W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Im więcej osób wie tym większa siła  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 1769
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że promowanie tej strony wśród użytkowników grona ma sens ?
Tak
63%
 63%  [ 12 ]
Nie
21%
 21%  [ 4 ]
Nie mam zdania.
15%
 15%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
explore




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 10 Kwi '09   Temat postu: Im więcej osób wie tym większa siła Odpowiedz z cytatem

Witam was,
Dopiero co przystąpiłem do waszego grona, ale mam pewien pomysł. Mianowicie zastanawiało mnie czy na popularnym serwisie społecznościowym jakim jest www.grono.net istnieje np grono które porusza tematykę NWO. I co się okazało ? Znalazłem jedno małe grono http://grono.net/forum/2429556/0/ . Są tam "aż" 23 osoby. Pomyślałem, że może warto byłoby zgromadzić więcej osób w tym gronie ( właśnie zastanawiam się jak to zrobić) a później przez to grono ludzie dowiedzą się o stronie prawda2.info. Zgadza się, że większość z nich nie będzie mogła brać udziału w dyskusji, ale ważne jest to, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej stronie. Wiele osób pewnie po przeczytaniu kilku postów zrezygnuje z dalszego wgłębiania się w temat NWO. Jednak część sie tym zaciekawi. Im więcej osób tym lepiej. Co myślicie o moim pomyśle ? Domyślam się, że jesteście negatywnie nastawieni do wszelakich serwisów społecznościowych (ja mam konto tylko na grono.net). Jednak może warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Im więcej osób wie tym większa siła
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile