny nie jest skłonny do prowadzenia badań nad nowymi lekami. Produkuje ich bardzo mało biorąc pod uwage potencjał jakim dysponuje. Najwięksi producenci przynajmniej 1/3 swoich leków nabywają z zewnątrz kupując licencję od małych firm biotechnologicznych. No ale łatwiej jest kupic licencje za „pare groszy” i póżniej czerpać ze sprzedazy leków wielkie zyski niż samemu cos wyprodukowac.
Około 80 % wszystkich leków to kongenery, nazywane lekami „me-too”(ja tez lek).

. Mają one wartość terapeutyczną podobną do jednego lub wielu już obecnych leków na rynku. Nie są one lepszymi lekami od już istniejących.A nierzadko są gorsze.
Widzimy w telewizji jak zachwalane są w reklamach nowe leki, oczywiscie droższe od tych starych, a wcale nie są lepsze od nich.
Marcia Angell pisze w swojej książce o dopuszczalności leków na rynek. Firmy farmaceutyczne muszą wykazać, że nowe leki są skuteczne. Nie muszą wykazać ze są bardziej skuteczne od tych, które są już stosowane. I tu widać paradoks. Wystarczy ze nowy lek jest lepszy od niczego i już może być sprzedawany. Firmy farmaceutyczne w badaniach klinicznych porównują nowe leki z placebo, zamiast z najlepszymi aktualnie środkami.
Na podstawie badań można aprobować lek, który jest gorszy od już istniejącego.

źródło: http://aydam.nazwa.pl/xforum/printview.p.....b9fabcfcb6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 231
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:20, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia

Medycyna Komórkowa kończy też histerię związaną z ptasią grypą!

Z pomocą ekspertów WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) zależnych od branży farmaceutycznej oraz lobbystów producentów farmaceutycznych w mediach krajowych i międzynarodowych zostaje rozpętana zbiorowa histeria. Ludzie stoją w kolejkach po szczepionkę, mającą rzekomo uchronić przed zachorowaniem i w ten sposób miliony pieniędzy podatników znikają w „gardzieli” koncernów farmaceutycznych.

24 marca 2006 r pękła bańka mydlana ptasiej grypy, gdy naukowcy Instytutu Badawczego Dr Ratha opublikowali w amerykańskiej gazecie „New York Limes” fakty na temat ptasiej grypy: „naturalne witaminy i mikroelementy są odpowiedzią na H5N1 i mogą zahamować infekcję wirusem (ptasiej) grypy we wszystkich jej stadiach”. Te wstępne wyniki zostały w pełni potwierdzone nie tylko w badaniach laboratoryjnych, ale również na ptakach zarażonych tym wirusem. (...)

http://www.dr-rath-koalicja.pl/research_institute/zakres_badan.html

http://forum.pomorska.pl/Medycyna-Komorkowa-dr-Rath-t7280.html

ABC medycyny komórkowej (PDF):
http://www.rath-eduserv.com/polski/abc/pdf-files/abc_medycyny_komorkowej.pdf


(...) Jaki był wpływ Pańskich książek na przemysł farmaceutyczny?


Moja książka “Dlaczego zwierzęta nie mają ataków serca – a ludzie mają” po raz pierwszy wyliczyła “prawa
przemysłu farmaceutycznego”. Prawa te pozwalają określić przemysł farmaceutyczny związany z chorobami
jako przemysł inwestycyjny, a nie przemysł służący zdrowiu. Demaskują one priorytet patentowania jako
priorytet, który zakłóca kierunek badań, popychając je w stronę zarabiania pieniędzy a nie zaspokajania
potrzeb zdrowotnych mieszkańców świata. Książka ta otwarcie obciążyła przemysł inwestycji
farmaceutycznych winą za przedwczesną śmierć setek milionów ludzi na całym świecie w ciągu minionych
dekad i za finansową ruinę całych systemów ekonomicznych. To zdemaskowanie największego światowego
przemysłu inwestycyjnego jako wartego wiele miliardów dolarów oszukańczego układu było odważnym aktem.
Gdy podczas wykładu, jaki wygłosiłem 21 czerwca 1997 roku w Niemczech po raz pierwszy w historii mówiłem
otwarcie o tych sprawach do liczącego 3.500 ludzi tłumu, efekt był odczuwalny na całym świecie. (...)

http://www4.dr-rath-foundation.org/ad_archive/poland.html


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FallenAngel
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:24, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wykład to raczej propaganda medycyny komórkowej, a nic nie wyjaśnia... szkoda było mojego czasu. Jakieś dane o tym ile bije serce ile ginie ludzi jaką powierzchnie mają naczynia ile mamy komórek jak to witaminy dzialaja... A potem pyta sie czemu nie wiedzą... Otóż wiemy. Mamy biochemie, potem fizjologie, potem patofizjologie, potem patomorfologie, potem interne, potem pediatrie i za każdym razem zdarza się choroba która wynika z niedoborów witamin bądź zaburzeń związanych z wchłaniania, czy wykorzystywania witamin. Otóż wiemy też jakie są mechanizmy powstawania nadciśnienia, cukrzycy, arytmii, nowotworów itp. I nie zgadzam się że pracownicy usuwający azbest z dachów mają raka ukł oddechowego ze względu na niedobór witamin. Ponadto lekarze nie mają czasu edukować o patofizjologii chorób.
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanuman
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:05, 25 Maj '09   Temat postu: Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich forumowiczów a zwłaszcza osoby które posiadają wiedzę medyczna lub biochemiczną, na wykład prowadzony przez dr Aleksandrę Niedzwiecki (po polsku), temat: Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób - od odkrycia naukowego do polityki zdrowotnej. Wykład ukazuje najnowsze odkrycia wpływu witamin i minerałów na nasze zdrowie .

Dr Aleksandra Niedzwiecki współpracuje z dr Rath w Instytucie Medycyny Komórkowej w Kalifornii. Wprowadzony przez Dr Ratha kierunek o nazwie medycyna komórkowa to przewrót w dziedzinie zdrowia, pozwala wyjaśnić i leczyć wiele przewlekłych chorób jak miażdzyca, rak, osteoporoza, itp. Otwiera drogę ich naturalnej kontroli bez ryzyka działań niepożądanych.

Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem na skalę światową. Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz powszechnie używanej fundacji.

Bardzo proszę o komentarze, ale po obejrzeniu całego filmu (1 godz. 57 min), jest w 12 częściach. Naprawdę WARTO !Medycyna Komórkowa część 1 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=PJjDlqbpv28

Medycyna Komórkowa część 2 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=8oollENe6Ac

Medycyna Komórkowa część 3 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=TLeYVRXVYRQ

Medycyna Komórkowa część 4 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=d9PPs_bSisc

Medycyna Komórkowa część 5 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=8yeI6axPEbs

Medycyna Komórkowa część 6 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=7SzGWVualPs

Medycyna Komórkowa część 7 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=aFkwuZrAPnw

Medycyna Komórkowa część 8 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=boGIVN9ZrG0

Medycyna Komórkowa część 9 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=PoR8fOrPawM

Medycyna Komórkowa część 10 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=gcinoMCAtG8

Medycyna Komórkowa część 11 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=Q6X4Ktjt4_c

Medycyna Komórkowa część 12 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób http://www.youtube.com/watch?v=o2YXr7CNMVA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 364
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:06, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ciekawi,że firma taka jak NOWFoods ma produkt jak Special Two(witaminy gdzie zaleca się 1-2 tabletki na dzień) akurat biorę je i czytałem opakowanie gdzie jest napisane 2 tabletki to 500mg witaminy c 830% teraz kupiłem witaminki Olimpu VITA-MIN Multiple Sport gdzie jedna kapsułka ma 250mg witaminy c 417% gościu na pewnym forum pisał,że zadzwonił do firmy z pytaniem dlaczego takie stężenie przypomnę,że wigor,centrum mają po 60mg witaminy c w tabletce i taka jest dawka zalecana na dzień przez większość zródeł odpowiedzieli mu,że człowiek podczas wysiłku potrzebuje większej dawki tej witaminy i jeśli nie uprawia sportu to optymalnie jest przyjmować 1 kapsułkę czyli ok 250mg witaminy c widać,że owe firmy wiedza co jest grane przekraczają dawki zalecane 60mg to zdecydowanie za mało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:21, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po polsku przydałyby sie jakieś konkrety jak i co stosować by zachować synergię w pożywieniu. Jak to wszystko łączyć... do zielonej herbaty powinno sie dodawać np sok z grejpfruta? - by łączyć antyoksydanty zielonej herbaty z witaminą c.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BadBoy475
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 29
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:17, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę od około pół roku suplement Special Two i muszę powiedzieć że jestem pod mega wrażeniem, czuję się naprawdę lepiej i wręcz młodziej.
Firma w swoich produktach stosuje wyłącznie składniki naturalne i organiczne w mega dawkach.
Dla przykładu można kupić u nich vitaminę C 1000mg co stanowi 1670% oficjalnego dziennego zapotrzebowania !!! Planuję jeszcze dodatkowo zakupić u nich Magnesium & Calcium
Zastanawiam się tylko jak będzie z dostępnością ich produktów po wejściu w życie tego szatańskiego codex alimentarius. Chyba trzeba zrobić zapasy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
umbar
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 19
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:31, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementy, łykanie pigułek - jakie to amerykańskie...

Nie lepiej kupować prawdziwe jedzenie? Polskie owoce, warzywa itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BadBoy475
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 29
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:16, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

umbar napisał:
Suplementy, łykanie pigułek - jakie to amerykańskie...

Nie lepiej kupować prawdziwe jedzenie? Polskie owoce, warzywa itd.


No napewno lepiej chociaż ja nie muszę bo mam własne owoce i warzywa Wink
Mimo to biorę SpecialTwo bo i tak raczej ciężko dostarczyć wszystkie substancje, trzeba by było chyba w kilogramach jeść zielenine co oczywiście realne nie jest.
Poza tym przy dzisiejszym tempie życia nie zawsze się udaje racjonalnie odżywiać bo wszyscy się ciągle gdzieś śpieszą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:58, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw powinno sie odżywiać jak najlepiej sie tylko da czyli wszelkie rośliny, produkty żywnościowe. Nie mam tu na myśli takich zakupów z wypadu do sklepu bo w zwykłym sklepie nie ma większości rzeczy, trzeba więc sie naszukać, nawet kaszę jaglaną nie tak łatwo kupić... w swoim ogródku trzeba by mieć wielką hodowlę wszelkiej roślinności a itak w naszym klimacie wszystkiego nie wyhodujemy - mam nadzieję że kodeks zostanie obalony i sie kiedyś chociaż w większości uniezależnię od tego syfu sklepowego.

Trzeba najpierw z jak najwyższej jakości żywności brać składniki odżywcze a nie jeść powiedzmy sam chleb i do tego łykać tabletki. W najlepszej jakości żywności też jest pewnie tego mało ale odpowiednio zestawiając posiłki bardzo różnorodne czyli również dodatkowo wiele standardowo nie jedzonych produktów mało znanych a bardzo zdrowych produktów. Tabletki dodatkowo..ok, ale najpierw trzeba w żywności odnaleźć synergię. Trochę chaotycznie sie rozpisałem ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado
Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:27, 17 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego suplementy diety są szkodliwe dla zdrowia?
http://wolnemedia.net/?p=17279
_________________
"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują." Hipokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
etznab
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:39, 17 Wrz '09   Temat postu: witamina C Odpowiedz z cytatem

Artykuł zaprezentowany na WOLNYCH MEDIACH (http://wolnemedia.net/?p=17279) nie wnosi niczego do życia prócz haosu i stawia medycynę komórkową pod ścianą na samym wstepie:
Cytat:
Ponieważ praktykowane od niepamiętnych czasów leczenie lekami pochodzenia naturalnego dawało efekty raczej mizerne, medycyna postawiła na sztuczne substancje chemiczne mające jakoby przyczynić się do zdrowia. Ponieważ ten zwrot spodziewanego efektu w postaci zdrowia nie przyniósł, a jedynie nowe choroby, medycyna wykonała kolejny zwrot, a więc powróciła do punktu wyjścia, czyli do lekarstw pochodzenia naturalnego, które (dla niepoznaki) zwą się obecnie suplementami diety; taki to już oszukańczy proceder, ta medycyna.


Skąd takie stwierdzenie?

Cytat:
Spośród 4.000 gatunków ssaków tylko organizmy ludzi, większości naczelnych, świnek morskich oraz niektórych gatunków nietoperzy nie syntetyzują witaminy C. Okazuje się jednak, że w toku ewolucji nasze gatunki wypracowały niezwykle wydajny mechanizm znakomicie kompensujący tę rzekomą ułomność. Otóż w zamian za zdolność syntezy kwasu askorbinowego występuje u nas bardzo wydajny mechanizm wychwytywania utlenionej formy witaminy C, czyli kwasu dehydroaskorbinowego (DHA) – związku powstającego z witaminy C w wyniku reakcji z wolnymi rodnikami tlenowymi. W większości świata ożywionego używającego witaminę C jako narzędzie obrony przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników tlenowych kwas DHA jest traktowany jak związek zużyty, a więc niepotrzebny. W organizmie człowieka zostaje on jednak pochłonięty przez czerwone krwinki (erytrocyty), a następnie powtórnie przetworzony do aktywnej formy witaminy C używanej do zgoła innych celów, niż wyłapywanie wolnych rodników tlenowych.

Mamy zatem koronny dowód, że organizm ludzki nie wykorzystuje łatwo utleniającej się witaminy C jako typowego utleniacza w obronie przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników tlenowych, jak to ma miejsce wśród organizmów syntetyzujących tę witaminę, gdyż jest ona wykorzystywana do zgoła innych celów, a mianowicie:

- jest podstawowym składnikiem kwasu hialuronowego niezbędnego do syntezy kolagenu oraz w procesach kostnienia;

- jest nieodzowna w przyswajaniu żelaza i syntezie hemoglobiny # uczestniczy w procesach odpornościowych utrudniając wirusom przenikanie przez ściany komórkowe zdrowych komórek;

- pełni ważną rolę regulacyjną we wzroście i rozwoju wszystkich komórek organizmu.

Organizmy zdolne do syntezy witaminy C są niezdolne do wychwytywania z krwi DHA, więc są zmuszone produkować ogromne ilości kwasu askorbinowego zużywając na to mnóstwo energii. O ile człowiekowi wystarcza pobranie z pożywienia 1 mg witaminy C na kilogram masy ciała, to na przykład kozły są zmuszone wytwarzać we własnym ciele 200 razy większą ilość tego związku.


Jeżeli ten koleś, który to pisze (tutaj jego strona: http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=304.0 )
czerpie wiedze z tego: http://kopalniawiedzy.pl/witamina-C-przeziebienie-3010.html
to jaki jest sens zamieszczania takiego artykułu w mediach, które mają być wolne skoro informacje są tak zmanipulowne,żeby nie wiedzieć o co tak naprawdę chodziło autorowi.
zadałem sobie nieco trudu i poczytałem kilka wypowiedzi pana eksperta i w jednym poście pisze o szkodliwości danego czynnika, w kolejnym straszy czymś innym, w następnym sam sobie zaprzecza by w kolejnym zaprzeczyć temu czemu zaprzeczał a w efekcie w kilku kolejnych wstawia głodne kwałki wyssane z wikipedii albo promowane przez BBC i helsinskich naukowców, którzy jak wiemy od samego początku istnienia Codex Alimentarius sQtecznie zwalczają medycynę naturalną, którą tak zaciekliwie owy pan ekspert obnaża jednocześnie radząc jak z niej korzystać by w kolejnym temacie wrzucuć wszystko do jednego worka i znów temu zaprzeczyć poprzez używanie szkodliwych suplementów diety.

Brzmi niewiarygodnie,a w zasadzie typowo po polsku!
Nic kreatywnego poza trzema przepisami na koktajl z błonnika z tego nie płynie jeśli chodzi o zdrowie, a podnieceni zwolennicy eksperta jak w amoku cytują jego słowa, które prócz strachu przed życiem w dzisiejszych chemicznych czasach nie dają jakoś żadnej nadziei na dobre samopoczucie.
Masakra! Odnosze wrażenie,że kolo to miejscam sam nie wie co pisze...
Ciekawe,ze są suplementy diety oparte na naturalnych komponentach jak flawonoidy, które pan ekspert poleca tak samo jak dobry cholesterol, po czym znów wrzuca wszystkie suplementy do jednego wora - twierdząc,ze są szkodliwe.

Masło maślane - gadac żeby gadać - byle co zje i byle co powie.

Tak się składa,że mam wykształcenie medyczne i znając temat medycyny komórkowej oraz zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania i maksymy Ojca Medycyny - HIPOKRATESA - żeby jedzenie było lekarstwem i odwrotnie - stwierdzam,że pan ekspert neco się zagalopował zapominając o tym co jest ważne lub celowo dezorientując swoich czytelników używając NLP do bliżej nieokreślonych celów nie powodujących poprawę zdroia czytelnika - dobrze,że się zdrowo odżywiam, bo straciłbym sens życia i przystąpił do koscioła adwentystów dnia siodmego lub wstąpił do Frontu Wyzwolenia Judei ( nie mylić z Judeańskim Frontem Wyzwolenia - bo się zwalczająWink

Tak, w jednej kwestii ma rację - zorganizowana medycyna nie przyczynia się do poprawy zdrowotności społecznej tylko napędza kieszenie karteli farmaceutycznych - ale to jest jedna i jedyna rzecz, z którą się zgodze z Panem Ekspertem!
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lestar
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 03:25, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście odnoszę się sceptycznie do "rewelacji", dotyczących żywienia. Chleb miał być zajebiście szkodliwy, przestałem jeść, potem do niego wróciłem - nie widzę różnicy. Mleko to miała być masakra po odstawienie - nie tykałm pół roku, potem zacząłem normalnie pić, nie widzę różnicy. Witaminy - ostatnio zacząłem brać multiwitaminę i wit. C, ale teza, że wszelkie choroby biorą się z braku witamin czy mikroelementów i dostarczając je można je leczyć... Hmmm... Trochę mnie to tego zraził film "Jedzenie ma znaczenie", gdzie autorzy okazali się potem być w dużej mierze szarlatanami i debilami.
Pytanie: czym są te tajemnicze "toksyny", które podobno mamy w ciele, konkret - gdzie się znajdują w ciele i z czego one się składają.BTW:
Pan Niedźwiedzki - pani Niedźwiedzka.
Gościem (...) była dr Aleksandra Niedźwiedzka

Czy kogoś przerasta taka odmiana?

Rozumiem, że jak nie zna się za bardzo języka polskiego to można mieć problem np. z odmianą nazwiska Ziobro czy Linke, ale "Niedźwiedzka"? To naprawdę takie trudne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sewhoe
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:39, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do szukający prawdy:

Twój post jest niezmiernie chaotyczny i wydaje mi się że kompletnie nie zrozumiałeś o co chodzi autorowi artykułu w wolnych mediach. Pozwolę sobie napisać jak ja to zinterpretowałem. Otóż moim zdaniem autor krytykuje sztuczne suplementy jako coś, na czym kolejny raz ktoś chce na nas zarobić. Dawniej była medycyna naturalna, która za kasę obiecywała uleczenie (zapominając o profilaktyce). Teraz mamy czasy farmakologii która obiecuje magiczną, chemiczną pigułkę na każdą dolegliwość, zapominając o profilaktyce, oraz o skutkach ubocznych farmaceutyków. Dodatkowo wyrasta obok klasycznych firm farmaceutycznych, niejako w opozycji, nowy intratny biznes związany z drogimi suplementami. W tym oto momencie autor proponuje inne podejście do zdrowia - profilaktyka, rozumiana jako rozsądne odżywianie. Alternatywą dla suplementów jest odpowiednie odżywianie, oraz stworzenie w organiźmie odpowiednich warunków do wchłaniania wszystkich potrzebnych mi składników z normalnego pożywienia, które przygotuję sobie sam w kuchni. Po co mam płacić za drogi suplement, skoro sam w pożywieniu mogę dostarczyć odpowiednich minerałów, witamin oraz innych substancji których obecna nauka nawet pewnie jeszcze nie zna i nie wie za co są odpowiedzialne. Z tym związany jest właśnie pewien problem. Omówię go na przykładzie flawonoidów, tak dobrze Ci znanych. Wolę zjeść roślinę która je zawiera, niż suplement do którego starano się "jakoś" ten związek chemiczny wtłoczyć. Za parę lat okaże się że flawonoidy muszą występować w otoczeniu innej substancji z tej roślinki, aby być efektywnie wchłaniane. Za pare kolejnych lat okaże się że naukowcy wynajdą kolejny związek chemiczny w roślince i znowu wydadzą kolejny, nowy wyjebisty suplement z substancją której inni nie mają. Za pare lat znowu znajdą kolejny związek w tej roślince itd. Ja zaś zajadając sobie tą roślinkę mam pewność, że w sposób nieświadomy wcinam sobie tą zdrową subsatancyjkę o której naukowcom się jeszcze nie śniło. I na tym polega piękno rozsądnego odżywiania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:14, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój post celowo jest tak chaotyczny - jak strona rzeczonego autora.
Wiem o co mu chodzi, a przynajmniej o co powinno mu chodzić. Sam również wolę zjeśc bogato-organiczne pożywienie (bo takim się racze) natomiast nie uważam,że powinno się wkładac wszystkich suplementów do jednego worka jako pigułka na wszystko, która jest super - choć to zmniejszyłoby marnowanie energii na jedzenie (dygresja).
Owszem FLAVON jako suplement jest drogi (pewnie to wiesz - wystarczy wpisać w wyszukiwarce) - nad czym ogromnie ubolewam - natomiast jest on tak skonstruowany (jako koncentrat warzyw i owoców, których wszystkich w naturze nie jesteśmy przyjąć, bo nie uprawia się ich w Polsce z powodu odmiennych warunków klimatycznych - mam na myśli spiruline, żeń-szeń i inne egzotyki, które jako wspomożenie prawidłowego odżywiania mają wzmocnić i uzupełnić te dietę czy też normalne odżywianie), by jedna łyżeczka koncentratu (w formie dżemiku) zaspokajała dobowe niedobory żywnościowe. Wiem można powiedzieć,że jeśli jemy organiczne jeddzenie to po co suplement?
A no po to by wspomóc - lecz nie zastąpi on w żaden sposób normalnego jedzenia.
Osobiście traktuję go jako dodatek do wegetariańskiej diety i wspomagający środek leczniczy - oczywiście nie mam zamiaru go zażywac całe życie lecz jest w moim przypadku próba organizmu i zarazem test sQteczności produktu.
Posiłki przygotowuję również według metody 5 przemian i w zasadzie ten suplement nie jest konieczny - tylko tak jak powiedziałem - leczniczo traktuje on te sfery mojego ciała, których nie mam zamiaru leczyc zorganizowaną farmakologią tylko naturą - co jak zauważyłem wpłynęło znacznie korzystnie na moje samopoczucie niż zazywanie przyczynowych leków z apteki.
Zresztą o to samo chodzi w medycynie komórkowej - naturalne składniki odżywcze mają największy wpływ na nasze komórki,a tym samym na nasze zdrowie - ten pan Ekspert na swojej stronie temu zaprzecza i promuje to zarazem - więc jak może być wiarygodny.
Są wspaniali lekarze, którzy stosują metody naturalne w lecznictwie wspomaganych właśnie naturalnymi suplementami.
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annihilator
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:48, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:

Pytanie: czym są te tajemnicze "toksyny", które podobno mamy w ciele, konkret - gdzie się znajdują w ciele i z czego one się składają.


Np, naturalne uboczne produkty przemiany materii, które sprawny system wydalniczy musi wydalić, a nie magazynować w tkankach, do tego toksyny zawarte w żywności (dostarczone z zewnątrz), które organizm musi wydalić, konserwanty, ulepszacze i inne szkodliwe dodatki, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagatek
Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 01:19, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sewhoe napisał :
Cytat:
Alternatywą dla suplementów jest odpowiednie odżywianie, oraz stworzenie w organiźmie odpowiednich warunków do wchłaniania wszystkich potrzebnych mi składników z normalnego pożywienia, które przygotuję sobie sam w kuchni. Po co mam płacić za drogi suplement, skoro sam w pożywieniu mogę dostarczyć odpowiednich minerałów, witamin oraz innych substancji których obecna nauka nawet pewnie jeszcze nie zna i nie wie za co są odpowiedzialne.


Widze,że twoja wiedza na ten temat jest odpowiednio głeboka bo odpowiednio wiele przekazujesz nam odpowiednich inforamcji do tego jak odpowiednio powinnismy zajać sie zastepowaniem suplementów odpowiednia dietą,która odpowednio wpłynie na stworzenie odpowiednich warunków dla wchłoniecia wszystkich potrzebnych nam minerałów.
Nie wiem komu mam dziękować ,że mamy ciebie i twoją odpowiednia wiedzę bo jak sam napisałeś nawet nauka takowej odpowiedniej nie ma.
Ja osobiscie wyciągnełem wielka naukę z tego co napisałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Medycyna komórkowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile